منابع خبری

آخرین خبرهای «چطور»

۹ دلیل که نشان می‌دهد زمان استعفا از شغل‌تان فرا رسیده استچطور ، 5 ساعت پیش اگر شما هم مانند عموم مردم، بیشتر ساعات با ارزش ِزمان بیداری‌تان را در محل کار سپری می‌کنید، بسیار مهم است که این زمان را […] .

مضرات نوشابه؛ حقایقی تلخ درباره این نوشیدنی سیاهچطور ، 7 ساعت پیش اگر از طرفداران مطالب مرتبط با سلامت باشید حتما تا به حال با فهرست‌های تکراری درباره‌ی مضرات نوشابه روبه‌رو شده‌اید. یک نوشیدنیِ آب ‌قندی و […] .

افزایش قدرت تخیل با ۷ روش خلاقانهچطور ، 12 ساعت پیش یکی از ارزشمندترین دارایی‌های انسان، قدرت تخیل است. آیا تابه‌حال به این توانایی فوق‌العاده‌ی‌ بشری و تأثیر آن در زندگی فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید تخیل […] .

آشنایی با عوامل انگیزشی کارکنان و نقش آن در موفقیت سازمانچطور ، 15 ساعت پیش انگیزه‌ کارکنان نقش مهمی در بهره‌وری و موفقیت سازمان دارد. در هر سازمان ۴ عامل تعیین‌کننده‌ی میزان انگیزه‌ی کارکنان و تأثیر مثبت یا منفی آن […] .

آشنایی با انواع تبلیغات محیطیچطور ، 16 ساعت پیش تعدادی از خلاقانه‌ترین نمونه‌های تبلیغات، خارج از خانه‌ هستند. تبلیغات محیطی، رسانه‌‌‌ای تبلیغاتی‌ است که برای تقویت پیامی که توسط دیگر رسانه‌های تبلیغاتی مانند تلویزیون […] .

چگونه مهارت حل مسئله را در خودمان افزایش دهیم؟چطور ، 17 ساعت پیش تا به حال متوجه شده‌اید برخی از مشکلاتی که در روابط میان‌فردی یا کاری تجربه می‌کنید،‌ تکرار می‌شوند؟ برای مثال کسی که در گذشته بحث‌های […] .

دیدنی‌ترین مکان‌های ایران از دیدگاه جهانگردان خارجیچطور ، 17 ساعت پیش ایران زیبای ما پر از دیدنی‌های چشم‌نواز، خارق‌العاده و شگفت‌انگیز است. قطعا همه‌ی شما به این نکته واقف هستید که هنر، معماری، ظرافت و دوراندیشی […] .

جلوگیری از افسردگی با ۵ راهکاری که حال و هوایتان را عوض می‌کندچطور ، 1 روز پیش افسردگی یک اختلال روانی شایع است که کیفیت زندگی بیمار و اطرافیانش را تحت تأثیر قرار می‌دهد. به گزارش ایسنا، حدود ۱۲ درصد مردم ایران […] .

جرم جعل چگونه محقق می شود؟چطور ، 1 روز پیش جعل در فرهنگ فارسی معین به معنای «برگردانیدن- تقلب کردن» آمده است. اين جرم، از جمله‌ی جرايم عليه آسايش و امنيت عمومی شناخته شده و […] .

رفتار با افراد دروغگو؛ ۵ نکته برای وقتی که مچ یک دروغگو را گرفتیدچطور ، 1 روز پیش اسم چوپان دروغگو و پینوکیو بد در رفته است! چرا؟ چون مطالعات نشان می‌دهد متأسفانه بیشتر افراد در طول روز بارها دروغ می‌گویند. در بهترین […] .

سرمایه گذاری خطرپذیر چیست؟چطور ، 1 روز پیش امروزه بیشتر مردم با مفهوم استارتاپ آشنا هستند و می‌دانند که نحوه‌ی «سرمایه‌گذاری»، در موفقیت یک استارتاپ نقش زیادی دارد و بنابراین یکی از مهم‌ترین […] .

آداب دست دادن چگونه است؟چطور ، 1 روز پیش با دیدن عنوان مقاله، شاید بپرسید: «مگر دست دادن هم آداب دارد؟!» در جواب باید بگویم بله! البته به دلیل سادگی این حرکت، شاید تعداد […] .

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دیگران با ۹ راهکار موثر و کاراچطور ، 1 روز پیش دست‌های سرد که مانند تکه‌ای یخ شده است، پاهایی لرزان که هر کس نداند گمان می‌کند در حال شنیدن آهنگی با ریتم نواحی جنوب ایران […] .

تبلیغات خلاقانه؛ ۴۴ ایده بکر تبلیغاتی با تکنیک‌های منحصربه‌فردچطور ، 2 روز پیش ما در زندگی روزمره‌ی خود، همواره شاهد تبلیغاتی هستیم که در اینترنت، نشریات، بر روی بیلبوردها یا در میان برنامه‌های تلویزیونی نمایش داده می‌شوند. پژوهش‌ها […] .

جملات تاکیدی مثبت قبل از خواب که آرامش را به شما هدیه می‌دهدچطور ، 2 روز پیش تصور کنید پلک‌هایتان را بر روزی که گذرانده‌اید می‌بندید، خواب شبانه‌ی خوبی را تجربه می‌کنید و صبحگاه با ذهن، بدن و روانی سرحال بیدار می‌شوید. […] .

خواص کشمش؛ ۵ دلیل برای اینکه کشمش را جایگزین تنقلات مضر کنیدچطور ، 2 روز پیش وقتی اسم کشمش می‌آید اولین چیزی که یاد آن می‌افتید چیست؟ دقیقا! من هم یاد شیرینی کشمشی می‌افتم، یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های دوران کودکی اکثر […] .

نوشتن بیانیه ماموریت سازمان با ۵ گام سادهچطور ، 3 روز پیش برای شروع و یا راه‌اندازی هر کاری، نیاز به تعریف اهداف و چارچوبی در جهت سر و سامان دادن فعالیت‌ها و تصمیمات است. در این […] .

نشانه‌های اختلال دوقطبی، دلایل و روش‌های درمان آنچطور ، 3 روز پیش اخلاق همه بالا و پایین دارد. گاهی به شدت عصبانی می‌شویم، گاهی هم شادِ‌شاد هستیم. این نوسانات عاطفی طبیعی هستند و برای همه پیش می‌آیند، […] .

وظایف دیوان عالی کشور چیست؟چطور ، 3 روز پیش در نظام حقوقی ايران همانند بیشتر کشورها دیوان عالی کشور در رأس تشكيلات قضایی قرار دارد و قانون اساسی برای آن شأن و منزلت خاصی […] .

فن بیان چیست؟چطور ، 4 روز پیش حتما برای شما هم این سؤال پیش آمده که چطور یک سخنران، توانایی فوق‌العاده‌ای در متقاعد کردن دیگران دارد یا یک تبلیغ سیاسی چطور می‌تواند […] .