عیدی وزیر ارتباطات به کاربران

عیدی وزیر ارتباطات به کاربران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در اینستاگرام، فرا رسیدن عید فطر را تبریک گفت.

بررسی خودرو شاسی بلند میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 پیش از ورود به ایران

بررسی خودرو شاسی بلند میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 پیش از ورود به ایران

میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross 2018) تازه ترین خودرو شاسی بلند شرکت ژاپنی میتسوبیشی است. در ادامه با مشخصات فنی و قابلیت های این خودرو آشنا خواهیم شد. چندی پیش بود که میتسوبیشی از یک اتومبیل SUV به نام اکلیپس کراس برای رقابت با سئات آتکا و پژو 3008 در بازارهای جهانی رونمایی ... .

چرا انسان‌ها مغز بزرگ و پیچیده‌ای دارند

چرا انسان‌ها مغز بزرگ و پیچیده‌ای دارند

انسان در میان موجودات زنده از پیچیده‌ترین ساختار مغزی برخوردار است. دلیل این پیچیدگی صرفا منحصر به عوامل ژنی و تکامل نیست و زمینه‌ی محیطی و اجتماعی هم دارد.

نقد سریال Fargo؛ قسمت نهایی فصل سوم

نقد سریال Fargo؛ قسمت نهایی فصل سوم

فصل سوم سریال فارگو، با یک اپیزود غافلگیر کننده به پایان می‌رسد که نظیر آن را در دنیای فارگو ندیده بودیم. با نقد قسمت پایانی سریال فارگو همراه زومجی باشید.

پیش فروش محصولات پارس خودرو به مناسبت عید فطر آغاز شد

پیش فروش محصولات پارس خودرو به مناسبت عید فطر آغاز شد

گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش محصولات پارس خودرو را به مناسبت عید فطر آغاز کرده است. این بخشنامه از ساعت 14 روز یکشنبه 4 تیرماه فعال شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. شرایط پیش فروش محصولات پارس خودرو ویژه عید فطر اعلام شد. در این طرح، انواع خودروهای برلیانس، پارس تندر و ... .

براساس پیش‌بینی‌ها میزان فروش گوشی‌های هوشمند شرکت‌های هواوی، اوپو و Vivo در سال 2017 کمتر از انتظار خواهد بود

براساس پیش‌بینی‌ها میزان فروش گوشی‌های هوشمند شرکت‌های هواوی، اوپو و Vivo در سال 2017 کمتر از انتظار خواهد بود

هواوی، اوپو و Vivo سال گذشته به‌ترتیب پرفروش‌ترین شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند چینی محسوب می‌شدند. انتظار می‌رفت که این روند در سال 2017 نیز تکرار شود ولی ظاهرا به‌علت محدودیت ارسال کالا به کشورهای غیر از چینی، فروش این 3 شرکت کاهش قابل‌توجهی را تجربه کند. هم‌اکنون هواوی دارای رتبه اول در کشور چین و رتبه […] .

چگونه ویندوز 10 اس را به ویندوز 10 پرو ارتقا دهیم

چگونه ویندوز 10 اس را به ویندوز 10 پرو ارتقا دهیم

در این مقاله نحوه‌ی ارتقا سیستم‌عامل کامپیوترهایی را که از ویندوز 10 اس استفاده می‌کنند، به ویندوز 10 پرو آموزش می‌دهیم.

بی خطرسازی روزانه یک تن پسماندهای عفونی در خمین

بی خطرسازی روزانه یک تن پسماندهای عفونی در خمین

خمین - ایرنا - رئیس حفاظت محیط زیست خمین گفت: روزانه یک تن پسماند عفونی در خمین بی خطر سازی شده و به صورت جداگانه از زباله عادی دفع می شود.

پربیننده ترین عناوین

همراه داشتن موبایل قدرت مغزرا کاهش می دهد

هندورابی مقصد جدید گردشگری

خودمراقبتی و افزایش کیفیت زندگی بیماران

فعالیت 119 واحد فناور و شرکت در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد

اندازه‌گیری دقیق میزان آفت‌کش‌ها در عسل

350 مرکز خدمات رسانی در استان قزوین به شبکه دولت متصل شدند

استرالیا آزمایش مواد آرایشی روی حیوانات را ممنوع می کند

بررسی اولیه گوشی موبایل وان پلاس 5 ؛ یک کپی ماهرانه از آیفون 7 پلاس!

توضیحات رئیس دانشکده ارتباطات علامه درباره یک کمپین اعتراضی

وقوع 10 زلزله بیشتر از 3 ریشتر در 8 استان/ثبت زمین‌لرزه در فیروزکوه و دریاچه نمک

کاوشگر «کنجکاوي» ناسا چگونه سياره مريخ را شناسايي مي کند؟

دستگيري دو مرد انگليسي به اتهام تلاش براي سرقت اطلاعات کاربران مايکروسافت

سرعت و کیفیت اینترنت دانشگاه تهران افزایش می‌یابد

فناوری دوربین‌های دیجیتال کوچکتر شد

این عبارت ها شما را از موفق شدن باز می دارد

برخی طرح های کلان ملی انتظارات را محقق نکردند/عزم جدی برای پیشرفت

تهران؛ میزبان بزرگترین هیات علمی و فناوری اتحادیه اروپا

ضرورتی به نام تدوین سند ملی راهبردی نشر علمی

بانک اطلاعات تجاری صنعت هوایی ایران راه‌اندازی شد

نتیجه نظرسنجی: رضایت ۶۸ درصدی کاربران از عملکرد دولت یازدهم در حوزه فناوری

عیدی وزیر ارتباطات به کاربرانبرترین ها ، 15 دقیقه پیشوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در اینستاگرام، فرا رسیدن عید فطر را تبریک گفت.

بررسی خودرو شاسی بلند میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 پیش از ورود به ایرانگجت نیوز ، 18 دقیقه پیش میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 (Mitsubishi Eclipse Cross 2018) تازه ترین خودرو شاسی بلند شرکت ژاپنی میتسوبیشی است. در ادامه با مشخصات فنی و قابلیت های این خودرو آشنا خواهیم شد. چندی پیش بود که میتسوبیشی از یک اتومبیل SUV به نام اکلیپس کراس برای رقابت با سئات آتکا و پژو 3008 در بازارهای جهانی رونمایی ... .

چرا انسان‌ها مغز بزرگ و پیچیده‌ای دارندزومیت ، 19 دقیقه پیشانسان در میان موجودات زنده از پیچیده‌ترین ساختار مغزی برخوردار است. دلیل این پیچیدگی صرفا منحصر به عوامل ژنی و تکامل نیست و زمینه‌ی محیطی و اجتماعی هم دارد.

نقد سریال Fargo؛ قسمت نهایی فصل سومزومیت ، 34 دقیقه پیشفصل سوم سریال فارگو، با یک اپیزود غافلگیر کننده به پایان می‌رسد که نظیر آن را در دنیای فارگو ندیده بودیم. با نقد قسمت پایانی سریال فارگو همراه زومجی باشید.

پیش فروش محصولات پارس خودرو به مناسبت عید فطر آغاز شدگجت نیوز ، 1 ساعت پیش گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش محصولات پارس خودرو را به مناسبت عید فطر آغاز کرده است. این بخشنامه از ساعت 14 روز یکشنبه 4 تیرماه فعال شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. شرایط پیش فروش محصولات پارس خودرو ویژه عید فطر اعلام شد. در این طرح، انواع خودروهای برلیانس، پارس تندر و ... .

براساس پیش‌بینی‌ها میزان فروش گوشی‌های هوشمند شرکت‌های هواوی، اوپو و Vivo در سال 2017 کمتر از انتظار خواهد بودای تی رسان ، 1 ساعت پیش هواوی، اوپو و Vivo سال گذشته به‌ترتیب پرفروش‌ترین شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند چینی محسوب می‌شدند. انتظار می‌رفت که این روند در سال 2017 نیز تکرار شود ولی ظاهرا به‌علت محدودیت ارسال کالا به کشورهای غیر از چینی، فروش این 3 شرکت کاهش قابل‌توجهی را تجربه کند. هم‌اکنون هواوی دارای رتبه اول در کشور چین و رتبه […] .

چگونه ویندوز 10 اس را به ویندوز 10 پرو ارتقا دهیمزومیت ، 1 ساعت پیشدر این مقاله نحوه‌ی ارتقا سیستم‌عامل کامپیوترهایی را که از ویندوز 10 اس استفاده می‌کنند، به ویندوز 10 پرو آموزش می‌دهیم.

زنان مدیر گوگل چه کسانی هستند؟آنا ، 1 ساعت پیشمعمولا در 100 شرکت برتر جهان به ندرت می‌توان مدیر زن پیدا کرد و این امر در شرکت‌های فناوری هم صدق می‌کند. فقط سه شرکت بزرگ فناوری در دنیا وجود دارند که در آنها زنان در سمت‌های مدیریتی رده بالا فعالیت می‌کنند.

با پیشنهاد بهترین نام، از موزه ملی علوم و فناوری جایزه بگیریدآنا ، 1 ساعت پیشدبیر علمی سومین جشنواره سراسری «علم برای همه» اعلام کرد که موزه ملی علوم و فناوری برای پیشنهاد بهترین نام به خانواده برگزیده بخش ویژه این جشنواره، جایزه‌ای نفیس اهدا می کند.

کشف منشاء جت‌های خورشیدی با استفاده از شبیه‌سازیآنا ، 1 ساعت پیشدانشمندان منشا «جت‌های سرکش» را که از سطح خورشید فوران می‌کنند، کشف کردند.

بی خطرسازی روزانه یک تن پسماندهای عفونی در خمینایرنا ، 1 ساعت پیشخمین - ایرنا - رئیس حفاظت محیط زیست خمین گفت: روزانه یک تن پسماند عفونی در خمین بی خطر سازی شده و به صورت جداگانه از زباله عادی دفع می شود.

مزدا ۳ جدید را با چه شرایطی بخریمدنده 6 ، 1 ساعت پیشبهمن موتور شرایط فروش مزدا ۳ جدید را اعلام کرد.  

اپلیکیشن Whiteboard مایکروسافت پیش از عرضه رسمی در اینترنت فاش شددیجیاتو ، 1 ساعت پیشحتما به خاطر دارید که مایکروسافت نخستین بار از اپلیکیشن Whiteboard برای ویندوز 10 در ماه می و طی مراسم معرفی سرفس پرو جدید رونمایی کرد. اما در شرایطی که کمپانی ردموندی هنوز تاریخ عرضه مشخصی را برای این اپ اعلام نکرده، ... دیجیاتو.

نکاتی که باید قبل از ترک آزادکاری و استخدام شدن در نظر بگیریدزومیت ، 1 ساعت پیشبسیاری از افراد آزادکار به دنبال پیدا کردن یک شغل تمام‌وقت هستند؛ این افراد علاوه بر پیدا کردن شغل دلخواه، باید خودشان را از نظر ذهنی نیز برای این کار آماده کنند.

دوربین بدون آینه سونی آلفا A9؛ تحولی در دنیای دوربین‌کلیک ، 1 ساعت پیشکلیک – دوربین های بدون آینه، دوربین های سبک وکاربردی هستند که قابلیت عکاسی و فیلم برداری در نور کم را دارند. دوربین بدون آینه سونی A9، به خوبی توانسته بازار دوربین های بدون آینه را پر رونق کند. در حال حاضر سونی بعد از نیکون، دومین کمپانی است که بازار دوربین های کامپکت و سبک […] .

ایلان ماسک جزئیات سفر انسان به مریخ و استعمار آن‌ را منتشر کرد!گجت نیوز ، 1 ساعت پیش اخیرا مقاله‌‌ای از سوی ایلان ماسک منتشر شد که در آن جزئیات سفر انسان به مریخ و مستعمره کردن آن‌ را کاملا توضیح می‌دهد. هدف از این سفر بین سیاره‌ای، ایجاد تمدنی انسانی در مریخ است.  ایلان ماسک (Elon Musk) که مالک شرکت‌های تسلا موتورز (Tesla Motors) و اسپیس‌ ایکس (Space X) و بنیان‌گذار سرویس پرداخت ... .

بیلد پیش نمایش ۱۵۰۶۳.۴۰۷۳ برای حلقه آلفا اکس باکس وان منتشر شدوینفون ، 1 ساعت پیش مایکروسافت در اقدامی عجیب در ۲۴ ساعت گذشته اقدام به انتشار سه به‌ روز رسانی جدید برای اعضای اینسایدر حلقه‌ ی آلفا اکس‌ باکس وان کرده است. آخرین نسخه ای که در این مدت کوتاه در دسترس قرار گرفته، دارای شماره بیلد ۱۵۰۶۳.۴۰۷۳ یا rs2_release_xbox_1706.170623-2014 است. در ادامه با وینفون همراه باشید. ما می توانیم از رشته اعداد بیلد منتشر شده متوجه شویم که این نسخه در تاریخ ۲۳ ژوئن کامپایل شده و یک پیش نمایش برای به روز رسانی شامل ویژگی (feature update) بعدی برای کنسول، یعنی نسخه ۱۷۰۶ است. شماره نسخه

نویسنده زندگینامه استیو جابز: اوبر با بازگشت کلانیک می تواند تجربه اپل را تکرار کنددیجیاتو ، 1 ساعت پیشمدیر عامل اوبر استعفا داد و این یکی از مهم ترین خبرهای هفته گذشته در دنیای تکنولوژی بود. با این حال نباید احتمال بازگشت او به شغل قبلی اش را پس از مدتی، چندان بی اساس دانست. این اعتقادی است ... دیجیاتو.

مراقب حملات سایبری در تعطیلات باشیدزومیت ، 1 ساعت پیشدر روزهای تعطیل عید فطر بسیاری از فعالان عرصه آی‌تی باید نگران افزایش آمار حمله سایبری باشند.

بوئینگ به دنبال هوانوردی تجاری بدون خلبانبرترین ها ، 2 ساعت پیشکمپانی بوئینگ، به دنبال توسعه هواپیمای مسافربری بدون خلبان است! در جلسه مطبوعاتی پیش از نمایشگاه هوایی پاریس، بزرگترین تولیدکننده هواپیمای جهان اعلام کرد که به دنبال توسعه هواپیمایی مسافربری بدون خلبان است و در نظر دارد برخی از تکنولوژی‌های لازم برای چنین طرحی را سال آینده آزمایش کند.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn