سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا برای دانشگاهیان مسئولیت‌آور و قابل تأمل است

سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا برای دانشگاهیان مسئولیت‌آور و قابل تأمل است

رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا برای ما دانشگاهیان مسئولیت‌آور و قابل تأمل است، باید کاری کنیم تا با تکیه بر اقتصاد مقاومتی، کشورمان کمتر مورد تهدید قرار گیرد.

موجود عجیب در انگلیس +عکس

موجود عجیب در انگلیس +عکس

یک زن انگلیسی با استناد به تصاویری که با دوربین تلفن همراهش از جنگل تهیه کرده است ادعا کرده که در این عکس ها چند «پری» دیده می شوند.

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنت

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنت

اگر از ضربه زدن به صفحه گوشی هوشمند آخرین مدل و پیچیده خود خسته شده‌اید نگران نباشید، زیرا با رواج اختراع جدید و عجیبی به نام: «مغز ـ نت» (Brainternet) این دوران به پایان خواهد رسید! گروهی از محققان دانشگاه ویتس واقع در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی می‌گویند، برای اولین‌بار قادر به اتصال مستقیم مغز انسان به اینترنت شده‌اند.

هوش مصنوعی روزی ما را خواهد بلعید!

هوش مصنوعی روزی ما را خواهد بلعید!

ولادیمیر پوتین رییس‌جمهور روسیه در جلسه‌ای با رییس بزرگترین شرکت اینترنتی روسیه اعلام کرد که هوش مصنوعی سرنوشت آینده انسان و جهان را تعیین خواهد کرد.

فضا برای فعالیت‌های سیاسی و فرهنگی در دانشگاه‌ها بازتر شده است

فضا برای فعالیت‌های سیاسی و فرهنگی در دانشگاه‌ها بازتر شده است

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی در خصوص شرلایط و فضای فعالیت های تشکل‌های سیاسی و فرهنگی در دانشگاه‌ها گفت: نمیتوان راجع به باز یا بسته بودن فضای سیاسی و فرهنگی دانشگاه‌ها به طور مطلق صحبت کرد چون این امر نسبی است و تنها می توان گفت فضا نسبت به گذشته باز تر شده و ما نمی توانیم برای آن قاعده‌ای بگذاریم.

تولید و اشتغال از مسیر زیست‌فناوری

تولید و اشتغال از مسیر زیست‌فناوری

چهارمین جشنواره زیست فناوری ایران از 27 تا 29 شهریور 1396 با هدف فراهم‌کردن محیط مناسب برای آشنایی تولیدکنندگان و متقاضیان فناوری، تبادل نظر کارشناسان در بخش‌های علمی، صنعتی و تجاری و ایجاد رقابت سالم میان شرکت‌های مرتبط در این حوزه، در مصلای تهران برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های نوپا، تولیدی، صنعتی و دانش‌بنیان حضور داشتند و سرمایه‌گذاران حوزه تجاری‌سازی نیز به دنبال ایجاد تعامل با حوزه‌های مختلف فناوری این فرصت را غنیمت دانستند. برگزاری این نمایشگاه می‌تواند در تحقق اقتصاد دانش‌بنیان، ایجا

وقتی نخوابیدن ما را متعصب می‌کند

وقتی نخوابیدن ما را متعصب می‌کند

براساس پژوهشی که بتازگی منتشر شده، کم‌خوابی می‌تواند روی جهتگیری‌های ناخودآگاه افراد در خصوص اقلیت‌های جامعه اثر بگذارد. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد بین رفتار خصمانه آمریکایی‌ها با مسلمانان عرب و کم‌خوابی مزمن ارتباط وجود دارد.

 آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنت

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنت

اگر از ضربه زدن به صفحه گوشی هوشمند آخرین مدل و پیچیده خود خسته شده‌اید نگران نباشید، زیرا با رواج اختراع جدید و عجیبی به نام: «مغز ـ نت» (Brainternet) این دوران به پایان خواهد رسید! گروهی از محققان دانشگاه ویتس واقع در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی می‌گویند، برای اولین‌بار قادر به اتصال مستقیم مغز انسان به اینترنت شده‌اند.

پربیننده ترین عناوین

بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد! +عکس

پرفروش‌ترین فیلم‌های ترسناک تاریخ سینما

سیستم برق خورشیدی خانگی به همراه برآورد هزینه ی آن

قدرت نمایی لندرور دیسکاوری با بکسل کردن تریلر 110 تنی [تماشا کنید]

تولید قطعات حجیم صنعتی نانو با کیفیت بالا و ارزان

رده بندی فوتبالیست ها در سری فیفا چگونه انجام می شود؟

تجربه رانندگی با ب ام و i8؛ پادشاه شکست خورده

رنو، آینده‌ی خودروها را به تصویر کشید

ساخت گوشی جدید موتورولا با ویژگی منحصر به‌فرد

روزیاتو: معرفی قاتلی که زندگی او در فیلم «راننده تاکسی» به تصویر کشیده شد

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنت

توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره اعمال سهمیه ۵ درصدی در آزمون‌ها

بررسی بازی NBA 2K18

آغاز اجرای طرح سنجش سلامت دانشجویان از امروز

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنت

تست ویدیو گالری

وقتی نخوابیدن ما را متعصب می‌کند

به‌عنوان یک کارآفرین، برای افزایش تمرکز از انجام این کارها خودداری کنید

توفان‌های خورشیدی چطور زمین را تهدید می‌کنند؟

برگزاری مراسم بزرگداشت "پروفسور میرزاخانی" توسط دانشگاه استنفورد

سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا برای دانشگاهیان مسئولیت‌آور و قابل تأمل استایسنا ، 19 دقیقه پیشرئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا برای ما دانشگاهیان مسئولیت‌آور و قابل تأمل است، باید کاری کنیم تا با تکیه بر اقتصاد مقاومتی، کشورمان کمتر مورد تهدید قرار گیرد.

موجود عجیب در انگلیس +عکسجام جم آنلاین ، 57 دقیقه پیشیک زن انگلیسی با استناد به تصاویری که با دوربین تلفن همراهش از جنگل تهیه کرده است ادعا کرده که در این عکس ها چند «پری» دیده می شوند.

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنتآریا ، 1 ساعت پیش اگر از ضربه زدن به صفحه گوشی هوشمند آخرین مدل و پیچیده خود خسته شده‌اید نگران نباشید، زیرا با رواج اختراع جدید و عجیبی به نام: «مغز ـ نت» (Brainternet) این دوران به پایان خواهد رسید! گروهی از محققان دانشگاه ویتس واقع در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی می‌گویند، برای اولین‌بار قادر به اتصال مستقیم مغز انسان به اینترنت شده‌اند.

هوش مصنوعی روزی ما را خواهد بلعید!ایسنا ، 2 ساعت پیشولادیمیر پوتین رییس‌جمهور روسیه در جلسه‌ای با رییس بزرگترین شرکت اینترنتی روسیه اعلام کرد که هوش مصنوعی سرنوشت آینده انسان و جهان را تعیین خواهد کرد.

فضا برای فعالیت‌های سیاسی و فرهنگی در دانشگاه‌ها بازتر شده استایسنا ، 2 ساعت پیشمعاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی در خصوص شرلایط و فضای فعالیت های تشکل‌های سیاسی و فرهنگی در دانشگاه‌ها گفت: نمیتوان راجع به باز یا بسته بودن فضای سیاسی و فرهنگی دانشگاه‌ها به طور مطلق صحبت کرد چون این امر نسبی است و تنها می توان گفت فضا نسبت به گذشته باز تر شده و ما نمی توانیم برای آن قاعده‌ای بگذاریم.

تولید و اشتغال از مسیر زیست‌فناوریجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشچهارمین جشنواره زیست فناوری ایران از 27 تا 29 شهریور 1396 با هدف فراهم‌کردن محیط مناسب برای آشنایی تولیدکنندگان و متقاضیان فناوری، تبادل نظر کارشناسان در بخش‌های علمی، صنعتی و تجاری و ایجاد رقابت سالم میان شرکت‌های مرتبط در این حوزه، در مصلای تهران برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های نوپا، تولیدی، صنعتی و دانش‌بنیان حضور داشتند و سرمایه‌گذاران حوزه تجاری‌سازی نیز به دنبال ایجاد تعامل با حوزه‌های مختلف فناوری این فرصت را غنیمت دانستند. برگزاری این نمایشگاه می‌تواند در تحقق اقتصاد دانش‌بنیان، ایجا

وقتی نخوابیدن ما را متعصب می‌کندجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشبراساس پژوهشی که بتازگی منتشر شده، کم‌خوابی می‌تواند روی جهتگیری‌های ناخودآگاه افراد در خصوص اقلیت‌های جامعه اثر بگذارد. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد بین رفتار خصمانه آمریکایی‌ها با مسلمانان عرب و کم‌خوابی مزمن ارتباط وجود دارد.

آغاز دوران تازه تعامل انسان و اینترنتجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشاگر از ضربه زدن به صفحه گوشی هوشمند آخرین مدل و پیچیده خود خسته شده‌اید نگران نباشید، زیرا با رواج اختراع جدید و عجیبی به نام: «مغز ـ نت» (Brainternet) این دوران به پایان خواهد رسید! گروهی از محققان دانشگاه ویتس واقع در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی می‌گویند، برای اولین‌بار قادر به اتصال مستقیم مغز انسان به اینترنت شده‌اند.

7.1 ریشتر زلزله و حدود 300 کشته!ایسنا ، 3 ساعت پیششاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چطور می‌شود که زمین لرزه 7.1 ریشتری که چند روز پیش در شهر 20 میلیون نفری "مکزیکوسیتی" رخ داد، حدود 300 نفر قربانی گرفته باشد!؟

لپ تاپ ویژه تولد ۲۵ سالگی تینک پد +عکساقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشماه آینده لپ‌تاپ تینک پد/ Thinkpadوارد بیست و پنجمین سال ساخت خود می‌شود و به همین دلیل مدل ویژه آن در ترکیب اولین و آخرین سری تینک پد قابل توجه است.

پرسرعت ترین اینترنت جهان شناسایی شدبرترین ها ، 5 ساعت پیشموسسه آکامای تکنولوژی فهرستی از ۱۰ کشور پیشگام و برتر در سرعت اینترنت ارائه داده که در این رده‌بندی، کره جنوبی رتبه نخست را کسب کرده است.

دوربین آیفون ۸ پلاس تمامی رقبا را کنار زداقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیش آیفون 8 پلاس با کسب 94 امتیاز در شاخص موسوم به DxOMARK لقب بهترین دوربین در بین گوشی‌های هوشمند حال حاضر جهان را به خود اختصاص داد.

دلایل پایین‌ بودن تلفات زلزله 8.1 ریشتری مکزیکایسنا ، 5 ساعت پیشبررسی‌های زمین‌لرزه‌های مکزیک نشان می‌دهد که در زلزله‌ با بزرگای 8.1 میزان تلفات انسانی 98 نفر و زلزله با بزرگای 7.1 میزان تلفات انسانی 273 نفر گزارش شده است که به گفته محققان کشور، دلیل این امر تمرکز دولت این کشور بر بهره‌گیری از نیروهای متخصص، استفاده از فناوری و اجرای برنامه‌های مدیریت بحران با راهبرد حمایت از برنامه‌های استانی بوده است.

چه کسی فیلترینگ را به‌وجود آورد؟برترین ها ، 6 ساعت پیشامروزه فیلترینگ به اشکال و انواع گوناگون در کشورهای مختلف دنیا وجود دارد و چیزی نیست که ابداع و ابتکار آن متعلق به کشورمان باشد. گسترده‌ترین فیلترینگ تارنماهای اینترنتی دنیا مربوط به کشورهای کره‌ی شمالی، چین و عربستان است که تنها بخش کوچکی از تارنماهای ملی خود را برای دسترسی عموم فعال کرده‌اند.

تفاوت مقاوم‌سازی در ایران پس از بم و مکزیک پس از زلزله 8 ریشتریایسنا ، 6 ساعت پیشزلزله بزرگ و تاریخی مکزیک موجب شد که از بیش از 20 سال قبل این کشور اقدام به مقاوم‌سازی و بازسازی سازه‌ها کند که این امر موجب کاهش تلفات در زلزله‌های اخیر این کشور شد؛ این در حالی است که به اعتقاد محققان کشور شهر زلزله‌زده بم پس از زلزله 6 ریشتری به شرایط عادی بازنگشته است و بازسازی آن نیاز به اصلاحات دارد.

گوشی قدیمی‌تان را به گوگل بفروشید و پیکسل تحویل بگیرید!کلیک ، 7 ساعت پیشرسانه کلیک – تنها دو هفته به ورود تلفن‌های هوشمند گوگل، مدل Pixel 2 و Pixel 2 XL زمان باقی است و گوگل سرویس مبادله موبایل ارائه می‌دهد. گوگل، همراه با عرضه مدل Pixel 2 به بازار، سرویس مبادله موبایل گوگل را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و مشتریان این برند محبوب می‌توانند با خرید […] .

اولین جراحی کاشت دندان توسط یک ربات [تماشا کنید]دیجیاتو ، 7 ساعت پیشبه تازگی در چین عمل جراحی جای گذاری دو دندان ساخته شده توسط پرینترهای سه بعدی داخل دهان بیمار توسط یک ربات انجام شده است. محققان ابتدا ربات طراحی شده را به نحوی برنامه ریزی کرده اند که بتواند تمام ... دیجیاتو.

تجربه رانندگی با ب ام و i8؛ پادشاه شکست خوردهآریا ، 7 ساعت پیش شرکت بی ام و آلمان با معرفی دو مدل هیبرید و تمام الکتریکی خود یعنی i3 و i8 سری ...

تجربه رانندگی با ب ام و i8؛ پادشاه شکست خوردهآریا ، 7 ساعت پیش شرکت بی ام و آلمان با معرفی دو مدل هیبرید و تمام الکتریکی خود یعنی i3 و i8 سری ...

رفیق راه؛ 10 همراه برتر در بازی های ویدیوییآریا ، 7 ساعت پیش دنیای بازی های ویدیویی پر است از دشمنان تشنه به خون شما و یا سرزمین هایی با مسیر ...

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn