آخرین خبرهای «کجارو»

نپال کجاست؟کجارو ، 8 ساعت پیشاگر می‌خواهید دنیا را زیر پایتان ببینید کوله‌پشتی را بردارید و راهی بلندترین کوه دنیا، اورست  در نپال  شوید. اما این تنها نکته قابل توجه نپال نیست. در این مقاله از کجاست، برای آشنایی بیشتر با این کشور آسیایی با کجارو همراه باشید.

۵ گجت فوق‌العاده برای ماجراجوییکجارو ، 10 ساعت پیشبرای تجربه یک ماجراجویی عالی بهتر است لوازم و تجهیزات لازم را با خود ببرید که گجت‌ها هم جزو این دسته حساب می‌شود. اگر می‌‌خواهید بدانید چه گجت‌هایی برای سفر هیجان‌انگیز شما مناسب است با کجارو همراه باشید.

۱۲ دلیل برای سفر به اوکراین (قسمت دوم)کجارو ، 12 ساعت پیشاوکراین کشوری متفاوت در اروپای شرقی است که جاذبه‌های خاص خودش را دارد. با کجارو همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا باید به این کشور سفر کنید.

یک نفر از طبیعت گردان تور اهواز زنده مانده اندکجارو ، 12 ساعت پیش تور طبیعت گردی در دزفول دچار حادثه شد و هم اکنون تنها یک نفر زنده دیده شده است.

عمیق ترین هتل جهان در معدن سوئدکجارو ، 13 ساعت پیشمعادن علاوه‌بر ذخایر طبیعی، می‌توانند به یک جاذبه‌ی گردشگری تبدیل شوند. این دقیقا کاری است که سوئدی‌ها در یکی از معادن خود، با احداث هتلی جذاب در آن انجام داده‌اند. همراه کجارو باشید.

۲۰ هدیه مناسب افرادی که زیاد سفر می‌ کنندکجارو ، 15 ساعت پیشهدیه‌ی مناسب برای افرادی که همیشه در حال جهانگردی هستند،می تواند خاص باشد. با کجارو همراه باشید تا ۲۰ پیشنهاد هیجان‌انگیز و جالب را به شما معرفی کنیم.

حمل و نقل عمومی در کیشکجارو ، 17 ساعت پیشکیش از زیباترین و پرطرفدارترین جزایر ایران است که مقصد گردشگری مهمی نیز محسوب می‌شود. برای آشنایی بیشتر با سیستم حمل و نقل عمومی کیش، همراه کجارو باشید.

خط سریع السیر اصفهان- تهران پس از مشهد پرترددترین و مهمترین خط اقتصادی کشورکجارو ، 19 ساعت پیشپس از خط سریع السیر تهران- مشهد، خط سریع السیر اصفهان- تهران پرترددترین و مهمترین خط اقتصادی کشور است و به همین دلیل تاکیدات زیادی برای اتمام آن وجود دارد.

برگزاری جشنواره تهرانگردی در خنکای تابستانکجارو ، 19 ساعت پیشمدیر کل میراث استان تهران از برگزاری جشنوراه‌ی «تهرانگردی در خنکای تابستان» خبر داد.

دریاچه‌ های آبی بند امیر در افعانستانکجارو ، 21 ساعت پیشدریاچه‌های بند امیر که در بامیان افغانستان واقع شده‌اند، به دلیل رنگ آبی زیبایشان شهرت دارند. برای آشنایی با این دریاچه‌ها با کجارو همراه باشید.

تأثیر سریال بازی تاج و تخت بر جستجوی هتل هاکجارو ، 1 روز پیشدر هفت سالی که از آغاز سریال Game of Thrones می‌گذرد، رشد قابل توجهی در جستجوی اینترنتی برخی هتل‌ها که در لوکیشن‌های این مجموعه قرار دارند، رخ داده است.

کجا فیل ببینیم؟کجارو ، 1 روز پیشدر دنیای گردشگری حیات وحش و سافاری، به جرئت می‌توان گفت فیل‌ها در زمره برترین حیوانات قرار دارند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

تماشا کنید: پلکان کاموندو، پیاده راه عاشقان استانبولکجارو ، 1 روز پیشپلکان کاموندو یکی از جاذبه‌های گردشگری منطقه کاراکوی استانبول است. با ویدیوی اختصاصی کجارو از اجرای موسیقی خیابانی در این پلکان همراه باشید.

اولین مدیرعامل زن ایران ایر سکان را به دست گرفتکجارو ، 1 روز پیشفرزانه شرفبافی، اولین مدیرعامل زن شرکت هواپیمایی ملی ایران، در دوران مهمی این مسئولیت را بر عهده گرفته است. برای آشنایی بیشتر با وی با کجارو همراه باشید.

بدترین توصیه هایی که برای سفر شنیده ام! (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیشدر زمینه سفر و گردشگری همواره توصیه‌های زیادی از منابع مختلفی شنیده‌ایم. اما بدترین توصیه‌های ممکن در زمینه سفر کدامند؟ با کجارو همراه باشید.

۱۲ دلیل برای سفر به اوکراین (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیشاوکراین کشوری متفاوت و خاص است که با وجود ناشناخته بودن، جزو مقاصد گردشگری جذاب محسوب می‌شود. در این مقاله‌ی کجارو ۱۲ دلیل برای سفر به اوکراین را معرفی می‌کنیم.

پرواز موفقیت آمیز هواپیمای فوق صوت در استرالیاکجارو ، 1 روز پیشبا پرواز موفقیت‌آمیز هواپیمای مافوق صوت HIFIRE در جنوب استرالیا، رویای پرواز از لندن به سیدنی در کمتر از ۴ ساعت، یک گام دیگر به واقعیت نزدیک شد.

دیدنی های بارسلونا، شهر به جا مانده از تاریخ اسپانیا (قسمت دوم)کجارو ، 1 روز پیشبارسلونا یکی از مهم‌ترین شهرهای اسپانیا است که آثاری از تاریخ غنی این کشور را در قلب خود جای داده است. برای آشنایی با دیدنی‌های این شهر پر جنب و جوش، با کجارو همراه باشید. 

مکان‌هایی که هیچ کس اجازه ورود به آن‌ها را ندارد (قسمت دوم)کجارو ، 1 روز پیشمکان‌هایی در دنیا وجود دارد که حتی مهم‌ترین انسان‌های روی کره‌ی زمین هم اجازه ورود به آن‌ها را ندارند. اگر می‌خواهید با این مکان‌ها آشنا شوید با کجارو همراه باشید.

آیین نکوداشت مریم میزاخانی دردبیرستان فرزانگان تهرانکجارو ، 1 روز پیشآیین نکوداشت نابغه ریاضی ایران با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در دبیرستان فرزانگان یک منطقه ۶ تهران برگزار شد.