منابع خبری

آخرین خبرهای «همشهری آنلاین»

خودروسازها بَردة بانک‌ها شده‌اندهمشهری آنلاین ، 37 دقیقه پیشتازه‌ترین اطلاعات آماری نشان می‌دهد ۲ شرکت ایران خودرو و سایپا در سال مالی قبل دست‌کم ۲ هزار میلیارد تومان به‌دلیل دریافت وام به سامانه بانکی پرداخت کرده‌اند و این رقم همچنان و برای سال مالی جاری در حال افزایش است.

دام بزرگ در برابر بهره‌وری همشهری آنلاین ، 4 ساعت پیشمهدی پورقاضی : آمارهای رسمی نشان می‌دهد که در ۵۰سال گذشته شاهد تغییر محسوس و قابل ملاحظه‌ای در بهبود شاخص بهره‌وری در اقتصاد ایران نبوده‌ایم و امروز همگان اذعان دارند که شاخص بهره‌وری امروز اقتصاد ایران با شاخص ۵۰سال پیش یکی است و جز در فاصله سال‌های ۵۲تا ۵۵، تحولی در بهبود شاخص بهره‌وری به‌عنوان عاملی اثرگذار بر شاخص رشد اقتصادی رخ نداده است.

در جست‌وجوی سومین نخل طلایی کنهمشهری آنلاین ، 4 ساعت پیشنمایش «پایان خوش» به کارگردانی میشاییل هانکه در بخش مسابقه هفتادمین جشنواره فیلم کن با استقبال خوب تماشاگران و کارشناسان مواجه شد و منتقد گاردین آن را فیلمی ۵ستاره نامید.

چهارمین مرگ احتمالی ناشی از ابولا در کنگوهمشهری آنلاین ، 5 ساعت پیشهمشهری آنلاین: شخص چهارمی احتمالاً به علت شیوع ویروس ابولا در منطقه دورافتاده شمال شرق جمهوری دموکراتیک کنگو درگذشته است

ارزیابی منصوریان از دیدار استقلال (۱) - العین (۰)همشهری آنلاین ، 6 ساعت پیشهمشهری آنلاین: علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پس از پیروزی تیمش برابر العین گفت: خدا را با تمام وجود شکر می‌کنم. خدا به دل جوانان و هوادارانمان نگاه کرد.

سهامداران حقوقی برنده انتخابات ریاست‌جمهوریهمشهری آنلاین ، 6 ساعت پیشآمار‌ها نشان می‌دهد که در زمان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری که نزدیک به یک‌ ماه طول کشید بخش عمده سهام توسط سهامداران حقوقی خریداری شده است و سهامداران حقیقی عمدتا سهامشان را فروخته‌اند.

ادامه افزایش دما در تهران | چهارشنبه؛ دوباره بارش در دامنه‌های البرزهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشهمشهری آنلاین: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود موج بارشی جدیدی در روز چهارشنبه به کشور خبر داد و گفت: این موج بارشی خفیف شمال غرب و دامنه‌های البرز را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

آلودگی صوتی تهران از مرز هشدار گذشتهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشآلودگی صوتی برخی از مناطق تهران از مرز هشدار عبور کرده و هنوز دستورالعمل خاصی از نهادهای مربوطه برای حل این معضل جدی تهیه نشده است.

سریال‌سازی به شیوه ‌ماه‌عسلهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشفهیمه پناه‌آذر: آخرین قسمت سریال «دیوار شیشه‌ای» در حالی روی آنتن شبکه یک رفت که از همان ابتدا شباهت میان داستان‌های این مجموعه و ماجراهای برنامه «ماه‌عسل» خبرساز شده بود.

بلیت نیم‌بها برای ماه مبارک رمضانهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشدر فاصله کمتر از ۵ روز تا آغاز ‌ماه مبارک رمضان و چند روز پس از پایان انتخابات ریاست‌جمهوری، فیلم‌های روی پرده برای جذب مخاطب باید علاوه بر گرمای هوا با احتمال قاچاق هم مبارزه کنند. در این میان، فروش « نهنگ عنبر۲ » بدون توجه به حواشی همچنان ادامه دارد.

گزارش اولین نشست خبری روحانی پس از انتخاب دوباره | قول از بین بردن فقر مطلقهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشهمشهری آنلاین: رییس‌جمهور عصر دوشنبه در نشستی با خبرنگاران رسانه‌های ‏همگانی داخلی و بین‌المللی، ضمن طرح مهمترین مسایل کشور بویژه پس از ‏حضور پرشور و حماسی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، مواضع ‏جمهوری اسلامی ایران را ‏درباره مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی تشریح و تبیین کرد.

جزئیات نبرد پلیس با سارقان مسلح در شهر ریهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشهمشهری آنلاین: پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات حادثه تیراندازی یکشنبه ۳۱ اردیبهشت دولت آباد شهرری که منجر به دستگیری ۵ سارق مسلح و زخمی شدن ۳ نفر از سارقان شد را تشریح کرد.

نقشه عجیب وکیل قلابی برای نقد کردن مهریههمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشوکیل قلابی وقتی برای گرفتن مهریه تازه عروس از راه‌های قانونی به نتیجه نرسید ۲آدم ربا اجیر کرد و تازه داماد را ربود و به زور از او چک گرفت.

سرقت از راننده‌وانت‌ها با داروی بیهوشیهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشطراح نقشه سرقت و اخاذی از رانندگان وانت، ‌مردی ۵۹ساله بود که پس از ورشکستگی تبدیل به یک سارق شد.

تصادف رانندگی پلیس را به دزدان طلا فروشی رساندهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشدزدان دستگیر شده در منطقه دولت‌آباد، سارقان مسلحی بودند که به ۲ طلافروشی در تهران دستبرد زده بودند. آنها در جریان این سرقت‌ها بیش از ۷ کیلوگرم طلا دزدیدند و یکی از طلافروش‌ها را به ضرب گلوله مجروح کردند.

کتاب سیاست اروپایی و برنامه هسته‌ای ایران منتشر شدهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشهمشهری آنلاین: کتاب سیاست اروپایی و برنامه هسته‌ای ایران توسط انتشارات دانشگاه مفید منتشر شد.

نزول بورس، صعود فرا بورس همشهری آنلاین ، 8 ساعت پیششاخص کل بورس تهران در مبادلات ۷۰ واحد نزول کرد و به ۸۱ هزارو ۱۲۴ واحد رسید اما شاخص فرابورس با ۱.۳ واحد رشد در محدوده ۹۲۸ واحد قرار گرفت.

فروش نفت جایگزین افزایش بهره‌وری در رشد اقتصادیهمشهری آنلاین ، 8 ساعت پیشبهره‌وری همچنان حلقه مفقوده رشد اقتصادی ایران است و هر زمان نفت و درآمدهای آن فراوان بوده، به‌طور طبیعی، رشد اقتصادی ایران رخ داده اما با نوسان ارزش جهانی نفت یا به‌طور خاص کاهش سهم تولید و صادرات نفت خام ایران در دوران تحریم‌ها، نه‌تنها رشد اقتصادی ایران پرنوسان و منفی شده که بر شاخص بهره‌وری هم اثر مستقیم گذاشته است.

با این توربین قابل حمل از آب و باد برق بگیریدهمشهری آنلاین ، 9 ساعت پیشهمشهری آنلاین: محققان یک توربین قابل حمل ساخته‌اند که می‌توان با کمک آن در هر مکانی از آب و باد انرژی الکتریسیته تولید کرد.

دولت یکبار برای همیشه تکلیف موسیقی را مشخص کندهمشهری آنلاین ، 9 ساعت پیشهمشهری آنلاین: فرهاد فخرالدینی رهبر سابق ارکستر ملی ایران با بیان تنگناهای موجود برای موسیقی در کشور از دولت خواست تا یکبار برای همیشه تکلیف موسیقی را در کشور مشخص کند.