آخر هفته خوش برای سهامداران بورس

آخر هفته خوش برای سهامداران بورس

شاخص کل بورس تهران بعد از سرگردانی در روزهای ابتدایی هفته جاری، روز چهارشنبه برای دومین روز پیاپی با رشد قدرتمند به کار خود پایان داد تا آخر هفته خوبی را برای سهامداران رقم بزند.

چرا کشورها واحد پول خود را تغییر می دهند؟

چرا کشورها واحد پول خود را تغییر می دهند؟

هادی زنوز اقتصاد دان درباره تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان می گوید: در کشورهایی مانند ایران، ترکیه و امریکای لاتین که برای مدتی طولانی با تورم‌های دو رقمی و انباشته مواجه بوده‌اند، ارزش پول ملی کاهش می‌یابد.

پول مغولی جای پای خود را سفت‌تر می کند

پول مغولی جای پای خود را سفت‌تر می کند

کامران ندری با اشاره به تبعات اقتصادی حذف یک صفر از پول ملی می‌گوید: حذف این صفر در اقتصاد اثر واقعی نداشته و صرفا اثر اسمی دارد و فقط در انجام معاملات اقتصادی و نگهداری حساب‌های مالی سهولت ایجاد می‌کند.

وزیر اقتصاد عازم جمهوری چک شد

وزیر اقتصاد عازم جمهوری چک شد

وزیر امور اقتصاد و دارایی به منظور شرکت در اولین اجلاس همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری چک عصر دیروز در راس هیاتی عازم این کشور شد.

واحد پول ملی ایران پوست می‌اندازد

واحد پول ملی ایران پوست می‌اندازد

واحد پول ایران که از سال ۱۳۰۸، ریال تعیین شده بود به تومان تغییر پیدا می‌کند.

ماموریت بانکی نهاوندیان در سوییس

ماموریت بانکی نهاوندیان در سوییس

رئیس دفتر رییس جمهوری به همراه تعدادی از مدیران عامل بانک ها به منظور دیدار و گفتگو با رییس جمهور و بانکداران سوییسی عازم این کشور شدند.

کاهش توان وام دهی با معوقات بانکی

کاهش توان وام دهی با معوقات بانکی

رئیس شورای بانک های لرستان با بیان این که در سیستم بانکی در ازای هر کدام از تسهیلات معوق که بیش از ۲ ماه از سررسید آن گذشته باشد ۱۰ درصد ذخیره مطالباتی محاسبه می شود گفت: با رسوب تسهیلات به عنوان مطالبات معوق بانکی توان سیستم بانکی در راستای پرداخت تسهیلات نیز کاهش می یابد.

بانک های پاکستانی به ایران می آیند

بانک های پاکستانی به ایران می آیند

دبیرکل اتاق تهران از پیشنهاد به بانک‌های پاکستانی برای حضور در ایران خبر داد.

پربیننده ترین عناوین

ایران 140 هزارهکتار زمین کشت محصول ارگانیک با استاندارد اروپا دارد

تغییر واحد پول ملی به "تومان" تصویب شد

نقد کردن چک بدون حضور در شعب امکان‌پذیر شد

دعوت به همکاری در حوزه چاپ صنعتی

روش محاسبه قیمت خودروهای وارداتی

بازسازی سانحه برخورد قطارهای مسافری هفت‌خوان در قاب انیمیشن+فیلم

حضور تجارت الکترونیک پارسیان در نمایشگاه الکامپ

آیفون 7 سریع‌ترین گوشی سال 2016 شد +تصاویر

سفیران مصرف بهینه گاز کشور فعالیت خود را در لاهیجان آغاز کردند

مصوبه کمیسیون تلفیق برای واریز درآمدهای حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی به خزانه‌داری

جزئیات افزایش عوارض فروش برق به مردم

در تحویل دارایی ها و بدهی ها و تعهدات تعاونی منحله فرشتگان اقدامات سریع به کار خواهند گرفت

بانک مرکزي تکليف يکسان سازي نرخ ارز را روشن کند

10 میلیون سیم‌کارت مجهول الهویه پس از ساماندهی پرسروصدای بی‌نام و نشان‌ها

چالش‌های راه‌اندازی بازار مشتقه در ایران

راز سقوط مرگبار مرد هوسران در خانه یک زن

وضعیت مطلوب بیمه دانا در 6 ماهه اول سال جاری

تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان تاثیری بر اقتصاد کلان ندارد

تصویب تغییر ریال به تومان در جلسه امروز هیات دولت

آگهی استخدام در استان کرمان

آخر هفته خوش برای سهامداران بورسبنکر ، 30 دقیقه پیش شاخص کل بورس تهران بعد از سرگردانی در روزهای ابتدایی هفته جاری، روز چهارشنبه برای دومین روز پیاپی با رشد قدرتمند به کار خود پایان داد تا آخر هفته خوبی را برای سهامداران رقم بزند.

چرا کشورها واحد پول خود را تغییر می دهند؟بنکر ، 30 دقیقه پیشهادی زنوز اقتصاد دان درباره تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان می گوید: در کشورهایی مانند ایران، ترکیه و امریکای لاتین که برای مدتی طولانی با تورم‌های دو رقمی و انباشته مواجه بوده‌اند، ارزش پول ملی کاهش می‌یابد.

پول مغولی جای پای خود را سفت‌تر می کندبنکر ، 30 دقیقه پیشکامران ندری با اشاره به تبعات اقتصادی حذف یک صفر از پول ملی می‌گوید: حذف این صفر در اقتصاد اثر واقعی نداشته و صرفا اثر اسمی دارد و فقط در انجام معاملات اقتصادی و نگهداری حساب‌های مالی سهولت ایجاد می‌کند.

وزیر اقتصاد عازم جمهوری چک شدبنکر ، 30 دقیقه پیشوزیر امور اقتصاد و دارایی به منظور شرکت در اولین اجلاس همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری چک عصر دیروز در راس هیاتی عازم این کشور شد.

واحد پول ملی ایران پوست می‌اندازد بنکر ، 30 دقیقه پیشواحد پول ایران که از سال ۱۳۰۸، ریال تعیین شده بود به تومان تغییر پیدا می‌کند.

ماموریت بانکی نهاوندیان در سوییسبنکر ، 30 دقیقه پیشرئیس دفتر رییس جمهوری به همراه تعدادی از مدیران عامل بانک ها به منظور دیدار و گفتگو با رییس جمهور و بانکداران سوییسی عازم این کشور شدند.

کاهش توان وام دهی با معوقات بانکیبنکر ، 30 دقیقه پیشرئیس شورای بانک های لرستان با بیان این که در سیستم بانکی در ازای هر کدام از تسهیلات معوق که بیش از ۲ ماه از سررسید آن گذشته باشد ۱۰ درصد ذخیره مطالباتی محاسبه می شود گفت: با رسوب تسهیلات به عنوان مطالبات معوق بانکی توان سیستم بانکی در راستای پرداخت تسهیلات نیز کاهش می یابد.

بانک های پاکستانی به ایران می آیندبنکر ، 30 دقیقه پیشدبیرکل اتاق تهران از پیشنهاد به بانک‌های پاکستانی برای حضور در ایران خبر داد.

"ریال" ایران بازنشسته شدبنکر ، 31 دقیقه پیشریال از اقتصاد ایران حذف و تومان پس از ٨٧‌سال دوباره به واحد پولی کشور برمی‌گردد.

عربستان به آمریکا تعهد نفتی دادخبرگزاری دانشجو ، 32 دقیقه پیش وزیر نفت عربستان پس از دیدار با وزیر انرژی آمریکا گفت: این کشور متعهد به تأمین تقاضای نفت جهان از جمله تقاضای آمریکا است.

تورم با حذف صفر مهار نمی‌شود/ ۱۳ مزیت و ۶ عیب حذف صفر پول ملی خبرگزاری دانشجو ، 32 دقیقه پیش سازمان حمایت ۴ سال پیش در گزارشی به بررسی طرح دولت برای حذف صفرها از پول ملی پرداخت و با تشریح ۱۳ مزیت و ۶ عیب این طرح اعلام کرد: طرح حذف صفرهای پول ملی بدون بسترسازی اقتصادی تورم را مهار نخواهد کرد.

اردوغان: از دلار به عنوان سلاح علیه ترکیه استفاده شده خبرگزاری دانشجو ، 32 دقیقه پیش رئیس جمهور ترکیه طی دیدار با برخی مقامات آنکارا اعلام کرد: تغییر رویکرد تجارت از دلار به ارز ملی لیر ترکیه می‌تواند این کشور را از فشار دلار رها کند.

توافق ایران و عمان برای اعزام نیروی کار ماهر ایرانی و تربیت مربی خبرگزاری دانشجو ، 32 دقیقه پیش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه در جزیره «بالی» اندونزی با همتای عمانی خود دیدار و دو طرف برای اعزام نیروی کار ماهر ایرانی و تقاضای عمان برای آموزش نیروی کار و تربیت مربی به توافق رسیدند.

تغییر واحد پول ملی بی فایده استبنکر ، 40 دقیقه پیشرئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به حذف صفر از پول ملی و تغییر واحد پول کشور اظهار می‌کند که زمانی افزایش نرخ دلار به اقتصاد ما کمک می‌کند که عرضه و تقاضا در بازار قیمت آن را مشخص کنند؛ نه آنکه هرگاه بانک مرکزی اراده کرد قیمت دلار افزایش یا کاهش داشته باشد.

تبدیل ریال به تومان بدون آینده نگریبنکر ، 49 دقیقه پیش*نیما امیرشکاری/تحلیلگر مسائل بانکی

مهم‌ترین درخواست سازمان بورس از دولت بنکر ، 50 دقیقه پیشرییس سازمان بورس با اشاره به ارسال لایحه بودجه سال ۹۶ کل کشور به مجلس شورای اسلامی، مهم‌ترین درخواست سازمان بورس از دولت و مجلس را اعلام کرد.

فرضیه خطای سیستمی در ATC بدون پشتوانه فنی است/ عملکرد مثبت ATC از زمان راه‌اندازی تا کنونآنا ، 54 دقیقه پیشمعاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه «صحبت‌های ما براساس گزارش‌های رسمی و آمارهای قطعی است» ، گفت: وقتی راه‌آهن اعلام می‌کند سیستم ATC بدون مشکل و بحران خاصی به کار خود ادامه داده است، یعنی این فرضیه که خطای سیستمی باعث به وجود آمدن مشکلات شده صحت ندارد و این‌ها تنها صحبت‌های بدون پشتوانه فنی است که برای برهم زدن جو جامعه ارائه می‌شود.

سمات عضو کمیته اجرایی شرکت‌های سپرده گذاری آسیا و اقیانوسیه شدآنا ، 54 دقیقه پیششرکت سپرده گذاری مرکزی ایران با کسب اکثریت آرا برای نخستین بار به عضویت شرکت‌های سپرده‌گذاری آسیا و اقیانوسیه در آمد.

افزایش 3 برابری پرداخت وام ازدواج در سال جاری / 642 هزار نفر در صف انتظار آنا ، 54 دقیقه پیشاز ابتدای سال جاری تاکنون 5 هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است،که این امر حاکی از افزایش 2 تا 3 برابری پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج نسبت به سال گذشته است.

وقوع سانحه ناشی از خطای انسانی تعدادی از کارکنان راه آهن شمال شرق است / کارکرد سیستم کنترل اتوماتیک قطار (ATC) درست بودآنا ، 54 دقیقه پیشکمیسیون عالی سوانح راه‌آهن در اطلاعیه شماره 2 خود اعلام کرد که از سلامت کارکرد سیستم کنترل اتوماتیک قطار (ATC) اطمینان حاصل شده و وقوع سانحه ناشی از خطای انسانی تعدادی از کارکنان راه آهن شمال شرق بوده است.

مجلس و مسأله آبآنا ، 54 دقیقه پیش

احتمال افزایش نفت درجای میادین غرب کارونآنا ، 54 دقیقه پیشمدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت(متن) گفت: ‌اکنون در منطقه آزادگان و یادآوران 67 میلیارد بشکه نفت درجا وجود دارد که با مطالعاتی که قرار است انجام شود، امیدواریم این میزان افزایش پیدا کند.

بورس درانتظار قطعی شدن صورت‌های مالیبنکر ، 54 دقیقه پیشبه گفته مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی، زیان وارد شده به سهامداران بانک‌ها به دلیل بسته بودن نماد آنها در بورس متوجه بانک مرکزی نیست، ضمن اینکه اساسا وظیفه بانک مرکزی ایجاد شفافیت است.

شرایط مالی بیمه آرمان بهبود یافتبنکر ، 55 دقیقه پیش طی شش ماه تلاش بی وقفه، مطالبات بیمه آرمان از ۵۰ میلیارد تومان به ۴۰ میلیارد تومان کاهش یافته و بدهی ایجاد شده از محل پرتفوی ایجاد شده ۲۷۰ میلیارد تومان حساب بدهکاران به رقمی بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده است در حالیکه در این مدت حدود ۸۰ میلیارد تومان فقط خسارت پرداخت کردیم.

افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانیبنکر ، 55 دقیقه پیشقیمت هر اونس طلا امروز با ۲.۷۰ دلار افزایش به بیش از ۱۱۷۷ دلار رسیده است.

چالش جدی واردات و صادرات صنعت طلابنکر ، 55 دقیقه پیشسلیمان مددپور، عضو اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت طلا و جواهر با انتقاد از مالیات ۹ درصدی واردات طلا گفت: چطور می توان از یک محصول سه بار مالیات گرفت در حالی که با هر بار کسر مالیات قیمت تمام شده تولید به طور چشمگیری افزایش می یابد و امکان رقابت با تولیدکنندگان خارجی را می گیرد.

کاهش ناچیز نرخ دلار بانکی +جدول قیمتبنکر ، 55 دقیقه پیشبانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز بانکی را برای امروز پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی ۲۵ ارز افزایش و قیمت ۸ واحد پولی کاهش داشته است.در این میان نرخ ۶ ارز نیز ثابت ماند.

حذف چند صفر در اولویت بانک مرکزی استاکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی درباره تغییر رسمی واحد پول کشور از « ریال» به «تومان» توضیح داد و گفت: رفرم یا اصلاح پولی به معنای حذف چند صفر و تغییر واحد پول عند اللزوم، فرآیندی است که در اولویت‌های بانک قرار دارد.

اقدام غیرمنتظره براى حذف یک صفر از پولاکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: *مرتضی ایمانی‌راد/ کارشناس اقتصادی

حضور فعال بانک سینا در کنگره دندان پزشکاناکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: بانک سینا در شانزدهمین کنگره بین المللی انجمن علمی پروستودونتیست های ایران (انجمن متخصصین پروتزهای دندانی ایران) حضوری فعال دارد.

پیشنهاد تعیین نرخ دیه براساس نقرهاکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران با اعلام اینکه شرکت‌های بیمه از محاسبه نرخ دیه براساس قیمت نقره استقبال می‌کنند، خواستار تعیین نرخ مذکور بر این اساس شد.

جامعه آمادگی تومان به عنوان واحد پول ملی را دارداکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: مدیرعامل بانک شهر با استقبال از مصوبه دولت برای تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان گفت: جامعه نیز برای پذیرش این موضوع آمادگی دارد.

شرایط مالی بیمه آرمان بهبود یافتاکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: طی شش ماه تلاش بی وقفه، مطالبات بیمه آرمان از ۵۰ میلیارد تومان به ۴۰ میلیارد تومان کاهش یافته و بدهی ایجاد شده از محل پرتفوی ایجاد شده ۲۷۰ میلیارد تومان حساب بدهکاران به رقمی بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده است در حالیکه در این مدت حدود ۸۰ میلیارد تومان فقط خسارت پرداخت کردیم.

حذف یک صفر دردی را درمان نمی‌کنداکو ویژن ، 56 دقیقه پیش بانک و بیمه: *احمد مجتهد/ رییس اسبق پژوهشکده پولی و بانکی

ورود شاخص به کانال ۸۱ هزار واحدبنکر ، 59 دقیقه پیشدر جریان معاملات روز گذشته نماگر بازار موافق شد بعد از هشت ماه به محدوده ۸۱ هزار واحدی وارد شده و با رشد ۵۱۱ واحدی در ۸۱ هزار و ۳۴۱ واحد به تثبیت برسد. معاملات روز گذشته بازار سهام همانند روز سه‌شنبه پر رونق بود و حجم و ارزش داد و ستدها نسبت به روزهای گذشته رشد بیشتری داشت.

سرمایه‎گذاران اروپایی تحت تاثیر تهدیدهای آمریکا قرار نمی‎گیرندصدا و سیما ، 1 ساعت پیشسرمایه گذاران اروپایی به راحتی تحت تاثیر تهدیدهای ضمنی و صریح آمریکا درباره منع سرمایه گذاری در ایران قرار نمی گیرند.

آغاز رسمی استارت آپ ویکند سبز در تهرانخبر داغ ، 1 ساعت پیشبا مشارکت سازمان محیط زیست ، معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و بانک تجارت ، استارت آپ ویکند سبز تهران آغاز شد.

روز آرام جاده مشهد/حرکت 82 کیلومتری خودروها در مسیر مشهد+تصاویرمیزان ، 1 ساعت پیشبر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، حرکت خودروها در مسیر تهران_ مشهد روان و با سرعت بالای 82 کیلومتر بر ساعت روی می‌دهد.

آخرین تلاش‌های زنگنه و ظریف برای جلوگیری از ویرانی برجامساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت ۲۴- «بم دان بوردن» رییس شرکت نفتی شل در خردادماه ۱۳۹۴ با بیژن زنگنه وزیر نفت ایران دیدار کرد و با صراحت گفت: به اینجا آمده است تا اطمینان دهد به محض اینکه امکان‌پذیر باشد بدهی ۲ میلیارد دلاری این شرکت به ایران را پرداخت کند و یادآور شد لحظه‌ای که رژیم تحریم‌ها تغییر کند دنبال فرصت سرمایه‌گذاری در ایران خواهیم بود.

اعلام جزئیات دومین اطلاعیه کمیسیون عالی سوانح راه‌آهنصدا و سیما ، 1 ساعت پیشجزئیات دومین اطلاعیه کمیسیون عالی سوانح راه‌آهن درباره سانحه برخورد دو قطار مسافری اعلام شد.

‌توسعه ‌‌بندر‌ آپرین تا ۳ سال آینده با مشارکت دولتی-خصوصی/ بیشترین مصرف کالای وارداتی در استان تهران استفارس نیوز ، 1 ساعت پیشمعاون رئیس‌‌جمهور با بیان اینکه بندر خشک آپرین در مدت ۳ سال با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و دولتی توسعه می‌یابد، گفت: بیشترین مصرف واردات کشور در استان تهران است با ورود مستقیم کالا به بندر آپرین موجب تسهیل جابه‌جایی کالا می‌شود.

‌محدودیت دید به دلیل کولاک برف‌ در جاده‌‌های کوهستانی شمال‌/‌ رانندگان‌ تجهیزات زمستانی داشته باشندفارس نیوز ، 1 ساعت پیشاز بعدازظهر امروز پنجشنبه تا صبح جمعه، بارش برف در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی البرز و استان‌های گیلان، مازندران و گلستان سبب محدودیت دید می‌شود و ‌کولاک و مه غلیظ موجب اختلال در عبور از این نقاط ‌خواهد شد.

شرکت «روس‌نفت» روسیه 20 درصد سهام خود را فروختفارس نیوز ، 1 ساعت پیششرکت نفتی«روس‌نفت» 20 درصد سهام خود را به خریداران بین‌المللی فروخت.

نقش مستقیم‌ چند‌ نفر از کارکنان راه‌آهن در سانحه هفت‌‌خوان‌/‌امدادرسانی در حدانتظار نبودفارس نیوز ، 1 ساعت پیشکمیسیون عالی سوانح راه‌آهن اعلام کرد: پس از بررسی‌ کارکرد سیستم کنترل اتوماتیک قطار، اطمینا‌ن حاصل‌ شد در سانحه هفت خوان تعدادی از کارکنان راه‌آهن شمال‌شرق(۱) مستقیم نقش داشته‌اند.

انحراف دولت در اجرای اسناد بالادستی عامل غفلت از الگوی چینی توسعه فولادفارس نیوز ، 1 ساعت پیشدر کشور ایران با وجود اسناد بالادستی قابل اتکا و کارشناسی، بعضاً مشکلات زیادی در تحقق اهداف برنامه وجود دارد و به رغم تدوین 5 برنامه توسعه و برنامه‌های جامع صنایع، هنوز مشکلات فراوانی در صنایع وجود دارد.

بهره‌برداری از قطار حومه‌ای تهران-پرند تا ۱۸ ماه آینده/ راه‌آهن تهران‌-قزوین-‌زنجان ۴ خطه می‌شودفارس نیوز ، 1 ساعت پیشمعاون وزیر راه با بیان اینکه بخشی از راه‌آهن تهران-قزوین-زنجان ۴ خطه و بخش دیگر ۲ خطه می‌شود، گفت: تکمیل خط حومه‌ای تهران-‌اسلامشهر-نسیم‌شهر-پرند در حال پیگیری است که امیدواریم در کمتر از یک و نیم سال آینده به بهره‌برداری برسد.

راهکار جلوگیری از فرونشست دشت‌های کشور/فرونشست دشت تهران در طول سال حدود 36 سانتی‌مترفارس نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس گروه دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو گفت: راهکار متوقف کردن فرونشست در دشت‌های کشور توقف روند رو به رشد مصرف و برداشت آب و دادن فرصت تجدیدشوندگی برای احیای آب‌خوان است.

شمالغرب ایران آزمایشگاه سنگ شناسی کشور استایرنا ، 1 ساعت پیشزنجان - ایرنا - استاد جغرافی دانشگاه زنجان گفت: منطقه شمالغرب ایران از نظر تنوع سنگ و مواد معدنی چکیده ای از کل کشور ایران است و به نوعی می توان از این منطقه به عنوان آزمایشگاه سنگ شناسی کشور یاد کرد.

نرخ یورو بانکی 162 ریال رشد کردایرنا ، 1 ساعت پیشتهران- ایرنا- بانک مرکزی نرخ برابری 39 ارز عمده در مقابل ریال را برای روز پنجشنبه اعلام کرد که بر اساس آن ارزش دلار، یک ریال نسبت به دیروز کاهش یافت و به 32 هزار و 150 ریال رسید و یورو با 162 ریال افزایش به رقم 34 هزار و 632 ریال رسید.

10 هزار میلیارد تومان برای توسعه راه آهن، محیط زیست و آب و فاضلاب اختصاص یافتایرنا ، 1 ساعت پیشاراک - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 10 هزار میلیارد تومان در بودجه سال 96 ، علاوه بر اعتبار سالانه برای چهار اولویت توسعه راه آهن، محیط زیست، آب و فاضلاب اختصاص یافت.

ارزش معاملات این هفته بورس کرمانشاه به بیش از 113 هزارمیلیون ریال رسیدایرنا ، 1 ساعت پیشکرمانشاه- ایرنا- در معاملات این هفته تالار بورس کرمانشاه، تعداد 48 هزار و 209 سهم و حق تقدم به ارزش 113 هزار و 132 میلیون ریال معامله شد.

برگزاری سومین دوره آموزشی داوری در اتاق بازرگانی البرزایرنا ، 1 ساعت پیشکرج - ایرنا -سلسله دوره های آموزشی داوری دوره مقدماتی (3) با حضور قائم مقام مرکز داوری اتاق بازرگانی کشور روز پنجشنبه در البرز آغاز به کار کرد.

کلنگ احداث 17 کیلومتر خط انتقال آب در دهلران به زمین زده شدایرنا ، 1 ساعت پیشایلام - ایرنا - عملیات اجرایی احداث 17 کیلومتر خط انتقال آب با هدف تامین آب 13 روستای بخش مرکزی شهرستان دهلران روز پنجشنبه در آیینی با حضور محمدرضا مروارید استاندار ایلام آغاز شد.

مرکز داوری اتاق بازرگانی مشکل گشای تجار و عموم مردم در اختلافاتایرنا ، 1 ساعت پیشکرج-ایرنا-رئیس مرکز داوری اتاق بازرگانی استان البرز رسیدگی به اختلافات بخش خصوصی در این مرکز را دقیق، تخصصی و مشکل گشای تجار و عموم مردم در حل اختلافات عنوان کرد.

جابجایی بیش از هشت میلیون مرسوله پستی در زنجانایرنا ، 1 ساعت پیشزنجان - ایرنا - مدیرکل پست استان زنجان گفت: طی هشت ماهه سال جاری، هشت میلیون و 28 هزار و 975 مرسوله پستی در سطح این استان جابجا شد.

مناقصه مرحله نخست پروژه سبزه میدان 15 دی برگزار می شودایرنا ، 1 ساعت پیشزنجان - ایرنا - شهردار زنجان گفت: بلافاصله پس از اتمام مهلت قانونی ارسال اسناد مناقصه متقاضیان تا 14 دی، در 15 دی جلسه مناقصه مرحله نخست پروژه سبزه میدان برگزار می شود.

صدور کالابرگ نفت سفید برای 67 هزار خانوار گیلانیایرنا ، 1 ساعت پیشرشت - ایرنا - معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، از صدور کالابرگ نفت سفید برای 67 هزار خانوار در استان خبر داد.

تفاهم‎نامه شل با ایران نشانه ناکارآمدی وعده ترامپصدا و سیما ، 1 ساعت پیشتفاهمنامه شرکت داچ شل با شرکت ملی نفت ایران نشان داد وعده ترامپ برای لغو برجام مانع از حضور شرکتهای بین المللی انرژی در ایران نخواهد شد.

طرح قدیم 3 هزار تومان گران شد/ دلار 3هزار و 898 تومان+ جدولباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشدر بازار آزاد امروز ، سکه طرح قدیم یک میلیون و 137 هزارو 400 تومان به فروش رسید.

تلاش جدید دولت در توسعه روابط بانکی/ نهاوندیان به سوئیس رفتایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشرئیس دفتر رئیس جمهور برای پیگیری توسعه روابط بانکی ایران با دنیا، عازم سوئیس شد. او در این سفر با بانکداران این کشور دیدار می کند.

دیپلماسی اقتصادی ایران در سوئیسبرترین ها ، 1 ساعت پیشرئیس دفتر رئیس جمهور برای گفت‌وگو با رئیس‌جمهور و بانکداران سوئیس پیرامون راهکار های توسعه روابط بانکی عازم این کشور شد.

۳ نقطه قوت در بازار ارزبنکر ، 1 ساعت پیشروز چهارشنبه، دلار سومین روز نسبتا کم‌نوسان خود را پشت‌سر گذاشت تا شرایط بازار بیش از پیش عادی‌تر شود. در پنجمین روز هفته، شاخص ارزی با ۲ تومان افزایش به قیمت ۳ هزار و ۸۹۷ تومان رسید.

تغییر واحد پول برای احترام به عرف جامعه استعصر اعتبار ، 1 ساعت پیشعصر اعتبار- قائم مقام بانک مرکزی گفت: مصوبه اخیر هیات دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان در راستای احترام به عرف جامعه است و این موضوع ارتباطی با حذف صفر از پول ملی ندارد.

کدام مناطق بی‌بهره از نعمت بارندگی بوده‌اند؟ +جدولفردا ، 1 ساعت پیشبنا بر اعلام شرکت مدیریت منابع آب کشور ارتفاع كل ريزش‌های جوی تا روز گذشته 17 آذر ماه، از اول سال آبی جاری بالغ بر 32 ميليمتر گزارش شده است.

یکی از عوامل اصلی ترافیک در نقاط شهری چیست؟پدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز- غرب استان تهران-رئیس پلیس راهور غرب استان تهران گفت:یکی از عوامل اصلی ترافیک به توقف های غیر مجاز معطوف می شود که برخورد قاطعانه با این موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.

قطار اقتصاد جهانی در حال خروج از ریل/ حال یورو خوش نیست!ارانیکو ، 1 ساعت پیشبر اساس آمارهای به دست آمده از رشد اقتصادی جهان در سال‌های اخیر، اقتصاد همچنان در شوک بحران مالی سال ۲۰۰۸ میلادی مانده است.

برخورد خونین خودروی سواری با پل عابر پیاده در انزلیپدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز- بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با پایه های پل عابر پیاده در انزلی، راننده این خودرو جان باخت و سرنشین دیگر آن راهی بیمارستان شد.

نکات مهم در مورد نحوه اخذ وقت سفارت کشورهای اروپاییایران جیب ، 1 ساعت پیشاگر میخواهید به اروپا سفر کنید و بدنبال تهیه ویزای شنگن یا ویزای کشور های اتحادیه اروپا هستید بخوانید.

برخورد مرگبار پژو با تریلی در محور ایلام-مهرانپدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز- ساعتی پیش بر اثر برخورد پژو ۴۰۵ با تریلی در محور ارتباطی ایلام-مهران یک نفر کشته شد.

مهلت دوباره به شرکت‌های وارد‌کننده غیرمستقیم خودروپدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز- در حالی امروز آخرین مهلت شرکت‌های غیرمستقیم واردکننده خودرو برای ارائه مجوز نمایندگی رسمی از شرکت مادر است که روز گذشته رئیس مرکز اصناف و امور بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اعلام کرد که مهلت دیگری در این زمینه داده شده است.

تخصیص 2 هزار میلیارد برای زیرساخت‌های ریلیبرترین ها ، 1 ساعت پیشمعاون رییس جمهور گفت: با توجه به تاثیر مهم صنعت ریلی در توسعه اقتصادی کشور، یکی از اولویت های مهم دولت و راه آهن تکمیل خط آهن غرب کشور از تهران تا سنندج است.

قیمت دلار و دیگر ارزها امروز پنج شنبه 18 آذرماه در بازار تهرانایران جیب ، 1 ساعت پیشقیمت دلار و دیگر ارزها امروز پنج شنبه 18 آذرماه سال 95 در بازار تهران ...

سرمایه گذاری جدید هوندا در یک کارخانه جدید چینیایسنا ، 1 ساعت پیشجوینت ونچر هوندا موتور با گروه دانگ فنگ موتور حدود سه میلیارد یوان (۴۳۶ میلیون دلار) در کارخانه جدیدی در چین سرمایه گذاری خواهد کرد.

لامبورگینی یک بلندگوی جدید معرفی کرد +عکسپدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز: کمپانی خودروسازی لامبورگینی به کمک شرکت iXOOST یک بلندگو و پایه‌ی شارژر جدید ساخته است.

مک لارن خودروهای خود را با گارانتی 12ساله می فروشد!پدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز: شرکت مک‌لارن به‌تازگی اعلام کرده است که قصد دارد، خودروهای خود را با گارانتی ۱۲ ساله ارائه‌ کند.

نگاه اکونومیست به صنعت خودروی جهان در 2017پدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز: نشریه اکونومیست به سنت هر ساله در آستانه سال نوی میلادی، سالنامه خود را با عنوان «جهان در سال 2017» منتشر کرد در این سالنامه بخشی به بررسی صنعت خودرو در سال جدید میلادی اختصاص یافته است.

رکود میهمان بازار خودروهای خارجیپدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز: آن طور که نمایشگاهداران خودرو پایتخت می‌گویند، در حال حاضر معاملات در نمایشگاه‌های خودرو کشور بسیار سنگین انجام می‌شود و از همین رو رکود میهمان بازار خودروهای خارجی شده است.

پاریس زیر تور خاکستری آلودگی هوا (+عکس)عصر ایران ، 1 ساعت پیشبیش از 40 سال است که با مشکلات مربوط به آلاینده‌های هوا دست و پنجه نرم می‌کنیم و هرساله سازمان اندازه‌گیری کیفیت هوا گزارش‌های یکسانی را منتشر می‌کند.

شکایت کره جنوبی از فولکس واگنپدال نیوز ، 1 ساعت پیشپدال نیوز: کره‌جنوبی اعلام کرد علیه 5 مدیر سابق و فعلی واحد «فولکس‌واگن کره‌‌جنوبی» شکایت خواهد کرد.

استقرار و توسعه خدمات مرزی برای زائران اربعینصدا و سیما ، 1 ساعت پیشاز سال آینده در مرزهای کشور باید خدمات بیشتری برای زائران حسینی استقرار و ارائه می‌شود.

تخصیص ۲۰۰۰ میلیاردی برای زیرساخت‌های ریلیایسنا ، 2 ساعت پیشمعاون رییس جمهور گفت: با توجه به تاثیر مهم صنعت ریلی در توسعه اقتصادی کشور، یکی از اولویت های مهم دولت و راه آهن تکمیل خط آهن غرب کشور از تهران تا سنندج است.

انتخاب مدیر تحقیقات جدید در ولووایسنا ، 2 ساعت پیششرکت ولوو هنریک گرین را به عنوان مدیر تحقیقات و توسعه جدید خود انتخاب کرد.

افت بارش در سومین ماه پاییز/کدام مناطق بی‌بهره از نعمت بارندگی بوده‌اند؟+جدولمیزان ، 2 ساعت پیشبنا بر اعلام شرکت مدیریت منابع آب کشور ارتفاع كل ريزش‌های جوی تا روز گذشته 17 آذر ماه، از اول سال آبی جاری بالغ بر 32 ميليمتر گزارش شده است.

بهای جهانی طلا امروز پنج‌شنبه 18 آذرماهخبر داغ ، 2 ساعت پیشقیمت هر اونس طلا امروز با 3 دلار افزایش به بیش از 1177 دلار رسیده است.

سرگذشت «ریال» ایرانی از سال 1311 تا 1395مشرق نیوز ، 2 ساعت پیشاز اول فروردین ۱۳۱۱/ ۲۱ مارس ۱۹۳۲ «ریال»، معادل ۰٫۰۷۳۲۲۳۸۲ گرم طلا، بعنوان واحد رسمی پول ایران به جریان افتاد و پس از حدود یک سده «قران» جای خود را به «ریال»‌داد.

قیمت انواع ارز در بازار آزاد صبح 18 آذر 95عصر اعتبار ، 2 ساعت پیشعصر اعتبار- نرخ انواع ارز در بازار آزاد صبح روز پنجشنبه 18 آذر ماه سال 95 اعلام شد.

بودجه 96 همزمان با برنامه ششم اجرایی می‌شودنامه نیوز ، 2 ساعت پیشبرنامه ششم توسعه، یک برنامه جامع‌نگر است | 2 لایحه مکمل دولت در مسیر تصویب مجلس

قیمت سکه و طلا در صبح 18 آذر 95عصر اعتبار ، 2 ساعت پیشعصر اعتبار- نرخ انواع سکه و طلا در بازار صبح روز پنجشنبه 18 آذر ماه سال 95 اعلام شد.

ورود شیائومی ردمی 4 پرایم به بازار ایران + قیمتایران جیب ، 2 ساعت پیشRedmi 4 Prime، قدرتمندترین عضو خانواده میان رده و ارزان قیمت Redmi 4 از کمپانی شیائومی، امروز وارد بازار ایران شد.

طمع برخی سازنده‌ها در بازار مسکننامه نیوز ، 2 ساعت پیشمشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران معتقدند اگرچه بازار معاملات خرید و فروش مسکن هم‌اکنون به فاز پیش‌رونق وارد شده است اما این به معنای افزایش قیمت‌ها به‌صورت ناگهانی نیست.

حال یورو خوش نیستخبر داغ ، 2 ساعت پیشبراساس آمارهای به دست آمده از رشد اقتصادی جهان در سال‌های اخیر، اقتصاد همچنان در شوک بحران مالی سال ۲۰۰۸ میلادی مانده است.

از کدام کشورها کالا وارد کشور می شود؟باشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشبر اساس آمار گمرک در 8 ماه منتهی به آبان ماه سال جاری 5 کشور چین، امارات متحده، جمهوری کره ، ترکیه، آلمان بزرگ ترین شرکای تجاری ایران در امر واردات بوده اند.

تاکسی‌های جدیدی در راه هستند ایران جیب ، 2 ساعت پیشبرخی شواهد خبر از آن می دهند که بزودی دو خودروی جدید به ناوگان تاکسیرانی اضافه می شوند. یکی از خانواده تویوتا و دیگری از خانواده رنو.

آخرین قیمت برخی از خودروها در بازارنامه نیوز ، 2 ساعت پیشخودرو جک S5 اتوماتیک 95 میلیون و مزدا3 تیپ 4 صندوق دار،122 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

مطالبات معوق بانک ها ، سرمایه های راکد لرستانعصر اعتبار ، 2 ساعت پیشعصر اعتبار- تسهیلات بانکی به عنوان منابعی برای رونق کسب و کار و چرخه اقتصادی پرداخت می شوند اما درصد قابل توجهی از این تسهیلات با عنوان مطالبات معوق بانک ها رسوب شده و به اقتصاد کشور بر نمی گردد.

سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های ایران باید مامن ایرانیان مقیم خارج از کشور باشندارانیکو ، 2 ساعت پیشوزیر امور خارجه کشورمان ظهر امروز به وقت محلی در دیدار با تعدادی از ایرانیان مقیم ژاپن تاکید کرد: سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های ایران در خارج از کشور باید مامن ایرانیان مقیم خارج از کشور باشند تا آنها فارغ از هرگونه گرایشات سیاسی و دیدگاه در این مکان‌ها احساس آرامش کنند.

آغاز تغییرات اسکناس‌ها از سال آینده/ صفرها را در آینده حذف می‌کنیمارانیکو ، 2 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی با تشریح دلایل تغییر واحد پولی ایران از ریال به تومان گفت: اصلاحات جزئی در چاپ اسکناس‌ها از سال آینده آغاز می‌شود.

تعداد واقعی نجومی بگیران «4 برابر» تعدادی است که در گزارش دیوان محاسبات آمده است/ حداکثرحقوق در این گزارش به جای12میلیون، 20 میلیون در نظر گرفته شدرجا ، 2 ساعت پیشنائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص گزارش دیوان محاسبات و تعیین سقف حقوق اظهار داشت: در حالی که در طرح جدید شفافیت دریافتی مدیران حداکثر حقوق 10 الی 12 میلیون در نظر گرفته شده است، گزارش دیوان محاسبات بر مبنای حداقل حقوق 20 میلیون ارائه شد.

نسل جدید اینسیگنیا واکسهال (+عکس)عصر ایران ، 2 ساعت پیشمقامات شرکت سازنده ادعا کرده‌اند که در آینده خودروهایشان را با سامانه روشنایی لیزری ارائه می‌کنند.

معاون وزیرنفت: اگر بنا به تاثیرپذیری بود، با شل تفاهم‎نامه‌ای امضا نمی کردیمصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر بنا به تاثیرپذیری منفی از تمدید قانون داماتو بود، چنین تفاهمنامه‌ای امضا نمی شد.

بهتر است سه تا چهار صفر از پول ملی حذف شودرجا ، 2 ساعت پیش

5 دلیل مهم برای انتخاب Xbox One S به جای PS4 Slimایران جیب ، 2 ساعت پیشجدال بین دو کنسول نسل هشتمی مایکروسافت و سونی با عرضه نسخه‌های ارتقا یافته آن‌ها، نزدیک‌تر از هر زمان دیگری پیگیری می‌شود.

ورود شرکت‎‎های بزرگ نفتی به ایران را باید به فال نیک گرفتصدا و سیما ، 2 ساعت پیشسخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: امضای تفاهم‌نامه با شرکت شل بیانگر سیاست مستقل اروپا است .

گردهمایی نمایندگان برتر بیمه البرز برگزار می شودعصر اعتبار ، 2 ساعت پیشعصر اعتبار- ‌گردهمایی سراسری نمایندگان و کارگزاران همکار بیمه البرز 25 آذر در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار و از نمایندگان و کارگزاران همکار شرکت قدردانی می شود.

اصلاحات جزئی در چاپ اسکناس‌های جدیدرجا ، 2 ساعت پیش قائم‌مقام بانک‌مرکزی از انجام اصلاحات جزئی در چاپ اسکناس‌های جدید در آغاز سال‌آینده خبر داد.

وضع اسکناس های قدیمی بعد از آمدن تومانفردا ، 2 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی مصوبه اخیر هیأت دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان را، در راستای احترام به عرف جامعه عنوان و اعلام کرد که با اجرایی شدن آن، امکان ایجاد تغییراتی در اسکناس‌های جدید وجود دارد.

توضیحات تلگرامی سیف درباره حذف صفر پولفردا ، 2 ساعت پیشولى الله سيف در تلگرام خود با اشاره به تغيير رسمى واحد پول كشور توضيحاتى پيرامون تغيير رسمی واحد پول کشور از "ريال" به "تومان" ارائه داده است.

دروغ‌پردازی، به بهانه دلواپسی برای «ریال»ایران جیب ، 2 ساعت پیشبلافاصله بعد از اعلام مصوبه هیأت دولت مبنی بر تغییر واحد پول رسمی کشور به «تومان»، برخی اخبار منتشر شد که به درزوغ از افزایش قیمت دلار حکایت داشت.

آغاز سومین جشنواره «بانک محبوب من»عصر ایران ، 2 ساعت پیش

سورپرایز مالیاتی چین توسط فورد موتورفردا ، 2 ساعت پیشفورد موتور انتظار دارد چین تا آخرین لحظه برای اعلام تمدید کاهش مالیات خودروهای موتور کوچک صبر کند و برای آمادگی در برابر هر گونه تصمیمی، طرحهای اضطراری تهیه می‌کند.

تربیت نیروی متخصص صنعت برق نیاز امروز کشورمیزان ، 2 ساعت پیشمعاون پژوهشی پژوهشگاه نیرو گفت: برای رسیدن به اهداف توسعه صنعت برق و نیز تربیت نیروی متخصص باید نیازهای جامعه را شناسایی کنیم تا براساس آن برنامه ریزی اصولی صورت گیرد.

۱۳ مزیت و ۶ عیب حذف صفر پول ملی/تورم با حذف صفر مهار نمی‌شودنامه نیوز ، 2 ساعت پیشسازمان حمایت ۴ سال پیش در گزارشی به بررسی طرح دولت برای حذف صفرها از پول ملی پرداخت و با تشریح ۱۳ مزیت و ۶ عیب این طرح اعلام کرد: طرح حذف صفرهای پول ملی بدون بسترسازی اقتصادی تورم را مهار نخواهد کرد.

معاون شل: بازار جهانی نفت چشم انتظار بازگشت ایرانصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمعاون مدیرعامل شل گفت: بازار جهانی نفت چشم انتظار بازگشت ایران به عرصه بین المللی است.

آخرین وضعیت رنو کوئید در ایرانارانیکو ، 2 ساعت پیشدر میان تولید داخل شدن این خودرو موضوع وارداتی بودن کوئید نیز مطرح شده بود.

پایان گمانه‌زنی‌ها درباره تغییر واحد پول/ تفاوت تبدیل "ریال" به "تومان" از حذف صفر پول‌ملیخبر داغ ، 2 ساعت پیشبه دنبال مصوبه امروز هیات دولت مبنی بر تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان، رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی ارائه کرد و به شائبه‌های ایجاد شده پایان داد. طبق آنچه سیف اعلام کرده "تغییر واحد پول ملی با موضوع حذف صفر متفاوت است".

بهبود بازار نفت در گرو همکاری غیراوپک با اوپکبرترین ها ، 2 ساعت پیشکارشناس اقتصاد انرژی گفت: اگر کشورهای اوپک بر تعهد خود مبنی بر کاهش تولید پایدار باشند، اما کشورهای غیراوپکی این کاهش تولید را جبران کنند باز هم بازار به نتیجه نمی‌رسد و برای اوپکی‌ها و غیراوپکی‌ها ضرر دارد، بنابراین همه باید متعهد باشند که برای افزایش قیمت تولید خود را کاهش دهند.

اپراتورهای تلفن همراه تخلف کردندایران جیب ، 2 ساعت پیشجدیدترین آمارهای وزارت ارتباطات گویای آن است که تا پایان شهریور ماه سال جاری در ایران بیش از 150 میلیون و 300 هزار سیم‌کارت واگذار شده و ...

شرکت‎های بزرگ نفتی دنیا از پایداری توافق هسته‎ای مطمئن هستندصدا و سیما ، 2 ساعت پیشرویترز نوشت ؛تفاهمنامه ایران و شل بزرگترین نشانه اطمینان شرکتهای بزرگ نفتی دنیا از پایداری توافق هسته ای است .

4 تصادف بزرگ در تهران/ یک کشته و 9 مجروحایران جیب ، 2 ساعت پیش4 حادثه بزرگ از ساعت 21 شب گذشته تا 4 صبح امروز؛ آتش‌نشانان؛ پلیس راهور؛ نیروی انتظامی و دیگر عوامل مرتبط با حوادث شهری را به حالت ...

صادرات تابلوی نقاشی به آمریکا و انگلستان!تابناک ، 2 ساعت پیشطبق آمار گمرک در 7 ماه منتهی به مهر ماه سال جاری حدود 3 تن تابلوی نقاشی از کشور صادر شده است.

استقبال مجلس از حذف صفر پول ملی/ ۳ تا ۴ صفر حذف شود!ارانیکو ، 3 ساعت پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استقبال از تصمیم مجلس بابت حذف صفر از پول ملی گفت: بهتر است سه تا چهار صفر از پول ملی حذف شود.

حبس فنی-بنیادی طلاعصر اعتبار ، 3 ساعت پیشعصر اعتبار- عوامل کاهشی و افزایشی، اونس طلا را در بازه قیمتی حدودا ١٠ دلاری محبوس کرده است.

انتشار فهرست 10 بازیگر هالیوودی با کمترین سودآوریایران جیب ، 3 ساعت پیشفهرست سالیانه نشریه فوربز از ۱۰ بازیگر با کمترین سودآوری در سینمای هالیوود منتشر شد.

3 نقطه قوت بازار دلارعصر اعتبار ، 3 ساعت پیشعصر اعتبار- روز چهارشنبه، دلار سومین روز نسبتا کم‌نوسان خود را پشت‌سر گذاشت تا شرایط بازار بیش از پیش عادی‌تر شود. در پنجمین روز هفته، شاخص ارزی با 2 تومان افزایش به قیمت 3 هزار و 897 تومان رسید.

پنج‌شنبه خلوت جاده چالوس+تصاویرمیزان ، 3 ساعت پیشبر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در برخی مقاطع مسیر مواصلاتی چالوس ترافیک سنگین یا نیمه سنگین گزارش شده است.

توضيحات بانک مرکزی درباره تغيير واحد پول کشور از «ريال» به «تومان»رجا ، 3 ساعت پیش

یورو گران شد +جدولفردا ، 3 ساعت پیشبهای رسمی دلار 32هزار و 150 ریال اعلام شد و همچنین نرخ پوند در بازار امروز با کاهش و یورو با افزایش مواجه شدند.

بهبود بازار جهانی نفت در گرو همکاری غیراوپک با اوپکایسنا ، 3 ساعت پیشکارشناس اقتصاد انرژی گفت: اگر کشورهای اوپک بر تعهد خود مبنی بر کاهش تولید پایدار باشند، اما کشورهای غیراوپکی این کاهش تولید را جبران کنند باز هم بازار به نتیجه نمی‌رسد و برای اوپکی‌ها و غیراوپکی‌ها ضرر دارد، بنابراین همه باید متعهد باشند که برای افزایش قیمت تولید خود را کاهش دهند.

طرح‌های اضطراری فورد برای سورپرایز مالیاتی چینایسنا ، 3 ساعت پیشفورد موتور انتظار دارد چین تا آخرین لحظه برای اعلام تمدید کاهش مالیات خودروهای موتور کوچک صبر کند و برای آمادگی در برابر هر گونه تصمیمی، طرحهای اضطراری تهیه می‌کند.

وضعیت اسکناس های قدیمی بعد از حذف ریالرجا ، 3 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی مصوبه اخیر هیأت دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان را، در راستای احترام به عرف جامعه عنوان و اعلام کرد که با اجرایی شدن آن، امکان ایجاد تغییراتی در اسکناس‌های جدید وجود دارد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌الملی نفت و گاز ترکمنستان آغاز به کار کرد+تصاویرفارس نیوز ، 3 ساعت پیشبیست و یکمین نمایشگاه و همایش بین الملی نفت و گاز ترکمنستان با حضور شرکت‏‌های مطرح بین‌المللی و ایرانی در «عشق‌آباد» آغاز به کار کرد.

طرح مرتعداری رباط قره بیل در گرمه بازنگری می شودایرنا ، 3 ساعت پیشبجنورد- ایرنا- رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: در راستای سیاست های سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری مبنی مشارکت مردمی و جوامع محلی در اجرای طرح‌های منابع طبیعی ولزوم بازنگری اقتصادی طرح‌ها، طرح مرتعداری رباط قره بیل بازنگری شد.

وزیر جهاد کشاورزی برای افتتاح مرحله دوم کارخانه لولهGRP وارد زابل شدایرنا ، 3 ساعت پیشزاهدان - ایرنا - محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به همراه شماری از معاونان خود صبح امروز /پنجشنبه/ به منظور افتتاح مرحله دوم کارخانه لوله GRP، بازدید از طرح پایلوت 46 هزار هکتار آبرسانی با لوله و سایر طرح های در حال انجام این وزارتخانه در منطقه سیستان وارد فرودگاه زابل شد.

صادرات در مرز سیرانبند بانه 20 درصد افزایش یافتایرنا ، 3 ساعت پیشسنندج- ایرنا- سرپرست گمرک بانه گفت: صادرات کالا از مرز سیرانبند بانه به لحاظ وزنی 20 درصد و به لحاظ ارزشی 13 درصد افزایش یافته است.

رشد 15درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در لرستانایرنا ، 3 ساعت پیشخرم آباد -ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان گفت: پرداخت تسهیلات ازدواج در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در این استان رشد 15 درصدی داشته است.

اجرای طرح های مطالعات بیابان زدایی در 85 هزار هکتار از اراضی قمایرنا ، 3 ساعت پیشقم- ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قم با تاکید برضرورت عزم و اهتمام جدی مسئولان برای حل معضل ریزگردها در این استان گفت: طرح های مطالعاتی بیابان زدایی در 85 هزار هکتار از اراضی قم در قالب اقدام هایی مانند بوته کاری و کاشت درختچه با هدف بهبود وضعیت محیط زیست اجرا می شود.

عمر 59 درصد تراکتورهای کشاورزی قزوین زیر 25 سال استایرنا ، 3 ساعت پیشقزوین- ایرنا - مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 59 درصد تراکتورهای کشاورزی مورد استفاده در مزارع و باغات این استان زیر 25 سال عمر دارند.

رییس اتاق بازرگانی همدان: سرمایه گذاری در آفریقا می تواند صادرات را رونق ببخشدایرنا ، 3 ساعت پیشهمدان - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی همدان با بیان اینکه سرمایه گذاری در آفریقا از مهمترین راههای توسعه و رونق صادرات کشور است گفت: اقدام های مناسبی در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی انجام شده است و در بخش ساخت مسکن می‌توان در آفریقا اقدام کرد.

شمارش معکوس برای افتتاح باند 29 مهرآبادبرترین ها ، 3 ساعت پیشمدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با بیان اینکه ظرفیت این فرودگاه برای پذیرش پرواز و مسافر بیش از این نیست، گفت: با افتتاح باند ۲۹ راست، حجم نشست و برخاست هواپیماها میان دو باند تقسیم می‌شود.

15هزارهکتار کلزای گلستان براثر یخبندان از بین رفتایرنا ، 3 ساعت پیشگرگان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی گلستان گفت: 23 هزار هکتار از کشتزارهای کلزا در این استان در پی بروز سرما و یخبندان آسیب دید، که در سطح 15 هزار و 300هکتار این خسارت به صورت صد در 100 است.

ضرورت فراهم کردن مزیت های اشتغال کار با اجرای طرح تکاپو در البرزایرنا ، 3 ساعت پیشکرج-ایرنا-مدیر کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی البرز گفت: فراهم کردن مزیت های اشتغال کار با اجرای طرح تکاپو دراین استان یک ضرورت است.

اروپا اولین مشتری فولاد ایرانایسنا ، 3 ساعت پیشآمارها نشان می‌دهد که قریب به ۵۰ درصد از فولاد ایران به کشورهای اروپایی همچون ایتالیا، اسپانیا و آلمان صادر می‌شود که این موضوع این قاره را به عنوان عمده ترین مشتری فولاد ایران نشان می‌دهد.

بهای رسمی یورو افزایش یافت + جدولباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشبهای رسمی دلار 32هزار و 150 ریال اعلام شد و همچنین نرخ پوند در بازار امروز با کاهش و یورو با افزایش مواجه شدند.

هزينه 2000 ميليارد توماني تغيير واحد پول/ تصویب حذف صفر از پول در میان مشکلات اقتصادی!/ واگذاری پرابهام میادین نفتی به شلمشرق نیوز ، 3 ساعت پیش

اقدام غیر منتظره حذف یک صفربرترین ها ، 3 ساعت پیشمرتضى ایمانى راد در خبرآنلاین نوشت: هيات دولت تصويب كرد كه واحد پول ملى تومان شود و واحد جزئى تر آن ريال و هر ده ريال برابر يك تومان باشد. اينكه ريال عملا توسط مردم از دايره پول ملى حذف شده بود ترديدى نيست و اينكه حذف چند صفر از پول ملى يك ضرورت بود نيز حرفى نيست . ولى چيزى كه باعث تعجب است اين است كه چرا يك صفر !

بودجه 96 همزمان با برنامه ششم اجرا می‌شودبرترین ها ، 3 ساعت پیش«آیا بودجه 96 همزمان با برنامه ششم توسعه اجرا می‌شود؟»؛ این سوالی است که رییس سازمان برنامه و بودجه به آن پاسخ داد.

آخرین قیمت خودروها در بازار +جدولفردا ، 3 ساعت پیشخودرو جک S5 اتوماتیک 95 میلیون و مزدا3 تیپ 4 صندوق دار،122 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

12 مزیت و 6 عیب حذف صفر پول ملیبرترین ها ، 3 ساعت پیشسازمان حمایت ۴ سال پیش در گزارشی به بررسی طرح دولت برای حذف صفرها از پول ملی پرداخت و با تشریح ۱۲ مزیت و ۶ عیب این طرح اعلام کرد: طرح حذف صفرهای پول ملی بدون بسترسازی اقتصادی تورم را مهار نخواهد کرد.

سهام 2 گروه خودرویی معامله شد/ بقیه پشت چراغ ماندندمیزان ، 3 ساعت پیشدر هفته جاری گروه زامیاد و ایران خودرو ابتدای هفته را با روند مثبت پشت شروه کرده و در انتهای هفته منفی شدند و این در حالی است که گروه های سایپا، سایپا دیزل، پارس خودرو و ایران خودرو دیزل، زامیاد متوقف شده است.

اشتیاق بانک‌های پاکستان برای حضور در ایرانبرترین ها ، 4 ساعت پیشدبیرکل اتاق تهران ارزش تبادلات تجاری ایران و پاکستان را حدود ۹۰۰ میلیون دلار اعلام کرد و از پیشنهاد به بانک‌های پاکستانی برای حضور در ایران خبر داد.

کاهش دمای 10درجه‌ای در انتظار اکثر نقاط کشور+ جدولباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشدمای هوا طی امروز و تا صبح شنبه در سواحل خزر بین 3 تا 6 درجه و تا یکشنبه در شمال شرق تا 10 درجه کاهش خواهد یافت.

عکس/ حرکت جالب بازیگر طنز استقلالی در حمایت از رحمتیساعت24 ، 4 ساعت پیشساعت24-هنرمند سینما و تلویزیون با انتشار عکسی طعنه آمیز به حمایت از کاپیتان تیم مورد علاقه اش پرداخت.

قطار اقتصاد جهانی در حال خروج از ریلتابناک ، 4 ساعت پیشبر اساس آمارهای به دست آمده از رشد اقتصادی جهان در سال‌های اخیر، اقتصاد همچنان در شوک بحران مالی سال ۲۰۰۸ میلادی مانده است.

آقای گرفتار دولت یازدهم کیست؟پارسینه ، 4 ساعت پیشاولین وزیری است که پس از انقلاب بالاترین رای را برای حضور برمسند مدیریت یک وزارتخانه از مجلس دریافت کرده است. اما درعین حال در لیست اولین وزرایی هم قرار می‌گیرد که از یک مجلس سه کارت زرد دریافت می‌کند. با اینحال همچنان به عنوان وزیراقتصاد دولت یازدهم مشغول به فعالیت است و گلایه ها دارد از حاشیه هایی که خواستار رفع آنان است.

اصول راهبری شرکتی در بازار سرمایه ایرانبنکر ، 4 ساعت پیش*فاطمه دنیویان/ کارشناس بازار سرمایه

موج دوم خریداران در بورس تهرانبنکر ، 4 ساعت پیشبورس اوراق بهادار تهران پس از نوسان‌های اندک شاخص کل در محدوده ۸۰ هزار واحدی، در جریان معاملات روز سه‌شنبه چهره متفاوتی از خود به نمایش گذاشت. امری که بسیاری از کارشناسان آن را به دلیل رشد اخیر قیمت‌ها در بازارهای جهانی و همچنین تقویت نرخ دلار طی دو هفته گذشته می‌دانند.

رهایی از چالش نقدشوندگیبنکر ، 4 ساعت پیششاخص بورس اوراق بهادار تهران آخرین روز کاری هفته را در ادامه روند افزایشی که از روز سه‌شنبه آغاز شد، ادامه داده و با رشد ٥١١ واحدی وارد کانال ٨١‌ هزار واحدی شد. ازاین‌رو شاخص در پایان روز با ثبت ٠,٦ درصد (شش‌دهم درصد) به رقم ٨١‌هزارو ٣٤١ واحد رسید.

ریسک اتلاف وقت در توقف نمادهابنکر ، 4 ساعت پیش«من به‌عنوان سهامدار مقصر هستم!» این عبارتی است که مجری برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، سه‌شنبه شب هفته جاری، با طنزی تلخ در انتهای این برنامه تلویزیونی به‌کار برد. این شرح حال مختصر و مفید، مورد استقبال فعالان بازار سهام قرار گرفت و بارها در فضای مجازی منعکس شد. در برنامه‌ای تلویزیونی که قرار بود موضوعی مربوط به بازار سرمایه مورد تحلیل قرار گیرد، بازهم این سهامداران خرد که تلویحا مقصر جلوه داده شدند. نه اینکه واقعا مقصر باشند، در این موضوع خاص به شرط رعایت انصاف، دیواری کوتاه‌تر از سهامداران خرد پیدا نشد.

اسکناس‌ها در آینده تغییر می کنندبنکر ، 4 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی اعلام کرد که با اجرایی شدن تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان، امکان ایجاد تغییراتی در اسکناس‌های جدید وجود دارد.

نگاه سیف به تغيير رسمی واحد پول ملیبنکر ، 4 ساعت پیشرئیس کل بانک مرکزی اعلام کرده که تغییر واحد پول ملی با موضوع حذف صفر متفاوت است.

انتصاب مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیانبنکر ، 4 ساعت پیشوزیرآموزش و پرورش در حکمی مهدی نیکدل را به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب کرد.

بانک سینا در کنگره دندان پزشکان حضور یافتبنکر ، 4 ساعت پیشبانک سینا در شانزدهمین کنگره بین المللی انجمن علمی پروستودونتیست های ایران (انجمن متخصصین پروتزهای دندانی ایران) حضوری فعال دارد.

۳ تا ۴ صفر از پول ملی حذف شود!بنکر ، 4 ساعت پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با استقبال از تصمیم مجلس بابت حذف صفر از پول ملی گفت: بهتر است سه تا چهار صفر از پول ملی حذف شود تا ارزش پول در شرایط بهتری قرار گیرد.

تومان به جای ریال؛‌ فرصت‌ها و چالش‌هابنکر ، 4 ساعت پیش*محمود غلامی

"تومان" پول جدید ایران می‌شودبنکر ، 4 ساعت پیشروز گذشته، هیات دولت، واحد پول ملی را از «ریال» به «تومان» تغییر داد.

استقبال مجلس از حذف صفر پول ملیتابناک ، 4 ساعت پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استقبال از تصمیم مجلس بابت حذف صفر از پول ملی گفت: بهتر است سه تا چهار صفر از پول ملی حذف شود.

خداحافظی با ريال 87 ساله برای همیشهبرترین ها ، 4 ساعت پیشواحد پولي ايران پوست مي‌اندازد. اگرچه اين تصميم هيات‌وزيران و برمبناي يك بند از لايحه اصلاح قانون بانكداري است، اما با موافقت دولت نسبت به تغيير واحد پولي كشور از ريال به تومان، به زودي حاكميت ٨٧ ساله اين واحد پولي بر اقتصاد كشور پايان مي‌يابد.

آخرین قیمت برخی از خودروها در بازار+ جدولباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشخودرو جک S5 اتوماتیک 95 میلیون و مزدا3 تیپ 4 صندوق دار،122 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

ببینید پولدارها با چه قطار زیبایی به مسافرت می روند!خبر داغ ، 4 ساعت پیشقطارهایی در دنیا وجود دارد که سفر با آنها نه تنها کسل کننده و عذاب آور نیست بلکه به دلیل ویژگی های خاصش آنقدر لذت بخش است که نمی خواهید زمان سفر تمام شود، مانند همین قطار که تصاویر آن را در ادامه می بینید.

آغاز تغییرات اسکناس‌ها از سال 96ایران جیب ، 4 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی با تشریح دلایل تغییر واحد پولی ایران از ریال به تومان گفت: اصلاحات جزئی در چاپ اسکناس‌ها از سال آینده آغاز می‌شود.

محاسبه نرخ دیه براساس قیمت نقرهبنکر ، 4 ساعت پیش رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران با اعلام اینکه شرکت‌های بیمه از محاسبه نرخ دیه براساس قیمت نقره استقبال می‌کنند، خواستار تعیین نرخ مذکور بر این اساس شد.

جزییات جدید تغییر واحد پول ایران اعلام شداکو ویژن ، 4 ساعت پیش بانک و بیمه: یک منبع آگاه در بانک مرکزی با اعلام جزییات جدید از تغییر پول ایران گفت: در لایحه ای که دولت به مجلس ارایه می کند قرار است پول ایران به جای ریال تومان باشد.

تب و لرز خودروهای وارداتیخبر آنلاین ، 4 ساعت پیشدنیای اقتصاد نوشت: در روزهایی که بازار ارز با نوسان روبه‌رو شده و قیمت‌ها روند صعودی به خود گرفته‌اند، بازار خودروهای وارداتی نیز متاثر از این ماجرا، به رکود رفته است.

احتمال تغییر در اسکناس‌ها با تبدیل ریال به تومانخبر آنلاین ، 4 ساعت پیشایسنا نوشت:قائم‌مقام بانک مرکزی مصوبه اخیر هیأت دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان را، در راستای احترام به عرف جامعه عنوان و اعلام کرد.

چرا فروش یکجای ساختمانهای مسکونی نیمه تمام،مد شده است؟خبر آنلاین ، 4 ساعت پیشدنیای اقتصاد نوشت:تاکتیک جدید عرضه مسکن که از اواخر سال گذشته با عملیات «انتقال سرمایه به ساختمان‌های نیمه‌تمام و تبدیل آن به ساختمان‌های تکمیل شده و آماده فروش» شروع شده بود، با اقدام دوم سرمایه‌گذاران ساختمانی در روزهای اخیر در حال شتاب‌گیری است.

آغاز تغییرات اسکناس‌ها از سال آیندهتابناک ، 4 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی با تشریح دلایل تغییر واحد پولی ایران از ریال به تومان گفت: اصلاحات جزئی در چاپ اسکناس‌ها از سال آینده آغاز می‌شود.

مسکن تا 5 سال دیگر در رکود می‌ماند؟ایران جیب ، 5 ساعت پیشاقتصاد کشور نسبت به قبل از تحریمها 160 میلیارد دلار کوچک شده و پول نفت دیگر به بخش مسکن تزریق نمی شود، چرا که باید به دو صندوق ...

رهگیری کالای قاچاق درفضای مجازیهمشهری آنلاین ، 5 ساعت پیشانتقادها نسبت به ناکارآمدی دستگاه‌های اجرایی در اجرای قوانین مرتبط با برخورد با قاچاق کالا و سهم ۱۴ میلیارد دلاری این کالاها از بازار مصرف کشورمان در حالی بالا گرفته که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان از تشدید برخورد با فروش قاچاق و تبلیغ اغواگرانه و بدون مجوز کالاهای سلامت‌محور در فضای مجازی خبر می‌دهد.

رشد ۱.۵ میلیارد دلاری بازارسهام در ۲ روزهمشهری آنلاین ، 5 ساعت پیشبازار سهام بدون توجه به اعمال تحریم‌های جدید ‌آمریکا علیه ایران با تکیه بر عوامل اقتصادی به پیش می‌رود.

اصلاح پول ملی؛ گامی مثبت در اقتصاد ایرانبرترین ها ، 5 ساعت پیشتصمیم دولت برای تغییر واحد پول ملی ایران از ریال به تومان را باید گام مثبتی تلقی کرد. با توجه به ثبات اقتصادی موجود و موفقیت سیاست‌های کنترل تورمی دولت، طرح اصلاح پول ملی در شرایط خوبی پیاده می‌شود.

کدام کشور رکوردار حذف صفر پول است؟فردا ، 5 ساعت پیشهیات وزیران روز گذشته در لایحه بانک مرکزی مصوب کرد، واحد پول کشور از ریال به تومان تغییر و هر تومان معادل ده ریال باشد که به معنی حذف یک صفر از پول ملی است؛ تجربه ای که دست کم در ۵۰ کشور اجرا شد.

شبح یونان بر سر اقتصاد ایرانبرترین ها ، 5 ساعت پیشنشست بازخوانی سیاست‌های مقابله با رکود، ١٦ آذر ماه با حضور حجت‌الله میرزایی، معاون اقتصادی وزیر کار و با حضور کارشناسان اقتصادی برگزار شد. در این نشست اقتصادی در کشور یونان، وضعیت رکود و تورم بررسی و شرایط کشورمان در این زمینه‌ها با این کشور مقایسه شد.

دیدار معاون وزیر امورخارجه ایران با بالاترین مقام دارایی هنگ کنگایرنا ، 5 ساعت پیشپکن-ایرنا-ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه ایران امروز با جان تسانگ رئیس نهاد دارایی منطقه هنگ کنگ ( همپایه وزیر ) در این منطقه اداری ویژه اجرایی در جنوب چین دیدار و گفت و گو کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس: استیضاح وزیر راه چاره نهایی نیستایرنا ، 5 ساعت پیشتهران- ایرنا- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حادثه قطار سمنان باید به وزیر راه و شهرسازی و سایر مدیران این وزارتخانه، فرصت داد و در زمان باقیمانده از دولت یازدهم، استیضاح چاره نهایی نیست.

پاسخ سفیر انگلیس به ترامپ با یک تفاهم نفتیبرترین ها ، 5 ساعت پیشرضا زندی . روزنامه‌نگار در روزنامه شرق نوشت: اینکه کمپانی هلندی- انگلیسی «رویال داچ شل» بلافاصله پس از تمدید تحریم‌های کنگره آمریکا موسوم به «ایسا» با شرکت ملی نفت ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کند.

قطار اقتصاد جهانی در حال خروج از ریل/حال یورو خوش نیست!مهر ، 5 ساعت پیشبر اساس آمارهای به دست آمده از رشد اقتصادی جهان در سال‌های اخیر، اقتصاد همچنان در شوک بحران مالی سال ۲۰۰۸ میلادی مانده است.

قانونی که به جای تحقق به تاریخ پیوست/پویایی اقتصاد در گرو کاهش تصدی گری دولتباشگاه خبرنگاران ، 5 ساعت پیشکارشناسان واگذاری نقش تصدی گری دولت در امور اقتصادی کشور را به بخش خصوصی ضروری می دانند اما این امر تاکنون آنطور که باید اجرایی نشده است .

خطر انقراض در کمین برخی گونه های آبزیمیزان ، 5 ساعت پیشرئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور گفت: ۱۰ گونه از آبزیان خلیج فارس به دلیل صید غیرمجاز در خطر انقراض قرار دارند که ذخایر دوگونه ماهی حلوای سفید و هامون به شدت کاهش یافته است.

خودکشی یک دانشجو در دانشگاه دریانوردی چابهار /استخوان‌های این خانم با هر عطسه می‌شکنند+عکسساعت24 ، 5 ساعت پیشعناوین تعدادی از اخبار 17 آبان

پشت صحنه مرگ جوانی که به خانه زن شوهردار تردد می کرد/تصویری جدید از رامبد جوان و نگار جواهریان در رستورانساعت24 ، 5 ساعت پیشعناوین تعدادی از اخبار 17 آبان

دست «شِل» در دست ایرانبرترین ها ، 5 ساعت پیشایران و شرکت انگلیسی - هلندی شل، تفاهمنامه نفتی برای مطالعه سه میدان نفتی و گازی را با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت و سفیر انگلیس در تهران امضا کردند.

استقبال مجلس از حذف صفر پول ملی/۳ تا ۴ صفر حذف شود!مهر ، 5 ساعت پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استقبال از تصمیم مجلس بابت حذف صفر از پول ملی گفت: بهتر است سه تا چهار صفر از پول ملی حذف شود.

پیشنهاد به بانک‌های پاکستانی برای حضور در ایرانمهر ، 5 ساعت پیشدبیرکل اتاق تهران ارزش تبادلات تجاری ایران و پاکستان را حدود ۹۰۰ میلیون دلار اعلام کرد و از پیشنهاد به بانک‌های پاکستانی برای حضور در ایران خبر داد.

ایران عضو کمیته اجرایی شرکت‌های سپرده‌گذاری آسیا و اقیانوسیه شدمهر ، 5 ساعت پیششرکت سپرده‌گذاری مرکزی ایران با کسب اکثریت آراء، برای نخستین بار به عضویت شرکت‌های سپرده گذاری آسیا و اقیانوسیه در آمد.

مسکن تا 5 سال دیگر در رکود می‌ماندعصر ایران ، 5 ساعت پیش

آغاز تغییرات اسکناس‌ها از سال آینده/صفرها را در آینده حذف می‌کنیممهر ، 5 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی با تشریح دلایل تغییر واحد پولی ایران از ریال به تومان گفت: اصلاحات جزئی در چاپ اسکناس‌ها از سال آینده آغاز می‌شود.

با تبدیل ریال به تومان شاید اسکناس‌ ها تغییر کندبرترین ها ، 5 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی مصوبه اخیر هیأت دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان را، در راستای احترام به عرف جامعه عنوان و اعلام کرد که با اجرایی شدن آن، امکان ایجاد تغییراتی در اسکناس‌های جدید وجود دارد.

افزایش قیمت چند خودروی داخلیبرترین ها ، 5 ساعت پیشدر روزهایی که بازار ارز با نوسان روبه‌رو شده و قیمت‌ها روند صعودی به خود گرفته‌اند، بازار خودروهای وارداتی نیز متاثر از این ماجرا، به رکود رفته است. آن طور که نمایشگاهداران خودرو پایتخت می‌گویند، در حال حاضر معاملات در نمایشگاه‌های خودرو کشور بسیار سنگین انجام می‌شود و از همین رو رکود میهمان بازار خودروهای خارجی شده است.

نرخ دیه براساس نقره تعیین می شود؟برترین ها ، 5 ساعت پیشرئيس‌كل بيمه مركزي ایران با اعلام اينكه شركت‌هاي بيمه از محاسبه نرخ ديه براساس قيمت نقره استقبال مي‌كنند، خواستار تعیین نرخ مذکور بر این اساس شد.

شاخص ارزی در کانال 3800 تومان باقی ماندبرترین ها ، 5 ساعت پیشروز چهارشنبه، دلار سومین روز نسبتا کم‌نوسان خود را پشت‌سر گذاشت تا شرایط بازار بیش از پیش عادی‌تر شود. در پنجمین روز هفته، شاخص ارزی با 2 تومان افزایش به قیمت 3 هزار و 897 تومان رسید.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn