منابع خبری

آخرین خبرهای «نامه نیوز»

دختر فرمانده ارتش نامزد انتخابات شوراها شد+عکسنامه نیوز ، 33 دقیقه پیشفرزند فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران نامزد شد.

کاندیداتوری ابراهیم رئیسی، نقطه پایان فعالیت جمنا؟ /توصیه آل‌اسحاق به احمدی‌نژاد: در چارچوب قانون وارد صحنه انتخابات شویدنامه نیوز ، 33 دقیقه پیشعضو ارشد جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره ورود احمدی نژاد به تحرکات انتخاباتی می گوید: انتخابات آزاد است و هر کس دیدگاهی را که دارد در چارچوب قوانین می تواند بیاید. آقای احمدی نژاد هم اگر می خواهد بیاید باید در چارچوب قوانین بیاید.

عقب‌نشینی ترامپ از لایحه جنجالی/ جمهوریخواهان طرح برچیده شدن اوباماکر را پس گرفتندنامه نیوز ، 39 دقیقه پیشیک رای‌گیری مهم در مجلس نمایندگان آمریکا درباره لایحه بهداشت و درمانی مورد نظر رئیس‌جمهوری آمریکا و لغو اوباماکر از دستورکار خارج شد. این شکست بزرگ دیگری برای دونالد ترامپ محسوب می‌شود. قانون جدید شمار آمریکایی‌های بدون بیمه را افزایش می‌داد.

چمران برای حضور در شورای شهر پنجم هم ثبت‌نام کردنامه نیوز ، 45 دقیقه پیشمهدی چمران با حضور در فرمانداری تهران رسما کاندیدای انتخابات شورای پنجم شد.

افشاگری درباره عامل حملات لندن/خالد مسعود در عربستان اقامت داشتنامه نیوز ، 50 دقیقه پیشدر یک افشاگری بزرگ، ناظران خبری در لندن اعلام کردند که خالد مسعود عامل اصلی ترورهای خونین وست مینستر مدتی در عربستان اقامت داشته است.

هاشمی: مشایی از احمدی‌نژاد حرف‌شنوی ندارد /بهترین پاسخ به تحرکات احمدی‌نژادی‌ها، بی‌توجهی کردن است /بقایی شاگرد مشایی استنامه نیوز ، 1 ساعت پیشنماینده سابق مجلس بر این عقیده است که تلاش و تحرکات یاران و تیم احمدی نژاد هیچ نتیجه ی خاصی در پی نخواهد داشت و نباید زمان خود را برای اینگونه مسائل تلف کنیم.

تهدید اردوغان: اروپایی ها دیگر قادر نخواهند بود در امنیت کامل در خیابان ها قدم بزنندنامه نیوز ، 1 ساعت پیشرجب طیب اردوغان گفت که اگر اروپایی ها به موضع گیری خصمانه خود علیه ترکیه ادامه دهند، قادر نخواهند بود در امنیت کامل در خیابان ها قدم بزنند.

5 اتفاق مهم جهان در سالی که گذشت/شوک ترامپ و اردوغان/انگلیس خبرساز مهم قاره اروپا شد /روسیه در سوگ ترور سفیرش نشستنامه نیوز ، 1 ساعت پیشسالی که گذشت در عرصه بین المللی جنجالی و خبرساز بود.

پرسپولیس در سال ٩٥ بهترین نتیجه دهه اخیر را گرفت/ شیراز، پیشنهاد ویژه من به مسافران نوروزی استنامه نیوز ، 9 ساعت پیشپيشكسوت تیم فوتبال پرسپوليس معتقد است این تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ در سال 95 بهترین نتیجه ده سال اخیر را گرفته است.

برانکو: ایرانی‌ها پشت فرمان تعارف را فراموش می‌کنند/ چهارشنبه سوری جشن نیست، جنگ استنامه نیوز ، 9 ساعت پیشسرمربی کروات پرسپولیس پس از سالها حضور در ایران با رسوم ایرانی آشناست و به اندازه ما نوروز را می شناسد.

سایه و روشن‌های ایران برابر قطر؛ از اثبات نظریه منتقدان تا حرفه‌ای‌گری کی‌روشنامه نیوز ، 10 ساعت پیشتیم ملی فوتبال ما توانست قطر را در دوحه شکست دهد و این بازی حاوی اتفاقاتی مثبت و البته نکاتی نگران کننده بود.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران تصویب شدنامه نیوز ، 10 ساعت پیشوزارت خارجه آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران به بهانه برنامه موشکی اعمال کرد.

ترامپ مجوز جدید صادر کردنامه نیوز ، 11 ساعت پیشدولت آمریکا اعلام کرد به شرکت ترانس‌کانادا مجوز داده که ساخت خط لوله جنجالی کی‌استون را آغاز کند.

رئیس ستاد انتخابات جمنا: بسیاری از کاندیداهای ما پایبندی خود را شفاهاً و بعضاً کتبا اعلام کرده‌اندنامه نیوز ، 11 ساعت پیشرئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: شرط لازم برای موفقیت در تشکیل دولت انقلابی، وحدت و همگرایی کاندیداهای جبهه است.

دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور: ۲۸ هزار و 240 نفر در روز پنجم برای نامزدی در انتخابات شوراها ثبت نام کردندنامه نیوز ، 12 ساعت پیشدبیر ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: در روز پنجم 28 هزار و 240 نفر در کل کشور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور ثبت نام کردند.

آیت‌الله جوادی آملی: اقتصاد کشور با وجود بانکهای ربوی که در حال حاضر کمرشکن شده اند نمی تواند به سمت تولید و اشتغال برودنامه نیوز ، 12 ساعت پیشمرجع تقلید شیعیان گفت: برای بهبود وضعیت معیشتی مردم تولید و اشتغال ضروری است ولی مردم با بانک‌های ربوی که در حال حاضر کمرشکن شده‌اند نمی‌توانند به سمت تولید و اشتغال بروند.

داعش مسئولیت حمله به پادگان روسیه در چچن را بر عهده گرفتنامه نیوز ، 12 ساعت پیشگروه تروریستی داعش مسئولیت حمله به پادگان گارد ملی روسیه در جمهوری قفقازی چچن را که 12 کشته داشت، برعهده گرفت.

محسن رضایی: کشور نیازمند انقلاب اقتصادی استنامه نیوز ، 14 ساعت پیشرضایی گفت:در حال حاضر سیاست ،دفاع و امنیت در کشور ما فتح شده ولی هنوز جاهایی وجود دارد که در مقابل انقلاب مقاومت می شود مانند کشاورزی،اقتصاد،صنعت،روابط خارجی مقاومت وجود دارد و برای شکوفایی انقلاب باید انقلاب سوم که انقلاب اقتصادی است در کشور رخ دهد.

در دیدار پوتین و لوپن چه گذشت؟نامه نیوز ، 14 ساعت پیشرئیس جمهوری روسیه با «مارین لوپن» رهبر حزب راستگرای جبهه ملی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه دیدار و اعلام کرد که مسکو نمی خواهد در انتخابات پیش رو مداخله کند، اما با همه نامزدهای انتخاباتی در این کشور ارتباط برقرار می کند.

وکیل یهودی ترامپ، سفیر جدید آمریکا در اسرائیل/ حامی شهرک سازی و انتقال سفارتنامه نیوز ، 14 ساعت پیشگروه لابی جی استریت - مستقر در واشنگتن - که طرفدار اسرائیل است ولی گرایش لیبرال دارد با انتصاب دیوید فریدمن مخالفت کرد.