منابع خبری

آخرین خبرهای «چطور»

اهمیت مدیریت عملیات در موفقیت یک کسب‌‌وکار چیست؟چطور ، 15 ساعت پیش شرکت‌ها و کسب‌و‌کارهای موفق از بخش‌های مختلفی تشکیل می‌شوند و مدیران متعددی دارند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر شرکت که سابقا چندان توجهی به آن […] .

خواص شکلات تلخ؛ ۷ خاصیتی که موجب بهبود عملکرد اعضای بدن می‌شودچطور ، 1 روز پیش احتمالا درباره‌ی خواص شکلات تلخ چیزهایی شنیده‌اید. شکلات تلخ سرشار از مواد مغذی است و می‌تواند فواید زیادی برای سلامتی‌تان داشته باشد. شکلات که از […] .

۵ باور نادرست درباره نوابغ که برای شکوفایی نبوغ خود باید بدانیدچطور ، 1 روز پیش تلاش‌های گوناگونی به‌منظور ارائه‌ی یک تعریف روشن برای نبوغ و نابغه انجام شده است. «فرهنگ وبستر» نابغه را چنین تعریف کرده است: «کسی که توانایی […] .

مجازات چک برگشتی چیست؛ رفع سوءاثر از چک برگشتی چگونه است؟چطور ، 2 روز پیش مجازات چک برگشتی چیست؟ برای پاسخ به این سؤال ابتدا باید تفکیکی بین چک حقوقی و چک کیفری قائل شویم. پیش از هرچیز باید بگوییم […] .

چرا طرز فکر ما بیشتر از آنچه تصور می‌کنیم مهم است؟چطور ، 2 روز پیش برای کسب بالاترین میزان توانایی‌های بالقوه‌مان در زندگی‌ و نهایتِ آنچه زندگی می‌تواند به ما هدیه کند، باید کنترل افکار خود را در اختیار بگیریم. […] .

تقویت اعتماد به نفس با ۶ راه تضمینیچطور ، 3 روز پیش اعتماد به نفس یک جور طرز فکر مثبت راجع به خودتان و توانایی‌هایتان است و درست همان موقعی که همه چیز به‌ هم می‌ریزد، می‌تواند […] .

چگونه از شر دندان قروچه خلاص شویم؟چطور ، 3 روز پیش استرس چه به شکل اضطراب باشد یا خشم یا احساس سرخوردگی، تأثیرات زیادی روی جسم و خواب شما دارد. این احساس به ویژه اگر سرکوب […] .

بیزینس پلن چیست و چگونه می‌توان آن را طراحی کرد؟چطور ، 4 روز پیش اگر برای شروع کسب‌وکارتان با کسی مشورت کنید ممکن است به شما توصیه کند: «اول بیزینس پلن کارت را طراحی کن.» اما بیزینس پلن چیست؟ […] .

تمکین چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟چطور ، 4 روز پیش همین که نکاح یا ازدواجی از منظر قانونی و شرعی به درستی واقع شد، به دنبال خود حقوق و تکالیفی را برای زوجین ایجاد می‌کند. […] .

چگونه اعتماد دیگران را جلب کنیم؟چطور ، 5 روز پیش اطمینان و قابلیت اعتماد بخش جدایی‌ناپذیرِ هر رابطه‌ی مستحکمی است. اگر می‌خواهید آدم قابل اعتمادی باشید کافی است پنج ویژگی افراد قابل اعتماد را که […] .

جلوگیری از چروک دور چشم؛ ۹ روشی که پیری را به تعویق می‌اندازدچطور ، 5 روز پیش چند سال پیش، وقتی حدودا ۳۰ ساله بودم، حس می‌کردم در بهترین سال‌های عمرم هستم، خیلی جذاب به نظر می‌رسیدم، احساس خوبی داشتم و لبریز […] .

چگونه خود را بشناسیم؟چطور ، 6 روز پیش تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه خود را بشناسیم و اصلا شناختن خودمان چه مزایایی دارد؟ برای اینکه بتوانید بهتر خودتان را […] .

فرانشیز بیمه چیست و در چه مواردی اعمال می‌شود؟چطور ، 6 روز پیش اصطلاح فرانشیز از ریشه‌ی لغوی لاتین Franchise به معنای معافیت است و در قراردادهای بیمه به بخشی از خسارت اطلاق می‌شود که در رابطه‌ی بین […] .

پارکینسون چیست؛ آشنایی با علائم، عوامل ایجاد و روش‌های درمان آنچطور ، 1 هفته پیش پارکینسون بیماری است که سیستم حرکتی بدن را مختل می‌کند. این بیماری زمانی اتفاق می‌افتد که برخی سلول‌های خاص در مغز دچار مشکل می‌شوند. معمولا […] .

بازاریابی چریکی چیست و چه جایگاهی در کسب‌وکارها دارد؟چطور ، 1 هفته پیش بازاریابی چریکی نوعی استراتژی تبلیغاتی است که بر تاکتیک‌های غیرمرسوم و کم‌هزینه برای رسیدن به بیشترین بازدهی متکی است. این اصطلاح را اولین بار جِی […] .

مضرات شکر؛ ۱۰ دلیلی که می‌گوید چرا شکر خطرناک استچطور ، 1 هفته پیش به‌طور عامیانه به تمام مواد شیرین، شکر گفته می‌شود. این ماده‌ی کریستالی سرشناس از گلوکز، فروکتوز و گالاکتوز تشکیل شده است که در ابتدای کشف […] .

هفت سین معنوی برای رسیدن به خوشبختیچطور ، 1 هفته پیش ما ایرانیان دارای گنجینه‌ی عظیمی از خِرد و حکمت در قالب شعر، ادبیات و آداب و رسوم هستیم که می‌توانند برای زندگی امروز ما الهام‌بخش […] .

اسناد تجاری چیست و چه خصوصیاتی دارد؟چطور ، 1 هفته پیش برای شروع سخن بهتر ­است ابتدا به تعریف سند بپردازیم. سند در لغت به .

افراد موفق تعطیلات خود را چگونه می‌گذرانند؟چطور ، 1 هفته پیش زمستان کم‌کم در حال رفتن است و صدای پای بهار می‌آید. سال نو و بزرگ‌ترین تعطیلات رسمی کشور در راه است. خیلی‌ها مرخصی گرفته‌اند که […] .

چگونه شکم شش تکه داشته باشیم؟چطور ، 1 هفته پیش این روزها همه دوست دارند شکم شش تکه داشته باشند، خوش‌تیپ باشند و البته همه‌ی اینها را هم در مدت کوتاه و سریع می‌خواهند. به […] .