سندرم روده تحریک پذیر ، کاهش میل به نزدیکی

سندرم روده تحریک پذیر ، کاهش میل به نزدیکی

اگر سندرم روده تحریک پذیر در رابطه جنسی شما خللی وارد کرده است، با انجام چند کار می توانید استرس این رابطه را کمتر کنید.

از پوشک گرفتن بچه، کارهای غیرطبیعی انجام میده!

از پوشک گرفتن بچه، کارهای غیرطبیعی انجام میده!

پسر 2 سالم نزدیک یک ماه است که از پوشک گرفته شده به تازگی اندامش را به تشک مبل، گوشه ی پشتی و یا زمین می مالد. آیا لازمه از این کار منع بشه؟

درمان تخمدان پلی کیستیک

درمان تخمدان پلی کیستیک

سندرم تخمدان پلی کیستیک(PCOS) یک بیماری شایع است که بر تخمدان خانم‌ها اثر می‌گذارد.

لذت زناشویی، بخوانید و آگاه باشید

لذت زناشویی، بخوانید و آگاه باشید

اگر شما هم به بیماری مزمنی مبتلا هستید و می خواهید رابطه جنسی لذت بخشی را در دوران طولانی کنترل بیماری تجربه کنید، شش گام زیر را بخوانید.

رشد در کودکان، چیزهایی که موثرند؟

رشد در کودکان، چیزهایی که موثرند؟

کودکانی که بلندتر یا کوتاهتر از این میزان رشد هستند نیز معمولا طبیعی محسوب می شوند .

مصرف قرص آهن قبل از بارداری، سردرد دارم!

مصرف قرص آهن قبل از بارداری، سردرد دارم!

من برای قبل از بارداری به مدت سه ماه باید قرض آهن مصرف کنم ولی دچار سردرد شدم.

برانگیختگی زنان، رایج ترین اختلالات زناشویی

برانگیختگی زنان، رایج ترین اختلالات زناشویی

یکی از اختلالات رایج جنسی در میان زنان، کارکرد ناقص(غیر کافی) جنسی است، که به نظر یک مشکل پیچیده است، چرا که که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

آموزش ورزش در دوران بارداری

آموزش ورزش در دوران بارداری

تا زمانی که احساس راحتی می‌کنید بهتر است به فعالیت فیزیکی و ورزش‌تان ادامه دهید. ورزش برای جنین شما خطرناک نیست و هرچه فعال‌تر باشید کمتر دچار مشکل می‌شوید.

پربیننده ترین عناوین

چند نفر از تهرانی‌ها به مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو خون اهدا کردند؟

چگونه اضطراب بر تمرکز اثر می‌گذارد؟

40 تا 50 هزار بیمار مبتلا به HIV در ایران از بیماری خود اطلاع ندارند

دولت ملزم به اجرای تعرفه‌های پرستاری شد

نکاتی که قبل از اهدای خون باید رعایت کنید

تعداد مصدومین حادثه پلاسکو 121 نفر است

نبایدهای پیش از خواب!

قانون دربارۀ موارد مشابه «پلاسکو» چه می‌گوید؟

از همین امروز مراقب سلامت رگ‌هایتان باشید

پیشگیری از زایمان زودرس، چگونه؟

ازدواج با این دلایل اشتباه است

عکس/کمبود امکانات مدرن یکی از دلایل فاجعه پلاسکو

بیماری ویروسی بچه ها، نباید بیرون بروند!

استخدام؛ تنها جهت كاركنان محترم ساختمان پلاسكو

به جنگ نگرانی‌ها بروید

دلایلی که در زمستان باعث چاقی تان می شود

بافت کرمان 4.6 ریشتر لرزید

استعداد هنری، کدوم کودک هنرمنده؟

واقعیت مجازی چگونه سلامت شما را تغییر خواهد داد؟

مصرف مواد آرایشی چه بر سر پوست، کلیه‌ها و مغز می‌آورد؟

خواص لوبیا سبز برای سلامتیایران اکونومیست ، 6 دقیقه پیشآیا از فایده لوبیا سبز برای سلامتی چیزی می‌دانید؟ این ماده مغذی سرشار از آنتی اکسیدان و مواد معدنی است و برای سلامتی قلب فواید بسیاری دارد. با ما در این نوشتار همراه باشید تا ۱۰ فایده لوبیا سبز را به شما معرفی کنیم.

پیشرفتی تازه برای مقابله با مقاومت آنتی‌بیوتیکیایران اکونومیست ، 15 دقیقه پیشمحققان توانستند در آزمایش‌های جدید به پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه مقابله با ابرمیکروب‌ها دست پیدا کنند.

نشانه‌های مسمومیت با گاز مونوکسیدکربنایران اکونومیست ، 19 دقیقه پیشگاز گرفتگی به چه علت ایجاد می‌شود و آیا فقط مختص بخاری‌هاست؟علت گاز گرفتگی گاز منوکسید‌کربن است که یک گاز بدون رنگ و بدون بوست. افراد وقتی وارد محیطی می‌شوند که این گاز در آن پخش شده است، احساس سنگینی هوا می‌کنند. نفس نمی‌توانند بکشند.

سندرم روده تحریک پذیر ، کاهش میل به نزدیکینی‌ نی‌ بان ، 46 دقیقه پیشاگر سندرم روده تحریک پذیر در رابطه جنسی شما خللی وارد کرده است، با انجام چند کار می توانید استرس این رابطه را کمتر کنید.

مسمومیت های غذایی را بشناسیدایران اکونومیست ، 47 دقیقه پیشرئیس جامعه متخصصان داخلی ایران با تاکید بر ضرورت پیشگیری از بروز مسمومیت‌های غذایی، بی‌احتیاطی را مهمترین اشتباه در این زمینه عنوان کرد.

از پوشک گرفتن بچه، کارهای غیرطبیعی انجام میده!نی‌ نی‌ بان ، 51 دقیقه پیشپسر 2 سالم نزدیک یک ماه است که از پوشک گرفته شده به تازگی اندامش را به تشک مبل، گوشه ی پشتی و یا زمین می مالد. آیا لازمه از این کار منع بشه؟

خانم ها بخوانند، آلو بخورید!نی‌ نی‌ بان ، 53 دقیقه پیشآیا با ارزش تغذیه‌ای آلو آشنایی دارید و میدانید چه فایده‌هایی برای سلامتی‌تان دارد.

درمان تخمدان پلی کیستیکنی‌ نی‌ بان ، 54 دقیقه پیشسندرم تخمدان پلی کیستیک(PCOS) یک بیماری شایع است که بر تخمدان خانم‌ها اثر می‌گذارد.

لذت زناشویی، بخوانید و آگاه باشیدنی‌ نی‌ بان ، 55 دقیقه پیشاگر شما هم به بیماری مزمنی مبتلا هستید و می خواهید رابطه جنسی لذت بخشی را در دوران طولانی کنترل بیماری تجربه کنید، شش گام زیر را بخوانید.

رشد در کودکان، چیزهایی که موثرند؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشکودکانی که بلندتر یا کوتاهتر از این میزان رشد هستند نیز معمولا طبیعی محسوب می شوند .

مصرف قرص آهن قبل از بارداری، سردرد دارم!نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشمن برای قبل از بارداری به مدت سه ماه باید قرض آهن مصرف کنم ولی دچار سردرد شدم.

برانگیختگی زنان، رایج ترین اختلالات زناشویینی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشیکی از اختلالات رایج جنسی در میان زنان، کارکرد ناقص(غیر کافی) جنسی است، که به نظر یک مشکل پیچیده است، چرا که که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

آموزش ورزش در دوران باردارینی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشتا زمانی که احساس راحتی می‌کنید بهتر است به فعالیت فیزیکی و ورزش‌تان ادامه دهید. ورزش برای جنین شما خطرناک نیست و هرچه فعال‌تر باشید کمتر دچار مشکل می‌شوید.

نداشتن تحصیلات می‌تواند منجر به مرگ شودایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشمحققان دانشگاه‌های نیویورک و کارولینای شمالی اعلام کردند که تهدید مرگ برای افرادی که تحصیلات ندارند در دنیای امروز می‌تواند شدیدتر باشد.

تشکیل انجمن‌های مغز و شناخت همزمان با هفته آگاهی از مغز در دانشگاه‌هامیگنا ، 1 ساعت پیش مسؤول بخش آموزش ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری ضمن تشریح برنامه‌های هفته آگاهی از مغز، از تشکیل انجمن‌های مغز و شناخت همزمان با این هفته در دانشگاه‌ها خبر داد.

ورزش در روزهای آخر هفته‌ به اندازه ورزش روزانه مفید استایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشافرادی که در روزهای آخر هفته‌ یک یا دو مرتبه ورزش می‌کنند به اندازه افرادی که در طول هفته‌ ورزش می‌کنند، فایده می‌برند.

نگاه جامعه و پرستاران به بیماران اعصاب و روان محترمانه باشدمیگنا ، 1 ساعت پیش بیماران این بخش به اندازه کافی فشار روحی دارند نیاز است با برخورد های صمیمانه تر حال بیمار درک شود تا از شدت فشارهای روانی کاسته شود.

فراخوان مقالات کنگره پزشکان متخصص داخلی ایران اعلام شدمهر ، 5 ساعت پیشبیست و هشتمین کنگره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با همکاری استادان دانشگاه های علوم پزشکی کشور و فوق تخصصی طب داخلی، ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ۹۶ در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.

ارتباط روده تحریک پذیر و رابطه جنسیشفاآنلاین ، 5 ساعت پیشدرست در لحظه نزدیکی جنسی، آخرین نگرانی افراد مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر این است که آیا باید این حالت را متوقف کنند و سریعا به دستشویی بروند.

چند ورزش برای کاهش عصبانیتعصر ایران ، 7 ساعت پیش

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn