اندازه گیری دمای بدن با حسگر پوشیدنیایرنا ، 14 دقیقه پیشتهران - ایرنا - محققان دانشگاه برکلی کالیفرنیا با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی یک حسگر پوشیدنی ساختند که دمای بدن را اندازه‌گیری می‌کند.

جزئیات حادثه غرق شدن گردشگران در رودخانه دز خوزستانسیمرغ ، 14 دقیقه پیش معاون فرماندار دزفول با بیان اینکه تاکنون اجساد 2 نفر از گردشگران از رودخانه دز خارج شده گفت: 9…

کل کل کردن سردار آزمون با امیر تتلو و توهین تتلو به وی! عکسسیمرغ ، 14 دقیقه پیشدر پی انتقاد سردار آزمون از واكنش عجيب اميرحسين مقصودلو ( امیر تتلو ) نسبت به مرگ دردناك آتنا…

اعتراض به ساخت مجتمع جدید شهروند در منطقه 17 تهرانسیمرغ ، 14 دقیقه پیشخانواده شهدا، هیات امنای مساجد و اهالی محله خیابان شهید صبوری عصر دیروز به ساخت مجتمع جدید تجاری…

بازداشت فعال حقوق بشر آلمانی در ترکیه/ تنش میان آلمان و ترکیه سیمرغ ، 14 دقیقه پیشرئیس جمهور ترکیه در واکنش به چرخش موضع آلمان در برابر آنکارا به دلیل بازداشت فعال حقوق بشر آلمانی…

درد و سوزش ناحیه فرج و لابیا ها می تواند نشانه بیماری ولوودینیا باشدسیمرغ ، 14 دقیقه پیشزنان مبتلا به ولودینیا بدون هیچ دلیل مشخصی درد مزمن در فرج دارند. تا این اواخر، پزشکان این عارضه را…

تبلیغ بهنوش بختیاری برای دکتر زیبایی اش! عکسسیمرغ ، 14 دقیقه پیشبهنوش بختیاری بازیگر 42 ساله کشورمان به معرفی دکتر زیبایی اش پرداخت!

علت جدایی نیمار از بارسلونا چیست؟سیمرغ ، 14 دقیقه پیشگویا نیمار تصمیم خود برای جدایی از بارسلونا را گرفته و بزودی به تیم پاری سن ژرمن خواهد پیوست.

توضیح مهدی طارمی در خصوص درگیری اینستاگرامی با تتلو! عکسسیمرغ ، 14 دقیقه پیشسردار آزمون و مهدی طارمی در پست‌هایی اینستاگرامی به حمایت از آتنا اصلانی پرداختند.

چربی سوزی موثر با یک نوشیدنی تابستانی!!سیمرغ ، 14 دقیقه پیشاگر به دنبال یک راهکار سریع و ارزان و بدون عوارض برای لاغری و چربی سوزی هستید به کمک این نوشیدنی…

ریزش معدن در راور / 4 کشته و زخمیسیمرغ ، 14 دقیقه پیشمعاون امور عمرانی و فنی استانداری کرمان از کشته و زخمی شدن 4 نفر در اثر ریزش معدن اشکلیی منطقه هجدک…

نبود استراتژی حلقه مفقوده تفکیک وزارت خانه‌ها / خارج شدن تجارت خارجی از بن بست با ورود به wtoمیزان ، 14 دقیقه پیشعضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به تجربه شکست تفکیک و ادغام وزارت صنعت،معدن و تجارت در سال‌های گذشته، گفت: تفکیک و یا ادغام مسئله مهمی برای به حرکت درآمدن چرخ این بخش‌ از اقتصاد کشور نبوده و در حال حاضر مهمترین موضوع ترسیم نقشه راهی برای روبه جلو حرکت کردن این وزارت‌ها است، به این معنا که تمامی اجزای وزارت خانه باید ابزار پیشبرد یک برنامه مدون در این حوزه باشند.

وزرایی انتخاب شوند که آماده هزینه دادن برای دولت باشندایسنا ، 14 دقیقه پیشیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ‌وزرایی باید برای دولت دوازدهم انتخاب شوند که هماهنگ با رییس‌جمهور بوده و آمادگی برای هزینه‌دهی در جهت تحقق برنامه‌ها و وعده‌های دولت را داشته باشند.

تصاویر جدید فریم فلزی آیفون 8 وجود سنسور اثر انگشت در بخش پشتی را تایید می‌کنند!گجت نیوز ، 31 دقیقه پیش تصاویر جدید فریم فلزی آیفون 8 (Apple iPhone 8) که شب گذشته شاهد انتشار آنها بودیم، باز هم به شایعات مربوط به محل قرارگیری تاچ آی دی دامن می‌زنند. در این تصاویر جدید، یک سوراخ دایره‌ای در بخش پشتی و زیر لوگوی اپل دیده می‌شود که احتمالا به سنسور اثر انگشت تعلق دارد. هرچند، عکس ... .

تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج) / گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خودمیزان ، 44 دقیقه پیشیک کارشناس علوم قرآنی با اشاره به تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج)، از گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خود به عنوان نخستین تلاش در مسیر انتظار ظهور سخن گفت.

با کشاندن اختلاف در سطح رسانه‌ها، اعتماد مردم را از دست ندهیمایسنا ، 44 دقیقه پیشیک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «تخریب به نفع کشور نیست و اعتماد مردم را سلب می‌کند» گفت: جبهه اصلاحات این ظرفیت را دارد که به نظام کمک کرده و خیلی از گره‌های کشور را باز کند. در واقع باید این ظرفیت و پشتوانه مردمی را قدر بداند.

هشدار در مورد به کارگیری اتباع بیگانه در شهرداریبرترین ها ، 47 دقیقه پیشرئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران نسبت به بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در معاونت خدمات شهری هشدار داد.

زلزله‌ 6 ریشتری، ترکیه را لرزاندبرترین ها ، 51 دقیقه پیشزلزله‌ای با قدرت بیش از 6 درجه در مقیاس ریشتر، مناطق تفریحی واقع در جنوب غرب ترکیه را لرزاند.

کشف نُت‌ دست‌ نویس آهنگساز بزرگ در نیوزیلندبرترین ها ، 56 دقیقه پیشمتخصصان نت‌های دست‌نویس «گوستاو هولست» شامل «ترانه‌های فوالک سامرست» را در کتابخانه‌ای در نیوزیلند پیدا کردند.

پیام صادقیان ازبازی امروزسوپرجام کنار کشیدتابناک ، 1 ساعت پیش

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn