تصاویر/ اعتراض هسته‌ای به ترامپ و کیم‌اون‌جونگ در برلین

تصاویر/ اعتراض هسته‌ای به ترامپ و کیم‌اون‌جونگ در برلین

صدها نفر از معترضان در برلین با تشکیل زنجیره انسانی از سفارت آمریکا تا کره‌شمالی،‌ به افزایش تنش‌ها و جنگ لفظی میان دو کشور اعتراض کردند.

آیا هزینه روان درمانی گران است؟

آیا هزینه روان درمانی گران است؟

پویان مقدم روانشناس و مشاور خانواده، طی یادداشتی كه برایمان ارسال كرده است به مقایسه هزینه های رواندرمانی با دارودرمانی پرداخته است.

نوسان 35 هزار تومانی قیمت سکه طلا + جدول

نوسان 35 هزار تومانی قیمت سکه طلا + جدول

در نیم روز معاملاتی بازار ارز و سکه تهران هر قطعه سکه امامی به قیمت یک میلیون و 438 هزار تومان داد و ستد می شود.

دشمن بیماری‌های قلبی

دشمن بیماری‌های قلبی

اخیرا تحقیقات نشان می‌دهند که خوردن آجیل دو بار در هفته، می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را به میزان چشم گیری کاهش دهد.

ما مثل بچه‌هایی هستیم که دارند با بمب بازی می‌کنند

ما مثل بچه‌هایی هستیم که دارند با بمب بازی می‌کنند

از دیدگاه یک فیلسوفِ دانشگاهِ آکسفورد ماشین‌های هوشمند از تغییرات اقلیمی تهدیدکننده‌ترند.

سفر با سرعت مافوق صوت

سفر با سرعت مافوق صوت

زمان هایی وجود داشتند که تصور پرواز‌های ما فوق صوت مانند یک ماشین های مسابقه‌ای که به دور از ذهن آدمی بودند، به نظر می‌رسیدند.

تصاویر/ شکار لحظات مسخره و خنده‌دار وزیر خارجه انگلیس

تصاویر/ شکار لحظات مسخره و خنده‌دار وزیر خارجه انگلیس

بوریس جانسون زاده سال ۱۹۶۴ میلادی، سیاستمدار و تاریخ نگار بریتانیایی است. از ژوئیه سال ۲۰۱۶ به عنوان وزیر خارجه بریتانیا مشغول به کار در کابینه دولت است.

مساله زنان

مساله زنان

واقعیت‌ها از پیشرفت رو به رشد زنان در شاخص‌های آموزشی و بهداشت حكایت می‌كند. در زمینه بهداشت و آموزش، دختران به نحو چشمگیری از پسران پیش افتاده‌اند، ولی این تحول در حوزه اشتغال، ثروت و قدرت دیده نمی‌شود. به عبارت دیگر نوعی مقاومت در برابر پیشرفت زنان در این حوزه‌ها مشهود است.

پربیننده ترین عناوین

نگاهی به یکی از ویژگی‌های جالب وانت تسلا

دلیل اصلی فرسودگی و پاره شدن تسمه‌تایم خودرو؟

کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگی با این خوراکی ها

بحرین خواستار اتحاد اعراب علیه ایران شد

شایعات زلزله صدای خانم بازیگر را هم در آورد!

ملیکا شریفی نیا با لباسی کاملا متفاوت در جشنواره ایتالیایی + عکس

درد شانه را جدی بگیرید

نتیجه فینال لیگ قهرمانان آسیا بین الهلال عربستان و اوراوا ردز ژاپن

روزنامه اطلاعات : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

قرار گرفتن ۷ ایرانی در بین تاثیرگذارترین دانشمندان در پیشرفت علوم

روزنامه قدس : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

روزنامه ابرار ورزشى : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

پتانسیل بازار سهام برای عبور از سقف تاریخی

اردوغان عذرخواهی ناتو را نپذیرفت

روزنامه شهروند : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

روزنامه ابرار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

روزنامه اعتماد : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

مسکن مهر پروژه ای «پوپولیستی» بود

روزنامه قانون : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

روزنامه شرق : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

تصاویر/ اعتراض هسته‌ای به ترامپ و کیم‌اون‌جونگ در برلینفرادید ، 15 دقیقه پیشصدها نفر از معترضان در برلین با تشکیل زنجیره انسانی از سفارت آمریکا تا کره‌شمالی،‌ به افزایش تنش‌ها و جنگ لفظی میان دو کشور اعتراض کردند.

برای پیشگیری از آزار جنسی کودکان چه کنیم؟اعتدال ، 17 دقیقه پیشاین روزها واژه « آزار کودکان» به خاطر گستردگی رسانه‌ها، بیش از پیش به گوش ما می‌خورد، متأسفانه اخبار ناگواری از این آزارها می‌شنویم که همه مخاطبان رسانه‌ها را آزرده خاطر می‌کند. به گفته کارشناسان آشنا نبودن کودکان و نوجوانان با حقوق خود، نداشتن ارتباط عاطفی صحیح و شفاف خانواده با کودک و ... موجب می‌شود که فرزندان ما بیشتر در معرض خطر آزار و اذیت جنسی از سوی برخی افراد قرار گیرند.

مسأله جذب استاد از مسائل مهم آموزش عالی کشور استاعتدال ، 20 دقیقه پیشوزیر علوم،تحقیقات و فناوری گفت: جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری ، از مسائل مهم آموزش عالی کشور است و وزارت علوم نسبت به آن احساس تکلیف و مسئولیت ویژه ای دارد.

آیا هزینه روان درمانی گران است؟میگنا ، 29 دقیقه پیشپویان مقدم روانشناس و مشاور خانواده، طی یادداشتی كه برایمان ارسال كرده است به مقایسه هزینه های رواندرمانی با دارودرمانی پرداخته است.

تشکر نمایندگان از حضور رهبری در مناطق زلزله‌زدهاقتصاد نیوز ، 32 دقیقه پیشنمایندگان مردم استان کرمانشاه از حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و حمایت های ایشان از مردم زلزله زده تشکر کردند.

نوسان 35 هزار تومانی قیمت سکه طلا + جدولاقتصاد نیوز ، 32 دقیقه پیشدر نیم روز معاملاتی بازار ارز و سکه تهران هر قطعه سکه امامی به قیمت یک میلیون و 438 هزار تومان داد و ستد می شود.

۱۲ کشته و ۵۰ زخمی در حمله موشکی به حمص سوریهاقتصاد نیوز ، 34 دقیقه پیشیک منبع نظامی سوری از افزایش قربانیان حمله موشکی در شمال استان حمص و محله "المزة" در دمشق به ۱۲ تن و زخمی‌شدن۵۰ تن دیگر خبر داد.

دشمن بیماری‌های قلبیفرادید ، 35 دقیقه پیشاخیرا تحقیقات نشان می‌دهند که خوردن آجیل دو بار در هفته، می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را به میزان چشم گیری کاهش دهد.

ما مثل بچه‌هایی هستیم که دارند با بمب بازی می‌کنندفرادید ، 40 دقیقه پیشاز دیدگاه یک فیلسوفِ دانشگاهِ آکسفورد ماشین‌های هوشمند از تغییرات اقلیمی تهدیدکننده‌ترند.

تخلیه دفتر کنسولگری آمریکا در زوریخاقتصاد نیوز ، 41 دقیقه پیشدفتر کنسولگری آمریکا در زوریخ سوئیس تخلیه شد.

سفر با سرعت مافوق صوتفرادید ، 42 دقیقه پیشزمان هایی وجود داشتند که تصور پرواز‌های ما فوق صوت مانند یک ماشین های مسابقه‌ای که به دور از ذهن آدمی بودند، به نظر می‌رسیدند.

تصاویر/ شکار لحظات مسخره و خنده‌دار وزیر خارجه انگلیسفرادید ، 49 دقیقه پیشبوریس جانسون زاده سال ۱۹۶۴ میلادی، سیاستمدار و تاریخ نگار بریتانیایی است. از ژوئیه سال ۲۰۱۶ به عنوان وزیر خارجه بریتانیا مشغول به کار در کابینه دولت است.

ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در مناطق زلزله‌زدهاقتصاد نیوز ، 52 دقیقه پیشرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ادامه دار بودن ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در مناطق زلزله زده خبر داد.

سردار مشروطهفرادید ، 53 دقیقه پیشوقتی کلنل لیاخوف مجلس را به توپ بست ستارخان در تبریز به این وقایع اعتراض کرد. او در ١١ماه استبداد صغیر، رهبری مجاهدین تبریز، ارامنه و قفقازی‌ها را برعهده داشت و مقاومتی طاقت‌فرسا را به همراهی مردم تبریز که او را رهبر خود می‌دانستند رقم زد.

فشارهای ترامپ بر نتانیاهوفرادید ، 54 دقیقه پیشفشار ترامپ بر نتانیاهو تنها به تعویق پروژه قدس بزرگ ختم نمی‌شود. مقامات آمریکایی به این تحلیل رسیده اند که «یکپارچه‌شدن حاکمیت فلسطینی» به نفع حل بحران‌های منطقه‌ای خواهد بود.

ایبسن و رازهای نهفتفرادید ، 54 دقیقه پیشاین نمایشنامه به کشاکشی می‌پردازد که در طولِ حیاتِ بشر در این کُره‌ی خاکی، میان دو نیروی آشتی‌ناپذیر جریان داشته و همچنان جریان خواهد داشت؛ و به‌خاطرِ همین جهان‌شمول بودن آن است که من آن را نمایشنامه‌ی جهان‌تاریخی نامیده‌ام.

مساله زنانفرادید ، 55 دقیقه پیشواقعیت‌ها از پیشرفت رو به رشد زنان در شاخص‌های آموزشی و بهداشت حكایت می‌كند. در زمینه بهداشت و آموزش، دختران به نحو چشمگیری از پسران پیش افتاده‌اند، ولی این تحول در حوزه اشتغال، ثروت و قدرت دیده نمی‌شود. به عبارت دیگر نوعی مقاومت در برابر پیشرفت زنان در این حوزه‌ها مشهود است.

فرانسه مقابل ایران و کنار امریکافرادید ، 58 دقیقه پیشپاریس مواضع ضد‌ایرانی‌اش را تشدید کرده است و پس از آمریکا، این روزها نوبت فرانسه است که بر طبل ایران‌هراسی بکوبد. امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه که از زمان روی کار آمدن تا همین اواخر سعی داشت به نوعی نقش میانجیگر را در روابط تهران-واشنگتن ایفا کند، امروز ظاهرا در جبهه آمریکا قرار گرفته و براساس گزارشی که کاخ سفید منتشر کرد، طی گفت‌وگویی که مکرون اخیرا با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات‌متحده داشت هر دو طرف مدعی «فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ایران و حزب‌الله در منطقه و مقابله» با آن شدند.

متن جلسه مدیریت بحران: اسکان موقت زلزله‌زدگانفرادید ، 58 دقیقه پیشاسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری روز شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور بر لزوم استحکام و ایمنی در احداث ساختمان‌ها و بازخواست پیمانکاران ساختمان‌های نوساز و بدون استحکام تاکید کرد. او با بیان اینکه نباید از کنار این موضوع که ساختمان‌های نوساز دچار آسیب می‌شوند به سادگی عبور کنیم، گفت: در این گونه موارد که ساختمان‌های نوساز یا بناهایی که مستحکم‌سازی شده‌اند، تخریب می‌شوند، به این معناست که اشکالاتی وجود دارد و باید پیمانکاران و سازندگان این‌گونه بناها مورد بازخواست قرار گیرند که چرا موارد ا

ایران 350 هزار بیمار سرطانی دارد!فرادید ، 59 دقیقه پیشهم اکنون ٣٥٠‌هزار بیمار سرطانی در کشور وجود دارد و هر ساله ١٠٠‌هزار نفر به این جمعیت افزوده می‌شود. محمدهادی ایازی، معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر گفت که درحال حاضر سرطان در بعضی از استان‌های کشور به‌عنوان دومین عامل مرگ‌ومیر و در برخی دیگر سومین عامل مرگ محسوب می‌شود.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn