آخرین خبرهای «کجارو»

کلیسای مریم مقدس؛ بزرگ‌ ترین و قدیمی ترین کلیسای تبریزکجارو ، 5 ساعت پیشطنین دو ناقوس کلیسای مریم مقدس تبریز حکایت از تاریخی طولانی دارد.

داستان تسخیر: گشتی در کاخ ورسایکجارو ، 6 ساعت پیشفرانسه شاید نه به اندازه‌ی دیگر کشورهای اروپایی، ولی به قدر کافی جاذبه‌های گردشگری وحشت را در خود جای داده که کاخ معروف ورسای یکی از آن‌ها است. 

برپایی "موزه توالت دهلی نو" به بهانه روز جهانی توالتکجارو ، 6 ساعت پیشدر سال ۱۹۹۲ به منظور جلب توجه مردم هند به اهمیت سرویس بهداشتی، موزه‌داران فرانسوی با برپا کردن موزه‌ای از توالت‌ پادشاهان فرانسوی در دهلی؛ سعی کردند خانواده‌های هندی را متقاعد کنند که «توالت» را در محل زندگی خود قرار دهند.

مسجد شافعی ها؛ از زیباترین مساجد اهل تسنن ایرانکجارو ، 7 ساعت پیشمسجد شافعی‌ها، سرشار از زیبایی‌هاست و یکی از مهم‌ترین پروژه‌های معماری در قدیم است که با گذر زمان تبدیل به یکی از شاهکارهای معماری و مذهبی کشورمان تبدیل شده است.

حقایق جالب درباره زاگرب، کرواسیکجارو ، 7 ساعت پیشزاگرب به عنوان پایتخت کشور کرواسی از شهرهای دیدنی این کشور و حتی اروپا محسوب می‌شود. با حقایق و نکات جالبی درباره زاگرب همراه باشید.

پراسترس ترین داستان های سفر از سرتاسر دنیا کجارو ، 8 ساعت پیشبرخی مسافران در هنگام سفر با موانع زیادی که آزاردهنده و پرتنش هستند، مواجه می‌شوند که هم از سفر کردن خود پشیمان شده هم نیاز به سفر دیگری برای زدودن خستگی آن سفر از تن خود پیدا می‌کنند.

هزینه سفر به روسیه در جام جهانی 2018 چقدر است؟کجارو ، 9 ساعت پیشاگر در فکر سفر به روسیه برای جام جهانی ۲۰۱۸ هستید، در این مقاله می‌توانید درباره‌ی هزینه سفر به این رقابت‌ها بخوانید.

چه وسایلی اجازه‌ ورود به هواپیما را دارند؟کجارو ، 10 ساعت پیشجمع کردن اسباب و اثاثیه برای مسافرت هوایی می‌تواند کمی گمراه‌کننده باشد، بخصوص با قوانینی که برای حمل بار در سفرهای هوایی وجود دارد. 

با حمل و نقل عمومی قزوین بیشتر آشنا شویدکجارو ، 12 ساعت پیشقزوین مرکز استان قزوین است و از آنجا که در زمان صفوی، پایتخت ایران بوده مکان‌های تاریخی بسیاری دارد. در سفر به این شهر بهتر است راجع به سیستم حمل و نقل عمومی آن بیشتر بدانید.

ساحل کالیفرنیا پس از ۱۰۰ سال به روی مردم باز می‌شودکجارو ، 12 ساعت پیشکالیفرنیا دارای سواحل خصوصی بسیاری است که یکی از آن‌ها پس از ۱۰۰ سال در اختیار عموم قرار گرفته است.

حرم امام رضا (ع)، موزه ای با شکوه از معماری پس از اسلام ایرانکجارو ، 13 ساعت پیشحرم علی بن موسی الرضا، که با نام مرسوم حرم امام رضا شناخته می‌شود، دربرگیرنده آرامگاه هشتمین امام شیعیان در شهر مشهد قرار دارد. برای شناخت این بنای بی نظیر همراه باشید.

سفر اول و ۱۲ نکته که قبل از شروع باید بدانیدکجارو ، 14 ساعت پیشاولین سفر همراه با احساس توصیف‌ناپذیری همراه است. حس‌هایی همچون هیجان، امید، لذت و ترس که می‌تواند برای شما خاطراتی فراموش‌نشدنی را رقم بزند. 

زلزله کدام میراث جهانی یونسکو را تخریب کرده است؟کجارو ، 15 ساعت پیشزلزله‌های مختلفی که در سراسر جهان رخ داده، تا به حال تعداد زیادی از میراث جهانی یونسکو را تخریب کرده است.

موزه موسیقی تهران؛ مجموعه ای نفیس از سازهای مناطق ایران کجارو ، 16 ساعت پیشموزه‌ی موسیقی در تهران موزه‌ای جالب برای حفظ آثار و ارزش‌های هنرمندان عرصه‌ی موسیقی و معرفی آنها و حفظ میراث موسیقی ملی است که چند سال پیش تاسیس شد.

رستوران های هاوانا، پایتخت زیبای کوبا کجارو ، 16 ساعت پیشهاوانا، پایتخت کوبا، با تفرجگاه‌های ساحلی و رستوران‌های فوق‌العاده‌اش، مقصدی عالی برای یک سفر متفاوت است. غذا خوردن در رستوران‌های هاوانا، تجربه‌ای است که به راحتی فراموش نخواهید کرد.

تعداد آثار ثبتی استان یزد به دو هزار اثر می‌ رسدکجارو ، 17 ساعت پیشاستان یزد یکی از استان‌های تاریخی ایران است که تاکنون هزار و ۷۰۱ اثر فرهنگی، تاریخی و طبیعی باارزش را در خود جای داده است‌. 

جنگل ابر شاهرود؛ آشنایی با مقاصد تورهای طبیعت‌گردی ایرانکجارو ، 17 ساعت پیشراه رفتن روی ابرها رویایی دست نیافتنی به نظر می‌رسد، اما با سفر به جنگل ابر می‌توان بدون جدا شدن روح از بدن میان ابرها راه رفت، خوابید و بر ابرها سوار شد.

افزایش تلفات فک خزری به دنبال افزایش آلودگی های دریای خزرکجارو ، 18 ساعت پیشتلفات فک خزری به دلیل افزایش آلودگی‌های دریای خزر، افزایش یافته است.

سوغات شانگهای، چینکجارو ، 18 ساعت پیششانگهای، بزرگ‌ترین شهر کشور چین، سوغات و صنایع دستی متعددی دارد؛ از ابریشم و یشم گرفته تا سرامیک‌های دست‌ساز.

آتش سوزی در پکن؛ ۱۹ کشته، ۸ زخمیکجارو ، 18 ساعت پیشآتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در ناحیه «دگزینگ» این شهر، ۱۹ تن کشته و ۸ زخمی برجا گذاشت.