منابع خبری

آخرین خبرهای «پارسینه»

هشت ملی پوش ایران در آستانه محرومیت!پارسینه ، 9 ساعت پیشهشت بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با گرفت یک کارت زرد دیگر بازی بعدی را از دست خواهند داد.

جلوی خرید‌های بارسا و مادرید گرفته می شود!پارسینه ، 9 ساعت پیشفدراسیون فوتبال اروپا قصد دارد با حکمی صریح و لازم الاجرا از خریدهای آینده دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا جلوگیری کند.

آیا ونگر آرسنال را از باتلاق خارج می‌کند؟پارسینه ، 11 ساعت پیشونگر در شرایطی باید تیم خود را هدایت کند که دیگر رقیبان وضعیت بهتری نسبت به او دارند. حال باید دید مرد بزرگ فرانسوی می‌تواند یک بار دیگر ورق را برگرداند یا نه. اگر بتواند شاید استحقاق تمدید قرارداد برای یک سال دیگر را داشته باشد.

ایجاد عطش در پاکستانیها برای خرید گاز ایران پس از چهارسالپارسینه ، 14 ساعت پیشپس از انتشار خبر تمایل مهاراجه ها به از سر گرفتن مذاکرات خط لوله صلح برخی از مقام های مطلع از سفر قریب الوقوع پاکستانیها به تهران برای نهایی کردن صادرات گاز ایران به این کشور خبردادند!

ايران چگونه قطر را محو كرد؟پارسینه ، 15 ساعت پیششاگردان کارلوس کی روش در حالی برابر قطر پیروز شدند که در این شش بازی هیچ گلی را دریافت نکرده و دروازه آنها همچنان بسته مانده است.

طرح تازه سنای آمریکا برای اعمال «تحریم‌های» جدید علیه ایرانپارسینه ، 17 ساعت پیشرییس کمیسیون روابط خارجی سنای آمریکا از طرحی تازه برای اعلام تحریم های تازه علیه ایران به خاطر توسعه برنامه موشک های بالستیک، حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر خبر داد.

سرنوشت پتروشیمی ها در دستان "ترامپ"پارسینه ، 21 ساعت پیش"ترامپ" تا کنون برنامه ای برای صنعت پتروشیمی نداشته اما یک چیز مشخص است قطعا اگر افزایش تولید نفت آمریکا و استقلال این کشور در این بخش به واقعیت منجر شود قطعا صنعت پتروشیمی نیز با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد شد. صنعتی که رقابت در آن آنچنان پا گرفته که اکثر کشورهای دارای گاز در تلاش برای توسعه این صنعت درآمدزای خود هستند.

برد سوريه به سود ايران!پارسینه ، 1 روز پیشدیدار تیم های ملی فوتبال سوریه و ازبکستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی با شکست یکی از رقیبان تیم ملی ایران همراه بود.

نفت به زیر ۴۰ دلار می‌رسد؟پارسینه ، 1 روز پیشدردسرهای بازار نفت این روزها کم نیست، از پیش بینی کاهش قیمت نفت از خردادماه امسال به بعد گرفته تا افزایش عرضه توسط سعودیها که کلا توافقات بازار را برهم ریخته است.

سورپرايز دوباره کی‌روش عليه قطری‌‌ها!پارسینه ، 1 روز پیشتیم ملی در حالی مهیای بازی با قطر و چین می شود که اشکان دژاگه را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. بازیکنی که در یکی دو سال اخیر بیشتر در پست پلی میکر برای تیم ملی بازی کرده است.

ثبت بزرگ‌ترین شکایت از دولت عربستان به خاطر حملات ۱۱ سپتامبرپارسینه ، 1 روز پیشیکی از بزرگ ترین شکایت ها در رابطه با حملات ۱۱ سپتامبر علیه عربستان سعودی در نیویورک ثبت شد.

"حقوق های نجومی" اسم رمز رقبای روحانی در انتخابات دوازدهمپارسینه ، 1 روز پیش"حقوق های نجومی" مساله ای که در سال گذشته به یکی از اساسی ترین موضوعات روز بدل شده بود تا جاییکه مقام معظم رهبری نیز نسبت به آن واکنش نشان دادند و تاکید داشتند باید به طور جدی مورد بررسی قرار بگیرد این روزها با نزدیک شدن به انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری وارد فاز جدی تری شده است.

بنزما، دلیل ناکافی برای اسطوره نشدنپارسینه ، 2 روز پیشرئال مادرید در سن مامس ماموریت بزرگی داشت. تا پیش از بازی روز شنبه اتلتیکومادرید در ۱۹ بازی قبل در خانه شکست نخورده بود و رئال مادرید توانست با کمک یکی از بهترین عملکردهای فصل کریم بنزما بر این تیم غلبه کند و به برتری برسد.

سال سخت آخوندیپارسینه ، 2 روز پیششاید بتوان سال ۹۵ را برای وزیر راه وشهرسازی در یک جمله خلاصه کرد"سال سخت آخوندی"!

دلایل ناکامی ژنرال سرخ‌ها چیست؟پارسینه ، 2 روز پیشسال گذسته در تراکتورسازی، قلعه‌نویی شروعی فوق‌العاده داشت. تیم او در پایان نیم‌فصل اول ۳۰ امتیاز کسب کرده بود اما دلایلی سبب شدند تا تراکتورسازی از کورس قهرمانی بماند.

درخواست‌های نوروزی مریم رجوی از دونالد ترامپپارسینه ، 2 روز پیشسرکرده فرقه مجاهدین خلق در سخنرانی نوروزی خود از رییس جمهور آمریکا خواست که فشارها به ایران را افزایش دهد و سپاه پاسداران را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.

سرمربی سال فوتبال آلمان را بیشتر بشناسیدپارسینه ، 2 روز پیشفدراسیون فوتبال آلمان جایزه مربی سال فوتبال این کشور را به یولیان ناگلسمان سرمربی ۲۹ ساله باشگاه هوفنهایم اعطا کرد.

جشن خودکفایی بنزین همزمان با انتخاب دوازدهمین رئیس جمهور ایرانپارسینه ، 2 روز پیشازسالیان نه چندان دور زمانیکه احمدی نژاد بر مسند دولت نهم تکیه زد آرزوی بدل شدن به صادرکننده بنزین به یکی از شعارهای دولتی تبدیل شده است.

جشن خودکفایی بنزین همزمان با روی کار آمدن دولت دوازدهمپارسینه ، 2 روز پیشازسالیان نه چندان دور زمانیکه احمدی نژاد بر مسند دولت نهم تکیه زد آرزوی بدل شدن به صادرکننده بنزین به یکی از شعارهای دولتی تبدیل شده است.

سردار؛ و رد پیشنهاد لیوپول/ نیمکت‌نشینیپارسینه ، 2 روز پیشدر پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیورپول با توجه به حضور سادیو مانه در جام ملت‌های آفریقا نیاز به یک مهاجم داشت که تا آستانه جذب سردار آزمون هم پیش رفت.