منابع خبری

آخرین خبر های 55 آنلاین

هوای 19 استان کشور برفی و بارانی است 7 ساعت پیشکارشناس سازمان هواشناسی گفت: برف و باران در 19 استان کشور امروز می بارد.

علت اصلی فوت دختر دانشجو در سیلاب لرستان 7 ساعت پیشدادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان گفت: پس از تشکیل پرونده و دریافت پاسخ پزشکی قانونی مشخص شد که علت اصلی فوت دختر دانشجو در سیلاب لرستان غرق شدگی و خفگی در آب بوده است.

صالحی: مصوبه سنا، نقض صریح برجام است 7 ساعت پیشرئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به مصوبه سنای امریکا درباره تمدید تحریم های 10 ساله علیه ایران گفت: این تمدید عملا نقض صریح «برجام» است ، به ویژه اگر اجرایی و عملیاتی شود.

ترامپ: سیاستمداران احمق ما مشکلات امنیتی را پدید آورده‌اند 7 ساعت پیشما مردمی هستیم که در دو جنگ بزرگ جهانی پیروز شدیم، انسان را به ماه فرستادیم و ماهواره هایمان در سراسر فضا قرار گرفت ولی در جایی، تفکر اشتباه شروع شد و باید آن را تغییر دهیم.

مرگ ۸هزار و ۳۱۱مبتلا به ایدز در ایران 7 ساعت پیشیکی از علل ابتلا به بیماری، تزریق با وسایل مشترک بوده است که رقم آن ۶۸.۲ درصد اعلام شد. همچنین رابطه جنسی با ۱۸.۵ درصد و انتقال از مادر به کودک با ۱.۵ درصد در انتقال این بیماری سهیم بوده‌اند.

چند احتمال دربارۀ ژنرال خطرناک پنتاگون 7 ساعت پیشدر حالی که فرمانده سابق آمریکایی در افغانستان معروف به سگ دیوانه"Mad Dog" گزینه نهایی ترامپ برای ریاست پنتاگون معرفی شده است احتمال افزایش نظامیان آمریکایی در افغانستان دور از انتظار نیست.

ویدیو : با لیگ والیبال دختران افغانستان آشنا شوید 18 ساعت پیش

ترامپ خطاب به نواز شریف: شما فوق‌العاده‌اید 23 ساعت پیشدفتر رهبر پاکستان اعلام کرد، در اولین تماس تلفنی میان دونالد ترامپ و نواز شریف، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا پیشنهاد کمک برای حل مشکلات پاکستان را مطرح کرد و نخست‌وزیر این کشور را مردی فوق‌العاده توصیف کرد.

دیدار بعیدی نژاد و ملکه انگلیس 23 ساعت پیشاستوار نامه بعیدی نژاد تقدیم ملکه الیزابت در انگلیس شد.

اعتراضات به بحران مالی اقلیم کردستان عراق به تنش کشیده شد 23 ساعت پیشدر حالی که تنش ها بین معترضان به بحران مالی در اقلیم کردستان عراق با نیروهای امنیتی در روز پنجشنبه شدت یافت، برخی از اعضای کُرد پارلمان عراق می گویند بندهایی را برای الزام آور کردن توافق اربیل – بغداد به قانون بودجه سال 2017 میلادی عراق اضافه کرده اند.

مشاور ریگان خواستار تابعیت روسیه شد! 1 روز پیشپل کریگ روبرتز سیاستمدار آمریکایی، مشاور رونالد ریگان رئیس جمهوری سابق و منتقد سیاست های خارجی کاخ سفید، دریافت تابعیت روسیه را خواستار شد که پاسخ مثبت اولیه کاخ کرملین را در پی داشت.

چهار میهمان جدید جدول مندلیف 1 روز پیشجدول مندلیف در آستانه سال جدید میلادی 4 میهمان دارد

نوشیدنی های ردبول مضر هستند؟ 1 روز پیشردبول یک نوشیدنی انرژی‌زای بسیار محبوب است؛ اما بسیاری معتقد هستند این نوشیدنی برای سلامتی مضر است.

ریشه سرمای شدید در پاییز امسال 1 روز پیشعلت سرمای بیش از حد پاییز امسال، تغییرات یک هفته‌ اخیر ناشی از نفوذ هوای سرد منطقه عرض‌های شمالی یا جنب قطبی به عرض‌های پایین بوده است و ربطی به پدیده تغییر اقلیم ندارد.

اصولی برای تحقق ایده ها 1 روز پیشاگر می‌خواهید برای ایده‌ی خود به سایت‌ها یا مراکز جذب سرمایه‌ی عمومی مراجعه کنید، بهتر است ابتدا با برخی از اصول این کار به‌خوبی آشنا شوید.

هشدار رشد 400 برابری اوتیسم در جهان 1 روز پیششروع برنامه غربالگری اوتیسم در کشور از ۱۲ آذر ماه خواهد بود و ما به صورت پرسشنامه آن را در سایت سازمان قرار می‌دهیم. همچنین آدرس پایگاه‌ها برای مراجعه حضوری خانواده‌ها هم در سایت منتشر می‌شود.

مراسم وداع با فیدل کاسترو 1 روز پیشگزارش تصویری

رسوایی اخلاقی نمایندگان انگلیسی در پارلمان! 1 روز پیشیکی از قانونگذاران انگلیسی گفت که نمایندگان پارلمان کارمندان جوان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دهند. او خواستار تشکیل کمیته‌ای برای رسیدگی به وضعیت قربانیان شد.

جنجال هزار و صد اخراجی ایرباس 1 روز پیششرکت ایرباس در چهارچوب سیاست های ادغام فعالیت های خود و رقابت بهتر با رقیب آمریکایی اش بوئینگ و سایر شرکت ها، قصد دارد بیش از ۱۱۰۰ نفر از کارکنان خود را در اروپا از کار بیکار کند.

کتابخانه ای با قدمت یک قرن 1 روز پیشکتابخانه آستان قدس رضوی از قدیمی ترین و پربارترین کتابخانه های موجود در کشور است که علاوه بر کتاب های چاپی دارای نسخه های خطی نیز هست،که شاید قدمت آنها به قرن های ابتدایی تاریخ اسلام برگردد.

ویدیو : کشف کارخانه مهمات سازی داعش توسط ارتش عراق 1 روز پیش

اقامه نماز بر پیکر شهدای انفجار حله به امامت آیت الله جزایری 2 روز پیشنماینده ولی فقیه در خوزستان بر پیکر شهدای انفجار تروریستی حله نماز اقامه کرد.

اوباما: همسرم در مورد عدم نامزدی در ریاست جمهوری تصمیم قطعی گرفته است 2 روز پیشرئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که همسرش تصمیم قطعی را در مورد کاندید نشدن برای پست ریاست جمهوری در آینده گرفته است.

پخش تصاویر آتش سوزی و اذان مسجد الاقصی از تلویزیون اسرائیل 2 روز پیشهکرهای ناشناس با نفوذ به سیستم پخش تلویزیونی رژیم صهیونیستی تصاویر پخش اذان مسجد الاقصی و آتش سوزی اخیر در اراضی اشغالی را پخش کردند.

هشدار مدیر سیا به ترامپ: پاره کردن توافق با ایران نهایت بی‌خردی است 2 روز پیشجان برنان، رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی گفته است که اگر رئیس جمهوری منتخب تهدید خود در مورد پاره کردن توافق هسته‌ای با ایران را به اجرا بگذارد، این اقدام "نهایت بی‌خردی" خواهد بود.

شهروند ایرانی‌- آمریکایی در اتهام صدور موشک به ایران مجرم شناخته شد 2 روز پیشدادگاهی در نیویورک یک شهروند ایرانی‌- آمریکایی که به اتهام تلاش برای تامین و فروش موشک‌های ضد هوایی و قطعات هواپیما به ایران بازداشت شده بود را مجرم شناخت.

خطر از بیخ گوش مسی گذشت 2 روز پیشکاروان تیم ملی فوتبال آرژانتین هفته گذشته با هواپیمایی جابه‌جا شده‌اند که صبح امروز به خاطر کمبود سوخت و نقص فنی سقوط کرده است

هلند و بلژیک، زمین مبادله کردند 2 روز پیش"دیدیه ریندرز" وزیر خارجه بلژیک در این باره گفت که امضای این توافقنامه نشان می دهد که مرزها می توانند به صورت مسالمت آمیز نیز تغییر کنند.

۱ میلیون آلمانی با یک حمله سایبری آفلاین شدند 2 روز پیشحمله با «بات نت» موسوم به Mirai باعث آفلاین شدن روتر خانگی 1 میلیون کاربر درآلمان شد.

چرا با هم همکاری نمی کنیم؟ 3 روز پیششاید سوال دقیق تر این باشد که: اصلاً برای چه باید همکاری کنیم؟ چند سال پیش وقتی مهمان یک دانشگاه نروژی بودم. یک استاد ایرانی الاصل آن دانشگاه بازدیدی از دانشگاه را به من پیشنهاد کرد.

پترائوس وزیر خارجه ترامپ؟ دیدار رئیس‌جمهور منتخب آمریکا با رئیس سابق سیا 3 روز پیشرییس‌جمهوری منتخب آمریکا با رییس برکنار شده سیا دیدار کرد تا احتمالا وی را در فهرست کاندیداهای پست وزارت خارجه ایالات متحده قرار دهد.

تغییر مجدد ساعات اجراي طرح ترافيك و زوج و فرد در تهران 3 روز پیشجانشين رئيس پليس راهور تهران اعلام کرد: ساعت اجراي طرح ترافيك و زوج و فرد در تهران تغيير كرد.

وزیر خارجه انگلیس خواهان آتش بس فوری در حلب سوریه شد 3 روز پیشوزیر خارجه انگلیس خواهان برقراری یک آتش بس فوری در شهر حلب سوریه شده و گفت: فاجعه انسانی این شهر را تهدید می‌کند.

مناقشه پیرهادی و حکیمی پور درباره عذرخواهی بخاطر انتشار اسناد املاک شهرداری 3 روز پیشصبح امروز موضوع عذرخواهی حکیمی پور از اعضای شورای شهر در خصوص در اختیار قرار دادن اسناد و نامه سازمان بازرسی در خصوص واگذاری املاک در شهرداری تهران به موضوع حاشیه‌ای بدل شد و تعدادی از اعضای شورای شهر خواستار عذرخواهی این عضو شدند در حالیکه حکیمی پور اعلام کرد...

پایان طلاکاری گنبد امام علی (ع) 3 روز پیشتولیت آستان علوی در نجف اشرف از پایان طرح طلاکاری گنبد حرم مطهر امام علی (ع) خبر داد.

دادستان تهران اعلام کرد جزئیات پرونده «محمود صادقی» 3 روز پیشدادستان تهران درباره موضوع جلب محمود صادقی نماینده تهران گفت: دستور جلب بازپرس درباره این موضوع به قوت خود باقی است.

در بازار نشر چه خبر است؟/ کتاب‌هایی که مخاطبان بیشتری داشتند 3 روز پیشسه نشر امیرکبیر، نی و چشمه با آثاری که سال‌ها از انتشار آن‌ها می‌گذرد و برخی کتاب‌های جدید، توانسته‌اند در اوضاع کم‌رونقی بازار کتاب، روزهای نسبتا پررونقی را تجربه کنند.

آینده بازار جهانی نفت در دوران دونالد ترامپ به چه شکل رقم خواهد خورد؟ 3 روز پیشتکانه انتخاب غیرمنتظره دونالد ترامپ به ریاست جمهور امریکا امواج سترگی از تغییر را در اقتصاد دنیا به راه انداخته و به تلاش وسیعی برای برآورد اثر این رویداد بر بخش‌های مختلف دامن زده است.

چرا مشکلات ساختاری اقتصاد ایران با سیاست پولی قابل حل نیست؟ 3 روز پیشبرای سیاست گذاری در خصوص رشد اقتصادی یک کشور، ابتدا باید ارزیابی درستی از وضعیت اقتصاد ارائه داد. در این ارزیابی باید مشخص شود اقتصاد در رکورد یا رونق؟ روند تغییرات قیمت‌ها چگونه است؟ تنگناهای سمت عرضه و تقاضای اقتصاد کدامند؟

کاهش تورم چقدر پایدار است؟ 3 روز پیش«تورم نقطه به نقطه شهریورماه ۹۵ طبق آخرین بررسی‌های بانک مرکزی به 3/8 درصد رسید»، «هدف تورمی دولت محقق شد»، «تورم متوسط در گلوگاه تک رقمی‌شدن» این‌هآتیترهایی است که پی در پی از رسانه‌ها منتشر می‌شود. تیترهایی که نشان از تلاش بی‌پایان برای کاهش تورم دارد.

ویدیو : رونمایی شرکت خودروسازی تسلا از ورژن اتومبیل مخصوص کودکان 3 روز پیششرکت بزرگ خودروسازی تسلا که با ساخت نخستین نمونه از اتومبیل های برقی بدون راننده به شهرت و محبوبیت بسزایی رسیده است از اتومبیل های کوچک برقی ویژه کودکان رونمایی کرد . این خودروها به باطری های مخصوصی مجهز هستند که توانایی رانندگی برای کودک ، روشن شدن چراغ های...

ترافیک سنگین در جاده چالوس و پر حجم در جاده مشهد 4 روز پیشمهر نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از وجود ترافیک نیمه سنگین در محورهای قم، مشهد و هراز - چالوس خبر داد و گفت: در حال حاضر تردد در همه محورهای مواصلاتی جریان دارد.

پیدا کردن دکمه توقف رشد در جنین موش‌ها 4 روز پیشمحققان موفق به کشف راه جدیدی برای توقف رشد جنین موش تا یک ماه در آزمایشگاه شده‌اند.

اوباما زمان زیادی را صرف گفتگو با ترامپ می‌کند 4 روز پیشگزارش‌ها حاکی از آن است که باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا طی روزهای اخیر به دلیل بی‌تجربگی ترامپ و "نیاز او به راهنمایی‌های بیشتر" زیادتر از آنچه که تصور می‌شد زمان صرف گفتگو با او کرده است.

صالحی: در صورت نقض برجام از سوی آمریکا، پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است 4 روز پیشرئیس سازمان انرژی اتمی از تشکیل جلسه کمیته نظارت بر برجام به ریاست رئیس‌جمهور درباره تمدید تحریم‌های جدید آمریکا ضد ایران خبر داد و گفت: پیش بینی‌های لازم در صورت نقض برجام از سوی آمریکا شده است، اما نمی‌توان این مسائل را علنی مطرح کرد.

کشته شدن 5 نفر در سانحه رانندگی محور «ایرانشهر - بم» 4 روز پیشرئیس اورژانس ایرانشهر گفت: برخورد یک خودروی سواری با یک دستگاه کامیون در محور ایرانشهر- بم ۵ کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

اعلام جزئیات مراسم تشییع و شام غریبان جان‌باختگان قطار تبریز - مشهد 4 روز پیشجزئیات مراسم تشییع پیکر جان‌باختگان حادثه‌ی دلخراش برخورد دو قطار مسافربری در استان سمنان اعلام شد.

سه روز عزای عمومی در کره شمالی در پی درگذشت فیدل کاسترو 4 روز پیشکره‌شمالی با اعلام سه روز عزای عمومی در کشور به دنبال مرگ کاسترو، رهبر فقید کوبا را دوستی نزدیک و متحدی قهرمان خواند که با تهاجم آمریکا به شدت مقابله کرد.

فرانسوا فیون نامزد میانه قطعی برای انتخابات آتی ریاست جمهوری فرانسه 4 روز پیش«فرانسوا فیون» کاندیدای محافظه کار ریاست جمهوری فرانسه که طرفدار بازار آزاد است،نامزد جناح راست میانه فرانسه در انتخابات آینده فرانسه و رقیب اصلی ماری لوپن در انتخابات سال آینده شد.

تکذیب ادعای صدور حکم بازداشت ۱۷ نماینده 4 روز پیشادعای صدور حکم بازداشت ۱۷ نماینده تکذیب شد.

وکیل محمودصادقی: ماموران همچنان بیرون از منزل منتظر هستند 4 روز پیشوکیل محمود صادقی عضو فراکسیون امید و نماینده تهران گفت: همچنان ماموران بیرون از منزل در اتومبیل‌ها نشسته اند.

حضور شبانه مردم مقابل منزل محمودصادقی 4 روز پیشجمعی از مردم پس از انتشار خبر تلاش مأموران برای دستگیری محمود صادقی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید، در مقابل خانه او جمع شدند.

انتقاد مطهری نسبت به اعلام جرم علیه محمود صادقی 4 روز پیشنایب رییس مجلس شورای اسلامی از احضار محمود صادقی نماینده تهران به دادسرا انتقاد کرد.

نماینده سوال کننده درباره حساب‌های قوه قضاییه:ماموران قصدبازداشتم را داشتند 4 روز پیشنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تلاش ماموران برای جلب غیرقانونی او در مقابل درب منزل خبر داد.

روحانی در پاسخ به خبر فیلتر شدن تلگراف: مشکل آدرس مذکور برطرف شد 4 روز پیشرییس جمهوری در حساب توئیتری خود در پاسخ به خبر فیلتر تلگراف که از سوی آی.تی. ایران نقل شده بود نوشت: دولت یازدهم مصمم به حفظ شبکه های اجتماعی است.

ویدیو : سوپر گل علیرضا جهانبخش و سردار آزمون در لیگ باشگاهی 4 روز پیشدر رقابت های امروز لیگ های اروپا ، علیرضا جهانبخش مقابل هراکلس و سردار آزمون مقابل آنژی موفق به گلزنی شدند .

روحانی: شهیدان وقایع تروریستی حله و نیروگاه کرکوک، در عداد شهدای انقلاب محسوب شوند 4 روز پیشرییس جمهوری در نامه ای به رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از وی خواست شهیدان وقایع تروریستی حله و نیروگاه کرکوک طبق ضوابط آن بنیاد، در عداد شهدای انقلاب اسلامی محسوب شوند و تاکید کرد که زنده نگه داشتن راه این شهیدان و حمایت از خانواده آنها، وظیفه همه...

یک استاد دانشگاه: توجه نکردن به الگوی فکری شنونده از موانع ارتباط اثربخش است 4 روز پیشیک استاد دانشگاه با اشاره به اینکه برقراری ارتباط اثربخش نیاز به تمرین و آموزش دارد، گفت: یکی از موانع ارتباط اثربخش، توجه نکردن به الگوی فکری شنونده است.

رمزگشایی تساوی 11 حرکتی سارا خادم الشریعه 5 روز پیشرقابت‌های شطرنج بانوان گرند پریکس روسیه به روزهای پرهیجانش نزدیک شده و مسابقات سختی برای کسب عنوان قهرمانی بین شرکت کنندگان در حال برگزاری است.

سوء استفاده رسانه سعودی از خبر سرقت دوربین پرتونگاری در اهواز 5 روز پیشیک منبع آگاه درباره ادعای الشرق الاوسط گفت: آنچه به صورت مغالطه آمیز و با اغراض سیاسی مطرح شده مربوط به سرقت دوربین تشخیصی حاوی ایریدیوم 192 در اهواز بوده که چندی قبل به آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام شده و هیچگونه ارتباطی با قطعات نیروگاه اتمی بوشهر ندارد.

رهبر انقلاب: شروع دوباره تحریمی که زمانش تمام شده، تحریم و نقض تعهدات است 5 روز پیشفرمانده معظم کل قوا، پیشرفت‌ها و توانایی‌های نیروی دریایی در ابعاد مختلف نیروی انسانی، فرماندهی و فنی را ستودنی و قابل توجه خواندند و با تأکید بر «اهمیت به سرانجام رساندن برنامه‌ها» و «استحکام و پرهیز از شتابزدگی در کارها»، خاطرنشان کردند: لازمه بر طرف کردن کمبودها، «همت بلند» و...

چامسکی: هیتلر یک معتقد صادق به ایدئولوژی خودش بود اما ترامپ اینگونه نیست! 5 روز پیشاو هیچ ایدئولوژی ندارد. نه فقط در ایالات متحده بلکه در اروپا نیز ملی‌گرایان راستگرای افراطی و نئونازی‌ها بسیار از پیروزی ترامپ خوشحال شدند.

وزارت بهداشت: مردم از تماس با پرندگان تلف شده خودداری کنند 5 روز پیشرئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ویروس H۵N۸ - پرندگان را مبتلا می‌کند و تاکنون مورد ابتلای انسانی دیده نشده است، گفت: اما نمی‌توان احتیاط را در این مورد از دست داد، بنابراین مردم از تماس با پرندگان تلف شده خودداری کنند.

26 ویژگی آموزش و پرورش فنلاند 5 روز پیشاز زمان ایجاد اصلاحات در حدود ۴۰ سال پیش، سیستم آموزشی فنلاند همیشه در رتبه بندی های بین المللی برای نظام های آموزشی در جهان رده های اول را به خود اختصاص داده است.

اغلب قربانیان ایرانی عملیات تروریستی حله از خوزستان هستند 5 روز پیشدر مورد حادثه عراق،اطلاعات دقیقی از مجروحان نداریم ولی در مورد حادثه سمنان اکنون فقط 11 مجروح در بیمارستانها باقی مانده اند که هفت نفر آنها در بیمارستان سمنان و چهار نفر در بیمارستان دامغان بستری هستند و حال همه آنان رو به بهبود است و اقدامات درمانی لازم برای...

پس از برجام 17 خط کشتیرانی لاینر به بنادر هرمزگان بازگشتند 5 روز پیشاستاندار هرمزگان اعلام کرد: پس از اجرای برجام 17 خط کشتیرانی لاینر (خطوط منظم) به بنادر استان بازگشتند که این خود یک موفقیت بزرگ به شمار می‌رود.

مهرجویی: چاووشی التماس هم کند اجازه بازگشت نمی‌دهم 5 روز پیشماجرای حضور محسن چاوشی در «سنتوری 2» (سنتوری مرد پائیزی) همچنان و با گذشت ماه‌ها، یکی از موضوعات حاشیه‌ای موسیقی است.

این فرد جنگ طلب است، اما مخالف پاره کردن برجام است 5 روز پیشدریادار جیمز متیز معروف به سگ عصبانی یکی از گرینه های عجیب و غریب ترامپ برای وزارت دفاع است. تحقیق و بررسی سابقه نظرات او در باره ایران به ویژه در شرایطی که گزینه های ریاست سیا یعنی مایک پومپئو و مشاور امنیت ملی ترامپ یعنی مایکل فلین هیچ گاه...

حکمی در خصوص انفصال از خدمت نوبخت و طیب‌نیا در دیوان محاسبات صادر نشده‌ است 5 روز پیشعضو کمیسیون اصل 90 گفت: دیوان محاسبات هیچ حکمی در خصوص نوبخت و طیب‌نیا صادر نکرده است

کنایه دبیرکل موتلفه به مطهری 5 روز پیشدبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: طرفدار بی چون و چرای دولت ذهن مردم را به جای اشتغال به مشکلات واقعی کشور، به حاشیه ها مشغول می کنند.

حکم «احمد منتظری» ابلاغ شد 5 روز پیشپیرو پخش فایل صوتى آیت‌الله العظمی منتظرى درباره اعدام‌های تابستان ۱۳۶۷حجت الاسلام و المسلمین احمد منتظرى به دادگاه احضار شد و به ارائه دفاعیه پرداخت و امروز یکشنبه دادسراى ویژه روحانیت قم حکم دادگاه را به وى ابلاغ کرد.

کسانی که خواهان رابطه با آمریکا هستند، نفوذی اند 5 روز پیشنماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: طبق سخنان امام راحل خطر نفوذ از منافقین بدتر است اما با وجود بسیجیان با آمریکا سازش نمی‌شود.

کودکان، خوب دیدن را از این کتاب یاد می‌گیرند 5 روز پیشکتاب «از شکوفه تا درخت» به قلم رضی هیرمندی و تصویرگری مریم رحمتی‌اوینی، خوب دیدن را به کودکان آموزش می‌دهد.

آیا در اتوبوس فروش شما افراد، درست سوار شده ‏اند؟ 5 روز پیشکتاب جیم کولینز با عنوان «خوب به عالی: چرا برخی شرکت‌ها جهش می‏کنند و برخی نه» الهام‏بخش بسیاری از مدیران عامل بوده که تصمیم گرفته‏اند شرکت‌های خود را از سطح متوسط به عالی ارتقا دهند.

تکنولوژی جلوگیری از تصادف قطارها 5 روز پیشدر سال 2008 یک قطار مسافربری شرکت مترولینک از روبه‌رو به یک قطار باربری Union Pacific در جنوب کالیفرنیا برخورد کرد که طی این حادثه 25 نفر کشته و 135 نفر مجروح شدند. دلیل این حادثه، حواس‌پرتی مهندس شرکت مترولینک بود که به دلیل مشغول بودن با گوشی همراه نتوانسته...

4 معیار جانمایی مجتمع‌های گردشگری بین‌راهی 5 روز پیشپژوهش‌ها نشان می‌دهد 4معیار مدت زمان خستگی رانندگی، سرویس اتومبیل و وسیله نقلیه، عوامل معنوی کیفیت سفر و نقاط برجسته و عوارض شهری از جمله نکاتی هستند که در نظر گرفتن آنها در جانمایی استراحتگاه‌های بین راهی و مشخص کردن امکانات قابل ارائه در این مکان‌ها، با ایجاد امکان توقف...

سقفم مربیگری تیم‌ملی است، اما ایران سرمربی خوبی دارد 5 روز پیشسرمربی ایرانی تیم دوم نایمخن و بازیکن پیشین استقلال و تیم ملی فوتبال که میهمان خبرگزاری تسنیم بود اعلام کرد سقفی که برای مربیگری خودش تعیین کرده، هدایت تیم ملی ایران است.

این افراد نباید استامینوفن کدئین بخورند! 5 روز پیشیک داروساز، گفت: قرص سرماخوردگی علاوه بر استامینوفن، داروی ضد حساسیت و ضد احتقان هم دارد و افراد بهتر است مرتب فشارخون را اندازه گیریی کنند زیرا اثر داروی فشارخون را کم می کند.

شبیه‌ترین فرد به «ون‌گوگ» معرفی شد 5 روز پیشدر یک مسابقه بین‌المللی، یک بازیگر به‌عنوان شبیه‌ترین فرد به «ونسان ون‌گوگ» نقاش معروف هلندی معرفی شد.

ویدیو : تمرین نظامی متفاوت : فرود هلیکوپتر بر روی ناوچه در هوای طوفانی 5 روز پیشارتش روسیه ویدیویی از تمرین نظامی عجیب و متفاوتی را منتشر کرده که طی آن یک خلبان خبره در حال فرود هلیکوپتر بر روی ناوچه جنگی است اما نکته قابل تامل طوفانی بودن دریا و سرعت بالای ناوچه است . خلبان برای این تمرین 3 هفته متوالی صبرپیشه کرده است...

ساخت رنگین‌کمان مصنوعی در یک موزه 5 روز پیشیک طراح مکزیکی موفق به ایجاد یک رنگین کمان دیدنی، جذاب و مصنوعی در مرکز یک گالری هنری شد.

برنامه عربستان سعودی برای افزایش دو برابری تولید طلا تا 2020 5 روز پیششرکت معادن عربستان سعودی قصد دارد تا تولید طلای این کشور را تا سال 2020 میلادی دو برابر افزایش دهد و تولید سایر فلزات مثل آلمینیوم را نیز در این مدت افزایش دهد.

گشت‌رودخان در فومن نه آب دارد نه گاز و نه برق! 6 روز پیشهمیشه تصور ذهنی اغلب انسان‌هایی که در شهرهای صنعتی و بزرگ زندگی می‌کنند از یک روستا کاملا شاعرانه و با حس و حال خوب است؛

فرمانده کل سپاه: مخالفان داخلی ضد انقلاب سیاسی هستند 6 روز پیشبه‌نظر می‌رسد مخالفان داخلی و ضدانقلاب‌های داخلی نیز نسبت به تحرکات امنیتی علیه ایران ناامید شده‌اند. منظور بنده از مخالفان داخلی مفهوم ضد انقلاب سیاسی بوده که این واژه جدید می‌خواهد در مقابل بیانات رهبری و اهداف انقلاب بایستد.

اعلام ۹ روز عزای عمومی در کوبا 6 روز پیشبا درگذشت رهبر انقلابی کوبا، ۹ روز عزای عمومی در این کشور آمریکای لاتین اعلام شده است. مراسم تدفین این رئیس‌جمهوری سابق کوبا قرار است چهارم دسامبر (۱۴ آذر) برگزار شود.

چرا بازگشت نفت به دوران پرشکوه میسر نیست؟ 6 روز پیشمذاکرات اخیر او یک درباره کاهش سقف تولید نفت توجهات زیادی به خود جلب کرده و البته توجه به حقی هم هست، چرا که در کوتاه مدت این امر بر قیمت نفت اثرگذار است.

بازداشت 2 مدیر تعاونی اعتباری فرشتگان 6 روز پیشدادستان تهران در خصوص وضعیت تعاونی‌های اعتبار غیرمجاز توضیحاتی داد و با ذکر مصادیقی از پرونده‌های مطروحه از جمله تعاونی‌های اعتبار فرشتگان و ثامن‌الحجج، خواستار تشدید نظارت‌ها از سوی بانک مرکزی شد.

تلگرام Instant View را معرفی کرد 6 روز پیشتلگرام ساعاتی پیش با انتشار نسخه 3.14 به قابلیت های جدیدی مجهز شده که آن را از همیشه دوست داشتنی تر می کند. مهم ترین این قابلیت ها Instant View، ابزار Telegraph و Jump to Date هستند که مضاف بر این ها شاهد تغییرات ریز و درشت دیگری هم هستیم.

ماجرای تک‌پسر خانواده که به داعش پیوست 6 روز پیشبیش از یک سال است که "نیکولا بنیاهیا" ماجرای زندگی مخفی و مرگ پسرش را پنهان کرده است.

ویدیو : عملیات پیدا کردن یکی از مواضع فرماندهی داعش توسط نیروهای ویژه ارتش روسیه 6 روز پیشنیروهای ویژه ارتش روسیه شب گذشته خانه ای را که درآن بعنوان یکی از مقر های فرماندهی داعش بود را محاصره کردند که درطی این عملیات 4 تروریست تکفیری به هلاکت رسیده و مقادیر زیادی مهمات نظامی نیز کشف و ضبط شد .

تفرقه در اردوگاه جمهوری‌خواهان 6 روز پیشجمهوری‌خواهان بر سر دو راهی جولیانی و رامنی برای وزارت امور خارجه قرار گرفته‌اند. به نوشته روزنامه نیویورک‌تایمز، دو گروه رقیب در داخل جمهوری‌خواهان بر سر انتخاب وزیر امور خارجه به بن‌بست رسیده‌اند. بین مشاوران رسمی و غیررسمی ترامپ بحث‌های فراوانی شده است تا بین رودی جولیانی یا میت رامنی...

مدیریت سرمایه انسانی در عصر یادگیری ماشینی 6 روز پیشیادگیری ماشینی که به‌عنوان زیرشاخه علوم کامپیوتر تعریف می‏شود و یادگیری را اتوماتیک‏ می‏کند تا شناسایی و پیش‏بینی‏ الگوها را امکان‏پذیر کند، حوزه‏ای است که به تدریج نحوه ارزیابی کسب‏وکارها و تصمیم‏گیری‏ها از سوی رهبران کسب‏وکار را متحول می‏کند. به همین دلیل، به‏کارگیری یادگیری ماشینی برای ارزیابی رفتار انسانی و...

5دلیل عدم ورود گردشگری به بورس 6 روز پیشبرخی از کارشناسان بازار سرمایه بر این باورند که نبود اطمینان به ثبات رونق گردشگری در ایران، مهم‌ترین دلیل عدم استقبال از ورود کسب‌وکارهای این صنعت به بورس و فرابورس است. این در حالی است که عده‌ای دیگر از کارشناسانی که در همین حوزه فعالیت می‌کنند، کوچک بودن حجم سرمایه...

کاهش بیشتر دمای هوا خسارت به باغات مازندران را افزایش می دهد 6 روز پیشرئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران گفت: کاهش بیشتر دمای هوا خسارت به باغات مازندران را افزایش می دهد.

ویدیو : بالارفتن از برج برای عکس سلفی به سبک اسپایدرمن 6 روز پیشیه کوهنورد فرانسوی به نام آلرت رابن روز جمعه از یک برج 38 طبقه در فرانسه برای گرفتن عکس سلفی بالا رفت که پس از پایین آمدن از برج توسط پلیس دستگیر شده اما پس از ساعاتی آزاد شد .

نحوه برخورد دو قطار از زبان استاندار سمنان 1 هفته پیشاستاندار سمنان گفت: آنچه که می‌توان احتمال داد این است که لکوموتیو قطار تبریز به دلیل شدت سرما یخ زده و این قطار مجبور شده در 4 و نیم کیلومتری از ایستگاه متوقف شود.

مرگ گلناره دختر کریم اف تکذیب شد 1 هفته پیشخبر انتشار یافته و پر بازتاب کشته شدن گلناره دختر اسلام کریم اف رئیس جمهوری فقید ازبکستان بر اثر مسمومیت و سپس دفن پنهانی وی تکذیب و اعلام شد که همچنان در بازداشت خانگی بسر می برد.

سرکنسول ایران در کربلا:تا مشخص شدن هویت قربانیان باید صبر کرد 1 هفته پیشسرکنسول ایران در کربلا با بیان اینکه 71 کیسه شامل 59 جسد سوخته تقریبا کامل و 14 جسد متلاشی، برای تشخیص هویت تا عصر امروز به ایران انتقال می یابد، گفت تا مشخص شدن هویت قربانیان ، از طریق آزمایش دی ان ای باید صبر کنیم.

علم الهدی: هر زمزمه سیاسی ضد بسیج زمزمه آمریکایی است 1 هفته پیشبسیج یک ملاک و محور برای بصیرت شما برادران و خواهران است که جریان‌های نفوذی دشمن را به‌عنوان جریان رقیب در تقابل بسیج و تضعیف‌کننده بسیج بشناسید و با این ملاک بدانید جریانی که دست‌نشانده دشمن در داخل کشور است، کدام جریان است.

احمدی‌نژاد به الهام گفت از او حمایت نمی‌کند 1 هفته پیشعضو جبهه توحید و عدالت با بیان اینکه بعضی از اصولگرایان حمایت خود را از محمود احمدی‌نژاد طوری مطرح کردند که گویی آنها احمدی‌نژاد را به عرصه آورده‌اند، گفت: آن رایی که قرار بود در سبد احمدی‌نژاد ریخته شود به سمت و سبد دیگری ریخته نخواهد شد.