آخرین خبرهای «نامه نیوز»

نگرانی مقام امنیتی سابق اسرائیل از تضعیف داعش/بازسازی اقتصاد ایران به ضرر اسرائیل استنامه نیوز ، 3 روز پیشرئیس سابق بخش سیاسی و امنیتی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه از فروپاشی گروه تروریستی داعش ابراز نگرانی کرد.

فراکسیون امید: ملت ایران روز قدس پیام آزادی‌خواهی و وحدت اسلامی را به سراسر جهان مخابره کنندنامه نیوز ، 3 روز پیشفراکسیون امید در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد ملت ایران روز قدس پیام آزادی‌خواهی و وحدت اسلامی را به سراسر جهان مخابره کنند و امید است که با آزادی قدس، شاهد تحقق آرزوی امام راحل و حکم‌فرمایی صلح در جهان باشیم.

مرکل: آینده اتحادیه اروپا از گفت‌وگوها برگزیت مهم‌تر استنامه نیوز ، 3 روز پیشصدر اعظم آلمان روز پنجشنبه گفت که آینده اتحادیه اروپا از گفت‌وگوهای مربوط به خروج انگلیس از این اتحادیه (برگزیت) مهم‌تر هستند.

تمدید قرارداد پادوانی با استقلال تهران/ عکسنامه نیوز ، 3 روز پیشمدافع برزیلی فصل پیش استقلال تهران به مدت یک فصل دیگر قراردادش با آبی پوشان را تمدید کرد.

تابش: شورای عالی امنیت ملی جلوی تبدیل موضوع موسسات اعتباری به بحران امنیتی را بگیردنامه نیوز ، 3 روز پیشیک عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار نسبت به تبدیل اعتراضات مردمی سپرده گذاران موسسات اعتباری به بحران امنیتی هشدار داد و خواستار ورود شورای عالی امنیت ملی برای حل این مشکل شد.

وزارت خارجه روسیه: ابوبکر البغدادی به احتمال قوی کشته شده استنامه نیوز ، 3 روز پیشوزارت خارجه روسیه از کشته شدن ابوبکر البغدادی خبر داده است.

لاوروف: شاهد گرایشات مثبت در میان مخالفان سوریه برای گفت‌وگو با دولت این کشور هستیمنامه نیوز ، 3 روز پیشوزیر خارجه روسیه در دیدار با یکی از رهبران مخالفان سوری بر به وجود آمدن گرایشات در میان آنها برای مذاکره با دولت سوریه تاکید کرد.

عارف:رقیب با همراهی برخی از نهادهای قدرت تلاش کرد جریان اصلاح‌طلب را متلاشی کندنامه نیوز ، 3 روز پیشرئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: باید از طرح هرگونه مباحثی که در جریان اصلاح‌طلب ایجاد شکاف می‌کند پرهیز کنیم و بدانیم که عملکرد خوب ما در مجلس، شورای شهر و دولت تضمین کننده موفقیت اصلاح‌طلبان در گام‌های بعدی است.

جاسوسی‌های گسترده آلمان از آمریکا و کاخ سفیدنامه نیوز ، 3 روز پیشیک هفته نامه آلمانی با استناد به برخی مدارک و شواهد از جاسوسی‌های گسترده سازمان اطلاعات امنیت آلمان از بسیاری نهادها و سازمان‌های دولتی، نظامی و بین‌المللی در آمریکا خبر داد.

«محمد بن سلمان» ۵ شاهزاده و شماری افسر را بازداشت خانگی کردنامه نیوز ، 3 روز پیشبرخی محافل سعودی فاش کردند که ولیعهد جدید سعودی پنج شاهزاده و شماری از افسران وزارت کشور سعودی را تحت بازداشت خانگی قرار داده است.

کره‌شمالی: ترامپ یک روان‌پریش استنامه نیوز ، 3 روز پیشکره شمالی، رئیس جمهور آمریکا را یک روان پریش و بیمار روانی دانست.

افشای شبکه زندان‌های مخفی امارات در یمن با بازجویان آمریکایینامه نیوز ، 3 روز پیشتحقیقات خبرگزاری آسوشیتدپرس نشان می‌دهد، دست کم ۱۸ شبکه زندان مخفی در جنوب یمن به دست امارات و یا نیروهای یمنی ایجاد شده بود و آنها از طرف نیروهای این کشور حوزه خلیج‌فارس آموزش می‌دیدند. اکثر این زندان‌ها یا کاملا مخفی بودند و یا دولت یمن اجازه دسترسی به آنها را نداشته است.

انتقاد بی سابقه نوبخت از بانک مرکزی: به جای اینکه به دلهره عمومی دامن بزند، ‌مشکل موسسات را حل کندنامه نیوز ، 3 روز پیشنوبخت در پاسخ به این سوال که چرا بانک مرکزی نسبت به وضعییت بانک های دولتی و غیردولتی ورشکسته اطلاع رسانی نمی کند، گفت: وظیفه بانک مرکزی اطلاع رسانی به عنوان مرجع نظارتی است.

شرکت هواپیمایی زاگرس ۲۸ فروند ایرباس خریدنامه نیوز ، 3 روز پیشمدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس از امضای تفاهم نامه (پیش قرارداد) خرید 28 فروند هواپیمای ایرباس خبرداد و گفت: شرکت زاگرس همه این هواپیماها را از ایرباس به صورت اجاره به شرط تملیک خریداری خواهد کرد.

لایحه امنیتی جدید فرانسه برای مقابله با تهدید افراطگرایاننامه نیوز ، 3 روز پیشدولت جدید امانوئل ماکرون لایحه امنیتی جدیدی در دست دارد که اختیارات پلیس را در بحبوحه تهدیدات پایدار افراطگرایان در اروپا افزایش می‌دهد.

ادعای روزنامه سعودی درباره توافق روسیه، آمریکا و اردن در جنوب سوریهنامه نیوز ، 3 روز پیشادعای روزنامه سعودی درباره توافق روسیه، آمریکا و اردن در جنوب سوریه یک روزنامه عربستانی مدعی شد که پس از توافق روسیه، آمریکا و اردن قرار است که در جنوب سوریه مناطق امن ایجاد شود.

مردم نگران تامین برق نباشندنامه نیوز ، 3 روز پیشمدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: همزمان با افزایش مصرف برق در تابستان، دیسپاچینگ نقش مهم و حساسی را در حفظ یکپارچگی و کنترل شبکه برعهده دارد.

آخرین وضعیت فازهای ۲۲تا ۲۴ پارس‌جنوبینامه نیوز ، 3 روز پیشمجری فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی گفت: عملیات حفاری چاه های سه سکو از این فازها با 100 درصد پیشرفت فیزیکی به پایان رسید.

لیبرمن: عباس مشتاق جنگ اسرائیل – حماس استنامه نیوز ، 3 روز پیشوزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (پنج‌شنبه) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را به تلاش برای ایجاد تنش جدید میان این رژیم و حماس متهم کرد.

جانشین فرمانده سپاه قدس:آتش به اختیار بودن باری به هر جهت حرکت کردن نیستنامه نیوز ، 3 روز پیشجانشین فرمانده سپاه قدس گفت: مجموعه نیروی قدس در دنیا فعال است و این موضوع جزء موضوعاتی است که هنر فعالان فرهنگی را طلب می‌کند تا نشان بدهید این انقلاب اسلامی چطور بالندگی خود را حفظ کرده و هرروز روبه جلو حرکت می‌کند.