منابع خبری

آخرین خبر های 55 آنلاین

تحلیلی بر چگونگی فروریختن پلاسکو55 آنلاین ، 5 ساعت پیشحرفها و شایعات زیاد است اما بد نیست ریزش ساختمان پلاسکو را یکبار علمی و تخصصی مرور کنیم.

واکنش معکوس به یک بحران55 آنلاین ، 6 ساعت پیشبسیاری از کارشناسان و اقتصاددانان، معتقدند وضعیت بحرانی صندوق بازنشستگی، یکی از سه اولویت نخست اقتصادی و یکی از 10 اولویت مهم در سطح ملی به حساب می‌آید.

غایب عملیات نجات پلاسکو55 آنلاین ، 6 ساعت پیشبررسی درباره «نوع» و «سطح» تجهیزات پیشگیری و اطفای حریق در شهرهای جهان، از غایب پرنده در عملیات نجات «پلاسکو» حکایت دارد. مدیریت حریق و آتش‌سوزی در حداقل 5 کشور، با در اختیار داشتن هلی‌کوپتر مخصوص مهار آتش در داخل شهرها، قادر به پشتیبانی از ماموران آتش‌نشانی و سرعت‌بخشی به...

اعتراض جهانی علیه ترامپ55 آنلاین ، 6 ساعت پیشبیش از یک میلیون نفر در واشنگتن و سایر شهرهای بزرگ و صنعتی آمریکا روز گذشته به خیابان‌ها آمدند تا از حقوق زنان دفاع کنند. اما این گردهمایی به روز اعتراض علیه مواضع و سیاست‌های ترامپ تبدیل شد. دفاع از حقوق زنان تنها بخشی از علت حضور مردم بوده است....

تجلیل از بسترسازان کارآفرینی55 آنلاین ، 6 ساعت پیشروز گذشته اولین خشت برای اعتباردهی از سمت بخش‌خصوصی به حامیان معنوی و مروجان این بخش گذاشته شد.

کش و قوس‌های محیط زیست و توسعه نیشکر بر سر آلایندگی55 آنلاین ، 6 ساعت پیشآلودگی هوا در حالی فریاد خوزستان را درآورده است و رنجش می‌دهد که برخی استفاده از سوخت‌های غیر استاندارد در کارخانه‌ها را به این مسئله ربط داده‌اند و برخی نیز در این زمینه صنایع بزرگ مانند نفت و توسعه نیشکر را محکوم کرده‌اند.

تسهیلات گردشگری ویژه سرمایه‌گذاری ساحلی اختصاص داده می‌شود55 آنلاین ، 9 ساعت پیشمعاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: سواحل جنوبی فرصت ساخت کمی وجود دارد و به همین دلیل تسهیلاتی ویژه گردشگری به صورت وام برای این سیاست‌ها پیش بینی کرده‌ایم.

حقوق آتش نشان ها در کشورهای مختلف چقدر است؟55 آنلاین ، 9 ساعت پیشدر سراسر جهان آتش نشان ها با به خطر انداختن جهان شان ایثارگرانه به کمک مردم می شتابند و در بسیاری از مواقع حتی جان خود را فدای نجات زندگی دیگران می کنند .

سازنده نمای پلاسکو تشریح کرد ، پلاسکو چگونه فروریخت؟55 آنلاین ، 9 ساعت پیشمدیرعامل شرکت سازنده "نما"ی ساختمان پلاسکو، گفت: ساختمان پلاسکو در زمان ساخت نسبت به دیگر سازه‌های کشور تکنولوژی بالاتر و مقاومت بیشتری داشته ولی شرکت ما صرفا سازنده‌ نمای این ساختمان بوده و ظاهرا هیچ‌یک از سازندگان ساختمان در قید حیات نیستند.

ویدیو : هت تریک قوچان نژاد مقابل آیندهوون55 آنلاین ، 9 ساعت پیشدر ادامه رقابت های اردویزه و در دیداری حساس تیم های آیندهوون و هیرنفین به مصاف هم رفته ند. در این بازی رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی هیرنفین همانند هفته های گذشته در گلزنی موفق بود و موفق شد در شکست ۳-۴ تیمش مقابل آیندهوون هر سه گل تیمش را...

دستورات رییس جمهوری در جلسه هیات دولت در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو55 آنلاین ، 9 ساعت پیشرییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت،با تشکر از همه عواملی که در امدادرسانی حادثه ساختمان پلاسکو تلاش کردند، ‏اظهارداشت: آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین‌تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قهرمانی است که با بذل جان خود برای ‏دفاع از جان و مال مردم فداکاری کردند.‏

ترامپ: درباره محتویات نامه اوباما چیزی به رسانه‌ها نخواهیم گفت55 آنلاین ، 9 ساعت پیشرییس‌جمهوری جدید آمریکا در مراسم آغاز به کار مقام‌ها و کارکنان کاخ سفید به سخنرانی پرداخت.

خرید خدمت سربازی به صورت نقد و اقساط55 آنلاین ، 9 ساعت پیشیک عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه امروز این کمیسیون در مورد تعیین میزان جریمه غایبین سربازی خبر داد.

قیمت نجومی سرقفلی واحدهای پلاسکو55 آنلاین ، 9 ساعت پیشپاساژ پلاسکو در فصل حراج زمستانه و زمان جایگزینی لباس‌های نوروز فروریخت تا در بدترین زمان ممکن این اتفاق رخ دهد و بازار پوشاک ایران را نه با کمبود که با نابه‌سامانی عجیب روبه‌رو کند.

حمله تند مشاور فرمانده سپاه به علی مطهری: آن‌قدر زمان‌شناس بودید که حاضر به حضور در جبهه نشدید55 آنلاین ، 9 ساعت پیشمشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر علی مطهری واکنش نشان داد.

ترامپ در نابودی مثلث چین، روسیه-ایران ناکام می‌ماند55 آنلاین ، 13 ساعت پیشروزنامه‌نگار و تحلیلگر ارشد برزیلی در یادداشتی تاکید کرده که «ترامپ برای شکستن مثلث چین-روسیه-ایران تلاش خواهد کرد اما شکست خواهد خورد».

ایجاد بانک اطلاعاتی DNA از خانواده مفقودین55 آنلاین ، 13 ساعت پیشرئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه شناسایی مفقودین حادثه و آتش نشانان با آزمایش DNA انجام می گیرد، گفت: تاکنون ۱۳خانواده به مرکز آتش نشانی میدان آزادی مراجعه کرده اند.

سرپرست اورژانس کشور: حادثه پلاسکو 174 مصدوم داشته است55 آنلاین ، 13 ساعت پیشسرپرست اورژانس کشور با اشاره به افزایش مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو گفت: این حادثه تاکنون 174 مصدوم داشته است.

گمرک ایران اعلام کرد: کشف ۱۲ میلیون قرص ترامادول در گمرک گناوه55 آنلاین ، 13 ساعت پیش۱۲ میلیون و ۶۷۶ هزار عدد قرص ترامادول با هوشیاری مأموران گمرک ، مسئول حراست ومدیرکل گمرک گناوه کشف شد.

روند کاهش تولید نفت روسیه 2 برابر توافق با اوپک اعلام شد55 آنلاین ، 13 ساعت پیشالکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که کاهش تولید نفت این کشور از آغاز سال جاری میلادی دو برابر بیشتر از میزان توافق با سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) است.