منابع خبری

آخرین خبرهای «نامه نیوز»

شورای نگهبان سخنان علی مطهری را تکذیب کردنامه نیوز ، 58 دقیقه پیشیک عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: اصلاحات لایحه برنامه ششم هنوز در جلسات شورای نگهبان مطرح نشده است.

آغاز محاکمه مظنونان به ترور اردوغاننامه نیوز ، 1 ساعت پیشدادگاهی در جنوب ترکیه محاکمه ۴۷ نفر را به اتهام تلاش برای ترور رجب طیب اردوغان رئیس جمهور این کشور آغاز کرد.

لاوروف:‌ تاخیر بیشتر در سازش سیاسی سوریه به نفع هیچ کس نیستنامه نیوز ، 1 ساعت پیشوزیر خارجه روسیه گفت، هیچ کس از تاخیرها در سازش سیاسی سوریه نفع نمی‌برد و مسکو امیدوار است که دولت جدید آمریکا بیش از گذشته در مقابله با تروریسم حضور داشته باشد.

ظریف: رفتار دولتمردان آمریکایی نماد دشمنی با مردم ایران استنامه نیوز ، 1 ساعت پیشدکترمحمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در پنجاه و سومین کنفرانس امنیتی مونیخ در این شهر به سر می برد بعد از ظهر روز یکشنبه در نشستی صمیمی با جمعی از ایرانیان و فرهیختگان ایرانی مقیم دو ایالت بایرن و بادن وورتمبرگ، حضور ایرانیان در خارج از کشور را ظرفیتی برای معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی دانست و تصریح کرد: ایرانیان نماد فرهیختگی، کوشش، صداقت و قانون‌مداری هستند.

دفتر ناطق نوری؛برگزاری ضیافت شام برای اصولگرایان و اصلاح‌طلبان را تکذیب کردنامه نیوز ، 1 ساعت پیشدفتر حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری برگزاری ضیافت شام از سوی ایشان برای اصولگرایان و اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.

مرکل خواستار مشارکت کشورهای مسلمان برای مبارزه با تروریسمنامه نیوز ، 1 ساعت پیشصدر اعظم آلمان با انتقاد از طرح ضدمهاجرتی دونالد ترامپ از کشورهای اسلامی خواست برای مبارزه با داعش به پا خیزند.

هلاکت "وزیر بهداشت" داعش در موصلنامه نیوز ، 1 ساعت پیشدر عملیات نیروهای کرد در موصل، "وزیر بهداشت" داعش به همراه چند سرکرده دیگر این گروه تروریستی به هلاکت رسید.

تمدید مرخصی مهدی هاشمی تا 7 اسفند/ اظهار بی‌اطلاعی وکیل هاشمی از رد درخواست اعاده دادرسینامه نیوز ، 1 ساعت پیشمدیرکل زندان‌های استان تهران گفت که مرخصی مهدی هاشمی تا هفتم اسفندماه تمدید شده است.

امیر عبداللهیان: رفراندوم؛ راه‌حل سیاسی بحران فلسطیننامه نیوز ، 2 ساعت پیشدبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، ضمن تشریح ابعاد این کنفرانس تأکید کرد که راهکار سیاسی حل مسألۀ فلسطین، برگزاری رفراندوم است.

باهنر نامزد نهایی اصولگرایان است/ بقایی آمده که رد صلاحیت شودنامه نیوز ، 2 ساعت پیشدبیرکل حزب ندای ایرانیان معتقد است گزینه اصلی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری تا یک ماه آینده اعلام می شود و به احتمال قوی کسی جز محمدرضا باهنر نیست.

سرلشکر صفوی: برای مقابله با مشکلات و حل آن‌ها باید با ملت صادق باشیمنامه نیوز ، 2 ساعت پیشدستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: نمی‌خواهم بگویم، اما ممکن است در حوزه ترویج تجربه‌های علمی و معارف دفاع مقدس در مراکز آموزش عالی نفوذ یا یک تفکر انحرافی صورت گرفته باشد.

رئیس قوه قضاییه: بلایای طبیعی نباید ابزار سیاسی علیه دولت شود /نزدیکی کشورهای مدعی اسلامیت به اسرائیل، خیانت بزرگی استنامه نیوز ، 2 ساعت پیشآیت الله آملی لاریجانی با ابراز تاسف از مشکلات پدید آمده برای برخی از هموطنان در جریان بارندگی ها و سیلاب های اخیر بویژه در استانهای جنوبی کشور، بر لزوم تلاش دولت و مردم برای امداد رسانی به مردم این مناطق تاکید کرد و در عین حال هشدار داد که این بلایای طبیعی نباید بعنوان ابزاری سیاسی علیه دولت به کار گرفته شود.

خاطره‌ منتشر نشده رهبر انقلاب از روایت مرحوم آیت‌الله خوشوقت درباره مکاشفه‌ یکی از علمانامه نیوز ، 2 ساعت پیشکانال تلگرامی KHAMENEI.IR خاطره‌ رهبر معظم انقلاب از مرحوم آیت‌الله خوشوقت را منتشر کرده است.

مطهری: از خوب حادثه شورای نگهبان ایرادی بر مصوبات برنامه توسعه ششم نگرفته استنامه نیوز ، 2 ساعت پیشمطهری در پاسخ به تذکری در رابطه با نهایی نشدن نظر شورای نگهبان در مورد مصوبات برنامه ششم توسعه، گفت:همیشه می‌گوییم از بد حادثه اما الان از خوب حادثه است که شورای نگهبان ایرادی بر اصلاحات انجام شده برنامه توسعه نگرفته و برنامه نهایی شده است.

واکنش رییس‌ستاد انتخابات به تخریب و توهین به نامزدهای احتمالی ریاست‌جمهورینامه نیوز ، 2 ساعت پیشرییس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه در مسیر برگزاری انتخابات از هیچ تخلفی چشم‌پوشی نخواهیم کرد گفت: کمیته حقوقی ستاد انتخابات تخریب و توهین به نامزدهای احتمالی را پیگیری می‌کند.

ابهام محمود صادقی درباره برداشت از صندوق توسعه ملی/مطهری: برداشت یا با اجازه رهبری است یا مجلسنامه نیوز ، 3 ساعت پیشنماینده مردم تهران چگونگی امکان برداشت از صندوق توسعه ملی را مبهم دانست اما از نظر نایب رئیس مجلس چنین ابهامی وجود ندارد.

دادستان کل کشور: هاشمی با زجرهایی که کشید برای انقلاب سرمایه گذاری کردنامه نیوز ، 3 ساعت پیشدادستان کل کشور با بیان این که آیت الله هاشمی در پیدایش، تداوم و استمرار انقلاب زحمت زیادی کشید، گفت: هاشمی زجرهای زیادی در راه انقلاب کشید و با زجرهایش برای انقلاب سرمایه گذاری کرد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی: باید از برگزاری کنسرت‌ها در قم جلوگیری شود‌نامه نیوز ، 3 ساعت پیشمرجع تقلید شیعیان با انتقاد از برگزاری کنسرت‌های حاشیه‌دار در برخی شهرهای کشور گفت: باید مواظب مسائل دینی بوده و تا جایی که امکان دارد مسائل دینی اعمال شود که شأن قم تاب جشن‌های آن‌چنانی و ناهنجار را ندارد.

استان خوزستان در برابر قطع آب و برق ناشی از گردوغبار ایمن شدنامه نیوز ، 3 ساعت پیششستشوی کامل شبکه برق نخستین اقدام عملی وزارت نیرو برای تعدیل مشکلات گردو غباراستان خوزستان است، علاوه بر این تجهیز تصفیه‌خانه‌های آب به به منابع تامین برق،‌اختصاص یکصدمیلیارد تومان برای خرید تجهیزات جدید مورد نیاز شبکه برق این استان نیز از جمله اقداماتی است که وزارت نیرو طی دو هفته گذشته و پس از وقوع بحران در استان خوزستان انجام داده است.

وزیرخارجه عربستان: ترامپ دیوانه نیست... عمل‌گراستنامه نیوز ، 3 ساعت پیشوزیر خارجه عربستان در گفت‌وگو با یک نشریه آلمانی از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا حمایت و ابراز امیدواری کرد که روابط کشورش با آمریکا افزایش یابد.