آخرین خبرهای «چطور»

برنامه ریزی کارهای روزانه منزل؛ چطور از روزمان بیشترین بهره را ببریم؟چطور ، 3 ساعت پیش انجام کارهای روزانه منزل؛ هیچ‌کس از انجام امور روزانه منزل خوش‌حال نمی‌شود، چراکه انجام این کارها باعث اتلاف وقت گران‌بهای افراد می‌شود. این زمان را […] .

وکالت در توکیل به چه معنا است؟چطور ، 4 ساعت پیش هریک از عقود و قراردادهایی که توسط قانونگذار در قانون مدنی احصا شده‌­اند، حقوق و تکالیف مختلفی را برای طرفین به‌وجود می‌­آورند. علاوه بر تمایز […] .

تمرین خودآگاهی با ۱۲ نکته ساده اما موثرچطور ، 5 ساعت پیش چقدر خودتان را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید چه توانایی‌ها و شایستگی‌هایی دارید؟ از ضعف‌ها و قوت‌‌های‌تان آگاهید؟ می‌دانید چه اثری روی دیگران می‌گذارید؟ و… . برای […] .

۵ راز داشتن خانواده‌ سالم؛ چطور خوشحالی را با اعضای خانه تقسیم کنیم؟چطور ، 17 ساعت پیش به‌هم ریختگی خانه، شیطنت و دردسرهای بچه‌ها، مشاجره با همسر، وظیفه‌ی مراقبت از والدین و مواردی از این دست همه‌ و همه گاهی چنان دست‌به‌دست […] .

رازهایی برای داشتن خانواده‌ سالم و شادچطور ، 17 ساعت پیش به‌هم ریختگی خانه، شیطنت و دردسرهای بچه‌ها، مشاجره با همسر، وظیفه‌ی مراقبت از والدین و مواردی از این دست همه‌ و همه گاهی چنان دست‌به‌دست […] .

۱۰ روش درمان خانگی عفونت چشم، علل ایجاد و انواع آنچطور ، 19 ساعت پیش عفونت چشم یکی از آن مشکلات رایجی است که سن‌و‌سال نمی‌شناسد. علت آن هم می‌تواند باکتری، ویروس، آلرژی یا سایر علل میکروبیولوژیکی باشد و ممکن […] .

جلوگیری از چروک صورت با ۲۳ راه موثر که شما را جوانتر نشان می‌دهدچطور ، 1 روز پیش نگرانید که خیلی پیرتر از آنچه واقعا هستید به نظر می‌رسید؟ چه ۳۵ سال‌تان باشد و تازه اولین علائم پیری را دیده باشید، چه ۵۵ […] .

بهترین راه لاغری آسان که در زودترین زمان شما را به نتیجه می‌رساندچطور ، 1 روز پیش تا حرف از لاغر شدن به میان می‌آید، سر‌وکله‌ی جمله‌ی کلیشه‌ای «کمتر بخور، بیشتر بسوزان» هم پیدا می‌شود. از سوی دیگر، روش‌های لاغری و رژیم‌های […] .

اگر افسردگی و اضطراب دارید این خوراکی‌ها را نخوریدچطور ، 1 روز پیش احتمالا برای‌تان پیش‌آمده است که بعد از پشت‌سرگذاشتن روزی بد، ناگهان متوجه شده‌اید در حال تمام‌کردن لیوان بزرگی از بستنی هستید. اگر بله، پس حتما […] .

اصول کاریزماتیک بودن؛ ۲۹ اصلی که کمک می‌کند مهره مار پیدا کنیدچطور ، 1 روز پیش احتمالا شنیده‌اید که می‌گویند فلانی مهره‌ی مار دارد؛ این یعنی همان کاریزما که به فرد قدرت می‌دهد تا به‌طرزی گیرا در کانون توجه قرار بگیرد […] .

ایده‌‌هایی نو برای طراحی دکوراسیون اتاق نوجوانانچطور ، 1 روز پیش اگر تصمیم دارید دکوراسیون اتاق فرزند نوجوان خود را تغییر بدهید باید سلیقه و علایق او را هم در نظر بگیرید. نگاه نوجوانان با بزرگ‌‌سالان […] .

چطور بهترین فیلم و سریال را برای دیدن انتخاب کنیم؟چطور ، 1 روز پیش یکی از ارزان‌ترین، رایج‌ترین و دم‌دست‌ترین تفریح‌ها و سرگرمی‌های ما ایرانی‌ها تماشای فیلم و سریال است. اهل سینما رفتن هم که نباشیم (سعی کنیم که […] .

مدیریت کسب و کارهای کوچک با ۶ نکته‌ای که برای پیشرفت باید بدانیدچطور ، 1 روز پیش لازم نیست حتما یکی از ۵۰۰ یا حتی ۵۰۰هزار شرکت برتر به‌لحاظ میزان فروش باشید تا بتوانید از نکات گفته‌شده در این مقاله برای دستیابی […] .

درمان خارش پوست و علل آنچطور ، 2 روز پیش برای بعضی افراد خارش پوست جدالی دائمی است. تشخیص دقیق علت خارش پوست گاهی دشوار است. خارش می‌تواند ناشی از حساسیت یا بیماری پوستی باشد. […] .

کمبود پتاسیم چه بر سر بدن‌تان می‌آورد؟!چطور ، 2 روز پیش در کشور ما اهمیت برخی از مواد معدنی مانند کلسیم برای بدن نهادینه شده است، اما مواد معدنی دیگری هستند که کمبودشان در بدن می‌تواند […] .

خصوصیات افراد منفی گرا چیست؟چطور ، 2 روز پیش فقدان اعتماد به نفس، افکار تیره‌وتار، بی‌اعتمادی و اضطراب، یک معجون سمی را تشکیل می‌دهند. حتما می‌خواهید بدانید که چطور کسی می‌تواند با نوشیدن این […] .

بازاریابی b2b و هر آنچه باید درباره‌اش بدانیدچطور ، 2 روز پیش برگزاری کمپین بازاریابی b2b (تجارت به تجارت) فرصتی هیجان‌انگیز و منحصر به فرد است. بازاریابی b2b از جنبه‌های بسیاری با دیگر انواع بازاریابی‌ها تفاوت دارد […] .

تفاوت استرس و اضطراب چیست؟چطور ، 2 روز پیش شاید در ظاهر تفاوت استرس و اضطراب کاملا مشخص نباشد و شما هم مانند سایرین این دو واژه را به‌جای یکدیگر استفاده کنید، هرچند هر […] .

نگاهی به استراتژی کالباسی در مذاکرهچطور ، 3 روز پیش استراتژی کالباسی در مذاکره به این معنی است که ورقه‌ورقه‌کردن کالباس و خوردن آن آسان‌تر از بلعیدن یکباره‌ی کل رول کالباس است. مذاکره‌کردن کارِ راحتی […] .

نگاهی به ویژگی‌های سبک رهبری مشارکتی، معایب و مزایای آنچطور ، 3 روز پیش معمولا رهبری مشارکتی یکی از روش‌های دشوار و بحث‌برانگیز برای رهبری گروه‌ها به شمار می‌رود. در دیدگاه سنتی رهبری، از شیوه‌ی سلسله‌مراتبی پشتیبانی می‌شد و […] .