دانستنی‌های خشکی چشم؛ عارضه شایع سالمندی

دانستنی‌های خشکی چشم؛ عارضه شایع سالمندی

اغلب افراد سالمند تا حدی دچار علائمی از خشکی و سوزش چشم که «نشانگان خشکی چشم» نامیده می‌شود، هستند. شدت این علائم میان افراد متفاوت است؛ از افرادی که فقط در زمستان‌ها دچار خشکی چشم می‌شوند تا افرادی که هر روز خشکی چشم دارند.

ترفندهایی برای اینکه لاغرتر به نظر بیایید

ترفندهایی برای اینکه لاغرتر به نظر بیایید

تناسب اندام دغدغه اکثر خانم هاست. به ستاره های چاق نگاه کنید، آیا به نظرتان آنها لاغرتر از آنچه در واقعیت هستند، به چشم نمی آیند؟ بله درست است. آنها ترفندهای زیادی را به کار می گیرند تا لاغرتر به نظر برسند، اما چگونه؟

بهترین زمان اندازه گیری فشار خون

بهترین زمان اندازه گیری فشار خون

مطالعات محققان دانشگاه پزشکی Jichi ژاپن نشان می دهد که بهترین زمان اندازه گیری فشار خون در افرادی که فشار خون بالا دارند، صبح است؛ چرا که فشار خون بالا در صبح، با افزایش احتمال سکته مغزی مرتبط است.

چگونه چشمان زیبا داشته باشیم؟

چگونه چشمان زیبا داشته باشیم؟

داشتن چشمانی جذاب و صورت جوان و شاداب آرزوی هر کسی است. آیا شما هم از سیاهی دور چشم های تان ناراحتید؟ آیا همیشه چشم های شما پف آلود است؟

بستنی‌های زغالی برای سلامتی ضرر ندارند؟

بستنی‌های زغالی برای سلامتی ضرر ندارند؟

رئیس انجمن صنایع غذایی ایران با اشاره به فروش نوعی بستنی به عنوان زغالی گفت: توصیه می‌شود زنان باردار و بیمارانی که دارویی خاص مصرف می‌کنند از این نوع بستنی‌ها استفاده نکنند زیرا ممکن است زغال روی تاثیرات و جذب داروهای مصرفی‌شان مشکل ایجاد کند.

مراسم حج امسال طولانی‌تر است/ ۲۱۰۰ زائر بالای ۸۰ سال داریم

مراسم حج امسال طولانی‌تر است/ ۲۱۰۰ زائر بالای ۸۰ سال داریم

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: اولین میثاق مرکز پزشکی حج و زیارت، خدمت رسانی به زائران تمتع ۹۶ است.

دانستنی‌های خشکی چشم؛ عارضه شایع سالمندیبرترین ها ، 1 ساعت پیشاغلب افراد سالمند تا حدی دچار علائمی از خشکی و سوزش چشم که «نشانگان خشکی چشم» نامیده می‌شود، هستند. شدت این علائم میان افراد متفاوت است؛ از افرادی که فقط در زمستان‌ها دچار خشکی چشم می‌شوند تا افرادی که هر روز خشکی چشم دارند.

ترفندهایی برای اینکه لاغرتر به نظر بیاییدبرترین ها ، 1 ساعت پیشتناسب اندام دغدغه اکثر خانم هاست. به ستاره های چاق نگاه کنید، آیا به نظرتان آنها لاغرتر از آنچه در واقعیت هستند، به چشم نمی آیند؟ بله درست است. آنها ترفندهای زیادی را به کار می گیرند تا لاغرتر به نظر برسند، اما چگونه؟

بهترین زمان اندازه گیری فشار خونبرترین ها ، 1 ساعت پیشمطالعات محققان دانشگاه پزشکی Jichi ژاپن نشان می دهد که بهترین زمان اندازه گیری فشار خون در افرادی که فشار خون بالا دارند، صبح است؛ چرا که فشار خون بالا در صبح، با افزایش احتمال سکته مغزی مرتبط است.

چگونه چشمان زیبا داشته باشیم؟جام جم آنلاین ، 7 ساعت پیشداشتن چشمانی جذاب و صورت جوان و شاداب آرزوی هر کسی است. آیا شما هم از سیاهی دور چشم های تان ناراحتید؟ آیا همیشه چشم های شما پف آلود است؟

بستنی‌های زغالی برای سلامتی ضرر ندارند؟ جام جم آنلاین ، 7 ساعت پیشرئیس انجمن صنایع غذایی ایران با اشاره به فروش نوعی بستنی به عنوان زغالی گفت: توصیه می‌شود زنان باردار و بیمارانی که دارویی خاص مصرف می‌کنند از این نوع بستنی‌ها استفاده نکنند زیرا ممکن است زغال روی تاثیرات و جذب داروهای مصرفی‌شان مشکل ایجاد کند.

مراسم حج امسال طولانی‌تر است/ ۲۱۰۰ زائر بالای ۸۰ سال داریممهر ، 8 ساعت پیشرئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: اولین میثاق مرکز پزشکی حج و زیارت، خدمت رسانی به زائران تمتع ۹۶ است.

همه چيز درباره ويتامين بي دو (B2)آریا ، 8 ساعت پیش

از عفونت قارچي ناخن چه مي‌دانيد؟آریا ، 8 ساعت پیش

گل راعي؛ گياهي براي مقابله با افسردگيآریا ، 8 ساعت پیش

کمبوداين ويتامين باعث کوتاهي قدمي شود؟!آریا ، 8 ساعت پیش

آقايان و آزمايش جنسيآریا ، 8 ساعت پیش

کارهايي که هنگام مارگزيدگي بايد انجام دادآریا ، 8 ساعت پیش دبير ستاد مرکزي اطلاع‌رساني داروها و سموم گفت: در هنگام حضور در نقاط شمالي، شمال غرب و کويري ايران نسبت به گزش مارها توجه کنيد و در صورت بروز هرگونه گزيدگي سريعاً به بيمارستان مراجعه نماييد.

نشانه‌هاي ابتلا به هپاتيت Cآریا ، 8 ساعت پیش رئيس شبکه هپاتيت ايران ضمن هشدار به کساني که سابقه رفتار پرخطر مانند اعتياد تزريقي، خالکوبي در محيط غيربهداشتي و خدمات پزشکي و دندانپزشکي در محل‌هاي نامطمئن دارند، نشانه‌هاي ابتلا به اين بيماري را تشريح کرد.

افزايش تپش قلب با ساعات کار طولانيآریا ، 8 ساعت پیش محققان بريتانيايي دريافتند ساعات کار طولاني مدت بيشتر موجب خستگي مي شود و خطر بروز تپش قلب خطرناک را در فرد افزايش مي دهد.

چگونه چشمان زيبا داشته باشيم؟آریا ، 8 ساعت پیش داشتن چشماني جذاب و صورت جوان و شاداب آرزوي هر کسي است. آيا شما هم از سياهي دور چشم هاي تان ناراحتيد؟ آيا هميشه چشم هاي شما پف آلود است؟

نشانه‌های ابتلا به هپاتیت C جام جم آنلاین ، 10 ساعت پیشرئیس شبکه هپاتیت ایران ضمن هشدار به کسانی که سابقه رفتار پرخطر مانند اعتیاد تزریقی، خالکوبی در محیط غیربهداشتی و خدمات پزشکی و دندانپزشکی در محل‌های نامطمئن دارند، نشانه‌های ابتلا به این بیماری را تشریح کرد.

افزایش تپش قلب با ساعات کار طولانیجام جم آنلاین ، 10 ساعت پیشمحققان بریتانیایی دریافتند ساعات کار طولانی مدت بیشتر موجب خستگی می شود و خطر بروز تپش قلب خطرناک را در فرد افزایش می دهد.

علل برداشتن رحم و تخمدان کدامند؟ عوارض این کار چیست؟دکتر سلام ، 12 ساعت پیشدلایل مختلفی برای انجام هیسترکتومی و یا برداشتن رحم و تخمدان در زنان وجود دارد؛ ازجمله اصلی ترین علل انجام اینگونه عمل های جراحی ابتلا به برخی بیماری ها و اختلالات است که برداشتن این اندام ها سبب بهبود از این اختلالات خواهد شد؛ اما انجام هیسترکتومی بی خطر و بدون عوارض نخواهد بود! اصولا […]

فواید شگفت انگیز استفاده از روغن کنجد برای زیبایی پوستدکتر سلام ، 12 ساعت پیشکنجد از جمله دانه هایی است که مصرف آن توسط متخصصین بسیار توصیه می شود. یکی از سالم ترین روغن هایی که در دنیا وجود دارد روغن کنجد است که به خاطر داشتن درصد بالای اسید های چرب غیر اشباع و مقدار بسیار بالای آنتی اکسیدان ها در این روغن است. متخصصین پوست و زیبایی […]

در رابطه با ابتلا به ترومبوز چه می دانید؟ علت بروز آن چیست؟دکتر سلام ، 12 ساعت پیشاختلالات بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به راحتی سلامت شما را به خطر بیاندازند و حتی منجر به مرگ شما شوند. یکی از اختلالات خطرناکی که ممکن است سلامت شما را تهدید کند ابتلا به ترومبوز است. این اختلال با ایجاد یک لخته خون در عروق شما به وجود می آید که با […]

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn