آخرین خبرهای «همشهری آنلاین»

افرایش دمای کشور از سوم تیرماههمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور طی دو روز آینده، از افزایش مجدد دما در اکثر نقاط کشور از روز شنبه سوم تیر خبر داد.

آغاز پرواز مستقیم هوایی به اسپانیاهمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: شرکت هواپیمایی ماهان اعلام کرده که در راستای راهبرد گسترش شبکه پروازی بین المللی خود به منظور خدمت رسانی بیشتر به ایرانیان و مسافران داخلی و خارجی، اسپانیا را به مقاصد جدید خود در اروپا افزوده است.

۴۵ فروند هواپیمای جدید دیگر در راه ایرانهمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: شرکت هواپیما ساز ایرباس فرانسه که پیش از این فروش ۱۰۰ فروند هواپیمای خود به ایران‌ ایر را نهایی کرده بود، در جریان مذاکراتی جدید به امضای توافق نامه‌ای با شرکت هواپیمایی ایران ایرتور دست یافت تا در چارچوب آن ۴۵ هواپیمای دیگر به ایران بفروشد.

کی‌روش: هنوز تصمیمی برای بعد از جام جهانی نگرفته‌امهمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد که هنوز تصمیمی برای بعد از جام جهانی نگرفته است. او بر لزوم آمادگی مناسب قبل از جام‌جهانی روسیه نیز تاکید کرد.

کیارستمی آینه‌ای شد پاک و بی‌زنگار از انسانیت انسانهمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: حجت‌الله ایوبی، رییس سابق سازمان سینمایی در سالروز تولد عباس کیارستمی متنی را منتشر کرد.

نخستین نسخه عربی نشریه خط حزب الله منتشر شدهمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: نخستین نسخه عربی نشریه خط حزب الله در آستانه روز جهانی قدس منتشر شد.

ثبت خاطرات بر روی سلول‌هاهمشهری آنلاین ، 3 روز پیشهمشهری آنلاین: «فهیم فرزادفرد» دانشجوی دکترا در موسسه فناوری ماساچوست موفق شد تا با مهندسی سلول‌ها، از آنها برای ضبط خاطرات رویدادهای گذشته استفاده کند.

درهای خانه اتحادیه به زودی به روی مردم باز می‌شودهمشهری آنلاین ، 3 روز پیششهردار تهران از مرمت و بازسازی خانه اتحادیه یکی از خانه‌های تاریخی تهران بازدید کرد.

نبود شفافیت اقتصادی بورس را زمینگیر کردهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشکارشناسان بازار سرمایه خواستار شفافیت اقتصادی و حذف رانت اطلاعات و کاهش موانع سرمایه‌گذاری در بورس شدند و درعین‌حال اجرای سیاست‌های خلق‌الساعه در بخش‌های مختلف اقتصاد را به‌شدت نقد کردند.

ابتلای ۱۷ کودک سوری به علت فلج اطفالهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشهمشهری آنلاین: سازمان جهانی بهداشت روز سه‌شنبه ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد) ۲۰۱۷ اعلام کرد شیوع فلج اطفال در شرق سوریه باعث فلج شدن دست‌کم ۱۷ کودک شده است.

سخنان رئیس‌جمهوری در ضیافت افطار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگرانهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشهمشهری آنلاین: رییس جمهور در دیدار و ضیافت افطار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، شهادت، ایثار و فداکاری را بسیار ارزشمند و بزرگ توصیف کرد و گفت: اگر ایثار نبود، حتماً بدانید که انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید و همچنین نمی‌توانستیم در برابر توطئه جهانی در ۸ سال دفاع مقدس به موفقیت دست یابیم.

دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها با رهبر معظم انقلابهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشهمشهری آنلاین: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در نشستی با صدها نفر از استادان، اعضای هیأت های علمی، پژوهشگران و نخبگان دانشگاهی که بیش از دو ساعت به طول انجامید، با تشریح نقش بی بدیل استادان دانشگاهها در پرورش دانشجویان و شکل دهی به جایگاه ایران در جهانِ بسیار پر مسأله و پر تحول آینده، روز جهانی قدس را بسیار مهم خواندند و تأکید کردند: این روز گرامی، صرفاً اعلام حمایت از یک ملت مظلوم نیست، بلکه نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی است.

جواز حمله به دیر الزورهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشمیر شهبیز شافع: حمله موشکی ایران به مواضع داعش در دیر الزور سوریه را از نگاه‌های مختلف ارزیابی کرده‌اند اما نگاه حقوقی به مسئله کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

زندگی خصوصی تولستویهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشامیر حاج‌رضایی: عشق و نفرت ازدواج طوفانی تولستوی و همسرش، تصویری تکان‌دهنده و متفاوت از نویسنده بزرگ روسیه ارائه می‌دهد؛ تصویری که می‌شود گفت برای علاقه‌مندان و دوستداران تولستوی موجه نیست.

ورسای تهران ثبت ملی شدهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشمحمدباریکانی: رئیس سازمان میراث فرهنگی صبح دیروز مراتب ثبت ملی خانه ثابت ‌پاسال را که به کاخ ورسای کوچک در تهران شهرت یافته است به استاندار تهران ابلاغ کرد.

پادشاه پرنده‌ها در هندهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشبمبئی> مردی در هند با نگهداری از ۴۶۸ پرنده آزاد در بام خانه‌اش رکورد نگهداری پرنده را در کتاب رکورد‌های جهانی گینس جابه‌جا کرد.

گران‌ترین غلط املایی جهانهمشهری آنلاین ، 4 روز پیشمنچستر>‌ کتاب مشهوری که به‌علت غلط املایی فاحش روی جلد به تمسخر گرفته می‌شد به همین بهانه چند هزار پوند فروخته شد.

معمای جنایت در مؤسسه خیریههمشهری آنلاین ، 4 روز پیش۵ ‌ماه پس از قتل مرموز نگهبان مؤسسه خیریه، زن و مردی آشنا به‌عنوان مظنون دستگیر شدند.

مرگ؛ مجازات مرد اسیدپاشهمشهری آنلاین ، 4 روز پیش۲ مرد که در جریان اسیدپاشی به جوانی در شهرستان زابل باعث مرگ او شده بودند به مرگ و حبس طولانی‌مدت محکوم شدند.

درخواست ۲ قاتل برای پایان بلاتکلیفیهمشهری آنلاین ، 4 روز پیش۲ مرد که در جریان ۲پرونده مرتکب قتل شده و از ۹سال قبل در زندان به‌سرمی‌برند، با ارائه درخواستی از قضات دادگاه خواستند تا طبق قانون به بلاتکلیفی آنها پایان داده شود.