آمادگی راهداری عجب شیر برای اجرای طرح زمستانی

آمادگی راهداری عجب شیر برای اجرای طرح زمستانی

مراغه - ایرنا - رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عجب شیر از آمادگی این اداره برای اجرای طرح زمستانی خبر داد.

طرح زمستانه پلیس راه استان اصفهان آغاز شد

طرح زمستانه پلیس راه استان اصفهان آغاز شد

اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان از آغاز طرح زمستانه پلیس راه همزمان با فرا رسیدن فصل سرما در سطح جاده های استان خبر داد.

فعالیت 30 گروه راهداری در راه های گلستان

فعالیت 30 گروه راهداری در راه های گلستان

گرگان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت که 30 گروه راهداری در جهت ایمن سازی مسیرها و ترددها، بازنگه داشتن جاده ها به هنگام برف و یخبندان و کمک به مسافران در راه مانده در محورهای گلستان فعالیت دارند.

26 فروند بالگرد هلال احمر در خدمت ناوگان هوایی/پنج بالگرد دیگر نیاز است

26 فروند بالگرد هلال احمر در خدمت ناوگان هوایی/پنج بالگرد دیگر نیاز است

یزد - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه در حال حاضر 26 فروند بالگرد هلال احمر در ناوگان هوایی کشور خدمات ارائه می کنند گفت: به پنج فروند بالگرد دیگر نیاز است.

امام جمعه سنقر و کلیایی: راهکار رفع موانع ازدواج سبک زندگی اسلامی است

امام جمعه سنقر و کلیایی: راهکار رفع موانع ازدواج سبک زندگی اسلامی است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه سنقر و کلیایی گفت: برای رفع موانع و معضلات ازدواج جوانان، رجوع به فرهنگ دینی و سبک زندگی اسلامی مورد تاکید مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن آن ضروری است.

راه برون رفت از مشکلات مالی شهرداری بروجرد ایجاد درآمد پایدار است

راه برون رفت از مشکلات مالی شهرداری بروجرد ایجاد درآمد پایدار است

بروجرد - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهربروجرد گفت: راه برون رفت ازمشکلات مالی شهرداری این شهرستان ایجاد درآمد پایدار با ارائه راهکار و اجرای طرح های بلندمدت ومدون است.

هزینه 5 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای عمل به نیت واقف در آذرشهر

هزینه 5 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای عمل به نیت واقف در آذرشهر

تبریز - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آذرشهر از هزینه 5 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای عمل به نیت واقف برای احداث تالار احسان در این شهرستان خبر داد.

شیعیان همواره در طول تاریخ مورد تحریم واقع شده اند

شیعیان همواره در طول تاریخ مورد تحریم واقع شده اند

زنجان - ایرنا - نماینده مجلس خبرگان گفت: همان گونه اهل بیت(ع) توسط دشمنان تحریم می شدند امروز نیز پیروان اهل بیت(ع) و شیعیان مورد تحریم واقع شده اند.

پربیننده ترین عناوین

چگونه کودکی با اعتماد به نفس تربیت کنیم؟

«بیل‌ گیتس» کتاب‌های محبوبش را معرفی کرد

۱۰۰ شهر رکورددار گردشگری جهان

تربیت مدیران زن توانمند، راهکار حضور اجتماعی زنان در جامعه است

استخدام ۳۸۰۰ نیروی تحصیلکرده در اورژانس کشور

آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک ۹۶ از امروز

توضیحات مهم درباره فیش‌های عمره

سقوط بالگرد در دریاچه چیتگر

احضار بیش از 15 نفر در پرونده شهرداری/قوه قضاییه مستقلاً در حال بررسی موضوع حقوق‌های نجومی است

«چالش مانکن» از آمریکا تا اتاق زایمان ایران!/ وزارت بهداشت: این فیلم ساختگی است

اهالی یک روستا در تانزانیا خود را ایرانی می‌دانند

پلیس: توقیف 6 هزار خودرو با پلاک مخدوش

حادثه مرگبار برای یک زن در میدان آزادی

سرو صدای «چالش مانکن» در بیمارستان

یارانه ۲۲ میلیاردی برای ۶۰۰ نشریه

دو کشته در حادثه سقوط بالگرد در دریاچه چیتگر

اظهارات وزیر ارتباطات درباره اخذ مجوز کانالهای تلگرامی +صوت

معمای مومیایی ۳۲۰۰ ساله حل شد

طلا فروشان تهرانی طعمه کیلاگرها شد

بازی با آبروی گردشگری ایران در فرودگاه شیراز!

گرما به مدرسه روستایی پیشوا بازگشتآنا ، 21 دقیقه پیشوعده معاون وزیر آموزش و پرورش به دانش آموزان یک مدرسه روستایی در پیشوا که به علت نداشتن وسایل گرمایشی همراه خود پتو به کلاس درس می برند محقق شد.

تصادف‌های زنجیره ای در تهران/ مرگ یک راننده خارجی و جراحت 9 تن در حوادث رانندگی شب گذشتهآنا ، 21 دقیقه پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع تصادفات زنجیره ای شب گذشته در تهران خبر دادو گفت: بر اثر این حوادث یک نفر کشته و 9 نفر مجروح شدند.

بودجه گروه علوم اعصاب 2 برابر افزایش می‌یابد آنا ، 21 دقیقه پیشمعاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از افزایش 2 برابری بودجه گروه علوم اعصاب کشور خبر داد و گفت: هنوز تولیدات علمی ما در حوزه نوروساینس کمتر از ۱۳ درصد است که این موضوع نشان می‌دهد که در این حوزه باید خیلی بیشتر کار شود.

سارق منزل با 22 فقره سرقت به آخر خط رسید آنا ، 21 دقیقه پیش رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک سارق منزل در شیراز و کشف 22 فقره سرقت از وی خبر داد.

آمادگی راهداری عجب شیر برای اجرای طرح زمستانیایرنا ، 22 دقیقه پیشمراغه - ایرنا - رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عجب شیر از آمادگی این اداره برای اجرای طرح زمستانی خبر داد.

طرح زمستانه پلیس راه استان اصفهان آغاز شدایرنا ، 22 دقیقه پیشاصفهان - ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان از آغاز طرح زمستانه پلیس راه همزمان با فرا رسیدن فصل سرما در سطح جاده های استان خبر داد.

فعالیت 30 گروه راهداری در راه های گلستانایرنا ، 22 دقیقه پیشگرگان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت که 30 گروه راهداری در جهت ایمن سازی مسیرها و ترددها، بازنگه داشتن جاده ها به هنگام برف و یخبندان و کمک به مسافران در راه مانده در محورهای گلستان فعالیت دارند.

26 فروند بالگرد هلال احمر در خدمت ناوگان هوایی/پنج بالگرد دیگر نیاز استایرنا ، 22 دقیقه پیشیزد - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه در حال حاضر 26 فروند بالگرد هلال احمر در ناوگان هوایی کشور خدمات ارائه می کنند گفت: به پنج فروند بالگرد دیگر نیاز است.

امام جمعه سنقر و کلیایی: راهکار رفع موانع ازدواج سبک زندگی اسلامی استایرنا ، 22 دقیقه پیشکرمانشاه- ایرنا- امام جمعه سنقر و کلیایی گفت: برای رفع موانع و معضلات ازدواج جوانان، رجوع به فرهنگ دینی و سبک زندگی اسلامی مورد تاکید مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن آن ضروری است.

راه برون رفت از مشکلات مالی شهرداری بروجرد ایجاد درآمد پایدار استایرنا ، 22 دقیقه پیشبروجرد - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهربروجرد گفت: راه برون رفت ازمشکلات مالی شهرداری این شهرستان ایجاد درآمد پایدار با ارائه راهکار و اجرای طرح های بلندمدت ومدون است.

هزینه 5 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای عمل به نیت واقف در آذرشهرایرنا ، 22 دقیقه پیشتبریز - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آذرشهر از هزینه 5 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای عمل به نیت واقف برای احداث تالار احسان در این شهرستان خبر داد.

شیعیان همواره در طول تاریخ مورد تحریم واقع شده اندایرنا ، 22 دقیقه پیشزنجان - ایرنا - نماینده مجلس خبرگان گفت: همان گونه اهل بیت(ع) توسط دشمنان تحریم می شدند امروز نیز پیروان اهل بیت(ع) و شیعیان مورد تحریم واقع شده اند.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران : دولت یازدهم ، مظلوم ترین دولت در کشور استایرنا ، 22 دقیقه پیشساری - ایرنا - دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت : دولت یازدهم مظلوم ترین دولت در کشور است که با وجود جفاهایی که می شود ، دست از تلاش برای حل مشکلات بر نداشته است .

احتمال بارش خفیف برف در ارتفاعات مناطق کوهستانی استان ایلامایرنا ، 22 دقیقه پیشایلام - ایرنا - رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: بررسی نقشه های همدیدی نشان می دهد که برای اواخر وقت امروز (پنجشنبه) احتمال بارش های پراکنده در مناطق مختلف این استان وجود دارد که در ارتفاعات و مناطق کوهستانی شمال استان به صورت بارش خفیف برف است.

رنگی‌ترین مبارزه علیه خشونت/ گفتگو با چند دختر و پسر درباره روز منع خشونت علیه زنانخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیششرق نوشت: «خشونت علیه زنان و دختران، یک نقض حقوق‌‌بشری و مانع جدی برای توسعه پایدار است. هزینه‌های آن در مقیاس بزرگ، سبب تحمیل مضرات زیادی در جامعه و اقتصاد می‌شود. دنیا توان پرداخت این هزینه را ندارد». این جملات بخشی از گفته‌های بان کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل، درباره کارزاری است که این روزها خیلی‌ها آن را با رنگ نارنجی‌اش می‌شناسند...

گفت و گو با کارگر شرکت واحد که جلوی شورای شهر کتک خورد/ خانواده شهیدم، ۱۴ ماه جبهه رفته‌امخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیششهروند نوشت: «ایرج فدایی» را کسی به اسم نمی‌شناسد، عکسش را با چشمانی گریان و صورتی تکیده اما این روزها خیلی‌ها دیده و در شبکه‌های اجتماعی دست به دست کرده و البته تکان خورده اند...

عامل ترافیک سنگین شبانه دو هفته گذشته؛ افزایش ساعت زوج و فردخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشایسنا نوشت: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت ترافیک این شب‌های پایتخت گلایه کرد و از پلیس راهور خواست تا چاره ای برای حل این مشکل بیندیشد.

زعفران‌های تقلبی در مترو/ از دستفروش ها نخرید خبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشایسنا نوشت: کارشناس اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: مصرف کنندگان برای اطمینان از سلامت زعفران، باید آن را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنند و به مشخصات برچسب که شامل تاریخ تولید، انقضاء، پروانه ساخت، آدرس واحد تولیدی همراه با شماره تماس و آرم سازمان غذا و دارو است، دقت کنند.

حضور یگان حفاظت میراث فرهنگی در ۳۲ هزار مکان تاریخخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشمهر نوشت: جانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به پشتوانه غنی میراث فرهنگی کشور و وجود ۳۲ هزار مکان تاریخی ثبت شده در این حوزه، بر مسئولیت سنگین یگان حفاظت میراث فرهنگی تاکید کرد.

بارش برف و باران و مه گرفتگی در جاده‌های ۴ استانخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌های مو‌اصلاتی کشور پرداخت.

سخنرانی آملی لاریجانی در اجلاس نماز: دنیای امروز تشنه معنویت استخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشایرنا نوشت: رئیس قوه قضائیه گفت که بحث نماز در روزگار ما در شرایط خاصی که در کشور، منطقه و جهان حاکم است، بحث بسیار مهمی است و امروز دنیا تشنه معنویت است.

ساخت و سازهای غیر قانونی در اراضی عباس آباد/مجوز شهرداری به بانک مرکزی برای ساخت زیرگذرخبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعدادی از نهادها و سازمان ها از جمله بانک مرکزی و بنیاد مستضعفان ساخت و سازهایی در اراضی عباس آباد انجام داده اند که با مصوبات شورا مغایرت دارد.

وزارتخانه معلمان و فرهنگیان در سال ۹۶ چگونه بودجه می‌گیرد؟خبر آنلاین ، 30 دقیقه پیشایسنا نوشت: بودجه پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۶، ۳۱ هزار و ۶۸۱ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان است که در مقایسه با بودجه حدود ۳۰ هزار میلیارد تومانی سال جاری حکایت از رشد حدود ۱۰ درصدی دارد.

تصاویر:بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز تراز ، 30 دقیقه پیشتراز: بيست و پنجمين اجلاس سراسری نماز با محوريت نماز و كاهش آسيب های اجتماعی با حضور رئيس قوه قضائيه در سالن همايش موسسه امام خمينی (ره) استان البرز آغاز شد.

کاهش عفونت های تنفسی در سالمندان با مصرف ویتامین Dایسکانیوز ، 31 دقیقه پیشمحققان دانشگاه کلورادو دریافته اند دوز بالای ویتامین D موجب کاهش بروز بیماری تنفسی حاد در افراد مسن می شود.

افزایش 7میلیون پلاک به ظرفیت پلاک خودروهای تهران/پلاک های امانی واگذار نمی شوندایسکانیوز ، 31 دقیقه پیشمعاون فنی و مهندسی پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با افزایش شماره گذاری پلاک خودروهای تهران با 9 کد ، 7 میلیون پلاک به ظرفیت های پلاک خودروهای پایتخت افزوده شد.

ذکر خاطرات مادر دانشجوی شهید مدافع حرم در روز دانشجوایسکانیوز ، 31 دقیقه پیشروز 16 آذر روز دانشجو پدر و مادر دانشجوی شهید مدافع حرم این واحد دانشگاهی شهید حسین مشتاقی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با داریوش خادمی شورمستی رئیس واحد سوادکوه دیدار و گفتگو کردند.

نظامیان کشورها برای رعایت حقوق بشردوستانه در جنگ آموزش ببینندایسکانیوز ، 31 دقیقه پیشمشاور حقوقی کمیته بین المللی صلیب سرخ جهانی گفت: قوانین بشردوستانه بیشتر در جهت حمایت از گروه ها و افراد در مخاصمات است و باید نیروهای نظامی را در همه کشورها برای احترام به حقوق بشردستانه آموزش دهیم تا این قوانین حقوق بشری به درستی رعایت شود.

ساخت و سازها در اراضی عباس آباد با مصوبات شورا مغایرت دارد/ شهرداری تهران به بانک مرکزی مجوز ساخت زیرگذر داده است ایسکانیوز ، 32 دقیقه پیشرئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعدادی از نهادها و سازمان ها از جمله بانک مرکزی و بنیاد مستضعفان ساخت و سازهایی در اراضی عباس آباد انجام داده اند که با مصوبات شورا مغایرت دارد.

تراز دریاچه ارومیه کاهش یافته است/ کاهش 40 درصدی بارش‌ها در آذربایجان‌شرقیفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی از کاهش 40 درصدی بارش‌ها در استان خبر داد و گفت: تراز دریاچه ارومیه کاهش یافته است.

گیاه‌خواری بهترین روش تغذیه برای گروه سنی کودکان و سالمندانفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشرژیم گیاه‌خواری به دلیل نداشتن مواد غذایی شیرین و شور برای افراد مسن و کودکان بسیار مفید است و آنها را از ابتلا به بیماری‌های قلبی و چاقی دور نگه می‌دارد.

کشف باکتری فسیل شده مربوط به 2.5 میلیارد سال قبلفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشاین باکتری‌ها دو میلیارد سال پیش از آنکه گیاهان و درختان روی کره زمین به وجود آیند، زندگی می‌کرده‌اند.

کاهش چشمگیر مرگ زودرس با ورزش دو و میدانیفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشقرار گرفتن ورزش در برنامه‌های روزانه بیماری‌های مختلفی هم‌چون فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی، سکته مغزی و انواع سرطان‌ها را از افراد جامعه دور می‌کند.

راه‌های تشخیص زودرس سرطان سینه/ ضرورت غربالگری جهت پیشگیری از ابتلا به سرطانفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشفوق تخصص جراحی سینه با اشاره به راه‌های تشخیص زودرس سرطان سینه گفت: تنها روشی که تشخیص این سرطان را قطعی می‌کند نمونه‌برداری یا بیوپسی است.

کشف بیش از 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در ایرانشهرفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشفرمانده انتظامی ایرانشهر از کشف 24 هزار و 700 لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 6 قاچاقچی در این زمینه خبر داد.

نقش مستقیم‌ چند‌ نفر از کارکنان راه‌آهن در سانحه هفت‌‌خوان‌/‌ امدادرسانی در حدانتظار نبودفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشکمیسیون عالی سوانح راه‌آهن اعلام کرد: پس از بررسی‌ کارکرد سیستم کنترل اتوماتیک قطار، اطمینا‌ن حاصل‌ شد در سانحه هفت خوان تعدادی از کارکنان راه‌آهن شمال‌شرق(۱) مستقیم نقش داشته‌اند.

واگذاری اردوگاه‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصیفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری اردوگاه‌های گردشگری استان به بخش خصوصی خبر داد و گفت: مزایده واگذاری تعدادی از این اردوگاه‌ها برگزار شده است.

«نیکدل» مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان شدفارس نیوز ، 32 دقیقه پیش«مهدی نیکدل» به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد.

دو حادثه رانندگی و ۴ مصدوم/تصادف زنجیره‌ای ده خودروفارس نیوز ، 32 دقیقه پیشدو حادثه رانندگی جداگانه و برخورد چنددستگاه خودرو سواری و کامیونت در بزرگراه لشکری در اولین ساعات بامداد امروز باعث مصدومیت یک راننده و همچنین سه کارگر پیمانکار شهرداری در کنار بزرگراه شد.

افزایش شماره‌گذاری پلاک خودروهای تهران با ۹ کد/ پلاک‌های امانی واگذار نمی‌شوندخبرگزاری دانشجو ، 33 دقیقه پیش معاون فنی و مهندسی پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با افزایش شماره‌گذاری پلاک خودروهای تهران با ۹ کد، ۷ میلیون پلاک به ظرفیت‌های پلاک خودروهای پایتخت افزوده شد.

رئیس قوه قضائیه: از امروز برای اجرای نماز در محیط کار انگیزه قوی‌تر داشته باشیمخبرگزاری دانشجو ، 33 دقیقه پیش رئیس قوه قضائیه گفت که بحث نماز در روزگار ما در شرایط خاصی که در کشور، منطقه و جهان حاکم است، بحث بسیار مهمی است و امروز دنیا تشنه معنویت است.

افزایش آلاینده‌های جوی با شاخص ۱۰۵/ کیفیت هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس خبرگزاری دانشجو ، 33 دقیقه پیش معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: کیفیت هوای تهران با توجه به افزایش آلاینده‌های جوی و با شاخص ۱۰۵ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

اطلاعایه کمیسیون عالی سوانح راهن: امدادرسانی ضعیف در حادثه 2 قطارعصر ایران ، 41 دقیقه پیش

بارش برف و باران در جاده‌های 4 استانبرترین ها ، 41 دقیقه پیشرئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌های مو‌اصلاتی کشور پرداخت.

مرگ راننده خارجی در واژگونی تریلر در اتوبان فتحفردا ، 44 دقیقه پیشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی تریلر متعلق به یکی از کشورهای همسایه در بزرگراه فتح، خبر دادد و گفت: در این حادثه راننده خارجی در دم جان باخت.

قرض از کشورهای خارجی، نسخه جدید کلانتری برای احیای دریاچه ارومیهتسنیم ، 46 دقیقه پیشآیا دولت بهای شعار انتخاباتی خود را صریحا با اعتراف به عدم امکان ادامه طرح احیای دریاچه ارومیه خواهد پرداخت یا با تخصیص بخشی از اعتبار مورد درخواست ستاد احیای دریاچه ارومیه، لکه سیاه "بدقولی" را از کارنامه خود دور نگه خواهد داشت؟

سامرا به چه معناست؟فردا ، 46 دقیقه پیشحضرت امام هادی و امام حسن عسگری (ع) بخاطر شرایطی که داشتند همه کس را نمی توانستند بپذیرند. لذا ارتباط آن حضرت با شیعیان با نامه ها صورت می گرفت و نامه ها رد و بدل می شد.

‌ نمایشگاه‌ ترافیکهمشهری آنلاین ، 47 دقیقه پیش‌شهردار تهراندر حاشیه نشست با شورایاری‌ها و مدیران محله‌های منطقه ۱۲ به مسئله برگزاری نمایشگاه‌ها در داخل تهران اشاره کرد و گفت: مراجع ذی‌ربط باید از برگزاری نمایشگاه در شهر تهران جلوگیری کرده و نمایشگاه‌هایی با بیش از ۲۰۰ هزار مراجعه‌کننده را به‌دلیل تبعات ترافیکی و آلودگی‌های زیست‌محیطی حتما در شهر آفتاب برگزار کنند.

تست رایگان وسایل گرمایشی از سوی‌آتش‌نشانانهمشهری آنلاین ، 47 دقیقه پیشمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح سالم بودن و ایمنی وسایل گرمایشی و بخاری در فصل سرد و نیمه دوم سال به‌صورت رایگان گفت: اگر شهروندان نیاز داشتندکه آتش‌نشانان از محل مسکونی یا اداری‌شان بازدید و ایمنی وسایل گرمایشی را کنترل کنند، با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و نسبت به رفع مشکل خود اقدام کنند.

روزهای ناخوش دریاچه ارومیه؛نه باران در راه است نه اعتبار!همشهری آنلاین ، 47 دقیقه پیشاحیای دریاچه ارومیه که گمان می‌رفت براساس راهکارهای مصوب گام‌به‌گام پیش برود اکنون با چالش‌های جدی مواجه است؛ هرچند مشکل عدم‌تأمین اعتبار بزرگ‌ترین مانع احیای دریاچه ارومیه است حالا اما کاهش بارندگی هم به مشکلات دریاچه افزوده شده است.

شهردار تهران: نباید مجوزی برای برگزاری نمایشگاه در داخل شهر صادر شودهمشهری آنلاین ، 47 دقیقه پیشهمشهری آنلاین: شهردار تهران با اشاره به عبور خطوط متروی در حال ساخت از منطقه ۱۲، از تکمیل خطوط متروی این منطقه تا پایان سال خبر داد.

گزارش جالب از هدایای مردم به جبهه هاتراز ، 50 دقیقه پیشتراز: 18آذر سال66، گزارش شگفت انگیز از هدایای مردم در دیدار با رئیس جمهور وقت ( آیت الله خامنه‌ای) برای کمک به جبهه ها.

ترافیک این شب‌های تهران دردسر ساز شدبرترین ها ، 56 دقیقه پیشعضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت ترافیک این شب‌های پایتخت گلایه کرد و از پلیس راهور خواست تا چاره ای برای حل این مشکل بیندیشد.

بازگشت هوای ناسالم به تهرانبرترین ها ، 1 ساعت پیشکیفیت هوای امروز تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است.

لحاظ کردن اعتبارات کافی برای پیشگیری از شیوع آنفلوآنزای مرغیایسنا ، 1 ساعت پیشرئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سازمان مدیریت بحران کشور فقط 21 بالگرد در اختیار دارد که در قبال این حجم از حادثه در کشور کافی نیست.

وجود 32 هزار مکان تاریخی ثبت شده در کشوربرترین ها ، 1 ساعت پیشجانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به پشتوانه غنی میراث فرهنگی کشور و وجود ۳۲ هزار مکان تاریخی ثبت شده در این حوزه، بر مسئولیت سنگین یگان حفاظت میراث فرهنگی تاکید کرد.

عزم جدی وزارت بهداشت در اجرای طرح تحول در آموزشایسنا ، 1 ساعت پیشوزیر بهداشت تحول آموزش را رکن اساسی تحول در سلامت دانست و گفت، بیش از یک سال از عمر اجرای طرح تحول در آموزش پزشکی می‌گذرد که قدم‌های بسیار موفقی در این زمینه برداشته شده است.

بارش باران و برف در تهران از فردا / کاهش 10 درجه‌ای دما در شمال شرق کشورایسنا ، 1 ساعت پیشمدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش 10 درجه‌ای دما در شمال شرق کشور طی روزهای جمعه تا یکشنبه خبر داد و بارش برف و باران را برای روز آینده در تهران پیش‌بینی کرد.

چالش مانکن که از چهره های مشهور تا افراد عادی را سر جا خشک می کند! + تصاویرساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت 24-امروزه با رشد شبکه های مجازی و قوی تر شدن ارتباطات این چنینی تمام قشرهای جامعه درگیر فعالیتها و رفتارهایی شده اند که گاه هیچ ارتباطی با شخصیت واقعیشان ندارد.

دانشگاه های علمی کاربردی در رأس پرآسیب ترین دانشگاه های کشور/ ویکی معارف راه اندازی می شودمیزان ، 1 ساعت پیشمعاون آموزش و پژوهش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: پس از آسیب شناسی دانشگاه های کشور مشخص شد دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کمترین آسیب و دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی و غیر انتفاعی در رأس آسیب ها قرار دارند.

رزمایش پدافند غیرعامل - مشهد‎ایسنا ، 1 ساعت پیشصبح امروز (پنج شنبه) رزمایش پدافند غیرعامل یادبود شهید جهانی در دبیرستان سعدی مشهد برگزار شد.

تدوین 30 برنامه مدیریتی بحران آب در بخش کشاورزیباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشمعاون وزیر کشاورزی از تدوین 30 برنامه مدیریتی بحران آب در بخش کشاورزی خبر داد.

کویت: امیر به نامه ایران پاسخ خواهد دادصدای ایران ، 1 ساعت پیش

نماز درمان دردهای عمده‏ ‌فردی و اجتماعی ا‌ست/همه در مسئولیت اقامه نماز شریکیم تراز ، 1 ساعت پیشتراز: رهبر معظم انقلاب در پیامی به اجلاس سراسری نماز در استان البرز تأکید کردند که نماز دری گشوده بر روی آحاد ملت است که از آن می‏‌توان به هدایت و رحمت خداوند رسید.

فاطمه معتمدآریا در کنسرت یکی از بزرگان موسیقی+تصویرصدای ایران ، 1 ساعت پیش

ورود سامانه بارشي به کشورآریا ، 1 ساعت پیشخبرگزاري آريا-سامانه بارشي از شمال و شمال غرب امروز وارد کشور مي شود.

توقف انتقال غیرقانونی پیکره تاریخی از سمنانبرترین ها ، 1 ساعت پیشمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: مجسمه فيل و پيكره تاريخي ايرانی كه به صورت غيرقانونی در حال انتقال بودند، در سمنان كشف و به اداره ميراث فرهنگی ارائه شدند.

انتخاب ربیعی به عنوان رئیس نشست بین المللی کارتابناک ، 1 ساعت پیش

دولت حمایت از مولفان را وظیفه خود می‌داندایسنا ، 1 ساعت پیشمدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه این وزارتخانه خود را موظف به پاسداشت مقام اهل فکر و اندیشه می‌داند گفت: دولت تدبیر و امید تجلیل و حمایت از مولفان و صاحبان آثار را وظیفه و رسالت خود می‌داند.

شلیک پلیس به دانش آموز شرور مدرسه +تصاویرفردا ، 1 ساعت پیشاین دانش آموز در درگیری با همکلاسی اش وی را با استفاده از یک چاقو شدیدا مجروح کرده بود.

شب تصادفات مرگبار و زنجیره‌ای در تهرانفردا ، 1 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع تصادفات زنجیره ای و مرگبار در پایتخت خبر داد.

بیش از 290 رهبر مسلمان در نامه ای به ترامپ از حقوق قانونی مسلمانان آمریکا دفاع کردندعصر ایران ، 1 ساعت پیش

پیام رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسری نمازصدای ایران ، 1 ساعت پیشحضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز در استان البرز تاکید کردند که نماز، دری گشوده بر روی آحاد ملت است که از آن می‏توان به هدایت و رحمت خداوند رسید و زندگی را در سمت و سوی درست و سرشار از خیر و برکت قرار داد.

وزارت خارجه آمریکا: به نفع همه ما است که برجام را حفظ کنیمعصر ایران ، 1 ساعت پیش

اتوبوس داخل شهری تهران جان یک خانم 35 ساله را گرفتعصر ایران ، 1 ساعت پیش

گزارش کمیسیون سوانح راه‌‌آهن درباره حادثه هفت خوانفرارو ، 1 ساعت پیش

سرمایه گذاری کویت برای حل معضل ریزگردهاعصر ایران ، 1 ساعت پیش

کرمان لرزیدبرترین ها ، 1 ساعت پیشزمین لرزه ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر صبح امروز فهرج کرمان را لرزاند.

برگزاری دومین سمپوزیوم ژنتیک و سلول های بنیادیمیزان ، 1 ساعت پیشدومین سمپوزیوم ژنتیک سلول های بنیادی صبح امروز در دانشگاه شهید بهشتی آغاز به کار کرده است.

شکار کبوتر ممنوع شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشفرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شکار کبوتر به دلیل شیوع آنفولانزای پرندگان در کشور ممنوع و در اصفهان نیز هیچ مجوز شکاری صادر نشده است.

اولین سفر یک نخست وزیر ژاپن به پرل هاربر آمریکاعصر ایران ، 1 ساعت پیش

تاکید بر گسترش همکاری‌های نمایشگاه کتاب تهران و قطرایسنا ، 1 ساعت پیشدر دیدار مسئولان ایرانی و قطری، طرفین بر افزایش و گسترش همکاری‌های نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و قطر تاکید کردند.

واردات ماهانه یک میلیون و 300 هزار گوشی موبایل قاچاق به کشورباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشرئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی و لوازم جانبی شهر تهران از واردات ماهانه حدود یک میلیون و 300 هزار گوشی موبایل به داخل کشور از مبادی غیر قانونی خبر داد.

پیام مدیرعامل تأمین اجتماعی به مناسبت برگزاری سومین المپیاد ورزشی بازنشستگانشفاآنلاین ، 1 ساعت پیشمدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: وظیفه هر نظام بازنشستگی و بیمه اجتماعی، علاوه بر فراهم آوردن شرایط مناسب معیشتی، اقتصادی و درمانی، ایجاد فضا و بستری است که هر بازنشسته بتواند در دوران بازنشستگی، حضوری فعال و پویا در خانواده و جامعه داشته و از ثمره سالیان کار و تلاش خویش، به خوبی بهره‌مند شود.

کولاک برف‌ در جاده‌‌های کوهستانی شمال‌فردا ، 1 ساعت پیشاز بعدازظهر امروز پنجشنبه تا صبح جمعه، بارش برف در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی البرز و استان‌های گیلان، مازندران و گلستان سبب محدودیت دید می‌شود و ‌کولاک و مه غلیظ موجب اختلال در عبور از این نقاط ‌خواهد شد.

طرح آمایش در سلامت باید توسعه پیدا کند/ مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی سلامت افزایش یابدایسنا ، 1 ساعت پیشمعاون آموزشی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه یک تا سه درصد درآمدهای اختصاصی دانشگاه‌های علوم پزشکی به بحث آموزش اختصاص دارد، گفت: در آینده نزدیک بودجه چند هزار میلیارد تومانی به دانشگاه‌ها تخصیص می‌یابد که امیدواریم معاونت‌های آموزشی سهم خود را از این درآمدهای اختصاصی دریافت کنند.

هزینه خدمات درمانی در ایران از متوسط جهانی پایین‌تر استایسنا ، 1 ساعت پیشمعاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفـت: مشکل ساختاری که در نظام بیمه‌ای ما وجود دارد این است که ما به‌جای صنعت بیمه با صندوق‌های بیمه مواجه هستیم.

هوای تهران برای حساس‌ها ناسالم شدفرارو ، 1 ساعت پیشمعاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: هوای امروز تهران برای گروه‌های حساس ناسالم است.

کامیون، موتورسوار را زیر گرفتباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشرئیس پلیس راه استان قم از برخورد مرگبار کامیون با موتور در جاده قدیم قم - تهران خبر داد.

سؤال احمدرضا درویش از رئیس‌جمهورایسنا ، 1 ساعت پیشاحمدرضا درویش صریحاً رئیس‌جمهوری را مورد پرسش قرار داد و گفت: چطور شد که از توقف نمایش «رستاخیز» ۱۶ ماه می‌گذرد اما دولت جمهوری اسلامی ایران با دو وزیر فرهنگ نتوانست مشکل آن را حل کند؟

درخواست یک میلیارد دلار برای احیای زاینده رودبرترین ها ، 1 ساعت پیشمجمع نمایندگان استان اصفهان در نامه‌ای به رییس جمهوری اسلامی ایران، برداشت مبلغ یک میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای احیای زاینده رود و تالاب گاوخونی را خواستار شدند.

دستور عجیب بنیاد شهید: به خانواده «شهدای منا» بلیت نیم بها ندهید! +سندمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشبر اساس دستور بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت های هواپیمایی، خانواده های شهدای منا شامل تسهیلات بلیط نیم بها نمی شوند.

سوال جالب فرزند شهيد مدافع حرم از رهبر انقلابتراز ، 2 ساعت پیشتراز: یکی از حاشیه‌های جالب دیدار خانواده شهدای مدافع حرم با رهبر انقلاب سوال جالب یک فرزند شهید از رهبر انقلاب است.

بارش برف و باران از امروزمیزان ، 2 ساعت پیشکارشناس هواشناسی از ورود سامانه بارشی برف و باران از شمال و شمال غرب کشور در امروز 18 آذرماه خبر داد.

شب تصادفات مرگبار و زنجیره ای در تهران/ یک کشته و نه مجروح و تصادف زنجیره ای ده خودروساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24- سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع تصادفات زنجیره ای و مرگبار در پایتخت خبر داد.

خبر خوش حج و زیارت به زائران عتبات و عالیات تراز ، 2 ساعت پیشتراز: رئیس سازمان حج و زیارت از فراهم شدن بسته های سفر هوایی به عتبات عالیات بعد از مراسم اربعین حسینی خبر داد.

هوای تهران برای "حساس‌ها" ناسالم شدایسنا ، 2 ساعت پیشمعاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: هوای امروز تهران برای گروه‌های حساس ناسالم است.

انتقاد از اعمال نفوذ زیاد در پرونده‌های مهم استان البرزتسنیم ، 2 ساعت پیشرئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در پرونده‌های مهم استان البرز اعمال نفوذ زیاد می‌شود، افزود: باید از دستگاه قضا حمایت شود تا فشارها شکسته شود.

ایجاد 20 غرفه جایگاه تک محصولی مرکبات در میادین میوه وتره بار شهرداری تهرانآنا ، 2 ساعت پیش20 غرغه جایگاه تک محصولی ویژه عرضه مرکبات به درخواست استانداری مازندران درمیادین وبازارهای میوه وتره بار شهرداری تهران ایجادشد.

بازسازی ۲.۵ میلیون مترمربع فضای بیمارستانی در کشورآنا ، 2 ساعت پیشمدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر ساخت ۱۰ سلامتکده در دستور کار قرار گرفته که می تواند در بحث درمان و طب سنتی بسیار اثرگذار باشد.

بازگشت هوای ناسالم به تهران+ نمودار آنا ، 2 ساعت پیشهوای تهران در وضعیت سالم قرار گرفته است.

تصادف زنجیره ای کامیون با 9 خودرو در جاده شهید لشکری/ زنده ماندن سرنشینان به یک معجزه شبیه بودباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: خوشبختانه در تصادف شدید زنجیره ای یک کامیون با 9 خودروی سواری فوتی نداشته ایم.

سه محموله کالای قاچاق در گچساران توقیف شدایرنا ، 2 ساعت پیشگچساران- ایرنا- فرمانده انتظامی گچساران گفت: سه محموله کالای قاچاق به ارزش 215 میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.

تشیع ﭘﯿﮑﺮ 11 ﺷﻬﯿﺪ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺣﻠﻪ در اهوازایرنا ، 2 ساعت پیشاهواز-ایرنا- پیکرهای پاک 11 شهید عملیات تروریستی حله عراق صبح پنج شنبه همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) دراهواز تشییع شد.

سازمان آتش نشانی بروجرد نیازمند نردبان هیدرولیکی استایرنا ، 2 ساعت پیشبروجرد - ایرنا - معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد گفت: با توجه به افزایش آپارتمان سازی این نهاد خدمات رسان برای تسریع در امداد رسانی مواقع بحران در ساختمان های بلند نیازمند نردبان هیدرولیکی است.

برخورد خودرو با ستون برق/ 2 خودرو در مشهد طعمه حریق شدندایرنا ، 2 ساعت پیشمشهد- ایرنا- افسرنگهیان سازمان آتش نشانی مشهد گفت: یک دستگاه خودرو در این شهر به ستون برق برخورد کرد و راننده درون کابین آن محبوس شد.

جوان بجنوردی در مسابقات هوش برتر 500 میلیون ریال برنده شدایرنا ، 2 ساعت پیشبجنورد- ایرنا- روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی اعلام کرد: محمد محرابی جوان نخبه در مسابقات هوش برتر شبکه نسیم برنده جایزه 500 میلیون ریالی شد.

فرماندار سرپل ذهاب: امنیت مهم ترین عامل برای ایجاد توسعه استایرنا ، 2 ساعت پیشقصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: امنیت مهم ترین عامل برای ایجاد توسعه است که باید آن را در سطح عالی مورد توجه قرار داد.

یادواره شهدای طلبه وروحانی درشهرضا برگزارشدایرنا ، 2 ساعت پیششهرضا, اصفهان – ایرنا- یادواره شهدای طلبه وروحانی شهرستان شهرضا شامگاه چهارشنبه در این خطه برگزارشد.

اینجا همه خالق زیبایی اند...ایرنا ، 2 ساعت پیشسنندج- ایرنا- پریا دختری خنده رو و پر انرژی کنار میز ورک شاپ نمایشگاه نشسته و با دستان توانمند خود مشغول ساخت اثری هنری بوده و هنگام کار تمام دنیای بیرون از نمایشگاه را فراموش و به دنبال خلق زیبایی ها با احساساتی دخترانه است.

شکار پرندگان در آذربایجان شرقی ممنوع شدایرنا ، 2 ساعت پیشتبریز - ایرنا - اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای، هر گونه شکار پرندگان وحشی در این استان را ممنوع اعلام کرد.

سه سانحه رانندگی در جاده مخصوص کرج یک کشته و 4 مصدوم برجا گذاشتایرنا ، 2 ساعت پیشتهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: وقوع 3 سانحه رانندگی که بامداد امروز در جاده مخصوص کرج روی داد، منجر به مرگ یک نفر و مصدومیت 4 نفر دیگر شد.

شهری که با اخبار دروغین به نفع ترامپ ثروتمند شدصدای ایران ، 2 ساعت پیش

نظر یک مسوول درخصوص «توافقنامه پاریس»ایسنا ، 2 ساعت پیشبنابر اظهارات رئیس مرکز امور بین الملل و کنوانسیون‌های سازمان حفاظت محیط زیست توافقنامه پاریس با سیاست‌های کلی نظام در بخش انرژی، برنامه پنجم و ششم توسعه و منافع ملی همسو است.

روزی که عراق متجاوز شناخته شدایسنا ، 2 ساعت پیشامروز پنجشنبه سالروز شکست سیاسی رژیم بعث عراق در جریان جنگ‌تحمیلی با معرفی این کشور به عنوان مسئول و آغازگر جنگ‌تحمیلی از سوی سازمان ملل در سال 1370 است.

واژگونی خودرو یک کشته و 2 زخمی به جای گذاشتساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24-واژگونی خودروی پیکان در مسیر سقز – مریوان یک کشته و 2 زخمی بر جای گذاشت.

لزوم توسعه دروس مرتبط با معارف در دانشگاه های علوم پزشکی/تأمین منابع مالی برای دانشگاه های علوم پزشکی از طریق صندوق توسعه ملی/ اتمام اعتباربخشی دانشگاه ها تا پایان سال جاریمیزان ، 2 ساعت پیشمحمدباقر لاریجانی در نشست معاونین و مدیران آموزشی تحصیلات تکمیلی و معارف اسلامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: ارائه دروس معارف یکی ازتجربیات جدید ایران در رابطه با دروس ارائه شده در دانشگاه ها است.

هزینه‌ داروهای "سرطانی" خانواده‌ها را گرفتار می‌کند/ تولید داروی ایرانی همطراز اروپاییتسنیم ، 2 ساعت پیشیک مدیر شرکت داروسازی ایرانی با اشاره اینکه تبدیل فرمول به دارو بسیار هزینه‌بر و سخت است، گفت: هزینه‌ داروهای "سرطانی" خانواده‌ها را گرفتار می‌کند، بنابراین تولید داروهای گرانقیمت همطراز کیفیت داروی اروپایی به‌مانند داروهای سرطانی با این هدف است.

شلیک بی صدا قتل مـرد آهـن فروش را رقم زدصدای ایران ، 2 ساعت پیش

پنج‌شنبه خلوت جاده چالوس +تصاویرفردا ، 2 ساعت پیشبر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در برخی مقاطع مسیر مواصلاتی چالوس ترافیک سنگین یا نیمه سنگین گزارش شده است.

صفر پولمان کجا رفت؟! تراز ، 2 ساعت پیشتراز: براساس تصویب هیأت وزیران، با حذف یک صفر، واحد پول ایران، تومان و برابر با 10ریال ‏تعیین شد.

آغاز امتحانات ترم دانشگاه های پیام نور از 3 خرداد ماه/ تسهیلات ویژه برای پرداخت شهریهمیزان ، 2 ساعت پیشسخنگوی دانشگاه پیام نور گفت: به دانشجویانی که نمی توانستند شهریه خود را به صورت کامل پرداخت کنند فرصتی داده شده بود تا کل شهریه را تا پایان ترم تصویه کنند.

جوانان چگونه با پس انداز، آتیه خودشان را تضمین می‌کنند؟باشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشپس‌انداز یکی از ابزارهای موثر در تضمین آتیه‌ی هر چه مطلوب‌تر از لحاظ اقتصادی برای نوجوانان و جوانان محسوب می شود، موضوعی که در ذیل این گزارش، راهکارهای مناسبی برای حصول آن تشریح می‌شود.

تلاش مسئولان در برپایی نماز باید همراه با عمل باشدمهر ، 2 ساعت پیشکرج- رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه همه در قبال اقامه نماز مسئول هستیم، گفت: تلاش مسئولان در برپایی این فریضه الهی باید همراه با عمل باشد.

توقف انتقال غیرقانونی پیکره تاریخی ایرانی از سمنانصدای ایران ، 2 ساعت پیش

عرضه زعفران‌های تقلبی در متروبرترین ها ، 2 ساعت پیشکارشناس اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: مصرف کنندگان برای اطمینان از سلامت زعفران، باید آن را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنند و به مشخصات برچسب که شامل تاریخ تولید، انقضاء، پروانه ساخت، آدرس واحد تولیدی همراه با شماره تماس و آرم سازمان غذا و دارو است، دقت کنند.

ماجرای موفقیت دانش‌آموزانی که دیگران آنها را فراموش کرده بودندفردا ، 2 ساعت پیشلطفاً ما را فراموش نکنید: ما دانش آموزان آسیب دیده از مشکلات روحی نیز می توانیم یک فرد موفق و مفید برای جامعه خود باشیم.

زعفران‌های تقلبی در دستفروشی‌هافردا ، 2 ساعت پیشکارشناس اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: مصرف کنندگان برای اطمینان از سلامت زعفران، باید آن را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنند و به مشخصات برچسب که شامل تاریخ تولید، انقضاء، پروانه ساخت، آدرس واحد تولیدی همراه با شماره تماس و آرم سازمان غذا و دارو است، دقت کنند.

اهانت مشاور امنیت ملی ترامپ به مقدسات اسلامصدای ایران ، 2 ساعت پیش

ابعاد هفت‌ گانه فعالیت امام حسن عسکری (ع)برترین ها ، 2 ساعت پیشدر هشتم ربیع الاول آفتاب امامت غروب می‌کرد، زیرا خداوند این گونه مقدّر کرده بود که این آفتاب از پس پرده غیبت صغرا و سپس غیبت کبرا پرتو افشانی کند. از این رو امام حسن عسکری(ع) بر دو بینش بسیار مهم تأکید کردند؛ ابتدا، تأکید بر شناخت غیبت و گرفتن بیعت برای ولی الله اعظم امام منتظر(عج)، دوم، تحکیم شالوده‌های مرجعیت دینی.

عروس اسیدپاش: زودتر اعدامم کنیدساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24-زنی که روی خواهرشوهرش اسید پاشیده بود، دیروز به اتهام اسیدپاشی منجر به ایراد صدمه بدنی روانه زندان شد. متهم در جریان جلسه بازپرسی درخواست کرد، هرچه زودتر اعدامش کنند.

برخورد یک دستگاه کامیونت با 2 خودرو و 3 کارگر/ 4 نفر مصدوم شدندباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: یک دستگاه کامیونت پس از برخورد با 2 خودرو و 3 کارگر پیمانکار در جاده شهید لشگری، واژگون شد.

فیلم‌های سینمایی پایان هفته تلویزیونصدای ایران ، 2 ساعت پیش

تلاش شهرداری مناطق برای مناسب سازی معابر همزمان با روز جهانی معلولانایسنا ، 2 ساعت پیشدر شش روز گذشته در هر یک از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران رویدادهای محلی و منطقه‌ای رخ داده است که اقدامات شهرداری‌ها برای مناسب سازی معابر برای معلولان و همچنین فعالیت برای آمادگی بارش‌های هفته آینده تقریبا فصل مشترک همه مناطق پایتخت بوده است.

بسته‌های ویژه حج و زیارت برای زائران عتبات عالیاتتسنیم ، 2 ساعت پیشرئیس سازمان حج و زیارت از فراهم شدن بسته های سفر هوایی به عتبات عالیات بعد از مراسم اربعین حسینی خبر داد.

زلزله ۶.۱ ریشتری غرب چین را لرزاندفردا ، 3 ساعت پیشزلزله‌ای به بزرگی 6.1 ریشترروز پنج‌شنبه مناطق غربی چین را لرزاند اما آماری از تلفات و خسارات هنوز گزارش نشده است.

پیام وزیر بهداشت به معاونین آموزش تحصیلات تكمیلی و معارف اسلامی دانشگاه های علوم پزشكی كشورمیزان ، 3 ساعت پیشوزیر بهداشت گفت: امروز که حدود دو سال از ابلاغ برنامه تحول سلامت می گذرد شاهد دستاوردها و برکات این برنامه تحول در دانشگاهها هستیم.

امروز دنیا تشنه معنویت است/ نماز مسلم ترین ابزار برای بهبود جامعهباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشرئیس قوه قضائیه گفت: امروز نماز مسلم ترین ابزار برای بهبود و سلامت جامعه است.

واژگونی تریلر در بزرگراه فتح/ راننده در دم جان باختباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: واژگونی تریلر متعلق به یکی از کشورهای همسایه در بزرگراه فتح، مرگ راننده خارجی را رقم زد.

اذيت و آزار دختران در خودروي پرايدتابناک ، 3 ساعت پیشعروس اسیدپاش: زودتر اعدامم کنید/ نجات 5 زن از غسالخانه/ کشف ۱۷۲ کیلوگرم مواد مخدر/ فوت یک فوتسالیست در چهارمحال و بختیاری/ حریق گسترده کارگاه لوستر سازی در عباس‌آباد/ اذيت و آزار دختران در خودروي پرايد/ چهار دلیل عمده مرگ‌های جاده‌ای در زمستان/ شوهرم شب عروسي به من شيشه داد !/ شلاق برای هنرپیشه جوان به اتهام رابطه با همکار/ دستبرد به50 پراید با یک شاه کلید

کاهش 10 درجه اي هوا در نيمه شمالي کشور/ تهران و البرز برفي مي شوندآریا ، 3 ساعت پیشخبرگزاري آريا-مدير کل پيش‌بيني و هشدارسريع سازمان هواشناسي ضمن اشاره به کاهش 10 درجه‌اي دما در نيمه شمالي کشور در روز آينده، گفت: آسمان تهران در روز جمعه 19 آذر، ابري، در پاره‌اي نقاط بارش برف، همراه با وزش باد با بيشينه و کمينه دماي 6 و صفر درجه سانتيگراد پيش‌بيني مي‌شود.

نجات 5 زن از غسالخانهتابناک ، 3 ساعت پیش

کشف ۱۷۲ کیلوگرم مواد مخدرتابناک ، 3 ساعت پیش

فوت یک فوتسالیست در چهارمحال و بختیاریتابناک ، 3 ساعت پیش

کشورهای موفق فقط یک بیمه درمانی دارند، ایران ۲۰ بیمه!فردا ، 3 ساعت پیشعضو کمیسیون صنایع مجلس به فواید تجمیع بیمه‌ها که سود آن برای همه مردم ایران است ولی برخی‌ها نمی‌گذارند، پرداخت.

حریق گسترده کارگاه لوستر سازی در عباس‌آبادتابناک ، 3 ساعت پیش

دلیل دروغگویی کودکان چیست؟شفاآنلاین ، 3 ساعت پیشتمامی کودکان در برخی مواقع دروغ می‌گویند. در حقیقت زمانیکه کودک توانایی را پیدا می‌کند تا ماهرانه دروغ بگوید به سطحی از هوش دست پیدا کرده‌ است.

بارش برف و باران و مه گرفتگی در جاده‌های کشورباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشرئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌های مو‌اصلاتی کشور پرداخت.

پیکر پدر شهیدان منصوری تشییع شدایسنا ، 3 ساعت پیشپیکر پدر شهیدان محمد و نعمت‌الله منصوری نوش‌آبادی بر روی دستان مردم نوش‌آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شدتراز ، 3 ساعت پیشتراز: وزیرآموزش و پرورش در حکمی مهدی نیکدل را به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب کرد.

حضور یگان حفاظت میراث فرهنگی در ۳۲ هزار مکان تاریخی ثبت شدهمهر ، 3 ساعت پیشجانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به پشتوانه غنی میراث فرهنگی کشور و وجود ۳۲ هزار مکان تاریخی ثبت شده در این حوزه، بر مسئولیت سنگین یگان حفاظت میراث فرهنگی تاکید کرد.

«دره شیطان» نمایشی از افکار پنهانایسنا ، 3 ساعت پیشنمایش «دره شیطان» به کارگردانی پونه عبدالکریم‌زاده و مصطفی موسوی‌منش زمستان امسال به صحنه می‌رود.

لزوم توجه به علوم اعصاب‌شناختی برای کاهش بار بیماریمیزان ، 3 ساعت پیشرئیس پنجمین کنگره علوم اعصاب پایه بالینی گفت: علوم اعصاب پایه نقش بسزایی در کاهش بار بیماری ها دارد.

آخرین وضعیت پزشک معروف تبریزی متهم به قتل تراز ، 3 ساعت پیشتراز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز درباره آخرین وضعیت دکتر صلحی، پزشک معروف تبریزی گفت: وی همچنان دربازداشت و در انتظار محاکمه به سر می برد.

پرداخت پول تو جیبی به دانشجویان بورس/دانشجویان خارجی می توانند در دانشگاه کار کنندمیزان ، 4 ساعت پیشمعاون قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل گفت:دانشجویان بورس که برای تحصیل وارد ایران می شوند در صورت لزوم می توانند در دانشگاه کار کنند و شغل داتشه باشند.

38پایگاه جاده ای زمستانه در کهگیلویه و بویراحمدخدمات رسانی می کنندایرنا ، 4 ساعت پیشیاسوج- ایرنا- رئیس مرکز اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آغاز طرح زمستانه نیروهای امدادی گفت: 38 پایگاه شهری و جاده ای در جاده های مواصلاتی این استان خدمات رسانی خواهند کرد.

ساماندهی بیمه فرشبافان خلخال؛ یک هزار نفر حذف شدندایرنا ، 4 ساعت پیشاردبیل - ایرنا- رئیس تامین اجتماعی خلخال از حذف بیمه تامین اجتماعی بیش ازیک هزارنفر از افرادی که خود را فرشباف معرفی کرده و از پوشش بیمه ای استفاده می کردند، خبر داد.

رویدادهایی که روز پنجشنبه (18 آذر) در کرمانشاه خبری می شوندایرنا ، 4 ساعت پیشکرمانشاه- ایرنا- مراسم تودیع و معارفه دادستان کرمانشاه و سفر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به کرمانشاه مهمترین رویدادهای خبری روز پنجشنبه (18 آذر) استان را تشکیل می دهند.

2 محموله مرغ بیمار در گتوند ضبط و معدوم شدایرنا ، 4 ساعت پیشگتوند - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی گتوند گفت: 2 محموله مرغ زنده از نوع محلی و پرورشی به دلیل ابتلا به بیماری ضبط و معدوم شدند.

آتش 150 میلیارد ریال به نخلستان های ریگان خسارت وارد کردایرنا ، 4 ساعت پیشکرمان - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ریگان با اشاره به آتش گرفتن 30 هزار اصله نخل در آبگرم گریچ این شهرستان از صبح دیروز تا 10 ساعت بعد از وقوع این آتش سوزی گفت: آتش بیش از 150میلیارد ریال به نخلستان های این منطقه خسارت وارد کرد.

آماده‌باش 850 نیروی فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در طرح امداد زمستانیایرنا ، 4 ساعت پیشاصفهان- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از آغاز طرح امداد زمستانی با حضور 850 نیروی فوریت‌های پزشکی در این استان خبر داد.

لغزندگی و محدودیت دید در برخی جاده های خراسان رضویایرنا ، 4 ساعت پیشمشهد- ایرنا- جانشین رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: به دلیل وضع نامناسب جوی برخی از جاده های استان روز پنجشنبه لغزنده و دچار مه گرفتگی است.

پنج هکتار از اراضی دولتی در رفسنجان تعیین تکلیف می شودایرنا ، 4 ساعت پیشکرمان - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان گفت: پنج هکتار از اراضی پلاک 2094 دولتی در این شهرستان که به ثبت رسیده و توسط برخی به تصرف درآمده است تعیین تکلیف خواهد شد.

عدالت جنسیتی در بازار کار زمینه تحقق توسعه پایدار استمهر ، 4 ساعت پیشمعاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برای تحقق توسعه پایدار، ایجاد عدالت جنسیتی در بازار کار ضروری است.

شکایت3زن از یک مرد بخاطر تجاوز به آنها در خودروخبر آنلاین ، 4 ساعت پیشروزنامه ایران نوشت:10روز قبل زن جوانی با مراجعه به پلیس از راننده تبهکار پرایدی شکایت کرد.

پیشنهاد یک روزنامه برای کاهش ترافیک:از تک سرنشین ها عوارض سنگین بگیریدخبر آنلاین ، 4 ساعت پیشروزنامه اطلاعات نوشت: راه واقعی و عملی حل مشکل ترافیک و به تبع آن آلودگی هوای تهران نه اجرای طرح زوج و فرد است و نه گسترش اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها . تنها راه ‌اخذ عوارض از خودروهای تک سرنشین و هزینه کرد آن در طرح‌های مهمی مانند مقابله با آلودگی هوا و از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و گسترش حمل و نقل همگانی و …‌ است.

مشکلاتی که شما مطرح کردید؛مشکلات پرستاران را پیگیری کنید خبر آنلاین ، 4 ساعت پیشکاربران مشکلات خود را اعلام کردند.

مرگ مشکوک دو دختر در استخر خصوصی بعد از پاسخ مثبت یکی از آنها به خواستگاریخبر آنلاین ، 4 ساعت پیشایران نوشت: دو دختر جوان که پس از آشنایی در اینستاگرام با هم دوست شده بودند، زمانی که برای شنا به استخر یک مجتمع مسکونی رفته بودند، جان باختند.

وکیل دادگستری:مصونیت قضایی نمایندگان،تبعیض نیست همانگونه که محاکمه روحانیون دردادگاه ویژه تبعیض نیستخبر آنلاین ، 4 ساعت پیشغلامعلی ریاحی وکیل دادگستری در یادداشتی در روزنامه آرمان به دفاع از مصونیت قضایی نمایندگان پرداخت

دانشگاه آزاد اسلامی از طریق آسایهل می تواند با سایر دانشگاه های برتر جهان تعامل و همکاری داشته باشدایسکانیوز ، 4 ساعت پیشسرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ گفت:در دوره مدیریت دکتر میرزاده فعالیت های علمی-پژوهشی در سطح بین المللی تقویت شده است و واحد های بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی نیز گسترش یافته اند، همچنین عضویت در انجمن آسایهل باعث می شود سایر مردم دنیا با فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر آشنا شوند.

کشته شدن امدادگران در بحران های منطقه با هیچ دینی سازگاری نداردشفاآنلاین ، 4 ساعت پیشرئیس جمعیت هلال احمر گفت:منطقه کهن و باستانی خاورمیانه که روزگاری مهد تمدن و محل ظهور ادیان برجسته الهی بود، امروزه درگیر تروریسم و جنگ ها و درگیری های مسلحانه خونین و مرگباری شده که در طول تاریخ بی سابقه بوده و دل هر انسانی را آکنده از درد و رنج می سازد،

آنفلوآنزای مرغی در ژاپن، افزايش قيمت در همدانبرترین ها ، 4 ساعت پیشاواسط هفته پيش، رسانه‌هاي بين‌المللي از شيوع آنفلوآنزاي مرغي در ژاپن خبر دادند و از اين حکايت کردند که مسئولان اين کشور بيش از 150 هزار قطعه مرغ را به‌ دليل شيوع اين بيماري، معدوم کرده‌اند.

پزشک متهم به قتل تبریزی در انتظار دادگاه تراز ، 4 ساعت پیشتراز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز درباره آخرین وضعیت دکتر صلحی، پزشک معروف تبریزی گفت: وی همچنان دربازداشت و در انتظار محاکمه به سر می برد.

شیوع «سیاه ششی» در تهران؛ واقعیت یا شایعه؟برترین ها ، 4 ساعت پیشوزارت بهداشت شایعه شیوع بیماری «سیاه ششی» در تهران را تکذیب کرد.

رئیس قوه قضائیه وارد استان البرز شدمهر ، 4 ساعت پیشکرج - رئیس قوه قضائیه به منظور شرکت در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز وارد استان البرز شد.

حادثه قطار و وزیر مکلفبرترین ها ، 5 ساعت پیشسیدمصطفی هاشمی‌طبا - معاون دولت‌های سازندگی و اصلاحات در روزنامه شرق نوشت: براساس تصمیم تعدادی از نمایندگان مجلس، قرار است وزیر راه و شهرسازی به دلیل حادثه غم‌انگیز تصادف قطار که منجر به مرگ تعدادی از هم‌وطنان شد، استیضاح شود.

نخستین وسیله پرواز شخصی عرضه شدساعت24 ، 5 ساعت پیشساعت24-یک شرکت در آمریکا مدعی است که نخستین وسیله پرواز و فرود عمودی فردی را ساخته است.

(تصاویر)زلزله در آچه اندونزیساعت24 ، 6 ساعت پیشساعت24-زلزله بالای شش ریشتری در آچه اندونزی تاکنون بیش از 50 کشته برجای گذاشته و نیروهای امدادی درحال تلاش برای یافتن زخمی ها و افراد گرفتار در زیرآوار است.

مسئولان کشور ما چه کتاب هايي مي خوانندعصر ایران ، 6 ساعت پیش

توسعه روستاها مهاجرت را کاهش می دهد/ تسهیلات قابل قبول به روستاییان ارائه دهیمباشگاه خبرنگاران ، 6 ساعت پیشعضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رشد بی رویه مهاجرت روستاییان به شهرها و شهر نشینان کوچک به کلان شهرها افزایش آسیب های اجتماعی را رقم زده است.

گوشت این حیوانات، مزه شکلات می‌دهد!فردا ، 6 ساعت پیشصاحب مزرعه‌ای در استرالیا که گوشت و شیر گاوهایش دو برابر قیمت معمول است به دام‌هایش در کنار علوفه شکلات می‌دهد.

شت پرده تماس‌های تلفنی برای تخفیف‌های دندانپزشکیفردا ، 6 ساعت پیشدبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت با تشریح پشت پرده تماس‌های تلفنی برای تخفیف‌های ویژه خدمات دندانپزشکی گفت: فعالیت شرکت‌های شبه بیمه ای خدمات دندانپزشکی مورد تایید وزارت بهداشت نیست و مردم فریب ارایه تخفیف برای دریافت خدمات دندانپزشکی را نخورند.

(تصاویر)گواهی های تولد داعش حراج اسکلت نادر یک پرنده عزادار هندی عکس های تاریخی حمله ژاپن به آمریکا و.... درعکس های خبری روزساعت24 ، 6 ساعت پیشساعت24-در تصاویر و عکس های خبری روز صحنه هایی از حمله تاریخی ژاپن به آمریکا بچه های متولد شده تحت حکومت داعش مزرعه انرژی خورشیدی و عزادار هندی و دیگر تصاویر را باهم می بینیم.

نوجوان 17 ساله دوستش را اشتباهی کشت/ صاعقه جان یک توریست را گرفت+تصاویرباشگاه خبرنگاران ، 6 ساعت پیش

پول پس گرفتن، آداب دارد!/ راهکارهای باز پس گیری طلب زمانیکه هیچ مدرکی نداریمباشگاه خبرنگاران ، 6 ساعت پیش

مقـاومـت در بـرابـرتـغییـر را بیـشتـر بشنـاسیـمشفاآنلاین ، 6 ساعت پیشتغییر یکی از بخش‌های ناگزیر زندگی همه ما است اما اغلب ما به عنوان واکنش اولیه در برابر این تغییرات از خود مقاومت نشان می‌دهیم.

آسيب اجتماعی جديد چه خواهد کرد؟!فردا ، 6 ساعت پیشيک آسيب اجتماعي جديد که از همه قبلي‌ها خوفناک‌تر و وهم‌انگيزتر است، در حال رخ‌نمايي است.

توافق نامه آب و هوایی پاریس منافع ملی ما را تامین می کندصدا و سیما ، 6 ساعت پیشرئیس مرکز امور بین‌الملل و کنوانسیون‌های سازمان حفاظت محیط زیست گفت: توافق نامه بین المللی آب و هوایی پاریس منافع ملی ما را تامین می کند و کیفیت هوای محیط های شهری ما را هم بهبود می بخشد.

چربی خون و ۷ عادت خطرناکفردا ، 6 ساعت پیشاگر چربی خونتان بالاست باید از برخی عادت ها و مصرف برخی مواد غذایی که باعث افزایش کلسترول می شوند خودداری کنید.

کشف بیماری‌های پنهان از شکل و رنگ چشم‌هافردا ، 7 ساعت پیششاید رنگ و شکل چشم ها بتواند مجموعه ای از بیماری پنهانی را که جسم از آن رنج می برند، آشکار کند. این گزارش به پنج حالت چشم می پردازد که می تواند نشانه ای از یک بیماری پنهان باشد.

نوجوان 17 ساله دوستش را اشتباهی کشت +تصاویرباشگاه خبرنگاران ، 7 ساعت پیشیک نوجوان 17 ساله دوست 16 ساله‌اش را در هنگام شکار آهو به اشتباه کشت.

صاعقه جان یک توریست را گرفت +تصاویرباشگاه خبرنگاران ، 7 ساعت پیشصاعقه‌ای که به درخت زده بود، جان یک مرد توریست را گرفت و یک زن را راهی بیمارستان کرد.

توقف انتقال غیر قانونی پیکره تاریخی ایرانی از سمنانمیزان ، 7 ساعت پیشمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: مجسمه فيل و پيكره تاريخي ايرانی كه به صورت غيرقانونی در حال انتقال بودند، در سمنان كشف و به اداره ميراث فرهنگی ارائه شدند.

۶ فایده که خوردن کیوی برای شما به ارمغان می‎آوردفردا ، 7 ساعت پیشکیوی یکی از میوه هایی است که سرشار از ویتامین ث می باشد و به همین دلیل تا حدود زیادی بدن شما را در برابر سرماخوردگی ایمن میکند.توصیه می شود که خوردن جند عدد کیوی را حتما در سبد غذایی خود قرار دهید.

نگاهی به مفهوم «اتمسفر» در نقاشی‌های یک هنرمندایسنا ، 7 ساعت پیشیک هنرمند مجموعه‌ای از نقاشی‌هایش را که با نگاهی به نظریه «اتمسفر» خلق شده‌اند، به‌نمایش می‌گذارد.

مبارزه با فساد در بخش سلامت اولویت اول استشفاآنلاین ، 8 ساعت پیش۲۵ سال پس از شروع جنگ‌ها در یوگسلاوی سابق، برخی از گزارش‌ها حاکی از آن است که نظام بهداشتی در دوران پساکمونیستی در این کشور به سرعت در حال بهبود است، اما گزارش‌های دیگر به کمبودهای هشداردهنده در این نظام بهداشتی اشاره دارند.

فیلم/ریختن آلومینیوم مذاب در لانه مورچه‌هاتسنیم ، 8 ساعت پیشبا ریختن آلومینیوم مذاب داخل لانه خالی مورچه‌ها یک کاردستی زیبا بسازید.

مواد دخانی متهم ردیف اول بیماری های غیرواگیر/مرگ سالانه 60 هزار سیگاری در کشورمیزان ، 8 ساعت پیشقائم مقام معاون بهداشت و رییس مرکز مدیریت شبکه گفت: سالانه 60 هزار سیگاری در کشور فوت می کنند که این آمار سه برابر آمار تلفات در سوانح است.

حسین قدیانی:ایمان بیاوریم به پایان فصل سردفردا ، 8 ساعت پیشجز «عید خون دل» نیست سالروز آغاز امامت امامی که نه می‌بینیمش، نه حتی می‌دانیم کدامین وادی خیمه زده! پرستوهایی شده‌ایم که نمی‌دانیم به چه زبانی به بهار بگوییم برگرد! آری! حقیقت تلخ است! پرستو مانده و بهار نیست! چقدر ربیع‌الاول که سالروز آغاز امامت صاحب‌الزمان را با دلی خون، عید گرفتیم!

توطئه عجیب دختر دلباخته علیه نوعروسفردا ، 8 ساعت پیشهنگام صبح عروس جوان سرگرم نظافت آپارتمان‌شان بود که صدای زنگ تلفن در اتاق پیچید. رفت گوشی را برداشت و منتظر ماند.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn