منابع خبری

آخرین خبر های نی‌ نی‌ بان

علل نازایی زنان، چگونه ریشه یابی کنیم؟ 10 ساعت پیشتجربه های بد در کودکی می تواند منجر به نامنظم شدن چرخه قاعدگی شوند که در نتیجه بر باروری اثر می گذارد.

کیست پستان ها، علت ایجادش چیست؟ 10 ساعت پیشبه تغییرات بافت سینه که به صورت ناصاف یا توده های کوچک غیر سرطانی و یا کیست های پستان مشاهده می شوند و می تواند در یک یا هر دو سینه مشاهده شوند.

عوامل موثر در کاهش شیرمادر 10 ساعت پیشکم خوابی می تواند بر تولید شیر مادر اثر بگذارد بنابراین مراقب باشید که در طول روز به میزان کافی استراحت کنید.

دلایل سقط مکرر جنین چیست؟ 10 ساعت پیشسقط جنین سه بار یا بیشتر، به صورت پشت سرهم «سقط مکرر» نامیده می شود.

اختلال در نعوظ، داروهای تاثیرگذار چیست؟ 10 ساعت پیشداروهای کاهش دهنده فشار خون مانند، هیدروکلرتیازید و ...

علت اصلی آندومتریوز چیست؟ 10 ساعت پیشاز جمله علائم اصلی آندومتریوز، درد لگن می باشد که اغلب با دوره قاعدگی همراه است.

علائم و عوارض کیست تخمدان 10 ساعت پیشخطر ابتلا به اوتیسم در کودکانی که مادرانی مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارند، می تواند افزایش یابد.

آمادگی روانی برای بارداری، راهکار چیست؟ 10 ساعت پیشتصمیم گرفتن برای بارداری یکی از بزرگترین تصمیم هایی است که با همسرتان می گیرید.

روش تشخیص بارداری خانگی، بدانید 10 ساعت پیشهورمون گنادوتروپین جفتی انسان ( hCG ) هورمون ترشح شده در دوران بارداری است که در ابتدا توسط جنین در حال رشد و سپس توسط جفت ترشح می شود.

علت اصلی ناباروری در مردان چیست؟ 10 ساعت پیشحدود 15درصد زوج ها با مشکلات ناباروری دست و پنجه نرم می کنند و در نیمی از موارد، این مردان هستند که دچار مشکلات ناباروری می شوند.

مصرف متادون، موجب کم شدن اسپرم؟ 12 ساعت پیشمن نزدیک یک سال هست که متادون مصرف می کنم رفتم آزمایش اسپرم دادم صفر بوده. چرا؟

علت لکه بینی، باز هم دوفاستون بخورم؟ 12 ساعت پیشمن این ماه برای معاینه وضعیت دهانه رحم بعد ازهشت ماه از کونیزاسیون به دکتر مراجعه کردم که گفتند مشکلی نداری و وضع رحمم خوبه با شکایت من از لکه بینی ها سونو داخلی انجام دادن.

افزایش کیفیت روابط زناشویی، راهنمای همسران 13 ساعت پیشروابط جنسی بخش مهم زندگی هر زوج است و هر گونه عاملی که به این رابطه آسیب برساند، می تواند کانون خانواده را تا به مرز فروپاشی نیز پیش ببرد.

آموزش کیک تولد فانتزی، ماهی بازیگوش 13 ساعت پیشفر را با دماي 160 درجة سانتيگراد گرم كنيد. قالب 12 تائي مافين را با كپسول‌هاي كاغذي بپوشانيد و يك قالب به قطر 18 سانتيمتر را چرب كنيد...

بهترین درمان خشکی واژن، چیست؟ 13 ساعت پیشخشکی واژن علاوه بر درد و سوزش آزاردهنده‌ای که دارد، روابط زناشویی را دچار مشکل می‌کند و بهتر است خیلی زود نسبت به درمان آن اقدام کنید.

آزمایش اسپرم، امکان باروری صفر است؟ 13 ساعت پیشمن رفتم آزمایش اسپرم دادم سه چهار بار گفتند من مادرزادی اسپرم ندارم و دو ماهی هست ازدواج کردم.

ترشحات واژن، قبل از پریود نشانه چیست 13 ساعت پیشترشحات زرد کم رنگ یک هفته قبل از پریود نشانه چیست؟

آموزش بافتنی کودک، عروسک میمون 13 ساعت پیشبافت عروسک از جالب ترین و پرطرفدارترین بافتنی ها در میان بافتنی های کودک است که البته به مهارت و تمرین نیاز دارد.

چگونه با بچه خود بازی کنیم؟ 13 ساعت پیشوالدین باید در بازی آنها شركت كنند و در كشف دنیای اطراف راهنمای آنها باشند. نكته قابل تأمل بعدی، فضای مناسب و كافی برای بازی كردن است.

نحوه برخورد با کودکان بداخلاق (2) 13 ساعت پیشاگر یك كودك خسته نتواند بخوابد، تبدیل به یك هیولا می‌شود. بنابراین برنامه خواب كودك خود را به هیچ وجه برهم نزنید.

نحوه برخورد با کودکان بداخلاق (1) 13 ساعت پیشاگر یك كودك خسته نتواند بخوابد، تبدیل به یك هیولا می‌شود. بنابراین برنامه خواب كودك خود را به هیچ وجه برهم نزنید. البته كودكان تا سن پنج سالگی یاد می‌گیرند كه خودشان را كنترل كنند.

اسپرم صفر در مردان، از عوارض متادون؟ 13 ساعت پیشمن نزدیک یک سال هست که متادون مصرف می کنم رفتم آزمایش اسپرم دادم صفر بوده. چرا؟

اگر بچه باهوش می خواهید (1) 14 ساعت پیشتمامی اطلاعات در این مطلب، یافته‌های كلیدی در زمینه مغز و روانشناسی كودك است. داشتن یك كودك باهوش مزایای بی‌شماری دارد.

ترشحات واژن، قبل از پرود نشانه چیست 14 ساعت پیشترشحات زرد کم رنگ یک هفته قبل از پریود نشانه چیست؟

قرص متفورمین، باعث عقب افتادن پریود؟ 14 ساعت پیشآیا قرص متفورمین باعث تاخیر در پریود می شود؟ قرص متفورمین مصرف می کنم و دو هفته هست که عقب انداختم.

آیا باردارم، سفت شدن پستان 14 ساعت پیشدرد زیر شکم دارم و پستان هام سفت شدن، احتمال بارداری وجود داره؟

ریز بودن جنین، اعتماد به سونو؟ 14 ساعت پیشتو رو خدا بگین این سونو طبیعیه یا نه و بچم سالمه؟

ترک عادات بد کودکان، کمکشان کنید! 14 ساعت پیشاگر ماد‌‌‌ر و پد‌‌‌ر خوبی باشیم لازم است به محض د‌‌‌ید‌‌‌ن این عاد‌‌‌ت‌ها د‌‌‌ر فرزند‌‌‌انمان، آنها را راهنمایی کنیم تا از قید‌‌‌ و بند‌‌‌ آنها رها شوند‌‌‌.

بارداری با پیشاب، امکان دارد؟ 14 ساعت پیشپیشاب داخل واژن شد، الان 3 روز است که پریودم عقب افتاده احتمال بارداری هست؟

مصرف زرشک در بارداری، خطر سقط؟ 14 ساعت پیشخواستم بدونم آیا مصرف دو یا سه قاشق زرشک میتونه برای جنینم مشکلی ایجاد کنه؟

غذای ساده برای نوزاد، پوره هویج 14 ساعت پیشاز كاسه، بشقاب و لیوان مناسب برای غذا دادن به كودك استفاده كنید. این وسایل باید از جنس نشكن و در برابر واژگون شدن مقاوم باشند.

عوارض آی یو دی، واکنش بدن 16 ساعت پیشترشحات کشدار تقریبا بی رنگ یا کرم رنگی دارم، نشانه چیست؟

عوارض گرفتن ضربان قلب جنین، با گوشی 16 ساعت پیشپزشکان شهر سیدنی به زنان باردار هشدار دادند که آن‌ها نباید از آپ برای گرفتن ضربان قلب استفاده کنند.

افزایش اشتها، نشانه بارداری؟ 16 ساعت پیشآیا ممکنه باردار باشم هنوز آز ندارم . ۲ ماه مدروکسی پروژسترون خوردم.

مراقبت از دندان نوزاد، روش تمیز کردن 16 ساعت پیشقند موجود در رژیم غذایی عامل اصلی پوسیدگی دندان است.

تنبلی تخمدان، امکان بارداری؟ 16 ساعت پیشتنبلی تخمدان دارم و پریودهام به شدت نامنظم هست، می خواهم دوباره باردار شوم.

نکاتی در رابطه با روابط زناشویی، اهمیت نظر پزشک 16 ساعت پیشحدود 82 درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی هفته پیش نی‌نی‌بان، گزینه «از نظرات پزشک استقبال می‌کند و همراهی می‌کند» را انتخاب کردند.

علت سکسکه کردن نوزاد، راه بندآوردن 16 ساعت پیشدلیل سکسکه نوزاد انقباض عضلات و حرکت ناگهانی دیافراگم است.

آزمایش ژنتیک قبل بارداری، ضروری؟ 16 ساعت پیشيا براي داشتن فرزند بايد به پزشک مراجعه کنيم؟ آزمايش ژنتيک هم رفتيم.

لکه بینی در دوران شیردهی، طبیعی است؟ 16 ساعت پیشدر حال شیردهی هستم، هفته ای یکبار یک لکه خون روشن رو یه لباسم می بینم، نیاز به متخصص زنان مراجعه کنم؟

لذت بردن از رابطه زناشویی، چند راهکار 16 ساعت پیشهمه دوست دارند که کمی طولانی تر در رابطه ی جنسی بمانند و برای مدت بیشتری لذت آن را تجربه کنند.

جلوگیری با کاندوم، امکان ناباروری؟ 18 ساعت پیشتنبلی تخمدان نیز دارم. آیا امکان نا باروری برای من وجود دارد.

سقط جنین، دلایل شایع 18 ساعت پیشمی خواستم بدونم علت مرگ جنینم چه چیزهایی می تونه باشه؟

موادغذایی ممنوع در بارداری، عوارض 18 ساعت پیشتغذیه مادر در دوران بارداری از راه جفت به جنین منتقل می شود.

تنبلی چشم کودک، بموقع درمان کنید 18 ساعت پیشبعد از ۶ ماهگی با انجام معاینات چشم کودک، تنبلی چشم مشخص می شود که می بایست مداوا گردد.

لکه بینی در بارداری، راه چاره؟ 18 ساعت پیش٧ هفته و ٤ روز از باردارى ام گذشته، لک بينى ترشحات قهوه اى داشتم. چه بايد كرد؟

علت باردار نشدن، مصرف سرکه؟ 18 ساعت پیشدلیل باردار نشدنم شستشو زیاد با سرکه بوده؟

تفاوت سنی بین والدین و فرزندان، چقدر باشد؟ 18 ساعت پیشازدواج دیر هنگام باعث می شود فاصلۀ سنی حداقلی بین والدین و فرزندان رعایت نشود و قطعا درک متقابل وجود ندارد.

فواید روابط زناشویی، شگفت انگیز است! 18 ساعت پیشبدن در طول رابطه ‌جنسی دوپامین، اندورفین و اوکسی‌توسین ترشح می‌کند.که همه این هورمون‌ها در کنار هم به از بین بردن استرس و بالا بردن سطح شادی طبیعی کمک می‌کنند.

اندازه کیسه آب جنین، چقدر؟ 19 ساعت پیشپنج هفته هستم تیتر بتا ۲۶۱۶ هست و کیسه بارداریم اندازه دو هفته هست، این اندازه کیسه و تیتر طبیعی هست؟

علت دیابت بارداری، تاثیر آهن 19 ساعت پیشطبق یک تحقیق جدید، میزان بالای آهن با افزایش ریسک ابتلا به دیابت در طول بارداری مرتبط است.

فواید تغذیه شیرمادر چیست؟ 20 ساعت پیششیر شما علاوه بر اینکه به تنهایی تمام نياز های بدن شيرخوارتان را برآورده می سازد، نقش مهمی هم در ايمن سازی او در برابر بيماری ها دارد.

درمان ناباروری، چگونگی ایجاد نوزاد سه والده 20 ساعت پیشکلینیک های انگلستان از پاییز 2015 امکان این را دارند که برای گرفتن مجوز "لقاح نوزاد از سه شخص" اقدام کنند.

واکسن های قبل از بارداری، چرا مهم است؟ 20 ساعت پیشبسیاری از زنان تصور می کنند تمامی واکسن های ضروری را در کودکی دریافت کرده اند و تزریق اضافی اهمیت چندانی ندارد.

معاینه دندان قبل از بارداری، اهمیتش چیست؟ 20 ساعت پیشاقدامات دندانپزشکی یکی از مهمترین اقدامات پزشکی است که قبل از بارداری انجام می شود، زیرا مادران در دوران بارداری در معرض خطر بیشتری برای برخی مشکلات دندانی هستند.

شایع ترین بیماری مردان، کدام است؟ 20 ساعت پیشبیماری پروستات یکی از ۱۰ بیماری شایع مردان است و بزرگی پروستات به طور معمول از حدود ۳۰ سالگی شروع می‌شود.

من باردارم، عرقیات بخورم؟ 20 ساعت پیشهفته 33 هستم، از سوزش شدید گلو بیدار می شم. باید چکار کنم؟ خوردن عرق نعناع مشکلی پیش نمیاره؟

زیاد شدن مایع دور جنین، راهکار چیست؟ 20 ساعت پیشپلی هیدرآمنیوس یا افزایش بیش از حد مایع آمنیوتیک (مایع دور جنین)، به مواردی اطلاق می شود که اندازه گیری مایع آمنیون دور جنین عددی بیش از 25 سانتی متر را نشان دهد.

ناباروری یعنی چی؟ 20 ساعت پیشبسیاری از زنان و مردان با این فکر و احساس که هر زمان که بخواهند، می‌توانند بچه دار شوند، ازدواج کرده و پا به زندگی مشترک می‌گذارند، اما...

علائم آندومتریوز رحم، نازا هستم؟ 20 ساعت پیشآندومتریوز از جمله شایع ترین بیماری های زنان است. حدود 5-10 درﺻﺪ زﻧـﺎن ﺟﻬـﺎن در ﺳـﻨﻴﻦ ﺑـﺎروري ﺑـﻪ این بیماری ﻣﺒـﺘﻼ هستند.

چگونه گریه نوزاد را آرام کنیم؟ 20 ساعت پیشنوزادتان را در آغوش گرفته، با ملایمت تکان دهید و همزمان در گوشش صدایی را آرام تکرار کنید...

دور سر نوزاد ده ماهه، طبیعی؟ 22 ساعت پیشدخترم ۱۰ ماهشه بهداشت بردمش گفت دورسرش یک سانت بیشتر ایا بنظرتون مشکلی هست‎؟

کبود بودن رنگ لب نوزاد، نیاز به اکو؟ 22 ساعت پیشرنگ پوست و رنگ لبش برنزه اس باید یه اکو از قلبش بگیرین یه معاینه کرد گفت مشکلی نداره واسه اطمینان بیشتر اکو بگیرین؟

عصب کشی در بارداری، چگونه؟ 22 ساعت پیشباردارم. اگر احتیاج به رادیولوژی و عصب کشی شدم آیا مشکلی هست؟

تشنج در بارداری، با چه آزمایشی می فهمیم؟ 22 ساعت پیشبا چه آزمایشاتی مشخص می شه که تشنج حاملگی می گیریم یا نه؟

دوقلوزایی، با این شرایط 22 ساعت پیشمن pco ام و قراره دکتر کلومیفن بده. آیا با این شرایط احتمال دوقلویی برام هست؟

دلیل سقط مکرر جنین چیست؟ 1 روز پیششایع ترین عارضه بارداری، از دست دادن خود به خود بارداری قبل از فرارسیدن زمان زنده ماندن جنین خارج رحم (زایمان) است.

علائم عفونت دهانه رحم چیست؟ 1 روز پیشبه التهاب دهانه رحم و یا انتهای باریک رحم که به داخل واژن باز می شود، عفونت دهانه رحم گفته می شود.

علائم قبل از قاعدگی، می دانید؟ 1 روز پیشاختلال ناخوشی پیش از قاعدگی شدیدتر از علائمی است که در سندرم پیش از قاعدگی تجربه می شود و نیازمند درمان های دارویی است.

زایمان در آب، مزایا و معایبش چیست؟ 1 روز پیشمدتی است که زایمان در آب به عنوان یک روش پیشنهادی مناسب برای چشم گشودن نوزاد به این دنیا و مادر به شمار می رود.

روند رشد نوزاد، تاثیر زندگی امروزی چیست؟ 1 روز پیشفعالیت‌های اجتماعی و باورهای فرهنگیِ زندگی مدرن از سلامت مغز و رشد عاطفی در نوزادان جلوگیری می‌کند.

شیردهی نوزاد، پروتز پستان مشکل زاست؟ 1 روز پیشزنانی که قصد بارداری دارند یا در حال حاضر مادر هستند ممکن است از شنیدن توانایی شیردهی پس از انجام جراحی پستان تعجب کنند

فواید قصه گویی برای کودکان (2) 1 روز پیشاز زمان‌های قدیم قصه گفتن یکی از راه‌های رایج برای ارتباط با کودکان بوده و هست. تمام کودکان از شنیدن قصه لذت می‌برند. در اینجا با فواید قصه گفتن به کودک آشنا می‌شوید.

فواید قصه گویی برای کودکان (1) 1 روز پیشاز زمان‌های قدیم قصه گفتن یکی از راه‌های رایج برای ارتباط با کودکان بوده و هست. تمام کودکان از شنیدن قصه لذت می‌برند. در اینجا با فواید قصه گفتن به کودک آشنا می‌شوید.

فشار خون بالا در کودکان، علت 1 روز پیشبیماری فشار خون در کودکان به دلایل مختلف در حال افزایش است، اما تنها تعداد کمی از والدین بر ضرورت اندازه‌گیری سطح فشار خون کودک خود تأکید دارند.

خواص کیوی برای کودک 1 روز پیشانجمن ریه آمریکا اعلام کرده، کودکانی که 5 تا 7 عدد کیوی در هفته می خورند دچار خس خس سینه کمتری می شوند و تنگی نفس و سرفه در آنها کاهش می یابد.

علت ناخن جویدن کودکان 1 روز پیشناخن جویدن بیشتر نشانه اضطراب درونی کودک است که این حالت در افراد بزرگ‌تر شایع‌تر است.

لنفادنوپاتی در كودكان 1 روز پیشغدد لنفاوی كوچك و سفت اغلب در ناحیه سر و زایده ماستوئید، قابل لمس هستند. غدد مذكور معمولا در جایی قرار دارند كه تشخیص افتراقی آنها از كیست‌های درموئید سخت است.

زندگی زناشویی، آیا رابطه تان سالم است؟ 1 روز پیشچند نشانه آشکار وجود دارد که یک رابطه برای شما خوب نیست، مثلا این‌که یک فرد کاملا سواستفاده‌گر است.

عکاسی از کودک، چگونه متفاوت باشد؟ 1 روز پیشچگونه یک عکس آتلیه ی کودک متفاوت بگیریم؟چه نکاتی را باید رعایت کنید؟ترفند حرفه ای ها چیست؟

سیسمونی چیا بخریم؟ 1 روز پیشباوجود اینکه هر کس وسایل نوزاد خود را با توجه به سلیقه و بودجه خود تهیه می کند ولی داشتن یک لیست برای مادران کمک شایانی می کند.

دندان نوزاد، تکامل/ صدای دکتر 1 روز پیشهر نوزاد 2 بار در زندگی دندان در می آورد که اولین بار در 6 ماهگی است.

رشد نوزاد، تکامل مغز/ صدای دکتر 1 روز پیشتجربیات نوزاد در سال های اولیه زندگیشان، آخرین قسمت برای توسعه ساختار مغز آن است.

ناشنوایی کودکان، پیشگیری و درمان 1 روز پیشاگر دليل هايي را که ناشنوايي را به وجود مي آورند بشناسيد، بهتر مي توانيد از آن پيشگيري کنيد . اما اگر خداي نکرده، ناشنوايي به وجود آمد، بايد هر چه زودتر درمان شود .

رشد نوزاد، تاثیر مادر/ صدای دکتر 1 روز پیشداشمندان پس از تحقیق فراوان به این نتیجه رسیدند که حضور مادر به رشد مغز نوزاد کمک می کند.

فاصله بین دو بارداری در سزارین، چقدر؟ 1 روز پیشبرای بارداری دوم چه زمانی خوب است و دوران قاعدگیم هم نامنظم شده چیکار باید بکنم؟

بیماری های رابطه زناشویی، سوزاک را می شناسید؟ 1 روز پیشسوزاک، عفونت باکتریایی جدی و قابل درمان است که می تواند از طریق دستگاه تناسلی، دهان و یا رابطه جنسی مقعدی منتقل شود.

کیست غدد بارتولن چیست؟ 1 روز پیشغدد بارتولن دو اندام کوچک زیر پوستی در ناحیه تناسلی زنان است. این غدد در دو طرف پوستی که اطراف واژن و پیشابراه را فرا گرفته، قرار گرفته اند.

علائم و درمان واژینیسموس 1 روز پیشواژینیسموس یا انقباض غیرارادی واژن حالتی است که در هنگام نزدیکی، معاینات زنانه و حتی استفاده از تامپون باعث درد می شود.

درمان خونریزی زنان، بعد از قاعدگی 1 روز پیشعادت ماهانه شدم و لکه بینی داشتم. تا ۷ روز حالا که پاک شدم خونریزی زیاد دارم.

دوبار در ماه پریود شدن، در چه صورت طبیعی است؟ 1 روز پیشدخترم از دفعه اول تا حالا هر ماه دو بار سيكل می شه.

درمان زخم دهانه رحم، کرایو چیست؟ 1 روز پیشدکتر بعد معاینه گفت زخم دهانه رحم دارم. باید حتما کرایو کنم.

تخلیه رحم بعد از سقط جنین 1 روز پیشهفته چهارم بارداری از سایتوتک استفاده کردم. ولی دو هفته گذشته و اتفاقی نیفتاده.

بتای مناسب برای بارداری، همراه ترشح قهوه ای 1 روز پیشتست بتا دادم. عددش ۲۲۰۰ است. آیا عدد زیاد نیست؟

راه های افزایش تحرک اسپرم، رفع نازایی 1 روز پیشآزمایش اسپرم انجام دادم. می گویند اسپرمم حرکت ندارد. راه حلی وجود دارد؟

عوارض دوفاستون، از بارداری جلوگیری می کند؟ 1 روز پیشقرص دوفاستون از بارداری جلوگیری می کند یا خیر؟

طریقه پسردار شدن، با قرص تاخیری؟ 1 روز پیشآیا قرص تاخیری (کانگورو) تاثیر منفی جهت بچه دار شدن پسر دارد؟

عوارض انتقال جنین، احتمال دفع 1 روز پیش1 روز از انتقالم گذشته. یبوست شدید گرفتم و فشار زیادی به رحم و مقعدم اومده.

سابقه سقط جنین، چهار بار؟ 1 روز پیشدو بار اول آی یو آی و یک بار طبیعی و آخرین بارداریم هم آی یو آی بوده. باید چی کار کنم؟

پارگی کاندوم در نزدیکی، احتمال بارداری؟ 1 روز پیش۴ تا ال دی مصرف کردم، ۱۲ ساعت بعد هم ۴ تا ال دی دیگر مصرف کردم، ولی حدود دو ساعت و ربع بعد استفراغ کردم. آیا احتمال بارداری هست؟