زلزله‌ 6 ریشتری، ترکیه را لرزاند

زلزله‌ 6 ریشتری، ترکیه را لرزاند

زلزله‌ای با قدرت بیش از 6 درجه در مقیاس ریشتر، مناطق تفریحی واقع در جنوب غرب ترکیه را لرزاند.

کمبود سهمیه یارانه دارو/ محدودیت حمایت دولت از بیماران خاص

کمبود سهمیه یارانه دارو/ محدودیت حمایت دولت از بیماران خاص

مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذاو دارو گفت: سهیمه یارانه دارو کافی نیست و بیمه‌ها باید به جای حمایت از عامه مردم و تأمین هزینه دارو‌های معمولی، هزینه دارو‌های کمیاب و گران قیمت بیماران خاص را پوشش دهند.

ضرورت شناسایی و درمان رفتارهای غیرمتعارف کودکان با تشکیل «پرونده سلامت روانی»

ضرورت شناسایی و درمان رفتارهای غیرمتعارف کودکان با تشکیل «پرونده سلامت روانی»

یک رفتارشناس و آسیب‌شناس اجتماعی با اشاره به ویژگی‌های افرادی که دست به قتل و یا تجاوز کودکان می‌زنند، گفت: از نظر رفتارشناسی احتمالا اینگونه افراد در دوران کودکی مورد آزار جنسی و یا خشونت‌های مختلف رفتاری قرار گرفته‌اند؛ اما مشکلات آنها بدون درمان و روانکاوی به شکل انباشتی از عقده‌ها در روح و ذهن آنها باقی مانده است و در دوران بزرگسالی خود را به شکل رفتارهای خشونت‌آمیز بروز می‌دهد.

مواد غذایی که باید دور آن خط بکشید!

مواد غذایی که باید دور آن خط بکشید!

مصرف گوشت های فرآوری شده، دیابت، بیماری های قلبی و سرطان را به همراه دارد.

آبیاری مزارع کاشت برنج جنوب تهران با پس آب فاضلاب/ تخلف متعدد کشاورزان در مزارع کاشت سبزی

آبیاری مزارع کاشت برنج جنوب تهران با پس آب فاضلاب/ تخلف متعدد کشاورزان در مزارع کاشت سبزی

فرماندار ویژه شهرستان ری از آبیاری بخشی از مزارع کاشت برنج جنوب تهران با پس آب فاضلاب خبرداد.

برای تصفیه خون این دمنوش را بنوشید

برای تصفیه خون این دمنوش را بنوشید

اگر ۵ تا ۱۰ گرم آویشن را در یک لیتر آبجوش دم‌کرده و با کمی عسل به بیماران مبتلا به تنگی نفس و کلیه و مثانه و درد مفاصل و سیاتیک داده شود موثر واقع خواهد شد.

زلزله 6.9 ریشتری سواحل ترکیه را لرزاند

زلزله 6.9 ریشتری سواحل ترکیه را لرزاند

مرکز زلزله نگاری آمریکا بامداد جمعه از وقوع زمین لرزه ای به قدرت 6.9 ریشتر در سواحل ترکیه خبرداد.

بوسه مرگبار +عکس

بوسه مرگبار +عکس

یک دختر ۱۸ روزه بر اثر بی‌توجهی به هشدارهای خطرناک بودن بوسیدن نوزاد جان خود را از دست داد.

پربیننده ترین عناوین

حمایت جالب از خرس‌های قطبی +عکس

فست فود یا فست فشن؟ کدام یک بیشتر ضرر دارد؟

ترافیک پرحجم در محور کرج - چالوس/ ۵ محور مواصلاتی کشور مسدود است

تعداد مردان و زنان مُسن کشور مشخص شد

اعلام بوی بدن از طریق اپلیکیشن موبایل!+عکس

شیب صعودی مصرف برق در کشور

آیا اسپینرها خطرناک هستند؟

برخورد شدید پژو ۲۰۶ با تیر چراغ برق در محور کرج - چالوس

پیکر مریم میرزاخانی در مراسمی خصوصی و در شأن ذهن زیبا تدفین شد

واقعیات مشکلات بی‌آبی در سیستان و بلوجستان

ترافیک در آزادراه تهران - پردیس

مراسم ختم مرحوم میرزاخانی

حریق کارخانه فوم در ملارد اطفاء شد

وکیل دادگستری: باید از عراق، غرامت جنگی بگیریم

هزینه سنگین امحاء پسماندهای بیمارستانی بر دوش شهرداری تهران

مفتی مسجدالحرام نگفته خون شیعه حلال است

خانواده آتنا و بررسی رویه‌های آینده

هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی فردا برگزار می‌شود

چند خاصیت بلوبری برای سلامت مغز

جزئیات برنامه پروازهای حج اعلام شد

هشدار در مورد به کارگیری اتباع بیگانه در شهرداریبرترین ها ، 45 دقیقه پیشرئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران نسبت به بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در معاونت خدمات شهری هشدار داد.

زلزله‌ 6 ریشتری، ترکیه را لرزاندبرترین ها ، 49 دقیقه پیشزلزله‌ای با قدرت بیش از 6 درجه در مقیاس ریشتر، مناطق تفریحی واقع در جنوب غرب ترکیه را لرزاند.

کمبود سهمیه یارانه دارو/ محدودیت حمایت دولت از بیماران خاصمیزان ، 1 ساعت پیشمدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذاو دارو گفت: سهیمه یارانه دارو کافی نیست و بیمه‌ها باید به جای حمایت از عامه مردم و تأمین هزینه دارو‌های معمولی، هزینه دارو‌های کمیاب و گران قیمت بیماران خاص را پوشش دهند.

ضرورت شناسایی و درمان رفتارهای غیرمتعارف کودکان با تشکیل «پرونده سلامت روانی»ایسنا ، 2 ساعت پیشیک رفتارشناس و آسیب‌شناس اجتماعی با اشاره به ویژگی‌های افرادی که دست به قتل و یا تجاوز کودکان می‌زنند، گفت: از نظر رفتارشناسی احتمالا اینگونه افراد در دوران کودکی مورد آزار جنسی و یا خشونت‌های مختلف رفتاری قرار گرفته‌اند؛ اما مشکلات آنها بدون درمان و روانکاوی به شکل انباشتی از عقده‌ها در روح و ذهن آنها باقی مانده است و در دوران بزرگسالی خود را به شکل رفتارهای خشونت‌آمیز بروز می‌دهد.

مواد غذایی که باید دور آن خط بکشید!مشرق نیوز ، 2 ساعت پیشمصرف گوشت های فرآوری شده، دیابت، بیماری های قلبی و سرطان را به همراه دارد.

آبیاری مزارع کاشت برنج جنوب تهران با پس آب فاضلاب/ تخلف متعدد کشاورزان در مزارع کاشت سبزیمیزان ، 2 ساعت پیشفرماندار ویژه شهرستان ری از آبیاری بخشی از مزارع کاشت برنج جنوب تهران با پس آب فاضلاب خبرداد.

برای تصفیه خون این دمنوش را بنوشیدمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشاگر ۵ تا ۱۰ گرم آویشن را در یک لیتر آبجوش دم‌کرده و با کمی عسل به بیماران مبتلا به تنگی نفس و کلیه و مثانه و درد مفاصل و سیاتیک داده شود موثر واقع خواهد شد.

هزینه 100 میلیاردی برای ساخت تونل ضربعلی‌زادهباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشمعاون فنی و عمران شهرداری تهران گفت: در راستای احداث تونل ضربعلی‌زاده واقع در منطقه 16 شهر تهران نزدیک به 100 میلیارد تومان هزینه شده است.

زلزله 6.9 ریشتری سواحل ترکیه را لرزاندمشرق نیوز ، 4 ساعت پیشمرکز زلزله نگاری آمریکا بامداد جمعه از وقوع زمین لرزه ای به قدرت 6.9 ریشتر در سواحل ترکیه خبرداد.

بوسه مرگبار +عکسمشرق نیوز ، 4 ساعت پیشیک دختر ۱۸ روزه بر اثر بی‌توجهی به هشدارهای خطرناک بودن بوسیدن نوزاد جان خود را از دست داد.

«نور ما» دومین الماس بزرگ دنیا+تصاویرمشرق نیوز ، 4 ساعت پیشدومین الماس بزرگ جهان به دلیل اندازه‌ آن قابل فروش نیست.

پربارشترین نقطه ایران در سال جاری کجاست؟مشرق نیوز ، 4 ساعت پیشدر سال آبی جاری (از ابتدای مهر ماه ۹۵ تاکنون) متوسط بارش های کشور ۲۲۷ میلیمتر بوده اما در این بین برخی نقاط کشور بسیار کمتر از این رقم و برخی نقاط بسیار بیشتر از این رقم بارش داشته‌اند.

ضرورت دستیابی ایران و ترکیه به زبان مشترک برای اجرای تعهدات بین‌المللیایسنا ، 5 ساعت پیشمدیر کل مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به آخرین وضعیت نامه پویش میان‌رودان به دبیر کل سازمان ملل برای توقف سدسازی‌های ترکیه روی دجله و فرات، بر ضرورت دستیابی کارشناسان کشورهای ایران و ترکیه به زبان مشترک به منظور اجرای تعهدات بین‌المللی در چارچوب کنوانسیون مقابله با بیابان‌زایی تاکید کرد.

زلزله ۶.۷ ریشتری در جنوب‌غرب ترکیهایسنا ، 5 ساعت پیشزلزله‌ای به بزرگی ۶.۷ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین جنوب غرب‌ترکیه را لرزاند.

حجاج در خیمه‌های نسوز مستقر می‌شوندمشرق نیوز ، 5 ساعت پیشخیمه‌های نسوز برای بهبود وضعیت گرمازدگی حجاج ایرانی در عربستان تهیه شد.

حریق کارخانه فوم در ملارد اطفاء شدمشرق نیوز ، 5 ساعت پیشحریق یکی از کارخانه های تولید فوم روستای «بیدگنه» بدون تلفات اطفاء شد.

ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده در محدوده طرحLEZ/اجرای حدود آلایندگی جدید از ابتدای مردادایسنا ، 7 ساعت پیشمدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با تاکید بر ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده در محدوده طرح LEZ در کلانشهرها گفت: این ممنوعیت شامل خودروهای سنگین، سبک، شخصی، عمومی و دولتی خواهد بود.

درآمد ۷٠٠ میلیون ریالی مددجویان کمیته امداد از صنعت فرش بافی/اجرای رایگان طرح‌های غربالگری سلامت برای بیش از ۱۷ هزار مددجوی تهرانیباشگاه خبرنگاران ، 7 ساعت پیشمهم ترین اخبار کمیته امداد را در هفته ای که گذشت با یک کلیک مشاهده کنید.

ادامه جستجوی مفقودان حادثه رودخانه دز به صبح موکول شدایسنا ، 7 ساعت پیشمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری دزفول گفت: به دلیل تاریکی هوا عملیات جستجو برای یافتن گردشگران اهوازی مفقود شده در رودخانه دز به صبح موکول شده است.

۲ گردشگر جان باختند/سرنوشت ۴گردشگر مشخص نیستمشرق نیوز ، 7 ساعت پیشرئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: پس از حادثه عصر پنجشنبه و غرق شدن ۲۰ گردشگر منطقه کول خرسان دزفول هنوز از سر نوشت چهار نفر خبری نیست.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn