منابع خبری

آخرین خبرهای «همشهری آنلاین»

تمرین پرنشاط پرسپولیس در حضور پسر برانکوهمشهری آنلاین ، 42 دقیقه پیشهمشهری آنلاین: تیم فوتبال پرسپولیس دومین جلسه تمرینی خود در اردوی امارات را در زمین چمن باشگاه ایرانیان دبی برگزار کرد.

معرفی کتاب: اهمیت زمانهمشهری آنلاین ، 2 ساعت پیشهمشهری آنلاین: اهمیت زمان نام کتابی است با موضع میراث زمین شناسی برای اندیشه‌ علمی، نوشته مایکل لدرا از سوی انتشارات مازیار منتشر شده است.

چی میشه اگه؟همشهری آنلاین ، 2 ساعت پیشهمشهری آنلاین: اگر زمین و تمام اجسام زمینی ناگهان از چرخیدن باز ایستند، اما جوّ زمین با سرعت سابق به حرکت خود ادامه دهد چه می‌شود؟

معرفی برگزیدگان جشنواره نوشتارها و وب‌سایت‌های موسیقی در اینترنتهمشهری آنلاین ، 2 ساعت پیشهمشهری‌آنلاین: ششمین جشنواره نوشتارها و وب‌سایت‌های موسیقی در اینترنت با معرفی برگزیدگان این رویداد در بخش‌های مختلف در فرهنگسرای ارسباران تهرانبه پایان رسید

آشنایی با ۱۰ عادت بد رانندگی که باید کنار گذاشته شوندهمشهری آنلاین ، 3 ساعت پیشهمشهری آنلاین: این مطلب به ۱۰ عادت بد در هنگام رانندگی می‌پردازد که انجام آنها می‌تواند به خودروی شما آسیب برساند.

زندگی مدرن در حال از بین بردن حس بویایی بشر است همشهری آنلاین ، 10 ساعت پیشهمشهری آنلاین: یک محقق دانشگاه دورهام معتقد است که زندگی مدرن در حال از بین بردن حس بویایی بشر و متمایل کردن طبع او به سمت مصرف خوراکی‌های چرب و نمکی است.

جزئیات تازه در انفجار ۳ خانههمشهری آنلاین ، 13 ساعت پیشبه‌دنبال حادثه انفجار در خیابان خلیج‌فارس، که باعث ریزش ۳ ساختمان شده بود ۵ نفر جانشان را از دست دادند.

ایجاد ۲ هزار کیلومتر مسیر پیاده‌روی برای تهرانی‌هاهمشهری آنلاین ، 16 ساعت پیشهفتمین دوره المپیاد، پارالمپیاد و فعالیت‌های ورزشی محله‌های تهران با برگزاری مراسم اختتامیه در سالن ۱۲هزار نفری آزادی به‌کار خود پایان داد.

‌راه‌اندازی سامانه اینترنتی تسهیلات موتورهای برقی؛ به‌زودی همشهری آنلاین ، 16 ساعت پیشبه‌زودی با راه‌اندازی سامانه اینترنتی، شهروندان می‌توانند تسهیلات مالی لازم برای موتورهای برقی را دریافت کنند.

طنزی ساده، عمیق و مؤثرهمشهری آنلاین ، 16 ساعت پیشابراهیم وحیدزاده: نیل سایمون، نویسنده‌ای است که بیشتر کارهایش در ایران ترجمه شده است.

۸ سال سکسکه بی‌وقفههمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشکالیفرنیا> زنی که از سال ۲۰۰۸ میلادی بی‌وقفه سکسکه می‌کرد و به همین دلیل از دانشگاه نیز اخراج شده بود، سرانجام از شر این بیماری مزمن خلاص شد.

حرکت دیوانه‌وار راننده کامیونهمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشبمبئی> فیلمی که از یک راننده کامیون هندی در فضای مجازی پخش شده او را نشان می‌دهد که در حال حرکت این خودروی سنگین، فرمان را رها کرده و یک دور کامل کابین راننده را دور زده و سپس دوباره داخل کابین می‌آید و فرمان را به‌دست می‌گیرد.

انتقاد مردم از دریافت هزینه اضافی برای سند خودروهمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشعلی‌اصغر محمدی: در آستانه شب عید هر سال برخی خانواده‌ها تصمیم به تعویض یا خرید خودرو می‌گیرند، ولی هزینه نقل و انتقال سند در دفاتر اسناد رسمی زیاد است و مردم ترجیح می‌دهند فقط به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

انتقاد بازنشستگان لشکری از بد قولی دولتهمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشجمعی از بازنشستگان لشکری نسبت به خلف وعده سخنگوی دولت مبنی بر پرداخت عیدی بازنشستگان با حقوق بهمن اعتراض کردند.

دست باز دولت در جبران کسری بودجههمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشمجلس به دولت اجازه داد درصورت عدم‌تحقق بخشی از درآمدهای نفتی، کسری بودجه ۹۶ خود را با برداشت از صندوق ذخیره ارزی یا انتشار اوراق تأمین کند.

پرتقال مصری سر سفره نوروز ایرانیهمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشپس از سرمای شدیدی که باغداران شمال را غافلگیر کرد و محصول پرتقال‌شان را از بین برد، مسئولان دولتی در مصاحبه‌های خود اظهار کردند:

اعتراف به ضعف کیفی خودروهای داخلیهمشهری آنلاین ، 17 ساعت پیشعلی ابراهیمی: «باید اذعان کنیم که مردم واقعا از کیفیت و خدمات پس از فروش خودروهای داخلی راضی نیستند و شرایط صنعت خودرو به‌گونه‌ای است که اگر امروز دولت مشوق‌های خود از این صنعت را کم کند، اثری از صنعت خودرو باقی نمی‌ماند.

کامپیوتری به اندازه‌ زمین فوتبالهمشهری آنلاین ، 22 ساعت پیشهمشهری آنلاین: کامپیوترهای کوانتومی می‌توانند برخی محاسبات را به‌شکل نمایی سریع‌تر از کامپیوترهای کلاسیک انجام دهند

ببینید: از کوچکترین قورباغه‌های جهانهمشهری آنلاین ، 22 ساعت پیشهمشهری آنلاین: چهار گونه قورباغه کوچک جدید که از ناخن شست دست نیز کوچکترند، در جنگل‌های هندوستان کشف شده‌اند.

سوئدی‌ها سبزیجات را خالکوبی‌ می‌کنندهمشهری آنلاین ، 22 ساعت پیشهمشهری آنلاین: فروشگاه زنجیره ای ایکا (ICA) در سوئد، تصمیم گرفته به جای استفاده از برچسب‌های پلاستیکی، نشان تجاری‌اش را با کمک لیزر روی سیب‌زمینی‌های شیرین و آووکادو‌هایی که به فروش می‌رساند حک کند.