منابع خبری

آخرین خبرهای «٩صبح»

نحوه محاسبه تعرفه در مکالمات زیر یک دقیقه٩صبح ، 1 روز پیشکارکردهای مشترکین برای تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت و یا مکالمات تلفن ثابت ترابردپذیر به تلفن همراه براساس نیم دقیقه محاسبه می‌شود.

تیراندازی مرگبار در خیابان دولت تهران٩صبح ، 1 روز پیشمعاون مبارزه با جرایم جنائی پلیس‌ آگاهی تهران بزرگ از تیراندازی مرگبار زنی جوان به سمت همسر عراقی‌ خود در خیابان دولت خبر داد.

تهدید بیرانوند؛ الوحده آخرین حضورم با پیراهن پرسپولیس است!٩صبح ، 1 روز پیشعلیرضا بیرانوند که روز خوبى را برابر ذوب آهن پشت سر نگذاشت، از تصمیمش براى جدایى از پرسپولیس خبر داد.

پرسپولیس ۳ _ ذوب‌آهن ۳ /فرار پرسپولیس از شکست با درخشش طارمی٩صبح ، 1 روز پیششاگردان برانکو ایوانکویچ توانستند با گل‌های طارمی شکست سه بر یک مقابل ذوب‌آهن را به تساوی سه بر سه تبدیل کرد.

همایش سراسری ستاد انتخاباتی زنان حامی روحانی برگزار شد+ تصاویر٩صبح ، 1 روز پیشهمایش سراسری ستاد انتخاباتی زنان حامی حسن روحانی برگزار شد.

پدیده 1 - استقلال 2/استقلال به یک قدمی آسیا رسید٩صبح ، 1 روز پیشاستقلال با دو گلی که در نیمه دوم مصاف با پدیده به ثمر رساند موفق شد میزبان خود را شکست دهد.

پاسخ آستان قدس رضوی به شائبه سیاسی بودن ملاقات رئیسی با یک مقام روس٩صبح ، 1 روز پیشپایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی به شائبه رسانه‌ای که در خصوص دیدار تولیت آستان قدس رضوی با رئیس جمهوری خودمختار تاتارستان روسیه و نماینده پوتین در مشهد مطرح شده بود، پاسخ داد.

توافق ایران و عراق برای مقابله با گرد و غبار/ ابتکار: ادعای قالیباف درباره گرد و خاک درست نیست٩صبح ، 1 روز پیشمعاون رئیس جمهور به از سرگیری همکاری‌های ایران و عراق در موضوع مقابله با گرد و غبار اشاره کرد و گفت: بعد از سه سال و نیم پیگیری با دولت عراق در این زمینه به تفاهم رسیدیم و با آرامش و ثباتی که در دولت و کشور عراق ایجاد شد، حدود سه ماه پیش اعلام کردند که می‌توانند تفاهم‌نامه موجود در زمینه مقابله با گرد و غبار را اجرایی کنند.

رئیسی:شرایط معیشتی مردم قابل تحمل نیست٩صبح ، 1 روز پیشنامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مظهر خوبی‌ها و پاکی‌ها بوده است، گفت: ضعف مدیریت اجرایی شرایط کشور را به نقطه غیرقابل تحمل رسانده است.

بادامچیان: به میرسلیم رای دهید تا استکبار جهانی را دچار عصبانیت کند٩صبح ، 1 روز پیشنایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: به میرسلیم رای دهید تا او همه مشکلات کشور را حل کند.

روحانی: می‌خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم٩صبح ، 1 روز پیشحسن روحانی در اجتماع بزرگ مردم یزد در مسجد حظیره این شهر تصریح کرد : مسیر آزادی، انقلاب و ایستادگی بدون یزد معنا ندارد.

مقام ارشد سپاه: مسئول حمله به مرزبان‌های ایرانی دولت پاکستان است /به این اقدام پاسخ خواهیم داد٩صبح ، 1 روز پیشفرمانده نیروی زمین سپاه گفت: مسئول حمله به مرزبان‌های ایرانی دولت پاکستان است؛ چرا که هیچ گونه کنترلی بر مرزهای خود ندارد.

دبیرکل حزب موتلفه: شورای نگهبان با ما قوم و خویشی ندارد /موتلفه دنبال حزب‌بازی نیست٩صبح ، 1 روز پیشدبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما با سه پشتوانه مرامنامه حزب، تهیه برنامه برای اداره کشور و تهیه بانک اطلاعات‌ مدیران وارد انتخابات شده‌ایم.

ظریف: اگر مفهوم کاغذ پاره را بهتر درک می‌کردند اموال ایران مورد راهزنی آمریکا قرار نمی‌گرفت٩صبح ، 1 روز پیشوزیر امور خارجه گفت: اگر مدیران آن زمان مفهوم کاغذ پاره را بهتر درک می‌کردند اموال ایران مورد راهزنی آمریکا قرار نمی‌گرفت.

معاون وزیر راه: به قالیباف گفتیم برای بلندمرتبه سازی مجوز ندهید؛ گفت پول گرفته‌ایم نمی‌توانیم٩صبح ، 1 روز پیشمعاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه آقای قالیباف از مواردی هستند که به دوربین نگاه می‌کنند و دروغ می‌گویند، گفت:‌ ادعای شهردار مبنی بر اینکه وزارت راه و شهرسازی مجوز بلندمرتبه‌سازی را داده یک ادعای بی‌ربط و واهی است چرا که دولت یازدهم در سال ۹۳ جلوی صدور مجوز بلندمرتبه‌سازی‌های شهرداری تهران را گرفت.

دختر خردسال بر اثر ضرب و شتم ناپدری دچار مرگ مغزی شد/ بازداشت ناپدری سنگدل٩صبح ، 1 روز پیشمدیر بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: دختر پنج ساله بر اثر ضرب و شتم ناپدری خود دچار مرگ مغزی شد.

ارزیابی محمد هاشمی از مناظره انتخاباتی٩صبح ، 1 روز پیشیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد که سبک و سیاق حرکت در مناظرات نباید نظام را تضعیف کند؛ چراکه مدیریت در کشور فقط مختص به قوه مجریه نیست.

توضیحات عراقچی در رابطه با سفر کمیسیونر اتحادیه اروپا به ایران٩صبح ، 1 روز پیشعباس عراقچی در رابطه با سفر کمیسیونر اتحادیه اروپا به ایران گفت:در این سفر یک بار دیگر همکاری‌های ایران و اتحادیه اروپا در زمینه انرژی هسته‌ای را بررسی خواهد شد.

انتشار متن کامل گزارش هیات ویژه حادثه پلاسکو٩صبح ، 1 روز پیشگزارش تفصیلی هیات ویژه تهیه گزارش ملی حادثه پلاسکو به منظور اطلاع و بهره برداری سازمان ها و عموم مردم برای بررسی و اعلام هرگونه توضیحات و نظرات پیرامون آن به هیات ویژه بررسی حادثه، منتشر شد.

کرباسچی:قالیباف روی هوا می گوید 4درصد و 96 درصد تا برای مردم دشمن فرضی ایجاد کند؛ به جای تقلید از احمدی نژاد، روی پای خود بایستید / این صحبت های شعاری برای مردم جاذبه ندارد / از این پس، شاهد موضع گیری های صریح تر از جهانگیری خواهیم بود٩صبح ، 2 روز پیشدبیرکل حزب کارگزاران سازندگی نحوه برخورد قالیباف با روحانی در اولین جلسه مناظره انتخاباتی را الگوبرداری از شخصیت‌های شکست‌خورده همچون احمدی‌نژاد دانست که در بین مردم جاذبه ندارد.