بارداری هفته به هفته، هفته شانزدهم

بارداری هفته به هفته، هفته شانزدهم

در این‌جا به تحولاتی که طی هفته شانزدهم بارداری برای تان رخ می دهد می پردازیم.

سونوگرافی قلب جنین، هفته چند؟

سونوگرافی قلب جنین، هفته چند؟

صداي قلب رو كي مي تونم بشنوم؟

بلوغ زودرس خطر ابتلا به سکته مغزی را افزایش می‌دهد/ استرس زنگ خطری برای بروز سکته مغزی

بلوغ زودرس خطر ابتلا به سکته مغزی را افزایش می‌دهد/ استرس زنگ خطری برای بروز سکته مغزی

یک متخصص مغز و اعصاب بیان کرد: دخترانی که قبل از ۱۴ سالگی به بلوغ زودرس می‌رسند بیش از سایر نوجوانان در خطر بروز سکته مغزی قرار می‌گیرند.

راست دست ها طول عمر بیشتری دارند

راست دست ها طول عمر بیشتری دارند

محققان با بررسی‌های جهانی خود همچنین به این نتیجه رسیدند افراد راست‌دست به طور میانگین 9 سال بیشتر از افراد چپ‌دست زندگی می‌کنند.

آخرین پیکر پلاسکو شناسایی شد

آخرین پیکر پلاسکو شناسایی شد

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از شناسایی آخرین پیکر پلاسکو خبر داد.

روانپزشک آلمانی: بسیاری از افسردگی ها ریشه در کودکی دارد

روانپزشک آلمانی: بسیاری از افسردگی ها ریشه در کودکی دارد

سمپوزیوم ترومای روانی و اعتیاد پنجشنبه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور متخصصان آلمانی در شیراز گشایش یافت.

ترفندهای خوب برای خوش اندام شدن تا عید

ترفندهای خوب برای خوش اندام شدن تا عید

چاقی دغدغه و مشکل بسیاری از افرادی است که اضافه وزن دارند و علاقه دارند به اندام متناسب برسند،برای دستیابی سریع به وزن مناسب راهکار های ویژه ای را به شما معرفی می کنیم.

با انجام ندادن این کارها خودتان را از چشم دیگران می اندازید

با انجام ندادن این کارها خودتان را از چشم دیگران می اندازید

بدست آوردن احترام و عزت نفس در طول یک روز ایجاد نمی‌شود اما نابود کردن آن با رفتارهای نسنجیده کمتر از یک ثانیه زمان می‌خواهد، پس عادت‌های اشتباه را بشناسید و در خود اصلاح کنید.

عکس جدید و آتلیه ای لیلا اوتادی /دختری که قلبش در خارج از بدنش می تپد + تصاویرساعت24 ، 1 ساعت پیشگزیده اخبار 5 اسفند95

سحر قریشی با چهره ای متفاوت و اسلحه گرم! +عکس /کارگر طباخی زن گرسنه را به داخل مغازه راه داد و او را سلاخی کردساعت24 ، 1 ساعت پیشگزیده اخبار 5 اسفند95

بارداری هفته به هفته، هفته شانزدهمنی‌ نی‌ بان ، 3 ساعت پیشدر این‌جا به تحولاتی که طی هفته شانزدهم بارداری برای تان رخ می دهد می پردازیم.

سونوگرافی قلب جنین، هفته چند؟نی‌ نی‌ بان ، 4 ساعت پیشصداي قلب رو كي مي تونم بشنوم؟

بلوغ زودرس خطر ابتلا به سکته مغزی را افزایش می‌دهد/ استرس زنگ خطری برای بروز سکته مغزیباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشیک متخصص مغز و اعصاب بیان کرد: دخترانی که قبل از ۱۴ سالگی به بلوغ زودرس می‌رسند بیش از سایر نوجوانان در خطر بروز سکته مغزی قرار می‌گیرند.

این سالادهای زمستانی را حتما امتحان کنیدشفاآنلاین ، 8 ساعت پیشسالادها همیشه جزو جدا نشدنی در کنار غذاهای ما بوده اند. اما بنا به تغییر فصل و آب و هوا، نوع سالادها تغییر می کند. در این مطلب طرز تهیه چند نوع سالاد زمستانی را برای شما آموزش داده ایم.

مصرف شیشه و مواد مخدر صنعتی قطعا اختلالات روانی به همراه داردمیگنا ، 10 ساعت پیش رواﻧﭙﺰﺷﻚ و رئیس دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه مصرف شیشه و مواد مخدر صنعتی قطعا اختلالات روانی به همراه دارد گفت:از سال 83 تا کنون مصرف شیشه در کشور افزایش یافته و منجر به افزایش اختلالات روانی شده است .

راست دست ها طول عمر بیشتری دارندمیگنا ، 10 ساعت پیش محققان با بررسی‌های جهانی خود همچنین به این نتیجه رسیدند افراد راست‌دست به طور میانگین 9 سال بیشتر از افراد چپ‌دست زندگی می‌کنند.

آخرین پیکر پلاسکو شناسایی شدباشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از شناسایی آخرین پیکر پلاسکو خبر داد.

روانپزشک آلمانی: بسیاری از افسردگی ها ریشه در کودکی داردمیگنا ، 11 ساعت پیش سمپوزیوم ترومای روانی و اعتیاد پنجشنبه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور متخصصان آلمانی در شیراز گشایش یافت.

ترفندهای خوب برای خوش اندام شدن تا عیدباشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشچاقی دغدغه و مشکل بسیاری از افرادی است که اضافه وزن دارند و علاقه دارند به اندام متناسب برسند،برای دستیابی سریع به وزن مناسب راهکار های ویژه ای را به شما معرفی می کنیم.

با انجام ندادن این کارها خودتان را از چشم دیگران می اندازیدباشگاه خبرنگاران ، 12 ساعت پیشبدست آوردن احترام و عزت نفس در طول یک روز ایجاد نمی‌شود اما نابود کردن آن با رفتارهای نسنجیده کمتر از یک ثانیه زمان می‌خواهد، پس عادت‌های اشتباه را بشناسید و در خود اصلاح کنید.

یک روز در کنار کودکان معصوم مبتلا به سندرم داون/کودکان «داون» نیازمند اشتغالباشگاه خبرنگاران ، 13 ساعت پیشکودکان سندرم داون از زمان کودکی تا بزرگسالی نیاز به حمایت های آموزشی، مالی و شغلی از سوی مسئولین و مدیران شهری دارند.

تغذیه و سرطان پستان، هورمون سویا/ صدای دکترنی‌ نی‌ بان ، 14 ساعت پیشهورمون سویا و یکسری دیگر غلات فیتواستروژن را دارا می باشند.

نشانه های نازایی در زنان، توصیه پزشک/ کلیپنی‌ نی‌ بان ، 14 ساعت پیشبعد از ازدواج یک زوج جوان اگر عوامل خطر ناباروری را نداشته باشند تا یک سال وقت بارداری توسط دکتر داده می شود.

خواص شیر مادر، نکات مهم/کلیپنی‌ نی‌ بان ، 14 ساعت پیشبهترین تغذیه برای نوزاد بعد از تولد شیر مادر می باشد.

سهم 35 درصدی خیرین در مدرسه سازی‌های کشور/ پیش‌ بینی افزایش مشارکت‌ها در ساخت فضای آموزشیباشگاه خبرنگاران ، 14 ساعت پیشرییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور از سهم 35 درصدی خیرین در امر مدرسه سازی و افزایش این سهم در سال آتی خبر داد.

فرزندپروری موفق، مادرها بخوانند/ صدای دکترنی‌ نی‌ بان ، 14 ساعت پیشوقتی به کودکان مادران می گویند به خاطر تو زنده ام در واقع اصلا حرف درستی نیست.

سرطان پستان، غربالگری زنان جوان/ صدای دکترنی‌ نی‌ بان ، 14 ساعت پیشبرای سرطان پستان در خانم های جوان هیچ غربالگری تعریفی نشده است.

ویدیو بچه بامزه(56)نی‌ نی‌ بان ، 14 ساعت پیشبچه ها باکارای بامزه ای که میکنن باعث خنده بزرگترهاشون میشن.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn