امام جمعه مهریز:اقامه نماز اول وقت نقش موثری در کاهش ناهنجاری اجتماعی دارد

امام جمعه مهریز:اقامه نماز اول وقت نقش موثری در کاهش ناهنجاری اجتماعی دارد

یزد - ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: با ترویج اقامه نماز در اول وقت در پایه های مختلف تحصیلی میان دانش آموزان قطعا بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب های فرهنگی و اخلاقی کاهش می یابد.

آنچه در روز چهارم محرم بر امام حسین(ع) و یارانشان گذشت/گرفتن روزه در ماه محرم ثواب بسیار دارد

آنچه در روز چهارم محرم بر امام حسین(ع) و یارانشان گذشت/گرفتن روزه در ماه محرم ثواب بسیار دارد

کارشناس علوم قرآنی گفت: در چهارمین روز از ماه محرم عبیدالله بن زیاد مردم کوفه را در مسجد جمع کرد و طی سخنرانی که داشت، آن ها را برای شرکت در جنگ و مقابله با "سیدالشهداء" تشویق کرد.

فعالیت 252 هیات مذهبی در شهرستان دلفان

فعالیت 252 هیات مذهبی در شهرستان دلفان

خرم آباد - ایرنا - سرپرست اداره تبیلغات اسلامی شهرستان دلفان گفت: 252 هیات مذهبی در این شهرستان آیین های دهه محرم در سطح شهر نورآباد و روستاهای شهرستان را برگزار می کنند.

      فردوس تئاتر کمال تلویزیون

فردوس تئاتر کمال تلویزیون

فردوس کاویانی، سند شرافت تئاتر ایران است؛ سندی هنوز زنده، گرچه نه چندان سرزنده. اردیبهشت‌ امسال بود که او را پس از مدت‌ها در مراسمی دیدیم اما این کاویانی با تصویری که از عمو فردوس همواره در ذهن داشتیم، کوچک‌ترین قرابتی برقرار نمی‌کرد. پس از آن بود که همه نگرانش شدیم. با کسی به گفت‌وگو نمی‌نشست. تنها، همسرش می‌گوید باید برای جلوگیری از پیشرفت پارکینسون، دوز داروها را بالاتر می‌بردند که نکرده‌اند و ... .

حدیث روز/ امام حسین(ع) به کسانی که برای محاصره او به کربلا آمده بودند چه فرمود؟

حدیث روز/ امام حسین(ع) به کسانی که برای محاصره او به کربلا آمده بودند چه فرمود؟

امام حسین علیه‌السلام خطاب به کسانی که برای محاصره او به کربلا آمده بودند فرمود ای مردم! اگر شما تقوا در پیش گیرید و حقّ را برای اهلش شناسید خدا از شما خشنودتر خواهد شد.

نامه‌ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

نامه‌ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

شخص محتاجی درخواست خود را در نامه‌ای نوشت و به امام حسین(ع) داد. امام(ع) قبل از خواندن نامه پاسخ آن را داد.

وقتی صداپیشه «جناب خان» مداحی می‌کند/ مداح موردعلاقه محمد بحرانی چه کسی است؟

وقتی صداپیشه «جناب خان» مداحی می‌کند/ مداح موردعلاقه محمد بحرانی چه کسی است؟

به مناسبت آغاز ایام عزای حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) حسینیه مجازی خبرگزاری دانشجو هر روز میزبان یک چهره است و به انتخاب آن بزرگواران یک نوحه را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

حُر؛ آزاد مرد کربلا

حُر؛ آزاد مرد کربلا

تمام مسیر را فکر کرد اصلا نمی‌دانست کار درستی می‌کند یا نه. بستن آب به روی پسر پیامبر مگر کار آسانی است که عبیدالله به این راحتی دستورش را به من داده است؟

پربیننده ترین عناوین

آغاز مهری نو با نفس های گرم دانش آموزان در مدارس انزلی

شهیدی چون حسین کربلا کو

آینده‌شناسی جامعه منتظر جهانی در کتاب «تمنا»

برنامه تحول در مدیریت نظام تعلیم و تربیت تدوین شد

آغاز مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد نادر گلچین

عمارت بادگیر کاخ گلستان؛ محل تاج‌ گذاری مظفرالدین شاه

اجرای بیش از 50 ویژه برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در چرداول

زنگ آغاز سال تحصیلی در 157 مدرسه دهلران نواخته شد

وزارت ارشاد 11 میلیارد ریال کتاب از ناشران خریداری می کند

استاندارد ملی گلیچ‌بافی در سمنان تدوین می‌شود

راه اندازی ستاد بازسازی عتبات عالیات مهاجرین افغانستانی در البرز

آموزش و پرورش برای تربیت دانش آموزان پرسشگر اهتمام دارد

حُر؛ آزاد مرد کربلا

وقتی صدا پیشه «جناب خان» مداحی می‌کند

روند نظارت بر بازی های موبایلی توسط بنیاد ملی بازی اعلام شد

درگذشت رحمان نریمانی موجب تاسف اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان غربی شد

طرز تهیه میرزا قاسمی

مینودشت میزبان سومین اجلاس استانی نماز در گلستان

نمایشگاه لباس عاشورایی برگزیدگان خود را شناخت

بیش از 60 درصد مدارس نظرآباد نیاز به تخریب و بازسازی دارد

امام جمعه مهریز:اقامه نماز اول وقت نقش موثری در کاهش ناهنجاری اجتماعی داردایرنا ، 13 دقیقه پیشیزد - ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: با ترویج اقامه نماز در اول وقت در پایه های مختلف تحصیلی میان دانش آموزان قطعا بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب های فرهنگی و اخلاقی کاهش می یابد.

آنچه در روز چهارم محرم بر امام حسین(ع) و یارانشان گذشت/گرفتن روزه در ماه محرم ثواب بسیار داردمیزان ، 26 دقیقه پیشکارشناس علوم قرآنی گفت: در چهارمین روز از ماه محرم عبیدالله بن زیاد مردم کوفه را در مسجد جمع کرد و طی سخنرانی که داشت، آن ها را برای شرکت در جنگ و مقابله با "سیدالشهداء" تشویق کرد.

فعالیت 252 هیات مذهبی در شهرستان دلفانایرنا ، 31 دقیقه پیشخرم آباد - ایرنا - سرپرست اداره تبیلغات اسلامی شهرستان دلفان گفت: 252 هیات مذهبی در این شهرستان آیین های دهه محرم در سطح شهر نورآباد و روستاهای شهرستان را برگزار می کنند.

فردوس تئاتر کمال تلویزیونآریا ، 55 دقیقه پیش فردوس کاویانی، سند شرافت تئاتر ایران است؛ سندی هنوز زنده، گرچه نه چندان سرزنده. اردیبهشت‌ امسال بود که او را پس از مدت‌ها در مراسمی دیدیم اما این کاویانی با تصویری که از عمو فردوس همواره در ذهن داشتیم، کوچک‌ترین قرابتی برقرار نمی‌کرد. پس از آن بود که همه نگرانش شدیم. با کسی به گفت‌وگو نمی‌نشست. تنها، همسرش می‌گوید باید برای جلوگیری از پیشرفت پارکینسون، دوز داروها را بالاتر می‌بردند که نکرده‌اند و ... .

حدیث روز/ امام حسین(ع) به کسانی که برای محاصره او به کربلا آمده بودند چه فرمود؟مشرق نیوز ، 1 ساعت پیشامام حسین علیه‌السلام خطاب به کسانی که برای محاصره او به کربلا آمده بودند فرمود ای مردم! اگر شما تقوا در پیش گیرید و حقّ را برای اهلش شناسید خدا از شما خشنودتر خواهد شد.

نامه‌ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ دادمشرق نیوز ، 1 ساعت پیششخص محتاجی درخواست خود را در نامه‌ای نوشت و به امام حسین(ع) داد. امام(ع) قبل از خواندن نامه پاسخ آن را داد.

وقتی صداپیشه «جناب خان» مداحی می‌کند/ مداح موردعلاقه محمد بحرانی چه کسی است؟خبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشبه مناسبت آغاز ایام عزای حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) حسینیه مجازی خبرگزاری دانشجو هر روز میزبان یک چهره است و به انتخاب آن بزرگواران یک نوحه را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

حُر؛ آزاد مرد کربلاخبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشتمام مسیر را فکر کرد اصلا نمی‌دانست کار درستی می‌کند یا نه. بستن آب به روی پسر پیامبر مگر کار آسانی است که عبیدالله به این راحتی دستورش را به من داده است؟

وقتی صدا پیشه «جناب خان» مداحی می‌کندخبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشبه مناسبت آغاز ایام عزای حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) حسینیه مجازی خبرگزاری دانشجو هر روز میزبان یک چهره است و به انتخاب آن بزرگواران یک نوحه را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

کتاب «فردا مسافرم» معرفی و بررسی می‌شودباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشخانه کتاب جلسه معرفی و بررسی کتاب «فردا مسافرم» اثر مریم راهی را برگزار می‌کند.

طرز تهیه میرزا قاسمیباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشمیرزا قاسمی یکی از پر طرفدارترین غذاهای گیلان و مازندران است و در سراسر ایران هم محبوبیت دارد.

ساخت فیلم کوتاه «فغان» ادامه داردباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشفیلم کوتاه «فغان» به کارگردانی مهران اسبقی در جاده خاوران در حال فیلمبرداری است.

حر بن یزید ریاحی که بود؟آریا ، 4 ساعت پیش

شب های عاشقیآریا ، 4 ساعت پیش

یک کلاغ چهل کلاغ‌های فضای مجازیآریا ، 5 ساعت پیش با گسترش شبکه‌های اجتماعی روز به‌روز شاهد رونق بازار شایعه هستیم و روزی نیست در گروه‌های مجازی با تعدادی شایعه روبه‌رو نشویم. یک روز از شایعه تعطیلات پنج روزه در کشور خبر داده می‌شود و روزی دیگر از تعطیلات زمستانی و... جالب این است که برخی کاربران هم روزانه این شایعات را پیگیری و به انتشار آن در گروه‌های دیگر کمک می‌کنند.

مصونیت رسانه‌ای در فضای مجازییآریا ، 5 ساعت پیش یکی از مهم‌ترین جلوه‌های کنش‌های کاربران در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، واکنش به فجایع و اتفاقات تلخ از جمله قتل و جنایت است. در همین مدت اخیر متاسفانه شاهد دو فاجعه مصیبت‌بار بودیم و ماجرای قتل آتنا و بنیتا، بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت.

سریال های محرم تلویزیون در غیاب «مختارنامه»برترین ها ، 5 ساعت پیشمناسبتی چون محرم و صفر فرصتی است تا سریال‌سازان پیام‌های مد نظر خود را از قاب تلویزیون در اختیار مخاطبان بگذارند؛ سریال‌هایی که به لحاظ پیشینه باید با مجموعه‌های موفقی چون «مختارنامه»، «شب دهم»، «معصومیت از دست رفته»، «وفا»، «سفر سبز» و «پریدخت» رقابت کنند که در ایام عزاداری سال‌های گذشته پخش شده‌اند. امسال «عقیق» و «هاتف» مجموعه‌هایی هستند که تلویزیون پخش آنها را برای شب‌های محرم تدارک دیده است.

انتقاد ناظری از رسیدگی به هنرمند بعد از مرگبرترین ها ، 8 ساعت پیشاستاد موسیقی و آواز سنتی ایران گفت: متاسفم از اینکه جامعه ما اینگونه است که فقط هنگام مرگ می آید و به هنرمند رسیدگی می کند.

تا نفس دارم کتاب می‌نویسم/ کتاب "بانوی فتنه" منتشر شدمهر ، 8 ساعت پیشاهر - بانوی رمان آذربایجان از انتشار کتاب جدید خود با عنوان "بانوی فتنه" خبر داد، گفت: تا نفس دارم کتاب می‌نویسم.

عمارت بادگیر کاخ گلستان؛ محل تاج‌ گذاری مظفرالدین شاه کجارو ، 8 ساعت پیشعمارت بادگیر در کاخ گلستان، میدان ارگ تهران واقع شده‌ که بین سال‌های ۱۲۲۰ و ۱۲۲۴ هجری قمری به دستور فتحعلی شاه قاجار ساخته شده است.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn