«تب کریمه کنگو» در کمین است

«تب کریمه کنگو» در کمین است

مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان گفت:‌ کمیته مبارزه با تب کریمه کنگو را در اداره کل دامپزشکی و همچنین ستاد مدیریت بحران استانداری تشکیل دادیم.

بارداری با کیست آندومتریوز، ممکنه؟

بارداری با کیست آندومتریوز، ممکنه؟

کیست آندومتریوز دارم، الان حدود ۷ ماه میشه که اقدام به بارداری کردیم ولی نتیجه ای ندیدیم.

علت درد زیر شکم در زنان

علت درد زیر شکم در زنان

4 ،3 روز قبل از پریود شدنم 3 روز پشت سرهم با درد شدید زیرشکم و کمر از خواب بیدار میشدم، هنوز هم ادامه داره.

دلایل ترشحات خونی واژن

دلایل ترشحات خونی واژن

14 روز از زمان قاعدگیم می گذره و در ترشحاتم رگ خونی دیدم علت چیست؟

بهترین نوشیدنی برای رفع عطش

بهترین نوشیدنی برای رفع عطش

ساعت 24- یک متخصص طب سنتی گفت: حتی خوردن ماست با یک غذای دیگری نیز به عنوان روهم‌خوری و مضر محسوب می‌شود چون ماست به طور مستقل یک غذای جداگانه است.

ترشح سفید رنگ از پستان، علتش چیه؟

ترشح سفید رنگ از پستان، علتش چیه؟

حدود یک ماهه از پستان سمت راستم یک ترشح آغوز مانند میاد البته وقتی پستانمو فشار میدم.

راه تشخیص سرطان رحم

راه تشخیص سرطان رحم

چطور می توان فهمید سرطان رحم و پستان داریم؟ جهت غربالگری برای سرطان...

شربت سیپروهپتادین برای نوزادان، ضرر داره؟

شربت سیپروهپتادین برای نوزادان، ضرر داره؟

آیا دادن داروی اشتها آور سیپروهیتادین به نوزاد 12 ماهه درست است؟

خواص درمانی شگفت انگیز پنیرایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشدر بین لبنیات، پنیر و ماست دارای خواص درمانی شگفت انگیز هستند و می‌توانند مانع از ابتلای افراد به برخی بیماری‌ها شوند، اهمیت پنیر به اندازه‌ای است که توصیه می‌شود به همراه بیشتر غذا‌ها مصرف شود.

ارتباط مصرف منظم شکلات با کاهش خطر اختلال ریتم قلبایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشنتیجه یک مطالعه نشان می دهد که مصرف منظم شکلات علاوه بر تقویت شاخص های مختلف سلامت قلب، خطر ابتلا به اختلال ریتم قلب از نوع فیبراسیون دهلیزی را نیز کاهش می دهد.

نوشیدنی مناسب برای برطرف شدن احساس تشنگی در ماه رمضانایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشرئیس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اصول تغذیه صحیح در هنگام سحر و افطار را شرح داد.

«تب کریمه کنگو» در کمین استاقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشمدیر کل دامپزشکی استان اصفهان گفت:‌ کمیته مبارزه با تب کریمه کنگو را در اداره کل دامپزشکی و همچنین ستاد مدیریت بحران استانداری تشکیل دادیم.

بارداری با کیست آندومتریوز، ممکنه؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشکیست آندومتریوز دارم، الان حدود ۷ ماه میشه که اقدام به بارداری کردیم ولی نتیجه ای ندیدیم.

علت درد زیر شکم در زناننی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیش4 ،3 روز قبل از پریود شدنم 3 روز پشت سرهم با درد شدید زیرشکم و کمر از خواب بیدار میشدم، هنوز هم ادامه داره.

دلایل ترشحات خونی واژننی‌ نی‌ بان ، 3 ساعت پیش14 روز از زمان قاعدگیم می گذره و در ترشحاتم رگ خونی دیدم علت چیست؟

بهترین نوشیدنی برای رفع عطشساعت24 ، 3 ساعت پیشساعت 24- یک متخصص طب سنتی گفت: حتی خوردن ماست با یک غذای دیگری نیز به عنوان روهم‌خوری و مضر محسوب می‌شود چون ماست به طور مستقل یک غذای جداگانه است.

یک پیشنهاد مقوی برای افطاردکتر سلام ، 3 ساعت پیشتابستان گرم تررین فصل سال است وچند سالی می شود که ماه رمضان در این فصل قرار گرفته است به همین دلیل بدن مقدار زیادی آب را از دست می دهد. همچنین به علت طولانی طر شدن روز و فاصله بین اذان صبح تا اذان مغرب لازم است تا برای افطار از غذایی مقوی و […]

جلوگیری از کاهش وزن در ماه رمضاندکتر سلام ، 3 ساعت پیشبطور کلی نخوردن موجب لاغری و کاهش وزن می شود. شما در ظول ماه رمضان یک دوره رژیم را طی خواهید کرد، حال برخی دچار اضافه وزن خواهند شد و عده ای دیگر کاهش وزن و لاغری را تجربه خواهند کرد؛ به همین سبب لارم تا در طول ماه رمضان مراقب رژیم غدایی مورد مضرف […]

لاغری در ماه رمضاندکتر سلام ، 3 ساعت پیشیکی از اعمال واجب در ماه رمضان روزه گرفتن و نخوردن غذا و مواد خوراکی در فاصله بین اذان صبح تا اذان مغرب است. به همین دلیل ماه رمضان می تواند بهترین زمان برای کاهش وزن و لاغری باشد. البته نکته مهم اینجاست که شما باید به گونه ای این کار را انجام دهید که […]

ترشح سفید رنگ از پستان، علتش چیه؟نی‌ نی‌ بان ، 4 ساعت پیشحدود یک ماهه از پستان سمت راستم یک ترشح آغوز مانند میاد البته وقتی پستانمو فشار میدم.

راه تشخیص سرطان رحمنی‌ نی‌ بان ، 4 ساعت پیشچطور می توان فهمید سرطان رحم و پستان داریم؟ جهت غربالگری برای سرطان...

شربت سیپروهپتادین برای نوزادان، ضرر داره؟نی‌ نی‌ بان ، 5 ساعت پیشآیا دادن داروی اشتها آور سیپروهیتادین به نوزاد 12 ماهه درست است؟

ترس از باردار شدن، چند نکتهنی‌ نی‌ بان ، 5 ساعت پیشطی 10 روز 3 بار نزدیکی داشتم که از راه جلوگیری طبیعی بود، خیلی استرس دارم که باردار نباشم.

(تصاویر) تظاهرات علیه ناتو و ترامپ در بروکسل نیروهای ارتش انگلیس در خیابان های منچستر تماشای بازی فوتبال در کره جنوبی و...... در عکس های خبری روزساعت24 ، 5 ساعت پیشساعت24-درعکس های خبری روز تصاویری از تظاهرات علیه ناتو و ترامپ در بروکسل نیروهای ارتش انگلیس در خیابان های منچستر تماشای بازی فوتبال در کره جنوبی و دیگر عکس ها و تصاویر خبری را باهم می بینیم.

یک بار سولاریوم هم سرطانزاستمهر ، 5 ساعت پیشﺭﺋﯿﺲ اداره کارشناسی واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، گفت: استفاده از سولاریوم برای برنزه کردن پوست، سرطانزاست.

علت زور زدن نوزاد، کجای کار میلنگه؟نی‌ نی‌ بان ، 5 ساعت پیشنوزادم هنگام مدفوع زور میزنه و همراه با آب و مدفوع کم میاد آیا اسهاله؟ باید چیکار کنم؟

مصرف دارو در ماه مبارک رمضان با مشورت پزشکسلامت نیوز ، 6 ساعت پیش سلامت نیوز: مدیر کل دفتر ارزیابی، کنترل تجویز و مصرف کالاهای سلامت سازمان غذا و دارو گفت: مصرف دارو در ماه مبارک رمضان بدون مشورت با پزشک قطع نشود یا تغییر نکند. دکتر مهرناز خیراندیش افزود: بارداری، شیردهی و ابتلا برخی بیماری ها مانند دیابت، فشارخون، روده تحریک پذیر، یبوست، زخمهای گوارشی (معده و دوازدهه)، اختلالات کلیوی، بیماری های اعصاب و روان و آسم همگی ناشی از شرایط جسمی هستند بنابراین فرد ملزم است پیش از اقدام به روزه داری، با پزشک معالج خود در خصوص اقدام به روزه داری مشورت کند. وی در اد

نظر وزیر بهداشت در خصوص چشم انداز سلامت در دولت جدیدسلامت نیوز ، 6 ساعت پیش وزیر بهداشت گفت: در مجمع جهانی بهداشت دستاوردها و توانمندی های ایران در حوزه علوم پزشکی، طرح تحول سلامت و نقش موثری که کشورمان در رشد علمی دنیا و منطقه داشته است، مورد توجه همگان قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید حسن هاشمی در آخرین روز از سفر به ژنو، اظهار داشت: برای شرکت در هفتادمین همایش کشورهای عضو سازمان جهانی بهداشت که متشکل از ۱۹۴ کشور است در ژنو حضور پیدا کردیم؛ این گردهمایی همه ساله در همین فصل صورت می گیرد و هر سال هم یک موضوع را مبنای بحث قرار می دهند. البته در حاشیه بحث اص

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn