تولیت حرم حضرت معصومه: امروز بیش از هر زمانی کشور به وحدت نیاز دارد

تولیت حرم حضرت معصومه: امروز بیش از هر زمانی کشور به وحدت نیاز دارد

قم - ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با ضروری دانستن وحدت و انسجام کشور در شرایط حساس کنونی گفت: باید مراقب باشیم که با حرف ها و رفتارهای خود دشمنان و یهودیان را شاد نکنیم؛ نباید بحث های درونی کشور را به خارج ببریم تا در این میان دشمن بهره خود را از آن ببرد.

استاندار اردبیل: اهانت به رییس جمهوری، توهین به ملت بود

استاندار اردبیل: اهانت به رییس جمهوری، توهین به ملت بود

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت : اهانت به رئیس جمهور که توسط عده ای قلیل در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس انجام شد کار ناپسندی بود و باید بر اساس قانون و اقدامات منطقی از نهادینه شدن این گونه رفتارها در جامعه جلوگیری کرد.

توهین کنندگان به رئیس جمهوری عقده قبلی داشتند

توهین کنندگان به رئیس جمهوری عقده قبلی داشتند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توهین کنندگان به رئیس جمهوری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از قبل عقده های نهانی داشتند.

ظریف بر به کارگیری توانمندی جهاد دانشگاهی در توسعه مناسبات خارجی تاکید کرد

ظریف بر به کارگیری توانمندی جهاد دانشگاهی در توسعه مناسبات خارجی تاکید کرد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه کشورمان بر حمایت از تجاری سازی محصولات و خدمات فنی جهاد دانشگاهی تاکید و بر لزوم به کارگیری توانمندی جهاد دانشگاهی در توسعه مناسبات خارجی تصریح کرد.

نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

رئیس ستاد نماز جمعه و نماز عید فطر تهران گفت: نماز عید فطر به امامت حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در شبستان اصلی مصلّی امام خمینی اقامه می‌شود.

وزيرآموزش و پرورش:اداره ارزيابي عملکرد، چشم وزارتخانه و شخص وزير است

وزيرآموزش و پرورش:اداره ارزيابي عملکرد، چشم وزارتخانه و شخص وزير است

وزير آموزش و پرورش، نگاه حوزه بازرسي را همراه شدن و رفع اشکال خواند و گفت: نگاه حوزه بازرسي بر مبناي مچ گيري نيست، اين حوزه چشم وزارتخانه و شخص وزير است.

لزوم دقت در ارزيابي دارايي  فرشتگان  براي احقاق حق سپرده گذاران

لزوم دقت در ارزيابي دارايي فرشتگان براي احقاق حق سپرده گذاران

رييس ­كل و معاونان بانك مركزي روز گذشته در نشستي چند ساعته با حضور تعدادي از نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي به بررسي مسائل مربوط به سپرده گذاران تعاوني منحله فرشتگان و موسسه اعتباري كاسپين پرداختند.

پيام تبريك معاون اول رييس جمهور به مناسبت عيد سعيد فطر

پيام تبريك معاون اول رييس جمهور به مناسبت عيد سعيد فطر

معاون اول رييس جمهور در پيام هاي جداگانه اي به همتايان خود در كشورهاي اسلامي، فرا رسيدن عيد سعيد فطر را به دولت ها و ملت هاي مسلمان تبريك گفت.

پربیننده ترین عناوین

روحانی به این 5 دلیل از توهین کنندگان تشکر کند

اهانت به رییس‌جمهور، جامعه را دو قطبی می‌کند

کوچک‌ترین دخالتی در امور مجلس نداشته‌ام/اظهارات مرعشی توهین به نمایندگان است

ماه رمضان، تمرین مهربانی و گذشت از یکدیگر است/ پیشرفت مادی و معنوی در گرو اتحاد و احترام ‏به جامعه است

رسانه‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای در برگزاری افتخارآمیز انتخابات داشتند

پایه‌گذار صنعت موشکی کشور مقام معظم رهبری است/موشک پناه أمن مردم ایران است/ در حوزه‌ تأمین تجهیزات پدافندی خودکفا هستیم

استاندارتهران: اهانت به ریاست جمهوری جرم مشهود است

انگلیس، هیچ طرحی برای برگزیت ندارد

تلاش عربستان برای تشکیل قرارگاه عملیاتی با هدف ایجاد ناامنی در ایران

رئیس جمهوری: تقسیم جامعه به خوب و بد ما را ‏به هدف نمی رساند/ نباید در زندگی مردم تجسس کرد

تنش در فضای عمومی به صلاح کشور نیست/ نباید اختلاف‌ها را به داخل جامعه بکشانیم

رئیس قوه قضائیه: امروز برای مبارزه با سلطه جهانی به تعالیم امام خمینی(س) نیاز داریم

دادستان تهران از پیگیری قضایی توهین به رئیس جمهور خبر داد

حقوق سیاسی رئیس جمهور نقض شده است

مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دست یاری مظلومان جهان را بی پاسخ نگذاشتند

استاندارهرمزگان ازحضورباشکوه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدر دانی کرد

پیام تبریک رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر

ظریف با سفیر جدید اروگوئه در تهران دیدار کرد

اهانت به رئیس جمهوری خلاف منافع ملی است/حرمت رئیس جمهوری واجب است

دیده بان حقوق بشر: ابوبکر البغدادی زنده است

تولیت حرم حضرت معصومه: امروز بیش از هر زمانی کشور به وحدت نیاز داردایرنا ، 3 دقیقه پیشقم - ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با ضروری دانستن وحدت و انسجام کشور در شرایط حساس کنونی گفت: باید مراقب باشیم که با حرف ها و رفتارهای خود دشمنان و یهودیان را شاد نکنیم؛ نباید بحث های درونی کشور را به خارج ببریم تا در این میان دشمن بهره خود را از آن ببرد.

استاندار اردبیل: اهانت به رییس جمهوری، توهین به ملت بودایرنا ، 3 دقیقه پیشاردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت : اهانت به رئیس جمهور که توسط عده ای قلیل در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس انجام شد کار ناپسندی بود و باید بر اساس قانون و اقدامات منطقی از نهادینه شدن این گونه رفتارها در جامعه جلوگیری کرد.

توهین کنندگان به رئیس جمهوری عقده قبلی داشتندایرنا ، 3 دقیقه پیششهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توهین کنندگان به رئیس جمهوری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از قبل عقده های نهانی داشتند.

ظریف بر به کارگیری توانمندی جهاد دانشگاهی در توسعه مناسبات خارجی تاکید کردایرنا ، 3 دقیقه پیشتهران - ایرنا - وزیر امور خارجه کشورمان بر حمایت از تجاری سازی محصولات و خدمات فنی جهاد دانشگاهی تاکید و بر لزوم به کارگیری توانمندی جهاد دانشگاهی در توسعه مناسبات خارجی تصریح کرد.

امیری: مقدمات تحلیف رییس جمهوری انجام شده و دولت دوازدهم قطعا در موعد قانونی تشکیل می شودآنا ، 5 دقیقه پیشمعاون امور مجلس رئیس جمهوری با بیان اینکه مقدمات و هماهنگی های لازم برای برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهوری انجام شده است گفت: رئیس جمهوری در فرصت قانونی وزرا را برای کسب رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می کند.

نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شودمهر ، 5 دقیقه پیشرئیس ستاد نماز جمعه و نماز عید فطر تهران گفت: نماز عید فطر به امامت حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در شبستان اصلی مصلّی امام خمینی اقامه می‌شود.

وزيرآموزش و پرورش:اداره ارزيابي عملکرد، چشم وزارتخانه و شخص وزير استآریا ، 12 دقیقه پیش وزير آموزش و پرورش، نگاه حوزه بازرسي را همراه شدن و رفع اشکال خواند و گفت: نگاه حوزه بازرسي بر مبناي مچ گيري نيست، اين حوزه چشم وزارتخانه و شخص وزير است.

لزوم دقت در ارزيابي دارايي فرشتگان براي احقاق حق سپرده گذارانآریا ، 12 دقیقه پیش رييس ­كل و معاونان بانك مركزي روز گذشته در نشستي چند ساعته با حضور تعدادي از نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي به بررسي مسائل مربوط به سپرده گذاران تعاوني منحله فرشتگان و موسسه اعتباري كاسپين پرداختند.

پيام تبريك معاون اول رييس جمهور به مناسبت عيد سعيد فطرآریا ، 12 دقیقه پیش معاون اول رييس جمهور در پيام هاي جداگانه اي به همتايان خود در كشورهاي اسلامي، فرا رسيدن عيد سعيد فطر را به دولت ها و ملت هاي مسلمان تبريك گفت.

پيام وزير کشور در آستانه عيد فطرآریا ، 12 دقیقه پیش وزير کشور پيشاپيش عيد سعيد فطررا تبريک گفت و يادآور شد: ماه ضيافت الله و صدها هزار برنامه عبادي و سياسي آن، شب هاي قدر و راهپيمايي دشمن شکن روز قدس در کمال آرامش و امنيت برگزار شد.

مقدمات تحلیف رییس جمهوری انجام شده / دولت دوازدهم قطعا در موعد قانونی تشکیل می شودساعت24 ، 19 دقیقه پیشساعت 24- معاون امور مجلس رئیس جمهوری با بیان اینکه مقدمات و هماهنگی های لازم برای برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهوری انجام شده است گفت: رئیس جمهوری در فرصت قانونی وزرا را برای کسب رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می کند.

دیدار و گفتگوی رئیس جهاد دانشگاهی با وزیر امور خارجهمهر ، 26 دقیقه پیشرئیس جهاد دانشگاهی با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

ترکیه: عربستان، درخواستش از قطر را پس بگیردبرترین ها ، 30 دقیقه پیشوزیر خارجه ترکیه گفت صراحتا از همتای سعودی خود خواسته است تا ریاض درخواست خود برای تعطیلی پایگاه نظامی این کشورش در قطر را پس گرفته و اشتباه خود را اصلاح کند.

پیام تبریک جهانگیری به مناسبت عید سعید فطربرترین ها ، 34 دقیقه پیشمعاون اول رئیس‌جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای به همتایان خود در کشورهای اسلامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به دولت‌ها و ملت‌های مسلمان تبریک گفت.

انجام مقدمات برگزاری مراسم تحلیف رییس‌جمهور/ دولت دوازدهم بموقع کار خود را شروع می‌کندایلنا ، 38 دقیقه پیشمعاون امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد: مقدمات مراسم تحلیف رییس جمهور انجام شده و دولت دوازدهم قطعا در موعد قانونی تشکیل می‌شود.

داعش، 7 عراقی را بعد از نماز عید فطر ذبح کردبرترین ها ، 47 دقیقه پیشتکفیری داعش در ادامه جنایت‌های خود، ۷ شهروند عراق را به اتهام جاسوسی و همکاری با نیروهای عراقی سر برید.

جوانان ما هنگام خطر مثل جوانان دهه ۶۰ از کشور دفاع خواهند کردایلنا ، 52 دقیقه پیشجانشین فرمانده کل ارتش گفت: سربازان اسلام سینه خود را آماج گلوله‌های دشمن می‌کنند تا امنیت را ارزانی ملت خویش کنند.

ترامپ، نخست «مودی» را «دوست واقعی» خواندبرترین ها ، 53 دقیقه پیشرئیس جمهور آمریکا در آستانه دیدار«نارندرا مودی» از واشنگتن وی را یک دوست واقعی خواند.

لاریجانی درگذشت پدر نماینده ملایر را تسلیت گفتایلنا ، 56 دقیقه پیشرئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت پدر احد آزادی‌خواه نماینده ملایر در مجلس را تسلیت گفت.

وزیر کشور فرارسیدن عید فطر را تبریک گفتایلنا ، 59 دقیقه پیشعبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در آستانه عید فطر پیامی صادر کرد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn