طلب تامین اجتماعی سمنان از کارفرمایان و پیمانکاران 100 میلیارد تومان است

طلب تامین اجتماعی سمنان از کارفرمایان و پیمانکاران 100 میلیارد تومان است

سمنان- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان گفت: در زمان حاضر، حجم مطالبات قطعی مطالبات این اداره کل از کارفرمایان واحدهای تولیدی و پیمانکاران 100 میلیارد تومان است.

حضور ایثارگران در نمایشگاه بهاره/رقابت در عرصه کارآفرینی

حضور ایثارگران در نمایشگاه بهاره/رقابت در عرصه کارآفرینی

تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گفت: برای ایجاد رقابت میان ایثارگران با دیگر فعالان عرصه اقتصادی، امسال ایثارگران در نمایشگاه بهاره حضور خواهند داشت.

سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان وارد استان سمنان شد

سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان وارد استان سمنان شد

سمنان- ایرنا- سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور افتتاح و آغاز ساخت 90 طرح و بازدید از طرح‌های بهداشتی و درمانی و حضور در همایش ملی ارتقای سلامت دهان و دندان با محوریت کودک و مادر، امروز جمعه ششم اسفند 95 وارد استان سمنان شد.

خیرین به پشتیبانی 570 بیمارستان می آیند

خیرین به پشتیبانی 570 بیمارستان می آیند

مشهد- ایرنا- معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان ها زمینه مناسبی برای دریافت مشارکت های مردمی دارند به گونه ای که برخی نذر می کنند با بهبود بیمار خود به بیمارستان کمک کنند و با استفاده از همین ظرفیت در 570 بیمارستان کشور خیریه پشتیبان راه اندازی می شود.

مهمترین رویدادهای خبری هفتم اسفندماه در خراسان رضوی

مهمترین رویدادهای خبری هفتم اسفندماه در خراسان رضوی

مشهد - ایرنا - برگزاری نماز پرشکوه جمعه به امامت نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در حرم مطهر رضوی مهمترین رویداد خبری هفتم اسفند ماه در این استان است.

زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۳.۳ ریشتر قصرشیرین را لرزاند

زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۳.۳ ریشتر قصرشیرین را لرزاند

کرمانشاه- زمین لرزه‌ای با قدرت ۳.۳ در مقیاس ریشتر شهرستان قصرشیرین را به لرزه در آورد.

پیشنهاد بودجه ۵۰۰ میلیاردی مقابله با ریزگردها

پیشنهاد بودجه ۵۰۰ میلیاردی مقابله با ریزگردها

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس از ارائه پیشنهاد اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای مقابله با منشاء ریزگردها در لایحه بودجه سال ۹۶ خبر داد.

تصویب لایحه انتخاب شهردار توسط مردم نقش مطالبه گری را کمرنگ می کند

تصویب لایحه انتخاب شهردار توسط مردم نقش مطالبه گری را کمرنگ می کند

اراک - ایرنا - رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: تصویب لایحه انتخاب شهردار به صورت مستقیم توسط مردم ضمن کاهش نقش مطالبه گری از شهرداران، ساماندهی مدیریت شهری را با چالش جدی همراه می کند.

پربیننده ترین عناوین

"قلب" مردان بیشتر می‌گیرد!

مردان ایرانی ۱۴ ماه کمتر از زنان عمر می‌کنند

کشف 8 کیلوگرم هروئین و شیشه در دشستان/متهم گریخت

چرا قبل از نوروز سبزه سبز می‌کنند؟

آغاز جشنواره نوروزي به نفع آسايشگاه خيريه کهريزک

2 کشته و چهار مجروح حاصل سه تصادف در جنوب سیستان و بلوچستان

استفاده از پزشکان نیروهای مسلح برای معاینه اولیه مشمولان

وزارت کار خبر تعطیلی ۳۰ اسفند را تکذیب کرد

ظلم‌هایی که در دنیا وجود دارد، با رحمت و عدالت خداوند ناسازگار نیست؟

دادستان کل کشور: زندگی در خوزستان مختل شده است

45مدرسه براي زلزله آماده شدند

تحقیقی جدید درباره کودکانی که از مادرانی با سنین بالا به دنیا می‌آیند

اختتاميه هفتمين دوره المپياد، پارالمپياد و فعاليت هاي ورزشي محلات تهران

برگزاري مراسم محفل قرآن کريم با ياد و خاطره شهدا در کرمان

یک وکیل به ازای هر سه هزار و 500 خراسانی

تلاش برای تبدیل انسولین تزریقی به نوع خوراکی

بخشی از سقف شبستان در دست ساخت حرم دانیال(ع) در شوش فرو ریخت

‍کشف بیش از هزار حلقه سی دی غیر مجاز در لاهیجان

ورود سامانه بارشي از جنوب کشور

شهرداري خود را ملزم به بازسازي واحدهاي تجاري جنب پلاسکو مي داند

طلب تامین اجتماعی سمنان از کارفرمایان و پیمانکاران 100 میلیارد تومان استایرنا ، 33 دقیقه پیشسمنان- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان گفت: در زمان حاضر، حجم مطالبات قطعی مطالبات این اداره کل از کارفرمایان واحدهای تولیدی و پیمانکاران 100 میلیارد تومان است.

حضور ایثارگران در نمایشگاه بهاره/رقابت در عرصه کارآفرینیایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گفت: برای ایجاد رقابت میان ایثارگران با دیگر فعالان عرصه اقتصادی، امسال ایثارگران در نمایشگاه بهاره حضور خواهند داشت.

سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان وارد استان سمنان شدایرنا ، 33 دقیقه پیشسمنان- ایرنا- سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور افتتاح و آغاز ساخت 90 طرح و بازدید از طرح‌های بهداشتی و درمانی و حضور در همایش ملی ارتقای سلامت دهان و دندان با محوریت کودک و مادر، امروز جمعه ششم اسفند 95 وارد استان سمنان شد.

خیرین به پشتیبانی 570 بیمارستان می آیندایرنا ، 33 دقیقه پیشمشهد- ایرنا- معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان ها زمینه مناسبی برای دریافت مشارکت های مردمی دارند به گونه ای که برخی نذر می کنند با بهبود بیمار خود به بیمارستان کمک کنند و با استفاده از همین ظرفیت در 570 بیمارستان کشور خیریه پشتیبان راه اندازی می شود.

مهمترین رویدادهای خبری هفتم اسفندماه در خراسان رضویایرنا ، 33 دقیقه پیشمشهد - ایرنا - برگزاری نماز پرشکوه جمعه به امامت نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در حرم مطهر رضوی مهمترین رویداد خبری هفتم اسفند ماه در این استان است.

زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۳.۳ ریشتر قصرشیرین را لرزاندمهر ، 55 دقیقه پیشکرمانشاه- زمین لرزه‌ای با قدرت ۳.۳ در مقیاس ریشتر شهرستان قصرشیرین را به لرزه در آورد.

پیشنهاد بودجه ۵۰۰ میلیاردی مقابله با ریزگردهامهر ، 1 ساعت پیشعضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس از ارائه پیشنهاد اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای مقابله با منشاء ریزگردها در لایحه بودجه سال ۹۶ خبر داد.

تصویب لایحه انتخاب شهردار توسط مردم نقش مطالبه گری را کمرنگ می کندایرنا ، 1 ساعت پیشاراک - ایرنا - رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: تصویب لایحه انتخاب شهردار به صورت مستقیم توسط مردم ضمن کاهش نقش مطالبه گری از شهرداران، ساماندهی مدیریت شهری را با چالش جدی همراه می کند.

مجمع ملی جوانان امسال برگزار نمی‌شودایسنا ، 2 ساعت پیشمدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به فراهم نشدن مقدمات لازم، مجمع ملی سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان امسال برگزار نمی‌شود.

رویدادهایی که امروز در قم خبری می شود/6 اسفندایرنا ، 3 ساعت پیشقم - ایرنا - آیین نماز عبادی سیاسی جمعه و یادواره شهدای منطقه خاکفرج قم، رویدادهایی است که روز جمعه 6 اسفندماه جاری در قم خبری می شود.

آفتی که درخت خانواده را می‌خشکاندفردا ، 3 ساعت پیشخانواده‌های امروزی و به خصوص زن و شوهرهای جوان با نشان دادن ظواهر و دارایی‌های خود در برخی مواقع سعی در جلب توجه دیگران دارند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین آل طه دار فانی را وداع گفتایسنا ، 3 ساعت پیشحجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید محمد آل طه از خطبای برجسته و از اساتید حوزه علمیه قم در سن ۹۰ سالگی دارفانی را وداع گفت.

با این روش عادت ناخن جویدن را از کودکان بگیریم/دعوای خانوادگی جویدن ناخن را در کودکان تشدید می کندمیزان ، 3 ساعت پیشناخن جویدن یکی از اختلالاتی است که در کودکان بیشتر مشاهده می شود.اما برای درمان و پیشگیری از این عادت در فرزندان خود باید نکاتی را رعایت کنیم.

وکیل خانواده در راه استشفاآنلاین ، 3 ساعت پیشدر ایران فرهنگ استفاده از وکیل جا نیفتاده و می‌توان عنوان کرد بسیاری از ایرانیان همچنان خدمات وکالتی را لوکس قلمداد می‌کنند.

نقش باکتری‎های روده در بروز آلزایمر!فردا ، 3 ساعت پیشطبق یافته های محققان دانشگاه لوند سوئد، باکتری های روده موجب تسریع روند بیماری آلزایمر می شوند.

جای خالی دلارهای پسابرجام در مترو تهران/هر قطار مترو بار ۱۱۲۵ خودروی شخصی را به دوش می‌کشد/البرزی‌ها حق مترو تهران را بدهندمشرق نیوز ، 3 ساعت پیشمدیرعامل شرکت‌بهره‌برداری مترو تهران با تاکید بر اینکه هر قطار مترو ۱۱۲۵ خودروی شخصی را از خیابان‌های شهر جمع می‌کند، دلارهای پسابرجام و پرداخت هزینه البرزی‌ها در متروی تهران را از عوامل موثر در رشد و توسعه متروی تهران می‌داند.

كشف محموله سیگار قاچاق به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال در گلستانمیزان ، 4 ساعت پیشفرمانده انتظامی استان از كشف بیش از 700 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال طی یك عملیات موفق توسط ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالای پلیس آگاهی استان خبر داد.

مصرف کره ریسک دیابت را ۲ برابر افزایش می‎دهدفردا ، 4 ساعت پیشطبق یافته های تحقیقاتی، مصرف کره موجب افزایش ریسک ابتلا به دیابت می شود.

جای خالی دلارهای پسابرجام در مترو تهران/هر قطار مترو بار 1125 خودروی شخصی را به دوش می‌کشد/البرزی‌ها حق مترو تهران را بدهندتسنیم ، 4 ساعت پیشمدیرعامل شرکت‌بهره‌برداری مترو تهران با تاکید بر اینکه هر قطار مترو 1125 خودروی شخصی را از خیابان‌های شهر جمع می‌کند، دلارهای پسابرجام و پرداخت هزینه البرزی‌ها در متروی تهران را از عوامل موثر در رشد و توسعه متروی تهران می‌داند.

توضیحات شاکری به انتقادات عدم نامگذاری خیابانی به نام "آیت الله هاشمی رفسنجانی"ایسنا ، 5 ساعت پیشرئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران به برخی گلایه‌ها مبنی بر وقفه در نامگذاری خیابانی به نام "آیت الله هاشمی رفسنجانی" پاسخ داد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn