منابع خبری

آخرین خبرهای «٩صبح»

خیز یاران احمدی نژاد برای ریاست جمهوری٩صبح ، 15 دقیقه پیشدرحالیکه روز گذشته حمیدرضا بقایی از اعضای ارشد دولت احمدی نژاد اعلام کاندیداتوری کرد، امروز دوتن دیگر از وزرای دولت سابق بعنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری معرفی شدند.

دفاعیات قاطع آخوندی در روز استیضاح /عذرخواهی آقای وزیر٩صبح ، 2 ساعت پیشبرخی گفتند آزادراه تهران - شمال با ظهور امام زمان تمام می‌شود| استعفا دادم، رییس‌جمهور قبول نکرد/۳ سال مدیریت من را با دوران پُرپولی دولت قبل مقایسه کنید/ این اقدامات بزرگ اتفاقی نیست/برای چهار تا لنج کوچک و هواپیمای دست دوم مذاکره نمی‌کردم /سازندگی صحنه هوی سیاسی نیست

تاجگردون دردفاع از آخوندی: اشهدبالله به استیضاح رأی ندهید /کدام یک از معاونان وزیر سیاسی هستند؟٩صبح ، 2 ساعت پیشنماینده مخالف استیضاح آخوندی گفت:‌ اشهد بالله که با توجه به آنچه بیان کردم،‌امروز در باب این استیضاح خواهش می‌کنم که به استیضاح رأی ندهید و بگذارید وزیر این چرخه‌ای که راه افتاده را به سرمنزل مقصود برساند.

روزنامه«وطن امروز» مجرم شناخته نشد٩صبح ، 2 ساعت پیشروزنامه وطن امروز به اتهام تخلف از مصوبات شورای عالی امنیت ملی با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

علت تیراندازی صبح امروز در کرمانشاه٩صبح ، 2 ساعت پیشمعاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: به دلیل عدم توجه قاچاقچی کالا به ایست پلیس، مأموران انتظامی با استفاده ازقانون به کارگیری سلاح به لاستیک های خودروشلیک و آن رامتوقف کردند.

واکنش علیزاده طباطبایی به شایعه خروج مهدی هاشمی از کشور٩صبح ، 2 ساعت پیشوکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: موکلش بیرون از زندان بوده و از کشور فرار نکرده است.

ظريف: تهديد خارجی ايرانی ها را متحد می كند٩صبح ، 3 ساعت پیشمحمدجواد ظريف، وزير امور خارجه ايران براي چهارمين بار راهي كنفرانس امنيتي مونيخ شد. اگر تا يك سال پيش اين فرجام مذاكرات هسته‌اي و پس از آن اما و اگرها در اجرا بود كه نگاه‌ها را به سمت مرد شماره يك دستگاه ديپلماسي ايران مي‌چرخاند اين‌بار حضور نامزد جمهوريخواهان در كاخ سفيد است كه توجه سياستمداران بين‌المللي و خبرنگاران رسانه‌ها را به هيات ايراني حاضر جلب كرده است.

کدام نقاط اهواز امروز خاموشند؟٩صبح ، 3 ساعت پیشبه منظور پایداری شبکه و در سومین روز از طرح ضربتی پاکسازی شبکه برق اهواز برق برخی مناطق امروز،یکم اسفندماه در ساعت‌های مشخص قطع خواهد بود.

پرونده تعرض به سفارت عربستان تا 10 اسفند به دادگاه تجدیدنظر می‌رود٩صبح ، 4 ساعت پیشوکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان از ارسال این پرونده تا دهم اسفندماه به دادگاه تجدیدنظر خبر داد.

مواجهه 96 روستای فارس با قطع آب٩صبح ، 4 ساعت پیشمدیرعامل شرکت آبفا روستایی استان فارس گفت: روستائیان در 96 روستا از 11 شهرستان استان به واسطه وقوع سیل، با مشکل قطع آب مواجه شدند.

ابطحی: به مردم بگویید چرا طرح استیضاح این‌قدر طول کشید/ لاریجانی: برای تاخیر در استیضاح وزیر راه لابی نشده است٩صبح ، 4 ساعت پیشرییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای نماینده اصولگرای خمینی‌شهر درخصوص انجام شدن لابی‌هایی برای توقف استیضاح در هیات رییسه، گفت: شما زود قضاوت کردید، در هیات رییسه لابی برای تاخیر در استیضاح وزیر راه و شهرسازی انجام نگرفته است.

آیت الله هاشمی بر حمایت قاطع از آقای روحانی در انتخابات ۹۶ تاکید داشت٩صبح ، 4 ساعت پیشقائم‌مقام دبیرکل حزب اعتمادملی گفت: آخرین ملاقات من با آیت‌الله هاشمی تقریباْ چهارماه قبل از رحلتشان بود که ایشان بر حمایت قاطع از آقای روحانی در انتخابات ۹۶ تاکید داشت و گفت که بعد از انتخابات برنامه جدی برای تقویت احزاب در کشور دارند.

حضور معاون اول، اظهارات وزیر، موافقان و...٩صبح ، 4 ساعت پیشاستیضاح وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است.

مرعشی هرگونه اختلاف با کرباسچی را تکذیب کرد٩صبح ، 5 ساعت پیشمن، آقای کرباسچی و سایرین همه در کار خود جدی هستیم اما معنای این جدیت، جدایی نیست. به هر حال حزب، انضباطی دارد و ممکن است در هر بحث اکثریت و اقلیتی شکل بگیرد.

رویای شکستن رای روحانی٩صبح ، 5 ساعت پیشانتخابات ریاست‌جمهوری عرصه پیچیده‌ای است و بر همین اساس درباره اینکه حضور کاندیداهای مختلف به چه اندازه می‌تواند صحت و بقا داشته باشد و چه اندازه این کاندیداها ظرفیت همراهی یا مقابله با یک جریان فکری را داشته باشند، نمی‌توان به اختصار به آن پرداخت.

کدام مخاطرات تهدید اصلی ایران است؟٩صبح ، 5 ساعت پیشبحران‌های زیست‌محیطی و بلایای طبیعی وفقدان مدیریت بحران مطلوب از یک سو و بحران‌های اجتماعی و فرهنگی از دیگر سو، امروزه به عنوان بزرگ‌ترین مخاطرات کشور محسوب می‌شوند که تهدیدات اصلی کشور را تشکیل می‌دهند.

چشم‌انداز و اقدامات سیاسی دولت روحانی٩صبح ، 5 ساعت پیشروشن است دولت زمان زیادی تا پایان راه و از سویی آغاز فرایند انتخابات ۹۶ ندارد، به همین دلیل در ۳ماه پایانی اگرچه فرصت، اندک است اما اقدامی موثر می‌تواند بازی را بدون هیچ شک و تردیدی به نفع حسن روحانی رقم بزند.

احزاب در تهیه لیست‌ها صرفا به تعلقات سیاسی افراد تاکید نکنند٩صبح ، 5 ساعت پیشدبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد با اشاره به اهمیت جایگاه شوراها در برنامه ریزی شهر تصریح کرد که احزاب سیاسی که برای این انتخابات اقدام به انتشار لیست هایی می‌کنند علاوه بر جنبه سیاسی به مسائل تخصصی و مدیریتی افراد نیز توجه داشته باشند.

مقدسی: استیضاح وزیر به معنای نادیده گرفتن خدمات دولت نیست٩صبح ، 5 ساعت پیشنماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح وزیر به معنای نادیده گرفتن خدمات دولت نیست.

دیدار لاوروف و موگرینی در حاشیه کنفرانس مونیخ٩صبح ، 5 ساعت پیشوزارت امور خارجه روسیه از دیدار رئیس دستگاه دیپلماسی این کشور با رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا خبر داد.