آلرژی‌های پاییزی خطرناک هستند؟ / خِس خِس سینه را جدی بگیرید

آلرژی‌های پاییزی خطرناک هستند؟ / خِس خِس سینه را جدی بگیرید

پاییز با طعم و بوی آلرژی و حساسیت از راه رسید، از آبریزش بینی، حساسیت و سرفه های مکرر تا عطسه، خارش چشم از هدایای روزهای به رنگ نارنجی پاییز برای افراد آلرژیک هستند. روزهای کوتاه فصل پاییز برای افرادی که مستعد حساسیت هستند، به روزهایی بلند و سختی مبدل می شود که گویا پایانی برای آبریزش و سرفه و عطس های کلافه کننده وجود ندارد. اگر احساس می کنید که علائم آلرژی شما هر ساله زودتر و زودتر با شدت بیشتر بروز می کند با ما همراه باشید.

رشد مغز کودکان چگونه است؟ (2)

رشد مغز کودکان چگونه است؟ (2)

مغز بچه ها در یک سال اول بعد از تولد تمایل به رشد کردن دارد.

بیمارستانهای دولتی ارومیه

بیمارستانهای دولتی ارومیه

اگر اهل ارومیه هستید و قصد بارداری دارید یا باردار هستید و هنوز بیمارستانی برای زایمانتان انتخاب نکرده اید حتما این مطلب را بخوانید.

ارتباط میزان منیزیم و ریسک زوال عقل

ارتباط میزان منیزیم و ریسک زوال عقل

طبق گزارش جدید محققان، میزان بیش از حد بالا یا پایین منیزیم ممکن است ریسک ابتلا به آلزایمر و سایر انواع دمانس (زوال عقل) را افزایش دهد.

روش «براکی تراپی» کم عارضه تر از رادیوتراپی

روش «براکی تراپی» کم عارضه تر از رادیوتراپی

دبیر علمی اولین سمینار تازه های براکی تراپی، گفت: روش براکی تراپی که ماده رادیو اکتیوی را مستقیما وارد بدن بیمار می کند، نتایج خوبی در درمان سرطان دارد.

۹۰ درصد انحرافات چشمی مادرزادی قابل درمان است

۹۰ درصد انحرافات چشمی مادرزادی قابل درمان است

استاد چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: ۹۰ درصد موارد انحرافات چشمی مادرزادی با یک تا ۳ بار جراحی درمان می شود و بهترین زمان درمان، تا دو سالگی است.

اختلال استخوان فک موجب تشدید میگرن می شود

اختلال استخوان فک موجب تشدید میگرن می شود

طبق نتایج یک مطالعه، افراد مبتلا به سردردهای مزمن میگرنی سه برابر بیشتر از دیگران از اختلال شدید استخوان فک رنج می برند.

بیماری التهاب روده خطر سرطان در کودکان را افزایش می دهد

بیماری التهاب روده خطر سرطان در کودکان را افزایش می دهد

محققان عنوان می کنند کودکان مبتلا به بیماری التهابی روده با افزایش ریسک ابتلا به سرطان روبرو هستند.

آلرژی‌های پاییزی خطرناک هستند؟ / خِس خِس سینه را جدی بگیریدجام جم آنلاین ، 56 دقیقه پیشپاییز با طعم و بوی آلرژی و حساسیت از راه رسید، از آبریزش بینی، حساسیت و سرفه های مکرر تا عطسه، خارش چشم از هدایای روزهای به رنگ نارنجی پاییز برای افراد آلرژیک هستند. روزهای کوتاه فصل پاییز برای افرادی که مستعد حساسیت هستند، به روزهایی بلند و سختی مبدل می شود که گویا پایانی برای آبریزش و سرفه و عطس های کلافه کننده وجود ندارد. اگر احساس می کنید که علائم آلرژی شما هر ساله زودتر و زودتر با شدت بیشتر بروز می کند با ما همراه باشید.

رشد مغز کودکان چگونه است؟ (2)نی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشمغز بچه ها در یک سال اول بعد از تولد تمایل به رشد کردن دارد.

بیمارستانهای دولتی ارومیهنی‌ نی‌ بان ، 2 ساعت پیشاگر اهل ارومیه هستید و قصد بارداری دارید یا باردار هستید و هنوز بیمارستانی برای زایمانتان انتخاب نکرده اید حتما این مطلب را بخوانید.

ارتباط میزان منیزیم و ریسک زوال عقلمهر ، 3 ساعت پیشطبق گزارش جدید محققان، میزان بیش از حد بالا یا پایین منیزیم ممکن است ریسک ابتلا به آلزایمر و سایر انواع دمانس (زوال عقل) را افزایش دهد.

روش «براکی تراپی» کم عارضه تر از رادیوتراپیمهر ، 3 ساعت پیشدبیر علمی اولین سمینار تازه های براکی تراپی، گفت: روش براکی تراپی که ماده رادیو اکتیوی را مستقیما وارد بدن بیمار می کند، نتایج خوبی در درمان سرطان دارد.

۹۰ درصد انحرافات چشمی مادرزادی قابل درمان استمهر ، 3 ساعت پیشاستاد چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: ۹۰ درصد موارد انحرافات چشمی مادرزادی با یک تا ۳ بار جراحی درمان می شود و بهترین زمان درمان، تا دو سالگی است.

اختلال استخوان فک موجب تشدید میگرن می شودمهر ، 3 ساعت پیشطبق نتایج یک مطالعه، افراد مبتلا به سردردهای مزمن میگرنی سه برابر بیشتر از دیگران از اختلال شدید استخوان فک رنج می برند.

بیماری التهاب روده خطر سرطان در کودکان را افزایش می دهدمهر ، 3 ساعت پیشمحققان عنوان می کنند کودکان مبتلا به بیماری التهابی روده با افزایش ریسک ابتلا به سرطان روبرو هستند.

ارتباط مصرف داروهای آسم با کابوس شبانه و افسردگیمهر ، 3 ساعت پیشمحققان دریافتند داروی آسم Singulair (مونتلوکاست) با عوارض جانبی عصبی نظیر افسردگی، خشم، کابوس های شبانه و سردرد مرتبط است.

آیا بارداری از روی لباس زیر هم ممکن است؟دکتر سلام ، 6 ساعت پیشامروزه روش های بسیار زیادی برای جلوگیری از بارداری وجود دارد و در هر زمان از جمله قبل از نزدیکی و یا بعد از نزدیکی می توان از آنها استفاده نمود. یکی از رایج ترین سوالات در رابطه با بارداری این است که آیا بارداری از روی لباس زیر مانند شورت هم امکان پذیر است […]

راهکارهایی برای مقابله با کاهش قد!اقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیش افزایش قد در بزرگسالی دور از دسترس است و کار چندانی نمی توان در این زمینه انجام داد، اما راهکارهایی وجود دارد که با استفاده از انها می توان از کاهش قد مرتبط با افزایش سن، پیشگیری کرد.

درباره یائسگی مردان و روش های درمان آن چه می دانید؟دکتر سلام ، 6 ساعت پیشاغلب افراد جامعه یائسگی را یکی از جمله متابولیسم های بدن زنان به شمار می آورند؛ شاید باور این حرف سخت باشد اما جالب است بدانید که مردان هم دچار یائسگی می شوند. البته علائم و نوع یائسگی در مردان با زنان متفاوت است. در ادامه به بررسی این موضوع و روش های درمان این […]

بایدها و نبایدهای استفاده از لنز طبی اقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیشآستیگماتیسم که به اشکال قرنیه مربوط است، با لنز بهبود می‌یابد، اما اگر آستیگماتیسم مربوط به اشکالات داخل چشم باشد با لنز بهبود نمی‌یابد و تشخیص آن با پزشک است.

هشدار! مرگ پیامد مصرف بیش از حد منگنز خواهد بوددکتر سلام ، 6 ساعت پیشبدن انسان با استفاده از عناصر مختلف به متابولیسم می پردازد. Mg یا منگنز یکی از این عناصر است که در بسیاری از مواد غذایی یافت می شود. منگنز یکی از عناصر حیاتی برای بدن است اما متخصصین معتقدند که مصرف منگنز می تواند باعث بروز برخی بیماری های قلبی در فرد گردد. در ادامه […]

فواید طلایی مصرف پتاسیم و معرفی 9 ماده غذایی غنی از پتاسیمدکتر سلام ، 6 ساعت پیشپتاسیم را می توان از جمله مهم ترین عناصر و ضروری ترین آنها برای سلامت بدن به شمار آورد. پتاسیم به همراه سدیم یکی از مهم ترین پمپ های بدن به نام پمپ سدیم پتاسیم را تشکیل می دهند. مصرف پتاسیم فواید بسیاری را برای سلامت فرد در پی دارد. در ادامه شما را با […]

۶ کاری که نباید بعد از غذا انجام داداقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیششام خوردن در ساعات پایانی شب و به خواب رفتن پس از آن می تواند یکی از بدترین کارهایی باشد که انجام می دهید.

روش های طبیعی برای بازگردانی بیناییدکتر سلام ، 7 ساعت پیشچشم ساختمان بسیار حساس و پچیده ای دارد به همین دلیل است که هرگونه درمان آسیب چشمی و بیماری چشمی باید با دقت و ظرافت صورت گیرد که شبکه چشمی را با اختلال مواج نسازد،در این مقاله با روش های طبیعی افزایش قدرت بینایی آشنا می شوید. اگر به تازگی دچار مشکل افت قدرت بینایی […]

ارزشی که کمرنگ شدهآریا ، 7 ساعت پیش

خشم، علل، پیامدها، راهکارها (2)آریا ، 7 ساعت پیش

از خودتان خوش‌تان می‌آید یا متنفر هستید؟آریا ، 7 ساعت پیش

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn