برطرف کردن مشکلات فرهنگی و اجتماعی رودان نیازمند عزم و اراده همگانی است

برطرف کردن مشکلات فرهنگی و اجتماعی رودان نیازمند عزم و اراده همگانی است

بندرعباس - ایرنا - امام جمعه رودان با اشاره به معضلات فراروی این شهرستان در حوزه های مختلف، راه برون رفت از این مشکلات را در گرو عزم، اراده و همت همگانی دانست.

امام جمعه خاش: تفکر بسیجی، امید بخش و تحول آفرین است

امام جمعه خاش: تفکر بسیجی، امید بخش و تحول آفرین است

زاهدان- ایرنا - امام جمعه خاش سیستان و بلوچستان گفت: روح و تفکر بسیحی در جامعه امید بخش، تحول آفرین و نشاط آور است.

امام جمعه گناوه: هوشیار پساداعش دشمن باشیم

امام جمعه گناوه: هوشیار پساداعش دشمن باشیم

گناوه-ایرنا- امام جمعه گناوه گفت:دشمنان بدنبال این هستند با طراحی تفکر جدید تروریستی به عنوان ابزاری برای اسلام ستیزی و اسلام هراسی استفاده کنند ، باید ملت های مسلمان هوشیار و مراقب پساداعش باشند.

هدف داعش مقابله با انقلاب اسلامی و ناامن سازی منطقه بود

هدف داعش مقابله با انقلاب اسلامی و ناامن سازی منطقه بود

اصفهان- ایرنا- امام جمعه مبارکه گفت: یکی از اهداف دشمنان از ایجاد گروه تکفیری و تروریستی داعش مقابله با انقلاب اسلامی، اسلام هراسی و ناامن سازی منطقه از جمله ایران بود.

امام جمعه اهرم: سرنگونی داعش نقشه استکبار برای ضربه به شیعه را برهم زد

امام جمعه اهرم: سرنگونی داعش نقشه استکبار برای ضربه به شیعه را برهم زد

بوشهر- ایرنا- امام جمعه اهرم مرکز شهرستان تنگستان گفت: سرنگونی داعش به دست سپاه اسلام نقشه و دسیسه استکبار جهانی برای ضربه زدن به شیعه را خنثی کرد.

امام جمعه دیلم:سردار سلیمانی خط بطلان بر داعش کشید

امام جمعه دیلم:سردار سلیمانی خط بطلان بر داعش کشید

گناوه-ایرنا- امام جمعه دیلم گفت: سردار سلیمانی به عنوان الگو و اسوه مسلمانان و آزادیخواهان، با همت و پشتکاری خارق العاده خط بطلانی بر داعش خبیث کشید.

امام جمعه اردستان: جبهه مقاومت توطئه دشمنان را در منطقه ناکام گذاشت

امام جمعه اردستان: جبهه مقاومت توطئه دشمنان را در منطقه ناکام گذاشت

کاشان- ایرنا- امام جمعه اردستان گفت: جبهه مقاومت با خفه کردن داعش در سوریه و عراق توطئه دشمنان در منطقه را ناکام گذاشت.

پربیننده ترین عناوین

از معجزه انقلاب تا مانور رقابت در سوچی

همکاری‌های تهران و مسکو موجب تقویت صلح و ثبات پایدار در منطقه است

بازگشت بیش از 9 هزار زائرخارجی کربلا از مرز آستارا

سوریه از بیانیه مشترک روحانی، پوتین و اردوغان استقبال کرد

سیمنار همکاری های هسته ای با اتحادیه اروپا موفق بود و راه همکاری ها را هموار کرد

تاکید دوباره بر پایبندی ایران به برجام در نشست فصلی شورای حکام آژانس

باگشت روحانی به تهران

لاریجانی: باقیمانده تروریست‌ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند

سیمنار هسته ای دراصفهان راه را برای همکاری با اتحادیه اروپا هموارتر کرد

رئیس جمهوری عازم تهران شد

پوتین در دیدار با روحانی: روابط ایران و روسیه درتمام عرصه ها توسعه می یابد

همدردی دیپلمات‌های خارجی مقیم نیجریه با دولت و ملت ایران

داعش زمانی تشکیل شد که امریکایی‌ها دستاوردی از حضور در عراق نداشتند/ سپاه قدس نیروی بازدارنده‌ای برای کشورمان است

قائم مقام وزارت امورخارجه نروژ: اسلو کاملا از برجام حمایت می‌کند

کمک رسانی ها به زلزله زدگان ادامه دارد/ به احداث سرپناه کمک کنیم

ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می داند/ تأکید بر ضرورت هوشمندی در برابر توطئه ها و تفرقه افکنی دشمنان

«ذوالفقاری» از کشتار مسلمانان میانمار اظهار نگرانی کرد

مهم ترین نیاز زلزله زدگان تهیه کانکس است

غیب پرور: نگاه بسیج باید تحولی و انقلابی باشد

بسیج از افتخارات امام راحل است/ لزوم گرامیداشت بسیج و قدرشناسی مجاهدت بسیجیان

برطرف کردن مشکلات فرهنگی و اجتماعی رودان نیازمند عزم و اراده همگانی استایرنا ، 39 دقیقه پیشبندرعباس - ایرنا - امام جمعه رودان با اشاره به معضلات فراروی این شهرستان در حوزه های مختلف، راه برون رفت از این مشکلات را در گرو عزم، اراده و همت همگانی دانست.

امام جمعه خاش: تفکر بسیجی، امید بخش و تحول آفرین استایرنا ، 39 دقیقه پیشزاهدان- ایرنا - امام جمعه خاش سیستان و بلوچستان گفت: روح و تفکر بسیحی در جامعه امید بخش، تحول آفرین و نشاط آور است.

امام جمعه گناوه: هوشیار پساداعش دشمن باشیمایرنا ، 39 دقیقه پیشگناوه-ایرنا- امام جمعه گناوه گفت:دشمنان بدنبال این هستند با طراحی تفکر جدید تروریستی به عنوان ابزاری برای اسلام ستیزی و اسلام هراسی استفاده کنند ، باید ملت های مسلمان هوشیار و مراقب پساداعش باشند.

هدف داعش مقابله با انقلاب اسلامی و ناامن سازی منطقه بودایرنا ، 39 دقیقه پیشاصفهان- ایرنا- امام جمعه مبارکه گفت: یکی از اهداف دشمنان از ایجاد گروه تکفیری و تروریستی داعش مقابله با انقلاب اسلامی، اسلام هراسی و ناامن سازی منطقه از جمله ایران بود.

امام جمعه اهرم: سرنگونی داعش نقشه استکبار برای ضربه به شیعه را برهم زدایرنا ، 39 دقیقه پیشبوشهر- ایرنا- امام جمعه اهرم مرکز شهرستان تنگستان گفت: سرنگونی داعش به دست سپاه اسلام نقشه و دسیسه استکبار جهانی برای ضربه زدن به شیعه را خنثی کرد.

امام جمعه دیلم:سردار سلیمانی خط بطلان بر داعش کشیدایرنا ، 40 دقیقه پیشگناوه-ایرنا- امام جمعه دیلم گفت: سردار سلیمانی به عنوان الگو و اسوه مسلمانان و آزادیخواهان، با همت و پشتکاری خارق العاده خط بطلانی بر داعش خبیث کشید.

نماز جمعه گرگانمهر ، 1 ساعت پیش

امام جمعه اردستان: جبهه مقاومت توطئه دشمنان را در منطقه ناکام گذاشتایرنا ، 1 ساعت پیشکاشان- ایرنا- امام جمعه اردستان گفت: جبهه مقاومت با خفه کردن داعش در سوریه و عراق توطئه دشمنان در منطقه را ناکام گذاشت.

امام جمعه اردکان: اصول ساخت و سازها باید قبل از وقوع حادثه رعایت شودایرنا ، 1 ساعت پیشیزد - ایرنا - امام جمعه اردکان گفت: اصول ساخت و سازها باید قبل از وقوع حادثه رعایت شود نه بعد از حادثه، این اصول از جمله مواردی است که بعضی کشورها آن را انجام می دهند و آمار آسیب و تلفات حادثه را هم کم کردند، مثال بارز آن ژاپن است.

اسلام با فروپاشی داعش از این پس نفس راحتی خواهد کشیدایرنا ، 1 ساعت پیشچابهار- ایرنا- امام جمعه موقت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: اسلام با فروپاشی داعش توسط نیروهای مقاومت و سربازان بسیجی و دلاور ایران اسلامی از این پس نفس راحتی خواهد کشید.

جشن بزرگ پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر حاکمیت داعشایرنا ، 1 ساعت پیشزاهدان - ایرنا - جوانان بلوچ و اهل سنت و شیعه جنوب سیستان و بلوچستان به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر حاکمیت داعش با برپایی ایستگاههای صلواتی و حرکت خودرویی در خیابانهای دلگان، خاش و ایرانشهر به جشن و سرور پرداختند.

سرانه فضاهای آموزشی چابهار نسبت به میانگین کشوری خیلی پایین تر استایرنا ، 1 ساعت پیشچابهار- ایرنا- امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سرانه فضاهای آموزشی این شهرستان نسبت به میانگین کشوری خیلی پایین تر است و چاره جویی برای این مشکل نیاز به توجه جدی مسئولان دارد.

امام جمعه تفت: اعلام نابودی داعش دل های مردم منطقه را شاد کردایرنا ، 1 ساعت پیشیزد- ایرنا - امام جمعه تفت گفت: اعلام پایان داعش توسط حاج قاسم سلیمانی دل های مردم رنج کشیده عراق و سوریه و مردم ایران را بسیار خوشحال کرد.

خطیب جمعه کاشان: مقاومت اسلامی خطر بزرگ داعش را از منطقه دور کردایرنا ، 1 ساعت پیشکاشان- ایرنا- امام جمعه موقت کاشان با تبریک پیروزی بزرگ جبهه مقاومت در عراق سوریه گفت: مقاومت مسلمانان منطقه خطر بزرگ داعش را از منطقه دفع کرد.

ارتش تا زمانی که نیاز باشد در کنار زلزله‌زدگان حضور داردایسنا ، 1 ساعت پیشدر پی انتشار اخباری مبنی بر خروج نیروهای ارتش از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، یک منبع آگاه در ارتش به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت و گفت: تا زمانی که نیاز باشد یگان‌های مذکور در کنار مردم باقی خواهند ماند.

خانواده سردار همدانی پیروزی غرور‌آفرین جبه­ه مقاومت بر تروریست‌های داعش را تبریک گفتباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشخانواده سردار شهید مدافع حرم حاج حسین همدانی در پیامی پیروزی غرور آفرین جبه­ه مقاومت بر تروریست‌های داعش را تبریک گفت.

سنایی: دیدارهای ۴ سال اخیر روسای جمهور ایران و روسیه بسیار تاثرگذار بوده استایسنا ، 2 ساعت پیشسفیر کشورمان در فدراسیون روسیه امروز(جمعه) با ولادیمیر ژیرنوفسکی رئیس حزب لیبرال دموکرات روسیه در محل دومای دولتی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

امام جمعه شوش:بسیج پیشتاز عرصه های مختلف در نظام اسلامی استایرنا ، 2 ساعت پیششوش-ایرنا- امام جمعه شوش گفت: بسیج در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشتاز بوده و توانسته قدرت خود را که از حضور مردم در صحنه به دست آورده ، به نمایش بگذارد.

حذف داعش را مرهون سردار سلیمانی ،سپاه وشهدای مدافع حرم می دانیمایرنا ، 2 ساعت پیشاصفهان - ایرنا - امام جمعه نایین گفت: پیروزی در حذف داعش را مرهون سردار سلیمانی ،سپاه پاسداران، شهدای مدافع حرم و خانواده های آنان می دانیم.

امام جمعه رفسنجان: براندازی داعش نتیجه شجره طیبه بسیج بودایرنا ، 2 ساعت پیشکرمان - ایرنا - امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه بسیجی بودن یک ارزش است و آمادگی برای دفاع از حق و پاسداری و صیانت از حق است گفت: نیروهای مدافع و بسیجی از بلاد و کشورهای اسلامی با تمام توان و امکانات دفاع و داعش را از صحنه روزگار محو کردند.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn