حل نشدن مشکل اشتغال جوانان باعث افت محبوبیت روحانی شده است/ مردم از شعارهای آقای رئیس‌جمهور نومیدند

حل نشدن مشکل اشتغال جوانان باعث افت محبوبیت روحانی شده است/ مردم از شعارهای آقای رئیس‌جمهور نومیدند

نماینده مردم قائمشهر گفت: کاهش محبوبیت روحانی بیشتر ناشی از حل نشدن مسائل اقتصادی و معیشتی مردم همچنین حل نشدن معضل بیکاری جوانان است.

دولت گزارش واقع بینانه‌ای از عملکرد ۴ ساله‌اش ارائه دهد/ بازای ایجاد هر ۵۰ شغل، هزار شغل از بین رفته است

دولت گزارش واقع بینانه‌ای از عملکرد ۴ ساله‌اش ارائه دهد/ بازای ایجاد هر ۵۰ شغل، هزار شغل از بین رفته است

نماینده مردم ابهر و خرمدره گفت: در همین «ابهر» با تعطیلی کارخانه‌ای ۷۰۰ نفر بیکار شدند. مگر در هم‌چه شهرستانی در چهار سال چقدر شغل ایجاد شده که ۷۰۰ نفر بیکار شده باشند؟!

فاتحان فاو

فاتحان فاو

از حضور سیدمهدی در منطقه چند روزی بیشتر نگذشته بود که این سردار رشید اسلام، در شب عملیات والفجر 8 به علت اصابت تیر مستقیم دشمن و واژگونی قایق در اروندرود به آرزوی دیرینه‌اش رسید.

واکنش توئیتری مهدی محمدی به تحریم‌های جدید آمریکا

واکنش توئیتری مهدی محمدی به تحریم‌های جدید آمریکا

واکنش جالب مهدی محمدی به دستور دونالد ترامپ برای تحریم های جدید علیه ایران

حکایت شهادت «مجتبی»؛ پرواز با رمز «یا علی» +تصاویر

حکایت شهادت «مجتبی»؛ پرواز با رمز «یا علی» +تصاویر

همرزمش می گفت: متوجه مجتبی شدم که زخمی شده، خودم را به کنارش رساندم. در میان تیر و ترکش، تلاش می کردم که او را پانسمان کنم تا مانع خونریزی شوم. احساس کردم سینه اش جراحت عمیقی پیدا کرده است.

با خرید کالای ایرانی از  اشتغال و تولید ملی حمایت کنیم

با خرید کالای ایرانی از اشتغال و تولید ملی حمایت کنیم

اصفهان- ایرنا- امام جمعه موقت تیران گفت: مردم با خرید کالاهای داخلی و نه گفتن به کالاهای قاچاق از تولید و اشتغال ملی حمایت کنند.

فرماندار: یک هزار و 641 نامزد انتخابات شوراهای شهر و روستا در ارومیه ثبت نام کردند

فرماندار: یک هزار و 641 نامزد انتخابات شوراهای شهر و روستا در ارومیه ثبت نام کردند

ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه به ثبت نام یک هزار و 235 داوطلب شهری و روستایی در پنجمین روز از نام نویسی انتخابات شوراهای اسلامی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تاکنون 212 نفر در حوزه شهری و یک هزار و 429 نفر در حوزه‌های روستایی ارومیه ثبت نام کرده اند.

2 هزار و 394 نفر از استان قزوین داوطلب شرکت در انتخابات شوراها شدند

2 هزار و 394 نفر از استان قزوین داوطلب شرکت در انتخابات شوراها شدند

قزوین-ایرنا-رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: با گذشت پنج روز از نام نویسی داوطبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 2 هزار و 394 نفر در استان ثبت نام کردند.

پربیننده ترین عناوین

۵۰ درصد لیست اصلاح‌طلبان شورای پنجم زنان و جوانان خواهند بود

ریزش آرای روحانی در انتخابات اردیبهشت‌ماه حتمی است/ مردم در بدترین شرایط اقتصادی قرار گرفته‌اند

ضرورت اجماع تمام گروه‌های سیاسی برای دستیابی به تولید و اشتغال

نمی‌توان با سیاست‌های دولت به خروج از رکود امیدوار بود/ خط‌شکن لشکر ثارالله بودیم، «حاج قاسم» فرمانده‌مان بود/ توصیه‌ام به دانشجویان حضور در تشکیلات دانشجویی است

کاهش محبوبیت روحانی به‌خاطر رکود و مشکلات اقتصادی، محسوس است/ دولت همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد برجام گذاشت

كارآگاه بازى "كانديداى جمنا" درباره روحانى!

ثبت نام قطعی هزار نفر در انتخابات شورای شهر تهران/ چه کسانی تا الان ثبت نام کرده اند؟

ثبت نام دو هزار و 829 داوطلب برای انتخابات شوراها در هرمزگان

65 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گلپایگان ثبت نام کردند

چرا سفیر ایران در لندن از شهردار حامی همجنس‌بازان و صهیونیست‌ها تقدیر می‌کند؟

عزت الله ضرغامی: از امل تا عمل فاصله زیاد است

آغازبکار پنجمین روز ثبت نام از نامزدهای شورا

دستاوردهای نزاجا در سال 95 را بهتر بشناسیم + مشخصات و تصاویر

واکنش ايران به حملات تروريستي در لندن

عکس‌های برگزیده خبرگزاری دانشجو در سال ۱۳۹۵ - بخش دوم

دولت گزارشي از اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي ارائه مي‌کند/ نامه رئيس جمهوري به رهبري، اميدآفرين است

در سال 95 بوي باروت به مشام مردم نخورد

اقدامات لازم براي تامين ارتباطات مورد نياز ثبت نام انتخابات شوراها انجام شده است

سخنگوي دولت: در سال 95 کسري بودجه نداشتيم

ثبت نام پنج هزار و 689 داوطلب نامزدی انتخابات شوراها در خراسان رضوی

حل نشدن مشکل اشتغال جوانان باعث افت محبوبیت روحانی شده است/ مردم از شعارهای آقای رئیس‌جمهور نومیدندخبرگزاری دانشجو ، 20 دقیقه پیش نماینده مردم قائمشهر گفت: کاهش محبوبیت روحانی بیشتر ناشی از حل نشدن مسائل اقتصادی و معیشتی مردم همچنین حل نشدن معضل بیکاری جوانان است.

دولت گزارش واقع بینانه‌ای از عملکرد ۴ ساله‌اش ارائه دهد/ بازای ایجاد هر ۵۰ شغل، هزار شغل از بین رفته استخبرگزاری دانشجو ، 20 دقیقه پیش نماینده مردم ابهر و خرمدره گفت: در همین «ابهر» با تعطیلی کارخانه‌ای ۷۰۰ نفر بیکار شدند. مگر در هم‌چه شهرستانی در چهار سال چقدر شغل ایجاد شده که ۷۰۰ نفر بیکار شده باشند؟!

فاتحان فاومیزان ، 2 ساعت پیشاز حضور سیدمهدی در منطقه چند روزی بیشتر نگذشته بود که این سردار رشید اسلام، در شب عملیات والفجر 8 به علت اصابت تیر مستقیم دشمن و واژگونی قایق در اروندرود به آرزوی دیرینه‌اش رسید.

(تصاویر) عکس یادگاری روحانی با دختران کوهنوردفرارو ، 3 ساعت پیش

احضار 2 مقام به دادسرا به دنبال تصادف زنجیره ای مشهدفرارو ، 3 ساعت پیش

آخرین آمار ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهافرارو ، 3 ساعت پیش

رئیس سیا: فلین قصد ربودن گولن و تحویل او به اردوغان را داشتفردا ، 3 ساعت پیشجیمز وولسی رئیس سابق سیا روز جمعه در گفت وگو با وال استریت ژورنال فاش کرد : مایک فلین مشاور مستعفی ترامپ در سپتامبر سال گذشته در گفتگویی با مقامات دولت ترکیه به آنها وعده ربودن فتح الله گولن رهبر مخالفان اردوغان و تحویل او به دولت ترکیه را داده بود.

واکنش توئیتری مهدی محمدی به تحریم‌های جدید آمریکا خبرگزاری دانشجو ، 4 ساعت پیش واکنش جالب مهدی محمدی به دستور دونالد ترامپ برای تحریم های جدید علیه ایران

تحریم‌های جدید ضد ایرانی آمریکافرارو ، 4 ساعت پیش

حکایت شهادت «مجتبی»؛ پرواز با رمز «یا علی» +تصاویرمشرق نیوز ، 4 ساعت پیشهمرزمش می گفت: متوجه مجتبی شدم که زخمی شده، خودم را به کنارش رساندم. در میان تیر و ترکش، تلاش می کردم که او را پانسمان کنم تا مانع خونریزی شوم. احساس کردم سینه اش جراحت عمیقی پیدا کرده است.

با خرید کالای ایرانی از اشتغال و تولید ملی حمایت کنیمایرنا ، 4 ساعت پیشاصفهان- ایرنا- امام جمعه موقت تیران گفت: مردم با خرید کالاهای داخلی و نه گفتن به کالاهای قاچاق از تولید و اشتغال ملی حمایت کنند.

فرماندار: یک هزار و 641 نامزد انتخابات شوراهای شهر و روستا در ارومیه ثبت نام کردندایرنا ، 4 ساعت پیشارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه به ثبت نام یک هزار و 235 داوطلب شهری و روستایی در پنجمین روز از نام نویسی انتخابات شوراهای اسلامی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تاکنون 212 نفر در حوزه شهری و یک هزار و 429 نفر در حوزه‌های روستایی ارومیه ثبت نام کرده اند.

2 هزار و 394 نفر از استان قزوین داوطلب شرکت در انتخابات شوراها شدندایرنا ، 4 ساعت پیشقزوین-ایرنا-رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: با گذشت پنج روز از نام نویسی داوطبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 2 هزار و 394 نفر در استان ثبت نام کردند.

50 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی چادگان ثبت نام کردندایرنا ، 4 ساعت پیشاصفهان - ایرنا - فرماندار چادگان از نام نویسی 50 داوطلب انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

شمار داوطلبان انتخابات شوراهای استان مرکزی به 2 هزار و 464 نفر رسیدایرنا ، 4 ساعت پیشاراک - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: شمار داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان در چهارمین روز از مهلت قانونی ثبت نام، به 2 هزار 464 نفر رسید.

شمار داوطلبان شوراهای اسلامی هرمزگان به 3761نفر رسیدایرنا ، 4 ساعت پیشبندرعباس -ایرنا-مدیرکل انتخابات و تقسیمات کشوری هرمزگان گفت: شمار داوطلبان ثبت نامی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا از 30 اسفند 95تا چهارم فروردین 96این استان به سه هزارو 761نفر رسید.

سفر رئیس جمهور به استان کردستان دستاوردهای مهمی به همراه داردایرنا ، 4 ساعت پیشسنندج- ایرنا- نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رئیس جمهور به استان کردستان بسیار مثبت است و حاوی دستاوردهای مهمی برای استان خواهد بود.

سفر ریاست جمهوری موجب تسریع در اجرای برنامه ها ی توسعه کردستان استایرنا ، 4 ساعت پیشسنندج- ایرنا- امام جمعه توپ آغاج گفت: اراده ریاست جمهوری برای سفر دوم به کردستان موجب تسریع در اجرای برنامه ای توسعه این دیار خواهد شد.

افتتاح پروژه های سفر رئیس جهموری در کردستان نشانه توجه دولت به استان استایرنا ، 4 ساعت پیشسنندج- ایرنا- فرماندار بانه گفت: افتتاح پروژه های سفر رئیس جمهور در کردستان باوجود مشکلات و کمبود منابع مالی دولت نشانه توجه ویژه دولت تدبیر و امید به استان است.

اقتصاد پیشرفته پشتوانه نظام استایرنا ، 4 ساعت پیشدزفول - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش اقتصاد در اداره کشور ، امنیت و زندگی مردم گفت: اقتصاد پیشرفته و قوی پشتوانه نظام است که باید محقق شود.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn