منابع خبری

آخرین خبر های پارسینه

افزایش سقف وام ازدواج فعلا امکانپذیر نیست 6 ساعت پیشمدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه سقف وام ازدواج با توجه به محدودیت منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها فعلا باید در سطح 10 میلیون تومان باقی بماند، گفت: در صورت افزایش سقف وام سیستم بانکی نمی‌تواند متقاضیان را پوشش دهد.

نوسان قیمت‌ها در دو هفته پیاپی+ جدول قیمت‌ها 9 ساعت پیشبه گفته فعالان بازار خودرو، طی دو هفته گذشته قیمت برخی خودروها افزایش یافته است و نسبت به چند ماه گذشته نوسان قیمت‌ها را در ماه جاری تجربه شد.

صنایع کرمان با بی آبی چه می‌کنند؟ 23 ساعت پیشبا توجه به اینکه کرمان یک منطقه خشک به حساب می‌آید و جزو شهرهای کم آب کشور به شمار می‌رود، به تازگی در برخی شهرستان های این استان، کارخانه‌های فولاد در آستانه بهره برداری اند.

سردار ايران، ژانويه به ليورپول می رود؟ 1 روز پیشدر چند هفته گذشته خبرهای زیادی پیرامون پیوستن مهاجم ایرانی به باشگاه محبوب جزیره به گوش رسید اما حالا سایت معتبر بندرلیورپول از قطعی بودن این انتقال خبر داد.

با رفتن انصاری نمی توانم در چشم هواداران نگاه كنم! 1 روز پیشسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پدیده مقابل تراکتورسازی هم نشان داد چقدر قوی است.

صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی ۱۸ آذر 1 روز پیشدر این بخش صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی زبان در سراسر جهان را از نظر می‌‍گذرانید.

دیدبان حقوق بشر خواهان توقف فروش سلاح به عربستان شد 1 روز پیشدیدبان حقوق بشر در گزارشی از جنگ یمن از کشته شدن ده ها نفر در حملات غیرقانونی عربستان سعودی به غیرنظامیان با استفاده از تسلیحات آمریکایی و بریتانیایی خبر داد و خواستار توقف فروش سلاح به این کشور شد.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۱۸ آذر ۹۵ 1 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی هجدهم آذر ۹۵ منتشر شد.

راهكار برانكو برای لژيونر شدن انصاری! 1 روز پیشمدافع گمنام پرسپولیس در فصل گذشته اکنون تمام موفقیت های قابل پیش بینی اش را در یک قدمی خود می بیند و اگر خوش شانس باشد می تواند لژیونر جدید فوتبال ایران نیز لقب گیرد.

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۸ آذر ۹۵ 1 روز پیشصفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۸ آذر ۹۵ منتشر شد.

آقای گرفتار دولت یازدهم کیست؟ 1 روز پیشاولین وزیری است که پس از انقلاب بالاترین رای را برای حضور برمسند مدیریت یک وزارتخانه از مجلس دریافت کرده است. اما درعین حال در لیست اولین وزرایی هم قرار می‌گیرد که از یک مجلس سه کارت زرد دریافت می‌کند. با اینحال همچنان به عنوان وزیراقتصاد دولت یازدهم مشغول به فعالیت است و گلایه ها دارد از حاشیه هایی که خواستار رفع آنان است.

صفحه اول روزنامه هاي ورزشي ۱۷ آذر ۹۵ 1 روز پیش

آمریکا می‌تواند نفت ایران را فلج کند؟ 1 روز پیش

افشای جزئیات تکان‌دهنده از سقوط هواپیمای چاپکوئنسه 2 روز پیشوزیر دفاع دولت بولیوی اعلام کرد که خلبان هواپیمای حامل اعضای باشگاه چاپکوئنسه برزیل، به دلیل ارتکاب تخلفی در کشورش تحت پیگرد قانونی قرار داشت.

افزایش 3 برابری پرداخت وام ازدواج 2 روز پیشاز ابتدای سال جاری تاکنون 5 هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است،که این امر حاکی از افزایش 2 تا 3 برابری پرداخت تسهیلات قرض الحسه ازدواج نسبت به سال گذشته است.

حمايت تمام قد دايی از شجاعی 2 روز پیشچند روزی است موضوع محرومیت کاپیتان استقلال به دلیل گرفتن عکس یادگاری با یک هوادار دختر بی حجاب در اردوی ارمنستان حسابی خبرساز شده است.

با اعلام AFC سهمیه ایران ۱+۳ شد 2 روز پیشبا اعلام رسمی فدراسیون فوتبال آسیا فوتبال ایران در فصل آینده سهمیه ۱+۳ را به خود اختصاص داده است.

صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی ۱۷ آذر 2 روز پیشدر این بخش صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی زبان در سراسر جهان را از نظر می‌‍گذرانید.

نخست وزیر بریتانیا: توافق هسته‌ای با ایران حیاتی است 2 روز پیشنخست وزیر بریتانیا که در بحرین به سر می برد گفت نسبت به خطر ایران آگاه است اما تاکید کرد که توافق هسته ای با ایران «حیاتی» است.

دولت یک صفر پول ملی را برداشت/ خداحافظ ریال، سلام تومان 2 روز پیشتغییر واحد پولی ایران داستاني است که از سال ۱۳۷۲ آغازشده اما بالاخره پس از گذشت سالها امروز دولت در لایحه ای جدید به حذف یک صفر پول ملی و تغییر واحد پولی ایران از ریال به تومان رای داد. این لایحه به زودی برای تصویب به مجلس ارائه خواهد شد.

مديركل نظارت بر بانك ها و موسسات اعتباری: 2 روز پیشزيان وارد آمده به سهامداران بانک ها به دلیل بسته بودن نماد آنها در بورس متوجه بانك مركزي نيست، ضمن اين كه اساساً وظيفه بانك مركزي ايجاد شفافيت است. بنابراين اگر در اين ميان گروهي متضرر شده اند نمي توان بانک مرکزی را مقصر تلقي كرد؛ البته باید یادآور شد كه بسته ماندن نمادها در بورس فقط محدود به بانك ها نمي شود.

نظارت بر بازار مجازی یا مالیات بیشتر؟ 2 روز پیشاخیرا با افزایش حساسیت ها نسبت به فروش غیرقانونی محصولات در فضاهای مجازی بالاخص تلگرام مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از عزم جدی این سازمان در مقابله با عرضه کالای قاچاق در فضای مجازی خبر داد.

نشست هم انديشي مديران صنعت بيمه و كميسيون اقتصادی 2 روز پیشتشكيل كارگروه مشترك كميسيون اقتصادي با صنعت بيمه، مهمترين دستاورد اين نشست هم انديشي با هدف افزايش تعامل صنعت بيمه و مجلس شوراي اسلامي ايران در شب گذشته بود.

سهام عدالت یا سهام رای؟ 2 روز پیشدر حال حاضر علاوه بر تعیین و تکلیف نشدن سهام عدالت و وعده پایان سال برای آزادسازی سهام مسوولان دولتی به فکر افزایش تعداد سهام بگیران هستند اما هنوز مشخص نیست چه سیاسی پشت چنین تصمیمی نشسته است، چراکه اگر دغدغه ای در خصوص مردم وجود دارد در ابتدا باید به فکر ۵۰ میلیون نفری بود که هم اینک تکه کاغذی در دست دارند و دیگر هیچ!

افشاگری ستاره فوتسال از پشت پرده فوتسال + فیلم 2 روز پیشمحمدرضا سنگ سفیدی بازیکن کلیدی تیم ملی ایران در جام جهانی در گفتگو با خبرنگار پارسینه، انتقادات شدیدی را نسبت به کمبود امکانات برای تیم ملی فوتسال در جام جهانی کلمبیا مطرح کرد.

حقوق های نجومی هنوز هم پشت پرده دارد؟ 2 روز پیشواقعا تنها دریافت کنندگان حقوق های نجومی به استثنای چند مورد جدید فقط آنانی بودند که در رسانه ها نامشان منتشر شد و دولت به غیر از این افراد متخلفان دیگری ندارد؟

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۱۷ آذر ۹۵ 2 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی هفدهم آذر ۹۵ منتشر شد.

استفاده از یک «پهپاد ایرانی» در حمله به کمپ نظامیان ترکیه 2 روز پیشیک مقام بلندپایه ترکیه مدعی شد که حمله کمپ نظامی ترکیه در شمال سوریه توسط یک پهپاد ساخت ایران صورت گرفته است.

آمارهای خوش نعمت زاده از افزایش درآمد فعالان صنعت کفش 2 روز پیشدر حالی تا چندی پیش خبر می‌رسید واردات بي‌رويه و عرضه كفش ارزان‌قيمت چيني، نفس توليد‌كنندگان داخلي اين محصولات را به شماره انداخته است که وزیر صنعت از آمارهای خوش افزایش درآمد فعالان صنعت کفش ایران می‌گوید.

آمارهای خوش درآمد کفشی ایران در سایه ورشکستگی 2 روز پیشدر حالیکه تا چندی پیش خبرمی‌رسید که واردات بي‌رويه و عرضه كفش ارزان‌قيمت چيني، نفس توليد‌كنندگان داخلي اين محصولات را به شماره انداخته وزیر صنعت از آمارهای خوش افزایش درآمد فعلان صنعت کفش می‌گوید.

دفاع همتي از رقابت و تعدد شركت هاي بيمه 2 روز پیشرئيس كل بيمه مركزي در برنامه تهران ۲۰ شبكه پنج، با اعلام اين كه شركت هاي بيمه از محاسبه نرخ ديه بر اساس قيمت نقره استقبال مي كنند، گفت كه هنگام بررسي قانون اصل ۴۴ از مدافعان خصوصي سازي شركت بيمه ايران بوده است.

نظام نظارت مالی بانک مرکزی بازطراحی می شود 2 روز پیشرییس کل بانک مرکزی ضمن برشمردن اهم اقدامات انجام‌شده در سه سال اخیر از سوی بانک مرکزی در جایگاه مقام ناظر نظام بانکی، از اتمام پروژه بازطراحی نظام نظارت مالی بانک مرکزی بر بانک‌ها تا پایان ماه جاری خبر داد و گفت: این پروژه جامع مطالعاتی با رویکردی کاربردی از اواسط سال 1393 آغاز شده و در حال حاضر نیز در شرف اتمام است و تا پایان ماه جاری، رسماً معرفی و از آن بهره‌برداری خواهد شد.

قاتل استقلال را بیشتر بشناسید! 3 روز پیشادینیو، مهاجم برزیلی عملکرد مطلوبی مقابل استقلال در لیگ های اخیر داشته است. در این گزارش نگاهی می‌اندازیم به آمار خوبی از گل‌ها و پاس گل‌های این بازیکن.

خطر انفجار خودرو در هر نقطه کشور 3 روز پیشسالهاست که کارشناسان نسبت به بازرسی نشدن خودروهای سی ان جی سوز هشدار می‌دهند و از آنها به عنوان بمبهای متحرک یاد کرده اند.

صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی ۱۶ آذر 3 روز پیشدر این بخش صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی زبان در سراسر جهان را از نظر می‌‍گذرانید.

تغییر استراتژی داعش در موصل 3 روز پیشیک فرمانده نیروهای ائتلاف در عراق گفت که داعش نیروهایش را از غرب به شرق موصل انتقال داده تا جلوی پیشروی نیروهای عراقی را بگیرد.

خروجی بعدی پرسپولیس مشخص شد؛آقای مدافع چپ!‌ 3 روز پیشمحمدامين آرام‌طبع با هزار اميد و آرزو به پرسپوليس پيوست، اما مصدوميت بد موقع او پيش از آغاز فصل هم برنامه‌هاي برانكو را به هم ريخت.

در ورزشگاه آزادی عملکرد استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟ 3 روز پیشاستقلال در این فصل هفت مسابقه و پرسپولیس شش بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند.

عربستان نفت خود را حراج کرد 3 روز پیشهمراهی عربستان با ایران در نشست اخیر اوپک و به کرسی نشستن حرف زنگنه و یارانش دراین نشست به عنوان دیپلماسی قوی نفتی‌ها یاد شد اما هنوز چند روزی از این تعامل نمی گذرد که عربستان اقدام به تخفیف نفت خود برای آسیایی‌ها می‌کند تا شاید مشتریان این بازار را به سمت خود بکشد.

دلایل ناکامی آتلتیکو مادرید در فصل اخیر لالیگا 3 روز پیشاتلتیکو مادرید در فصل حاضر بدترین شروع خود در لیگ را با دیگو سیمئونه تجربه می کند.

استعفای مسئولان ماشین سازی یکی پس از دیگری 3 روز پیشپس از برگزاری دومین جلسه برای انتخاب سرمربی جدید تیم ماشین سازی، قائم مقام و مدیرعامل باشگاه به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها استعفای خود را نیز اعلام کردند.

آماری عجیب از استقبال هواداران از دیدار استقلال و تراکتورسازی 3 روز پیشدر فاصله 3 روز مانده تا برگزاری دیدار استقلال و تراکتورسازی تعداد کمی بلیت این بازی را خریداری کرده اند.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۱۶ آذر ۹۵ 3 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی شانزدهم آذر ۹۵ منتشر شد.

"دلار"،"یورو" و "درهم" در سراشیبی 3 روز پیشدر شرایطی که وزارت نفت طی ماه های گذشته در تلاش بوده تا با آزادسازی نرخ خوراک پتروشیمی‌ها این صنعت را با مشکلات عدیده ای مواجه کند این بار دولت برای مدیریت نرخ ارز دست به دامن پتروشیمی ها شد؛ همان پتروشیمی هایی که تا چندی پیش صدای دغدغه هایشان به گوش دولتمردان نمی‌رسید.

موفقیت کارت‌های اعتباری نیازمند تغییر مقررات بانکی است 3 روز پیشرئیس پژوهشکده پولی‌ و بانکی با اشاره به الزامات کارت‌های اعتباری گفت: ممکن است حتی مقررات بانک مرکزی در این زمینه نیاز به تغییر داشته باشد.

داماد اردوغان در خرید نفت از داعش دست داشته است 3 روز پیشایمیل هایی که روز گذشته از سوی ویکی لیکس منتشر شد نشان می دهد که وزیر انرژی ترکیه به طور غیر مستقیم در خرید نفت از داعش نقش داشته است.

حمایت بزرگان فوتبال از مسعود شجاعی 3 روز پیش۳ هم تیمی سابق کاپیتان سوم تیم ملی فوتبال از اظهارات او که در روزهای اخیر جنجال زیادی به پا کرده، دفاع کردند.

نتایج آرای کمیته انضیاطی به ضرر صبا قم 3 روز پیشکمیته انضباطی در حالی رأی خود در خصوص بازی اخیر استقلال را اعلام کرده که نظر می رسد با مهربانی نسبت به آبی ها نگریسته است.

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۶ آذر ۹۵ 3 روز پیشصفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۶ آذر ۹۵ منتشر شد.

لوازم خانگی های قاچاق از بازار جمع شد 3 روز پیشطحان پور گفت: بسیاری از انبارها که کالاهای قاچاق را نگهداری می کردند ردیابی و پلمپ شده است. برخی انبارها کارشان درست بوده و بخشی از کالاها حق و حقوق گمرک را پرداخته‌اند. بخشی دیگر نیز چون گارانتی اصلی را نداشت به صورت موازی وارد کشور شده اند.

اوباما درباره توافق هسته‌ای با ترامپ صحبت کرده است 3 روز پیشوزیر خارجه ایالات متحده با بیان این که توافق هسته ای ایران باعث امن تر شدن جهان شده است، گفت که باراک اوباما درباره این موضوع با ترامپ صحبت کرده است.

کادر فنی استقلال مامور مهار رحمتی! 4 روز پیشاگر مهدی رحمتی آن رفتارهای حاشیه‌ساز را در بازی فصل پیش استقلال مقابل تراکتورسازی انجام نمی‌داد بازی عصر جمعه هفته جاری از کمترین حساسیت برخوردار می‌شد اما شیرین‌کاری‌های آقای دروازه‌بان در بازی گذشته همه نگاه‌ها را متوجه بازی آتی کرده است.

شمسایی: برای حفظ رکورد، حاضرم به تیم ملی برگردم! 4 روز پیششمسایی در واکنش به این مسئله که خودش گفته بود دوست دارد به تیم ملی برگردد تا رکوردش را حفظ کند و فالکائوی برزیلی به رکورد او نرسد، خاطرنشان کرد: من اینچنین نگفتم و از صحبت‌های من برداشت بدی شد.

گرانی دلار با بازار خودرو چه می کند؟ 4 روز پیشرئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر خودرو طبق نیاز مشتریان خرید و فروش می‌شود و بازار در حالت تعادل به سر می‌برد، ضمن اینکه این روزها برای خودروهای داخلی اختلاف قیمت چندانی نداشته ایم.

صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی ۱۵ آذر 4 روز پیشدر این بخش صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی زبان در سراسر جهان را از نظر می‌‍گذرانید.

مانوئل ژوزه همچنان دردسر بزرگ پرسپولیس 4 روز پیشمرد پرتغالی که هدایت این تیم در لیگ سیزدهم را برعهده داشت، همچنان به عنوان یک شاکی بزرگ، به دردسر برای این تیم تبدیل شده است.

باقری معتمد به تیم ملی تکواندو آذربایجان می پیوند 4 روز پیشبا وجود اظهارات تندی که رئیس فدراسیون تکواندو بعد از المپیک بر زبان آورد، یک تکواندو کار دیگر ایرانی برای تیم ملی جمهوری آذربایجان مبارزه خواهد کرد.

روایت نوبخت از جزئیات بودجه ۹۶ 4 روز پیشمحمدباقر نوبخت سختگوی دولت روز دوشنبه در نشست خبری به سئوالات خبرنگاران درباره لایجه بودجه سال آینده پاسخ داد.

هر گروهی که از «شرق حلب» خارج نشود، تروریست است 4 روز پیشوزیر امور خارجه روسیه گفت، هر شبه نظامی که از ترک حلب خودداری کند، به عنوان تروریست شناخته می شود.

بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۸۰ متری + جدول قیمت‌ها 4 روز پیشفایل‌های مشاوران املاک در تهران نشان می‌دهد که آپارتمان‌های ۱۸۰ متری از نوساز تا ۱۶ سال ساخت و بازسازی شده در پایتخت بین ۸۵۰ میلیون تومان تا دو میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

رمزگشایی از پرونده ویژه خرافه پرستی و جادوگری در فوتبال 4 روز پیشعادل فردوسی پور که در برنامه هفته گذشته ۹۰ به دنبال پخش مصاحبه خداداد عزیزی وعده داد به بحث جادوگری در فوتبال بپردازد، دیروز در به در دنبال مدارک مستند و سرنخ های واقعی بود تا این هفته برای ورود به بحث خرافه پرستی و جادوگری دستش باز باشد.

دیدار ظریف با مرد بانفوذ چین در مسائل اقتصادی 4 روز پیشوزیر خارجه کشورمان با معاون نخست‌وزیر چین دیدار و گفتگو کرد.

چرایی دیدار «گل» با «بلر» و احتمال تشکیل حزب جدید در ترکیه 4 روز پیشرئیس جمهوری سابق ترکیه درباره اخبار مربوط به تلاش خود برای تشکیل حزب جدید اعلام کرد این ادعاها را تأیید نمی‌کنم اما من سیاستمداری هستم که خیلی خوب می‌دانم که چگونه حزب جدیدم را تشکیل دهم.

ارتش ترکیه عملیات «سپر فرات» را به 3 دلیل کُند کرد 4 روز پیشارتش ترکیه در جلسه خصوصی اعلام کرده عملیات تجاوزکارانه «سپر فرات» در شمال سوریه را به 3 دلیل و بعد از تحت فشار قرار دادن داعش و رسیدن به یک نقطه هدف مشخص، آهسته‌تر می‌کند.

نگرانی پرسپولیس در مشهد 4 روز پیش

معیارهای جدید قطع یارانه ها به روز می‌شود؟ 4 روز پیشظاهرا قرار است دولت حذف یارانه ثروتمندان را به مجلس ببرد و تاکنون ۳ میلیون غیرنیازمند شناسایی شده است. این امر در حالی به وقوع می پیوندد که قانون هدفمندی یارانه ها بازهم بدون جزئیات به بودجه سال ۹۶ اضافه شده است.

ستاره حاشیه ساز NBA زندانی می شود! 4 روز پیشپرحاشیه‌ترین بسکتبالیست تاریخ NBA یک بار دیگر حاشیه‌سازی کرد. دنیس رادمن فوق‌ستاره تیم‌های دیترویت پیستونز و شیکاگو بولز در دهه ۹۰ میلادی شب گذشته درحال رانندگی با یک موتورسیکلت بزرگ بازداشت شده است.

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۵ آذر ۹۵ 4 روز پیشصفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۵ آذر ۹۵ منتشر شد.

تلاش گسترده عربستان و ترکیه برای صدور قطعنامه درباره حلب 4 روز پیشعربستان سعودی در تلاش است تا با جلب حمایت کشورهای دیگر، قطعنامه های را علیه سوریه در سازمان ملل متحد به تصویب برساند.

اعلام اسامی نجومی‌بگیرانی که پولها را پس نمی دهند 4 روز پیشرئیس دیوان محاسبات کشور برای نخستین بار اسامی ۱۰ نفر از دریافت کنندگان حقوقهای نامتعارف را اعلام کرد و گفت: متأسفانه ۱۰ نفر از ۳۹۷ نفر با ما همکاری نکرده و مبلغ مازاد را برگشت نداده‌اند.

سیاست دولت گرانی دلار نیست/ افزایش ۱۰ درصدی حقوقها 4 روز پیشرئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه قیمت دلار در لایحه بودجه سال آینده با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به امسال، حداکثر ۳۳۰۰ تومان در نظر گرفته شده است، افزود: سیاست دولت افزایش قیمت دلار نیست.

خمارلو: ستارگان پرسپوليس اجازه جدايی ندارند! 4 روز پیشپندار خمارلو مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس درخصوص حواشي اخير و نگراني هواداران پيرامون رفتن بازيكنان اصلي اين تيم به تراكتور توضيحاتي را ارائه كرد.

نفت همچنان بازیگردان بودجه کشور 4 روز پیشقیمت نفت در بودجه سال آینده ۵۵ در هر بشکه تعیین شده اما اینکه این رقم تا چه اندازه منطقی است مساله ای است که با توجه به میانگین قیمت ۴۰ دلار هربشکه نفت ایرانی در سالجاری با اماو اگرهای زیادی روبه روست.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۱۵ آذر ۹۵ 4 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی پانزدهم آذر ۹۵ منتشر شد.

سورپرايز قلعه نويی با ستاره عراقی! 4 روز پیشتراکتورسازی روز جمعه با امیر قلعه نویی و کرار جاسم در حالی در ورزشگاه آزادی برابر استقلال قرار می گیرد که این سه نام در سال های گذشته حاشیه های زیادی را تجربه کرده اند.

بانکداری جامع؛ بهترین نسخه برای بانکداری امروز کشور 4 روز پیش" بهترین نسخه برای بانکداری امروز، بانکداری جامع است. در این نوع بانکداری ، تمامی خدمات مورد نیاز مشتری در یک سبد محصولات به آنها ارائه می شود. "

محرومیت متهمان بلوای استقلال - صبا 4 روز پیشمربیان دو تیم استقلال و صبای قم که در جریان دیدار هفته دوازدهم این دو تیم درگیر شده بودند از همراهی تیم های خود محروم شدند

کشف یک «سفارتخانه جعلی» متعلق به آمریکا پس از یک دهه 4 روز پیشمقامات غنا یک سفارت جعلی آمریکا را در پایتخت این کشور که شبکه تبهکار به مدت یک دهه فعالیت می کرد تعطیل کردند.

صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی ۱۴ آذر 5 روز پیشدر این بخش صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی زبان در سراسر جهان را از نظر می‌‍گذرانید.

آغاز شمارش معکوس برای اخذ مالیات از خانه های خالی 5 روز پیشنسخه اولیه سامانه شناسایی خانه های خالی از سکنه در حالی کلید می خورد که هنوز زیر ساخت های این طرح از جمله اطلاعات لازم و کافی در دست وزارت راه و شهرسازی قرار نگرفته است.

واکنش بانک مرکزی به جنجال مدیرعاملی موسسه توسعه 5 روز پیشدر حالی برخی رسانه ها از انتصاب اسماعیل لله گانی به عنوان مدیرعامل موسسه توسعه با تایید بانک مرکزی خبر داده بودند که یک مقام آگاه در بانک مرکزی، چیز دیگری در این باره می گوید.

نام‌گذاری مکان‌های عمومی به نام «فیدل کاسترو» ممنوع شد 5 روز پیشرئیس جمهور کوبا گفت که دولتش نامگذاری خیابان ها و یادبودهای عمومی به نام فیدل را ممنوع کرده است.

توافق نهایی با آناستازی/ واليبال ایران رستگار می شود؟ 5 روز پیشنظرسنجی فدراسیون والیبال از کارشناسان والیبال ایران در نهایت به نفع آناستازی سرمربی ایتالیایی تمام شد.

كدام ميوه ها در هفته های آینده گران می‌شوند؟ 5 روز پیشرئیس اتحادیه میوه و سبزی از وضعیت بازار میوه در این روزها گفت: محصولات شرق مازندران به دلیل سرمای هوا ۲۰ درصد آسیب دیده‌اند و کشاورزان با عجله زیادی ذخیره شب عید را به بازار عرضه می‌کنند، با این وجود در آینده یقینا با کمبود پرتقال مواجه خواهیم بود.

خداحافظی هواداران چاپه کوئنسه با پیکر قربانیان این تیم 5 روز پیشپیکر بازیکنان تیم چاپه کوئنسه روز گذشته تشییع شد.

رفراندوم امروز «ایتالیا» درباره چیست و چرا اروپا نگران است؟ 5 روز پیشایتالیایی ها امروز پای صندوق های رای می روند تا در یک رفراندوم سرنوشت ساز به اصلاحات متئو منزی، نخست وزیر چپ گرای این کشور رای دهند.

بودجه ۹۶ با ۷۶ هزار میلیارد تومان کسری بسته شد+مستندات 5 روز پیشلایحه بودجه سال آینده کل کشور با حجم بیش از ۱۰۸۴ هزار میلیارد تومان بسته شد.

لژیونر ایرانی مدعی جدید آقای گل هلند 5 روز پیشمهاجم ملی پوش ایرانی با دو گلی که شب گذشته برای هیرنفین به ثمررساند به مدعی جدید آقای گلی لیگ برتر هلند تبدیل شد.

وزیر تجارت نیوزیلند: موضع مثبت دولت نیوزیلند درباره ایران را به بانک‌ها ابلاغ کرده‌ایم 5 روز پیشوزیر تجارت و امور خارجی نیوزیلند با اعلام این خبر که آژانس اعتبار صادراتی نیوزیلند، ایران را جزو طرف های قرارداد خود گنجانده و این مبین تعهد دولت نیوزیلند برای گسترش روابط با ایران است، خاطرنشان کرد: پس از لغو تحریم ها دولت نیوزیلند بر گسترش روابط تجاری و بانکی با ایران تاکید داشته و حضور من در ایران نیز نشان دهنده اشتیاق برای تسریع روابط بین دو کشور است.

دولت باز هم از صندوق توسعه ملی برداشت می کند 5 روز پیشنمایندگان در حالی با فوریت لایحه برداشت ۱.۵ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی برای اشتغال زایی موافقت کردند که علی لاریجانی بر لزوم اجازه از مقام معظم رهبری در این باره تأکید کرد.

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۴ آذر ۹۵ 5 روز پیشصفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱۴ آذر ۹۵ منتشر شد.

خارجی‌ها به صنعت بیمه ایران رونق می‌دهند؟ 5 روز پیشدر حالی ۳۶ شرکت بیمه در کشور فعال هستند و مسئولان از درآمدزا نبودن برخی از این بیمه ها و دلیلی بر ادغام آنها در سال آینده می‌گویند که این روزها برخی از شرکت های بیمه خارجی به دنبال حضور در بازار ایران هستند.

رونمايی عاليشاه از پيشنهاد استقلال 5 روز پیشهافبک پرسپولیس مدعی شد: «از طرف باشگاه استقلال تماس گرفت و گفت دو میلیارد می دهیم. یک میلیارد پول قراردادت و یک میلیارد پول فحش هایی که احتمالا می خوری.»

نقش شبکه بانکی در گسترش سرمایه گذاری خارجی 5 روز پیششبکه بانکی کشور باید نقش و جایگاه اصلی خود را در زمینه تصفیه مبادلات ارزی بازیابد.

مصوبه سنای آمریکا؛ نقض فاحش برجام/ در اشتغالزایی رکورد زدیم 5 روز پیشرئیس جمهور در مجلس با تاکید بر اینکه برجام سند معتبر بین المللی است و ایران هیچ گاه نقض کننده آن نخواهد بود گفت:به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران اعلام می کنم نقض برجام را از سوی هیچ یک از گروه ۱+۵ تحمل نخواهیم کرد و اقدام مجلس سنای آمریکا را نقض فاحش برجام دانسته که پاسخ قاطع ایران را به دنبال خواهد داشت.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۱۴ آذر ۹۵ 5 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی چهاردهم آذر ۹۵ منتشر شد.

بی کفایتی گازی‌ها ذائقه مردم را تغییر داد؟ 5 روز پیشطی روزهای گذشته قطع برق در بسیاری از مناطق کشور گزارش شده در حالی که مسوولان وزارت نیرو از آماری تکان دهنده از مصرف برق در کشور خبر می‌دهند.

تکذیب پشت تکذیب! 5 روز پیشتناقض در اظهارات مسوولان بررسی حادثه برخورد دو قطار و تکذیب اظهارات یکدیگر تنها نتیجه ای است که تا کنون از پیگیری این پرونده نصیب داغ دیدگان شده است.

تساوی ارزشمند ياران رونالدو در نئوكمپ 5 روز پیشمهیج ترین دیدار فوتبال باشگاهی در سطح جهان را تیم های بارسلونا و رئال مادرید برگزار کردند که این ال کلاسیکو با تساوی یک بر یک پایان یافت.

داعش سرکردگان خود را برای تعیین جانشین بغدادی فراخواند 6 روز پیشگروه تروریستی داعش از همه سرکردگان نظامی و امنیتی خودخواسته است که به عراق بروند.