پس لرزه جشنواره فیلم فجر طبیعی است/بخش ملی و بین الملل تجمیع شود

پس لرزه جشنواره فیلم فجر طبیعی است/بخش ملی و بین الملل تجمیع شود

تهران - ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت»، پس لرزه های جشنواره فیلم فجر را مساله ای طبیعی دانست که همه ساله وجود دارد و در عین حال خواستار برگزاری جشنواره ای یکدست و نه در دو بخش ملی و بین المللی شد.

رویدادهایی که ششم اسفند ماه در استان مرکزی خبری می شوند

رویدادهایی که ششم اسفند ماه در استان مرکزی خبری می شوند

اراک - ایرنا - برگزاری آیین عبادی سیاسی نماز جمعه و اولین دوره مسابقات درگ (شتاب) از جمله رویدادهایی است که در روز جمعه ششم اسفند ماه در استان مرکزی خبری می شود.

آزمون دکتری نیمه متمرکز 96 آغاز شد

آزمون دکتری نیمه متمرکز 96 آغاز شد

تهران - ایرنا - آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1396 ساعت 8 صبح امروز(جمعه) همزمان در تهران در 54 شهرستان کشور آغاز شد.

موانع ظهور امام زمان(عج) چیست؟/ گناهان و آزرده شدن قلب امامان معصوم(ع)

موانع ظهور امام زمان(عج) چیست؟/ گناهان و آزرده شدن قلب امامان معصوم(ع)

محمدی با اشاره به موانع ظهور امام زمان (عج) از گناهان افراد به عنوان عاملی جهت آزرده شدن قلب امام معصوم (ع) سخن گفت.

رویدادهایی که روز جمعه در سمنان خبری می شود

رویدادهایی که روز جمعه در سمنان خبری می شود

سمنان- ایرنا- افتتاح طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان های استان سمنان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله رویدادهای خبری روز جمعه است که خبرنگاران و عکاسان نسبت به پوشش آن اقدام می کنند.

جشنواره فیلم 100 الگوسازی كند/ فیلم 100 ژانری جذاب برای مخاطب امروز است

جشنواره فیلم 100 الگوسازی كند/ فیلم 100 ژانری جذاب برای مخاطب امروز است

رامین ناصرنصیر گفت: برپایی این جشنواره صرف یك مراسم و دیدن و رفتن نباشد بلكه بتواند برای فیلم‌سازان الگوسازی كند مسیری برای رشد علاقه‌مندان فراهم آورد.

حدیث امام صادق(ع)درباره نافرمانی خدا

حدیث امام صادق(ع)درباره نافرمانی خدا

هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می‌شود.

پربیننده ترین عناوین

سال خروس چگونه سالی است؟

جامعیت قرآن در قرآن

زرشناس: نفوذ می‌خواهد ارتجاع شبه‌مدرن را بر ما حاکم کند/ مسائل امروز جامعه ما ناشی از عملکرد نئولیبرالی مسئولین است/ عبدالکریمی: مساله‌ای به نام نفوذ فرهنگی را باور ندارم/ باید اندیشه‌های ایدئولوژیک را کنار بگذاریم

چرا آنجلینا جولی حشره می‌خورد؟

«معمای شاه» الگوی خوب برای تولید آثار فاخر

تیزر فیلم سینمایی «هلن»

«دیو و دلبر» موضوع اصلی رسانه‌های اجتماعی

ازدواج کم‌توانان ذهنی؛ آری یا نه

پنجمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت در کیش

محبوب ترین کلمه مردم چیست؟

تغییر لوگوی گوگل به مناسبت کشف سیاره‌های مشابه زمین+عکس

پشت صحنه تازه کشف شده از ترسناک‌ترین فیلم تاریخ+فیلم(+18)

نمایشنامه‌خوانی «جعفر خان از فرنگ برگشته» در نیاوران

راهنمای سفر به جمهوری چک

می‌توان با ابزار بیان و شعر با ظالمان مبارزه کرد

حمام فین کجاست؟

سفر به بانکوک؛ گشت و گذار ۳ روزه

زرشناس: نفوذ می‌خواهد ارتجاع شبه‌مدرن را بر ما حاکم کند/ مسائل امروز جامعه ما ناشی از عملکرد نئولیبرالی مسئولین است/ عبدالکریمی: مساله‌ای به نام نفوذ فرهنگی را باور ندارم/ باید اندیشه‌های ایدئولوژیک را کنار بگذاریم

خوب بد جلف در هفته نخست به باشگاه میلیاردی ها پیوست/نگاه مثبت گیشه به انیمیشن مبارک+ عکس

«خیانت» در باران

تغییر زمان اکران به دلیل حساسیت انتخابات ریاست جمهوریباشگاه خبرنگاران ، 16 دقیقه پیشتمایل داشتیم فیلم را قبل از انتخابات اکران کنیم، اما به علت شرایط این زمان و حساسیت‌هایی که وجود دارد احتمالا پس از انتخابات اکران خواهیم کرد.

پس لرزه جشنواره فیلم فجر طبیعی است/بخش ملی و بین الملل تجمیع شودایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران - ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت»، پس لرزه های جشنواره فیلم فجر را مساله ای طبیعی دانست که همه ساله وجود دارد و در عین حال خواستار برگزاری جشنواره ای یکدست و نه در دو بخش ملی و بین المللی شد.

حضور گزارشگر جوان نود در «خندوانه»/ تغییر مسیر زندگی گزارشگر تلویزیون با یک انتخاب رشتهباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشبرنامه «خندوانه» شب گذشته میزبان محمد حسین میثاقیان بود .

رویدادهایی که ششم اسفند ماه در استان مرکزی خبری می شوندایرنا ، 1 ساعت پیشاراک - ایرنا - برگزاری آیین عبادی سیاسی نماز جمعه و اولین دوره مسابقات درگ (شتاب) از جمله رویدادهایی است که در روز جمعه ششم اسفند ماه در استان مرکزی خبری می شود.

آزمون دکتری نیمه متمرکز 96 آغاز شدایرنا ، 1 ساعت پیشتهران - ایرنا - آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1396 ساعت 8 صبح امروز(جمعه) همزمان در تهران در 54 شهرستان کشور آغاز شد.

چه کسانی بهترین های اهل بهشت هستند؟باشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشدر میان کسانی که توانسته اند با انجام کارهای نیک به بهشت روند، برخی ها جایگاه ویژه ای دارند.

آخرین اخبار از وضعیت ساخت سریال حضرت موسی (ع)/ فیلمنامه کامل شدباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشهنوز منابع مالی این پروژه بزرگ مشخص نیست؛ اما فیلمنامه آن کامل شده است.

موانع ظهور امام زمان(عج) چیست؟/ گناهان و آزرده شدن قلب امامان معصوم(ع)میزان ، 2 ساعت پیشمحمدی با اشاره به موانع ظهور امام زمان (عج) از گناهان افراد به عنوان عاملی جهت آزرده شدن قلب امام معصوم (ع) سخن گفت.

رویدادهایی که روز جمعه در سمنان خبری می شودایرنا ، 2 ساعت پیشسمنان- ایرنا- افتتاح طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان های استان سمنان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله رویدادهای خبری روز جمعه است که خبرنگاران و عکاسان نسبت به پوشش آن اقدام می کنند.

لردگان؛ شهر رنگ‌ها + تصاویرباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشلردگان یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری است که از دیرباز به عنوان شهر رنگ‌ها شناخته شده است.

غبار روبی امام زاده محمد بن جعفر صادق(ع) بسطام - عکس : مهسا شانیانایرنا ، 3 ساعت پیش

جشنواره فیلم 100 الگوسازی كندباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشبرپایی این جشنواره صرفا نباید یك مراسم و دیدن و رفتن باشد؛ بلكه باید بتواند برای فیلم‌سازان الگوسازی كند.

جشنواره فیلم 100 الگوسازی كند/ فیلم 100 ژانری جذاب برای مخاطب امروز استمیزان ، 4 ساعت پیشرامین ناصرنصیر گفت: برپایی این جشنواره صرف یك مراسم و دیدن و رفتن نباشد بلكه بتواند برای فیلم‌سازان الگوسازی كند مسیری برای رشد علاقه‌مندان فراهم آورد.

حدیث امام صادق(ع)درباره نافرمانی خداباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشهر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می‌شود.

جشنواره‌ای برای كشف فیلم‌سازان خلاقمیزان ، 5 ساعت پیششهرام میراب‌اقدم، بهرنگ دزفولی‌زاده و درنا مدنی از فیلم‌سازان كوتاه در گفت‌و‌گو با سایت «سوره سینما» از ویژگی‌ها و چگونگی ساخت فیلم‌های 100 ثانیه‌ای صحبت كردند.

«خدا ترسی» از صفات ویژه مرحوم سلحشور بودسینما خبر ، 6 ساعت پیشمراسم اولین سالگرد درگذشت مرحوم سلحشور در باغ فیض تهران با حضور جمعی از شخصیت‌های فرهنگی، سیاسی و مقامات لشکری و کشوری برگزار شد.

کودکان در نوروز 1396 چه برنامه هایی را می بینند؟سینما خبر ، 6 ساعت پیشتلویزیون برای کودکان در سال جاری برنامه های متنوعی را از جمله کلاه قرمزی و محله گل و بلبل تدارک دیده است.

آن سوی زندگی های شیک شهریسینما خبر ، 6 ساعت پیشبزرگترین وام سینمای جنایی و حتی «فیلم نوآر»های گانگستری به آثار مکتوبی است که رمان نویسان برجسته غربی ظرف ۱۰۰ سال اخیر نگاشته اند و مورد اقتباس فیلمسازان قرار گرفته و از میان مخلوقات خیالی اما به شدت جذاب آنها کارآگاههایی افسانه ای مانند فیلیپ مارلو و سم اسپید بیرون آمده اند

آب رودخانه های خوزستان، به جز در موارد آشامیدنی منتقل نمی شودشبستان ، 6 ساعت پیش خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با تاکید بر عدم انتقال آب از رودخانه های خوزستان اظهار کرد: به دستور رئیس جمهور به جز موارد آشامیدنی حتی یک قطره آب از رودخانه های خوزستان منتقل نخواهد شد.

همایش بزرگداشت روز مهندس در استان لرستانشبستان ، 6 ساعت پیش همایش بزرگداشت روز مهندس با همکاری بسیج مهندسین و سازمان مهندسی استان لرستان در خرم ‌آباد برگزار شد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn