مژده لواسانی با «بهترین شکل ممکن» می‌آید

مژده لواسانی با «بهترین شکل ممکن» می‌آید

ساعت 24-برنامه زنده ترکیبی «بهترین شکل ممکن» از شنبه و همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان با اجرای مژده لواسانی روی آنتن شبکه دوم می‌رود.

آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان

آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان گفت: تا کنون ۴ مورد بیماری تب کریمه کنگو در استان اصفهان مشاهده شده است.

باران بهاری 5 استان کشور را در برمی‌گیرد

باران بهاری 5 استان کشور را در برمی‌گیرد

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از رگبار باران و رعد و برق در پنج استان کشور خبرداد و گفت: طی دو روز آینده بخش‌هایی از آذربایجانها، اردبیل، گیلان و خراسان رضوی با رگبار باران، وزش باد و رعد و برق مواجه خواهند شد.

لک لک سفید ایرانی نماد جدید بیماری ام اس

لک لک سفید ایرانی نماد جدید بیماری ام اس

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از معضلات و پیامدهای زندگی صنعتی فاصله گرفتن از طبیعت است بنابراین سعی در کم کردن این فاصله داشته باشیم.

پیام تسلیت رییس سازمان سینمایی برای درگذشت یک تهیه‌کننده

پیام تسلیت رییس سازمان سینمایی برای درگذشت یک تهیه‌کننده

محمد مهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی درگذشت هنرمند سینما و تلویزیون ایران حمید آخوندی را که ازجانبازان دفاع مقدس بود را تسلیت گفت.

تربیت نیروی انسانی کیفی و توانمند از اهداف مهم وزارت بهداشت

تربیت نیروی انسانی کیفی و توانمند از اهداف مهم وزارت بهداشت

معاون وزیر بهداشت، تربیت نیروی انسانی کیفی و توانمند را یکی از اهداف مهم حوزه آموزش وزارت بهداشت برشمرد.

پربیننده ترین عناوین

رسانه‌ها در انتخابات منافع ملی را فراموش کردند

گردشگران خارجی در گلزار شهدا + فیلم

"فارس" تافته جدابافته است؟!

شکارچی غیر مجاز در شاهرود دستگیر شد/ کشف ۳ لاشه قوچ

عملیات ساخت کمپ رهبران جوان در شیراز آغاز شد

ثبت سفارش کتاب‌های درسی پایه دوم تا ششم ابتدایی تا ۱۵ خرداد

انهدام دو باند مسلح مواد مخدر/کشف ۲۴۱۰ کیلو مواد افیونی

فضای مناسبی برای توسعه همکاری در حوزه سلامت بین ایران و کشورها ایجاد شده است

ناگفته‌های عکاس مناظره از یک پیشنهاد تا کم کردن وزن!

تقدیر وزیر کشور از استاندار تهران و عوامل اجرایی انتخابات

نمایشگاه عکس شهباز زمان در فرهنگسرای نیاوران

رنج برنج

رییس‌جمهور وارد قم شد

آغاز بازشماری ۱۰ درصد از صندوق های اخذ رای شورای شهر

پول حجاج خرج گلوله‌های عربستان نمی‌شود

کره‌ای‌ها به سراغ «خانم مارپل» رفتند

جزئیات آماریِ انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران

اختتامیه جشنواره رسانه ای شهدای دفاع از حرم

آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان

تبریک انجمن علمی گردشگری ایران به روحانی

بهترین نوشیدنی برای رفع عطش روزه دارانبرترین ها ، 1 ساعت پیشیک متخصص طب سنتی گفت: حتی خوردن ماست با یک غذای دیگری نیز به‌عنوان روهم‌خوری و مضر محسوب می‌شود چون ماست به‌طور مستقل یک غذای جداگانه است.

٤ نفر در حادثه برخورد دو پژو ٤٠٥ سوختندخبر آنلاین ، 1 ساعت پیش رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از تصادف یک دستگاه پژو 405 خبر داد و گفت: بی احتیاطی راننده یکی از پژوها،٥ نفر قربانی گرفت.

گروگان گرفتن زن و شوهر جوان به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانیخبر آنلاین ، 1 ساعت پیشتسنیم نوشت: زن و شوهر جوان به خاطر اختلاف مالی ۸۰۰ میلیون تومانی گروگان گرفته شدند.

گشت‌های مشترک تعزیرات در ایام ماه مبارک رمضان تشدید می شودشفاآنلاین ، 1 ساعت پیشبر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران، تمام گوشت‌های وارداتی گرم باید در شبکه رسمی و با قیمت ستاد تنظیم بازار توزیع شوند.

مژده لواسانی با «بهترین شکل ممکن» می‌آیدساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت 24-برنامه زنده ترکیبی «بهترین شکل ممکن» از شنبه و همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان با اجرای مژده لواسانی روی آنتن شبکه دوم می‌رود.

رنج برنجمهر ، 1 ساعت پیش

آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهانمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان گفت: تا کنون ۴ مورد بیماری تب کریمه کنگو در استان اصفهان مشاهده شده است.

استاندار کرمان از سمت خود استعفا دادفردا ، 2 ساعت پیشاستاندار کرمان استفعا خود را به وزارت کشور تقدیم کرد.

گروگان گرفتن زن و شوهر به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانیفردا ، 2 ساعت پیشزن و شوهر جوان به خاطر اختلاف مالی ۸۰۰ میلیون تومانی گروگان گرفته شدند.

باران بهاری 5 استان کشور را در برمی‌گیردتسنیم ، 2 ساعت پیشمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از رگبار باران و رعد و برق در پنج استان کشور خبرداد و گفت: طی دو روز آینده بخش‌هایی از آذربایجانها، اردبیل، گیلان و خراسان رضوی با رگبار باران، وزش باد و رعد و برق مواجه خواهند شد.

ابتکار خبر داد: لک لک سفید ایرانی نماد جدید بیماری ام اس٩صبح ، 2 ساعت پیشرییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از معضلات و پیامدهای زندگی صنعتی فاصله گرفتن از طبیعت است بنابراین سعی در کم کردن این فاصله داشته باشیم.

لک لک سفید ایرانی نماد جدید بیماری ام اسایلنا ، 2 ساعت پیشرییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از معضلات و پیامدهای زندگی صنعتی فاصله گرفتن از طبیعت است بنابراین سعی در کم کردن این فاصله داشته باشیم.

تهرانی‌ها پارسال رکورد محرومیت از گواهینامه را زدندفارس نیوز ، 2 ساعت پیشرئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: در سال ٩٥، نزدیک به ٦٥٠ گواهینامه در تهران بزرگ به دست پلیس راهور ضبط شده است.

ارتقای توانمندی های علمی ارائه کنندگان خدمات سلامت از اولویت های وزارت بهداشت استفارس نیوز ، 2 ساعت پیشمعاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به تکلیف قانونی وزارت بهداشت برای برگزاری دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی و توانمندسازی دانش آموختگان دوره های تخصصی این رشته گفت: در تنظیم آیین نامه اجرایی این قانون از نظرات صاحب‌نظران در گروه‌های مرتبط بهره‌برداری شده و مسلما برگزاری این دوره‌ها زمینه های ارتقای کیفیت خدمات در حوزه علوم آزمایشگاهی را فراهم می‌نماید.

تصادف مرگبار کامیونت با سمندعصر ایران ، 2 ساعت پیشاز 5 سرنشین خودروی سمند یک خانم در صحنه فوت شد و راننده آن که مردی 59 ساله بوده و در داخل خودرو گیر کرده بود، توسط ست هیدرولیک نیمه‌سنگین رها سازی شد و پس از فیکس و گرفتن ایوی به بیمارستان شهرستان فامنین انتقال یافت.

پیام تسلیت رییس سازمان سینمایی برای درگذشت یک تهیه‌کنندهایسنا ، 2 ساعت پیشمحمد مهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی درگذشت هنرمند سینما و تلویزیون ایران حمید آخوندی را که ازجانبازان دفاع مقدس بود را تسلیت گفت.

تشکیل کمیته مبارزه با تب کریمه کنگو در اصفهانبرترین ها ، 2 ساعت پیشمدیر کل دامپزشکی استان اصفهان گفت:‌ کمیته مبارزه با تب کریمه کنگو را در اداره کل دامپزشکی و همچنین ستاد مدیریت بحران استانداری تشکیل دادیم.

راهپیمایی قمی ها و محکومیت دستگیری شیخ قاسمبرترین ها ، 2 ساعت پیشمردم شریف قم و نمازگزاران پس از نماز جمعه این هفته قم با حضور خود در راهپیمایی, دستگیری آیت الله شیخ عیسی قاسم توسط آل خلیفه را محکوم کردند.

تظاهرات نمازگزاران شیراز در اعتراض به بازداشت آیت الله شیخ عیسی قاسمخبرگزاری دانشجو ، 2 ساعت پیش

افزایش 70 درصدی رضایت به اهدای عضوبرترین ها ، 2 ساعت پیشرئیس مرکز واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه سالانه سه تا چهار هزار نفر از موارد مرگ مغزی قابلیت اهدای عضو در کشور دارند گفت: این در حالیست که فقط یک چهارم این موارد به اهدای عضو می‌رسد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn