لکسوس، پورشه و تویوتا: قابل اعتمادترین خودروهای آمریکا

لکسوس، پورشه و تویوتا: قابل اعتمادترین خودروهای آمریکا

موسسه JD Power به‌تازگی نظرسنجی جامعی انجام داده است و میزان خرابی و مشکلات گوناگونی را که مردم آمریکا ظرف سه سال استفاده مستمر از خودروهایشان با آن مواجه بوده‌اند، بررسی کرده که با نتایج جالبی همراه بوده است.

طرح فروش محصولات کرمان موتور در اسفند 95 + شرایط نقدی و اقساطی

طرح فروش محصولات کرمان موتور در اسفند 95 + شرایط نقدی و اقساطی

گروه صنعتی کرمان موتور شرایط جدید نقدی و اقساطی فروش محصولات خود در اسفند 1395 را منتشر کرد. طبق بخشنامه فروش محصولات کرمان موتور ، برای ثبت نام‌هایی که موعد تحویل آن‌ها در سال 1396 است، تمامی هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن بر ... .

نیکون فروش سری DL دوربین‌ های کامپکت خود را منتفی کرد

نیکون فروش سری DL دوربین‌ های کامپکت خود را منتفی کرد

شرکت نیکون به‌طور رسمی اعلام کرد که فرایند فروش دوربین‌های کامپکت سری DL خود را لغو کرده است.

دولت از مالچ‌ رُسی برای مقابله با ریزگردها استفاده کند

دولت از مالچ‌ رُسی برای مقابله با ریزگردها استفاده کند

مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بیان اینکه استفاده از مالچ‌ رُسی به جای مالچ‌ نفتی برای مبارزه با ریزگردها آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌کند، گفت: از کانال‌های مختلف پیگیر اجرای این طرح هستیم.

دانشگاه آکسفورد سنت 700 ساله خود را می‌شکند!

دانشگاه آکسفورد سنت 700 ساله خود را می‌شکند!

دانشگاه آکسفورد قصد دارد اولین پردیس خود را در خارج از خاک انگلیس تاسیس کند.

رمز فراموش شده گوشی خود را با این روش ساده باز کنید

رمز فراموش شده گوشی خود را با این روش ساده باز کنید

با روشی ساده و آسان رمز فراموش شده گوشی خود را باز کنید.

آخرین خورشید گرفتگی سال در 8 اسفند/رصد 3 ساعته از سه اقیانوس

آخرین خورشید گرفتگی سال در 8 اسفند/رصد 3 ساعته از سه اقیانوس

آخرین خورشیدگرفتگی سال 95 در حالی در روز یکشنبه، 8 اسفندماه رخ می‌دهد که این پدیده زیبای نجومی از ایران قابل مشاهده نیست.

چگونگی ضمانت اجرای برنامه تحول آموزش پزشکی در دولت‌های آتی

چگونگی ضمانت اجرای برنامه تحول آموزش پزشکی در دولت‌های آتی

معاون آموزشی وزیر بهداشت شکل گیری گفتمان تحول آموزش پزشکی در دانشگاه‌ها را بهترین ضمانت برای اجرای این برنامه در دولت‌های آتی دانست و گفت: علاوه بر گفتمان فوق، مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در زمینه آموزش پزشکی، بستری فراهم کرده است که ضمانت اجرایی این برنامه را در دولت‌های آتی فراهم می کند.

پربیننده ترین عناوین

کشف 7 سیاره قابل سکونت در بیرون منظومه شمسی

دغدغه‌هایی که نشاط علمی یک دانشگاه را نشانه می‌گیرند

محققان موتور چهار زمانه ای با قابلیت سوزاندن متان و آزاد کردن هیدروژن ساختند

برای نخستین بار دو کامپیوتر کوانتومی به رقابت با یکدیگر پرداختند

حوزه های علمیه باید به پرسش های فراوان درخصوص هنر پاسخ دهند

چگونه برای نسخه اندرویدی تلگرام تم های تازه بسازیم؟

کسب رتبه دوم استاد دانشگاه امیرکبیر در مجله بین‌المللی REM

نقش مخرب و سازنده رسانه‌ها در کاهش یا افزایش اختلالات روانی

آغاز جنبش فناوری در کشور

عوامل خسارت زا در 23 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی کشور مدیریت شد

این قاب عکس لمسی در نقش اسپیکر نیز ظاهر می شود

ابتلای یک شامپانزه به تریزومی 22

آموزش افزایش سرعت اینترنت در ویندوز ۱۰

آیین اختتامیه المپیاد و پارالمپیاد ورزشی محلات شهر تهران

اثرات مخرب اشاعه رفتارهای ضداجتماعی بر سلامت روان مردم

دانشگاه آکسفورد سنت 700 ساله خود را می‌شکند!

بررسی امکان توسعه کاربرد انرژی خورشیدی در منازل مسکونی

سرآمد سی‌و‌سوم منتشر شد

راه اندازی چهار پارک علم و فناوری خصوصی بررسی می شود

آیت الله فاضل لنکرانی: حوزه باید مرز بین هنر فاسد و غیرفاسد را تبیین کند

لکسوس، پورشه و تویوتا: قابل اعتمادترین خودروهای آمریکازومیت ، 45 دقیقه پیشموسسه JD Power به‌تازگی نظرسنجی جامعی انجام داده است و میزان خرابی و مشکلات گوناگونی را که مردم آمریکا ظرف سه سال استفاده مستمر از خودروهایشان با آن مواجه بوده‌اند، بررسی کرده که با نتایج جالبی همراه بوده است.

طرح فروش محصولات کرمان موتور در اسفند 95 + شرایط نقدی و اقساطیگجت نیوز ، 1 ساعت پیش گروه صنعتی کرمان موتور شرایط جدید نقدی و اقساطی فروش محصولات خود در اسفند 1395 را منتشر کرد. طبق بخشنامه فروش محصولات کرمان موتور ، برای ثبت نام‌هایی که موعد تحویل آن‌ها در سال 1396 است، تمامی هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن بر ... .

نیکون فروش سری DL دوربین‌ های کامپکت خود را منتفی کردزومیت ، 1 ساعت پیششرکت نیکون به‌طور رسمی اعلام کرد که فرایند فروش دوربین‌های کامپکت سری DL خود را لغو کرده است.

گوشی‌های هوشمند با اسکنر اثرانگشت بر روی صفحه‌ نمایش در سال ۲۰۱۷کلیک ، 2 ساعت پیشاسکنر های اثر انگشت در حال پیشرفت هستند و همان طور که از اخبار درز کرده به گوش می رسد دو گوشی هوشمند آیفون ۸ و گلکسی S8 با اسکنر های اثر انگشت‌بر روی صفحه نمایش لمسی ارائه می شوند و دیگر خبری از اسکنر بر روی دکمه هوم فیزیکی نیست. به گزارش کلیک، اسکنر […] .

کشف 7 سیاره صخره ای زمین گون در فاصله 40 سال نوری از ماانجمن فیزیک ایران ، 2 ساعت پیشماهواره فضایی اسپیتزرSpitzer Space Telescope هفت سیاره صخره ای شبیه زمین را به دور یک ستاره کوتوله سرد به نامTRAPPIST-1 که در فاصله 40 سال نوری از ما واقع است را کشف کرده است.شکل واره ای از منظمه سیاره ای TRAPPIST-1(Courtesy: NASA/JPL-Caltech)این خبر هیجان انگیز که در کنفرانس خبری ...

دولت از مالچ‌ رُسی برای مقابله با ریزگردها استفاده کندایسنا ، 5 ساعت پیشمدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بیان اینکه استفاده از مالچ‌ رُسی به جای مالچ‌ نفتی برای مبارزه با ریزگردها آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌کند، گفت: از کانال‌های مختلف پیگیر اجرای این طرح هستیم.

دانشگاه آکسفورد سنت 700 ساله خود را می‌شکند!ایسنا ، 6 ساعت پیشدانشگاه آکسفورد قصد دارد اولین پردیس خود را در خارج از خاک انگلیس تاسیس کند.

رمز فراموش شده گوشی خود را با این روش ساده باز کنیدجام جم آنلاین ، 6 ساعت پیشبا روشی ساده و آسان رمز فراموش شده گوشی خود را باز کنید.

گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیربرق نیوز ، 7 ساعت پیشامروز 5 اسفندماه شرکت های مختلف به آماده سازی غرفه های خود برای حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر پرداخته تا بتوانند از فردا میزبان مراجعه کنندگان باشند. این نمایشگاه تا 9 اسفند برپاست.

خبر جدید درباره نوکیا ۳۳۱۰ سه روز قبل از رونماییخبر آنلاین ، 7 ساعت پیشعاشقان گوشی‌های نوکیا با شنیدن رونمایی از مدل جدید نوکیا 3310 سر از پا نمی‌شناسند.

نخستین همایش ملی تازه های تعلیم و تربیت در نظام آموزشی ایران برگزار شدایسکانیوز ، 7 ساعت پیشنخستین همایش ملی تازه های تعلیم و تربیت در نظام آموزشی ایران با همت معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردکان در سالن آیت الله خاتمی«ره» این دانشگاه برگزار شد.

آخرین خورشید گرفتگی سال در 8 اسفند/رصد 3 ساعته از سه اقیانوسایسنا ، 8 ساعت پیشآخرین خورشیدگرفتگی سال 95 در حالی در روز یکشنبه، 8 اسفندماه رخ می‌دهد که این پدیده زیبای نجومی از ایران قابل مشاهده نیست.

نظرخواهی از مقررات ثبت محصولات فناوری نانو در سوئدستاد نانو ، 8 ساعت پیشآژانس مواد شیمیایی سوئد (KEMI)، پیرامون پیش نویس مقرراتی که شرکت های تولیدکننده مواد شیمیایی در ابعاد نانو را ملزم به ارائه اطلاعات می‌کند، با افراد و سازمان های ذینفع در حال نظرخواهی و مشاوره است.

چگونگی ضمانت اجرای برنامه تحول آموزش پزشکی در دولت‌های آتیایسنا ، 9 ساعت پیشمعاون آموزشی وزیر بهداشت شکل گیری گفتمان تحول آموزش پزشکی در دانشگاه‌ها را بهترین ضمانت برای اجرای این برنامه در دولت‌های آتی دانست و گفت: علاوه بر گفتمان فوق، مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در زمینه آموزش پزشکی، بستری فراهم کرده است که ضمانت اجرایی این برنامه را در دولت‌های آتی فراهم می کند.

مرسدس بنز خودرو فرمول یک خود را برای رقابت‌ های فصل 2017 معرفی کردزومیت ، 9 ساعت پیشمرسدس بنز نیز سرانجام از خودروی فرمول یک خود برای شرکت در فصل پیش‌ روی این مسابقات رونمایی کرد. این خودرو که با کد W08 شناخته می‌شود، وظیفه‌ی سنگینی برای ادامه‌ی موفقیت‌های مرسدس بنز بر عهده دارد.

دانلود نسخه جدید اینستاگرام با قابلیت ساخت آلبومگجت نیوز ، 9 ساعت پیش روز گذشته طی یک خبر بسیار جنجالی به اضافه شدن امکان ساخت آلبوم در اینستاگرام اشاره و جزییات دقیق و نحوه استفاده از آن را اعلام کردیم. اگرچه در این خبر زمان عرضه نهایی به روزرسانی به چند هفته آینده موکول شده بود، اما به طور کاملا ناگهانی اکنون شاهد انتشار این آپدیت هستیم. اگر ... .

قیمت مدل جدید نوکیا 3310 اعلام شدگجت نیوز ، 9 ساعت پیش اگر در این مدت اخبار دنیای تکنولوژی را دنبال کرده باشید، مطمئنا این خبر را شنیده‌اید که کمپانی نوکیا قصد دارد تا گوشی مشهور نوکیا 3310 را مجددا تولید کند. گزارشات حاکی از آن‌اند که نوکیا 3310 در اواخر این ماه به بازار عرضه خواهد شد و اکنون صحبت‌هایی درباره‌ی قیمت مدل جدید نوکیا 3310 ... .

برگزاری دومین کنگره بین المللی جمعیت آسیایی و آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور دکتر ولایتیآنا ، 9 ساعت پیشدومین کنگره بین المللی جمعیت آسیایی و آفریقایی مایکوباکتریولوژی با حضور دکتر ولایتی رئیس این جمعیت روز شنبه 7 اسفندماه به طور رسمی در اصفهان به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

تصویری از اولین ساعت هوشمند شرکت ZTE به بیرون درز کردزومیت ، 9 ساعت پیشتصویری از اولین ساعت هوشمند شرکت ZTE با نام کوارتز به بیرون درز کرده است که خود گویای اندکی از جزئیات به‌کاررفته است.

درمان دست معلول کودک با استخوان پا +عکسجام جم آنلاین ، 9 ساعت پیشپزشکان توانسته اند برای نخستین بار در جهان اختلال ژنتیکی دست یک کودک را با پیوند زدن استخوان و مفصل از پای او درمان کنند.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn