آخرین خبرهای «نی‌ نی‌ بان»

تعیین جنسیت جنین با کلم قرمزنی‌ نی‌ بان ، 1 روز پیشیکی از عجیب ترین راههای تعیین جنسبت بچه که مردم در مورد آن با من حرف زده اند و بدون تردید یکی از عجیب ترین آنهاست، تست کلم قرمز است.

سرماخوردگی کودک یک ساله، درماننی‌ نی‌ بان ، 1 روز پیشپسر یک ساله ای دارم که سرما خورده و آبریزش بینی و سرفه می کنه دکتر هم بردم ولی خوب نشده مدفوعش هم یا سیاهه یا سبز باید چی کار کنم که خوب بشه؟

سونو جنسیت جنین، سر در گمم کردهنی‌ نی‌ بان ، 1 روز پیشمن ۲۳ هفته هستم و ۱۹ هفتگی سونو جنسیت جنین رو پسر گفت و دوازده هفتگی گفته بود که احتمالا دختره اما الان من سردرگمم احتمال خطا هست؟

راهنمای بچه داری در اولین سال تولدنی‌ نی‌ بان ، 1 روز پیشخیلی از مادرها آرزو می کنند پیش از اینکه بچه دار بشوند، چیزهای دیگری در کتابها نوشته شده بود تا می توانستند در مورد آنها بخوانند. چیزهایی نظیر این مواردی که برایتان آورده ایم.

لیست بیمارستانهای خصوصی یزدنی‌ نی‌ بان ، 1 روز پیشنی‌نی‌بان در لیستی بیمارستانهای خصوصی شهر یزد را معرفی کرده است که خدمات زنان و زایمان و حتی درمان نازایی و ناباروری هم ارائه می کنند.

تولد نوزاد جدید، فرزند بزرگتر را دریابید!نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشبا ورود نوزاد جدید به خانواده، فرزند بزرگتر با داشتن احساس توام مثبت و منفی نسبت به فرزند کوچکتر، با او ارتباط ضد و نقیضی پیدا میکند.

بهترین شامپو برای موی کودکان، چیه؟نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشبه طور کلی، نوزادان شرقی در مقایسه با نوزادان نژادهای اروپایی که تقریبا هنگام تولد مویی ندارند از موهای بیشتری برخوردارند.

نحوه رمزگشایی گریه نوزادنی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشوقتی کودکی گریه می کند اطرافیان خیلی سریع کودک را به والدینش ارجاع می دهند و مسئولیت برطرف کردن گریه او را به خودشان واگذار می کنند.

چرا نوزاد شیر بالا میاره؟نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشاما اگر منحنی رشد کودک رضایت بخش نیست، مدام بیقراری می‌کند، سرفه و گریه شدید دارد، حتماً مشکلی هست

گریه های کمی تا قسمتی غیرطبیعی (3)نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشمعمول‌ترين احتمال‌ها برای گريه نوزاد گرسنگی يا نياز به تعويض پوشک است. اين در حالی است كه مادران جوان با هر بار گريه كودک نبايد فكر كنند كودک گرسنه است و ...

گریه های کمی تا قسمتی غیرطبیعی (2)نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشمعمول‌ترين احتمال‌ها برای گريه نوزاد گرسنگی يا نياز به تعويض پوشک است. اين در حالی است كه مادران جوان با هر بار گريه كودک نبايد فكر كنند كودک گرسنه است و ...

گریه های کمی تا قسمتی غیرطبیعی (1)نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشمعمول‌ترين احتمال‌ها برای گريه نوزاد گرسنگی يا نياز به تعويض پوشک است. اين در حالی است كه مادران جوان با هر بار گريه كودک نبايد فكر كنند كودک گرسنه است و ...

آیا نوزاد را قنداق کنیم؟نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشوقتی شما نوزاد را قنداق می‌کنید، پاها و زانوهای او به صورت راست قرار می‌گیرند و از حالت خمیدگی خارج می‌شوند و این کار موجب نابهنجاری پاها می‌شود.

گریه کردن نوزادان، کِی نگران‌کننده می‌شود؟نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشاگر مطمئن نیستید علت گریه نوزاد چیست میتوانید کوچک‌ترین انگشت‌تان را به او بدهید تا بمکد. منتهی کلید اینکه نوزاد از انگشت شما خوشش بیاید این است که ناخن‌تان سقف دهان او را نخراشد.

نوزاد تازه متولد شده، نکاتی که باید بدانیدنی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشاگر بندناف خشک بماند، زودتر و معمولا بعد از دو هفته می افتد. نگران نباشید، نوزاد خیلی کثیف نمی‌شود. اگر بند ناف خیس شد، آن را خشک کنید.

7 واقعیت جالب درباره نوزادان (2)نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشمحققان دانشگاه بيرمنگهام دريافتند نوزادان 5 ماهه موسيقی شاد را به عناوين مختلف از سری موسيقی‌های آرام و غمگين تشخيص می‌دهند. به عبارت ديگر آن‌ها شاد هستند و اين را می‌دانند.

7 واقعیت جالب درباره نوزادان (1)نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشكردن كودک مانند نصب اجاق گاز نيست. شما نمی‌توانيد فقط يك دكمه را بزنيد. محققان به تمام مسائل پيرامون كودكان توجه كرده‌اند و اين به محققان برای دادن نشانه و سرنخ به پدر و مادرها كمک می‌كند.

بی توجهی والدین به فرزندان، بعضی مواقع خوب استنی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشپرخاشگری شدید و خجالتی بودن هر دو به اعتماد‌ به‌ نفس پایین کودک و کمبودهای مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی مربوط است.

کمبود آهن در کودکان، چه علائمی دارد؟نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشآهن مهمترین ماده معدنی در بدن بخصوص در کودکان است که در صورت کمبود موجب کند ذهنی و بی حوصلگی در کودکان می شود.

گرفتن تست هوش از کودکان، چه شرایطی دارد؟نی‌ نی‌ بان ، 2 روز پیشچند سالی است که یکی از معیارهای مهم برای انتخاب مهد کودک مناسب این شده که از تست‌ها و آزمون‌های هوش استفاده گردد تا بچه‌ها مورد غربالگری قرار گرفته و آموزش‌هایی که به آنها ارایه می‌گردد متناسب با توانایی‌شان باشد.