آخرین خبرهای «٩صبح»

ضرورت انسجام و اتحاد بیشتر در کابینه دوازدهم٩صبح ، 18 ساعت پیشبرخلاف چهار سال گذشته، باید منتظر تحرک بیشتر دولت در این حوزه سیاست داخلی باشیم. بی‌تردید این رویکرد با مخالفت جدی جناح مقابل همراه خواهد بود و در نتیجه، آنان با انسجام و اتحاد بیشتری در مقابل دولت و رئیس جمهور خواهند ایستاد. چراکه نگاه دولت آقای روحانی با نگاه و منافع بسیاری از آنان در تعارض جدی است.

قتل رازآلود نگهبان موسسه خیریه؟/ آیا باز هم پای یک زن در میان است؟٩صبح ، 21 ساعت پیشبا گذشت حدود شش ماه از قتل مرموز نگهبان یک مؤسسه خیریه در جنوب تهران و کشف سرنخ‌های جدید، زن و مرد میانسالی به‌عنوان مظنون دراین پرونده بازداشت شدند.

ماجرای اختلاف و قهر حسین علیزاده و علی حاتمی در فیلم «دلشدگان»٩صبح ، 21 ساعت پیشنخستین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی انجمن بازیگران ایران در ‌سال ٩٦ میهمان ویژه‌ای داشت؛ میهمانی شناخته شده که بنا بود از آهنگسازی فیلم بگوید.

قالیباف خطاب‌به شورای‌پنجم: کاری نمی‌توانید بکنید قانون دستتان را بسته/ توضیحاتی درباره استخدام‌های اخیر٩صبح ، 21 ساعت پیشعصر دیروز منتخبان شورای شهر تهران با محمدباقر قالیباف دیدار کردند. در این دیدار که در شهرداری تهران برگزار شد، مرتضی الویری به‌عنوان رئیس سنی هیئت‌رئیسه موقت شورای شهر پنجم گفت: شهردار تهران به منظور تنویر افکار عمومی و همچنین شورای شهر چهارم و منتخبان دور پنجم شورا باید گزارش کاملی از وضعیت شهر ارائه کند.

نسخه شرق برای کابینه دوم روحانی/ ابقای زنگنه و ظریف قطعی است٩صبح ، 21 ساعت پیشنمایندگان فراکسیون امید مجلس دو ماه مانده به تعیین نهایی کابینه جدید حسن روحانی، لابی‌ها و رایزنی‌های‌شان را با دولت آغاز کرده‌اند.

افزایش ۹ درصدی مصرف برق توسط تهرانی‌ها٩صبح ، 21 ساعت پیشمصرف برق در سه ماهه امسال نسبت به پیک مصرف سه ماهه مدت مشابه سال گذشته 9 درصد رشد داشته است که دلیل آن افزایش دماست و از پیک مصرف سال 94 که در فصل تابستان اتفاق افتاد نیز عبور کرده ایم.

خبری که کیهان از بی‌بی‌سی نقل کرد٩صبح ، 21 ساعت پیششبکه دولتی انگلیس همچنان در کابوس تبعات حمله قدرتمندانه ایران به مقر داعش در دیرالزور به سر می‌برد.

مصوبه تعیین کف قیمت اینترنت، به کام اپراتورها٩صبح ، 21 ساعت پیشسازمان تنظیم مقررات ابلاغیه ای در خصوص لزوم رعایت کف قیمت بسته های اینترنت، به اپراتورهای تلفن همراه ارسال کرده که بر اساس آن ملزم به تغییر و حذف برخی بسته های خود می شوند.

وزیر کشور در سنندج: کردستان نیازمند توجە ویژە برای توسعە است٩صبح ، 21 ساعت پیشوزیر کشور استان کردستان را نیازمند توجە ویژە و نگاە توسعە محور با برنامەریزی‌های متوازن و منطقەای دانست.

چقدر پول در «ماه عسل» و «خندوانه» جمع می‌شود؟٩صبح ، 21 ساعت پیشروزنامه آفتاب یزد با اشاره به جمع شدن مبالغ قابل توجه از طریق برنامه‌های تلویزیونی «ماه عسل» و «خندوانه» نوشت:

گلایه‌های محمود دولت‌آبادی/ من یک موجود غارت شده هستم٩صبح ، 21 ساعت پیشایلنا نوشت: محمود دولت‌آبادی از پیگیری حقوقی فروش غیرقانونی کتاب‌هایش در اینترنت توسط یک وکیل خبر داد.

عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی مقابل چشمان مردم/ حرف‌هایی که زدم اصلا زیبا و درست نبود٩صبح ، 23 ساعت پیشرامبد جوان در برنامه شب گذشته «خندوانه» در حالی که میزبان صفر کشکولی بود، مقابل او ایستاد، تعظیم کرد و بابت حرف‌هایش در یک فایل صوتی پوزش خواست و گفت: «آن سخنان من از سر بی‌تجربگی و ناراحتی بود.»

بازداشت عامل اسیدپاشی به پسر پولدار 19 ساله در تهران٩صبح ، 23 ساعت پیشبامداد دیروز مأموران پلیس از وقوع اسیدپاشی در یکی از خیابان‌های تهرانپارس باخبر شدند.

آتش سوزی 2 خودرو در تصادف جاده تهران – پردیس٩صبح ، 1 روز پیشرییس پلیس راه شرق استان تهران از برخورد یک دستگاه خودروی تریلر با 7 خودروی سواری مسیر تهران – پردیس- محدوده جاجرود- خبر داد که موجب آتش سوزی و انسداد مسیر شد.

تکذیب مرگ قصاب بندرعباسی بر اثر تب کنگو٩صبح ، 1 روز پیشرئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ۲۶۳ پروژه در حوزه بهداشت با مشارکت اعتبارات استانی با اعتباری بالغ‌بر ۶۸۰ میلیارد ریال در سطح استان در حال اجراست که تا پایان سال افتتاح می‌شود.

روحاني: اگر چه در پیشگاه خدای متعال، شهدا از درجات مختلفی برخوردار هستند، اما همه شهدا به عنوان سرمایه های بزرگ ملی، عزت، استقلال و حفظ دین و مرام کشور و ملت ایران هستند٩صبح ، 1 روز پیشرئیس جمهور شهادت، ایثار و فداکاری را بسیار ارزشمند و بزرگ توصیف کرد و گفت: اگر ایثار نبود، حتماً بدانید که انقلاب اسلامی به پیروزی نمی رسید و همچنین نمی توانستیم در برابر توطئه جهانی در 8 سال دفاع مقدس به موفقیت دست یابیم.

روز قدس روز مبارزه با یک نظام سیاسی ظالمانه است/ اینکه می‌گویند ۲۰۳۰ الزام‌آور نیست، سطحی‌نگری است٩صبح ، 1 روز پیشحضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: روز قدس بسیار مهم است؛ ما در واقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری مبارزه می‌کنیم.

روز قدس روز مبارزه با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری است٩صبح ، 1 روز پیشحضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: روز قدس بسیار مهم است؛ ما در واقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری مبارزه می‌کنیم.

جزییاتی بیشتر از آتش سوزی در بزرگراه یادگار امام، محدوده دشت بهشت/ معتادان،‌متهم آتش سوزی٩صبح ، 1 روز پیشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در مراتع اطراف خیابان دشت بهشت در شمال بزرگراه یادگار امام خبر داد.

اعلام زمان تزریق واکسن حج٩صبح ، 1 روز پیشرئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از ورود بیش از ۲۵ هزار واکسن حجاج به کشور خبر داد و گفت: پنج گروه از زائران بیماران برای حج منع سفر خواهند بود.