منابع خبری

آخرین خبرهای «کجارو»

کویر رنگی، اثر میلیون ها سال از تاریخ در لایه های رنگیکجارو ، 2 ساعت پیشکویر رنگی در ایالت آریزونای آمریکا قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با آن، با کجارو همراه باشید.

ثبت ملی لباس «رخت گشاد اوز»کجارو ، 3 ساعت پیشپرونده «رخت‌ گشاد» شهر اوز از توابع لارستان برای ثبت در فهرست میراث معنوی کشور ارسال شد.

رستوران های تبریز، جایی برای تجربه طعم های نابکجارو ، 4 ساعت پیشتبریز یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری ایران، به خصوص در فصول گرم سال است. اگر قصد سفر به این شهر را دارید، با کجارو همراه شوید تا با بهترین رستوران‌های آن آشنا شوید.

سفر به کره شمالی چه محدودیت هایی دارد؟کجارو ، 5 ساعت پیشکره شمالی با توجه به نظام بسته‌ای که دارد یکی از معدود کشورهایی است که تعداد کمی توریست مایل به بازدید از آن هستند.با کجارو همراه باشید تا با محدودیت‌های سفر به این کشور آشنا شوید.

روزشمار: ۱۰ اسفند؛ جشن وخشنکامکجارو ، 8 ساعت پیشجشن «وخشنکام» یکی دیگر از جشن‌های فراموش شده ایرانی است که در ۱۰ اسفند در گرامیداشت رود جیحون برگزار می‌شد.

کجا میرکت ببینیم؟کجارو ، 15 ساعت پیشمیرکت‌ها پستانداران کوچکی هستند که به دلیل ظاهر جالب و عادت ایستادن عجیب و بامزه‌شان همواره مورد توجه گردشگران حیات وحش قرار گرفته‌اند. در این مقاله با کجارو همراه باشید تا میرکت‌ها را بیشتر بشناسیم و با حقایقی جالب از آن‌ها آشنا شویم.

برج آزادی: جلوه ای جدید و باشکوه با اصلاح نورپردازیکجارو ، 16 ساعت پیشبرج آزادی نماد پایتخت ایران، با نورپردازی جدید گویا لباس نو به تن کرده تا به استقبال بهار برود. با تصاویر اختصاصی کجارو همراه باشید.

جذاب ترین سفرها با قطار؛ از اسکاتلند تا دریای خزرکجارو ، 18 ساعت پیشقطار همواره در تاریخ بشر نقشی اساسی را ایفا کرده است، چه در حمل و نقل کالا و چه در جابجایی مسافران؛ چه برای کار و چه برای تفریح. با کجارو همراه باشید تا با لیستی از جذاب‌ترین سفرها با قطار آشنا شوید.

سفر به زادگاه تولستوی نویسنده بزرگ روسکجارو ، 20 ساعت پیشبرای بازدید از  زادگاه و خانه تولستوی باید به روسیه سفر کرد. همراه کجارو باشید تا با خانه او آشنا شوید.

تجهیزات سفر: واگو؛ دستگاه کاهش دهنده حجمکجارو ، 21 ساعت پیشواگو ابزاری بسیار کوچک است که با فشرده کردن وسایل سفر تا ۵۰ درصد باعث افزایش فضا در چمدان می‌شود. برای آشنایی بیشتر با واگو در ادامه با کجارو باشید.

توضیحات هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تاخیر دو پرواز لندن و دبیکجارو ، 23 ساعت پیشهواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» در خصوص تاخیر دو پرواز لندن و دبی عذرخواهی کرد و توضیحاتی را در این باره ارائه داد.

عکس های حیرت انگیز از ویتنام: قبیله های رو به نابودیکجارو ، 1 روز پیشهنر عکاسی لذت وصف ناشدنی دارد که هر انسانی را مجذوب خود می‌کند. لذت دیدن عکس‌های گرفته شده از خود عکاسی اگر بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. با کجارو همراه شوید تا یکی از مجموعه عکس‌های کم‌نظیر از قبایل ویتنام را شاهد باشید.

مراکز خرید جاکارتا؛ از پسیفیک پلیس تا بی واک (قسمت دوم)کجارو ، 1 روز پیشجاکارتا به عنوان یکی از مقاصد جذاب گردشگری دارای مراکز خرید بزرگ، لوکس و در یک کلمه به‌روز است. با کجارو همراه باشید تا با این مراکز خرید بیش‌تر آشنا شویم.

برندگان اسکار ۲۰۱۷ مشخص شدند؛ فیلم فروشنده اصغر فرهادی برنده اسکار شدکجارو ، 1 روز پیشبامداد امروز، مراسم اسکار 2017 برگزار شد و برندگان هشتاد و نهمین مراسم اسکار مشخص شدند.

فیلم فروشنده اصغر فرهادی برنده اسکار 2017 بهترین فیلم خارجی زبان شدکجارو ، 1 روز پیشفیلم فروشنده اصغر فرهادی توانست در مراسم اسکار 2017، برنده اسکار بهترین فیلم خارجی شود و دومین اسکار را برای این کارگردان ایرانی به ارمغان بیاورد.

رفع ایرادات هواپیماها تا پیش از آغاز سفرهای نوروزیکجارو ، 1 روز پیشمعاون هوانوردی و امور بين الملل سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به تمهیدات نوروزی سازمان برای افزایش ایمنی پروازها گفت: ایرادات هواپیماها تا پیش از آغاز سال نو رفع می‌شود.

روزشمار: ۹ اسفند؛ آتش سوزی ساختمان «رایشتاگ»، ساختمان پارلمان آلمانکجارو ، 1 روز پیش«رایشتاگ» نام ساختمان پارلمان آلمان است که در ۲۷ فوریه سال ۱۹۳۳ دچار آتش‌سوزی شد. این ساختمان اکنون یکی از نمادهای شهر برلین است.

فروشگاه گالری شیرین: هنر در دکوراسیون خانه شماکجارو ، 1 روز پیشفروشگاه گالری شیرین بخشی از این گالری است که امروز در یک گزارش اختصاصی سری به آن زده‌ایم. با کجارو همراه باشید.

موزه رضا عباسی کجاست؟کجارو ، 1 روز پیشموزه رضا عباسی یکی از غنی‌ترین موزه‌های ایران است که در آن آثار و اشیای گرانبهایی نگهداری می‌شود. با کجارو همراه باشید تا با هم راه‌های دسترسی به آن را بررسی کنیم.

راه های هوایی جدید در فضای آسمان کشور باز می‌شودکجارو ، 1 روز پیشمدیرعامل شركت فرودگاه‌های‌ كشور از ایجاد راه‌های جدیدی در فضای كشور خبر داد ‌گفت که سال آینده تمامی سامانه‌های ارتباطی ما نوسازی خواهد شد و درحال حاضر تجهیزات موردنیاز خریداری و درحال نصب است كه خلبانان راحتر می‌توانند با مراكز كنترل، تقرب و برج مراقبت پرواز ارتباط برقرار كنند.