نبود استراتژی حلقه مفقوده تفکیک وزارت خانه‌ها / خارج شدن تجارت خارجی از بن بست با ورود به wto

نبود استراتژی حلقه مفقوده تفکیک وزارت خانه‌ها / خارج شدن تجارت خارجی از بن بست با ورود به wto

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به تجربه شکست تفکیک و ادغام وزارت صنعت،معدن و تجارت در سال‌های گذشته، گفت: تفکیک و یا ادغام مسئله مهمی برای به حرکت درآمدن چرخ این بخش‌ از اقتصاد کشور نبوده و در حال حاضر مهمترین موضوع ترسیم نقشه راهی برای روبه جلو حرکت کردن این وزارت‌ها است، به این معنا که تمامی اجزای وزارت خانه باید ابزار پیشبرد یک برنامه مدون در این حوزه باشند.

برای خرید خودرو سیتروئن چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت

برای خرید خودرو سیتروئن چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت

برای خرید خودرو سیتروئن، C5 ساخت سال 2011 و با 72,600 کیلومتر کارکرد باید 100 میلیون تومان هزینه کنید.

ابوظبی هزار واحد آپارتمان در لندن می‌سازد

ابوظبی هزار واحد آپارتمان در لندن می‌سازد

به گفته دو منبع آگاه،شرکت دولتی نمایشگاه ملی ابوظبی با گروه ساخت و ساز مونت‌آنویل انگلستان، یک شراکت تجاری تشکیل داده است تا برج‌های آپارتمانی‌ای را در نزدیکی تالار کنفرانس اکسل لندن بسازند.

آرامکو، بورس توکیو را به روزهای اوج بازمی‌گرداند؟

آرامکو، بورس توکیو را به روزهای اوج بازمی‌گرداند؟

بورس توکیو با ارائه اولین بخش از سهام آرامکو عربستان سعودی به دنبال بازگشت به روزهای پر افتخار گذشته است.

برگزیت و خطر از دست رفتن ۷۰ هزار فرصت شغلی

برگزیت و خطر از دست رفتن ۷۰ هزار فرصت شغلی

برگزیت سخت می‌تواند برای شهر لندن فاجعه آمیز باشد و باعث از دست دست رفتن ۷۰هزار شغل، یا بهتر بگوییم متخصص شود.

اوپک بی‌سر و صدا شیرهای نفت را باز کرد/بازار به کدام سو می‌رود؟

اوپک بی‌سر و صدا شیرهای نفت را باز کرد/بازار به کدام سو می‌رود؟

تصمیم اوپک برای پایبند بودن به ریسک طولانی مدت کاهش تولید و تلاش برای تقلیل دادن ذخایر بازار اشباع شده و تقویت قیمت‌ها، در ماه جون با لغزش‌هایی روبرو شد.

صادرات پوست گوسفند ۲۴۰ میلیاردی شد/ ایتالیا بزرگترین خریدار + جدول

صادرات پوست گوسفند ۲۴۰ میلیاردی شد/ ایتالیا بزرگترین خریدار + جدول

براساس آمار گمرک در سال ۹۵، بیش از ۲۲ هزار و ۱۵۵ تن پوست بره و گوسفند به کشور‌های مختلف جهان از جمله ایتالیا صادر شده است.

سوت پایان برای موسسات اعتباری غیرمجاز/ پایان راه پول‌های تنبل

سوت پایان برای موسسات اعتباری غیرمجاز/ پایان راه پول‌های تنبل

این روزها برخی، سپرده‌های بانکی را پول‌های تنبلی می‌خوانند که حاضر نیستند به کار و تولید بروند و بیشتر استراحت در بانکها و موسسات اعتباری را ترجیح می‌دهند؛ به خصوص اگر سودش هم بالا باشد.

پربیننده ترین عناوین

ادامه مدل کنونی مالیات ارزش افزوده حتی با نصب صندوق‌های فروشگاهی

جزئیات نشست دیروز مجلس با سیف

راز نگفته واگذاری «شلیا» از زبان مالک جدید/ از ماجرای پرونده سازی‌ها تا دلیل استعفای حسابرس

شش درصد مردم ایران بیشتر از ۶۵ سال سن دارند

داشتن منابع پایدار، مشکلات صندوق توسعه ملی را کاهش می دهد

مجمع بانک ایران زمین لغو شد

رشد 37 درصدی تولید حبوبات در دولت یازدهم

خوزستان در مدت ۴ سال باید به سطح استانداردی از آب و فاضلاب برسد

قیمت خر ۴ برابر شد /بحران تازه ۳۰۰میلیون کشاورز

هیچ شهری در خوزستان وجود ندارد که مشکل آب نداشته باشد

90 هزار فقره، سهم بانک ملی ایران از طرح ضربتی وام ازدواج

۸۶۰ میلیارد تومان به سپرده‌گذاران فرشتگان پرداخت شد/روند تعیین تکلیف بر اساس زمان بندی اعلام شده

احتمال دیدار ظریف با دولت ترامپ در خصوص برجام

خانم یلن بازهم بازار ارز را تکان داد

پاسخ يک مدير نفتي به 9 ابهام درباره قرارداد توتال

سوت پایان برای موسسات اعتباری غیرمجاز/ پایان راه پول‌های تنبل

بانک کارگشایی اعلام کرد:دادن تسهیلات تا سقف20میلیون ریال با رهن طلا

مظنه قیمت املاک و مستغلات در تهران

ادامه اختلافات تروریست ها/ فجرالاسلام از احرارالشام جدا شد

برای خرید خودرو سیتروئن چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت

نبود استراتژی حلقه مفقوده تفکیک وزارت خانه‌ها / خارج شدن تجارت خارجی از بن بست با ورود به wtoمیزان ، 13 دقیقه پیشعضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به تجربه شکست تفکیک و ادغام وزارت صنعت،معدن و تجارت در سال‌های گذشته، گفت: تفکیک و یا ادغام مسئله مهمی برای به حرکت درآمدن چرخ این بخش‌ از اقتصاد کشور نبوده و در حال حاضر مهمترین موضوع ترسیم نقشه راهی برای روبه جلو حرکت کردن این وزارت‌ها است، به این معنا که تمامی اجزای وزارت خانه باید ابزار پیشبرد یک برنامه مدون در این حوزه باشند.

برای خرید خودرو سیتروئن چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمتمیزان ، 1 ساعت پیشبرای خرید خودرو سیتروئن، C5 ساخت سال 2011 و با 72,600 کیلومتر کارکرد باید 100 میلیون تومان هزینه کنید.

ابوظبی هزار واحد آپارتمان در لندن می‌سازدمهر ، 1 ساعت پیشبه گفته دو منبع آگاه،شرکت دولتی نمایشگاه ملی ابوظبی با گروه ساخت و ساز مونت‌آنویل انگلستان، یک شراکت تجاری تشکیل داده است تا برج‌های آپارتمانی‌ای را در نزدیکی تالار کنفرانس اکسل لندن بسازند.

آرامکو، بورس توکیو را به روزهای اوج بازمی‌گرداند؟مهر ، 1 ساعت پیشبورس توکیو با ارائه اولین بخش از سهام آرامکو عربستان سعودی به دنبال بازگشت به روزهای پر افتخار گذشته است.

برگزیت و خطر از دست رفتن ۷۰ هزار فرصت شغلیمهر ، 2 ساعت پیشبرگزیت سخت می‌تواند برای شهر لندن فاجعه آمیز باشد و باعث از دست دست رفتن ۷۰هزار شغل، یا بهتر بگوییم متخصص شود.

اوپک بی‌سر و صدا شیرهای نفت را باز کرد/بازار به کدام سو می‌رود؟مهر ، 2 ساعت پیشتصمیم اوپک برای پایبند بودن به ریسک طولانی مدت کاهش تولید و تلاش برای تقلیل دادن ذخایر بازار اشباع شده و تقویت قیمت‌ها، در ماه جون با لغزش‌هایی روبرو شد.

خرید کیا اپتیما JF مدل 2017 چقدر آب می خورد؟باشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشخودرو کیا اپتیما JF فول مدل 2017 اتاق جدید GT به همراه رادار در بازار به قیمت 193 میلیون تومان به فروش می رسد.

صادرات پوست گوسفند ۲۴۰ میلیاردی شد/ ایتالیا بزرگترین خریدار + جدولمیزان ، 3 ساعت پیشبراساس آمار گمرک در سال ۹۵، بیش از ۲۲ هزار و ۱۵۵ تن پوست بره و گوسفند به کشور‌های مختلف جهان از جمله ایتالیا صادر شده است.

سوت پایان برای موسسات اعتباری غیرمجاز/ پایان راه پول‌های تنبلمهر ، 3 ساعت پیشاین روزها برخی، سپرده‌های بانکی را پول‌های تنبلی می‌خوانند که حاضر نیستند به کار و تولید بروند و بیشتر استراحت در بانکها و موسسات اعتباری را ترجیح می‌دهند؛ به خصوص اگر سودش هم بالا باشد.

رکود بازار طلا به میزان استخراج از معادن مربوط نمی شود/نوسازی تجهیزات و اشتغالزایی، اولویت های بخش معدنباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشمعاون معدنی وزیر صنعت با اشاره به اینکه میزان اشتغال در بخش معدنی مناسب است گفت: بهره برداری طلا از معادن وضعیت مناسبی دارد و رکود بازار این کالا متاثر از تکانه های خارجی است .

مظنه قیمت انواع محصولات منجمد نیمه آماده در بازارباشگاه خبرنگاران ، 5 ساعت پیشکرفس خرد شده منجمد، در بازار میادین میوه و تره بار با قیمت ۳ هزار تومان به فروش می‌رسد.

درآمد کشور از فروش آرد گندم چقدر است؟باشگاه خبرنگاران ، 6 ساعت پیشطبق آمار منتشر شده توسط گمرک در یک ماهه نخست سال 96 قریب به 14 هزار و 998 تن آرد گندم يا آرد مخلوط گندم و چاودار، از کشور صادر شده است.

هزینه خرید ماشین ظرفشویی چقدر است؟باشگاه خبرنگاران ، 6 ساعت پیشماشين ظرفشويی بوش مدل SMS88TI01E در بازار با قیمت 4 میلیون و 849 هزار تومان به فروش می رسد.

مصرف روغن در ایران بیش از 2 برابر متوسط جهانیباشگاه خبرنگاران ، 7 ساعت پیشمشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت:سرانه مصرف روغن در ایران 20 کیلو است که این رقم 11 کیلو بیش از سرانه مصرف جهانی است.

نگرانی سپرده‌گذاران را درک می‌کنیم/توقیف اموال مدیران سودجومشرق نیوز ، 7 ساعت پیشرئیس کل بانک مرکزی با تشریح آخرین وضعیت بازگشت سپرده‌ها به مالباختگان موسسات اعتباری غیرمجاز، از توقیف اموال مدیران سودجوی این نهادهای سمی خبر داد.

استخدام کارشناس صادراتباشگاه خبرنگاران ، 8 ساعت پیشگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های استخدام مراکز مختلف در سراسر کشور را در قالب بسته‌های استخدامی به صورت روزانه منتشر می‌کند.

۳راه تامین کسری ترازنامه موسسات غیر مجاز/ برقراری موقت خط اعتباری برای تسریع در پرداخت‌هااقتصاد آنلاین ، 8 ساعت پیشرییس بانک مرکزی توضیحاتی درباره روش‌ها و اقدامات انجام شده برای تامین کسری به وجود آمده در ترازنامه موسسات مالی غیرمجاز جهت بازپرداخت مطالبات سپرده‌گذاران ارائه کرد.

آغاز دور جدید تعیین تکلیف سپرده‌گذاران کاسپیناقتصاد آنلاین ، 8 ساعت پیشروابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرد: فرآیند تعیین تکلیف سپرده گذاران تعاونی منحله الزهرا (س) از تاریخ دوم مرداد ماه آغاز می شود .

قیمت فروش مرغ بدون آنتی بیوتیک در میادین میوه و تره بارباشگاه خبرنگاران ، 9 ساعت پیشمرغ گرم تازه بدون آنتی بیوتیک ویژه، در بازار میوه و تره بار با قیمت ۹ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

علت وجود آینه محدب در خودپردازها چیست؟اقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشهنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز میتوانید با استفاده از آینده محدب نصب شده در آن اطراف را زیر نظر داشته باشید، تا از فعالیت های مشکوک اطراف مطلع شوید.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn