منابع خبری

آخرین خبرهای «هدانا»

بازی با العین را دوست دارمهدانا ، 1 هفته پیشسرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بازیکنانش مثل بوکسورهای آماده حضور در رینگ هستند، گفت: از مسابقات سنگین و سخت استقبال می‌کنم و برای همین بازی با العین را دوست دارم.

همه به نظام جمهوری اسلامی رای دادندهدانا ، 1 هفته پیشرهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی رئیس جمهور و دولت آینده را به کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه توصیه و تاکید کردند.

قدردانی رهبر معظم انقلاب از حضور پرشور و گسترده مردم در انتخاباتهدانا ، 1 هفته پیشرهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی رئیس جمهور و دولت آینده را به کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه توصیه و تاکید کردند.

رأی به روحانی تکرار شد/ علی برکت اللههدانا ، 1 هفته پیشحجت الاسلام حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم پیروز شد و بار دیگر به عنوان رئیس جمهور از سوی مردم برگزیده شد.

خواب عمیق بازار مسکن چه زمانی خاتمه می یابد؟هدانا ، 1 هفته پیشدر شرایطی که رکود بازار مسکن 4 ساله شده،همچنان این خواب عمیق استمرار دارد،خوابی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان اقتصادی یکی از دلایل اصلی رکود اقتصادی به شمار می رود و علی‌رغم تزریق تسهیلات در این عرصه،بن بست رکود مسکن همچنان انسدادهایی جدی را در پویایی اقتصادی کشور ایجاد نموده است.

پایان کار نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهرانهدانا ، 1 هفته پیشنمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در هفته گذشته به کار خود پایان داد.

حمله پلنگ چوپانی را در ایرانشهر راهی بیمارستان کردهدانا ، 1 هفته پیشزاهدان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایرانشهر واقع در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: حمله یک قلاده پلنگ بومی در اطراف کوههای آهوران این شهرستان یک چوپان را مجروح و راهی بیمارستان کرد.

نقش دولت آمریکا در آموزش عالی این کشورهدانا ، 1 هفته پیشمراکز دانشگاهی و تحقیقاتی در آمریکا نیازهای مالی خود را از منابع مختلفی تامین می‌کنند و دولت بیشتر نقش سرمایه گذار دارد.

همایش بین المللی برنامه ریزی اقتصادی و توسعه پایدار منطقه ای در دانشگاه کردستان آغاز شدهدانا ، 1 هفته پیشسنندج- ایرنا- همایش بین المللی برنامه ریزی اقتصادی و توسعه پایدار و متوازن منطقه ای، رویکردها و راهکارها با حضور مسئولان ملی و استانی و اساتید دانشگاه های ایران، عراق، استرالیا و لهستان روز چهارشنبه در دانشگاه کردستان آغاز شد.

جنگل‌های زاگرس سد محکمی در مقابله با ریزگردها هستندهدانا ، 1 هفته پیشیاسوج- ایرنا- مدیر پروژه بین‌المللی حفاظت از جنگل‌های زاگرس مرکزی گفت: با وجود اینکه جنگل‌های زاگرس سد محکمی در مقابله با ریزگردها هستند تغییرات اقلیمی و عوامل انسانی، این جنگل‌ها را در معرض تهدید و نابودی قرار داده است.

برجام، زمینه توسعه همکاری های علمی و فنی سازمان انرژی اتمی را فراهم کردهدانا ، 1 هفته پیشاصفهان - ایرنا - رئیس مرکز نظام ایمنی هسته ای کشور گفت: دستیابی به توافق هسته ای و برجام، زمینه توسعه فعالیت های صلح آمیز هسته ای و همکاری های علمی و فنّی بویژه در زمینه ایمنی هسته ای با کشورهای مطرح جهان را فراهم کرد.

معاون پژوهش وزارت علوم: زمینه اشتغال پایدار با حمایت دولت فراهم شده استهدانا ، 1 هفته پیش معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تایید جهت گیری های دولت یازدهم در ایجاد اشتغال پایدار و دانش بنیان گفت: دولت در چهار سال نخست، زمینه اشتغال پایدار را فراهم کرده و انتظار داریم در چهار سال بعد، به موفقیت های چشمگیری در این زمینه برسیم.

چرا زنان بدتر از مردان می‌خوابند؟هدانا ، 1 هفته پیش بر اساس پژوهش‌تازه‌ای از دانشگاه لایپزیگ آلمان شمار زنانی که به بدخوابی یا کم‌خوابی دچار هستند، به مراتب بیشتر از مردان است. کارشناسان دلایل گوناگونی را برای این پدیده عنوان می‌کنند.

تغییر خودکار پس زمینه گوشی با دانلود Wallpaper Changer Premium برای اندرویدهدانا ، 1 هفته پیشWallpaper Changer نرم افزاری کاربردی برای تغییر خودکار پس زمینه دستگاه های اندرویدی است.

ظروفی که به نقوش سنتی آراسته شدند+تصاویرهدانا ، 1 هفته پیشدر این خبر تصاویر زیبایی از ظروفی را مشاهده می کنید که طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

جان بخشیدن به شخصیت های غیرواقعی توسط یک عکاس خلاق +تصاویرهدانا ، 1 هفته پیشدر ادامه خلاقیت یک عکاس در جان بخشیدن به اسباب بازی های بی جان را مشاهده خواهید کرد.

پدرام کریمی مهمان امشب برنامه دورهمی + عکسهدانا ، 1 هفته پیشپدرام کریمی مجری توانای کشورمان امشب ، شنبه 23 اردیبهشت 96 مهمان برنامه دورهمی میشود.

تدارک شبکه یک سیما برای جشن بزرگ انتظارهدانا ، 1 هفته پیشجشن بزرگ نیمه شعبان پنجشنبه هفته جاری بعد از خبر 19:30 و صبح روز جمعه به مدت 100 دقیقه به روی آنتن خواهد رفت.

جشن قهرمانی تیم ملی فوتبال رومیزی در خندوانههدانا ، 1 هفته پیشبرنامه تلویزیونی «خندوانه» شب گذشته با حضور اعضای تیم ملی فوتبال رومیزی کشورمان روی آنتن رفت.

جزئیات برگزاری کنسرت‌های فصل بهارهدانا ، 1 هفته پیشدر این گزارش به جزئیات برگزاری کنسرت‌های موسیقی پاپ و سنتی و حتی کنسرت خنده دو ماه پایانی فصل بهار اشاره شده است.