حدود ۱.۳ میلیون مسکن چندخانواری داریم

حدود ۱.۳ میلیون مسکن چندخانواری داریم

یک کارشناس مسکن گفت: آمارهای بخش مسکن نشان می‌دهد حدود ۴ میلیون خانوار به صورت فشرده در ۱.۳ میلیون واحد مسکونی زندگی می‌کنند.

حضور یک بانک فرانسوی در تامین مالی پروژه‌های ایران

حضور یک بانک فرانسوی در تامین مالی پروژه‌های ایران

بانک سرمایه گذاری دولتی BPI فرانسه پروژه‌های سرمایه گذاری شرکت‌های فرانسوی در ایران را از سال ۲۰۱۸ تامین مالی خواهد کرد و حداکثر ۵۰۰ میلیون یورو (۵۹۸ میلیون دلار) اعتبار سالانه فراهم می‌کند.

مذاکرات عراق با شل پیرامون میدان نفتی مجنون

مذاکرات عراق با شل پیرامون میدان نفتی مجنون

وزیر نفت عراق اعلام کرد مذاکرات با شرکت رویال داچ شل درباره میدان نفتی مجنون که این شرکت قصد دارد از آن خارج شود، ادامه دارد.

10 درصد واحدهای صنعتی نیمه فعال استان سمنان به چرخه تولید بر می گردد

10 درصد واحدهای صنعتی نیمه فعال استان سمنان به چرخه تولید بر می گردد

سمنان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت : امسال 10 درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی این استان باارایه تسهیلات رونق تولید و رفع مشکلات بیمه ای و مالیاتی به چرخه تولید برمی گردد.

اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کند

اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کند

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: اجرای دقیق برنامه اقتصادی مقاومتی و وحدت مسوولان برای فعال سازی واحدهای صنعتی نیمه فعال ، کینه توزی ها و توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کند.

امنیت ایمیل را جدی بگیرید

امنیت ایمیل را جدی بگیرید

تمرین‌ها و تجربه‌های آنلاین ایمن در حفظ صددرصدی هویت آنلاین شما و رهایی از ویروس‌ها، هکرها و هرگونه حقه و شیطنت مبتنی بر اینترنت، ارزشمند هستند. بهترین مکان برای شروع هم صندوق پستی شماست.

برای خرید آپارتمان در صادقیه چقدر باید هزینه کرد؟+ جدول قیمت

برای خرید آپارتمان در صادقیه چقدر باید هزینه کرد؟+ جدول قیمت

برای خرید آپارتمان ۸۰ متری در منطقه صادقیه بلوار گلاب باید در حدود ۳۸۵ میلیون تومان هزینه کنید.

دیهیم: وام خارجی صرفه اقتصادی دارد

دیهیم: وام خارجی صرفه اقتصادی دارد

طی روزهای گذشته شبکه بانکی مذاکرات گسترده‌ای در رابطه با تامین مالی خارجی با بانک‌هایی از آسیا و اروپا داشت و در نتیجه آن قراردادهایی با ارقام کلان منعقد شد که قابل‌توجه است.

پربیننده ترین عناوین

از «واردات برنج به کشور در فصل برداشت» تا «بازار داغ هیبریدی‌های خفیف»

قدرت خرید مردم به اندازه سال 90 هم نیست

روزهای خوبی را برای سهام سایپا پیش بینی می‌کنیم

قیمت مصوب بلیت قطار لوکس

بسیج سازندگی آمل در انتظار ابلاغ تسهیلات اقتصاد مقاومتی از استان

عزم آموزش و پرورش و سازمان مناطق آزاد برای ارتقای نظام آموزشی کشور

درآمد 950 هزار دلاری از فروش گریس

انتقال آب از سد نمرود به گرمسار دردولت دوازدهم جدی تر پیگیری می شود

چطور از برقراری تماس خارجی پشیمان نشویم؟

ادامه روند کاهشی نرخ مرغ در بازار/قیمت به ۷۲۰۰ تومان رسید

40 درصد ماشین آلات واحدهای صنعتی در استان سمنان فرسوده است

رشد 8 درصدی اقتصاد بدون توسعه روستایی قابل تحقق نیست

بخش خصوصی برای قطع ارتباط با میانمار پیش قدم خواهد بود

اعتراض سپرده گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق) دراهواز

زمان فروش فروش اقساطی شاسی بلند های ایران خودرو +جدول شرایط

حرکت کور برای فرار از رکود

مرز خسروی برای تردد زائران اربعین آماده شد

افت ناگهانی ۱۰ درصدی سفرهای برون شهری

شرکت ملی پالایش: بنزین توزیعی در پایتخت، استاندارد یورو4 دارد

هزینه ماشین نویسی در ایام محرم چقدر است+ تصاویر

زخمه شش ابرچالش بر تن اقتصاد ایرانبرترین ها ، 30 دقیقه پیشنشست روز گذشته هیئت نمایندگان اتاق ایران، مسعود نیلی، دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقتصادی و غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران را در مقابل هم قرار داد. در این نشست، نیلی از وجود شش ابرچالش در اقتصاد ایران صحبت کرد و شافعی نیز تیغ انتقاد خود را روی نگاه غلط دولت به اقتصاد کشید و از دستیار ویژه رئیس‌جمهور خواست شرایطی ایجاد کند که بخشی از این نگاه غلط اصلاح شود.

حدود ۱.۳ میلیون مسکن چندخانواری داریمایسنا ، 46 دقیقه پیشیک کارشناس مسکن گفت: آمارهای بخش مسکن نشان می‌دهد حدود ۴ میلیون خانوار به صورت فشرده در ۱.۳ میلیون واحد مسکونی زندگی می‌کنند.

حضور یک بانک فرانسوی در تامین مالی پروژه‌های ایرانایسنا ، 50 دقیقه پیشبانک سرمایه گذاری دولتی BPI فرانسه پروژه‌های سرمایه گذاری شرکت‌های فرانسوی در ایران را از سال ۲۰۱۸ تامین مالی خواهد کرد و حداکثر ۵۰۰ میلیون یورو (۵۹۸ میلیون دلار) اعتبار سالانه فراهم می‌کند.

مذاکرات عراق با شل پیرامون میدان نفتی مجنونایسنا ، 50 دقیقه پیشوزیر نفت عراق اعلام کرد مذاکرات با شرکت رویال داچ شل درباره میدان نفتی مجنون که این شرکت قصد دارد از آن خارج شود، ادامه دارد.

10 درصد واحدهای صنعتی نیمه فعال استان سمنان به چرخه تولید بر می گرددایرنا ، 50 دقیقه پیشسمنان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت : امسال 10 درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی این استان باارایه تسهیلات رونق تولید و رفع مشکلات بیمه ای و مالیاتی به چرخه تولید برمی گردد.

اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کندایرنا ، 50 دقیقه پیشسمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: اجرای دقیق برنامه اقتصادی مقاومتی و وحدت مسوولان برای فعال سازی واحدهای صنعتی نیمه فعال ، کینه توزی ها و توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کند.

امنیت ایمیل را جدی بگیریدایسنا ، 52 دقیقه پیشتمرین‌ها و تجربه‌های آنلاین ایمن در حفظ صددرصدی هویت آنلاین شما و رهایی از ویروس‌ها، هکرها و هرگونه حقه و شیطنت مبتنی بر اینترنت، ارزشمند هستند. بهترین مکان برای شروع هم صندوق پستی شماست.

برای خرید آپارتمان در صادقیه چقدر باید هزینه کرد؟+ جدول قیمتمیزان ، 57 دقیقه پیشبرای خرید آپارتمان ۸۰ متری در منطقه صادقیه بلوار گلاب باید در حدود ۳۸۵ میلیون تومان هزینه کنید.

خرید یکی از محصولات فول آپشن Lexus در خارج از کشور چند دلار آب می خورد؟باشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشLS 600hL ، فول آپشن در بازارهای جهانی با قیمت 130 هزار دلار به فروش می رسد.

جاده ابریشم جدید،جایگاه کشورمان تحت الشعاع قرار خواهد داد/شاهراه‌های تجاری ایران در مسیر انزوا؟باشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشتوسعه راه‌ها و محورهای مواصلاتی یکی از عوامل تعیین‌کننده در توسعه و شکوفایی اقتصادی کشورها به شمار می رود.

دیهیم: وام خارجی صرفه اقتصادی دارداقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیش طی روزهای گذشته شبکه بانکی مذاکرات گسترده‌ای در رابطه با تامین مالی خارجی با بانک‌هایی از آسیا و اروپا داشت و در نتیجه آن قراردادهایی با ارقام کلان منعقد شد که قابل‌توجه است.

بازار فروش، ضامن موفقیت «مشاغل خانگی»اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشجوان جویای کار، امروز نام دوم جوانان این سرزمین است و بیکاری، معضل اول ایران به شمار می‌آید.

ایران و چالش‌های تمام‌نشدنی FATF/ آخرین وضعیت پرونده ایران به کجا رسید؟خبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشتا پایان اجرای برنامه عمل، احتمال خروج ایران از لیست سیاه منتفی بوده و در صورت عدم پیشرفت در اجرای برنامه عمل، احتمال بازگشت اقدامات تقابلی را نیز نباید دست کم گرفت.

هزینه ماشین نویسی در ایام محرم چقدر است+ تصاویرمیزان ، 1 ساعت پیشماشین نویسی چندسالی است که در ایامی همچون محرم رواج پیدا می کند و در این بین به غیر از نوشته طراحی و نقاشی های متفاوتی بر روی خودروها دیده می شود که هزینه های بالایی را به همراه دارد.

واردکنندگان و بازرگانان خودرو منتظر خبرهای خوب باشنداخبار خودرو ، 2 ساعت پیشاخبار خودرو یکی از اخباری که منتشر شد و بعد توسط مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت تکذیب شد، ممنوعیت واردات خودروهای با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی به ایران لغو شده بود . متن کامل مطلب واردکنندگان و بازرگانان خودرو منتظر خبرهای خوب باشند منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

ایران، هشتمین تولیدکننده پیله و نخ ابریشم در جهان است/افزایش ۶۵ درصدی قیمت تضمینی پیله‌تر ابریشمباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشرییس مرکز توسعه نوغانداری گفت: ایران رتبه هشتم جهان را به لحاظ تولید پیله و نخ ابریشم به خود اختصاص داده است.

کسب سالانه 140 میلیون تومان سود خالص از فرآوری زیتونتسنیم ، 3 ساعت پیشکارآفرین اقتصاد مقاومتی گفت:ما در سال گذشته 140 میلیون تومان سود کردیم. یک کارمند در بهترین شرایط ماهانه 3 میلیون تومان هم دریافت کند به عبارتی در یکسال 36 میلیون تومان می شود.

خرید یک دوربین چاپ سریع چقدر تمام می شود؟باشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشدوربین چاپ سریع لوموگرافی مدل Wide Black به همراه دو لنز ، در بازار با قیمت 910 هزار تومان به فروش می رسد.

عوامل ۳ گانه افزایش قیمت طلا و ارزمشرق نیوز ، 3 ساعت پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس عوامل ۳ گانه افزایش قیمت طلا و ارز را تشریح کرد.

بخش خصوصی برای قطع ارتباط با میانمار پیش قدم خواهد بودتسنیم ، 4 ساعت پیشقائم‌مقام وزیر صنعت معدن و تجارت گفت:صادرکنندگان و تجار ایرانی عرق دینی، مبارزه با ظلم و هم نوع دوستی دارند؛ بنابراین برای قطع ارتباط تجاری و اقتصادی  با کشور میانمار نیازی نیست که حتما از طرف دولت اقدامی صورت گیرد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn