منابع خبری

آخرین خبرهای «چطور»

حقوق مصرف کننده چیست و چگونه می‌توان آن را مطالبه کرد؟چطور ، 4 ساعت پیش با رشد و توسعه‌ی شهرنشینی و وقوع انقلابات صنعتی، کمیت و کیفیت کالاها و خدمات افزایش پیدا کرد. همچنین با توسعه‌ی تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته، […] .

کربوهیدرات چیست و چه نقشی در سلامت بدن دارد؟چطور ، 6 ساعت پیش کربوهیدرات‌ها در واقع همان قند، نشاسته و فیبر موجود در میوه‌ها، حبوبات، سبزیجات و لبنیات هستند. هر چند امروزه اکثر افراد کربوهیدرات‌ها را مواد غذاییِ […] .

تاثیر ورزش بر افسردگی؛ کدام ورزش ها در درمان افسردگی مناسب‌ترند؟چطور ، 11 ساعت پیش احتمالا شما هم چیزهایی درباره‌‌ی تاثیر ورزش بر افسردگی شنیده‌اید. مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است نشان می‌دهد افرادی که تمرینات ورزشی منظمی […] .

افزایش آگاهی از برند با ۷ راهکاری که شما را در میان مشتریان محبوب‌تر می‌کندچطور ، 14 ساعت پیش داشتن یک برند (نام تجاری) به تنهایی کافی نبوده و نیست. اگر می‌خواهید در این بازار شلوغ، مورد توجه مشتریان قرار بگیرید، باید برند خود […] .

سخت‌ کوشی با ۱۷ نکته‌ای که شما را به موفقیت می‌رساندچطور ، 15 ساعت پیش پشتکار و ثبات‌قدم از مشخصه‌های اصلی و مشترک افراد سخت‌ کوش است. گرچه این صفات ذاتا در بعضی افراد بارزتر است ولی سخت کوشی صفتی […] .

استفاده از زبان بدن در کسب و کار با ۱۲ تکنیک فوق‌العادهچطور ، 16 ساعت پیش زبان بدن، زمانی که به‌درستی از آن استفاده کنید، می‌تواند کلید موفقیت‌تان باشد. زبان بدن به کمک‌تان می‌آید تا روابط مثبتی بسازید، روی افرادی که […] .

آیا استفاده ۱۰۰ درصد از مغز امکان‌پذیر است؟چطور ، 1 روز پیش بسیاری از مردم هنوز هم اعتقاد دارند که استفاده ۱۰۰ درصد از مغز غیرممکن است. از جمله باورهای عامیانه درباره‌ی مغز انسان این است که […] .

محققان و دانشمندان درباره بهترین روش‌ مطالعه چه نظراتی دارند؟چطور ، 1 روز پیش قبل از یک امتحان مهم چه بخوریم؟ بهترین زمان برای مرور سخت‌ترین مباحث چه موقعی است؟ بهترین روش مطالعه برای امتحان کدام است؟ در این […] .

تنظیم ساعت خواب، ۱۴ توصیه‌ای که تجربه یک خواب عالی را فراهم می‌کندچطور ، 1 روز پیش برنامه‌ی خواب یکی از مهم‌ترین ریتم‌های بدن انسان است. بدن هر کدام از ما روزانه به ۶ تا ۸ ساعت خواب احتیاج دارد تا بتواند […] .

افسردگی چیست؛ ۹ نشانه و ۶ عامل این بیماری شایعچطور ، 1 روز پیش آیا می‌دانید افسردگی چیست، چه علائمی دارد و چگونه درمان می‌شود؟ افسردگی یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که به احساس غم یا تجربه‌ی بحران‌های […] .

۳ دلیل بی انگیزگی در محیط کار و راه‌های غلبه بر آنچطور ، 1 روز پیش بی انگیزگی در محیط کار را همه‌ی ما تجربه کرده‌ایم. منظورمان همان روزهای دشواری است که نمی‌توانید به بهترین نحو کار کنید. زمان‌های محدودی هم […] .

تامین خواسته چیست و چه کاربردی دارد؟چطور ، 1 روز پیش تامین خواسته چیست؟ فاصله‌ی زمانی بین تحویل دادخواست و شروع دعوای خواهان علیه خوانده‌ی دعوا، تا صدور حکم توسط دادگاه ممکن است طولانی باشد که […] .

چگونه یک شرح‌ شغل مناسب برای کارمندان‌مان بنویسیم؟چطور ، 1 روز پیش شاید عبارت شرح‌ شغل کمی گنگ یا ناآشنا به نظر برسد و احتمالا با دیدن این عنوان قید خواندن این متن را می‌زنید. اما بدانید […] .

نقش امید در زندگی چیست؟چطور ، 1 روز پیش استعداد، مهارت، توانایی، اسمش را هر چه می‌خواهید بگذارید، مطمئنا در زندگی خیلی کمک‌تان می‌کند، اما به تنهایی شما را به جایی نخواهد رساند. تحقیقات […] .

چگونه مشکلات را حل کنیمچطور ، 1 روز پیش چه کنم و چه کار کنم، جملات آشنایی برای همه‌ی ما هستند. این دوستان، در تمام صحنه‌های بحرانی و پرتلاطم زندگی ما حضور دارند. مهارت […] .

خواص لیمو ترش؛ ۱۱ خاصیت جادویی این میوه کوچکچطور ، 1 روز پیش از زمانی که یوگا را شروع کردم، با این آب‌لیموی استثنائی آشنا شدم. به‌عنوان کسی که همیشه تشنه‌ی نوشیدن آب است، امتحان کردن آن برایم […] .

۱۲ استراتژی تجارت الکترونیک که سودآوری را افزایش می‌دهدچطور ، 1 روز پیش احتمالا برای افزایش درآمد خود در سال آتی برنامه‌ریزی کرده‌اید، ولی افزایش فروش و درآمد شما از چه منبعی به دست خواهد آمد؟ از افزایش […] .

برترین تکنیک های تقویت حافظه؛ ۲۹ توصیه برای جلوگیری از فراموشیچطور ، 1 روز پیش تکنیک های تقویت حافظه به کار چه کسی می‌آید؟ اکثر ما تجربه‌ی پاره شدن رشته‌ی افکارمان را در میانه‌ی صحبت داریم یا اتفاق افتاده که […] .

حقوق اداری چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟چطور ، 1 روز پیش برای تعریف حقوق اداری بهتر است ابتدا به تعریف مفاهیم مرتبط با آن بپردازیم. حقوق اداری شاخه‌ای از حقوق عمومی داخلی است که در مقاله‌ی […] .

نشانه‌های اعتیاد به اینترنت و راه درمان آنچطور ، 1 روز پیش متأسفانه اعتیاد به اینترنت به پدیده‌ی رایجی تبدیل شده که روز‌به‌روز در حال افزایش است. شاید خود شما نیز به این نوع از اعتیاد دچار […] .