منابع خبری

آخرین خبرهای «پارسینه»

افزایش ۳ برابری یارانه از کدام جیب؟پارسینه ، 6 ساعت پیشدر حالی کاندیداهای ریاست جمهوری از افزایش ۲ تا ۳ برابری یارانه ها خبر می‌دهند که هزینه پرداخت یکسال یارانه با بودجه عمرانی برابری می‌کند و بودجه کشور نشان می‌دهد هیچکدام از این وعده ها قدرت اجرایی شدن را ندارد.

تاکتیک پپ برای خروج از بحران فصل چیست؟پارسینه ، 6 ساعت پیششاگردان گواردیولا در دربی پنجشنبه شب بیشترین مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما در نهایت شاهد این بودند که حریفشان با نتیجه دلخواهش زمین بازی را ترک کرد.

کارنامه دولت یازدهم در دستگیری از کارگران از شعار تا عمل!پارسینه ، 13 ساعت پیشدر حالی طی سال‌های گذشته و در دولت یازدهم حاشیه‌های بسیاری گریبان کارگران کشور را گرفته که اخیرا یکی از معاونین وزیر کار گفته است که دولت یازدهم کمترین تنش کارگری را شاهد بود!

قیمت برنج افسار گسیختپارسینه ، 1 روز پیشدر روزهایی که همه سرگرم تعیین رئیس جمهور آینده کشور هستند قیمت برنج با روند صعودی مواجه شده و البته نظارتی هم دراین هیاهو وجود ندارد. گویی سودجویان از درهمی این روزها به نفع خود بهره می‌برند!

دليل اعتصاب سرخپوشان چيست؟پارسینه ، 1 روز پیشبدهی زياد باشگاه پرسپوليس به بازيكنان اين تيم در آستانه ديدار حساس مقابل ذوب آهن و همينطور الوحده امارات در ورزشگاه آزادي باعث شده تا هواداران بشدت نسبت به آينده و صعود تيمشان به مرحله حذفي ليگ قهرمانان نگران شوند.

حمله اسرائیل به انبار سلاح‌های ایرانی در حومه دمشقپارسینه ، 1 روز پیشبرخی منابع اطلاعاتی مدعی شدند که جنگنده های رژیم اسرائیل، یک انبار مهمات متعلق به حزب لبنان را در نزدیکی فرودگاه دمشق هدف قرار داده است.

دربازار مسکن سرمایه گذاری کنیم؟پارسینه ، 1 روز پیشبسیاری از فعالان این بازار این صنعت را برای خواب سرمایه و البته سرمایه گذاری و سود بالا مشابه سالهای پررونق ۸۹ تا ۹۱ ممکن نمی دانند و البته باور دارند که هنوز هم برخی از سرمایه گذاران با ذهنیت گذشته به فکر خواب سرمایه دراین بخش هستند تا جاییکه ۲۰۰ میلیارد دلار ثروت ایرانی دراین بخش بلااستفاده باقی مانده است.

حمایت از برجام در آمریکا به بالاترین حد خود رسیدپارسینه ، 2 روز پیشنظرسنجی انجام شده از آمریکایی ها نشان می دهد که علی رغم مخالفت فزاینده ترامپ با برجام، حمایت مردم این کشور از آن افزایش پیدا کرده است.

گوشت ۲۱ هزار تومانی ۴۰ هزار تومان شد+جدولپارسینه ، 2 روز پیشگوشت قرمز که از سال گذشته خیز گرانی برداشته است همچنان در حال افزایش قیمت است.

عروس داعش: از سایت همسریابی تا پایتخت داعشپارسینه ، 2 روز پیشدختری مراکشی که تصور می کرد با ازدواج با مردی بریتانیایی فرصت این را دارد که وارد صنعت مد و لباس شود، در مسیری پر پیچ و خم از پایتخت داعش سر در آورد.

شعب بانک کشاورزی استان قزوین262میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون پرداخت کردندپارسینه ، 2 روز پیششعب بانک کشاورزی استان قزوین در سال 95 ، مبلغ262میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت کردند

پرداخت ۲۶۲میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیونپارسینه ، 2 روز پیششعب بانک کشاورزی استان قزوین در سال ۹۵ ، مبلغ۲۶۲میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت کردند

جنگ تمام عیار بایرن‌ و دورتموند برای صعود به فینال + فیلمپارسینه ، 2 روز پیشتیم فوتبال بایرن مونیخ و دورتموند در چارچوب رقابت های دی اف پوکال امشب در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت.

«ضوابط پرداخت های ديجيتال و همراه» ابلاغ شدپارسینه ، 2 روز پیش«ضوابط پرداخت هاي ديجيتال و همراه» در بخشنامه ای با امضاء رييس كل بانك مركزي، به شبکه بانکی ابلاغ شد.

وزارت نیرو وظیفه خود را خبرخوش خواند!پارسینه ، 2 روز پیشوزارت نیرو هم به جرگه وزارتخانه هایی پیوست که در تلاش است تا با ارائه وعده هایی در قالب خبرخوش برای خصوصیها توجه آنان را به سمت عملکرد مثبت دولت روحانی جلب کند.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی ۶ اردیبهشت ۹۶پارسینه ، 2 روز پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی ششم اردیبهشت ۹۶منتشر شد.

نرخ ۳۹ نوع ارز بانکی چهارشنبهپارسینه ، 2 روز پیشبانک مرکزی قیمت انواع ارز دولتی را در روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه منتشر کرد.

وعده دوباره ۱+۵ برای کمک به بازگشت ایران به اقتصاد جهانیپارسینه ، 2 روز پیشنماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین گفت که شش کشور طرف توافق هسته ای ایران وعده داده اند که برای بازگشت کامل ایران به اقتصاد جهانی، آماده همکاری هستند.

بساط کلاهبرداری در پیش فروش مسکن برچیده می‌شودپارسینه ، 2 روز پیشافزایش کلاهبرداری در پیش فروش ساختمان در کشور خصوصا در تهران و بالا رفتن حجم گلایه ها و تشکیل پرونده‌های بسیار در این زمینه بالاخره منجر به اصلاح قانون پیش فروش مسکن شد.

تحلیل‌های اشتباه درخصوص صعود پرسپولیس!پارسینه ، 2 روز پیشمطلبی که دیروز درخصوص نحوه صعود پرسپولیس به دور حذفی در فضای مجازی منتشر شده بود، شایعه ای بیش نیست و سرخپوشان در صورت شکست الهلال مقابل الریان قطر حذف خواهند شد.