آخرین خبرهای «کجارو»

بهترین شهربازی‌ های دبی؛ اوج هیجان در منهتن خاورمیانهکجارو ، 2 ساعت پیشدبی، شهر سرگرمی‌ها و تفریحات بی‌نظیر است و بهترین شهربازی‌ها و پارک‌های خاورمیانه در این شهر ساخته شده است. در سفر به دبی، با هر سن و سلیقه‌ای، می‌توانید در این پارک‌های فوق‌العاده از تعطیلات خود لذت ببرید.

بازار بزرگ ماهی تسوکیجی، توکیوکجارو ، 11 ساعت پیشبازار بزرگ ماهی تسوکیجی، یکی از بازارهای بزرگ عمده‌فروشی در جهان است که در توکیو ژاپن قرار دارد. روزانه بیش از ۴۰۰ نوع مختلف ماهی در این بازار به فروش می‌رسد.

امیلی مورگان، تسخیر شده ترین هتل ایالت تگزاس (قسمت اول)کجارو ، 12 ساعت پیشساختمان هتل‌ اغلب صحنه‌ی رویدادهای تلخ و شیرین بسیاری بوده است و شاید به همین دلیل چندان عجیب نیست که در این میان چندتایی هم به تسخیر ارواح درآمده باشند.

گردشگران ایرانی کره جنوبی، ۲۶ درصد افزایش یافتکجارو ، 14 ساعت پیششمار گردشگران ایرانی ورودی به کره جنوبی علی‌رغم کاهش گردشگران چینی این کشور، ۲۶ درصد افزایش یافته است.

دانشگاه تهران، دانشگاه مادر ایرانکجارو ، 14 ساعت پیشاگر قصد تحصیل در دانشگاه تهران دارید، در این مقاله می‌توانید با تاریخچه، دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی این دانشگاه آشنا شوید.

نکاتی برای عکاسی بهتر از حیوانات در سافاریکجارو ، 17 ساعت پیشامکان ندارد کسی به سافاری برود و از حیوانات عکس نگیرد! عکس‌برداری از حیوانات در سافاری با در نظر گرفتن چند نکته ساده، بسیار بهتر خواهد شد.

۱۰ منطقه با چشم‌ انداز خیره کننده و رویایی از اقیانوس هاکجارو ، 19 ساعت پیشمناطقی که در هم‌جواری دریاها و اقیانوس‌ها قرار دارند، همیشه دارای طبیعت بی‌نظیر و بکر هستند؛ در این مقاله با ما همراه باشید تا با مناطقی آشنا شویم که زیباترین مناظر رو به اقیانوس را دارا هستند.

ایران میزبان ژئوپارک های آسیا-اقیانوسیه یونسکو در سال ۲۰۲۱ شدکجارو ، 20 ساعت پیشایران در نخستین جلسه شورای اجرایی ژئوپارک‌های منطقه آسیا- اقیانوسیه یونسکو، به عنوان میزبان هفتمین اجلاس منطقه‌ای این ژئوپارک‌ها در سال ۲۰۲۱ معرفی شد.

نکاتی که پیش از سفر به نخجوان باید بدانیمکجارو ، 20 ساعت پیشامروزه نخجوان مقصدی کمتر شناخته شده ولی جذاب نزد گردشگران جهان، به ویژه هموطنانمان محسوب می‌شود. همراه کجارو باشید تا با نکاتی که قبل از سفر به این منطقه باید بدانید، آشنا شوید.

ضیاف شیرین؛ بهترین شکلات سازهای جهانکجارو ، 20 ساعت پیششکلات محصولی است ارزشمند از دانه‌های کاکائو که از دیرباز از پرطرفدارترین مواد غذایی محسوب می‌شده است. با معرفی ده شکلات‌ساز برتر جهان همراه باشید.

هشدار توقف عملیات غار قلایچی به جاذبه گردشگریکجارو ، 22 ساعت پیشدر جهان حدود ۵۰۰ غار مهم گردشگری وجود دارد که هر سال تقریبا ۲۵۰ میلیون بازدیدکننده دارند و برای حدود ۱۰۰ میلیون نفر، مستقیم یا غیر مستقیم درآمدزایی می‌کنند.

مراکز خرید ونیز، خرید لوکس از فروشگاه های مدرنکجارو ، 23 ساعت پیشخرید در ونیز، درست مثل قایق‌سواری در کانال‌ها، تجربه‌ای جذاب و متفاوت است و این شهر شناور روی آب، درست مثل یک مرکز خرید بزرگ، هزاران بوتیک جذاب و دیدنی دارد.

نقص فنی هواپیمای مسیر تهران- نجف هواپیمایی زاگرسکجارو ، 23 ساعت پیشپرواز شماره ۳۰۱۳ هواپیمایی زاگرس، صبح امروز از تهران عازم نجف بود که در مسیر دچار نقص فنی شده و مجبور به فرود در کرمانشاه شد.

زیباترین ویلاهای روی آب جهان کجارو ، 1 روز پیشمی‌خواهیم جذاب‌ترین و زیباترین ویلاهای روی آب دنیا را به شما معرفی کنیم. این اقامتگاه‌های لوکس از امکانات کامل برخوردار بوده و هزینه‌ی اقامت در آن‌ها بالا است.

کاهش زمان کار موزه هاکجارو ، 1 روز پیشزمان بازدید از موزه‌های زیر نظر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نیمه دوم سال یک ساعت کاهش یافت.

سیلوهای نقاشی شده استرالیا، بوم‌های عظیم زیباکجارو ، 1 روز پیشهنرمند خیابانی «گویدو ون هلتن» سیلوهای منطقه ویمرا ماله در استرالیا را نقاشی کرده و جلوه زیبایی به این منطقه بخشیده است. این سیلوها تنها سیلوهای نقاشی‌شده در استرالیا نیست، نمونه‌های زیادی از نقاشی بر روی سیلو در این کشور دیده می‌شود.

هزینه سفر به وین چقدر است؟کجارو ، 1 روز پیشاگر در حال برنامه‌ریزی برای اولین سفر خود به وین هستید، جزئیات هزینه‌ سفر به آن را در این مقاله بخوانید.

مکان هایی جادویی برای مشاهده شفق قطبیکجارو ، 1 روز پیششفق قطبی، یکی از پدیده‌های جوی کره زمین است. به عبارتی، نور‌های زیبای رنگارنگی هستند که به طور طبیعی در آسمان دیده می‌شوند.

غذاهای محلی زاگرب، تلفیق طعم غذاهای اروپاییکجارو ، 1 روز پیشزاگرب پایتخت کرواسی با توجه به موقعیت جغرافیایی و فرهنگ غذایی غنی‌ای که دارد دارای غذاهای اصیل و محلی بسیار است؛ در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی غذاهای معروف زاگرب بپردازیم.

سفر ۶ روزه به اصفهانکجارو ، 1 روز پیشاصفهان یکی از مهم‌ترین و گردش‌پذیرترین شهرهای ایران است که جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی آن هر گردشگری را برای سفر وسوسه می‌کند.