نماینده ایذه: ادامه انتقال آب کارون وضعیت وحشتناکی در خوزستان و چهارمحال و بختیاری ایجاد می‌کند

نماینده ایذه: ادامه انتقال آب کارون وضعیت وحشتناکی در خوزستان و چهارمحال و بختیاری ایجاد می‌کند

نماینده ایذه با تاکید بر لزوم توجه به مناطق شمال شرق خوزستان گفت: ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه کارون در حالی از این مناطق می‌گذرد که مردم حاشیه آن از آب شرب محروم هستند، اما دولت حاضر است که همین آب را به چند صد کیلومتر آن طرف‌تر به استان‌های دیگر انتقال دهد.

با استقرار دولت جدید آمریکا کشورهای منطقه با حساسیت بیشتری اوضاع را رصد می‌کنند

با استقرار دولت جدید آمریکا کشورهای منطقه با حساسیت بیشتری اوضاع را رصد می‌کنند

رئیس مجلس لبنان اظهار کرد: پس از انتخابات آمریکا و استقرار دولت جدید در آمریکا، کشورهای منطقه با دقت بیشتری اوضاع را رصد می‌کنند و حل مسائل منطقه‌ای اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است.

گزینه‌های اصولگرا باید از سازوکار جبهه مردمی نیروهای انقلاب تمکین کنند

گزینه‌های اصولگرا باید از سازوکار جبهه مردمی نیروهای انقلاب تمکین کنند

عضو حزب مؤتلفه گفت: همه گزینه‌های مطرح اصولگرایی باید زیر نظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب در معرض رأی و انتخاب قرار بگیرند.

جزئیات کامل آزادسازی فرودگاه موصل/ اهتزاز پرچم عراق بر فراز پادگان

جزئیات کامل آزادسازی فرودگاه موصل/ اهتزاز پرچم عراق بر فراز پادگان "الغزلانی"/ سکونتگاه زنان انتحاری داعش در موصل بمباران شد + تصاویر

نیروهای عراقی با آزادسازی فرودگاه موصل و پادگان "الغزلانی"، خسارات گسترده‌ای را به تروریست‌ها وارد کردند.

(تصویر)مسابقه در انجمن کچل های ژاپن حمله به معترضان به ساخت خط لوله داکوتا در آمریکا خسارت های توفان دوریس در انگلیس و.... در عکس های خبری روز

(تصویر)مسابقه در انجمن کچل های ژاپن حمله به معترضان به ساخت خط لوله داکوتا در آمریکا خسارت های توفان دوریس در انگلیس و.... در عکس های خبری روز

ساعت24- در عکس های خبری روز تصاویری از خسارت های توفان دوریس در انگلیس مسابقه عجیب در انجمن کچل ها در ژاپن حمله پلیس به معترضان به احداث خط لوله دکوتا در آمریکا و دیگر عکس ها و تصاویر خبری را باهم می بینیم.

فرهنگ ایثار و شهادت را باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنیم

فرهنگ ایثار و شهادت را باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنیم

استاندار لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت را باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنیم.

سالانه۴۰ هزار مقاله اندیشمندان ایرانی به مجامع بین‌المللی ارائه می‌شود

سالانه۴۰ هزار مقاله اندیشمندان ایرانی به مجامع بین‌المللی ارائه می‌شود

رئیس کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد قبل از انقلاب ۷۰۰ مقاله علمی از اندیشمندان ایرانی به مجامع علمی بین‌المللی ارائه شده بود ولی اکنون این تعداد به سالانه ۴۰ هزار مقاله رسیده است.

سفر رئيس جمهور به خوزستان پايان يافت

سفر رئيس جمهور به خوزستان پايان يافت

سفر یک روزه حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور به خوزستان پایان یافت و وی ساعاتی پیش به پایتخت بازگشت.

پربیننده ترین عناوین

ابلاغ مصوبه دولت در خصوص صدور کارت حمایت تحصیلی برای افراد لازم‌التعلیم فاقد مدارک هویتی

حسابهای قوه قضائیه به صحن علنی مجلس کشیده می شود

عطريانفر: ثروتمندان دنبال دموكراسي نيستند

پس‌ لرزه‌های مصاحبه یامین‌ پور با انیس نقاش

حمله ظریف به مقامات دولت ترکیه: هم ،کم حافظه اند، هم قدرناشناس

قرایی مقدم: روزگار اصولگرايان به‌سرآمده است / دوران عوام فریبی و پوپولیستی گذشته

رئیسی کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد

سپاه 2 نوع مین جدید را عملیاتی کرد

پس‌لرزه‌های مصاحبه یامین‌پور با انیس نقاش

دومین اجلاس مجلس خبرگان برگزار می شود

تبادل‌نظر آخوندي و وزير حمل ونقل افغانستان درباره موافقتنانه چابهار

بدهکاران حساب ذخيره ارزي تعيين تکليف شدند

رئیس جمهوری فردا به خوزستان سفر می کند/ جزئیات برنامه ها

دولت هیچ طرح انتقال آبی را انجام نداد

سفر مخفیانه سناتور آمریکایی به سوریه

ابر چالش‌های کشور از زبان معاون اول رئیس جمهوری

کیهان: برای ابقای دولت روحانی التماس نکنید!

اصولگرایان بالاخره آفتابی می‌شوند!

سوگندنامه اعضای مجمع جبهه مردمی انقلاب قرائت شد

متلک سنگین به مرضیه وحید دستجردی، محسن رضایی و مشایی!

«اجماع رقباى روحانى بر کاندیداتورى ابراهیم رئیسى به شکل گیری انتخاباتى رقابتى و پرشور کمک خواهد کرد.»٩صبح ، 15 دقیقه پیشآذر منصوری عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در توئیتر خود نوشت: «اجماع رقباى روحانى بر کاندیداتورى ابراهیم رئیسى به شکل گیری انتخاباتى رقابتى و پرشور کمک خواهد کرد.»

مقام معظم رهبری:مراکزی‌ درغرب برای تغییر سبک‌ زندگی درایران وجود دارد / امروز تبليغات در دنيا حرف اول را می‌زندعصر ایران ، 23 دقیقه پیشامروز در اروپا و آمریکا مراکز و دستگاههایی با هدف مشخص و اعلام‌شده برای تغییر سبک زندگی در کشورهای غیر غربی به‌ویژه ایران اسلامی وجود دارد.

تیراندازی به دو مامور پلیس در پایتخت آمریکابرترین ها ، 32 دقیقه پیشرسانه‌های آمریکایی در خبری فوری از تیراندازی فردی مسلح به دو مامور پلیس در شهر واشنگتن دی سی پایتخت این کشور گزارش دادند.

وزیر دادگستری: افراد دارای پرونده قضایی می‌توانند نامزد شوندعصر ایران ، 33 دقیقه پیشهنوز نام هیچ کاندیدایی در جامعه روحانیت مبارز مطرح نشده و جامعه روحانیت تصمیم هم ندارد که نظری بدهد.

نماینده ایذه: ادامه انتقال آب کارون وضعیت وحشتناکی در خوزستان و چهارمحال و بختیاری ایجاد می‌کندایسنا ، 45 دقیقه پیشنماینده ایذه با تاکید بر لزوم توجه به مناطق شمال شرق خوزستان گفت: ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه کارون در حالی از این مناطق می‌گذرد که مردم حاشیه آن از آب شرب محروم هستند، اما دولت حاضر است که همین آب را به چند صد کیلومتر آن طرف‌تر به استان‌های دیگر انتقال دهد.

با استقرار دولت جدید آمریکا کشورهای منطقه با حساسیت بیشتری اوضاع را رصد می‌کنندایسنا ، 55 دقیقه پیشرئیس مجلس لبنان اظهار کرد: پس از انتخابات آمریکا و استقرار دولت جدید در آمریکا، کشورهای منطقه با دقت بیشتری اوضاع را رصد می‌کنند و حل مسائل منطقه‌ای اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است.

گزینه نهایی اصلاح طلبان روحانی استبرترین ها ، 57 دقیقه پیشضرتی، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، دیروز 4 اسفند گفته است: قطعا نامزد صد درصدی اصلاح طلبان برای انتخابات ٩٦ آقای روحاني است. گرچه ما وجود كانديدای پشتيبان را نيز لازم می‌دانيم و معتقدیم بايد سبدی از كانديدا داشته باشيم و نه فقط یک نامزد.

اسرائیل از انهدام یک پهپاد حماس خبر دادبرترین ها ، 1 ساعت پیشارتش رژیم صهیونیستی از انهدام یک پهپاد شناسایی حماس در نوار مرزی غزه با سرزمین های اشغالی سال 1948 خبر داد.

روایت پورمحمدی از موضع جامعه‌روحانیت درباره نامزدی «رئیسی»خبر آنلاین ، 1 ساعت پیشعضو شاخص جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: اصولگرایان دنبال همگرایی هستند، باید از همگرایی گروه‌های سیاسی استقبال کرد چون حرکت مثبتی برای کل فضای سیاسی کشور است.

اولین واکنش ابراهیم رئیسی به خبر احتمال کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوریخبر آنلاین ، 1 ساعت پیشتسنیم نوشت: به گفته رئیس دفتر تولیت آستان قدس رسوی، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رییسی حضور در آستان قدس رضوی را مهمتر از هر مسولیت و فرصتی گرانقدر برای خدمت به محبین آن آستان مقدس می داند

موضع جامعه‌ روحانیت درباره نامزدی «رئیسی»برترین ها ، 1 ساعت پیشعضو شاخص جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: اصولگرایان دنبال همگرایی هستند، باید از همگرایی گروه‌های سیاسی استقبال کرد چون حرکت مثبتی برای کل فضای سیاسی کشور است.

ابراهیم رئیسی کاندیدای اصول‌گرایان در انتخابات ۹۶ شد؟٩صبح ، 1 ساعت پیشسید ابراهیم رئیسی موفق به کسب اکثریت آرا در رای گیری امروز اصولگرایان برای معرفی کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری، شد.

مبارزه با ظالمان منحصر به مبارزه با شمشیر نیست٩صبح ، 1 ساعت پیشدر آستانه ایام شهادت حضرت صدیقه کبری سلام‌الله‌علیها امشب (پنج شنبه) جمعی از شاعران مذهبی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین «آل طه» درگذشتبرترین ها ، 1 ساعت پیشحجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید محمد آل طه از خطبای برجسته و از اساتید حوزه علمیه قم در سن ۹۰ سالگی دارفانی را وداع گفت.

ترامپ امروز فرمان اجرایی جدیدی امضاء می‌کندبرترین ها ، 1 ساعت پیشرئیس‌جمهور آمریکا امروز پس از حضور در جمع حامیان پر و پا قرص سیاست‌های ضدمهاجرتی خود در مریلند، فرمان اجرایی جدید را امضاء خواهد کرد.

سران اسرائیل می دانند که صحبتهای اخیر سیدحسن نصرالله شوخی نیستمیزان ، 1 ساعت پیشفرمانده اسبق سپاه استان های یزد و هرمزگان گفت: یقینا سران رژیم اشغالگر قدس، باور کرده اند که صحبتهای اخیر سید حسن نصرالله ناظر بر توانایی حزب الله برای زدن دیمونا و حیفا در سرزمین های اشغالی، یک شوخی نیست.

استرالیایی ها نتانیاهو را «فاشیست» خواندندبرترین ها ، 1 ساعت پیشنخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان دیدار رسمی خود از استرالیا با تجمع معترضانی روبرو شد که در دستان خود پوستری را حمل می کردند که چهره وی را در قالب چهره «آدولف هیتلر» به تصویر کشیده بود.

گزینه‌های اصولگرا باید از سازوکار جبهه مردمی نیروهای انقلاب تمکین کنندباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشعضو حزب مؤتلفه گفت: همه گزینه‌های مطرح اصولگرایی باید زیر نظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب در معرض رأی و انتخاب قرار بگیرند.

ماجراى «اکبر جوجه» در مجلس!نو اندیش ، 2 ساعت پیش

"ادعای عجیب بقایی" درباره علت آزادیش از زنداننو اندیش ، 2 ساعت پیشحمید بقایی که به تازگی برای انتخابات ریاست جمهوری 96 اعلام کاندیداتوری کرده است در جمعی سخنرانی کرد و به پرسش های حاضران پاسخ گفت.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn