منابع خبری

آخرین خبر های کجارو

غذاهای محلی کیش، از سمک مشوی تا هریسهکجارو ، 3 ساعت پیشجزیره‌ی کیش یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری ایران است که ترکیبی از سنت و مدرنیته را به نمایش گذاشته است. مردم بومی این جزیره غذاهای محلی بسیار خوشمزه‌ای دارند که نشان از قدمت و فرهنگ دیرینه‌ی مردمان این سرزمین دارد. با کجارو همراه شوید تا غذاهای محلی کیش را به شما معرفی کنیم. 

راهنمای سفر به پکن، چینکجارو ، 6 ساعت پیشپکن، پایتخت چین و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیا است. اگر شما هم قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، در ادامه با کجارو همراه باشید.

روزشمار: ۱ بهمن؛ زادروز فردوسی، استاد سخن کجارو ، 8 ساعت پیش اول بهمن ماه سال ۳۱۹ هجری شمسی، روزی است که در آن «حکیم ابوالقاسم فردوسی» حکیم سخن، حکیم توس و استاد سخن پا به عرصه وجود گذاشت.

ساختمان پلاسکو؛ تهران از دید یک عکاس تهرانگرد چه چیزی را از دست داد؟کجارو ، 15 ساعت پیشساختمان پلاسکو فروریخت! این عنوان خبری شوکه کننده برای همه شهروندان تهران و مردم سراسر ایران بود. در این گزارش مطلبی را به عنوان یکی از علاقه‌مندان به این ساختمان که حالا به تلی از خاک تبدیل شده و هم‌اکنون امدادگران برای نجات آتش‌نشان‌های فداکاری که در زیر آن گرفتار شده‌اند، می‌نویسم. با کجارو و تصاویر اختصاصی ما از گذشته این ساختمان همراه باشید.

دیدنی های کیش، مرجان خلیج فارس (قسمت دوم)کجارو ، 16 ساعت پیشکیش جزیره‌ای زیبا در خلیج فارس است که سالانه گردشگران زیادی را از ایران و دیگر نقاط جهان به سمت خود جذب می‌کند. امکانات مناسب رفاهی برای گردشگران مانند هتل‌های لوکس و باکیفیت، بناهای تاریخی، مدرن و مراکز خرید بزرگ از جمله دلایلی هستند که گردشگران را متقاعد می‌کنند که به این جزیره‌ی زیبا سفر کنند. در ادامه‌ی معرفی جاذبه‌های گردشگری کیش با کجارو همراه باشید. 

سفر اپ: با گوگل Photos فضای نامحدودی برای ذخیره تصاویر و ویدیوها داشته باشیدکجارو ، 17 ساعت پیشGoogle Photos نام سرویسی است که کاربران از طریق آن می‌توانند تصاویر مختلفشان را بدون کاهش کیفیت در فضاهای ذخیره سازی ابری، ذخیره کنند و سپس از طریق کامپیوتر، تبلت و موبایل در هر جایی از جهان به مشاهده تصویرشان بپردازند. همراه کجارو باشید تا در این مقاله از سفر اپ با گوگل فوتو آشنا شویم. 

حقایق جالب در مورد تهرانکجارو ، 19 ساعت پیشتهران، پایتخت ایران، یکی از کلان‌شهرهای کشور است که که از دوران قاجار تاکنون توسعه یافته و به یکی از توسعه‌یافته‌ترین شهرهای منطقه تبدیل شده است. اگر دوست دارید در مورد حقایق جالب این شهر پرجنب‌وجوش بیشتر بدانید، با کجارو همراه شوید.

سوغات کیش چیست؟کجارو ، 20 ساعت پیشجزیره‌ی زیبای کیش، یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع استان هرمزگان است. این جزیره سالانه میزبان یک میلیون گردشگر است که سواحل مرجانی و جاذبه‌های تفریحی این جزیره را برای گذراندن تعطیلات انتخاب می‌کنند. برای آشنایی با سوغات کیش، در ادامه با کجارو همراه باشید.

مسیرهای خطوط اتوبوسرانی منتهی به محل حادثه «پلاسکو» تغییر کردندکجارو ، 20 ساعت پیشبرخی خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی با تغییر مسیر مواجه شده که این امر ممکن است تا اواسط هفته آینده تداوم داشته باشد.

پایان ساخت راه‌ آهن همدان-تهران تا پایان سال جاریکجارو ، 21 ساعت پیشرئیس سازمان برنامه و بودجه از اتمام ساخت راه‌آهن همدان-تهران تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: از اعتبارات استانی و ملی برای تکمیل راه‌آهن همدان-تهران بهره گیری خواهد شد.

هواپیمایی ازبکستان؛ معرفی ایرلاین های ایران و جهانکجارو ، 21 ساعت پیشهواپیمایی ازبکستان یا ازبکستان ایرویز ایرلاین حامل پرچم کشور ازبکستان است که با ۳۷ فروند هواپیمای جت مسافربری  به ۵۸ مقصد، در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی پرواز مستقیم دارد. با کجارو همراه باشید.

مراکز خرید تهران؛ از تیراژه تا کوروشکجارو ، 22 ساعت پیشتهران به عنوان پایتخت کشور، گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را در هر فصلی به خود جذب می‌کند. یکی از دلایل سفر به این شهر بزرگ مراکز خرید آن است. برخی از این پاساژها عبارتند از مرکز خرید تیراژه، پالادیوم، مرکز خرید ونک و بسیاری مجتمع‌های تجاری دیگر. با کجارو همراه باشید تا در ادامه با برخی از مراکز خرید تهران آشنا شویم.

بهترین تورهای امروز؛ از تور تایلند تا تور قشمکجارو ، 22 ساعت پیشتور دبی، تور قشم، تور بمبئی + گوا، تور کیش، تور ارمنستان، تور تایلند، تور مشهد و بسیاری دیگر از تورها را با هم بررسی می‌کنیم. با بخش بهترین تورهای امروز کجارو همراه باشید.

موزه های اطراف پلاسکو در حال آماده باش قرار گرفتندکجارو ، 23 ساعت پیشدر پی آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو، حضور شهروندان در خیابان سی تیر و اطراف برای رسیدن به محل حادثه آتش‌سوزی پلاسکو موجب شد تا دقایقی ازدحام جمعیت فضای موزه آبگینه را متشنج کند.

آواربرداری از پلاسکو آغاز شدکجارو ، 1 روز پیشدقایقی پیش تعدادی بیل مکانیکی به منظور انجام آواربرداری وارد محدوده ساختمان پلاسکو شد.

محدودیت های تردد در معابر منتهی به «پلاسکو» اعلام شدکجارو ، 1 روز پیشجانشین رئیس پلیس راهور ناجا از مردم خواست برای حفظ ایمنی خود و بهتر انجام شدن عملیات امدادرسانی، محل حادثه ساختمان پلاسکو را ترک کنند.

غذاهای سنتی تبریز، از کوفته تا انواع آش کجارو ، 1 روز پیشتبریز شهری است دیدنی با جاذبه‌های گردشگری غنی که همگی نشان از قدمت و تمدن دیرینه‌ی اهالی آن دارد. مردم این شهر غذاهای بسیار لذیذی می‌پزند که کمتر کسی پیدا می‌شود که دوست نداشته باشد. در میان این غذاها کوفته‌ و انواع آش‌های تبریز محبوبیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل اهالی دیگر شهرهای کشور نیز این غذاهای خوشمزه را طبخ می‌کنند. با کجارو همراه شوید تا خوشمزه‌ترین غذاهای محلی تبریز را به شما معرفی کنیم.

ساختمان پلاسکو فرو ریختکجارو ، 1 روز پیششدت شعله‌های آتش در ساختمان پلاسکو به حدی بود که موجب فروریختن کامل آن شد.

آتش در پلاسکو دوباره جان گرفتکجارو ، 1 روز پیشدر پی ادامه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو، طبقه یازدهم ساختمان پلاسکو فرو ریخت و چند نفر از آتش‌نشانان زیر آوار ماندند. هنوز سرنوشت آنها مشخص نیست.

آتش سوزی در پلاسکو تهرانکجارو ، 1 روز پیشبخش‌هایی از ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری تهران دچار آتش‌سوزی شد.