تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج) / گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خود

تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج) / گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خود

یک کارشناس علوم قرآنی با اشاره به تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج)، از گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خود به عنوان نخستین تلاش در مسیر انتظار ظهور سخن گفت.

کشف نُت‌ دست‌ نویس آهنگساز بزرگ در نیوزیلند

کشف نُت‌ دست‌ نویس آهنگساز بزرگ در نیوزیلند

متخصصان نت‌های دست‌نویس «گوستاو هولست» شامل «ترانه‌های فوالک سامرست» را در کتابخانه‌ای در نیوزیلند پیدا کردند.

سینماگران چقدر به حجاب اهمیت می‌دهند؟

سینماگران چقدر به حجاب اهمیت می‌دهند؟

سینما، صنعت نوینی است که با بهره‌گیری از جاذبه‌های بصری و خلق تصاویر بدیع، تبدیل به یک رسانه تاثیرگذار و مهم شده است.

   بهترين سريال هاي علمي تخيلي از نگاه منتقدين

بهترين سريال هاي علمي تخيلي از نگاه منتقدين

در سال هاي اخير شبکه هاي تلويزيوني با ساخت سريال هاي علمي تخيلي مانند «پرونده هاي محرمانه» ، «گمشدگان» و «چيزهاي عجيب» تماشاگران اين ژانر تلويزيوني را سرگرم کرده و باعث شده اند که ژانر علمي تخيلي بيش از پيش محبوبيت پيدا کند.

   گفتگو با «پروين بهمني» بانوي لالايي خوان قشقايي

گفتگو با «پروين بهمني» بانوي لالايي خوان قشقايي

پروين بهمني، يکي از افرادي است که عمر خود را در راه حفظ، احيا و اشاعه موسيقي نواحي ايران صرف کرده تا شايد بتواند به زعم خودش گامي کوچک بردارد و اين گنجينه عظيم را براي آيندگان به يادگار بگذارد.

   فيلم هاي کمدي دردسرساز سينماي ايران

فيلم هاي کمدي دردسرساز سينماي ايران

«اکسيدان» تازه ترين فيلم کمدي است که با زبان طنز سوژه اي مهم را محور روايت داستان قرار داده. فيلم هايي را که پيش از اين سراغ مباحث تابو رفته اند، بررسي و سرنوشت شان را مرور کرده ايم.

   معتبرترين و مهمترين جوايز ادبي جهان

معتبرترين و مهمترين جوايز ادبي جهان

جوايز ادبي مهم که در قالب‌هاي گوناگوني از پول نقد يا تنديس و مدال و... ساير نمادهاي اعتباري اغلب توسط نهادهاي دولتي، فرهنگستان‌ها، انجمن‌هاي ادبي، بنيادها و يا اشخاص منفرد به آثار ادبي برگزيده شده داده مي‌شوند، يکي از مهمترين راه‌هاي تشويق نويسندگان و شاعران به انجام فعاليت‌هاي ادبي و نيز يکي از محرک‌هاي اجتماعي براي گرم‌تر شدن بازار ادبيات به شمار مي‌آيند.

کمدی این روزهای سینما را دوست ندارم/می‌خواهند به خاطر بازی در رگ خواب مرا خفه‌ کنند

کمدی این روزهای سینما را دوست ندارم/می‌خواهند به خاطر بازی در رگ خواب مرا خفه‌ کنند

بازیگر سریال زیر تیغ گفت: فیلم‌های کمدی زیادی این روزها اکران می‌شود و بسیار هم می‌فروشند اما من به شخصه کمدی سینما را اینطور نمی‌دانم و راحت بگویم که کمدی این رزوهای سینمای ایران را اصلاً دوست ندارم.

پربیننده ترین عناوین

مجيد اخشابي: کم توجهي به بداهه‌پردازي از نقاط ضعف موسيقي ما است

مهدي وجداني به عنوان مدير روابط عمومي جشنواره موسيقي فجر منصوب شد

تسليت رئيس رسانه ملي به مناسبت درگذشت هنرمندي متعهد

کنسرت-نمايش «سي» براي سه شب ديگر تمديد شد

لاس وگاس؛ دیزنی لند بزرگسالان

«ميثم ابراهيمي» با تيک روي صحنه رفت

تأثیر سریال بازی تاج و تخت بر جستجوی هتل ها

«حوالی امروز» روی آنتن شبکه پنج می‌رود

4 هزار دانشمند، تربیت یافته مکتب امام صادق(ع)

جدیدترین پوستر‌های فیلم جنگ ستارگان ۸ رونمایی شد+عکس

یادداشت کدخدایی برای مرحوم کاسه‌ ساز

زمانی که مرد خراسانی از امام صادق(ع) درخواست قیام کرد

جمع بندی ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی از کلاش مریوان مثبت بود

داريوش ارجمند: شبکه قرآن دوست داشتني است

گزارش تصويري آريا از تئاتر شاخه نبات

کتابی درباره چگونگی «تربیت فرزند» معرفی شد

بمب پیمان معادی داستان بسیار تلخی دارد/هنوز پیشنهادی برای بازی در کار جدید مهران مدیری نداشته‌ام

فيلم هاي کمدي دردسرساز سينماي ايران

معتبرترين و مهمترين جوايز ادبي جهان

ناگفته هاي کارگردان مجموعه‌ي محبوب «ديرين ديرين»

تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج) / گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خودمیزان ، 44 دقیقه پیشیک کارشناس علوم قرآنی با اشاره به تاثیر دعا کردن در ظهور امام زمان (عج)، از گام‌های فرد منتظر در مسیر تهذیب نفس خود به عنوان نخستین تلاش در مسیر انتظار ظهور سخن گفت.

کشف نُت‌ دست‌ نویس آهنگساز بزرگ در نیوزیلندبرترین ها ، 55 دقیقه پیشمتخصصان نت‌های دست‌نویس «گوستاو هولست» شامل «ترانه‌های فوالک سامرست» را در کتابخانه‌ای در نیوزیلند پیدا کردند.

سینماگران چقدر به حجاب اهمیت می‌دهند؟باشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشسینما، صنعت نوینی است که با بهره‌گیری از جاذبه‌های بصری و خلق تصاویر بدیع، تبدیل به یک رسانه تاثیرگذار و مهم شده است.

بهترين سريال هاي علمي تخيلي از نگاه منتقدينآریا ، 1 ساعت پیش در سال هاي اخير شبکه هاي تلويزيوني با ساخت سريال هاي علمي تخيلي مانند «پرونده هاي محرمانه» ، «گمشدگان» و «چيزهاي عجيب» تماشاگران اين ژانر تلويزيوني را سرگرم کرده و باعث شده اند که ژانر علمي تخيلي بيش از پيش محبوبيت پيدا کند.

گفتگو با «پروين بهمني» بانوي لالايي خوان قشقاييآریا ، 1 ساعت پیش پروين بهمني، يکي از افرادي است که عمر خود را در راه حفظ، احيا و اشاعه موسيقي نواحي ايران صرف کرده تا شايد بتواند به زعم خودش گامي کوچک بردارد و اين گنجينه عظيم را براي آيندگان به يادگار بگذارد.

فيلم هاي کمدي دردسرساز سينماي ايرانآریا ، 1 ساعت پیش «اکسيدان» تازه ترين فيلم کمدي است که با زبان طنز سوژه اي مهم را محور روايت داستان قرار داده. فيلم هايي را که پيش از اين سراغ مباحث تابو رفته اند، بررسي و سرنوشت شان را مرور کرده ايم.

معتبرترين و مهمترين جوايز ادبي جهانآریا ، 1 ساعت پیش جوايز ادبي مهم که در قالب‌هاي گوناگوني از پول نقد يا تنديس و مدال و... ساير نمادهاي اعتباري اغلب توسط نهادهاي دولتي، فرهنگستان‌ها، انجمن‌هاي ادبي، بنيادها و يا اشخاص منفرد به آثار ادبي برگزيده شده داده مي‌شوند، يکي از مهمترين راه‌هاي تشويق نويسندگان و شاعران به انجام فعاليت‌هاي ادبي و نيز يکي از محرک‌هاي اجتماعي براي گرم‌تر شدن بازار ادبيات به شمار مي‌آيند.

کمدی این روزهای سینما را دوست ندارم/می‌خواهند به خاطر بازی در رگ خواب مرا خفه‌ کنندمیزان ، 1 ساعت پیشبازیگر سریال زیر تیغ گفت: فیلم‌های کمدی زیادی این روزها اکران می‌شود و بسیار هم می‌فروشند اما من به شخصه کمدی سینما را اینطور نمی‌دانم و راحت بگویم که کمدی این رزوهای سینمای ایران را اصلاً دوست ندارم.

نام کهن نیشابور چه بود؟ + تصاویرباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشابرشهر بنا بر آنچه در تاریخ آمده در مکان نیشابور امروزی قرار داشته است.

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» روی صحنه می‌رودباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشنمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می‌رود.

حدیث رسول اکرم(ص) درباره پذیرفتن پند‌و‌اندرزباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشهر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می‌شود.

تماشاخانه گندم میزبان اجراخوانی «آقا ذبیح» می‌شودباشگاه خبرنگاران ، 6 ساعت پیشنمایش «آقا ذبیح» به کارگردانی محمدعلی محبوبی در تماشاخانه گندم، اجراخوانی می‌شود.

انتقاد منوچهر هادی از شیوه ممیزی «عاشقانه»برترین ها ، 6 ساعت پیشمنوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه» در جدیدترین مصاحبه خود به نکاتی در مورد وضعیت حجاب بازیگران این مجموعه شبکه نمایش خانگی اشاره می‌کند. هادی می‌گوید حجاب بازیگران زن «عاشقانه» همانند سریال «شهرزاد» و فیلم «رگ خواب» است،‌ اما وزارت ارشاد برای حجاب بازیگران برخی فیلم‌ها و سریال‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی برای «عاشقانه» موانعی را ایجاد کرد. او همچنین شایعه قهر مهناز افشار از پروژه «عاشقانه» را تکذیب کرده است.

پرستو گلستانی «رویای ماه» را در افتتاح می کندباشگاه خبرنگاران ، 9 ساعت پیشجمعه ۳۰ تیر «رویای ماه» در تالار هنر با حضور پرستو گلستانی افتتاح می‌شود.

تأثیر سریال بازی تاج و تخت بر جستجوی هتل هاکجارو ، 9 ساعت پیشدر هفت سالی که از آغاز سریال Game of Thrones می‌گذرد، رشد قابل توجهی در جستجوی اینترنتی برخی هتل‌ها که در لوکیشن‌های این مجموعه قرار دارند، رخ داده است.

کجا فیل ببینیم؟کجارو ، 10 ساعت پیشدر دنیای گردشگری حیات وحش و سافاری، به جرئت می‌توان گفت فیل‌ها در زمره برترین حیوانات قرار دارند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

تماشا کنید: پلکان کاموندو، پیاده راه عاشقان استانبولکجارو ، 11 ساعت پیشپلکان کاموندو یکی از جاذبه‌های گردشگری منطقه کاراکوی استانبول است. با ویدیوی اختصاصی کجارو از اجرای موسیقی خیابانی در این پلکان همراه باشید.

جدیدترین پوستر‌های فیلم جنگ ستارگان ۸ رونمایی شد+عکسمیزان ، 11 ساعت پیشمجموعه پوستر فیلم سینمایی "جنگ ستارگان ۸" با نام فرعی "آخرین جدای" از طریق عوامل سازنده این فیلم منتشر شد.

شعر/ بالا نرفت آنکه به پای تو پا نشدباشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشحوزه قرآن و عترت،هر پنجشنبه شعری را به پیشگاه امام حسین (ع ) تقدیم می کند.

تئاتر ايران موزه‌دار می‌شود/ آنچه بايد از مكتب جعفری بدانيد/ آخر هفته را چگونه بگذرانيم؟باشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشبرترین اخبار امروز سرویس فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn