جراحی شکم بعد از زایمان، انتخاب یک پزشک خوب

جراحی شکم بعد از زایمان، انتخاب یک پزشک خوب

خیلی از زنانی که زایمان می کنند از وضعیت شکمشان ناراضی هستند. بزرگ شدن شکم و چاقی بعد از زایمان اندام و اعصابشان را به هم می ریزد.

دلایل مهم بوی بد دهان

دلایل مهم بوی بد دهان

سلامت نیوز:سرطان های معده و مری هر دو می توانند دلیل شکل گیری بوی بد دهان باشند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران نفس بد بو یا بوی بدن دهان می تواند مساله ای فراتر از یک عامل خجالت اجتماعی بوده و نشانه ای هشدار دهنده درباره سلامت شما باشد. در حقیقت، بررسی منظم شرایط نفس می تواند حتی زندگی شما را نجات دهد. به گزارش گ "ایزی هلث اپشنز"، بوی بد دهان می تواند یک نشانه از بروز مشکلی جدی باشد. اگرچه در گام نخست ممکن است به صورت غریزی برای پنهان کردن آن تلاش کنید، اما مراجعه به پزشک و تشخیص دلی

عکس/زورگیرهای غرب تهران بالاخره دستگیر شدند

عکس/زورگیرهای غرب تهران بالاخره دستگیر شدند

سلامت نیوز: دختر و پسر جوان که از زنان زورگیری می کردند، بالاخره در صحنه یک سرقت شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،دهم مرداد خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأموران اعلام داشت توسط سرنشیان آقا و خانم یک دستگاه موتورسیکلت مورد زورگیری و سرقت طلاجات قرار گرفته است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف ( زورگیری ) و به دستور بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 5 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. مالباخته پس

ارضا شدن در بارداری، بدون دخول

ارضا شدن در بارداری، بدون دخول

من ۲۰سالمه ده هفته ای باردارم بدلیل خونریزی دکتر منع نزدیکی کرده آیا من میتوانم بدون نزدیکی واژنی نیازهای جنسی خود را برطرف کنم؟

عمل جراحی کیست تخمدان، باعث نازایی می‌شود؟

عمل جراحی کیست تخمدان، باعث نازایی می‌شود؟

بعد از دو ماه مجدد برای بارداری اقدام کردم و الان ماه ششم هست که باردار نشدم خیلی نگرانم یعنی امکان داره عمل کیست باعث شده باشه دیگه باردارنشم؟

جلوگیری با قرص مارولین، مطمئنه؟

جلوگیری با قرص مارولین، مطمئنه؟

من تازه ازدواج کردم و از یک ماه قبل از ازدواج مصرف قرص مارولین رو شروع کردم میخواستم بدونم آیا لازمه از روش پیشگیری دیگه ای هم استفاده کنم؟

آمپول بتامتازون در بارداری، تزریق کنم؟

آمپول بتامتازون در بارداری، تزریق کنم؟

بنده باردار ۲۸ w هستم در ۱۸wسرکلاژ و پساری گذاشتم در۲۳wدکترم معاینه کرد و گفت رحمت باز شده و جنین نمی مونه و هیچ علایمی ندارم بنظرتون بهتره بتامتازون تزریق کنم؟

زمان خوردن قرص جلوگیری، اقدام به بارداری کرده ام

زمان خوردن قرص جلوگیری، اقدام به بارداری کرده ام

اگر در صورت عدم بارداری قرص پیشگیری از بارداری استفاده کنم که در دوران سفرم پریود نشم برای اقدام به بارداری به مشکل وجود میاره؟

ساخت ربات‌های کوچک برای بهبود زخم معدهدکتر سلام ، 2 ساعت پیشزخم معده یکی از بیماری های شایع معده است که باعث می شود فرآیند هضم غذا در معده به درستی صورت نگیرد و درد در ناحیه شکم برای شخص مبتلا ایجاد شود،محققان با بررسی یک ربات کوچک موفق شدند روش درمانی جدید برای بیماری زخم معده بدست آورند. دانشمندان موفق به ساخت ربات‌های کوچکی شدند […]

نکاتی درباره مصرف چای‌ها و دمنوش‌های گیاهیدکتر سلام ، 2 ساعت پیش  دمنوش و چای یکی از نوشیدنی محبوب در بین ایرانی ها می باشد،اما برای بهبود سلامت و از بین نرفتن خواص چای ها و دمنوش ها قبل از مصرف باید به نکاتی توجه کرد که باعث می شود تاثیر و فواید سلامتی این نوشیدنی ها افزایش یاید و سلامت بدن با مصرف آن ها […]

تشخیص سریع تر آلزایمر با طراحی تست جدیددکتر سلام ، 2 ساعت پیشآلزایمر یا فراموشی معمولا در سنین بالا ایجاد می شود و عملکرد مغز انسان را تحت تاثیر قرار می دهد به همین دلیل همواره محققان به  دنبال روشی برای تشخیص زود هنگام و درمان به موقع این عارضه هستند،در این مقاله شما را با روش تشخیص سریع تر آلزایمر آشنا می نماییم. محقق ایرانی درصدد […]

مهمترین دلیل تعریق های شبانهدکتر سلام ، 2 ساعت پیشخواب شبانه راحت باعث می شود بدن در طول روز با انرژی مضاعفی به فعالیت بپردازد اما برخی افراد به دلیل اختلال های ناشی از تعریق زیاد بدن در هنگام خواب با مشکل رو به رو می شوند که دکتر سلام در این مقاله این موضوع را برسی می کند. از بین ۲۲۶۷ نفری که […]

جراحی شکم بعد از زایمان، انتخاب یک پزشک خوبنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشخیلی از زنانی که زایمان می کنند از وضعیت شکمشان ناراضی هستند. بزرگ شدن شکم و چاقی بعد از زایمان اندام و اعصابشان را به هم می ریزد.

تطابق بدن با روزهای گرم تابستاندکتر سلام ، 2 ساعت پیشفعالیت و تحرک بدنی در تابستان و میزان سازگاری بدن با این فصل که به دلیل تعرق زیاد آب زیادی از بدن خارج می شود یکی از نکاتی است که افراد باید بدان توجه نمایند و با استفاده از راهکارهای مناسب سازگاری بدن خود را با این فصل بالا ببرند. کار، فعالیت و ورزش در […]

انتظار برای بارداری، خودم و شوهرم مشکل داریمنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشبنظرتون علتش چیه؟ دکتر برا من عکس رنگی هم گف برم بنظرتون اول شوهرم عمل کنه بعد برم؟

من باردار نمیشم، ممکنه برای لاغری باشه؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشلازم است که به طور مداوم تحت نظر متخصص زنان و زایمان باشید تا در صورتی که تنبلی تخمدان دارید برای باردار شدن شما اقدامات درمانی لازم صورت گیرد.

من لکه بینی دارم، یعنی باردار نمی شوم؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشتعیین زمان دقیق تخمک گذاری کار راحتی نیست و اصلا همین کلمه دقیق می تواند شما را دچار استرس کند که قطعا به نفع بارداری شما نیست.

دلایل مهم بوی بد دهانسلامت نیوز ، 2 ساعت پیش سلامت نیوز:سرطان های معده و مری هر دو می توانند دلیل شکل گیری بوی بد دهان باشند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران نفس بد بو یا بوی بدن دهان می تواند مساله ای فراتر از یک عامل خجالت اجتماعی بوده و نشانه ای هشدار دهنده درباره سلامت شما باشد. در حقیقت، بررسی منظم شرایط نفس می تواند حتی زندگی شما را نجات دهد. به گزارش گ "ایزی هلث اپشنز"، بوی بد دهان می تواند یک نشانه از بروز مشکلی جدی باشد. اگرچه در گام نخست ممکن است به صورت غریزی برای پنهان کردن آن تلاش کنید، اما مراجعه به پزشک و تشخیص دلی

عکس/زورگیرهای غرب تهران بالاخره دستگیر شدندسلامت نیوز ، 2 ساعت پیش سلامت نیوز: دختر و پسر جوان که از زنان زورگیری می کردند، بالاخره در صحنه یک سرقت شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،دهم مرداد خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به مأموران اعلام داشت توسط سرنشیان آقا و خانم یک دستگاه موتورسیکلت مورد زورگیری و سرقت طلاجات قرار گرفته است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف ( زورگیری ) و به دستور بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 5 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. مالباخته پس

نمیخوام حامله بشم، قرص مصرف کنم؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشچون مدت طولانی هست که این دارو را مصرف می کنید و اگر این بار اولی بوده که این اتفاق افتاده است احتمال اینکه باردار باشید بسیار کم است.

ارضا شدن در بارداری، بدون دخولنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشمن ۲۰سالمه ده هفته ای باردارم بدلیل خونریزی دکتر منع نزدیکی کرده آیا من میتوانم بدون نزدیکی واژنی نیازهای جنسی خود را برطرف کنم؟

عمل جراحی کیست تخمدان، باعث نازایی می‌شود؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشبعد از دو ماه مجدد برای بارداری اقدام کردم و الان ماه ششم هست که باردار نشدم خیلی نگرانم یعنی امکان داره عمل کیست باعث شده باشه دیگه باردارنشم؟

جلوگیری با قرص مارولین، مطمئنه؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشمن تازه ازدواج کردم و از یک ماه قبل از ازدواج مصرف قرص مارولین رو شروع کردم میخواستم بدونم آیا لازمه از روش پیشگیری دیگه ای هم استفاده کنم؟

آمپول بتامتازون در بارداری، تزریق کنم؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشبنده باردار ۲۸ w هستم در ۱۸wسرکلاژ و پساری گذاشتم در۲۳wدکترم معاینه کرد و گفت رحمت باز شده و جنین نمی مونه و هیچ علایمی ندارم بنظرتون بهتره بتامتازون تزریق کنم؟

زمان خوردن قرص جلوگیری، اقدام به بارداری کرده امنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشاگر در صورت عدم بارداری قرص پیشگیری از بارداری استفاده کنم که در دوران سفرم پریود نشم برای اقدام به بارداری به مشکل وجود میاره؟

6 شربت ایرانی و خواص بی نظیرشدکتر سلام ، 2 ساعت پیشدر فصل تابستان به دلیل تعرق زیاد بدن و گرمای طاقت فرسا، مصرف نوشیدنی های خنک و دلچسب باعث آرامش بدن می شود، اگر نوشیدنی های مصرفی علاوه بر دارا بودن طعم و عطر دلپذیر خواص سلامتی نیز داشته باشند مصرف آن ها بیشتر توصیه می شود. بازهم تابستان و گرما از راه رسيده و […]

کم کاری تیروئید در بارداری، جلوگیری طولانینی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشبه طور جلوگیری طولانی به خودی خود عامل نازایی نیست ولی با گذشت زمان و بالا رفتن سن زن و شوهر ممکن است مشکلاتی برای هرکدام تان پیش بیاید که روی بارداری تاثیر منفی بگذارد.

ترشحات بد بو در زنان، نشانه چیست؟نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشبه مختصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا از نظر احتمال عفونت بررسی شوید و اپیزود درمان برای شما شروع شده و برای جلوگیری از عود مجدد بهداشت فردی خود را رعایت کرده و از ژل های بهداشتی بانوان نیز استفاده کنید.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn