تامین امنیت به سبک ترامپ؛ از فروش ۴۰۰ میلیارد دلاری تسلیحات تا ایجاد ممنوعیت برای شهروندان

تامین امنیت به سبک ترامپ؛ از فروش ۴۰۰ میلیارد دلاری تسلیحات تا ایجاد ممنوعیت برای شهروندان

ترامپ اگر - به فرض محال - در ادعای تامین امنیت خود صادق است باید ریشه تروریسم و تروریسم پروری را در جایی بخشکاند که همین چند ماه پیش حدود ۴۰۰ میلیارد دلار از قِبل فروش تسلیحات به آنجا، درآمد کسب کرد.

حیدر العبادی: نتیجه همه پرسی را قبول نداریم

حیدر العبادی: نتیجه همه پرسی را قبول نداریم

نخست وزیر عراق در یک نظق تلویزیونی بعد از پایان همه پرسی کردستان تاکید کرد که این اقدام ارتش عراق را از ادامه جنگ با داعش برای آزادی شرق کرکوک بازنخواهد داشت.

شکست سیاست خارجی انگلیس در جهان عرب

شکست سیاست خارجی انگلیس در جهان عرب

آخرین نظر سنجی‌ها در انگلیس نشان دادند که بیش از نیمی از اهالی این کشور خواهان به رسمیت شناختن فلسطین بوده و همچنین حضور ارتش انگلیس در جنگ با عراق را نیز اشتباه برشمردند.

مراسم وداع با شهید حججی در نجف آباد

مراسم وداع با شهید حججی در نجف آباد

روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ گونه برنامه وداعی برای شهید محسن حججی در معراج شهدای تهران برگزار نمی‌شود و برنامه وداع با شهید بر اساس درخواست خانواده محترم ، در نجف آباد برگزار خواهد شد.

سفارت کره شمالی در لندن بسته شد

سفارت کره شمالی در لندن بسته شد

رسانه های انگلیسی از تعطیل شدن سفارت کره شمالی در لندن به دلیل تهدید به بمبگذاری خبر دادند.

حمله کره شمالی به آمریکا، خودکشی خواهد بود

حمله کره شمالی به آمریکا، خودکشی خواهد بود

مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه در جمع اعضای یک اندیشکده، گفته که حمله کره شمالی به آمریکا، «خودکشی» خواهد بود.

لاوروف خواهان مذاکرات فلسطین و رژیم صهیونیستی

لاوروف خواهان مذاکرات فلسطین و رژیم صهیونیستی

وزیر امور خارجه روسیه گفت: مناقشه میان رژیم صهیونیستی و فلسطین باید از طریق مذاکرات مستقیم میان دو طرف بر مبنای قطعنامه‌های سازمان ملل متحد حل و فصل شود.

سقوط؛ نتیجه تکیه به عصای دیگران

سقوط؛ نتیجه تکیه به عصای دیگران

برای کشور ما مهم است که نباید سیاست‌های خود را در رابطه با مسائل داخلی و بین المللی با عصای راهنمای غرب و یا قدرت‌های دنیا هدایت کند، زیرا آن‌ها برای منافع خود کار می‌کنند و ممکن است هر لحظه این عصا شکسته شود و ما نتوانیم دیگر روی پای خود بایستیم.

پربیننده ترین عناوین

صدای جنگ، ندای صلح در نیویورک

تشییع پیکر شهید حججی در سه شهر کشور

همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق فاقد رسمیت بین‌المللی است

پوتین به ترکیه می‌رود

روحانی انگ و رنگ خشونت‌طلبی را از چهره ایرانی‌ها و مسلمان زدود

مثل آقای رئیس‌جمهور ما هم از ابتدا معتقد بودیم مذاکره با آمریکا «اتلاف وقت» است/ اظهارات سخیف ترامپ محلی از اعراب ندارد

اصلاح‌طلبان برای پیروزی در انتخابات ناگزیر از ائتلاف با اعتدالیون هستند/ ضریب نفوذ آن‌ها بین مردم بیش‌از ۲۰درصد نیست

ابراز همدلی ترامپ با ایرانیان، توخالی تر از همیشه است

سقوط جنگنده نیروی هوایی ایتالیا در دریا

لایحه موافقتنامه چابهار تصویب شد/ بررسی تغییر توزیع منابع حاصل از اخذ مالیات بر ارزش افزوده

مرکل در راه چهارمین دوره صدراعظمی

افزایش شدت رزمایش‌ نظامی ترکیه در مرز عراق

اِعمال مصلحت باید با نگاه بلندمدت و نه روزمره، صورت پذیرد

عقب‌نشینی از توافق هسته‌ای یکی از گزینه‌های ایران است

حیدر العبادی: نتیجه همه پرسی را قبول نداریم

مراسم وداع با شهید حججی در نجف آباد

انتقاد هاشمی‌طبا از عملکرد اقتصاد مقاومتی در دولت

رسوایی ایمیلی؛ این بار برای ایوانکا ترامپ

شهید حُجَجی را خدای متعال مثل یک حجّتی امروز در مقابل چشم همه گرفت

برخورد جدی با پزشکان متخلف/طرح تحول به کلاف سردرگمی تبدیل شده است

تامین امنیت به سبک ترامپ؛ از فروش ۴۰۰ میلیارد دلاری تسلیحات تا ایجاد ممنوعیت برای شهروندانمیزان ، 50 دقیقه پیشترامپ اگر - به فرض محال - در ادعای تامین امنیت خود صادق است باید ریشه تروریسم و تروریسم پروری را در جایی بخشکاند که همین چند ماه پیش حدود ۴۰۰ میلیارد دلار از قِبل فروش تسلیحات به آنجا، درآمد کسب کرد.

حیدر العبادی: نتیجه همه پرسی را قبول نداریمبرترین ها ، 1 ساعت پیشنخست وزیر عراق در یک نظق تلویزیونی بعد از پایان همه پرسی کردستان تاکید کرد که این اقدام ارتش عراق را از ادامه جنگ با داعش برای آزادی شرق کرکوک بازنخواهد داشت.

شکست سیاست خارجی انگلیس در جهان عرببرترین ها ، 1 ساعت پیشآخرین نظر سنجی‌ها در انگلیس نشان دادند که بیش از نیمی از اهالی این کشور خواهان به رسمیت شناختن فلسطین بوده و همچنین حضور ارتش انگلیس در جنگ با عراق را نیز اشتباه برشمردند.

مراسم وداع با شهید حججی در نجف آبادبرترین ها ، 1 ساعت پیشروابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ گونه برنامه وداعی برای شهید محسن حججی در معراج شهدای تهران برگزار نمی‌شود و برنامه وداع با شهید بر اساس درخواست خانواده محترم ، در نجف آباد برگزار خواهد شد.

سفارت کره شمالی در لندن بسته شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشرسانه های انگلیسی از تعطیل شدن سفارت کره شمالی در لندن به دلیل تهدید به بمبگذاری خبر دادند.

حمله کره شمالی به آمریکا، خودکشی خواهد بودبرترین ها ، 1 ساعت پیشمشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه در جمع اعضای یک اندیشکده، گفته که حمله کره شمالی به آمریکا، «خودکشی» خواهد بود.

لاوروف خواهان مذاکرات فلسطین و رژیم صهیونیستیبرترین ها ، 1 ساعت پیشوزیر امور خارجه روسیه گفت: مناقشه میان رژیم صهیونیستی و فلسطین باید از طریق مذاکرات مستقیم میان دو طرف بر مبنای قطعنامه‌های سازمان ملل متحد حل و فصل شود.

سقوط؛ نتیجه تکیه به عصای دیگرانمیزان ، 1 ساعت پیشبرای کشور ما مهم است که نباید سیاست‌های خود را در رابطه با مسائل داخلی و بین المللی با عصای راهنمای غرب و یا قدرت‌های دنیا هدایت کند، زیرا آن‌ها برای منافع خود کار می‌کنند و ممکن است هر لحظه این عصا شکسته شود و ما نتوانیم دیگر روی پای خود بایستیم.

انتقاد هاشمی‌طبا از عملکرد اقتصاد مقاومتی در دولتبرترین ها ، 1 ساعت پیشاز عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی انتقاد دارد و بر این باور است که اقدامی از دولت در مورد اقتصاد مقاومتی ندیدم و این روش برخورد صحیح نیست چون نمی‌توان اسم هر اقدامی را اقتصاد مقاومتی گذاشت.

سقوط 2 پهپاد رژیم صهیونیستی در کرانه باختریبرترین ها ، 1 ساعت پیشرسانه های رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از سقوط دو فروند پهپاد این رژیم در کرانه باختری خبر دادند.

عبدالله صالح: عربستان، دشمن تاریخی یمن استبرترین ها ، 2 ساعت پیشرئیس جمهور پیشین یمن بر حفظ وحدت و تقویت جبهه داخلی این کشور تاکید و اعلام کرد که عربستان سعودی دشمن تاریخی ملت یمن است.

بروجردی: نتایج رفراندوم کردستان مردود استبرترین ها ، 2 ساعت پیشرئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه برگزاری رفراندوم در کردستان عراق می تواند پیامدهای منفی در بعد اقتصادی، اجتماعی و حتی نظامی در پی داشته باشد گفت: بارزانی بازی خطرناکی را شروع کرده که به ضرر اقلیم کردستان عراق تمام خواهد شد.

مشارکت 72 درصدی در همه پرسی کردستانبرترین ها ، 2 ساعت پیششبکه کردی روداو به نقل از کمیسیون انتخابات میزان مشارکت در همه پرسی کردستان عراق را 72 درصد اعلام کرد.

رسوایی ایمیلی؛ این بار برای ایوانکا ترامپبرترین ها ، 2 ساعت پیشساعاتی پس از افشای رسوایی جدید نزدیکان ترامپ و استفاده داماد وی از ایمیل شخصی برای انجام کارهای دولتی، مشخص شد که همسر کوشنر یعنی ایوانکا ترامپ هم همین خطا را مرتکب شده است.

همه‌پرسی جدایی اقلیم کردستان عراق «دستورکار بین‌المللی» دارد/ احتمال بروز جنگمیزان ، 2 ساعت پیشکارشناس مسائل بین‌الملل گفت: احتمال می‌دهیم همه پرسی جدایی اقلیم کردستان عراق از دولت مرکزی، یک رخداد منطقه‌ای نیست بلکه دستورکار بین المللی دارد که با هدف به هم ریختن دوباره منطقه طراحی شده باشد و می‌توان گفت ادامه بحران امنیتی است که این روز‌ها با شکست داعش به نظر می‌رسید که به نقطه پایان خود برسد.

نصرالله: باید مسئولیت پذیر باشیمبرترین ها ، 2 ساعت پیشدبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: آنچه این روزها و در آینده رخ می‌دهد و رخ خواهد داد، می‌تواند ده‌ها و صدها سال آثارش را در منطقه باقی بگذارد و از همین رو، مسئولیت‌ ما در قبال این تحولات، مضاعف است.

از حمله به هیئت‌های عزاداری اباعبدالله الحسین در بحرین تا بلوای بارزانیباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشتصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

سخنرانی رئیسی در مراسم وداع با شهید حججیبرترین ها ، 2 ساعت پیشسخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی در مراسم تشییع پیکر شهید حججی قطعی شده، سخنرانی و مداحی به نماز مغرب ختم می‌شود.

کاخ سفید: برجام، بدترین توافق استبرترین ها ، 3 ساعت پیشمشاور امنیت ملی کاخ سفید که بر خلاف رئیس‌جمهور آمریکا موافق ماندن این کشور در برجام است گفت که با نظر ترامپ درباره این توافق هسته‌ای موافق است.

در نشست شورای آتلانتیک درباره «برجام» چه گذشت؟مشرق نیوز ، 3 ساعت پیشسفرای کشورهای اروپایی در واشنگتن به بررسی آینده برجام پرداختند و به رغم نشان دادن مواضع ناهمسو در خصوص بازمذاکره بر سر برجام، بر سر مقابله با اقدامات منطقه‌ای ایران هم‌صدا بودند.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn