منابع خبری

آخرین خبرهای «ورزش ۳»

عواقب تلخ یک اعتصاب از سوی پرسپولیسی‌هاورزش ۳ ، 49 دقیقه پیشاعتصاب 4 روزه‌ی پرسپولیس از جهاتی به ضرر این تیم بوده است، از کم شدن طرفداران در استادیوم آزادی پیش از جدال برابر ذوب تا ضرر مالی به باشگاه...

کاروان وزنه‌برداری ایران هت‌تریک کرد/ طلای یکضرب قهرمانی آسیا به براری رسیدورزش ۳ ، 49 دقیقه پیشوزنه‌بردار دسته 105 کیلوگرم با بالای سر بردن یک وزنه به مدال طلای یک ضرب رسید.

مهارتهای تماشایی و خیره‌کننده سلاطین فوتبالورزش ۳ ، 52 دقیقه پیش مهارتهای تماشایی و خیره‌کننده سلاطین فوتبال

ذوبی‌ها با یک برد به پرسپولیس می‌رسندورزش ۳ ، 1 ساعت پیشسبزپوشان اصفهانی در صورت پیروزی در دیدار عصر امروز با تیم پرسپولیس می توانند تعداد بردهای خود را با این تیم برابر کنند. ​​​​​​​

سیدجلال پاسخگوی هواداران پرسپولیس شدورزش ۳ ، 1 ساعت پیشبرخی از هواداران با توجه به موضوع اعتصاب بازیکنان پرسپولیس راهی هتل شدند تا پیگیر این ماجرا از سرخپوشان باشند.

محرومیت 3 جلسه ای فلینی از همراهی یونایتدورزش ۳ ، 1 ساعت پیشمروان فلینی، هافبک منچستریونایتد پس از اخراج در دیدار مقابل منچسترسیتی، با 3 جلسه محرومیت از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس روبرو شد.

رویارویی با قهرمان و تیم دوم لیگ/ انتحاری اصفهانی‌ها در جنگ با صدر جدول ورزش ۳ ، 1 ساعت پیشدو تیم اصفهانی حاضر در لیگ برتر امروز به مصاف تیم های اول و دوم می روند، هم سپاهان و هم ذوب آهن برای رسیدن به سهمیه آسیا باید از سد حریفان خود بگذرند. ​​​​​​​

فغانی قاضی حساس‌ترین دیدار لیگ یک ورزش ۳ ، 1 ساعت پیشعلیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشور به عنوان یکی از داوران هفته پایانی لیگ آزادگان برگزیده شده  است.

کوزمین به رقیب ذوب آهن نمی‌پیونددورزش ۳ ، 1 ساعت پیشسرمربی موفق تیم الاهلی امارات عنوان کرد قصد جدایی از این تیم را ندارد تا در ادامه قرارداد خود نیز روی نیمکت اماراتی ها بنشیند. 

پس از شش پیروزی پیاپی و یک شکست/ پدیده مشهد، پدیده لیگ می‌شود؟ورزش ۳ ، 1 ساعت پیششاگردان مهاجری روز شنبه در دیدار ماقبل پایانی خود از استقلال تهران پذیرایی می کنند، آنها که پیش از دیدار برابر پرسپولیس به شش پیروزی پیاپی دست پیدا کرده بودند در این بازی به دنبال صعود دوباره خود هستند. ​​​​​​​

حسرت پرسپولیس 1000 روزه می‌شودورزش ۳ ، 1 ساعت پیشدر صورت عدم پیروزی سرخپوشان در بازی امروز مقابل ذوب آهن، آنها مرز هزار روز ناکامی برابر حریف اصفهانی را عبور خواهند کرد.

در نظرسنجی سایت CNN عرب/ عموری بهترین بازیکن جهان عرب شدورزش ۳ ، 1 ساعت پیشدر نظرسنجی که توسط یکی از سایت های معتبر عرب زبان انجام شد ستاره تیم ملی امارات و باشگاه العین گوی سبقت از بازیکنان عرب سرشناس را ربود.

هاکی ایران برای هفتمین بار قهرمانی جام‌ملتهای آسیا شدورزش ۳ ، 1 ساعت پیش تیم ملی هاکی سالنی ایران برای هفتمین‌بار پیاپی قهرمان جام ملت‌های آسیا شد.​​​​​​​

بازیکنان پرسپولیس به هتل رفتندورزش ۳ ، 1 ساعت پیشبازیکنان پرسپولیس براى انجاک دیدار برابر ذوب آهن وارد هتل المپیک شدند.

کونته: نمی‌توانم ماندن هازارد را تضمین کنمورزش ۳ ، 2 ساعت پیشآنتونیو کونته، سرمربی چلسی مدعی شد که نمی‌تواند حضور ادن هازارد در این تیم را برای فصل آینده تضمین کند.

با تغییر روند درمان؛ فصل برای وریا ادامه داردورزش ۳ ، 2 ساعت پیشمدافع ملی پوش استقلال می تواند در صورت صعود استقلال به دور حذفی لیگ قهرمانان شاگردان منصوریان را همراهی کند.

5 حرکت برتر شب گذشته NBA؛ (96/02/09)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیش لیگ حرفه ای بسکتبال NBA فصل 2017-2016

اقدام جالب هواداران ناراضی آرسنال (عکس)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیشیکی از هواداران آرسنال که به شدت از حضور ونگر در این تیم ناراضی است، اعتراض خود را به شکلی جالب نشان داد.

دیدار مخفیانه دیگو کاستا با ایجنت معروف (عکس)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیشدیگو کاستا، مهاجم چلسی شب گذشته به همراه خورخه مندس، ایجنت مشهور فوتبال در رستورانی در شهر لندن دیده شد.

حواشی باشگاه منچسترسیتی در هفته گذشته (96/02/09)ورزش ۳ ، 2 ساعت پیش حواشی باشگاه منچسترسیتی در هفته گذشته (96/02/09)