منابع خبری

آخرین خبر های کلیک

مشاهده عملکردهای بخش های مختلف ویندوز ۱۰ به صورت لحظه ایکلیک ، 2 ساعت پیشدر این مطلب قصد داریم به نحوه بررسی عملکرد بخش های مختلف ویندوز ۱۰ مانند سرعت شبکه اینترنت و سرعت خواندن و نوشتن هارد کامپیوتر به صورت لحظه ای بپردازیم. با ما همراه باشید. کلیک – وقتی که شما فایلی را با استفاده از برنامه ای مانند دانلود منیجر دانلود می کنید، نوار نشان دهنده میزان حجم […] .

حرکت پر شتاب چین برای استفاده ۱۰۰ درصدی از انرژی های پاککلیک ، 3 ساعت پیشمسئولان چین روند احداث ۱۰۳ نیروگاه برق زغال سنگ را در این کشور متوقف کرده اند. این در حالی است که ارزش این نیروگاه ها ۶۲ میلیارد دلار است و می توانند میزان زیادی از برق مورد نیاز این کشور را تأمین کنند. به گزارش کلیک، مسئولان کشور چین اعلام کرده اند که روند تکمیل […] .

تعداد دامنه های ثبت شده فارسی چقدر است؟کلیک ، 4 ساعت پیشطبق اعلام پژوهشگاه دانش های بنیان تعداد دامنه های فارسی به بیش از ۸۰۰ هزار دامنه می رسد که بیشترین آن ها مربوط به دامنه دات ir است. به گزارش کلیک، با اینکه دامنه‌ های سطح بالایی مانند Com،Net، Org و Info در سراسر وب وجود دارند و زمینه درخواست برای این دامنه‌ ها در تمامی کشور ها […] .

تایید وجود تله پاتی در برخی بیمارانکلیک ، 5 ساعت پیشتله پاتی اغلب به عنوان یک تخیل در فیلم ها و داستان های علمی تخیلی دیده می شود اما بد نیست نگاهی به تحقیقات علمی انجام شده در این زمینه بیندازیم. به گزارش کلیک، آنچه ما با عنوان اوتیسم می شناسیم، طیف گسترده ای از افراد را شامل می شود. یک کودک اوتیسمی ممکن است […] .

چگونه صفحات بسته شده در مرورگر سافاری را بازیابی کنیم؟کلیک ، 6 ساعت پیشاگر در مرورگر سافاری به اشتباه صفحاتی را بسته اید در حالی که هنوز به آن ها نیاز دارید می توانید با ترفندی که در ادامه مطلب گفته می شود تمام صفحات بسته شده را بازیابی کنید. کلیک– سافاری (safari) مرورگر سیستم عامل آی او اس است که قطعا کاربران آیفون با این مرورگر آشنا […] .

اسرار جدید لکه های خورشیدیکلیک ، 7 ساعت پیشلکه های خورشیدی ویژگی عجیبی نیستند و هنگامی در سطح خورشید ایجاد می شوند که میدان مغناطیسی آن در نقاط خاص بسیار متمرکز می شود. به گزارش کلیک، دانشمندان توانستند جزییات جدیدی در مورد سوراخ های بزرگ خورشیدی کشف کنند که دو برابر قطر زمین هستند. لکه های عظیم روی خورشید در سال ۲۰۱۵ عکس برداری […] .

رفع مشکل صدای گوگل پیکسل با به روز رسانی جدیدکلیک ، 7 ساعت پیشبسیاری از شما داستان های مربوط به باگ موجود در گوشی های گوگل پیکسل و گوگل پیکسل XL را که مربوط به تنظیمات صدای این دو گوشی می شود، دنبال می کنید. به گزارش کلیک، گوگل به تازگی اعتراف کرد که این مشکل سخت افزاری است. تا آنجا که ما می توانم بگویم، تنها راه […] .

کشف عبارتی که می تواند گوشی های آیفون را از کار بیندازدکلیک ، 8 ساعت پیش اگر آیپد، آیفون یا آیپادی دارید که دارای یکی از نسخه های iOS 10 تا iOS 10.2.1 است مراقب باشید. اخیرا پیغام متنی جدیدی کشف شده است که می تواند به طور موقت باعث از کار افتادن موبایل شما شود.  به گزارش کلیک، باگ جدید برخلاف باگ قبلی ساده تر است و می توان با […] .

از جنایات جنگی نازی ها تا رویت بشقاب پرنده ها در انتشار تازه ی اسناد محرمانه سازمان سیاکلیک ، 11 ساعت پیشدر اقدامی سازمان سیا ( آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا) با انتشار ۱۲ میلیون سند محرمانه به صورت آنلاین، اطلاعات بسیاری همچون جنایت‌های نازی‌ها در خلال جنگ جهانی، بحران موشکی کوبا، رویت یوفوها، پروژه استارگیت (Stargate Project) و بیشتر را در اختیار تمامی کاربران اینترنتی در دنیا قرار داده است. به گزارش کلیک،  در حالی که […] .

انتشار ۱۲ میلیون از اسناد محرمانه سازمان سیا در اینترنتکلیک ، 17 ساعت پیش سازمان سیا با انتشار ۱۲ میلیون سند محرمانه به صورت آنلاین، اطلاعات بسیاری همچون جنایت‌های نازی‌ها در خلال جنگ جهانی، بحران موشکی کوبا، رویت یوفوها، پروژه استارگیت (Stargate Project) و بیشتر را در اختیار تمامی کاربران اینترنتی در دنیا قرار داده است. به گزارش کلیک،  در حالی که قبلا مردم یا خبرنگاران می توانستند به […] .

۱۱ نکته ی ضروری برای هر خودرو در فصل تابستانکلیک ، 17 ساعت پیشتقریبا همه در مورد ملزومات یک خودرو در فصل زمستان آگاهند، مواردی از قبیل ضدیخ، بستن زنجیر لاستیک و ….؛ ولی تاکنون از خود پرسیده اید که یک خودرو برای تابستان به چه چیزی نیاز دارد؟   کلیک– با تغییر فصل و افزایش دمای هوا و همچنین تابش شدید نور خورشید باید به فکر ملزومات […] .

افزایش ۴۱ درصدی هزینه آب در آمریکاکلیک ، 19 ساعت پیشبا افزایش تعرفه آب و فاضلاب در ایالت متحده آمریکا، کارشناسان از عدم توانایی شهروندان برای پرداخت هزینه ها سخن می گویند. به گزارش کلیک – با افزایش تغییرات زیست محیطی و جوی کره زمین در بیشتر مناطق با کمبود شدید آب مواجه بوده ایم. از طرفی نیز افزایش جمعیت و تمایل افراد به زندگی […] .

مجازات توهین به افراد در شبکه‌های اجتماعی در قانون مجازات اسلامی چیست؟کلیک ، 20 ساعت پیشمتاسفانه دیدن کامنت ها و پست های هتاکی و خشونت کلامی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی تبدیل به یک موضوع عادی شده است که گاه و بیگاه جنجال هایی را می آفریند، اما آیا می دانستید که مجازات این عمل برای مرتکبین به این عمل در قانون مجازات اسلامی چیست؟ به گزارش کلیک، بدون […] .

iPhone X با صفحه نمایش OLED خمیده و اندازه ۵٫۸ اینچیکلیک ، 21 ساعت پیشاز زمانی که اپل تصمیم خود مبنی بر تولید iPhone 8 را به صورت رسمی در خبرگزاری ها و وب سایت های مختلف اعلام کرده است، حدس و گمان های زیادی در خصوص ویژگی های این نسل جدید از خانواده iPhone بیش از پیش شدت گرفته است. این بار در اخبار و بسیاری از وب […] .

ساخت آسمان خراش ۵ کیلومتری که آلودگی هوا را می بلعدکلیک ، 22 ساعت پیشمهندسان طرح هایی برای یک آسمان خراش با ارتفاع ۵ کیلومتری ارائه کرده اند که دود را جذب می کند و در آینده می تواند امیدبخش خداحافظی با آلودگی هوای ناشی از دود به شمار رود. به گزارش کلیک، سال ۲۰۱۷ تازه از راه رسیده است، اما یک شرکت تولیدی ۴۵ سال آینده را مدنظر […] .

بررسی پنج رویکرد برای بهتر شدن ویژگی های لپ تاپ ها در سال ۲۰۱۷کلیک ، 23 ساعت پیشدر این مطلب قصد داریم به بررسی مختصر پنج رویکرد بپردازیم که می توانند باعث بهتر شدن لپ تاپ ها در سال ۲۰۱۷ شوند. توجه به این رویکردها در هنگام طراحی و ساخت ها لپ تاپ ها، باعث می شود آن ها بتواند بسیاری از انتظارات مشتریان را برآورده کنند. کلیک – اگر می خواهید […] .

قابلیت تشخص چهره با سنسور لیزری در آیفون ۸کلیک ، 1 روز پیشبراساس اطلاعات ارائه شده از برخی از منابع خبری قابلیت تشخیص چهره با استفاده از سنسور لیزری در آیفون ۸ دیده خواهد شد. به گزارش کلیک، آیفون ۸ بی شک یک دستگاه بسیار منحصر به فرد در طول تاریخ آیفون ها خواهد بود، منابعی خبری مبنی بر استفاده از سنسور لیزری در آیفون ۸ برای […] .

تنظیمات حرفه ای دوربین خود را بشناسیم (بخش اول)کلیک ، 1 روز پیششاید بسیاری از افراد قصد خرید دوربین DSLR را داشته باشند و حتی ممکن است بسیاری از افراد دوربین DSLR نیز داشته باشند ولی از ترس منوهای تنظیمات عجیب و غریب این دوربین ها به سمت آن ها نمی روند، در این مقاله به بررسی دقیق تنظیمات دوربین می پردازیم. کلیک-در دوربین شما انبوهی از […] .

آموزش تصویری متوقف کردن پخش خودکار ویدئو در شبکه های اجتماعیکلیک ، 1 روز پیشاگر به دلیل محدودیت حجم اینترنت خود و یا به دلایل دیگر به دنبال راهکاری برای متوقف کردن پخش خودکار ویدئو در اینستاگرام، فیسبوک و  غیره هستید با ما همراه شوید. آموزش متوقف کردن پخش خودکار ویدئو در شبکه های اجتماعی موضوعی است که در این مطلب می خوانید. کلیک– شبکه‌ های اجتماعی مختلف از […] .

علت ترس بی پایان کاربران ایرانی از اتمام زودهنگام حجم اینترنتکلیک ، 1 روز پیشدر حالی که بحث هزینه اینترنت در جهان به موضوع سرعت مربوط می شود، هنوز در ایران  اینترنت های ثابت و همراه به صورت حجمی ارائه می شود. این موضوع باعث شده با وجودعلاقمندی، داده های ویدئویی به دلیل ترس از اتمام حجم اینترنت، کمتر در ایران پرطرفدار به نظر برسد. به گزارش کلیک، در […] .