آخرین خبرهای «نو اندیش»

سردار قاآنی: آنچه اتفاق افتاده تدبیر رهبری بوده/هر فردی که گفت ما این تدبیر را کردیم و این تصمیم را ما گرفتیم بی‌خود می‌گویدنو اندیش ، 6 روز پیش

عارف: از طرح مباحث ایجادکننده شکاف در اصلاح‌طلبان پرهیز کنیم/ رقیب با همراهی برخی از نهادهای قدرت تلاش کرد جریان اصلاح‌طلب را متلاشی کندنو اندیش ، 6 روز پیشرئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: باید از طرح هرگونه مباحثی که در جریان اصلاح‌طلب ایجاد شکاف می‌کند پرهیز کنیم و بدانیم که عملکرد خوب ما در مجلس، شورای شهر و دولت تضمین کننده موفقیت اصلاح‌طلبان در گام‌های بعدی است.

قالیباف: آماده انتقال تجربیاتم به مدیریت شهری بعدی هستم!نو اندیش ، 6 روز پیش

خاندان سعودی (اینفوگرافیک)نو اندیش ، 6 روز پیش

آغاز فرايند انتخاب شهردار جديد تهران/شهردار تهران قبل از آغاز رسمی شورای پنجم مشخص می شودنو اندیش ، 6 روز پیش

«دونالد ترامپ» به «محمد بن سلمان» تبریک گفتنو اندیش ، 6 روز پیش

شكايت دولت از تخلفات انتخاباتى با استفاده از بيت المالنو اندیش ، 1 هفته پیشتعداد زیادی تخلفات رسانه‌ای شامل رسانه‌های عمومی،‌ روزنامه‌ها،‌ سایت‌های خبری و حتی در مورادی از صدا و سیما داشتیم که از بیت المال استفاده می‌کنند. در این راستا ما در چند سطح اقدام کردیم. ابتدا مجموعه‌ای از این تخلفات و جرائم انتخاباتی را به صورت مستند طی یک نامه برای شورای نگهبان فرستادیم که حاوی حدود 10 جزوه شامل موارد تخلف بوده،‌ به همراه 2 پوشه از مدارک که آنها نیز ضمیمه شده و به شورای نگهبان ارسال شده است.

هشدار: بلافاصله بعد از روشن کردن خودرو کولر نگیرید!نو اندیش ، 1 هفته پیشدبیر انجمن سرطان شناسی ایران گفت: بلافاصله بعد از وارد شدن به داخل خودرو سیستم تهویه هوا را روشن نکنید. ابتدا پنجره‌های خودرو را پایین کشیده و صبر کنید تا هوای داخل خودرو عوض شود، بعد از چند دقیقه می‌توانید کولر خودرو را روشن کنید در غیر این به تدریج ممکن است درگیر بیماری‌های جدی شوید.

نجفي: پيشنهاد "شهرداري تهران" قابل فكر كردن استنو اندیش ، 1 هفته پیشرايزني‌ها براي تشكيل كابينه دوازدهم آغاز نشده است

نقد «بیانیه آیت الله جنتی» در باره سخنان روحانينو اندیش ، 1 هفته پیش

ناطق نوری: اقدام اخیر سپاه، نمایشی از اقتدار کشور در جهان بودنو اندیش ، 1 هفته پیش

توافق مهم "اعضاى منتخب" شوراى شهر تهراننو اندیش ، 1 هفته پیش

ناگفته‌های وزیر اطلاعات از حمله سپاه به مقر داعشنو اندیش ، 1 هفته پیش

5 گزينه جدى شهردارى تهراننو اندیش ، 1 هفته پیش

روحانى: اگر تصمیمی می گیریم که به یک کشور یا مکانی موشک بزنیم، ‏این تصمیمات در حوزه امنیت ملی ما قرار دارد/پرتاب موشک از سوی سپاه به محل استقرار داعش کاملاً درست، ‏بجا و ضروری بود/اختیارات نیروهای مسلح برای پاسخ به داعش بیش از آنچه بود که انجام شدنو اندیش ، 1 هفته پیشامروز تبیین اسلام برای نسل جوان ضرورت است/ امیرالمومنین (ع) می فرماید که تشکیل ‏حکومت حضور حاضر و وجود ناصر می خواهد/ مسأله ولایت با تشکیل حکومت، دو مقوله جدا از هم ‏است که نباید با هم خلط شود/ منافع ملی، امنیت ملی، مصالح ملی، قانون اساسی، رهبری معظم ‏انقلاب و حتی دولت هم حزبی نیست

بيانيه سپاه و ذکر تلفات حمله موشکی به مقر داعش در دیرالزورنو اندیش ، 1 هفته پیش

حکم انفصال از خدمت شهردار مشهدنو اندیش ، 1 هفته پیش

واكنش غرويان به حاشيه هاى سخنان رييس جمهورنو اندیش ، 1 هفته پیش

احضار ۶ استاندار در پرونده‌ انتخاباتینو اندیش ، 1 هفته پیش

عبور اصولگرایان از «ناطق نوری و لاریجانی»نو اندیش ، 1 هفته پیش