تست حاملگی با بیبی چک، چگونه است؟

تست حاملگی با بیبی چک، چگونه است؟

نوار تست حاملگی موجود به روش یک مرحله ای سریع و مطمئن برای تشخیص حاملگی بر اساس وجود اچ-سی-جی(HCG) در ادرار یا سرم خون می باشد.

افراط در رابطه زناشویی، عوارض دارد؟

افراط در رابطه زناشویی، عوارض دارد؟

اگر در ارتباط جنسی مشکل دارید این مطالب مفید را بخوانید.

علت انزال خشک در مردان

علت انزال خشک در مردان

در سال ۲۰۱۳ مطالعات ما نشان داد که برخی از وبسایت ها وجود دارند که چگونگی تجربه ارگاسم خشک را آموزش می دهند، این قضیه ما را شگفت زده کرد.

قرص ضد بارداری برای مردان، کشف شد!

قرص ضد بارداری برای مردان، کشف شد!

محققان موفق شده اند قرص ضد بارداری برای مردان را تولید کنند. مردان با خوردن این قرص قبل از رابطه جنسی با خیال راحت می توانند بدون استفاده از کاندوم با همسرشان رابطه جنسی داشته باشند.

چند تا بچه خوبه؟

چند تا بچه خوبه؟

تعداد مناسب فرزندان در خانواده چند تا است؟

چگونه خود ارضایی را کنار بگذاریم؟

چگونه خود ارضایی را کنار بگذاریم؟

خود ارضایی عملی است که در تمام جوامع بشری شایع می باشد. مطالعات نشان میدهد که ۹۳ درصد از مرد ها و ۶۰-۷۰ درصد زن ها در طول دوران زندگی خود خود ارضایی میکنند.

تاثیر فیلم های پورنو بر روابط زناشویی، چیست؟

تاثیر فیلم های پورنو بر روابط زناشویی، چیست؟

با نگاهی به آمار چند سال اخیر در می یابیم که وبگردی مستهجن و غیراخلاقی جامعه ی ایرانی روندی صعودی داشته است و گواه این مسئله...

چگونه در رابطه زناشویی تنوع ایجاد کنیم؟

چگونه در رابطه زناشویی تنوع ایجاد کنیم؟

وقتی در یک رابطه طولانی‌مدت هستید، به آن عادت می‌کنید.

پربیننده ترین عناوین

بهترین زمان نگهداری خوراکی‌ها در یخچال و فریزر

درمان نسیه‌ای

احتمال بروز سرطان در صورت استفاده بلند‌مدت از موبایل

نمک دریا و سنگ نمک مصرف نکنید

بیماری های کبدی در سالمندی

افزایش وزن با رعایت نکردن اصول غذایی پس از روزه داری

درخواست محیط زیست برای اشد مجازات آتش‌افروزان جنگل‌ها ومراتع

این نوشیدنی معجزه‌آسا سه روزه لاغرتان می‌کند!

چرا بازنشستگان به بازار کار برمی‌گردند؟

ابتلا به وبا در کنفرانس وبا!

33 مورد ضروری برای سفر با بچه‌ها

توصيه‌هاي اورژانسي به مسافران تابستاني

چرا بعضی ها بچه دار نمیشن؟

آزمایش های قبل از حاملگی، پنج مورد حیاتی

ابراز عشق در حضور فرزندان، صحیح است؟

از تریاک تا «الکل کانابیس»؛ تنها با یک بسته حجم اینترنت

تعرفه های بیهوشی باید بازنگری شود/بی عدالتی در مصوبه دولت

مصرف ماهی موجب کاهش درد آرتریت روماتوئید می شود

بهترین زمان خوردن هنداونه را بدانیم

دیابتی‌ها مراقب ضعف و تشنگی در روزه‌داری باشند

تست حاملگی با بیبی چک، چگونه است؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشنوار تست حاملگی موجود به روش یک مرحله ای سریع و مطمئن برای تشخیص حاملگی بر اساس وجود اچ-سی-جی(HCG) در ادرار یا سرم خون می باشد.

افراط در رابطه زناشویی، عوارض دارد؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشاگر در ارتباط جنسی مشکل دارید این مطالب مفید را بخوانید.

علت انزال خشک در مرداننی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشدر سال ۲۰۱۳ مطالعات ما نشان داد که برخی از وبسایت ها وجود دارند که چگونگی تجربه ارگاسم خشک را آموزش می دهند، این قضیه ما را شگفت زده کرد.

قرص ضد بارداری برای مردان، کشف شد!نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشمحققان موفق شده اند قرص ضد بارداری برای مردان را تولید کنند. مردان با خوردن این قرص قبل از رابطه جنسی با خیال راحت می توانند بدون استفاده از کاندوم با همسرشان رابطه جنسی داشته باشند.

چند تا بچه خوبه؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشتعداد مناسب فرزندان در خانواده چند تا است؟

چگونه خود ارضایی را کنار بگذاریم؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشخود ارضایی عملی است که در تمام جوامع بشری شایع می باشد. مطالعات نشان میدهد که ۹۳ درصد از مرد ها و ۶۰-۷۰ درصد زن ها در طول دوران زندگی خود خود ارضایی میکنند.

تاثیر فیلم های پورنو بر روابط زناشویی، چیست؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشبا نگاهی به آمار چند سال اخیر در می یابیم که وبگردی مستهجن و غیراخلاقی جامعه ی ایرانی روندی صعودی داشته است و گواه این مسئله...

چگونه در رابطه زناشویی تنوع ایجاد کنیم؟نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشوقتی در یک رابطه طولانی‌مدت هستید، به آن عادت می‌کنید.

سوزش ادراری در زنان، راه درماننی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشعفونت دستگاه ادراری یا UTI بیماری است که، در آن فرد دچار تکرر ادرار می‌شود و هر بار ادرار کردن با سوزش همراه است.

سلامت دستگاه تناسلی مردان، خوراکی مفید!نی‌ نی‌ بان ، 1 ساعت پیشاستعمال زیره سبز با روغن زیتون التهاب بیضه و تخمدان را برطرف نموده و سنگهای ادراری را خرد می کند.

بهترین راه برای جلوگیری از بارداری چیست؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشسن و جایگاه شما در زندگی مشترکتان می‌تواند یک عامل مهم در تصمیم گیری شما باشد.

شایع ترین بیماری زنان، علائمنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشدختران مجرد نیز بیماریهای دخترانه و خاص خود را دارند،کم خونی یکی از شایع ترین بیماریها در میان دختران است.

احتمال باردار شدن، علائمش رو دارمنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشحدود سه روز بعد از تخمک گذاریم دل درده حالت پریود و تهوع گرفتم امروز روز هشتمم هست و هنوز دل درد و حالت تهوع به علاوه کمردرد و پا درد دارم احتمالش هست که باردار باشم؟

اولین علائم بارداری، نشانه حاملگی است؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشمن تمام علائم بارداری از قبیل کمردرد و دل درد و تکرر ادرار و سرگیجه رو دارم بی بی چک منفی بود و پریودم به تاخیر افتاده آیا احتمال بارداری هست؟

تاثیر متادون در بارداری، تازگی مصرف میکنمنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشتقریبا سه ماهه متادون مصرف می کنم روزی ۵ یا ۶ سی سی الان قصد بچه دار شدن داریم. آیا خطر جدی روی بچه ایجاد نمی کنه؟

کمر درد بعد از سقط جنین، علتنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشاز زمان سقط کمردردهای شدید دارم و ترشح سفید بی رنگ و بویی دارم علت کمر درد چیست؟

مش کردن مو در بارداری، مجاز است؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیش۹ روز از آخرین روز پریودم می گذره و تو اقدام هستم می خواستم ببینم مش کردن ضرر داره اگه باردار باشم؟

انزال زودرس مردان و درمان آن، چگونه؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشیکی از شایع ترین مسائل جنسی که امروزه گریبان گیر بسیاری از مردها شده است انزال زودرس می باشد.

از کجا بفهمیم که زمان تخمک گذاری است؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشآگاهی از این که تخمک گذاری در چه زمانی انجام می شود یک نکته بسیار مهم به شمار می آید...

افزایش شانس حاملگی، روشی کلیدی!نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشبرای لقاح و شروع بارداری، یک سلول تخمک از تخمدان شما آزاد می‌شود. این زمان حدود ۱۴ روز بعد از اولین روز آخرین قاعدگی است (آخرین قاعدگی را در علم پزشکی LMP می‌نامند).

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn