آخرین خبرهای «55 آنلاین»

ویدئو: سقوط هواپیمای نظامی در لاس‌وگاس55 آنلاین ، 4 ساعت پیشیک فروند هواپیمای نظامی در نزدیکی فرودگاه لاس‌وگاس سقوط کرد و در این حادثه خلبان دچار مصدومیت شدید شد.

ویدئو: تصادف اتوبوس یا سه‌چرخه در چین55 آنلاین ، 6 ساعت پیشراننده یک سه‌چرخه در شهر چاجوا در چین پس از تصادف اتوبوس جان خود را از دست داد.

فدراسیون و مربیان بی‌تجربه55 آنلاین ، 7 ساعت پیشتیم‌ملی امید با یک برد و یک باخت از دو بازی خود در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا نتوانست مجوز حضور در مرحله نهایی را به دست بیاورد و از این مسابقات حذف شد.

افیون درگذر تاریخ55 آنلاین ، 7 ساعت پیشدر روزهای اخیر طرحی تصویب شده و زمینه‌های اجرایی آن در حال آماده‌شدن است که به موجب آن قرار است فروش موادمخدر به‌صورت دولتی با هدف انقطاع رابطه معتادان و قاچاقچیان در دستور کار نهادهای مبارزه با موادمخدر قرار گیرد.

3 ماموریت مثلث گردشگری زیارت55 آنلاین ، 7 ساعت پیشجلسه کارگروه ملی زیارت برگزار شد، در این جسله تسهیل در آمد و شد گردشگران زیارتی، اسکان راحت آنان در مراکز مطلوب اقامتی و همچنین کاهش هزینه‌های این قسم از گردشگران، به عنوان اهداف این کارگروه مورد تاکید قرار گرفت.

چگونه با یک رئیس غیرقاطع رفتار کنیم؟55 آنلاین ، 7 ساعت پیشمدیرانی که به نظر نمی‌رسد یک روش کار معین را انتخاب کنند یا کسانی که دائما نظرشان را تغییر می‌دهند، می‌توانند دیوانه‌کننده باشند.

اندروید محبوب‌ترین سیستم‌عامل جهان55 آنلاین ، 7 ساعت پیشاندروید همچنان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین سیستم‌عامل موبایلی بوده است و طبق آمار موجود ۸۵ درصد بازار جهانی دستگاه‌های موبایلی را در دست دارد.

تغییر پرفروش‌های بازار کتاب55 آنلاین ، 7 ساعت پیشاگر چه در زمینه رمان، مانند ماه‌های گذشته، هنوز بازار در دست آثار ترجمه است، در عرصه آثار غیر داستانی و علوم انسانی نام چند اثر را در صدر جدول پرفروش‌های هفته‌های اخیر می‌توان دید.

ساعت پر خطر برای تردد کدامند؟55 آنلاین ، 7 ساعت پیشازون، گازی است که هر ملکول آن از ۳ اتم اکسیژن تشکیل شده است. بوی تند و رنگ آبی‌نفتی دارد و یکی از گازهای جزئی ولی مهم تشکیل دهنده جو زمین. وجود همین گاز است که باعث می‌شود فضانوردان هنگامی که از بالا به زمین نگاه می‌کنند، هاله‌ای آبی‌رنگ دور...

چگونه پیشنهاد 600 میلیون دلاری رد شد؟55 آنلاین ، 7 ساعت پیشآرون لیوای برای راه‌اندازی شرکت Box (که امروزه یکی از مشهورترین شرکت‌های فعال در زمینه رایانش ابری است)‌، از ادامه تحصیل انصراف داد و درست بعد از 6سال، این فرصت را پیدا کرده بود که استارت‌آپ خود را با قیمت بالایی به فروش برساند اما به درستی تصور می‌کرد فروش...

سن فرزندآوری ملاک تعیین سن قانونی ازدواج دختران شود55 آنلاین ، 8 ساعت پیششاید بتوان سن 18 سال هم برای پسران تغییر داد زیرا هم‌اکنون سن ازدواج برای پسران 15 سال تمام است.

چین موشک دانگ فنگ -31 با قابلیت حمله به آمریکا و اروپا را به نمایش گذاشت55 آنلاین ، 10 ساعت پیشارتش چین از موشک بین قاره‌ای جدید با قابلیت‌های پیشرفته که یازده هزار کیلومتر برد دارد رونمایی کرده است.

یونیسف: باید مراقب 27 میلیون کودک در خاورمیانه در برابر خشونت ها بود55 آنلاین ، 11 ساعت پیشصندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) روز سه شنبه هشدار داد که جان 27 میلیون کودک در خاورمیانه و شمال آفریقا در معرض خطر خشونت های اجتماعی و سیاسی قرار دارد.

ثبت جهانی در انتظار شهرهای سفال ایران55 آنلاین ، 11 ساعت پیشمعاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی با مثبت خواندن بازدید ارزیابان جهانی صنایع‌دستی از سه استان کردستان، کرمان و سیستان‌وبلوچستان، گفت: این ارزیابان جهانی در بازدید از این استانها وضعیت تولید، فروش و آموزش صنایع‌دستی را تأیید کردند.

تظاهرات یهودیان در نیویورک علیه تجاوزگری های اسراییل55 آنلاین ، 11 ساعت پیششماری از یهودیان ضد صهیونیسم در مقابل سازمان ملل در نیویورک در اعتراض به تجاوزگری های اسراییل در مسجد الاقصی تظاهرات کردند.

پسکوف: دیدار داماد ترامپ با بانکدار روس به دستور کرملین انجام نشده است55 آنلاین ، 11 ساعت پیشسخنگوی کرملین اعلام کرد دیدار یک بانکدار ارشد روسی با داماد دونالد ترامپ به دستور کرملین انجام نشده بود.

فیصل مقداد: سوریه حتما بر تروریسم پیروز خواهد شد55 آنلاین ، 11 ساعت پیشمعاون وزیر خارجه سوریه پیروزی این کشور بر تروریسم مورد حمایت بین المللی و منطقه ای را حتمی دانست.

تهدید مجدد واشنگتن از سوی پیونگ‌یانگ: قلب آمریکا را با حمله هسته‌ای هدف قرار می‌دهیم55 آنلاین ، 12 ساعت پیشخبرگزاری رسمی کره شمالی اظهارات اخیر رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) درباره پیونگ‌یانگ را محکوم کرد.

سازمان عفو بین الملل: 14 شهروند عربستان در صف اعدام هستند55 آنلاین ، 12 ساعت پیشسازمان عفو بین الملل روز سه شنبه اعلام کرد که 14 شهروند عربستان در پی «محاکمه جمعی و ظالمانه» در انتظار اعدام هستند.

آتش‌سوزی در جنوب شرقی فرانسه55 آنلاین ، 12 ساعت پیشبه دنبال گسترش آتش‌سوزی جنگلی در جنوب شرقی فرانسه، پاریس طی درخواستی خواستار کمک اتحادیه اروپا برای مهار آتش شد.