مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام(ص) درمرکزاسلامی انگلیس برگزار شد

مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام(ص) درمرکزاسلامی انگلیس برگزار شد

لندن - ایرنا - مراسم عزاداری و سوگواری رحلت جان‌سوز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل‌بیت عصمت و طهارت در مرکز اسلامی انگلیس در لندن، برگزار شد.

ایرنا و خبرگزاری رسمی تونس برای تبادل مستقیم خبر،یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

ایرنا و خبرگزاری رسمی تونس برای تبادل مستقیم خبر،یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

تونس - ایرنا- خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) و خبرگزاری رسمی تونس (تاپ) در راستای تقویت روابط رسانه ای دو کشور و تبادل مستقیم خبر، یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.

علت ازدواج امام حسن (ع) بادختر دشمن خود چه بود؟

علت ازدواج امام حسن (ع) بادختر دشمن خود چه بود؟

اشعث بن قیس که از دشمنان امام علی (ع) بود، با نیرنگ، دختر خود را به ازدواج حسن بن علی (ع) درآورد که در این مطلب به بررسی علت این ازدواج می‌پردازیم.

«شب هزار و دوم یا مردم شهر تاریک» نمایشنامه‌خوانی می‌شود

«شب هزار و دوم یا مردم شهر تاریک» نمایشنامه‌خوانی می‌شود

«شب هزار و دوم یا مردم شهر تاریک» در تماشاخانه مهر حوزه هنری نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

واکنش سرد به اعتراض ۶۰۰ سینماگر زن علیه آزار جنسی

واکنش سرد به اعتراض ۶۰۰ سینماگر زن علیه آزار جنسی

اعتراض ۶۰۰ سینماگر زن سوئدی به آزار جنسی انستیتوی فیلم سوئد را تنها به ارائه طرح برگزاری کلاس‌های آموزش مسائل جنسی به کارکنان کمپانی‌های سینمایی وادار کرد.

تاثیر انیمیشن های آمریکایی بر مردم روسیه

تاثیر انیمیشن های آمریکایی بر مردم روسیه

خبرگزاری ریانوستی در بررسی انیمیشن‌های مدرن آمریکایی نوشته است این آثار در قالب کمدی می‌کوشند نوعی توهم و ترس را نسبت به روس‌ها در میان بینندگان جهانی خود ایجاد کنند.

از کتابخوانی تا بازی برای مخاطبان ۴۰ درصدی کتابخانه‌ها

از کتابخوانی تا بازی برای مخاطبان ۴۰ درصدی کتابخانه‌ها

بازی فرایندی است که کودکان درس‌های بسیاری از آن می‌آموزند و وسیله آموختن این درس‌ها نیز اسباب بازی است تا کودک از آن بهره ببرد.

استفاده ابزاری کارگردانان ایرانی از «بازیگران ترکیه‌ای»+عکس

استفاده ابزاری کارگردانان ایرانی از «بازیگران ترکیه‌ای»+عکس

به نظر می‌رسد کارگردانان سینمای ایران در حالی که با عدم موفقیت تولید و فروش فیلم خود مواجه می‌شوند به سمت استفاده از بازیگرانی ترکیه‌ای می‌رود که محبوبیت کاذب دارند.

پربیننده ترین عناوین

کشف تزئینات ستون‌ نگاره‌ های ایوان عالی‌ قاپو از زیر گرد و غبار

مرثیه خوانی پیمبر کار ما نیست/ زهراست اول‌مرثیه‌خوان محمد(ص)

فعالیت نمایشگاه رسانه های دیجیتال فردا ساعت 14 آغاز می شود/اختتامیه آذرماه

برگزاری مراسم سوگواری وفات پیامبر اکرم (ص) و امام حسن(ع)در کره جنوبی

زیباترین صخره ها در کدام کشورها هستند؟

محسن چاوشی خواننده تیتراژ یک سریال شد

مداحی پسر ارشد شاه مردان من غلام خونه تم با نوای محمد رضا طاهری

رویدادهای خبری امروز جمعه، 26 آبان در آذربایجان غربی

هیات های نیروهای مسلح به مناسبت 28 صفر به سوگواری پرداختند

رویدادهای خبری استان قزوین (26 آبان ماه)

مدیرکل اوقاف: 52 وقف جدید در همدان ثبت شد/ آمده کمک به کودکان پروانه ای هستیم

کوچکترین کتابخوان فعال کتابخانه اردکان تجلیل شد

بخش کودک کتابخانه عمومی امام حسین (ع) هرات افتتاح شد

بیش از 20 میلیارد ریال از محل موقوفات در ملایر هزینه شد

فرماندار ساوجبلاغ : اوقاف مانع موقوفه خواری افراد سود جو شود

آموزش آنلاین، معلم را به خانه می آورد

حضور گردشگران خارجی در آئین عزاداری 28 صفر در شوش

استاندار فارس: تقویت گردشگری راهکار اصلی رونق اقتصادی شهرستان پاسارگاد است

فرسش الیگودرز، روستایی که از کتاب اعتبار و آبرو گرفت

طرح شناسنامه دار کردن محتوای دیجیتال همانند یک سند هویت است

مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام(ص) درمرکزاسلامی انگلیس برگزار شدایرنا ، 7 دقیقه پیشلندن - ایرنا - مراسم عزاداری و سوگواری رحلت جان‌سوز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل‌بیت عصمت و طهارت در مرکز اسلامی انگلیس در لندن، برگزار شد.

ایرنا و خبرگزاری رسمی تونس برای تبادل مستقیم خبر،یادداشت تفاهم همکاری امضا کردندایرنا ، 25 دقیقه پیشتونس - ایرنا- خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) و خبرگزاری رسمی تونس (تاپ) در راستای تقویت روابط رسانه ای دو کشور و تبادل مستقیم خبر، یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.

علت ازدواج امام حسن (ع) بادختر دشمن خود چه بود؟مشرق نیوز ، 1 ساعت پیشاشعث بن قیس که از دشمنان امام علی (ع) بود، با نیرنگ، دختر خود را به ازدواج حسن بن علی (ع) درآورد که در این مطلب به بررسی علت این ازدواج می‌پردازیم.

«شب هزار و دوم یا مردم شهر تاریک» نمایشنامه‌خوانی می‌شودباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیش«شب هزار و دوم یا مردم شهر تاریک» در تماشاخانه مهر حوزه هنری نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

واکنش سرد به اعتراض ۶۰۰ سینماگر زن علیه آزار جنسیمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشاعتراض ۶۰۰ سینماگر زن سوئدی به آزار جنسی انستیتوی فیلم سوئد را تنها به ارائه طرح برگزاری کلاس‌های آموزش مسائل جنسی به کارکنان کمپانی‌های سینمایی وادار کرد.

تاثیر انیمیشن های آمریکایی بر مردم روسیهبرترین ها ، 1 ساعت پیشخبرگزاری ریانوستی در بررسی انیمیشن‌های مدرن آمریکایی نوشته است این آثار در قالب کمدی می‌کوشند نوعی توهم و ترس را نسبت به روس‌ها در میان بینندگان جهانی خود ایجاد کنند.

از کتابخوانی تا بازی برای مخاطبان ۴۰ درصدی کتابخانه‌هامشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبازی فرایندی است که کودکان درس‌های بسیاری از آن می‌آموزند و وسیله آموختن این درس‌ها نیز اسباب بازی است تا کودک از آن بهره ببرد.

استفاده ابزاری کارگردانان ایرانی از «بازیگران ترکیه‌ای»+عکسمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشبه نظر می‌رسد کارگردانان سینمای ایران در حالی که با عدم موفقیت تولید و فروش فیلم خود مواجه می‌شوند به سمت استفاده از بازیگرانی ترکیه‌ای می‌رود که محبوبیت کاذب دارند.

چاپ نمایشنامه‌های سنگی و سربی دوره قاجارتسنیم ، 2 ساعت پیشنشر خاموش چاپ نمایشنامه‌های سنگی و سربی متعلق به دوره قاجار را در دست اقدام دارد.

فیلم/ خاطرات دختر انگلیسی از تعارف ایرانی‌هامشرق نیوز ، 2 ساعت پیش

زیباترین صخره ها در کدام کشورها هستند؟کجارو ، 3 ساعت پیشصخره‌ها نمایش‌دهنده عظمت طبیعت هستند. صخره‌های زیبا با شکل‌های منحصربه‌فرد در سراسر دنیا وجود دارند که به خاطر شکل زیبایی که دارند، همه‌ساله هزاران گردشگر را جذب می‌کنند.

خاتمی :مقاومت ملت ایران دشمن را خسته و بی تاب کرده استایرنا ، 4 ساعت پیشکرمان - ایرنا- نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت : مقاومت ملت ایران اسلامی در مقابل توطئه های استکبار جهانی این روزها دشمن را خسته و بی تاب کرده است .

حضور فریبا کوثری در مناطق زلزله زده غرببرترین ها ، 4 ساعت پیشفریبا کوثری از چهره هایی بود که در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور پیدا کرده است.

عرض ارادت شاهرودی هابه ساحت نبی اکرم(ص)و امام رضا(ع).عکس:سروش مولاناایرنا ، 4 ساعت پیش

تلاوت مجلسی آیات148-157سوره بقره انور شحات محمد انورباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشتلاوت مجلسی آیات148-157سوره بقره انور شحات محمد انور قابل دریافت است.

در کدام قسمت هواپیما خدمات بهتری دریافت کنیم؟کجارو ، 4 ساعت پیشاغلب مسافران سلیقه خاصی در انتخاب صندلی هواپیما دارند و البته معیار خاصی هم برای این انتخاب وجود ندارد. ولی در بعضی قسمت‌ها کیفیت خدمات نسبت به بقیه بالاتر است.

راه اندازی فاز دوم قطار گردشگری خوزستانکجارو ، 4 ساعت پیشمدیر انجمن سفیران گردشگری از راه‌اندازی فاز دوم قطار گردشگری خوزستان در آذرماه سال جاری خبر داد.

اسکورسیزی؛ از گاو خشمگین و راننده تاکسی تا ایرلندی+عکسمیزان ، 4 ساعت پیش"مارتین اسکورسیزی" کارگردان مطرح سینمای هالیوود؛ امروز شمع تولد 75 سالگی خود را خاموش خواهد کرد.

پیام شهدا درس ولایت پذیری استایرنا ، 5 ساعت پیشمامونیه - ایرنا - جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: پیام شهدا درس ولایت پذیری و ولایت مداری است و همه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

کانالهای غیرمجاز با نام الهی قمشه ای نامعتبر است/ قمشه ای شامد دار شدایرنا ، 5 ساعت پیشتهران - ایرنا - فرزند حسین الهی قمشه ای با اشاره به سوء استفاده برخی کانالها و سایت های نامعتبر از نام پدر وی ، از شامد دار شدن کانال رسمی و اختصاصی پدرش خبر داد و گفت: از این پس تمامی مطالب و اطلاعات استاد از طریق این کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn