منابع خبری

آخرین خبر های نو اندیش

خطر بالاى سر "پرسپولیس" 7 ساعت پیشباشگاه پرسپولیس بابت پرداخت نکردن مبلغ رضایت نامه خلعتبری به باشگاه عجمان امارات با خطر کسر امتیاز مواجه است.

روحانى: نقض برجام را تحمل نخواهیم کرد/پاسخ قاطعانه مى دهيم 8 ساعت پیش

خبر نگران کننده برای "پرسپولیس" 8 ساعت پیشدر شرایطی که باشگاه پرسپولیس و برانکو سعی دارند تا فضا را برای تیمشان آرام کرده تا در نیم فصل بتوانند بازیکنان را نگه داشته و حتی ستاره های جدیدی را جذب کنند اما به نظر می رسد برخی از پیشنهادات این اجازه را نمی دهد.

اخلال در سخنان رييس جمهور در مجلس 10 ساعت پیش

جنگ "استقلال" با سرخ ها بالا گرفت 10 ساعت پیشجدال تراکتورسازی و استقلال جدا از اینکه از نظر امتیازی برای هر 2 تیم مهم است، حساسیت های ویژه ای دیگری هم دارد.

خوشحالى در داخل از تمدید تحریم‌ها ! 10 ساعت پیشدكتر مهدى ذاكريان استاد حقوق و روبط بین‌الملل دانشگاه: عده‌ای از تمدید قانون تحریم‌ها توسط کنگره خوشحال شدند و درصدد آن هستند تا از این مساله به دولت به عنوان حربه‌ای علیه دولت و وزارت امور خارجه و به طور مشخص آقایان روحانی و ظریف استفاده کنند، در واقع آنها به جای راهکار دادن برای خنثی کردن این مساله و افزایش سرمایه‌گذاری‌ها به دنبال تضعیف برجام و دستاوردهای آن هستند.

جنايت وحشتناك: داعش زنده زنده پوست 27 جوان را کند 12 ساعت پیشدر ادامه پیشروی های ارتش عراق در موصل، نیروهای این کشور موفق شدند محلات «بکر دوم» «مثنی» و«زهور» را به کنترل خود درآورند و بزودی بر رودخانه دجله در مرکز شهر مشرف خواهند شد؛ در همین حال منابع عراقی از جنایت تازه داعش در کندن پوست 27 جوان عراقی در موصل خبر دادند.

پيشنهاد به اصلاح‌طلبان: كانديداي پوششي كنار روحاني 12 ساعت پیش

وریا غفوری كجاست؟ 12 ساعت پیش

كنايه هاى جديد "قاليباف" به دولت روحانى 13 ساعت پیشخیانت آن است که برجام را قاب بگیریم و فقط مشتاقانه به آن نگاه کنیم و از توان داخل کشور غفلت کنیم.برای کسی که خودش را به تخت زنجیر کرده چه فرقی می‌کند که در باز باشد یا بسته؟ چه فرقی می‌کند که برجام نقض شود یا آمریکا در تهران سفارت بزند ‎وقتی ما خودمان به پای اقتصاد قفل زدیم و هزاران واحد تولیدی را تعطیل کردیم و با سوء مدیریت، بیکاری را به بحران تبدیل کردیم؟

پيشنهاد خارجى براى مدافع ملی پوش "پرسپوليس" 13 ساعت پیشمعاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس، گفت: «محمد انصاری» از یک باشگاه چینی پیشنهاد دارد اما باشگاه پرسپولیس با جدایی این مدافع ملی پوش مخالف است.

بازگشت هافبك مصدوم "استقلال" به تمرينات 13 ساعت پیشدکتر نوروزی در همین خصوص گفت: «فرشید اسماعیلی روزی ٢ نوبت فیزیوتراپی می کند و با توجه به درمان‌های انجام شده،شرایط بهتری پیدا کرده است.ما صبح دوشنبه از این بازیکن تست می‌گیریم تا در صورت فراهم بودن شرایط،از ظهر دوشنبه به تمرینات اضافه شود.»

بازگشت منتظرى به "استقلال"/كليد برد تراكتور 20 ساعت پیش

نامه جديد "محمود صادقى" به لاريجانى 20 ساعت پیشمحمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس طی نامه‌ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی اتفاق اخیر درباره خود را شرح داد.

مصاحبه "لژیونر فوتبال ایران" سياسى شد 20 ساعت پیشمسعود شجاعی اخیرا در گفت‌وگوی ویدیویی از آنچه فساد مالی و اخلاقی خوانده بود و هم‌چنین وضعیت کودکان کار و موضوع عدم ورود زنان به ورزشگاه‌ها در کشور و ... انتقاد کرده بود.

تساوى در ال كلاسيكو در دقيقه ٩٠ 20 ساعت پیش

آيت الله هاشمی: برخی "دشمنان امام و رهبری"، با دوست‌نمایی به مراکز حساس "نفوذ" کرده‌اند 20 ساعت پیشرئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی از دشمنان اندیشه‌های امام و شخص آیت‌الله خامنه‌ای، با دوست‌نمایی به خیلی از مراکز حساس نفوذ کرده‌اند که از بیان ایران ستیزی ابایی ندارند.

دیدار ظریف با نرگس کلباسی 20 ساعت پیشخانم نرگس کلباسی، بانوی مشهور ایرانی - بریتانیایی و موسس بنیاد خیریه برای کودکان معلول و بی سرپرست هند که سرگذشت او افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داد سرانجام صبح امروز در محل سفارت ایران در دهلی‌نو با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

ستاره پرسپوليس: ٣ سال مى مانم 20 ساعت پیش

ركورد جهانى "پرسپوليس" 20 ساعت پیش

تعريف بى سابقه برانكو از قلعه نوعى و ابراز نگرانى از داورى ها 1 روز پیشسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نگران وضعیت داوری برای دیدارهای تیمش است و از کمیته داوران خواست داوران جوان را برای قضاوت دیدارهای سرخپوشان انتخاب نکند.

اولين پيامد "مشت الهامى" در ديدار با استقلال 1 روز پیش

واكنش رييس جمهور به تمديد تحريم هاى "ايسا" از سوى كنگره آمريكا 1 روز پیشگروه ۱+۵ باید به تعهدات خود در قبال برجام عمل کند/ نباید اجازه داد کشوری طبق امیال خود اقدامی برای تضعیف برجام انجام دهد

«ميرسليم» گزينه موتلفه براي انتخابات 96 1 روز پیش

قيمت ارز : دلار كاهشي شد (جدول) 1 روز پیش

روایت مسجدجامعی از واگذاری املاک‌ شهرداری 1 روز پیش

شهباززاده گزینه اصلی منصوریان شد 1 روز پیش

نقشه راه «پیروزی» مجدد «روحانی» در انتخابات‎ 1 روز پیشاین نقشه راه انتخاباتی در چهار بعد سیاسی و اقتصادی و فرهنگی وشخصیتی مورد توجه قرار میگیرد و در واقع این نقشه شکلی مربع گونه دارد و تمام اضلاعش مهم و برابر می باشند و باید برای رسیدن به پیروزی مورد توجه قرار گیرند.

مدلينگ هافبك پرسپوليس و همسر بازيگر معروف (عكس) 1 روز پیشمحسن مسلمان، هافبک تیم پرسپولیس به عنوان مدل یکی از برندهای صنعت پوشاک که شعبه مرکزی آن در خیابان پاسداران تهران واقع شده، مشغول به فعالیت شد.

مغضوبى كه "مشاور دربار" شد و امام "عفوش" كرد 1 روز پیش

قالیباف با ٢ بار شکست، شانسی برای رقابت با روحانی ندارد 1 روز پیشانصاری راد در ارزیابی شانس روحانی بر فرض کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم گفت:انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم کشیده نمی‌شود و آقای روحانی در همان دور اول پیروز انتخابات است و بر فرض اینکه به دور دوم هم کشیده شود فرض ضعیفی است که فرد راه یافته به دور دوم بتواند با روحانی رقابت کند.

اولين واكنش "ظريف" به تمديد تحريم ها و احتمال امضاى اوباما 1 روز پیشتمدید تحریم‌ها اثر اجرایی ندارد و فقط بی‌اعتباری آمریکا را نشان می‌دهد

پیشنهاد فعال «اصلاح طلب» بدنبال لغو سخنرانی «مطهری» 1 روز پیشلغو سخنرانی حرمت شکنی نظام و حرمت شکنی مجلس است. عکس العمل خوبی را از آقای رئیس جمهوری دیدیم ولی به نظر من این کفایت نمیکند باید در قالب یک بخشنامه انجام این وظیفه قانونی به استانداران و فرمانداران گوشزد شود و از آنها خواسته شود که امنیت این مراسم ها و شخصیت ها را حفظ کنند و فضا را برای فعالیت های انتخاباتی آماده و اجازه تبدیل فضای سیاسی به فضای امنیتی ندهند.

فیدل کاسترو و «سید احمد خمینی» (عکس) 1 روز پیشسید احمد خمینی فرزند یادگار امام راحل با انتشار تصویر زیر در صفحه اینستاگرامش نوشت: در كنار فيدل كاسترو... سال ١٣٨٠ جماران

واكنش كيهان به تمديد داماتو: رضايت يا عصبانيت؟ (عكس) 1 روز پیش

درخواست از پرویز فتاح برای کاندیداتوری 1 روز پیشپرویز فتاح در واکنش به اینکه برخی وی را یکی از گزینه‌های احتمالی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ می‌دانند، گفت: من در این مورد مرتب جواب داده‌ام و هرگونه قصد برای کاندیداتوری را تکذیب کرده‌ام.

ماجراى صرافى ٤ اصلاح طلب و دولتمرد 1 روز پیشصرافي‌هاي سال ۹۵، افزايش شديد قيمت دلار و چند اسم آشنا همزمان با چهارهزار توماني شدن دلار، عنوان اين گزارش بود و فرشيد نوبخت، «به دليل تشابه اسمي با سخنگوي دولت»، داوود مولاوردي‌زاده تبريزي «به دليل تشابه اسمي با معاون امور زنان رياست‌جمهوري»، محمدعلي ابطحي «به دليل هم‌نام بودن با رييس‌دفتر رييس دولت اصلاحات» و علي فرجي‌دانا «به دليل تشابه اسمي با نخستين وزير علوم دولت يازدهم»، از افرادي بودند كه در سال 95 اقدام به تاسيس صرافي كردند.

قلعه نوعى تكليف "سروش رفيعى" را روشن كرد 1 روز پیشامیر قلعه نویی در نشست مطبوعاتی پس از بازی پدیده حرف های مهمی درباره سروش رفیعی به زبان آورد.

منصوریان گفت محمد بزن زیر گوشش! 1 روز پیش

عذرخواهی از سكو رفتن توامان ورزشكار ايرانى و نماينده رژيم اسراييل (عكس) 1 روز پیشدر جام جهانی موی تای که به میزبانی روسیه برگزار شد، نماینده ایران در وزن ۶۰ کیلوگرم در حالی روی سکوی سوم قرار گرفت که نماینده رژیم اشغالگر قدس روی سکوی اول ایستاده بود. با بازنشر تصاویر این اتفاق در رسانه‌ها، فدراسیون ورزش‌های رزمی رسما عذر خواهی کرد.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور: نقض «برجام» توسط یکی از اعضا را نمی‌توان یک جانبه با نقض پاسخ گفت 1 روز پیشحمید ابوطالبی در واکنش به تمدید تحریم‌های مرتبط با قانون داماتو علیه ایران در سنای آمریکادر توئیتر نوشت: اگر برجام تعهدی چندجانبه است، نقض آن توسط یکی از اعضاء را نمی توان یک جانبه با نقض پاسخ گفت؛ هرنقضی، اقدام برعلیه تمامی متعهدین خواهد بود.

مربی «استقلال» و مهار مشت مربی صبا در هوا ! (عکس) 1 روز پیشتصویری زشت از درگیری مربیان صبا و استقلال و مهار مشت ساکت الهامی توسط محمد خرمگاه در هوا !

اقدام عجيب "رامين رضاييان" 1 روز پیشتقدیم پاس گل به عابربانک!

برد "استقلال" با مشت و صدر "پرسپوليس" با درد ! 1 روز پیش

اشتباه «داور» می توانست صدر را از «پرسپولیس» بگیرد 1 روز پیشپنالتی اعلام شده به سود ماشین‌سازی در بازی پرسپولیس درست نبود زیرا خطا بیرون از محوطه جریمه رخ داد.

«اوباما» تمدید «قانون داماتو» علیه ایران را تایید می‌کند 2 روز پیشیک مقام کاخ سفید گفت باراک اوباما تمدید قانون تحریم‌ها را وتو نخواهد کرد. وتوی ریس جمهوری آمریکا وقتی موثر است که طرح تصویب شده کمتر از دو سوم آرا را داشته باشد.

درگیری «طارمی» و «رضاییان» در میانه بازی 2 روز پیشدر دقیقه 81 وقتی پاس رامین رضاییان به طارمی نرسید این بازیکن بابت این مسئله عصبانیت خود را بروز داد و با حرکت دادن دستش به رضاییان اعتراض کرد. رضاییان هم در این صحنه معترض بود و این دو بازیکن برای لحظه‌ای درگیری لفظی پیدا کردند

روايت نماينده مجلس از ماجرای «حساب‌های قوه قضاييه» 2 روز پیشمسئله برخی حساب های بانکی در قوه قضائیه که بنابر مصالحی به نام رئیس قوه است، از زمانی رسانه ای شد که یکی از نمایندگان مردم تهران با انتشار مطلب در فضای مجازی، شائبه ای را مطرح ساخت.

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی درباره سخنرانی «علی مطهری» 2 روز پیشحزب کارگزاران سازندگی استان کرمان با انتشار بیانیه ای درباره سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به این استان، با دعوت از همه احزاب، گروه‌ها، جریان ها و تشکل‌های سیاسی به خویشتنداری و سعه صدر، بر اجرای قانون و رعایت جانب عدل و انصاف در این زمینه تاکید کرد.

«پرسپولیس» در صدر/«پنالتی» ماشین سازی سوخت 2 روز پیشبازگشت سرخ‌پوشان به صدر جدول با شکست ماشین‌سازی 10 نفره

امام جمعه قزوین: برای بدعهدی آمریکا «شرمسار» باشید نه لغو سخنرانی یک «فتنه انگیز»! 2 روز پیشعبدالکریم عابدینی: دانشجویانی که عوامل استکبار جهانی و فتنه محسوب می‌شوند مورد حمایت قرار می‌گیرند.

دستور وزیر آموزش و پرورش بدنبال سانحه اتوبوس راهیان نور 2 روز پیشوزیر آموزش و پرورش همچنین طی دستوری به معاونت پرورشی و فرهنگی این وزارتخانه مأموریت داد تا ضمن رعایت دقیق دستورالعمل های موجود درباره اردوهای دانش آموزی و هماهنگی با نهادهای ذی ربط مسئول، در خصوص اردوهای راهیان نور، ترتیبی اتخاذ شود تا بالاترین کیفیت و استانداردهای ایمنی در این اردوها، از نظر وسایل ایاب و ذهاب ، زمان برگزاری و نکات دیگر لحاظ شود.

طرح «3 فوریتی مجلس» برای از سرگیری «فعالیت های هسته ای» 2 روز پیشتدوین طرح سه فوریتی برای از سرگیری فعالیت های هسته ای به جهت اضطرار در مقابله با اقدام آمریکاست.

علم الهدى: مثل همیشه گناه را گردن سوزنبان بیندازیم؟ 2 روز پیش

ترمز تراكتور كشيده شد 2 روز پیشتیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دیدار خانگی مقابل پدیده مشهد به تساوی یک بر یک رضایت داد تا در آستانه از دست دادن صدر جدول رده بندی قرار بگیرد.

محمدعلى آهنگران: آنهايى كه براى لغو برجام "نذر" كرده اند، خسارت هايش را مى دانند؟/ ضرورت واكنش به تمديد "قانون داماتو" در عين مراقبت از "برجام" و دستاوردهاى آن 2 روز پیشآيا آنها كه براي لغو برجام نذر كرده و دخيل بسته اند مي دانند كه بازگشت شرايط به دوران تحريمها و عدم توانايي دولت در فروش نفت و دريافت پول آن چه خسارتي به اقتصاد كشور وارد مي آورد؟ آيا راهكاري دارند كه بتوان ضمن لغو برجام ، همچنان سهم ايران از توليد و فروش نفت را حفظ و درآمدهاي نفتي را دريافت كرد؟

عامل برد "استقلال" مشخص شد! 2 روز پیشزمانی: شوک من به استقلال جواب داد و صبا را بردیم!

واکنش "حدادعادل" به حاشیه‌ هاى مطلبش در فضای مجازی 2 روز پیشنماینده سابق تهران نسبت به حاشیه‌های اخیر مطلبش در فضای مجازی واکنش نشان داد.

تنها "سناتوری" که علیه ایران رأی نداد 2 روز پیشبه این ترتیب از جمع 100 سناتور حاضر در سنا، تنها یک سناتور حاضر نشد به این مصوبه رأی مثبت بدهد. سناتور برنی ساندرز، سناتور ایالت ورمونت در رأی‌گیری حاضر نشد و به این ترتیب، به ضرر کشورمان رأی نداد.

واكنش کمیته انضباطی فدراسیون به حوادث استقلال - صبا 2 روز پیشرئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید درباره اتفاقات بازی صبا و استقلال تصمیم‌های جدی و بازدارنده گرفته می‌شود.

خواص ضد سرطانی این میوه 2 روز پیشفوفل یا پوپل یا نخل هندی با نام علمی Areca که در بیشتر کتاب‌های طب سنتی با نام فوفل شناخته می‌شود. یکی از ۵۰ گونه تیره نخل است که در مناطق استوایی می‌روید.

حسین ماهینی و همسرش در کنار لیلارجبی و همسرش (عكس) 2 روز پیش

واکنش تلگرامی دفتر رهبر انقلاب به تصویب طرح تمدید 10 ساله تحریم‌های ایران در سنا 2 روز پیش

سنای آمریکا تمدید 10 ساله تحریم‌های ایران را تصویب کرد 2 روز پیشکنگره اعلام کرده این طرح را تصویب کرده است تا به ایران اعلام کند که رییس‌جمهوری آینده آمریکا توانایی آن را دارد که در صورت نقض برجام از سوی تهران، تحریم‌ها را به سرعت اعمال کند. این در حالی است که مقامات ایران طی روزهای اخیر تأکید کرده‌اند که تصویب این طرح به معنای نقض برجام از سوی آمریکا است.

نظر هوشنگ نصيرزاده درباره داورى استقلال - صبا 2 روز پیشداور یک پنالتی به سود استقلال تهران نگرفت

صحنه تاسف بار بازی صبا و استقلال (عكس) 2 روز پیش

جزییات سفر "ثروتمندترین زن روسیه" به ایران 2 روز پیش

آمار فوق العاده دیپورتی «پرسپولیس» و پشیمانی برانکو 2 روز پیشساسان با این سه گل توانست رکورد 9 گل در 8 بازی را ثبت کند، تا همچنان پرسپولیسی ها بالاخص برانکو برای از دست دادنش پشیمان باشند.

سرخپوشان دل "دختر پرسپولیسی" را شاد کردند 2 روز پیش

3 ستاره سرشناس غایبان بزرگ دیدار با «پرسپولیس» 2 روز پیشبا تشخیص رسول خطیبی، آندرانیک تیموریان و محمد نصرتی در فهرست 18 نفره تیم ماشین‌سازی برای بازی با پرسپولیس قرار نگرفتند. این در حالی است که امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امروز در نشست خبری این دو نفر را بازیکنان موثر و کلیدی تیم ماشین‌سازی دانسته بود.پیام صادقیان دیگر بازیکن سرشناس ماشین‌سازی است که به دلیل مصدومیت در بازی فردا با پرسپولیس غایب است.

ديدار سفير ايران و همسرش با ملكه انگليس (عكس) 2 روز پیشحمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن، امروز با ملکه الیزابت دوم دیدار کرد و استوارنامه‌اش را تحویل داد. او و همسرش با کالسکه سلطنتی به کاخ باکینگهام رفتند.‌

وضعیت خطرناک «ایدز» در ایران 2 روز پیشبررسی ها و آمارهای وزارت بهداشت از وضعیت بیماری ایدز در کشور، نشان می دهد که انتقال این ویروس از طریق رفتارهای پرخطر جنسی، رو به افزایش است.

"توهين عجيب" مربى صبا به منصوريان 3 روز پیشالهامی: منصوریان با «شومن‌بازی» سرمربی استقلال شده است/ اگر وجود داشت جلویم می‌ایستاد و کمکش را نمی‌فرستاد

همه حاشيه ها و درگيرى هاى استقلال - صبا 3 روز پیش

نويد مظفری: داور پنالتی استقلال را نگرفت 3 روز پیشداور بین‌المللی سابق فوتبال ایران گفت: داور یک پنالتی استقلال را در بازی با صبا اعلام نکرد.

گلزن "استقلال" تاريخ ساز شد 3 روز پیشعلی قربانی در دیدار امروز تیم‌های صبای قم و استقلال هفتصدمین گل تاریخ تیم آبی‌پوش تهرانی در لیگ برتر را به ثمر رساند.

ديدار پر حاشيه: استقلال ٢ گل زد ، صبا ٢ اخراجى داد ، "درگيرى و اخراج" مربيان ٢ تيم 3 روز پیشگل ها: کاوه رضایی و علی قربانی براى استقلال اخراج: رضا عنایتی(دقیقه 40)، حمید دیوسالار(55) از صبا

امام جمعه کرمان خواستار "لغو سخنرانی مطهری" در این شهر شد 3 روز پیشنظر ما براین است که ایشان عاقلانه و دراین شرایط خاص پس از حواشی مشهد برای حفظ وحدت بین مردم در سخنرانی‌های از این دست شرکت نکنند، و کسانی هم که دعوت کننده ایشان بوده‌اند قطعا برای رضای خدا این کار را نکرده‌اند و به دنبال حاشیه‌سازی و جریان‌سازی‌های خاصی هستند که بهتر است از این امر منصرف شوند.

انتصاب مشاور جديد معاون اول رييس جمهور 3 روز پیش

برانکو: فردا تغييرات را مى بينيد/ طارمی بهترین گلزن ماست 3 روز پیش

ترکیب "استقلال" در بازی با صبا اعلام شد 3 روز پیشعلیرضا منصوریان یازده بازیکن استقلال برای دیدار برابر صبای قم را معرفی کرد. ترکیب استقلال در این بازی به این شرح است: مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، یعقوب کریمی، هرایر مگویان، امید ابراهیمی، محسن کریمی، جابر انصاری، بختیار رحمانی، علی قربانی و کاوه رضایی.

روحانى: برخی به جای باران رحمت بودن، ممانعت از زبانشان می‌بارد/ از نظر برخى همه چیز از صبح تا شب حرام بوده و باید پرسید برای چه همه چیز را حرام می‌کنید؟/ نبايد مردم را آزار داد/ موفقيت ها در صدا و سيما گفته نمى شود 3 روز پیشخداوند در قرآن به آنها که طیبات و نعمتهای پاکیزه و زینتهای حلال را حرام می کنند اعتراض می کند و ما را به استفاده از ‏نعمات سفارش می‌کند.‏

اعلام نظر نهایی شورای نگهبان درباره «تعطیلی ۱۸ آذر» 3 روز پیشسخنگوی شورای نگهبان از بررسی تعطیلی و یا غیر تعطیلی ۱۸ آذر در این شورا خبر داد و گفت: شورای نگهبان به زودی نظرش را در این درباره اعلام می‌کند.

احمدی‌نژاد بعد از "نهی رهبرى" هم سفر مى كند و هم سخنرانی 3 روز پیشدبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در واکنش به جریان لغو سخنرانی های اخیر در شهرهای مختلف، گفت: برخی می گویند سخنان مطهری به نفع نظام نیست، معتقدم آنکه به ضرر نظام سخن می‌گوید و عمل می‌کند احمدی‌نژآد است. چراکه با وجود نهی صریح رهبری همچنان سخنرانی می‌‎کند.

"استقلال" درمیان 10 باشگاه‌ اسطوره‌ای جهان 3 روز پیش

يادداشت هاى احمدى نژاد و مردانش براى فيدل كاسترو (عكس) 3 روز پیشاحمدى نژاد در دفتر يادبود فيدل كاسترو رهبر فقيد كوبا ٥ صفحه مطلب نوشت و مردان دولت او نيز يادداشت هاى كوتاهى در اين باره نوشتند.

پیروزی نفتی ایران در «اوپک» 3 روز پیشدر نشست 30 نوامبر (10 آذر) حتی به ایران اجازه داده شد که تولید نفت خام خود را طی 6 ماه نخست سال 2017 حدود 90 هزار بشکه در روز افزایش دهد. این موضوع بزرگ‌ترین دستاورد اجلاس 171 اوپک برای ایران و نتیجه دیپلماسی نفتی قوی وزیر نفت ایران، در فضای پسابرجام بود

وضعيت "كسب و كار ترامپ" در دوره رياست جمهورى اش 3 روز پیشدونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، اعلام کرده است که کسب و کارش را "به کلی" رها می‌کند تا بتواند روی ریاست جمهوری متمرکز شود.

اولین "گوینده زن محجبه" در تلویزیون کانادا (+عكس) 3 روز پیش

درخواست‌ جان کری از سناتورها در مورد تحریم‌های‌ ایران 3 روز پیشالمانیتور در گزارشی اختصاصی، مدعی شده است جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا و کسی که از وی به‌عنوان معمار اصلی برجام نام برده می‌شود، روز سه‌شنبه با حضور در کنگره آمریکا از سناتورهای دموکرات خواسته است تا به تمدید 10 ساله قانون تحریم‌های ایران (ISA) رای ندهند.

هشتم ربیع‌الاول (٥شنبه آينده) تعطیل است یا خیر؟ 3 روز پیشاز آنجا که این لایحه هنوز تأیید شورای نگهبان را نگرفته است، تعطیلی هشتم ربیع الاول در سال جاری اجرایی نشود. چرا که بعید به نظر می‌رسد تا زمان باقی مانده تا پنجشنبه هفته آینده که روز شهادت امام حسن عسگری (ع) است، این مصوبه تبدیل به قانون شود.

واكنش کاربران فضای مجازی به پست توییتری حدادعادل 3 روز پیش

وقتی ستاره‌های «پرسپولیس» «استقلالی» بودند (+عکس) 3 روز پیشدر این مطلب تصویری از تمرينات پيش فصل سال ٩١ استقلال که در آن محمد انصاری و علی عليپور، بازیکنان فعلی پرسپولیس در رديف نشسته حضور دارند را مشاهده میکنید.

این بازیکن خیال "استقلال" را راحت مى کند؟ 3 روز پیشتیم استقلال پر رفت و آمدترین تیم در فصل نقل و انتقالات این فصل بود. اما علیرغم تعداد زیاد بازیکنی که جذب این تیم شدند، آبی پوشان هنوز کمبودهایی احساس می‌کنند.

پرسپوليسى جنجالى غايب ديدار با پرسپوليس! 3 روز پیش

خالکوبی عجیب یک پرسپولیسی (+عكس) 3 روز پیش

ضربه بزرگ به عربستان و پيروزى بزرگ ايران 3 روز پیش

دعوت براى استقلالى شدن رامين رضاييان و وحيد اميرى! 3 روز پیشاستقلالی ها به شوخی از رامين رضاییان و وحيد امیری دعوت کردند تا به اين تيم ملحق شوند!

خیلی تلاش کردم تا طارمی به استقلال بیاید/اطمينان برانكو به آقاى گلى مهدى 3 روز پیش

آيت الله هاشمى و سيدحسن خمينى در مجلس ترحيم آيت الله موسوى اردبيلى (عكس) 4 روز پیشآیین بزرگداشت مرحوم آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع عظام تقلید روز چهارشنبه در مسجد امیر المومنین برگزار شد