معاون وزیرنفت: صادرات فرآورده های نفتی امسال به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسید

معاون وزیرنفت: صادرات فرآورده های نفتی امسال به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسید

مشهد - ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در 10 ماه امسال برای نخستین بار در طول تاریخ 100 ساله نفت ایران، صادرات فرآورده های نفتی به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسید.

همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور

همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور

گچساران- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور از اولویت های مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 96 است.

اختصاص 160 هزار میلیارد ریال برای احیای بنگاه های اقتصادی در دولت یازدهم

اختصاص 160 هزار میلیارد ریال برای احیای بنگاه های اقتصادی در دولت یازدهم

مهاباد - ایرنا- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: شورای پول و اعتبار 160 هزار میلیارد ریال برای اتمام و تکمیل بنگاه های اقتصادی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و واحدهای تعطیل شده اعتبار اختصاص داده است.

350 میلیارد ریال به طرحهای آسیب دیده کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

350 میلیارد ریال به طرحهای آسیب دیده کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 350 میلیارد ریال به طرحهای آسیب دیده این استان از محل اعتبارات مدیریت بحران اختصاص یافت.

فارغ التحصیلان دانشگاهی بیشترین متقاضیان کار

فارغ التحصیلان دانشگاهی بیشترین متقاضیان کار

معاون وزیر کار می‌گوید: توانمندی نیروی کار و داشتن مهارت لازم در ورود به بازار کار موثر است.

افزایش صادرات غیرنفتی تا ۱۰ میلیارد دلار/ مثبت شدن تراز تجاری

افزایش صادرات غیرنفتی تا ۱۰ میلیارد دلار/ مثبت شدن تراز تجاری

وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مختلف دولتی در سال ۱۳۹۵ در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و برای خروج از رکود، حمایت از تولید داخل و رونق اقتصادی برنامه‌های مختلفی را دنبال کرده‌اند ‌که در این زمینه مدیریت هدفمند واردات در راستای حفظ تراز مثبت تجاری، افزایش صادرات کالا و خدمات غیرنفتی به میزان ۱۰ میلیارد دلار و ‌تکمیل طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد از جمله مهمترین پروژه‌های وزارت صنعت،‌معدن و تجارت در سال جاری بوده است.

روزشمار پروژه‌های ICT دولت یازدهم

روزشمار پروژه‌های ICT دولت یازدهم

اتصال بیش از ۴۰۰۰ روستا به اینترنت پرسرعت، ارتقاء پروانه اپراتورهای همراه به نسل ۳ و بالاتر، رونمایی از موتورهای جست‌وجوی یوز و پارسی‌جو، رونمایی از شبکه ملی اطلاعات در فازهای اول و دوم برخی از پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم است.

پربیننده ترین عناوین

استخدام 9 ردیف شغلی در تهران

پس از 43 سال کیلوگرم ایران به فرانسه رفت

دولت در مخمصه بازي پونزي گیر افتاد

قیمت محصولات Honda در بازار ایران

رشد ۵۵ درصدی صادرات ریلی از ابتدای سال جاری/ جابه‌جایی ۱۰ میلیون تن کالا از طریق خط‌آهن

۲ نشان زرین به بانک صادرات ایران اعطا شد

تقدیر جهانگیری از بانک های دولتی

اقدامات بانک کشاورزی در بخشش سود و جرایم

13میلیون متر مکعب آب در سدهای خراسان جنوبی ذخیره سازی شد

وام بانکی و حقوق ضامن

وزیر نیرو:مشکل قطع آب اهواز رفع می شود

تاثیر منفی دلار آمریکا بر طلا کاهش می یابد

توضیح بانک‌پاسارگاد درباره سرقت خودرو پول رسان

مناطق نفت‎‎خیز جنوب و گروه مپنا تفاهم‎نامه محرمانگی امضا کردند

۱۱ قرارداد پرداخت وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر توسط پیمانکاران امضاء شد/ بازگشایی حساب مسدود شده شرکت عمران از سوی اداره مالیات

جایگاه ویژه روسای شعب بانک ها

سرقت خودروی حمل پول بانک پاسارگاد

همایش تجاری ایران و آذربایجان

مقایسه بهترین سدان های اسپورت متوسط +تصاویر

120هزار میلیارد ریال برای تکمیل طرحهای آب روستایی نیاز است

مردم هنگام خرید مرغ مواظب باشندبرترین ها ، 16 دقیقه پیشرئیس اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: مردم آگاه باشند از سودجویانی که به دنبال افزایش قیمت مرغ هستند ، خریداری نکنند.

صادرات فرآورده های نفتی ایران رکورد شکستبرترین ها ، 27 دقیقه پیشمعاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در 10 ماه امسال برای نخستین بار در طول تاریخ 100 ساله نفت ایران، صادرات فرآورده های نفتی به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسید.

معاون وزیرنفت: صادرات فرآورده های نفتی امسال به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسیدایرنا ، 33 دقیقه پیشمشهد - ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در 10 ماه امسال برای نخستین بار در طول تاریخ 100 ساله نفت ایران، صادرات فرآورده های نفتی به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسید.

همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشورایرنا ، 33 دقیقه پیشگچساران- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور از اولویت های مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 96 است.

اختصاص 160 هزار میلیارد ریال برای احیای بنگاه های اقتصادی در دولت یازدهمایرنا ، 33 دقیقه پیشمهاباد - ایرنا- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: شورای پول و اعتبار 160 هزار میلیارد ریال برای اتمام و تکمیل بنگاه های اقتصادی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و واحدهای تعطیل شده اعتبار اختصاص داده است.

350 میلیارد ریال به طرحهای آسیب دیده کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافتایرنا ، 33 دقیقه پیشیاسوج- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 350 میلیارد ریال به طرحهای آسیب دیده این استان از محل اعتبارات مدیریت بحران اختصاص یافت.

دام خودرویی چینی‌ها برای مشتریان ایرانی/از نارسایی در خدمات پس از فروش تا گرانی قطعاتباشگاه خبرنگاران ، 39 دقیقه پیش

فارغ التحصیلان دانشگاهی بیشترین متقاضیان کارایسنا ، 40 دقیقه پیشمعاون وزیر کار می‌گوید: توانمندی نیروی کار و داشتن مهارت لازم در ورود به بازار کار موثر است.

افزایش صادرات غیرنفتی تا ۱۰ میلیارد دلار/ مثبت شدن تراز تجاریایسنا ، 42 دقیقه پیشوزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مختلف دولتی در سال ۱۳۹۵ در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و برای خروج از رکود، حمایت از تولید داخل و رونق اقتصادی برنامه‌های مختلفی را دنبال کرده‌اند ‌که در این زمینه مدیریت هدفمند واردات در راستای حفظ تراز مثبت تجاری، افزایش صادرات کالا و خدمات غیرنفتی به میزان ۱۰ میلیارد دلار و ‌تکمیل طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد از جمله مهمترین پروژه‌های وزارت صنعت،‌معدن و تجارت در سال جاری بوده است.

روزشمار پروژه‌های ICT دولت یازدهمایسنا ، 43 دقیقه پیشاتصال بیش از ۴۰۰۰ روستا به اینترنت پرسرعت، ارتقاء پروانه اپراتورهای همراه به نسل ۳ و بالاتر، رونمایی از موتورهای جست‌وجوی یوز و پارسی‌جو، رونمایی از شبکه ملی اطلاعات در فازهای اول و دوم برخی از پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم است.

ایجاد ۴۵۰۰ شغل در بخش تعاونیایسنا ، 43 دقیقه پیشدر بهمن ماه سال جاری تعداد ۳۲۶ اتحادیه و تعاونی با اشتغالزایی ۴۵۲۰ نفر به ثبت رسیده که در مقایسه با دی‌ماه سال جاری رشد ۳۲ درصدی را نشان می‌دهد.

آموزش و پرورش پایش را از سرویس مدارس بیرون بکشد!ایسنا ، 43 دقیقه پیشرئیس اتحادیه بنگاه‌های مسافربری گفت: آموزش و پروش به جای اینکه به فکر کسب درآمد از سرویس‌های ایاب و ذهاب دانش‌آموزان باشد، آن را به متخصصیانش واگذار کند و به فکر آموزش بچه‌ها باشد؛ این کار آموزش و پرورش غیرقانونی است.

تجارت مثبت ایران و ترکمنستان طی ۱۰ سال/ صادرات در نیمه از واردات پیشی گرفتایسنا ، 43 دقیقه پیشتجارت ۱۰ ساله ایران با ترکمنستان حاکی از مثبت بودن روند مبادلات تجاری بوده و افزایش حجم صادرات موجب شده تا در نیمه زمانی راه، میزان صادرات بر واردات پیشی گیرد.

آنچه سر فولاد ایران می‌آید/ ناامیدی فولاد از بازار مسکنایسنا ، 43 دقیقه پیشتحلیل‌های بازار فولاد نشان می‌دهد که فاکتورهایی همچون، توسعه صنعت خودرو، مسکن و حمل و نقل باعث افزایش تقاضای فولاد در بازار داخلی می‌شود که می‌تواند رونق مناسبی را برای تولیدکنندگان داخلی به همراه داشته باشد.

ورود به سال ۹۶ با ۹ میلیون تن گندم مازادایسنا ، 44 دقیقه پیشمعاون شرکت بازرگانی دولتی از وفور تولید و ذخایر کشور از گندم خبر داد و گفت: برای شب عید و حتی سال آینده هیچ مشکلی برای تأمین گندم، آرد و نام وجود ندارد؛ به گونه‌ای که ورود به سال آینده با ۹ میلیون تن گندم مازاد خریداری شده از کشاورزان همراه خواهد بود.

حضور یک چهارم مقرری‌بگیران بیمه بیکاری کشور در تهرانخبر آنلاین ، 45 دقیقه پیشمهر نوشت: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با اشاره به اینکه یک چهارم مقرری بگیران بیمه بیکاری کشور، در تهران هستند، از واگذاری تدریجی پرداخت این بیمه به کاریابی‌ها از سال ۹۶ خبرداد.

نماینده دشت‌آزادگان: سازمان حفاظت محیط زیست با تخلفات وزارت‌خانه‌های نفت و نیرو مقابله کندایسنا ، 50 دقیقه پیشنماینده دشت‌آزادگان گفت: ‌متاسفانه با بی‌توجهی مسئولان محیط زیست و عدم جلوگیری از اقدامات شرکت‌های نفتی که به قلع و قمع تالاب هورالعظیم پرداخته‌اند، اکنون مشکلات ریزگردها در استان خوزستان تبدیل به چالش شده و خوزستان در حال مواجه شدن با نوعی جنگ است.

معاون وزیر نفت: امسال بالاترین صادرات فرآورده در طول تاریخ 100 ساله نفت کشور رقم خوردایرنا ، 1 ساعت پیشمشهد – ایرنا – معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در 10 ماهه امسال برای نخستین بار در طول تاریخ 100 ساله نفت ایران، صادرات فرآورده های نفتی به رقم بی سابقه روزانه 450 هزار بشکه رسید.

نرخ برنج هاشمی در بازارباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشبرنج هاشمی در میادین میوه و تره بار با قیمت 10 هزار و 400 تومان به فروش می رسد.

بازار مسکن در سال 96 رونق پیدا می‌کندبرترین ها ، 1 ساعت پیشرییس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش ۴۰ درصدی حجم معاملات مسکن در دی و بهمن سال جاری در کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. پیش بینی می شود که سال ۹۵، پایان رکود بخش مسکن باشد و در سال ۹۶ و پس از برگزاری انتخابات شاهد رونق بازار مسکن باشیم.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn