منابع خبری

آخرین خبرهای «کجارو»

حقایق جالب در مورد ساریکجارو ، 4 ساعت پیشساری یکی از شهرهای مهم ایران محسوب می‌شود که در شمال کشور، موجب رونق و آبادانی بسیاری شده است. همراه کجارو باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این منطقه آشنا شوید.

گردشگری سیاه: بهشتی که به خاک و خون کشیده شدکجارو ، 4 ساعت پیشساحلی زیبا و تماشایی در کشور سنگاپور را باید یکی از زیباترین نقاط این جهان دانست، هر چند متأسفانه داغ پیشینه‌ای تاریک و تلخ بر تارک آن نقش بسته است.

نمایشگاه جشنواره ملی عکس شاهنامه در تهران (قسمت دوم: گزیده آثار)کجارو ، 5 ساعت پیشنمایشگاه جشنواره ملی عکس شاهنامه پس از دبی و آرامگاه فردوسی، در تهران کار خود را آغاز کرده است. با گزارش کجارو از گزیده‌ای آثار این نمایشگاه همراه باشید.

۳۱ سفر جذاب که پیش از مرگ باید تجربه کنید (قسمت اول)کجارو ، 6 ساعت پیشسفر، دریچه‌ای به دنیای پر از شگفتی و هیجان است. با کجارو همراه باشید تا با ۳۱ مقصد گردشگری جذاب از سراسر دنیا آشنا شویم.

دبی، بندر ثروتمند، مدرن و توریستی خاورمیانهکجارو ، 7 ساعت پیش دبی یکی از شهرهای پر جمعیت کشور امارت است که امروزه مقام اول صادرات نفت در این کشور را داراست. شهری با ساحل‌های زیبا و آرام، تفریح‌های آبی و صحرایی و دیدنی‌های بسیار.

۱۰ چیزی که فقط عاشقان سفر می‌دانند (قسمت دوم)کجارو ، 8 ساعت پیشمطمئنا یک سری از افراد برای سفر کردن به دنیا آمده‌اند. در این مقاله با کجارو همراه باشید تا ویژگی‌های بارز این افراد را بیشتر بشناسید.

هفته نامه: از ایجاد مسیر گردشگری در خرم آباد تا نمایش نخستین عکس سلفی ناصرالدین شاهکجارو ، 10 ساعت پیشدر این شماره از هفته نامه کجارو، از جزئیات تبدیل خیابان فردوسی تا قلعه فلک الافلاک به مسیر گردشگری، نمایش عکس سلفی ناصرالدین شاه و چند خبر دیگر خواهیم گفت.

کاخ ثابت پاسال، بزرگ ترين خانه تهران تخریب می‌شودکجارو ، 12 ساعت پیشبزرگ‌ترین خانه تهران که معماری آن از قصر«لو پتی تریانون» در ورسای فرانسه الگو گرفته شده، به پیشنهاد رئیس شورای شهر تهران قرار است که به مسجد، مرکز فرهنگی و تجاری بدل شود.

دیدنی های سن پترزبورگ، شهر بناهای رنگارنگ روسیه (قسمت اول)کجارو ، 13 ساعت پیشسن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه است که در شمال غرب این کشور قرار دارد. بعد از لندن، پاریس و مسکو، سن پترزبورگ چهارمین شهر پرجمعیت اروپا است. برای آشنایی با دیدنی‌های این شهر زیبا با کجارو همراه باشید.

برای جذب سرمایه و گردشگر از یونان برنامه ریزی می شودکجارو ، 15 ساعت پیشرئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر ایران در یونان در مورد جذب سرمایه‌گذار و گردشگر از یونان گفت و گو کردند. 

هتل های ارزان در پلودیو، بلغارستانکجارو ، 16 ساعت پیشاگر قصد سفر به پلودیو در کشور بلغارستان را دارید، ما در این مقاله ارزان ترین هتل‌ها و مهمانسراها را به شما معرفی می‌ کنیم. در کجارو همراه ما باشید.

سوغات سن پترزبورگ، روسیهکجارو ، 17 ساعت پیشدر این مقاله با سوغات سن پترزبورگ آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در سال ۹۶ تحویل داده می شودکجارو ، 18 ساعت پیشدر سال ۹۶ حدود ۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره تحویل داده می‌شود. با ادامه‌ی خبر همراه کجارو باشید.

سفر و ماجراجویی در غناکجارو ، 19 ساعت پیشغنا کشوری بسیار زیبا و خاص در آفریقا است که می‌تواند تجربه‌ی متفاوتی را به مسافرین ارائه کند. با کجارو همراه باشید تا درباره‌ی سفر به غنا بیشتر بدانیم.

نمایشگاه جشنواره ملی عکس شاهنامه در تهران (قسمت اول: افتتاحیه)کجارو ، 1 روز پیشایشگاه جشنواره ملی عکس شاهنامه امروز در تهران و گالری سیمرغ با حمایت کجارو کار خود را آغاز کرد. با گزارش اختصاصی کجارو از این رویداد همراه باشید.

گردشگری حیات وحش و روز جهانی لاکپشت هاکجارو ، 1 روز پیش۲۳ ماه می هر سال، روز جهانی لاکپشت‌ها است. به همین بهانه قصد داریم در این مقاله لاکپشت‌ها را بیشتر بشناسیم. با کجارو همراه باشید.

جزیره سنتینل شمالی کجاست؟کجارو ، 1 روز پیشجزیره سنتینل شمالی در خلیج بنگال در اقیانوس هند، یکی از دورافتاده‌ترین و منزوی‌ترین جزایر کره زمین است. برای آشنایی بیش‌تر با کجارو همراه باشید.

نکاتی که باید در مورد به همراه داشتن دارو در سفرهای هوایی بدانیدکجارو ، 1 روز پیشفرودگاه‌ها محدودیت‌های مختلفی دارند. اگر می‌خواهید بدانید که دارو‌ها هم جزو این محدودیت‌ها است یا نه با کجارو همراه باشید.

آتش سوزی در هتل آپادانای تهرانکجارو ، 1 روز پیشامروز جمعه، در کافی شاپ هتل آپادانی تهران آتش سوزی رخ داد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت. با ادامه خبر همراه ما باشید.

۳ دلیل برای سفر کردن در دوران جوانیکجارو ، 1 روز پیشسفر کردن در هر سنی از عمر انسان، لذت‌بخش و مفید است؛ حال تصور کنید در دوران جوانی تا چه اندازه می‌تواند خاطره‌انگیز باشد. همراه کجارو باشید تا با سه بهانه برای سفر کردن در طول جوانی آشنا شوید.