منابع خبری

آخرین خبرهای «پارسینه»

الهلال، لاکچری ترین حریف پرسپولیس!پارسینه ، 3 ساعت پیشالهلال و پرسپولیس در حالی عصر سه‌شنبه به مصاف هم می‌روند که هر دو در اوج و صدرنشین لیگ کشور خودشان هستند.

به بهانه سخن دبیر شورای عالی مناطق آزادپارسینه ، 4 ساعت پیشدر خبرها آمده بود که مشاور رییس جمهوری گفت: «جریان های پولی و ارزی مستقل در مناطق آزاد به دلیل سخت‌گیری های بانک مرکزی، افزایش سرمایه بانک های خارجی و آفشور عملا شکل نگرفت و متقاضیان ایجاد بانک های خارجی عقب نشینی کردند.»

چه ایرلاینی شبی سخت برای مسافران رقم زد؟پارسینه ، 4 ساعت پیشبارش برف وباران و کاهش محسوس دما در برخی از مناطق کشور برای شرکت های هواپیمایی نیز دردسرساز شد. تاخیر در پروازها بالاخص در فرودگاه مهرآباد طی دو روز گذشته قابل تامل بوده اما نکته حائز اهمیت نحوه برخورد برخی از ایرلاین ها با مسافران است.

ظریف: به احترام متقابل پاسخ مثبت می‌دهیمپارسینه ، 4 ساعت پیشوزیر خارجه کشورمان در نشست امنیتی مونیخ با اشاره به تحریم های جدید آمریکا گفت که ایران با تهدید تغییر نمی کند.

حکم دادگاه کانادا علیه ایران غیرقابل قبول و مردود استپارسینه ، 5 ساعت پیشسخنگوی وزارت امور خارجه درمورد حکم اخیر دادگاه «انتاریو» کانادا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: این حکم مغایر با اصول بدیهی حقوق بین‌الملل در رابطه با مصونیت قضایی دولت‌ها و اموال آنها بوده و غیرقابل قبول است.

اعراب خلیج فارس در خرید سلاح رکورد زدندپارسینه ، 5 ساعت پیشتازترین داده های آماری از خریدهای تسلیحاتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس حاکیست این کشورها به رغم کسری بودجه ناشی از نوسان قیمت نفت در بازارهای جهانی همچنان به خریدهای تسلیحاتی گسترده ادامه داده و در سال 2016 پانزده درصد بیشتر از میانگین جهانی سلاح خریداری کرده اند.

لغو برجام توسط آمریکا همه چیز را به خانه اول بازمی‌گرداندپارسینه ، 5 ساعت پیش«علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در گفتگو با یک شبکه عرب‌زبان اعلام کرد: در صورتی که طرف مقابل اقدام به لغو توافق هسته‌ای کند، همه چیز به خانه اول بازخواهد گشت.

آمادگی کامل ایران برای مقابله با هر تهدیدپارسینه ، 5 ساعت پیشوزیر امور خارجه ایران می گوید: تحریم بهترین شیوه برای تعامل با ایران نیست و بهترین راه برای تعامل با ما، احترام متقابل است.

ونگر: شاید ۴ سال دیگر در آرسنال بمانمپارسینه ، 5 ساعت پیشآرسن ونگر، سرمربی آرسنال تاکید کرد که احتمالا 4 سال دیگر در این تیم خواهد ماند.

عملیات فتح آخرین سنگر داعش در عراق آغاز شدپارسینه ، 5 ساعت پیشنخست وزیر عراق آغاز عملیات بازپسگیری غرب موصل از داعش را اعلام کرد.

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱ اسفند ۹۵پارسینه ، 6 ساعت پیشصفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۱ اسفند ۹۵ منتشر شد.

اختلاف نظرها کشاورزان را معلق گذاشت/ تولید گندم کاهش می‌یابد؟پارسینه ، 6 ساعت پیش۶ ماه گذشت ! کشاورزان همچنان در انتظار ابلاغیه نرخ خرید تضمینی از سوی دولت هستند. اکنون به دلیل اختلاف نظری که در شورای اقتصاد به وجود آمده، هنوز نرخ نهایی ابلاغ نشده است. فعالان دلیل این دیرکرد را قانع نشدن دولت می‌دانند.

اشتباهات داوری نتایج کدام بازی‌ها را تغییر داد؟پارسینه ، 7 ساعت پیشدر هفته‌های گذشته اشتباهات داوران در بازی‌های لیگ برتر بیشتر به چشم می‌آید و بسیاری از آنها به شدت تاثیرگذار هستند و نتایج بازی‌ها را هم تغییر می‌دهند.

عذرخواهی مجدد آخوندی/دفاع موافقان و مخالفان استیضاحپارسینه ، 8 ساعت پیشجلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی و با دستور کار اصلی استیضاح وزیر راه و شهرسازی آغاز شد. در همین حال، معاون اول رئیس جمهور نیز برای دفاع از عباس آخوندی به مجلس رفت.

شب عید برنج و شکر بیش از ۲۴ درصد ارزان می‌شوند؟پارسینه ، 9 ساعت پیشدر حالیکه قیمت کالاهای اساسی چون برنج و شکر با افزایش چشمگیری مواجه بوده و البته حاشیه های بسیاری را پشت سر گذاشته اما مسوولان وزارت صنعت،معدن و تجارت از مشابه بودن قیمت کالاهای اساسی در شب عید نسبت به مدت مشابه در سال گذشته سخن به میان آورده اند!

ارزانی بیش از ۲۴ درصدی برنج و شکر در شب عید!پارسینه ، 9 ساعت پیشدر حالیکه قیمت کالاهای اساسی چون برنج و شکر با افزایش چشمگیری مواجه بوده و البته حاشیه های بسیاری را پشت سر گذاشته اما مسوولان وزارت صنعت،معدن و تجارت از مشابه بودن قیمت کالاهای اساسی در شب عید نسبت به مدت مشابه در سال گذشته سخن به میان آورده اند!

بهترین و بدترین رییس‌جمهورهای تاریخ آمریکا چه کسانی هستند؟پارسینه ، 23 ساعت پیششبکه تلوزیونی سی- اسپن سومین تحقیق خود درباره بهترین و بدترین رییس‌جمهورهای ایالات متحده را منتشر کرد.

صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی ۳۰ بهمنپارسینه ، 1 روز پیشدر این بخش صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی زبان در سراسر جهان را از نظر می‌‍گذرانید.

وعده های مکرر مسئولان برای ارزانی گوشت!پارسینه ، 1 روز پیشابراز امیدواری چندباره مسئولان برای کاهش قیمت گوشت قرمز نه تنها نرخ این محصول را پایین نیاورد بلکه افزایش دوباره این محصول را رقم زد.

الهلال به دنبال غافلگیر کردن پرسپولیس!پارسینه ، 1 روز پیشکانون هواداران تیم الهلال عربستان از تجار عمانی خواست تا بلیت‌های بازی برابر پرسپولیس را خریداری کنند.