خرید توافقی برنج، راهگشای کنترل واردات و نوسان قیمت

خرید توافقی برنج، راهگشای کنترل واردات و نوسان قیمت

اکبریان گفت: با توجه به آنکه خرید تضمینی برنج به سبب قیمت پایین برای برنج‌کار صرفه اقتصادی ندارد، از این رو دولت باید اقدام به خرید توافقی برنج کند.

کاریکاتور: نمره مسکن مهر در کرمانشاه!

کاریکاتور: نمره مسکن مهر در کرمانشاه!

نمره ردی مسکن‌مهر در اولین آزمون؛ انتقادها از ایمنی ساختمان‌های مسکن مهر در کرمانشاه ادامه دارد.

سازمان نظام مهندسی کارایی لازم را ندارد / قانون جامع کنترل ساختمان تصویب شود

سازمان نظام مهندسی کارایی لازم را ندارد / قانون جامع کنترل ساختمان تصویب شود

زلزله کرمانشاه با تمام تلخی‌هایش باید فرصتی برای اصلاح قوانین، عملکرد و فرآیندهای مرتبط با ساخت و ساز باشد؛ کاری که هنوز با گذشت ۲۷ سال از زلزله رودبار و منجیل محقق نشده است.

جزئیات نامه وزیر اقتصاد به نوبخت

جزئیات نامه وزیر اقتصاد به نوبخت

وزیر اقتصاد در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، پیشنهاد داده است تا بدهی پیمانکاران بخش‌خصوصی با دولت و بانکها تهاتر شود.

راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتی

راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتی

اگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.

سه هسته فرماندهی پولی

سه هسته فرماندهی پولی

عصر اعتبار- فرماندهی پولی یک کشور علاوه بر استقلال ساختاری از نهاد‌های سیاسی، به یک سکان‌دار قدرتمند نیاز دارد. «دنیای اقتصاد» طی گزارش خود، سه هسته مورد نیاز یک فرمانده پولی را براساس تجربیات تاریخی بانک‌های مرکزی و پژوهش‌های معتبر این حوزه، بررسی کرده است. سابقه فعالیت‌های مالی، تجاری و علمی هسته اول را شکل می‌دهد و اطمینان عمومی نسبت به فرمانده پولی هسته ثانویه را تولید می‌کند. آگاهی سکان‌دار از سازوکار گذشته و حال اقتصاد، ضمن شناخت مسیر اقتصادی مورد نیاز کشور، هسته سوم را به‌وجود می‌آورد.

دلار از سکه جا ماند

دلار از سکه جا ماند

عصر اعتبار- در آخرین روز هفته گذشته، دلار به کانال 4 هزار و 100 تومان بازگشت. روز پنج‌شنبه، شاخص بازار ارز 4 تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت 4 هزار و 101 تومان رسید. رشد روز انتهایی هفته موجب شد که میزان بازدهی این ارز در هفته گذشته به 7/ 0 درصد برسد. با این وجود، این بازدهی بسیار کمتر از رشد 7 روزه سکه تمام بهار آزادی بود.

تاریخچه پول/ ضرب سکه توسط حضرت علی + فیلم

تاریخچه پول/ ضرب سکه توسط حضرت علی + فیلم

این فیلم تاریخچه پولهای متنوع را نشان می‌دهد.

پربیننده ترین عناوین

موردی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان مرکزی گزارش نشده است

مصرف ١٨٥ هزار لیتری بنزین زوار اربعین/سوخت موکب‌ها هم تامین شد

برداشت چغندر قند در شهرستان سرعین

برداشت زعفران برای نخستین بار در فیروزآباد

زنگ خطر فرسایش خاک در ایران به صدا در آمد

وزارت خزانه داری آمریکا مانعی برای ارسال کمک مالی به زلزله زدگان ایران

استمهال ۲ساله بدهی مالکان زلزله زده مسکن مهر

افزایش نرخ تورم تا پایان سال

رشد دسته جمعی ارزش بازارهای معاملاتی فرابورس

تهاتر سه‌جانبه بدهی

نظربایف توسعه میادین نفت قزاقستان در دریای خزر را مهم و سودآور خواند

سیاستهای پولی شگفت رسول اکرم + فیلم

برداشت ماهی پرورشی از استخرهای خاکی در تنگستان بوشهر

بررسی عملکرد سازمان استاندارد در مساله آلودگی هوای تهران

رئیس سازمان تعاون روستایی: مداخله در بازار زعفران جدی و ادامه دار است

گزارش وزارت جهاد کشاورزی از خدمات ارائه شده به زلزله زدگان غرب کشور

معاون وزیر کار: مسأله بیکاری با وام حل نمی شود

اقدامات وزارت اقتصادی و دارایی برای رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان غرب کشور

راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتی

حکمرانی شبکه ای - پدرام سلطانی**

خرید توافقی برنج، راهگشای کنترل واردات و نوسان قیمتباشگاه خبرنگاران ، 22 دقیقه پیشاکبریان گفت: با توجه به آنکه خرید تضمینی برنج به سبب قیمت پایین برای برنج‌کار صرفه اقتصادی ندارد، از این رو دولت باید اقدام به خرید توافقی برنج کند.

طلا بهترین ابزار سرمایه گذاری است ولی ...تابناک ، 23 دقیقه پیشیک تحلیلگر ارشد بین المللی بر این باور است که طلا بهترین ابزار برای سرمایه گذاری در بازارهای جهانی است ولی اکثر فعالان اقتصادی چنین مساله ای را درک نکرده اند.

کاریکاتور: نمره مسکن مهر در کرمانشاه!برترین ها ، 33 دقیقه پیشنمره ردی مسکن‌مهر در اولین آزمون؛ انتقادها از ایمنی ساختمان‌های مسکن مهر در کرمانشاه ادامه دارد.

سازمان نظام مهندسی کارایی لازم را ندارد / قانون جامع کنترل ساختمان تصویب شودایسنا ، 48 دقیقه پیشزلزله کرمانشاه با تمام تلخی‌هایش باید فرصتی برای اصلاح قوانین، عملکرد و فرآیندهای مرتبط با ساخت و ساز باشد؛ کاری که هنوز با گذشت ۲۷ سال از زلزله رودبار و منجیل محقق نشده است.

روزنامه‌های اقتصادی شنبه ۲۷ آبان ۹۶تابناک ، 57 دقیقه پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز کشور قابل مشاهده است.

دولت نباید نان را گران می‌کردتابناک ، 1 ساعت پیشدولت دوازدهم با وعده بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم چند ماهی می‌شود که شروع به کار کرده اما نه تنها با بهبود وضعیت اقتصادی روبه‌رو نیستیم بلکه هرازچندگاهی شاهد تصمیمات و سیاست‌هایی از جانب دولت هستیم که به طور مستقیم معیشت مردم را دچار وضعیت بحرانی‌تری می‌کند.

لیست برخی از ارزان ترین هاردهای اکسترنالباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشهارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت 500 گیگابایت، در بازار با قیمت 185 هزار تومان بفروش می رسد.

جزئیات نامه وزیر اقتصاد به نوبختبرترین ها ، 2 ساعت پیشوزیر اقتصاد در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، پیشنهاد داده است تا بدهی پیمانکاران بخش‌خصوصی با دولت و بانکها تهاتر شود.

راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتیایسنا ، 2 ساعت پیشاگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.

سه هسته فرماندهی پولیعصر اعتبار ، 2 ساعت پیشعصر اعتبار- فرماندهی پولی یک کشور علاوه بر استقلال ساختاری از نهاد‌های سیاسی، به یک سکان‌دار قدرتمند نیاز دارد. «دنیای اقتصاد» طی گزارش خود، سه هسته مورد نیاز یک فرمانده پولی را براساس تجربیات تاریخی بانک‌های مرکزی و پژوهش‌های معتبر این حوزه، بررسی کرده است. سابقه فعالیت‌های مالی، تجاری و علمی هسته اول را شکل می‌دهد و اطمینان عمومی نسبت به فرمانده پولی هسته ثانویه را تولید می‌کند. آگاهی سکان‌دار از سازوکار گذشته و حال اقتصاد، ضمن شناخت مسیر اقتصادی مورد نیاز کشور، هسته سوم را به‌وجود می‌آورد.

دلار از سکه جا ماندعصر اعتبار ، 2 ساعت پیشعصر اعتبار- در آخرین روز هفته گذشته، دلار به کانال 4 هزار و 100 تومان بازگشت. روز پنج‌شنبه، شاخص بازار ارز 4 تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت 4 هزار و 101 تومان رسید. رشد روز انتهایی هفته موجب شد که میزان بازدهی این ارز در هفته گذشته به 7/ 0 درصد برسد. با این وجود، این بازدهی بسیار کمتر از رشد 7 روزه سکه تمام بهار آزادی بود.

جزئیات نامه کرباسیان به نوبخت/ تهاتر سه‌جانبه بدهیتابناک ، 2 ساعت پیشوزیر اقتصاد در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، پیشنهاد داده است تا بدهی پیمانکاران بخش‌خصوصی با دولت و بانکها تهاتر شود.

تاریخچه پول/ ضرب سکه توسط حضرت علی + فیلمتسنیم ، 2 ساعت پیشاین فیلم تاریخچه پولهای متنوع را نشان می‌دهد.

ایرباس هواپیماهای ایران را فروخت!خبرگزاری دانشجو ، 3 ساعت پیشدر حالیکه روحانی، آخوندی دارای برند جهانی در زمینه خرید هواپیماهای برجامی معرفی کرد، اما ایرباس در پی ناتوانی دولت از انتخاب فاینانسور، A. ۳۲۰‌های هما را به ایرلاین‌های خارجی فروخت.

کشاورزان از فرصت ویژه طرح‌های آبیاری دولت استفاده کنندایرنا ، 4 ساعت پیشاردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت: کشاورزان از فرصت ویژه‌ای که دولت برای اجرای طرح‌های آبیاری با پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی فراهم آورده است استفاده کنند.

مشارکت جوانان در دولت دوازدهم افزایش می‌یابدایلنا ، 4 ساعت پیشمشاور وزارت صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی سراسری دستیاران جوان شهرک های صنعتی از برگزاری «اولین نمایشگاه توانمندی‌های جوانان کارآفرین و صنعتگر» و همچنین انتشار «کتاب جامع اطلاعات کارآفرینان جوان کشور» در آینده نزدیک خبر داد.

استاندار اردبیل : دولت سرمایه گذاری بزرگی در زمنیه آبیاری نوین در مغان کرده استایرنا ، 4 ساعت پیشاردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت: دولت به امر آبیاری نوین و احیای اراضی جلگه مغان توجه ویژه ای داشته و سرمایه گذاری بزرگی نیز در زمینه آبیاری تحت فشار، تسطیح و زهکشی اراضی منطقه مغان در حال اجرا دارد.

تهاتر سه‌جانبه بدهیعصر اعتبار ، 4 ساعت پیشعصر اعتبار- وزیر اقتصاد در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، پیشنهاد داده است تا بدهی پیمانکاران بخش‌خصوصی با دولت و بانکها تهاتر شود.

هاب لجستیکی چیست؟میزان ، 4 ساعت پیشهاب لجستیکی عبارت است از محلی که در آن همه فعالیت‌های مرتبط با حمل و نقل، توزیع می‌شود و دیگر خدمات لجستیکی کالا‌ها در سطوح بین‌المللی یا ملی توسط چند متصدی انجام می‌گیرد.

قدردانی نماینده ویژه وزیر اقتصاد از بیمه ایرانانتخاب ، 4 ساعت پیشرییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در معیت هیات اعزامی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز در مناطق زلزله زده غرب کشور حضور یافت.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn