آخرین خبرهای «چطور»

با افراد لجباز چگونه رفتار کنیم؟چطور ، 1 ساعت پیش سروکله‌زدن با یک آدم لجباز و چانه‌زدن با او، برای اینکه نظرات ما را بپذیرد؛ کار فرسایشی و خسته‌کننده‌ای است؛ فرقی نمی‌کند که این فرد […] .

علت بی اشتهایی چیست؟چطور ، 2 ساعت پیش بسیاری از افراد، از بی‌میلی‌شان به غذا خوردن شکایت دارند. برخی حتی زمانی هم که گرسنه هستند، نمی‌توانند به‌درستی غذا بخورند. در برخی افراد، این […] .

چطور با همسر منفی نگر برخورد کنیم؟چطور ، 14 ساعت پیش پس فکر می‌کنید طرف‌تان از آن آدم‌هایی نیست که نیمه‌ی پر لیوان را ببیند، بله؟ حتی شاید کمی بهانه‌گیر هم باشد (گرچه خودش ترجیح می‌دهد […] .

بازاریابی ورزشی چیست و چه کاربردهایی دارد؟چطور ، 16 ساعت پیش بازاریابی ورزشی، استفاده از مفاهیم بازاریابی برای ارائه‌ی محصولات و خدمات ورزشی است. این روش را برای بازاریابی محصولات غیرورزشی، از طریق مفاهیم و رویدادهای […] .

درمان یبوست؛ ۵ روش درمانی خانگی و عواملی که آن را تشدید می‌کندچطور ، 21 ساعت پیش یبوست یکی از شایع‌ترین مشکلات گوارشی در تمام جهان است. همه‌ی ما هر از گاهی به این مشکل دچار می‌شویم. اغلب اوقات یبوست را می‌توان […] .

۱۸ سوالی که پس از شکست در کنکور باید از خود بپرسید- قسمت اولچطور ، 1 روز پیش اگر پس از کنکور، نسبت به دست‌یابی به رتبه‌ی مد نظرتان خوش‌بین نباشید، در محاصره‌ی احساسات و برداشت‌های متفاوت قرار می‌گیرید. آبشخور تصمیمات آتی شما […] .

علت چاقی شکم؛ ۱۲ دلیلی که باعث می‌شود شکمتان جلو بیایدچطور ، 1 روز پیش چربی یا چاقی شکم بسیار خطرناک است. چاقی شکم احتمال بروز بیماری‌هایی مانند نشانگان سوخت‌ و سازی (سندرم متابولیک)، دیابت نوع دو، بیماری‌های قلبی و […] .

پتنت چیست؛ هر آنچه باید در مورد ثبت اختراع بدانیدچطور ، 1 روز پیش برای هر فرد خلاق، نوآور و ایده‌پردازی، ضروری است بداند پتنت چیست و چه مواردی را دربرمی‌گیرد. پتنت (Patent) که در زبان فارسی از آن […] .

پتنت چیست و چه مواردی را شامل می‌شود؟چطور ، 1 روز پیش برای هر فرد خلاق، نوآور و ایده‌پردازی، ضروری است بداند پتنت چیست و چه مواردی را دربرمی‌گیرد. پتنت (Patent) که در زبان فارسی از آن […] .

آداب معاشرت در محیط کار؛ ۱۵ نکته‌ای که شما را مبادی آداب نشان می‌دهدچطور ، 1 روز پیش رفتار غیرحرفه‌ای می‌تواند تهدیدی برای شغل شما باشد. بسیار مهم است که با آداب معاشرت در محیط کار آشنا باشید تا بتوانید حرفه‌ای رفتار کنید […] .

چه کیکی برای جشن تولد کودکمان انتخاب کنیم؟چطور ، 1 روز پیش به نظر شما جالب‌ترین قسمت یک جشن تولد کدام قسمت است؟ آیا کودک‌تان هم مثل شما فکر می‌کند؟ بگذارید جور دیگری بپرسیم: در دوران کودکی […] .

واقعیت های زندگی که هر فردی باید آنها را قبول کندچطور ، 1 روز پیش همه‌ی ما کم‌‌وبیش با مشکلات زندگی دست‌وپنجه نرم می‌کنیم. دردهایی در سینه داریم که تصور می‌کنیم درمانی برای‌شان نیست. هر روز احساسات ناخوشایندی به سراغ‌مان […] .

ویتامین b3 یا نیاسین چیست و در چه غذاهایی یافت می‌شود؟چطور ، 2 روز پیش ویتامین B۳ با نام‌های نیاسین و نیاسین‌آمید شناخته می‌شود و یکی از ویتامین‌های گروه B است. این ویتامین محلول در آب است و در بسیاری […] .

طرح مالی چیست و چه کاربردی برای سازمان دارد؟چطور ، 2 روز پیش بخش مالی یک طرح کسب‌وکار شامل گزاره‌های مالی مختلفی است که نشان می‌دهد سازمان شما اکنون در کجا قرار گرفته و انتظار می‌رود در آینده‌ی […] .

خصوصیات افراد موفق چیست و چرا از بقیه متفاوت هستند؟چطور ، 2 روز پیش آدم‌های موفق آن طور که اکثر مردم انتظار دارند نیستند. شیوه سخن گفتن، تفکر و برخورد آنان با موقعیت‌ها، چالش‌ها و مشکلات متفاوت است. تنها […] .

اختیار معامله چیست و چه کاربردی در سرمایه‌گذاری دارد؟چطور ، 2 روز پیش امروزه پرونده‌ی خیلی از سرمایه‌گذاران شامل سرمایه‌گذاری‌هایی مانند سرمایه‌ی مشترک،‌ سهام و اوراق بهادار است؛ با وجود این، تنوع اوراق بهاداری که در دسترس دارید […] .

تصمیم‌ گیری احساسی و کاربرد آن در زندگیچطور ، 2 روز پیش احساسات شما، محرک تصمیم‌هایتان هستند، بنابراین موفقیت‌تان به توانایی شما در درک و تفسیر این احساسات بستگی دارد. وقتی احساسی در مغز شکل می‌گیرد، سیستم […] .

علت تلخی دهان و توصیه‌هایی برای درمان آنچطور ، 3 روز پیش خیلی از ما گاهی صبح‌ها درحالی از خواب بیدار می‌شویم که احساس می‌کنیم دهان‌مان تلخ‌مزه یا ترش‌مزه (اسیدی) است. این حالت بیشتر وقت‌هایی پیش می‌آید […] .

خواص روغن زیتون برای پوست چیست؟چطور ، 3 روز پیش ما اغلب از روغن زیتون برای پخت‌وپز یا به‌عنوان چاشنی سالادها استفاده می‌کنیم اما ممکن است به بقیه‌ی خواص آن آشنا نباشیم. با وجود تمام […] .

چطور تشخیص دهیم که طرف مقابل‌‌مان را درست انتخاب کرده‌ایم- قسمت اولچطور ، 3 روز پیش هریک از ما در عین داشتن جاذبه برای برخی از افراد، برای برخی دیگر دافعه داریم. ممکن نیست کسی را بیابید که همه او را […] .