پرسپولیس بخاطر مصرف سیگارجریمه شد

پرسپولیس بخاطر مصرف سیگارجریمه شد

باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با جرایمی از سوی کمیته انضباطی AFC مواجه شدند.

دردسر استفاده از تابلو موسسه اعتباری توسعه توسط تعاونی های غیر مجاز

دردسر استفاده از تابلو موسسه اعتباری توسعه توسط تعاونی های غیر مجاز

موسسه اعتباری توسعه نسبت به استفاده غیرقانونی تعاونی های غیرمجاز از تابلوی این موسسه واکنش نشان داد و در اطلاعیه ای اعلام کرد: «این موسسه هیچگونه مسئولیتی در خصوص تعاونی های غیرمجاز که به نحو غیرقانونی از تابلو این موسسه استفاده نموده اند نداشته و پیگیری فک تابلو های موسسه از سر درب این تعاونی ها از طریق مراجع قضایی در حال انجام است.»

تشریح دلایل خداحافظی قلعه نویی از جمع پر شورها + بیانیه خداحافظی

تشریح دلایل خداحافظی قلعه نویی از جمع پر شورها + بیانیه خداحافظی

سرمربی سابق استقلال که در لیگ شانزدهم هدایت تراکتور سازی تبریز را بر عهده داشت،در پایان فصل از سوی این باشگاه کنار گذاشته شد و یحیی گل محمدی بعنوان جایگزین وی معرفی شده است.سرمربی پیشین تراکتورسازی طی بیانیه ای توضیحاتی را درباره حضورش در تراکتورسازی و اتفاقات پیرامون این تیم ارائه کرد.

جدیدترین آمار تولید خودروهای دوگانه سوز

جدیدترین آمار تولید خودروهای دوگانه سوز

فروردین ماه امسال تولید برخی سواری‌های دوگانه‌سوز کاهش و برخی نیز افزایش یافته است.

واشنگتن پست: عربستان ترامپ را بازی داد

واشنگتن پست: عربستان ترامپ را بازی داد

یک روزنامه آمریکایی با تاکید بر اینکه عربستان ترامپ را بازی داده است، نوشت ریاض منبع گسترش تروریسم و سرچشمه باورهای اعتقادی داعش است.

رئیس کل بانک مرکزی از ادغام بانک ها خبر داد

رئیس کل بانک مرکزی از ادغام بانک ها خبر داد

رئیس کل بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای ادغام بانک‌های مجاز توضیحاتی ارئه کرد و البته به سپرده‌گذاران و مشتریان بانک‌ها اطمینان داد که هیچ جای نگرانی برای آنها نیست و از این سیاست متاثر نخواهند شد.

تفاوت های غرضی و هاشمی طبا در جایگاه کاندیدا

تفاوت های غرضی و هاشمی طبا در جایگاه کاندیدا

اردیبهشت ماه امسال مانند اردیبهشت چهار سال پیش آبستن حوادث گوناگون انتخاباتی بود اما یک فرق عمده داشت: پدیده‌های انتخاباتی.

طلسم کنسرت در مشهد شکسته شد

طلسم کنسرت در مشهد شکسته شد

یکی از اعضای گروه موسیقی علیرضا قربانی از اجرای کنسرت این خواننده در مشهد خبر داد.

پربیننده ترین عناوین

آشنایی با خواننده مراسم افتتاحیه فینال لیگ قهرمانان اروپا +عکس

روزنامه وقایع اتفاقیه : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

جشنواره کن 2017:مدل لباس ایرنیا شایک تا سلما هایک،روز هفتم

روزنامه دنیای اقتصاد : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

صاف و سادگی مهدی طارمی کار دستش داد

5 بازیکن ایرانی در فهرست 50 بازیکن برتر فوتبال آسیا + اسامی

شباهت جالب شهاب حسینی و برادرش! عکس

سواستفاده و تحریف مصاحبه امیر جعفری + واکنش وی

علت ایستادن فلامینگوها برروی یک پا کشف شد

فریب دادن فناوری اسکن عنبیه چشم گوشی با یک روش ساده

خبر خوب برای دارندگان گوشی ال‌جی V10

برای تناسب اندام ورزش می کنم اما نتیجه نمی گیرم, چرا؟

روزنامه قدس : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

روزنامه خبر ورزشى : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

بهترین بازیکن این فصل رئال مادرید انتخاب شد

آتش افروزی سعید سهیلی در اعتراض به نسخه قاچاق گشت2+فیلم

روزنامه پیروزی : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

روزنامه بهار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

مواجهه بورس با 5 چالش مهم اقتصادی

روزنامه گل : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

توزیع مرغ منجمد با نرخ ۵ هزار و ۷۰۰ تومانتیک ، 10 دقیقه پیش

پرسپولیس بخاطر مصرف سیگارجریمه شد اقتصاد نیوز ، 21 دقیقه پیشباشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با جرایمی از سوی کمیته انضباطی AFC مواجه شدند.

دردسر استفاده از تابلو موسسه اعتباری توسعه توسط تعاونی های غیر مجازاقتصاد نیوز ، 28 دقیقه پیشموسسه اعتباری توسعه نسبت به استفاده غیرقانونی تعاونی های غیرمجاز از تابلوی این موسسه واکنش نشان داد و در اطلاعیه ای اعلام کرد: «این موسسه هیچگونه مسئولیتی در خصوص تعاونی های غیرمجاز که به نحو غیرقانونی از تابلو این موسسه استفاده نموده اند نداشته و پیگیری فک تابلو های موسسه از سر درب این تعاونی ها از طریق مراجع قضایی در حال انجام است.»

واکنش ایران به حمله تروریستی در مصرتیک ، 52 دقیقه پیش

تشریح دلایل خداحافظی قلعه نویی از جمع پر شورها + بیانیه خداحافظیاقتصاد نیوز ، 53 دقیقه پیشسرمربی سابق استقلال که در لیگ شانزدهم هدایت تراکتور سازی تبریز را بر عهده داشت،در پایان فصل از سوی این باشگاه کنار گذاشته شد و یحیی گل محمدی بعنوان جایگزین وی معرفی شده است.سرمربی پیشین تراکتورسازی طی بیانیه ای توضیحاتی را درباره حضورش در تراکتورسازی و اتفاقات پیرامون این تیم ارائه کرد.

تصاویر : نماز جمعه تهران ۵ خردادتیک ، 53 دقیقه پیش

جدیدترین آمار تولید خودروهای دوگانه سوزاقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشفروردین ماه امسال تولید برخی سواری‌های دوگانه‌سوز کاهش و برخی نیز افزایش یافته است.

واشنگتن پست: عربستان ترامپ را بازی داداقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشیک روزنامه آمریکایی با تاکید بر اینکه عربستان ترامپ را بازی داده است، نوشت ریاض منبع گسترش تروریسم و سرچشمه باورهای اعتقادی داعش است.

رئیس کل بانک مرکزی از ادغام بانک ها خبر داداقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس کل بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای ادغام بانک‌های مجاز توضیحاتی ارئه کرد و البته به سپرده‌گذاران و مشتریان بانک‌ها اطمینان داد که هیچ جای نگرانی برای آنها نیست و از این سیاست متاثر نخواهند شد.

۳۵ کشته در حمله مسلحانه به گروهی از مسیحیان در مصر55 آنلاین ، 1 ساعت پیشدر حمله مسلحانه به گروهی از مسیحیان قبطیِ درحال عزیمت به استان المنیا در جنوب مصر 24 نفر کشته و 16 نفر زخمی شدند

نماز گزاران تهرانی جنایات آل خلیفه را محکوم کردند55 آنلاین ، 1 ساعت پیشنمازگزاران تهرانی در آخرین جمعه ماه شعبان، با راهپیمایی از مسیر دانشگاه تهران تا میدان فلسطین جنایات و کشتار بی رحمانه آل خلیفه در قبال مردم بی دفاع بحرین را محکوم کردند.

علم‌الهدی: برگزاری کنسرت در مشهد انکر منکرات است55 آنلاین ، 1 ساعت پیشامام جمعه مشهد با انتقاد شدید از اجرای موسیقی در جشن «تَکرار امید»، که روز گذشته در مشهد برگزار شد اجرای نوازندگی‌های عمومی، جمعی و کنسرت‌ها در مشهد را حرمت شکنی امام رضا(ع) دانست و گفت: انکر منکرات در این شهر این است که حرمت امام رضا(ع) شکسته شود.

هواپیماهای اِی.تی.آر هزینه های میلیاردی فرودگاه ها را کاهش می‌دهد55 آنلاین ، 1 ساعت پیشمدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان‌ گفت: ای.تی.آرها به دلیل کوچک بودن برای پرواز، طول باند کمتری می‌خواهد و قدرت مانور بالاتری دارد و بر همین اساس محرک توسعه بی‌دلیل فرودگاه نیستند.

ترامپ: مشکل کره شمالی را حل می‌کنیم55 آنلاین ، 1 ساعت پیشنالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از ورود به شهر سیسیل ایتالیا به منظور شرکت در اجلاس گروه هفت به دیدار نخست وزیر ژاپن رفته و متعهد شد که آمریکا مشکل کره شمالی را حل می‌کند: مشکل کره شمالی یک مشکل بزرگ است که همیشه ذهن ما را به خود...

امام جمعه اصفهان: اجازه داده نمی‌شود رقاصه‌ها جشن پیروزی بگیرند55 آنلاین ، 1 ساعت پیشامام جمعه اصفهان گفت: اجازه داده نمی‌شود رقاصه‌ها جشن پیروزی بگیرند و روسری بردارند

تفاوت های غرضی و هاشمی طبا در جایگاه کاندیدااقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشاردیبهشت ماه امسال مانند اردیبهشت چهار سال پیش آبستن حوادث گوناگون انتخاباتی بود اما یک فرق عمده داشت: پدیده‌های انتخاباتی.

بیانیه خداحافظی قلعه‌نویی از هواداران تراکتورتیک ، 1 ساعت پیش

سرلیست خریدهای منصوریان مشخص شدتیک ، 1 ساعت پیش

دیدار رسمی وزرای خارجه چین و روسیهتیک ، 1 ساعت پیش

جدیدترین آمار فروش فیلم های روی پردهتیک ، 1 ساعت پیش

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn