منابع خبری

آخرین خبرهای «55 آنلاین»

انگلیسی ها بزودی این گذرگاه تاریخی را به روی مهاجران را خواهند بست55 آنلاین ، 7 ساعت پیشنمایندگان جناح محافظه کار متحد ترزامی نخست وزیر انگلیس نسبت به هزینه ای که برای تامین امنیت مرزهای مشترک انگلیس با اروپا بویژه فرانسه پرداخت می شود معترض هستند.به گزارش ایران آنلاین به نقل از شبکه جهانی بی بی سی آنها مدعی هستند برای تامین همین نیروهای امنیتی که در...

BBC با این تدارک به یاری بریتانیا در اسکاتلند می آید55 آنلاین ، 7 ساعت پیشانگلیسی برای جلوگیری از جدایی اسکاتلند برنامه تبلیغاتی و سیاسی گسترده به اجرا گذاشته اند. با آنکه آخرین رفراندوم در باره ماندن یا رفتن اسکاتلند ثروتمند که بخش عمده قدرت مالی انگلیس را تشکیل می دهد، به نفع لندن تمام شد و اکثریت مردم خواهان حفظ اتحاد با بریتانیا شدند...

قانون درباره اسنپ و تپسی چه می گوید55 آنلاین ، 7 ساعت پیشبازاریابی شبکه‌ای قانونمند شد. این تیتر خبری است که یکی از خبرگزاری‌های رسمی از نشست هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی منتشر کرد. خبری که از نظر خیلی‌ها به مجوزدارشدن فعالیت‌های گلدکوئیست و هرمی تعبیر شد و بحث‌های داغی پیرامون آن در فضای مجازی شکل گرفت؛ اما روابط‌عمومی اتاق اصناف...

7 کشته در تصادف محور کرمان - ماهان55 آنلاین ، 7 ساعت پیشتصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

اسقاط پورشه 2017 برای آموزش آتش نشانان آلمانی55 آنلاین ، 7 ساعت پیشیک مدرسه آتش نشانی در نورنبرگ آلمان برای تمرین بریدن سقف خودرو از نسل جدید پورشه پانامرا استفاده کرد.

ویدیو : جدیدترین سلاح های ارتش روسیه در نمایشگاه مهمات ابوظبی55 آنلاین ، 7 ساعت پیشروسیه از جدیدترین سلاح های جنگنده خودش در نمایشگاه Idex رونمایی کرد .

سیدمحمد غرضی: نقدینگی کشور460 هزارمیلیارد تومان بوده55 آنلاین ، 7 ساعت پیشسیدمحمد غرضی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 با تارنمای "ایران وایر" گفتگویی کرده است که متن آن را در ادامه می خوانید:

جهانگیری:3 میلیون بیکار در کشور داریم55 آنلاین ، 11 ساعت پیشمعاون اول رئیس جمهور گفت: وقتی گفته می شود سالی 1 میلیون 200 هزار جوان داریم که وارد بازار کار می شوند و اگر بتوانیم 1 میلیون 200 هزار شغل ایجاد کنیم معنایش این است که 3 میلیون بیکاری که الان داریم، این تعداد ثابت باقی می ماند.

محمد بنا: چرا کسی به کی‌روش نمی‌گوید،دیکتاتور؟55 آنلاین ، 11 ساعت پیشمحمد بنا درباره‌ی آخرین وضعیت خود پس از کناره‌گیری از دنیای مربیگری در کشتی فرنگی گفت: من در حال حاضر ورزش می‌کنم، ورزش را تماشا می‌کنم و مسابقه‌های کشتی‌گیران را که خارج از ایران اتفاق می‌افتد را به صورت اینترنتی دنبال می‌کنم.

رئیس سازمان زندان‌ها: 92 درصد مردان زندانی جرائم غیرعمد از همسر خود جدا شده‌اند55 آنلاین ، 11 ساعت پیشرئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی بدون ارائه آمار گفت که حدود 92 درصد از آقایان زندانی جرائم غیرعمد از جمله در زمینه مهریه و نفقه پس از آزادی، از همسر خود جدا شده‌اند که بیانگر وجود مشکلاتی در قانون حمایت از خانواده است.

دادستان کل کشور: فهرستی بالای ۱۰ مدیر دوتابعیتی را به وزارت اطلاعات دادم55 آنلاین ، 11 ساعت پیشدادستان کل کشور گفت: فهرستی بالای ۱۰ نفر از دو تابعیتی هایی که در مناصب دولتی اشتغال دارند به وزارت اطلاعات ارسال کردم.

آتش‌سوزی در بازار قدیم خرم‌آباد مهار شد55 آنلاین ، 11 ساعت پیشمدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد گفت: آتش‌سوزی در بازار قدیم خرم‌آباد به‌طور کامل مهار شد.

دادستان کل کشور: فهرست دوتابعیتی ها را دوشنبه صبح به وزارت اطلاعات فرستادیم55 آنلاین ، 11 ساعت پیشدادستان کل کشور از ارسال فهرستی از افراد دوتابعیتی به وزارت اطلاعات خبر داد.

ریو، شش ماه پس از المپیک55 آنلاین ، 11 ساعت پیشحتی پیش از این که برزیل ساخت و ساز برای میزبانی رقابت‌های المپیک و پارالمپیک 2016 را بپذیرد،‌ هزاران نفر در خیابان‌ها علیه میزبانی "ریو" تظاهرات می‌کردند و می‌گفتند که برزیل با این همه مشکلات اقتصادی،‌ فساد و فقر، خرج‌هایی واجب‌تر از ساختن ورزشگاه و هتل برای المپیک تابستانه دارد....

«عراقچی» : امنیت در منطقه حرف اول را می‌زند؛ دانشجویان خارجی حلقه وصل کشورها هستند55 آنلاین ، 16 ساعت پیشمعاون وزیر خارجه کشورمان در نشستی با دانشجویان خارجی دانشگاه‌های مشهد با تاکید بر اولویت امنیت در منطقه گفت که دانشجویان خارجی حلقه وصل کشورها هستند.

چین برای معرفی تروریست‌ها پاداش می‌دهد55 آنلاین ، 16 ساعت پیشدر پی حملات تروریستی ماه های اخیر در منطقه خودمختار سین کیانگ در شمال غرب چین، مقامات این استان به کسانی که در معرفی تروریست‌ها به آنان کمک کنند، پاداش می دهند.

اولین رآکتور اتمی امارات می 2017(اردیبهشت-خرداد) وارد مدار می‌شود55 آنلاین ، 16 ساعت پیشرسانه آمریکایی گزارش داده که امارات عربی متحده با وارد مدار کردن اولین رآکتور اتمی خود در ماه می، اولین کشور عربی خواهد شد که عضو باشگاه هسته‌ای غیرنظامی جهان می‌شود

زبان‌ فارسی به لیست زبان‌های آموزشی مدارس ترکیه اضافه شد55 آنلاین ، 16 ساعت پیشوزارت آموزش ترکیه اعلام کرد که برخی زبان‌های خارجی در سال جدید تحصیلی به لیست زبان‌های خارجی مدارس اضافه شده است.

مسابقات بین المللی نظامی روسیه با حضور ایران برگزار می شود55 آنلاین ، 16 ساعت پیشسومین دوره مسابقات بین المللی نظامی روسیه فردا (پنجشنبه) در شهر بندری سوچی روسیه در ساحل دریای سیاه آغاز می شود و تیم ایران نیز در این رقابت ها شرکت دارد.

گزافه‌گویی‌های سخنگوی اردوغان: ایران باید در محاسباتش در جهان بازنگری کند55 آنلاین ، 16 ساعت پیشسخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت آنکارا خواهان تشدید تنش با ایران نیست.