انجام بیش از 1600 مورد آزمایش شیمایی از مخازن آب شهری کهگیلویه و بویراحمد

انجام بیش از 1600 مورد آزمایش شیمایی از مخازن آب شهری کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری بیش از یک هزار و 600 مورد آزمایش شیمیایی آب از شبکه توزیع و مخازن آب آشامیدنی شهرهای این استان انجام شده است.

همکاری شهرداری با پلیس راهور برای کاهش ترافیک اول مهر/ برنامه ریزی برای مدیریت ترافیک عصرگاهی

همکاری شهرداری با پلیس راهور برای کاهش ترافیک اول مهر/ برنامه ریزی برای مدیریت ترافیک عصرگاهی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: عوامل شهرداری برای کاهش بار ترافیکی در هفته نخست مهرماه با عوامل راهور همکاری لازم را داشته و تلاش کرده ایم با افزایش وسایل حمل و نقل عمومی مشکل تردد‌ها را برطرف کنیم.

۵ توصیه کلیدی برای مدیریتِ مطلوبِ کار و زندگی

۵ توصیه کلیدی برای مدیریتِ مطلوبِ کار و زندگی

امروزه با وجود شرایط فشرده کاری به سختی می‌توان تعادل بین زندگی شخصی و کار را به نحوی رضایت بخش حفظ کرد که همین امر در بسیاری از موارد به خستگی مفرط منجر می‌شود.

نفقه به چه صورت پرداخت می‌شود؟

نفقه به چه صورت پرداخت می‌شود؟

یکی از راه‌های پرداخت نفقه این است که زن در خانه شوهر بر حسب عرف زندگی می‌کند و هزینه زندگی از اطعام و ... را شوهر تامین می‌کند.

کارت سلامت برای خادمین و آشپزهای مساجد، الزامی است/ نظارت بر ایستگاه‌های صلواتی و آشپزخانه‌های طبخ غذا در محرم

کارت سلامت برای خادمین و آشپزهای مساجد، الزامی است/ نظارت بر ایستگاه‌های صلواتی و آشپزخانه‌های طبخ غذا در محرم

مسئول بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات گفت: ارائه کارت سلامت از جانب خادمین و آشپز‌های تکایا و مساجد الزامی است و در بازرسی‌های کارشناسان بهداشت محیط و کار بررسی می‌شود.

«شیرخشک‌های یارانه‌ای» در بساط دستفروشان

«شیرخشک‌های یارانه‌ای» در بساط دستفروشان

فروش «شیرخشک‌های یارانه‌ای» توسط دستفروشان در حاشیه خیابان شهرداری رشت و مقابل بازار بزرگ، دستمایه گزارشی می‌شود تا علت نشت قوطی‌ها به بازار آزاد که دولت آنها را رایگان در مراکز بهداشت، شیرخوارگاه‌ها، مراکز نگهداری از معلولان و ... توزیع می‌کند، را از مسوولان جویا شویم.

پیشنهادات خوشمزه برای زنگ تفریح فرزندتان

پیشنهادات خوشمزه برای زنگ تفریح فرزندتان

اگر می‌خواهید یک خوراکی وسوسه‌انگیز برای صبح درنظر بگیرید، می‌توانید نخستین گزینه را شکلات صبحانه قرار دهید؛ اما نه هر شکلات صبحانه‌ای. آستین‌ها را بالا بزنید و وارد آشپزخانه شوید.

اعداد، شمشیری دولبه برای یوزپلنگ!

اعداد، شمشیری دولبه برای یوزپلنگ!

با تلاش بسیار کمتر از امروز، ده سال پیش، طی یک سال 7-8 توله یوز دیده و ثبت می‌شد اما امروز، با تلاش و امکانات چند برابر، همان تعداد توله یوز دیده می‌شود که این شاخصی قابل تامل برای روند منفی و نگران‌کننده جمعیت یوز در ایران است.

پربیننده ترین عناوین

نخستین تفحص شورای شهر از شهرداریِ قالیباف

متناسب با فکر دشمن سلاح تولید می کنیم

ضرورت ایجاد وقف در حوزه عکس

مرگ زودرس در کمین افرادی که زیاد می‌نشینند

مشارکت مردم با نیروهای نظامی و انتظامی، اساس امنیت است

شورا از زاویه مسوولیت اجتماعی اش به حادثه پلاسکو ورود کند

ماهیگیری با استفاده از مواد سمی در خوزستان + فیلم

خطر دفن شدن در کمین مراجعان به مطب آقای پزشک +عکس

پاسخ مقام معظم رهبری به جدیدترین استفتاءها

شنای مرگ پسر 15 ساله

شهردار کرمانشاه ابقا شد

شهردار کرج : ناملایمات کرج فراوان است

دستگیری سارق خودرو و وسایل داخل خودرو با اعتراف به20 فقره سرقت درکرج

ضرورت انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل آینده ساز کشور

امام جمعه مهریز: امر به معروف در کاهش ناهنجاری های اجتماعی موثر است

تشییع پیکر شهید دفاع مقدس در کاشمر

افزایش 41 درصدی کمک های خیران زنجانی در جشن عاطفه ها

دوستداران HTC منتظر U۱۱ پلاس و امکانات ویژه اش باشند!

رئیس شورای شهر تهران: امکانات بیشتری در اختیار مدارس قرار بگیرد

وقتی راکون جلو ماشین پلیس را می‌گیرد + فیلم و عکس

انجام بیش از 1600 مورد آزمایش شیمایی از مخازن آب شهری کهگیلویه و بویراحمدایرنا ، 13 دقیقه پیشیاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری بیش از یک هزار و 600 مورد آزمایش شیمیایی آب از شبکه توزیع و مخازن آب آشامیدنی شهرهای این استان انجام شده است.

همکاری شهرداری با پلیس راهور برای کاهش ترافیک اول مهر/ برنامه ریزی برای مدیریت ترافیک عصرگاهیمیزان ، 47 دقیقه پیشمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: عوامل شهرداری برای کاهش بار ترافیکی در هفته نخست مهرماه با عوامل راهور همکاری لازم را داشته و تلاش کرده ایم با افزایش وسایل حمل و نقل عمومی مشکل تردد‌ها را برطرف کنیم.

۵ توصیه کلیدی برای مدیریتِ مطلوبِ کار و زندگیایسنا ، 51 دقیقه پیشامروزه با وجود شرایط فشرده کاری به سختی می‌توان تعادل بین زندگی شخصی و کار را به نحوی رضایت بخش حفظ کرد که همین امر در بسیاری از موارد به خستگی مفرط منجر می‌شود.

نفقه به چه صورت پرداخت می‌شود؟مشرق نیوز ، 1 ساعت پیشیکی از راه‌های پرداخت نفقه این است که زن در خانه شوهر بر حسب عرف زندگی می‌کند و هزینه زندگی از اطعام و ... را شوهر تامین می‌کند.

کارت سلامت برای خادمین و آشپزهای مساجد، الزامی است/ نظارت بر ایستگاه‌های صلواتی و آشپزخانه‌های طبخ غذا در محرممیزان ، 1 ساعت پیشمسئول بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات گفت: ارائه کارت سلامت از جانب خادمین و آشپز‌های تکایا و مساجد الزامی است و در بازرسی‌های کارشناسان بهداشت محیط و کار بررسی می‌شود.

متولد کربلای یک/ یکی بالای سرم گفت اشهدت را بگوانتخاب ، 1 ساعت پیش

«شیرخشک‌های یارانه‌ای» در بساط دستفروشانایسنا ، 1 ساعت پیشفروش «شیرخشک‌های یارانه‌ای» توسط دستفروشان در حاشیه خیابان شهرداری رشت و مقابل بازار بزرگ، دستمایه گزارشی می‌شود تا علت نشت قوطی‌ها به بازار آزاد که دولت آنها را رایگان در مراکز بهداشت، شیرخوارگاه‌ها، مراکز نگهداری از معلولان و ... توزیع می‌کند، را از مسوولان جویا شویم.

همراهی کودک، نسخه درمان اضطراب پیش از مدرسه استباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیش برای رفع بی قراری کودک پیش از شروع مدرسه، او را با خود به مدرسه ببرید و فضای داخل مدرسه را به او نشان بدهید.

پیشنهادات خوشمزه برای زنگ تفریح فرزندتانمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشاگر می‌خواهید یک خوراکی وسوسه‌انگیز برای صبح درنظر بگیرید، می‌توانید نخستین گزینه را شکلات صبحانه قرار دهید؛ اما نه هر شکلات صبحانه‌ای. آستین‌ها را بالا بزنید و وارد آشپزخانه شوید.

اعداد، شمشیری دولبه برای یوزپلنگ!تسنیم ، 2 ساعت پیشبا تلاش بسیار کمتر از امروز، ده سال پیش، طی یک سال 7-8 توله یوز دیده و ثبت می‌شد اما امروز، با تلاش و امکانات چند برابر، همان تعداد توله یوز دیده می‌شود که این شاخصی قابل تامل برای روند منفی و نگران‌کننده جمعیت یوز در ایران است.

تدابیر ویژه آتش‌نشانی برای محرم/بازرسی آتش نشانان از تکایا و مساجدایسنا ، 3 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش‌نشانی برای ایام سوگواری محرم تدابیر ویژه‌ای را اتخاذ کرده است.

پاسخ مقام معظم رهبری به جدیدترین استفتاءهاایسنا ، 4 ساعت پیشمقام معظم رهبری در پاسخ به جدیدترین استفتاءها مربوط به خواندن صیغه نذر، شرط‌بندی در تیراندازی،‌ هک کردن وای فای، پرورش حیوان مجهول المالک و ... نظرشان را اعلام کردند.

محیط زیست و سونامی بازیگرانتسنیم ، 4 ساعت پیشاینکه تا همین دو سال پیش، به ندرت یکی از هنرمندان، زمانی را صرف پرداختن به موضوعات محیط زیستی می‌کرد اما امروز محیط زیست، از جاذبه بسیاری در میان سلبریتی‌ها برخوردار شده را بدون شک باید حاصل تلاش‌‌های گسترده و موفقیت‌آمیز فعالان محیط زیست دانست.

دستاوردهای ما را گوشت قربانی نکنید!ایسنا ، 4 ساعت پیشحمید شانس گفت: انتظار جامعه هنری این است که دستاورد، تاریخ و آثارش را مانند گوشت قربانی تکه‌تکه در اختیار سازمان‌های غیرمربوط نگذارند و اجازه دهند فرهنگ مملکت، ارتباطش را با گذشته حفظ کند و امکان ساخت آینده‌اش را با ملاحظات سیاسی از دست ندهد.

گوش به فرمان خواسته های فرزندتان نباشیدباشگاه خبرنگاران ، 4 ساعت پیشوالدین باید از هر سه خواسته کودک، یکی را برآورده، دومی را به زمان بعد موکول کنند و به سومی نه بگویند.

درد دل‌های رانندگان تاکسی با «شهردار تهران»ایسنا ، 4 ساعت پیشباید «رانندگی تاکسی» را جزو مشاغل سخت قرار دهند چرا که باید در تمام فصول سال از صبح تا شب در خیابان‌ها رانندگی کنند تا هزینه زندگی را در بیاورند و حتی اگر چند روزی قصد سفر کرده و یا بیمار شوند و نتوانند کار کنند، از مزد آن روز بی‌بهره می‌ماند!

این کانال‌های تلگرامی زندگی‌تان را خراب می‌کنندمشرق نیوز ، 5 ساعت پیشزنان خانه‌داری که دستورات پخت‌وپز و سلامتی و خیاطی و خانه‌داری و حتی شوهرداری‌شان را از صفحات و کانال‌ها و گروه‌ها استخراج می‌کنند.

تفاوت مقاوم سازی در ایران و مکزیک پس از زلزلهبرترین ها ، 5 ساعت پیشزلزله بزرگ و تاریخی مکزیک موجب شد که از بیش از 20 سال قبل این کشور اقدام به مقاوم‌سازی و بازسازی سازه‌ها کند که این امر موجب کاهش تلفات در زلزله‌های اخیر این کشور شد؛ این در حالی است که به اعتقاد محققان کشور شهر زلزله‌زده بم پس از زلزله 6 ریشتری به شرایط عادی بازنگشته است و بازسازی آن نیاز به اصلاحات دارد.

قدردانی برنامه جهانی غذا از کمک های ایرانبرترین ها ، 5 ساعت پیشنماینده برنامه جهانی از کمکهای انسان دوستانه جمهوری اسلامی در مهمان شهرها قدردانی کرد و خواهان تعامل و همکاری بیشتر با وزارت کشور ایران شد.

شنای مرگ پسر 15 سالهمشرق نیوز ، 5 ساعت پیشنوجوان پانزده ساله سیریکی در دریا غرق شد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn