منابع خبری

آخرین خبر های ٩صبح

یالثارات تا اطلاع ثانوی منتشر نمی‌شود٩صبح ، 28 دقیقه پیشروابط‌عمومی هفته‌نامه یالثارات‌الحسین، ارگان جمعیت انصار حزب‌الله در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این هفته‌نامه به دلیل «لزوم بازتوانی ‌مجدد تا اطلاع ثانوی چاپ و منتشر نمی‌‌شود.»

ظریف: دلیلی برای رابطه خصمانه ایران و عربستان نیست/ دو کشور می توانند در سوریه همکاری کنند٩صبح ، 57 دقیقه پیشدر مورد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور منتخب آمریکا و رویکرد دولتش در قبال ایران، باید منتظر بمانیم و بعد قضاوت کنیم.

لاریجانی: حمایت قاطع ایران از ملت و دولت سوریه /ما با مذاکرات قزاقستان مخالف نیستیم٩صبح ، 1 ساعت پیشرئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نخست وزیر سوریه بر حمایت قاطع ایران از ملت و دولت این کشور تاکید کرد.

روانچی: در ارتباط با مواضع نامناسب اخیر مقامات انگلیسی در مورد ایران گفت‌وگو خواهیم کرد٩صبح ، 1 ساعت پیشمعاون اروپا و آمریکای وزیر امور خارجه با اشاره به دیدار معاون وزیر امور خارجه انگلیس با وی در روز چهارشنبه در تهران، اظهار کرد: در جریان این دیدار در ارتباط با مسائل دوجانبه، منطقه‌ای، بین‌المللی و برجام گفت‌وگو خواهیم کرد.

دلیل استقرار پلیس در برابر سفارت بحرین٩صبح ، 2 ساعت پیشدرپی انتشار تصویری که مدعی استقرار نیروهای ویژه پلیس در برابر سفارت بحرین در تهران است، سفارت این کشور در ایران اعلام کرد: پلیس برای حفاظت از سفارت در در برابر این سفارتخانه مستقر شده است.

مالک پرنده جنجالی در آسمان تهران شناسایی شد٩صبح ، 3 ساعت پیشکوآد کوپتری که عصر روز 27 دی ماه در منطقه ممنوعه در حال پرواز بود، در تعاقب خط آتش پدافند هوایی توسط پلیس پایتخت مهار شد.

روحانی دستگاه‌های اجرایی را موظف به اطلاع‌رسانی کامل درباره دستاورد برجام کرد٩صبح ، 4 ساعت پیشگزارش عملکرد دستگاه های مختلف با توجه به اجرای برجام در یک سال گذشته در جلسه امروز - چهارشنبه - هیات دولت ارائه شد و رییس جمهوری دستگاه‌های اجرایی را موظف به اطلاع‌رسانی کامل به جامعه درباره این دستاورد کرد.

تلاش اطرافیان زنجانی برای انداختن بار سنگین تخلفات به گردن متهم دوم٩صبح ، 4 ساعت پیشماهرخ زاد گفت: ما منتظر هستیم که جزئیات جدیدتر را در رابطه با فروش نفت، دریافت وجوه و اینکه به چه حساب‌هایی این وجوه واریز شده بدست آوریم.

سید حسن خمینی: امام نقطه پیوند سه عنصر استقلال، آزادی و معنویت است/ باید امام مشکل گشا و مشکل شناس را معرفی کنیم٩صبح ، 4 ساعت پیشحجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در نشست بررسی «جایگاه اخلاق در ساحت های تربیت دانش آموزی با نگاهی به اندیشه تربیتی حضرت امام» که ظهر امروز برگزار شد سخنان خود را با مطرح کردن چند سئوال اولیه و مهم در مورد طرح «امام خمینی» در کتب درسی و پاسخ به آن ها آغاز کرد.

ظریف: تماسی با دولت جدید آمریکا نداشته‌ایم٩صبح ، 4 ساعت پیشوزیر امور خارجه کشورمان گفت که ایران تاکنون هیچ تماسی با دولت جدید آمریکا نداشته است.

حمایت دولت از دو محصول دانش‌بنیان در راستای کاهش آلودگی هوا+عکس٩صبح ، 4 ساعت پیشامروز در حالی رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت از دو محصول دانش بنیان «موتور سیکلت و خودرو برقی» بازدید کرد که این امر می‌تواند بارقه امیدی باشد که با تولید انبوه این دو محصول دولت بتواند گام‌ اساسی در جهت کاهش آلاینده‌های زیست محیطی بردارد.

مقصودی: دستاوردهای برجام کم نیست، انتظارها زیاد است٩صبح ، 4 ساعت پیشرئیس انجمن مطالعات صلح ایران از دست آوردهای برجام می‌گوید و معتقد است دستاوردهای برجام کم نیست و بزرگترین ناکامی برجام این بوده است که نیروهای درون حاکمیتی ان را محل مناقشه سیاسی کرده اند.

فلاحت پیشه: روحانی سخنان خود را به گوش ترامپ رساند٩صبح ، 4 ساعت پیشنماینده دهمین مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی روز گذشته به طور تلویحی پاسخ ترامپ را داد و سخان خود را با گوش او رساند و به نظر می رسد منتظر پاسخ مقامات آمریکا است.

بیانیه تشکر و سپاس بیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی٩صبح ، 4 ساعت پیشبیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیامی از مردم ایران تشکر و تقدیر کرد.

سفرای خارجی به آیت الله هاشمی رفسنجانی ادای احترام کردند٩صبح ، 4 ساعت پیشجمعی از سفرای کشورهای خارجی مقیم تهران با حضور در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و امضای دفتر یاد بود به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ادای احترام کردند.

واعظی: نادیده گرفتن دستاوردهای برجام کمک به مخالفان خارجی است٩صبح ، 4 ساعت پیشوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستاوردهای بسیار اجرای برجام را متعلق به همه مردم ایران دانست و گفت: کسانی که با اهداف و اغراض سیاسی، انتخاباتی و جناحی به این دستاوردها می تازند کمک به مخالفان خارجی کشور می کنند و این مسایل از نظر مردم دور نمی ماند.

معرفی گزینه ویژه حزب مردم‌سالاری برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶٩صبح ، 5 ساعت پیشضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری از تصمیم‌گیری برای معرفی گزینه ویژه حزب متبوعش در انتخابات ریاست‌جمهوری۹۶ در کنگره سراسری این حزب خبر داد.

روایتی از ناراحت شدن آیت‌الله یزدی از ردصلاحیت سیدحسن خمینی/یادگارامام چرابه منزل آیت‌الله یزدی رفت؟٩صبح ، 5 ساعت پیشعضو فراکسیون امید از ناراحتی آیت‌الله یزدی از ردصلاحیت حجت الاسلام سیدحسن خمینی به نقل از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روایت می‌کند.

اتحادیه اروپا تحریم شرکت‌های نفتی ایران را لغو کرد٩صبح ، 5 ساعت پیشاتحادیه اروپا در سالگرد اجرای برجام، تحریم شماری از شرکت های مرتبط با صنعت نفت ایران را لغو کرده است.

پورابراهیمی: بانک مرکزی پیگیر وضعیت موسسه کاسپین است٩صبح ، 5 ساعت پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به وضعیت فعلی موسسه کاسپین و تکرار سرنوشت موسساتی همچون ثامن الحجج برای این موسسه، گفت: بانک مرکزی و کمیسیون اقتصادی مجلس پیگیر وضعیت این موسسه هستند.