آخرین خبرهای «پارسینه»

«بازی تاج و تخت» عربستان: تغییر در راه استپارسینه ، 4 ساعت پیششاهزاده محمد بن سلمان با رسیدن به یک قدمی تاج و تخت توانست یک پیروزی فردی مهم را رقم بزند، اما چالش های بزرگی در مقابل او قرار دارند.

کارگران خانه نشین می‌شوند؟پارسینه ، 7 ساعت پیشآنطور که وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی گفته از امروز طرح کارورزی اجرایی خواهد شد که براساس ان فارغ التحصیلان به واحدهای تولیدی معرفی خواهند شد و ماهانه ۳۱۰ هزار تومان نیز حقوق خواهند گرفت!

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی۱تیر۹۶پارسینه ، 15 ساعت پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی یکم تیرماه ۹۶ منتشر شد.

آیا احتمال درگیری روسیه و آمریکا در خاک سوریه وجود دارد؟پارسینه ، 22 ساعت پیشروز یکشنبه آمریکا یکی از جنگنده‌های ارتش سوریه را در فضای شهر رقه هدف قرار داد و منهدم کرد و این حمله با واکنش روسیه رو به رو شد که آن را اقدامی خشن علیه دولت سوریه نامید و محکوم کرد.

نرخ عوارض جاده‌ها گران می‌شود؟پارسینه ، 1 روز پیشدر حالی نرخ عوارض جاده‌ها هر ساله‌ افزایش می‌یابد که با این حال برخی‌ها به عملکرد دولت در تعیین نرخ جاد‌ه‌ها اعتراض داشته و معتقدند که تصمیم گیری در مورد نرخ باید زیر نظر سرمایه‌گذاران و پیمانکاران قرار گیرد و واقعی تر شود.

درباره ولیعهد جوان عربستان چه می‌دانیم؟پارسینه ، 1 روز پیششاهزاده جوان سعودی که از سال ۲۰۰۹ و به عنوان مشاور پدرش در استانداری ریاض وارد سیاست شد، به سرعت خود را در نردبان حکومت عربستان بالا کشیده و اکنون جانشین پدرش برای پادشاهی شده است.

کی‌روش باعث طولانی‌تر شدن مصدومیت ابراهیمی می‌شود؟پارسینه ، 1 روز پیشپزشکان تیم ملی بر این عقیده هستند که هافبک دفاعی استقلال تهران با چند جلسه فیزیوتراپی می‌تواند به میادین بازگردد. البته این تصور در مورد ووریا غفوری هم وجود داشت که سرنوشت این مدافع را دیدیم!

ضريب نفوذ بيمه در پايان سال ۹۵به ۲/۲درصد رسيدپارسینه ، 1 روز پیشدكتر همتي در دومين نشست هم انديشي با مديران ارشد صنعت بيمه در چهل و ششمين سالگرد تاسيس بيمه مركزي، ضمن ابراز اميدواري نسبت به آينده صنعت بيمه اجراي سه وظيفه حاكميتى درقانون بيمه مركزى، يعنى وظيفه حمايتى، هدايتي و نظارتى را اولويت اصلي بيمه مركزى دانست.

سکوت معنادار دولت در مقابل مافیای برنج!پارسینه ، 1 روز پیشمافیای برنج بازهم دست بکار شده است! ماجرا چندان پیچیده هم نیست. از زمانیکه بحث آلوده بودن برنج های وارداتی به آرسنیک بالا گرفت مردم باردیگر خرید برنج ایرانی هر چند گران تر را با خرید برنج خارجی ترجیح دادند.

آغاز تلاش فشرده ترامپ برای مذاکرات صلح اسرائیل و فلسطینپارسینه ، 1 روز پیشبا ورود نماینده شخصی و داماد ترامپ به اسرائیل، تلاش های فشرده دولت آمریکا برای مذاکرات صلح میان اسرائیل و فلسطین آغاز شد.

نرخ ۳۹ نوع ارز بانکی ‌چهار‌شنبهپارسینه ، 1 روز پیشبانک مرکزی قیمت انواع ارز دولتی را در روز ‌چهار‌شنبه ۳۱ خرداد ماه منتشر کرد.

جدول قیمت سکه و ارز روز ‌چهارشنبهپارسینه ، 1 روز پیشجدول قیمت انواع سکه و ارز روز‌چهار‌شنبه ۳۱ خرداد ماه منتشر شد.

طلسم صادرات تخم مرغ شکسته شدپارسینه ، 1 روز پیشصادرات تخم مرغ که در ماه‌های اخیر به صفر رسیده بود این روزها دوباره کلید خورده است و تخم مرغ های ایرانی راهی قطر و افغانستان شده اند.

مسئولان پرسپولیس میزبانی را به عربستان هدیه کردند!پارسینه ، 1 روز پیشباشگاه پرسپولیس بزرگترین اشتباه ممکن را مرتکب شد و بار دیگر ورزشگاه مسقط عمان را به عنوان میزبان مقابل الاهلی عربستان برگزید

کودتای نرم در عربستان/ پسر جانشین پدر شدپارسینه ، 1 روز پیشبا برکناری غیر منتظره ولیعهد عربستان فرزند ملک سلمان که پیش از این جانشین ولیعهد بود به عنوان جانشین پدرش انتخاب شد.

برنامه موشکی ایران را با دقت زیر نظر داریمپارسینه ، 1 روز پیشسخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید: برنامه موشکی بالستیک ایران را از نزدیک و با دقت زیادی زیر نظر داریم.

پیش بینی افت جدی فشار آب در تابستان تهرانپارسینه ، 1 روز پیش"اگر مردم رعایت نکنند دچار مشکل خواهیم شد" این اظهارات در روزهای گرم سال همواره از زبان مسوولان وزارت نیرو چه در بخش تامین برق و چه در بخش مصرف آب شنیده میشود و هر ساله نیز به اذعان مسوولان همین صرفه جویی مردم است که بالاخره مصرف تابستان را مدیریت میکند.

احتمال وجود موجودات زنده در سیاره‌های زمین‌مانند دیگرپارسینه ، 1 روز پیشناسا به تازگی بیش از ۲۰۰ سیاره کشف کرده است که ۱۰ مورد از آنها اندازه و دمایی مناسب برای تدوام زندگی دارند.

احتمال وجود موجودات زنده در سیاره‌های "زمین‌مانندِ" دیگرپارسینه ، 1 روز پیشناسا به تازگی بیش از ۲۰۰ سیاره کشف کرده است که ۱۰ مورد از آنها اندازه و دمایی مناسب برای تدوام زندگی دارند.

موافقت با تفکیک وزارت راه و شهرسازی کلید خوردپارسینه ، 2 روز پیشدر حالی لایحه تفکیک ۴ وزارتخانه روی میز مجلس قرار گرفته که در میان این وزارتخانه‌ها تفکیک وزارت راه و شهرسازی جدی تر به نظر می‌رسد و اخیر کمیسیون عمران مجلس با آن موافقت کرده است.