وزرایی انتخاب شوند که آماده هزینه دادن برای دولت باشند

وزرایی انتخاب شوند که آماده هزینه دادن برای دولت باشند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ‌وزرایی باید برای دولت دوازدهم انتخاب شوند که هماهنگ با رییس‌جمهور بوده و آمادگی برای هزینه‌دهی در جهت تحقق برنامه‌ها و وعده‌های دولت را داشته باشند.

با کشاندن اختلاف در سطح رسانه‌ها، اعتماد مردم را از دست ندهیم

با کشاندن اختلاف در سطح رسانه‌ها، اعتماد مردم را از دست ندهیم

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «تخریب به نفع کشور نیست و اعتماد مردم را سلب می‌کند» گفت: جبهه اصلاحات این ظرفیت را دارد که به نظام کمک کرده و خیلی از گره‌های کشور را باز کند. در واقع باید این ظرفیت و پشتوانه مردمی را قدر بداند.

۲۰ الی ۳۰ میلیارد نخ سیگار به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود

۲۰ الی ۳۰ میلیارد نخ سیگار به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: ما می‌گوییم بین ۷۰ الی ۸۰ میلیارد نخ سیگار مصرف داخلی داریم و دوستان وزارتخانه «صنعت، معدن و تجارت» می‌گویند که ۴۹ میلیارد نخ سیگار براساس واردات و تولید داخل بوده است بنابراین ۲۰ الی ۳۰ میلیارد کسری موجود، قطعاً به صورت قاچاق به کشور وارد می‌شود.

مدرک‌گرایی، سرقت آثار علمی را تشدید کرده است

مدرک‌گرایی، سرقت آثار علمی را تشدید کرده است

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت دانش در کشور ما چند سال است که یک سیر نزولی پیدا کرده است و به همین دلیل بود که در جهت جلوگیری از این روند باید اقدامی انجام می‌شد. دوستان طرحی را به کمیسیون آموزش و کمیسیون قضایی مجلس ارائه دادند که استخوان‌بندی این طرح در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی شد و برای این کار اعلام تخلف و جرم شد.

رئیس سیا: پایبندی ایران به برجام از روی بی میلی و به صورت حداقلی و موقت است

رئیس سیا: پایبندی ایران به برجام از روی بی میلی و به صورت حداقلی و موقت است

تهران – ایرنا - «مایک پمپئو» رئیس آژانس مرکزی اطلاعاتی آمریکا (سیا) عصر پنجشنبه (به وقت محلی) در نشست امنیتی سالانه موسسه اسپن (ASPEN) مدعی شد که پایبندی ایران به برجام «از روی بی میلی و به صورت حداقلی و موقت» است.

گردشگری سلامت به ساماندهی نیاز دارد

گردشگری سلامت به ساماندهی نیاز دارد

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری سلامت تقریباً به شکل هدایت نشده در سال‌های قبل در کشور اجرا می‌شده است، اما هم‌اکنون قرار است یک ساماندهی داده شود که به همین منظور یک کمیته مشترک متشکل از نظام پزشکی، میراث فرهنگی و وزارت خارجه تشکیل شده است، به علاوه یک انجمن با نام توریسم درمانی نیز تشکیل شده است.

تکمیل گزارش پرونده‌های معوقات بانکی؛ به زودی/ تحقیقات خوبی به عمل آمده است

تکمیل گزارش پرونده‌های معوقات بانکی؛ به زودی/ تحقیقات خوبی به عمل آمده است

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: رسیدگی به پرونده‌های معوقات بانکی همچنان در این کمیسیون در دست بررسی است و گزارش آن به زودی تکمیل خواهد شد.

نشست احتمالی کمیسیون امنیت ملی با وزارت ارتباطات درباره «شناسایی ۸ هزار کانال ضدامنیتی»

نشست احتمالی کمیسیون امنیت ملی با وزارت ارتباطات درباره «شناسایی ۸ هزار کانال ضدامنیتی»

عضو هیئت رئیسه كميسيون امنيت ملی و سیاست خارجی درباره شناسایی ۸ هزار کانال ضدامنیتی گفت: احتمالا هئیت رئیسه این کمیسیون پس از تعطیلا مجلس بتواند درباره این موضوع نشستی با مسئولین وزرات ارتباطات برگزار کند تا این مسائل با عدد و رقم مورد تحلیل قرار گیرد.

پربیننده ترین عناوین

تاکید ناطق‌نوری بر رشد و تقویت احزاب در کشور

یکی از گزینه‌های مناسب برای خروج از وضعیت افول احزاب، تشکیل اتاق فکر است

نامه ربیعی به جهانگیری درباره خانواده متوفیان و کارگران معدن زمستان یورت آزادشهر

انجام 60 درصد عمليات تجاري بندري کشور در بندر شهيد رجايي

کار شورای نگهبان بی‌نقص نبود و باید در فکر رفع نقص‌ها باشیم

برنامه «جامعه روحانیت مبارز» برای دیدار با روحانی

قاضی پور: پرداخت حقوق های نجومی در دولت ادامه دارد

واکنش احمدی‌نژاد به اتهامات وارده علیه بقایی

علم الهدی: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه منزوی شده است/ قانون باید از آمران به معروف حمایت کند

با افراد جناح‌های گوناگون برای تشکیل کابینه مشورت کرده‌ام/ قوای مختلف و رسانه‌ها حاشیه نسازند

بررسی 40 هزار پرونده صلاحیتی در شورای نگهبان

ابراز علاقه‌مندی نخست‌وزیر سوریه به سفر اسحاق جهانگیری به دمشق

تاکید رئیس‌جمهور بر تغییر نیمی از کابینه

ریشه تروریسم را باید در خاستگاه آن یعنی عربستان خشکاند

درخواست فراکسیون امید برای معرفی کابینه گفتمانی/تاکید روحانی بر انتخاب وزرایی در راستای انتظارات جامعه

نفوذ معنوی ایران را نمی‌توان با ارسال اسحله و پول به دست آورد

تحریم‌های جدید آمریکا با روح و متن برجام در تعارض است/ دولت دوازدهم مانند دولت یازدهم تک جناحی نیست

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي: عامل اصلي ثبت جهاني يزد، فرهنگ مردم اين شهر است

ویدئو / ناشنیده‌های آیت‌الله هاشمی(ره) درباره اتمام جنگ

زارع: اتاق بازرگانی بانک اطلاعاتی خود در اختیار دولت نمی‌گذارد/علیخانی: هر انحرافی در اقتصاد ناشی از کسب و کار نامساعد است

وزرایی انتخاب شوند که آماده هزینه دادن برای دولت باشندایسنا ، 14 دقیقه پیشیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ‌وزرایی باید برای دولت دوازدهم انتخاب شوند که هماهنگ با رییس‌جمهور بوده و آمادگی برای هزینه‌دهی در جهت تحقق برنامه‌ها و وعده‌های دولت را داشته باشند.

با کشاندن اختلاف در سطح رسانه‌ها، اعتماد مردم را از دست ندهیمایسنا ، 44 دقیقه پیشیک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «تخریب به نفع کشور نیست و اعتماد مردم را سلب می‌کند» گفت: جبهه اصلاحات این ظرفیت را دارد که به نظام کمک کرده و خیلی از گره‌های کشور را باز کند. در واقع باید این ظرفیت و پشتوانه مردمی را قدر بداند.

۲۰ الی ۳۰ میلیارد نخ سیگار به صورت قاچاق وارد کشور می‌شودمیزان ، 1 ساعت پیشعضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: ما می‌گوییم بین ۷۰ الی ۸۰ میلیارد نخ سیگار مصرف داخلی داریم و دوستان وزارتخانه «صنعت، معدن و تجارت» می‌گویند که ۴۹ میلیارد نخ سیگار براساس واردات و تولید داخل بوده است بنابراین ۲۰ الی ۳۰ میلیارد کسری موجود، قطعاً به صورت قاچاق به کشور وارد می‌شود.

مدرک‌گرایی، سرقت آثار علمی را تشدید کرده استایسنا ، 1 ساعت پیشیک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت دانش در کشور ما چند سال است که یک سیر نزولی پیدا کرده است و به همین دلیل بود که در جهت جلوگیری از این روند باید اقدامی انجام می‌شد. دوستان طرحی را به کمیسیون آموزش و کمیسیون قضایی مجلس ارائه دادند که استخوان‌بندی این طرح در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی شد و برای این کار اعلام تخلف و جرم شد.

رئیس سیا: پایبندی ایران به برجام از روی بی میلی و به صورت حداقلی و موقت استایرنا ، 1 ساعت پیشتهران – ایرنا - «مایک پمپئو» رئیس آژانس مرکزی اطلاعاتی آمریکا (سیا) عصر پنجشنبه (به وقت محلی) در نشست امنیتی سالانه موسسه اسپن (ASPEN) مدعی شد که پایبندی ایران به برجام «از روی بی میلی و به صورت حداقلی و موقت» است.

گردشگری سلامت به ساماندهی نیاز داردایسنا ، 1 ساعت پیشیک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری سلامت تقریباً به شکل هدایت نشده در سال‌های قبل در کشور اجرا می‌شده است، اما هم‌اکنون قرار است یک ساماندهی داده شود که به همین منظور یک کمیته مشترک متشکل از نظام پزشکی، میراث فرهنگی و وزارت خارجه تشکیل شده است، به علاوه یک انجمن با نام توریسم درمانی نیز تشکیل شده است.

تکمیل گزارش پرونده‌های معوقات بانکی؛ به زودی/ تحقیقات خوبی به عمل آمده استمیزان ، 2 ساعت پیشرئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: رسیدگی به پرونده‌های معوقات بانکی همچنان در این کمیسیون در دست بررسی است و گزارش آن به زودی تکمیل خواهد شد.

نشست احتمالی کمیسیون امنیت ملی با وزارت ارتباطات درباره «شناسایی ۸ هزار کانال ضدامنیتی»میزان ، 3 ساعت پیشعضو هیئت رئیسه كميسيون امنيت ملی و سیاست خارجی درباره شناسایی ۸ هزار کانال ضدامنیتی گفت: احتمالا هئیت رئیسه این کمیسیون پس از تعطیلا مجلس بتواند درباره این موضوع نشستی با مسئولین وزرات ارتباطات برگزار کند تا این مسائل با عدد و رقم مورد تحلیل قرار گیرد.

فرهاد رهبر به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شدمشرق نیوز ، 3 ساعت پیشعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از معرفی فرهاد رهبر برای ریاست دانشگاه آزاد به این شورا خبر داد.

عراقچی: اجرای تعهدات در برجام نقطه قوت ایران در عرصه بین‌المللی استمشرق نیوز ، 4 ساعت پیشعراقچی گفت: پایبندی ایران به تعهدات خود در برجام در مقابل بدعهدی آمریکا، نقطه قوت ایران در عرصه بین‌المللی است و این امر تا حدی نتیجه همکاری خوب ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است.

فیاض: برابری جنسیتی در سند2030 نادیده گرفتن خانواده است/ اسحاقی: «حق تحفظ» یعنی باید کل یک سند را بپذیریممشرق نیوز ، 7 ساعت پیشفیاض با اشاره به بند پنجم سند 2030 گفت: بحث قدرتمندسازی زنان و دختران در این سند نشان می‌دهد که دیگر اصلاً بحث مادر و خانواده مطرح نیست و با ترویج همجنس‌گرایی به شدت در خصوص فمنیست کار می‌کنند.

یادواره شهدای کن با حضور سردار سلیمانیمهر ، 7 ساعت پیششامگاه روز پنجشنبه مراسم اولین یادواره شهدا کن با حضور سردار قاسم سلیمانی در حسینیه نور این منطقه از تهران برگزار شد.

تکذیبیه سفارت ایران در آنکارا درباره یک خبر جعلیایسنا ، 7 ساعت پیشسفارت کشورمان در ترکیه انتشار برخی اخبار در خصوص قطع برق دو سال پیش این کشور را مغرضانه خواند.

مسکو: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران بی‌اساس استایسنا ، 7 ساعت پیشیک مقام ارشد وزارت خارجه روسیه ضمن محکوم کردن تحریم‌های ضد ایرانی واشنگتن، آن‌ها را کاملا بی‌اساس دانست.

دادستان کل کشور: برخی از آثار فضای مجازی، مخرب و خانمان سوز استایسنا ، 7 ساعت پیشدادستان کل کشور گفت: متأسفانه برخی از آثار فضای مجازی، مخرب و خانمان‌سوز است.

انتقاد عراقچی از بدعهدی و برخوردهای غیرسازنده آمریکا در اجرای برجاممشرق نیوز ، 8 ساعت پیشمعاون وزیر خارجه ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از بدعهدی و برخوردهای غیرسازنده آمریکا در اجرای برجام انتقاد کرد.

دریاچه های دز و کرخه بدون بهره برداری مناسب رها شده اندایرنا ، 8 ساعت پیشاندیمشک - ایرنا - نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت:65 کیلومتر دریاچه دز و حدود 120 کیلومتر دریاچه کرخه بدون هیچ استفاده ای رها شده اند.

دستیار ترامپ: برجام توافق بدی استایسنا ، 8 ساعت پیشدستیار امنیت داخلی ترامپ با بیان این که برجام توافق بدی است، مدعی شد: این که آنها ما را به بد عمل کردن متهم کنند، توهین‌آمیز است.

تفسیر اشتباه از اشتباه در زیرنویس ظریفمشرق نیوز ، 8 ساعت پیشچرا باید فردی عامدانه چنین کاری کند؟ اشتباه هر چقدر هم بزرگ، فقط یک اشتباه است نه بیشتر. بقیه اشتباه نمی کنند؟

اعضای کمیته تعامل فراکسیون ولایی اول مرداد با رئیس جمهور دیدار می‌کنند/ نگران اقتصاد و معیشت مردم هستیممشرق نیوز ، 8 ساعت پیشرئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای کمیته تعامل این فراکسیون یکشنبه اول مردادماه سال جاری با رئیس جمهور دیدار می‌کنند.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn