منابع خبری

آخرین خبرهای «کجارو»

سفر دو روزه به مایورکای اسپانیا (قسمت دوم) کجارو ، 1 ساعت پیشمایورکا بندری در اسپانیا با سواحل شنی سفید، دیدنی های فراوان و تفریحات دریایی جذاب است، که گردشگران را شیفته خود می‌کند. با روایتی از سفر دو روزه به مایورکا با کجارو همراه باشید. 

افتتاح راه آهن قزوین به رشت در سال جاریکجارو ، 2 ساعت پیشرئیسجمهوری روز پنجشنبه با استقبال نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت شد.

کوچینگ؛ نگین شرق آسیا (قسمت دوم)کجارو ، 4 ساعت پیششهر کوچینگ علاوه بر جاذبه های بسیار، رستوران ها و اغذیه فروشی های بسیاری نیز دارد. با کجارو همراه شوید تا بیشتر با کوچینگ اشنا شوید.

بهترین شهرهای دنیا برای دوستداران غذا (قسمت اول)کجارو ، 6 ساعت پیشاگر عاشق امتحان کردن طعم‌های جدید هستید، با کجارو همراه باشید تا با بهترین شهرهای دنیا برای دوستداران غذا آشنا شویم.

محورهای کرج-چالوس و هراز پرترافیک و بارانی استکجارو ، 6 ساعت پیشمرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از بارانی بودن محورهای استان خراسان رضوی و ترافیک نیمه سنیگن در محورهای کرج-چالوس و هراز خبر داد.

راهنمای سفر به هلندکجارو ، 8 ساعت پیشهلند، سرزمین لاله و آسیاب‌های بادی است. در این راهنمای سفر با نکات مهم برای سفر به این کشور زیبا آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به خراسان شمالی (قسمت دوم)کجارو ، 10 ساعت پیشاستان خراسان شمالی جاذبه‌های طبیعی تاریخی بسیار زیادی دارد که گردشگران را مجاب می‌کند که در تعطیلات، به خصوص نوروز به این استان سفر کنند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به ایلام (قسمت دوم)کجارو ، 20 ساعت پیشایلام مقصدی عالی برای دوستداران طبیعت گردی است. راهنمای سفر ایلام را در ادامه با کجارو بخوانید.

موزه رضا عباسی: تهرانگردی در نوروزکجارو ، 21 ساعت پیشموزه رضا عباسی یکی از با ارزش‌ترین مجموعه‌های هنری - تاریخی در ایران را در خود جای داده است. با راهنمای نوروزی کجارو درباره این موزه همراه باشید.

۲۰ نکته که باید برای سفر به اروپا بدانید (قسمت اول)کجارو ، 22 ساعت پیشهمواره برای سفر باید اطلاعات کافی را از مقصد خود داشته باشیم. همراه کجارو باشید تا با ۲۰ مورد از دانستنی‌های مورد نیاز برای سفر به اروپا، آشنا شوید.

محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین اعلام شدکجارو ، 22 ساعت پیشمرکز مدیریت راه‌های کشور از اعمال محدودیت عبور و مرور در روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین ماه خبر داد.

کارخانه‌ دیروز، اقامتگاه تماشایی امروزکجارو ، 1 روز پیشخلاقیت یک ذهن باز می‌تواند جهانی را دستخوش دگرگونی کند. معماری یک عمارت سیمانی در بارسلونای اسپانیا، دقیقا از همین قانون تبعیت می‌کند. 

سفر دو روزه به متل قو؛ شگفتی غار و زیبایی جنگلکجارو ، 1 روز پیشمتل قو یا سلمان شهر یکی زیباترین مناطق طبیعت‌گردی شمال است. تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای سفر نوروزی به متل قو همراه با بازدید از غار آبی دانیال و جنگل گردی است. با کجارو همراه باشید. 

هر ۷۱ دقیقه، یک نفر در جاده های ایران می‌میردکجارو ، 1 روز پیشبه گفته جانشین فرمانده ناجا علی رغم کاهش‌ تلفات، هر ۷۱ دقیقه یک نفر در جاده‌های کشور جان خود را بر اثر تصادفات از دست می‌دهد.

سفر ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار زائر و مسافر در ۱۴ روز گذشته به خراسان رضویکجارو ، 1 روز پیشبیش از ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار زائر و مسافر در طی ۱۴ روز گذشته به خراسان رضوی آمده‌اند.

کوچینگ؛ نگین شرق آسیا (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیششهرکوچینگ در جزیره بورنئو یکی از شهرهای دیدنی آسیا است که روز به روز بیشتر مورد توجه گردشگران قرار میگیرد. با کجارو همراه باشید تا با جاذبه‌های کوچینگ آشنا شوید.

کلیسای وانک؛ مشهورترین جاذبه گردشگری مذهبی در اصفهانکجارو ، 1 روز پیشکلیسای وانک، نیایشگاه ارامنه‌ی اصفهان، با قدمتی کهن و معماری زیبا است که به یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر تبدیل شده است. با کجارو همراه باشید.

رستوران های اهواز؛ از رستوران گردان امپراطور تا کافه لئوکجارو ، 1 روز پیشدر این تعطیلات عید که شهرهای بسیاری میزبان مسافران نوروزی هستند اهواز نیز آغوش گرم و بهاری خود را به روی گردشگران بسیاری باز کرده است. این مقاله به شما کمک می‌کند تا با رستوران‌های این شهر زیبا بیش‌تر آشنا شوید. با کجارو همراه باشید.

۲ انفجار در ازمیر ترکیه رخ دادکجارو ، 1 روز پیششبکه خبری سی ان ان ترک از وقوع ۲ انفجار در شهر ازمیر ترکیه خبر داد.

راهنمای سفر به خراسان جنوبی (قسمت دوم)کجارو ، 1 روز پیشخراسان جنوبی دیدنی‌های بسیار زیبایی دارد که در این قسمت از مقاله‌ی راهنمای سفر به این استان، به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. با کجارو همراه باشید.