منابع خبری

آخرین خبر های پارسینه

صدای پیامک حذف یارانه نقدی از ۲۰ روز دیگر!پارسینه ، 1 ساعت پیششمارش معکوس برای حذف یارانه های نقدی آغاز شده است و پیامک های حذف یارانه از ۲۰ روز دیگر به برخی ها ارسال خواهد شد.

نگاهی به آثار برجام بر روابط بانکی بین المللپارسینه ، 2 ساعت پیش

مشکلات منصوریان با خریدهای جدید احتمالیپارسینه ، 3 ساعت پیشاستقلال غرق در مشکلات مالی شده است، حتی این موضوع سبب شده برای پرداخت ۵۰ هزار دلار پیش پرداخت به جپاروف هم، کار به قرض گرفتن های ۵ هزار و ۱۰ هزار دلاری برسد.

پیش‌بینی «جرج سوروس» درباره ریاست جمهوری ترامپپارسینه ، 4 ساعت پیشجرج سوروس پیش بینی کرد که دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوریش با مشکل مواجه خواهد شد، چرا که ایده هایش متناقض هستند و مشاورانش با هم درگیرند.

لزوم تقویت روحیه رقابت در نظام بانکداری/ دستاوردهای دولت، مرهون تلاش بانک‌هاستپارسینه ، 5 ساعت پیشرییس کل بانک مرکزی در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های دولتی، ضمن برشمردن مشکلات نظام بانکی، راه برون رفت از وضعیت کنونی بانک ها را در تقویت روحیه رقابت و حرفه گرایی مدیریت به ویژه در بخش منابع و مصارف بانک ها اعلام کرد و گفت: علیرغم مشکلات، بخش گسترده‌ای از دستاوردهای دولت در این دوره، مرهون تلاش و جهت گيري هاي مثبت بانک‌هاست.

دولتی ها میزها را به راحتی رها نمی‌کنند!پارسینه ، 8 ساعت پیشقطار فعالان خارجی در حوزه تجارت و بازرگانی هراز چندگاهی از ایران می‌گذرد و آنها را برای همکاری پای میز مذاکره می‌کشاند اما چه چیزی موجب شده که تمام این همکاری‌ها و تفاهم نامه های امضا شده به سرانجام نرسد؟ آیا بخش خصوصی کشور ضعیف عمل کرده است؟

ذهن درگير منصوريان و تغيير پست بازيكنان!پارسینه ، 19 ساعت پیشدرست از همان روزی که کارلوس کی روش تصمیم گرفت مهرداد پولادی تمام هجومی را مدافع چپ کند، ولوله ای بین مربیان جوان فوتبال ایران ایجاد شد که آنها هم می توانند با تغییر جای بازی بازیکنان شان، هشتگ مثلا من کی روش هستم را درست کنند.

ماهی قرمز و پوشاک شب عید گران می‌شود؟پارسینه ، 1 روز پیشساختمان پلاسکو فعالان صنعت پوشاک را دور هم گرد آورده بود تا شاید با تولید جنس ایرانی و با نام خارجی بتوانند روی پا بایستند.

ستاره فوتبال مصر در ليست تروريست ها!پارسینه ، 1 روز پیشدولت مصر نام محمد ابوتریکه، ستاره پیشین تیم ملی مصررا به دلیل متهم بودن به داشتن رابطه با جبهه اخوان المسلمین، در فهرست تروریست‌های مصر قرار داد.

همه آنچه لازم است درباره مراسم «تحلیف ترامپ» بدانیدپارسینه ، 1 روز پیشده هفته از انتخابات آمریکا که با پیروزی شوکه کننده دونالد ترامپ همراه بود می گذرد و او روز جمعه پس از ادای سوگند، رسما به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور ایالات متحده کار خود را آغاز خواهد کرد.

نفت اندکی ارزان شدپارسینه ، 1 روز پیشقیمت نفت امروز پنجشنبه ۳۰ دی ماه در بازار جهانی با کاهش قیمت همراه بود.

نرخ ۳۹ نوع ارز بانکی پنجشنبهپارسینه ، 1 روز پیشبانک مرکزی قیمت انواع ارز دولتی را در روز‌ پنجشنبه ۳۰ دی ماه منتشر کرد.

جدول قیمت سکه و ارز روز پنجشنبهپارسینه ، 1 روز پیشجدول قیمت انواع سکه و ارز روز‌ پنج‎شنبه ۳۰ دی ماه منتشر شد.

کارگران امیدی نیست چانه بزنید!پارسینه ، 1 روز پیشبالاخره آب پاکی بر دستان کارگران ریخته شد و خبری که قرار بود روزهای خوشی را برای این جامعه به همراه داشته باشد به طور کامل منتفی شد.

صفحه اول روزنامه های ورزشی ۳۰ دی ۹۵پارسینه ، 1 روز پیشصفحه اول روزنامه های ورزشی ۳۰ دی ۹۵ منتشر شد.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۳۰دی ۹۵پارسینه ، 1 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی سی ام دی ۹۵ منتشر شد.

بیانیه تازه کی‌روش: فریب‌کاری برانکو را باور کنیم؟پارسینه ، 1 روز پیشعد از مصاحبه برانکو با رسانه‌های کرواسی، نوبت به کی‌روش رسید که بیانیه صادر کند. بیانیه‌ای که بعد از پایان بازی پرسپولیس و برد دلچسب این تیم منتشر شد.

سرانجام زمان انتقاد از زیدان و یارانش رسیدپارسینه ، 1 روز پیشبالاخره روند شکست ناپذیری رئال مادرید باید زمانی شکسته می شد. روند ۴۰ بازی بدون شکست این تیم از فصل گذشته آغاز شده بود، اما بعد از شکست مقابل سویا در روز یکشنبه به پایان رسید.

نرخ ۳۹ نوع ارزبانکی چهارشنبهپارسینه ، 1 روز پیشبانک مرکزی قیمت انواع ارز دولتی را در روز‌ چهارشنبه ۲۹ دی ماه منتشر کرد.

امید چین به بخش خصوصی ایرانپارسینه ، 1 روز پیشامروز طرف های تجاری ایران و چین با امید به اینکه در آینده همکاری های بخش خصوصی دو کشور افزایش پیدا کند با یکدیگر به گفتگو پرداختند به صورتی که اعضای اتاق ایران به روشنی، مشکلات داخلی کشور را با طرف چینی درمیان گذاشتند.