منابع خبری

آخرین خبرهای «55 آنلاین»

مهناز افشار: برای دوست داشتن تاوان می دهم55 آنلاین ، 1 ساعت پیشمهناز افشار می‌گوید با گسترش فضای مجازی دیگر لازم نیست روی اطلاع‌رسانی تلویزیون حساب کنیم.

عقب‌نشینی ترامپ از لایحه جنجالی بیمه درمانی55 آنلاین ، 1 ساعت پیشیک رای‌گیری مهم در مجلس نمایندگان آمریکا درباره لایحه بهداشت و درمانی مورد نظر رئیس‌جمهوری آمریکا و لغو اوباماکر از دستورکار خارج شد. این شکست بزرگ دیگری برای دونالد ترامپ محسوب می‌شود. قانون جدید شمار آمریکایی‌های بدون بیمه را افزایش می‌داد.

ترور یک اسیر آزاده فلسطینی در غزه55 آنلاین ، 1 ساعت پیشوزارت کشور فلسطین در نوار غزه از ترور "مازن فقها" اسیر آزاده فلسطینی به ضرب گلوله افراد ناشناس در جنوب شهر غزه خبر داد.

بارش برف و باران در ۸ استان55 آنلاین ، 1 ساعت پیشمرکز کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور را در روز شنبه پنجم فروردین ماه اعلام کرد.

داعش مسئولیت حمله انتحاری در نزدیکی فرودگاه بنگلادش را بر عهده گرفت55 آنلاین ، 1 ساعت پیشداعش ضمن پذیرش مسئولیت حمله انتحاری اخیر در ایست بازرسی در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بنگلادش از کشته شدن تعدادی افسر پلیس در این حمله خبر داد.

نرگس کلباسی تبرئه شد55 آنلاین ، 1 ساعت پیشنرگس کلباسی اشتری بانوی نیکوکار ایرانی از اتهام به قتل تبرئه شد.

نظرسنجی آشنا درباره مواضع ضد رهبری احمدی نژاد55 آنلاین ، 9 ساعت پیشاکثریت کاربرانی که در نظرخواهی مشاور رییس جمهوری در باره سخنرانی جنجالی احمدی نژاد در اهواز شرکت کرده اند گفته اند؛ این سخنان در تضاد با نظرات رهبر انقلاب قرار دارد

رای گیری درباره طرح اوباما کنسل شد55 آنلاین ، 9 ساعت پیشطرح کاخ سفید برای لغو طرح اوباما درباره خدمات درمانی به رای گذاشته نشد.

هویت عربستانی تروریست لندن فاش شد55 آنلاین ، 9 ساعت پیشدر یک افشاگری بزرگ، ناظران خبری در لندن اعلام کردند که خالد مسعود عامل اصلی ترورهای خونین وست مینستر مدتی در عربستان اقامت داشته است

ویدیو : قطار شهری در چین از وسط یک آپارتمان عبور میکند !55 آنلاین ، 13 ساعت پیشوقتی ساکنان یک آپارتمان در چین به شهرداری اجازه تخریب نمیدهند و مونوریل دقیقا از داخل آن عبور میکند .

تصادف زنجیره ای در محور کرج – قزوین تکذیب شد55 آنلاین ، 13 ساعت پیشرییس پلیس راه استان البرز گفت: هیچ گونه تصادف زنجیره ای در اتوبان کرج– قزوین رخ نداده است.

سازمان ملل: یک‌سوم استان‌های یمن در آستانه قحطی قرار دارند55 آنلاین ، 13 ساعت پیشسازمان ملل با انتشار گزارشی هشدار داد که یک‌سوم از ۲۲ استان یمن در آستانه قحطی و کمبود شدید مواد غذایی قرار گرفته است.

سران 3 قوه باید برای ورود سرمایه ایرانیان خارج از کشور اقدام کنند55 آنلاین ، 13 ساعت پیشمهدی پازوکی اقتصاددان با اشاره به لزوم بکارگیری ظرفیت ورود سرمایه های ایرانیان خارج از کشور گفت: سران سه قوه باید ۳ اصل را برای اصلاح فضای کسب و کار در دستور کار قرار دهند.

نمایش قدرت خیابانی هواداران مقتدی صدر55 آنلاین ، 13 ساعت پیشهزاران تن از مردم عراق در پاسخ به دعوت مقتدا صدر رهبر جریان صدری امروز /جمعه/ با برپایی تظاهرات در میدان التحریر در مرکز این شهر تجمع کردند.

هزینه تحصیل در 5 دانشگاه معروف جهان55 آنلاین ، 13 ساعت پیشتامین هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان محصل در آمریکا یک دغدغه اساسی است و برخی دانشگاه‌ها بیشترین میزان کمک‌هزینه تحصیلی را در این ‌زمینه ارائه می‌کنند.

سیستان و بلوچستان رنگین کمان صنایع دستی بی‌نظیر55 آنلاین ، 13 ساعت پیشسیستان و بلوچستان دارای صنایع‌دستی متنوع و جذاب بی‌نظیری است که حاصل ذوق و خلاقیت ذهن و دستان توانای زنان و مردان هنرمند این خطه بوده و پاسخگوی همه سلیقه‌ها است که سبب شده تقریباً هیچ مسافری از این استان دست خالی بر نگردد

اسامی ۸۹ مصدوم تصادف زنجیره‌ای مشهد به تفکیک بیمارستان55 آنلاین ، 13 ساعت پیشتصادف زنجیره‌ای در کیلومتر ۳۰ و ۴۰ آزادراه مشهد به نیشابور ده‌ها مصدوم برجای گذاشت. در پی این تصادف که ظهر جمعه - ۴ فروردین - رخ داد، ۱۳۰ خودرو با یکدیگر برخورد کردند.

10 رفتار انسانی موثر بر آب و هوا55 آنلاین ، 17 ساعت پیشهنگامی که پیرامون تغییرات آب و هوایی صحبت می کنیم، ارتباطی بین تغییرات آب و هوایی و رفتارهای انسانی مشاهده می کنیم.

خارج کردن آخرین محبوس شده از زیر آوار سوپرمارکت در میرداماد55 آنلاین ، 17 ساعت پیشسخنگوی آتش نشانی تهران گفت: بر اثر وقوع انفجار در یک مغازه سوپرمارکت در خیابان میرداماد چهار نفر مصدوم شدند که دو نفر از این مصدومان زنده از زیر آوار مغازه خارج شدند.

یک قطعه شناخته نشده از تمدن ایران زمین55 آنلاین ، 17 ساعت پیشهمدان «پایتخت مادها»، در کنار هویت چند هزارساله و داشتن نشانه‌هایی چون «هگمتانه»، «گنجنامه»، بناها و بافت تاریخ که در رینگی جدا از دیگر خیابان‌های منتهی به مرکز این شهر قرار گرفته‌اند و از سوی دیگر روستاهای طبیعی و گردشگری‌اش، شهرهای تاریخی نیز دارد که حتی اگر یک بهانه برای...