آخرین خبرهای «ورزش ۳»

پایان رویای کریس و دوستان/ پرتغال 0(0)-(3)0 شیلی: براوو لا روخاورزش ۳ ، 12 دقیقه پیشتیم ملی شیلی با پیروزی مقابل پرتغال در ضربات پنالتی، به فینال رقابت های جام کنفدراسیون ها راه پیدا کرد.

با اضافه شدن دو بازیکن دیگر در فاز تهاجمی، مس اماده لیگ خواهد شد؛/ مربی خارجی مس کرمان به زودی وارد ایران می‌شودورزش ۳ ، 15 دقیقه پیشدر حالیکه بیش از یک ماه به اغاز فصل جدید لیگ یک کشور باقی مانده است؛ مس کرمان یکی از تیم هایی است که به پایان فصل نقل و انتقالات خود نزدیک می شود و قصد دارد از شنبه هفته آینده اردوی خود را در کمپ مجهز بروجرد برگزار نماید.

پیشنهادهای نجومی را با تار موی بردی‌اف عوض نمی‌کنم/ سردار آزمون: من برده هیچکس نیستمورزش ۳ ، 18 دقیقه پیشمهاجم شماره 20 تیم ملی ایران تاکید می‌کند تا زمانی که قربان بردی‌اف او را بخواد در تیم‌های این مربی به میدان می‌رود و گذشته‌اش را فراموش نمی‌کند.

بدشانسی عجیب شیلی در گلزنی مقابل پرتغالورزش ۳ ، 18 دقیقه پیش مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها - روسیه 2017

مهاجم ذوب‌آهن در پارس جنوبیورزش ۳ ، 30 دقیقه پیشمهاجم فصل قبل ذوب‌آهن با باشگاه پارس جنوبی جم قرارداد امضاء کرد.

تمدید کمال و پرسپولیس، توافق کریمی با نفت/ اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 8 تیرماهورزش ۳ ، 42 دقیقه پیشروزانه و تا پایان فعالیت رسمی باشگاه‌ها در نقل و انتقالات اخبار رسمی و شایعات مربوطه را در "ورزش سه" دنبال کنید.

خلاصه 90 دقیقه بازی پرتغال 0-0 شیلیورزش ۳ ، 58 دقیقه پیش نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها 2017

5 گل دیدنی والی در لوشامپیونه فصل 2017-2016ورزش ۳ ، 1 ساعت پیش 5 گل دیدنی والی در لوشامپیونه فصل 2017-2016

خوشحالی مهاجم ایتالیایی از پیوستن به میلانورزش ۳ ، 1 ساعت پیشفابیو بورینی، مهاجم ایتالیایی ساندرلند، که در آستانه پیوستن به میلان قرار دارد، از این اتفاقا ابراز خوشحالی کرد.

جذاب ترین لحظه نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها/ خط و نشان کریس رونالدو برای فغانی (عکس)ورزش ۳ ، 1 ساعت پیشنیمه اول دیدار شیلی و پرتغال در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که بازی پربرخورد دو تیم، علیرضا فغانی را مجبور کرد به ستاره های هر دو تیم تذکرهای جدی بدهد؛ از جمله به کریس رونالدو.

سردار برای تیم جدیدش بازی کرد!(عکس)/ انتقال بی‌سر و صدای آزمون به روبین کازانورزش ۳ ، 2 ساعت پیشمهاجم ایرانی فصل قبل روستوف بدون اطلاع رسانی راهی تیم سابقش روبین کازان شده و امشب برای این تیم به میدان رفته است.

انتقال بی‌سر و صدای مهاجم ایرانی از روستوف؛/ سردار آزمون برای کازان بازی کرد! ورزش ۳ ، 2 ساعت پیشمهاجم ایرانی فصل قبل روستوف بدون اطلاع رسانی راهی تیم سابقش روبین کازان شده و امشب برای این تیم به میدان رفته است.

انتقال بی‌سر و صدای مهاجم ایرانی از روستوف؛/ سردار آزمون برای کازان بازی کرد! (عکس)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیشمهاجم ایرانی فصل قبل روستوف بدون اطلاع رسانی راهی تیم سابقش روبین کازان شده و امشب برای این تیم به میدان رفته است.

آغاز بازی حساس نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها با سوت فغانیورزش ۳ ، 2 ساعت پیش پرتغال - شیلی  مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها - روسیه 2017

کعبی و شیخ‌ویسی در تمرینات استقلال خوزستان(عکس)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیشدومین تمرین استقلال خوزستان با حضور بازیکنان اصلی فصل قبل دنبال شد.

فغانی، براوو و کریس رونالدو (عکس)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیشعلیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری دیدار حساس پرتغال و شیلی را سوت خواهد زد.

ادعای گل؛ ستاره 16 ساله فرانسوی به یونایتد پیوستورزش ۳ ، 3 ساعت پیشسایت گل ادعا کرد که انتقال آلیو بادارا ترائوره، ستاره تیم زیر 16 ساله های فرانسه به منچستریونایتد نهایی شده است.

25 گل به یادماندنی دنیای فوتبالورزش ۳ ، 3 ساعت پیش 25 گل به یادماندنی دنیای فوتبال

نه بزرگ کمال به پیشنهادات بالاتر از پرسپولیس(عکس)ورزش ۳ ، 3 ساعت پیشهافبک دفاعی پرسپولیس علیرغم پیشنهاداتی از آسیا و اروپا ترجیح داد به کار خود با این تیم ادامه دهد.

مذاکره یوونتوس و رئال بر سر انتقال مدافع برزیلیورزش ۳ ، 3 ساعت پیشکالچو مرکاتو فاش کرد که باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید، در حال مذاکره بر سر انتقال دانیلو، مدافع راست برزیلی کهکشانی ها هستند.