پس لرزه جشنواره فیلم فجر طبیعی است/بخش ملی و بین الملل تجمیع شودایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران - ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت»، پس لرزه های جشنواره فیلم فجر را مساله ای طبیعی دانست که همه ساله وجود دارد و در عین حال خواستار برگزاری جشنواره ای یکدست و نه در دو بخش ملی و بین المللی شد.

آخرین اخبار از وضعیت ساخت سریال حضرت موسی (ع)/ فیلمنامه کامل شدباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشهنوز منابع مالی این پروژه بزرگ مشخص نیست؛ اما فیلمنامه آن کامل شده است.

جشنواره فیلم 100 الگوسازی كندباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشبرپایی این جشنواره صرفا نباید یك مراسم و دیدن و رفتن باشد؛ بلكه باید بتواند برای فیلم‌سازان الگوسازی كند.

جشنواره فیلم 100 الگوسازی كند/ فیلم 100 ژانری جذاب برای مخاطب امروز استمیزان ، 4 ساعت پیشرامین ناصرنصیر گفت: برپایی این جشنواره صرف یك مراسم و دیدن و رفتن نباشد بلكه بتواند برای فیلم‌سازان الگوسازی كند مسیری برای رشد علاقه‌مندان فراهم آورد.

جشنواره‌ای برای كشف فیلم‌سازان خلاقمیزان ، 5 ساعت پیششهرام میراب‌اقدم، بهرنگ دزفولی‌زاده و درنا مدنی از فیلم‌سازان كوتاه در گفت‌و‌گو با سایت «سوره سینما» از ویژگی‌ها و چگونگی ساخت فیلم‌های 100 ثانیه‌ای صحبت كردند.

مراسم سالگرد درگذشت فرج الله سلحشور برگزار شد/ پخش مستند «بنده فیلم‌ساز هستم» در امامزادگان باغ فیضسینماپرس ، 7 ساعت پیشسینماپرس: عصر امروز مراسم سالگرد فرج الله سلحشور کارگردان متعهد و انقلابی کشورمان در آستان مقدس امامزاده سیدجعفر و حمیده خاتون واقع در باغ فیض برگزار شد.

شاهمرادی زاده: ایوبی اکثر فیلمسازان انقلابی، متعهد و ارزشی را خانه نشین کرد/ ایشان و دار و دسته شان خود را کاملاً به گنگی زده اندسینماپرس ، 7 ساعت پیشسینماپرس: ماشاالله شاهمرادی زاده گفت: ایوبی اکثر فیلمسازان انقلابی، متعهد و ارزشی را خانه نشین کرد و در عوض همه فیلمسازان وابسته به غرب را پر و بال داد و آن ها را برای ساختن آثار ضد میهنی تشویق کرد. اغلب سینماگران چه از طیف ارزشی و چه از طیف به اصطلاح روشنفکر همه و همه خواهان رفتن این مدیریت ناکارآمد هستند .

اپل آماده تولید آیفون ۸ می‌شود +فیلماقتصاد آنلاین ، 8 ساعت پیش کمپانی اپل خود را برای تولید نسل هشتم از گوشی های خود آماده می کند.

دختر بچه ۲ ساله و چالش پرتاب بطری آب +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشدر روزهای اخیر ویدئویی از یک دختر بچه دو ساله در شبکه های اجتماعی دست به دست در حال پخش است، در این ویدئو این دختر کوچک در چالش پرتاب بطری آب شرکت می کند، وی به خوبی از عهده این چالش بر می آید، اما او بیشتر به خاطر احترام نظامی اش معروف گردیده است. شایان ذکر است این دختربچه از مشکل تنفسی رنج می برد.

تیزر فیلم "خوب، بد، جلف" +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشتیزر فیلم "خوب، بد، جلف" که در یک هفته یک میلیارد فروخت.

کشف هفت سیاره جدید شبیه زمین +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشناسا از کشف 7 سیاره جدید شبیه به زمین با احتمال وجود حیات در آنها خبر داد.

وقتی ببرها پهپاد شکار می‌کنند +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشدر ویدیو زیر شاهد شکار پهباد توسط یک گله از ببرها هستید.

تیزر تبلیغاتی جذاب آئودی +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشتیزر تبلیغاتی جذاب و پربازدید آئودی با عنوان چیزهای زیبا ارزش جنگیدن دارند.

برخورد تعزیرات با قالیشویی‌های گرانفروش +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشبرخورد تعزیرات با قالیشویی های گرانفروش در آستانه نوروز.

فرار از دست خرس با خودروی جدید هیوندای +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشتبلیغات جالب هیوندای برای خوردهایش که از راه دور می توانند روشن شوند.

تیزر فیلم سینمایی ماحی، فیلمی درباره مفاسد اقتصادی +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشفیلم سینمایی "ماحی" با مضمونی سیاسی واجتماعی و برگرفته از حوادث واقعی روایت می شود. داستان این فیلم که بر اساس اتفاقات واقعی است، بین سال های ۹۱ تا ۹۲ می گذرد.

همه برج‌های ترامپ +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشبرجهای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نقاط مختلف دنیا.

«فروشنده» بهترین فیلم خارجی، «لالا لند» برنده بزرگ اسکارایسنا ، 9 ساعت پیشدر فاصله‌ای کوتاه تا مراسم اعلام برندگان هشتادونهمین دوره جوایز اسکار نگاهی خواهیم داشت به فیلم‌ها و سینماگرانی که بیشترین شانس را برای تصاحب مجسمه‌های طلایی دارند.

فیلم كوتاه باید همراه با كنجكاوی هنرمندانه باشدباشگاه خبرنگاران ، 9 ساعت پیشهوشنگ صدفی، منتقد سینما ٬ با بیان اینكه فیلم‌های 100 ثانیه‌ای می‌توانند در محتوا و مضامین كلیدی در جامعه موثر باشند، در عین حال بر كنجكاوی هنرمندانه تاكید كرد.

ویدیو : لحظه اتصال فضاپیمای دراگون به ایستگاه فضایی بین المللی55 آنلاین ، 9 ساعت پیشفضاپیمای دراگون که در اقدامی تاریخی با راکت فالکون 9 پرتاب شده بود سرانجام به ایستگاه فضایی بین المللی رسید و به وسیله بازوی روباتیک به ایستگاه متصل شد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn