«پوران درخشنده»؛ فیلمسازی با دغدغه آدم های فراموش شده!/ گفتگوی سینماپرس با هنرمندان در رابطه با این سینماگرسینماپرس ، 3 ساعت پیشسینماپرس: پنجم فروردین ماه زادروز پوران درخشنده فیلمساز مطرح سینمای اجتماعی ایران است. فیلمسازی که طی سال های اخیر با ساخت فیلم های خود نشان داده که دغدغه آدم های فراموش شده در جامعه را دارد و می خواهد مشکلات آن ها را با صدای بلند فریاد بزند؛ همزمان با زادروز او همایون ارشادی، داود یوسفیان، مسعود سلامی و نوید فرح مرزی از درخشنده برایمان گفتند.

«سه بیگانه» اثری مفرح است/ جوسازی هایی فضای مجازی این فیلم را به حاشیه کشاند!سینماپرس ، 3 ساعت پیشسینماپرس: حبیب اسماعیلی تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه» همزمان با اکران این اثر سینمایی گفت: «سه بیگانه» از نظر من اثری سالم و مفرح است که می تواند برای خانواده ها جذاب باشد. این فیلم یک اثر طنز است که نقدهای اجتماعی در آن به صورت طنز مطرح می شود و از لحاظ قصه گویی نیز در این فیلم زحمات بسیاری کشیده شده است و من اعتقاد دارم مخاطبانی که با دیدن این فیلم از سالن سینما بیرون می آیند ناراضی نخواهند بود.

عرضه تجاری فناوری فیلم‌های حاوی نقاط کوانتومی برای صنعت نمایشگرستاد نانو ، 5 ساعت پیششرکت کوانتوم متریالز فناوری فیلم‌های حاوی نقاط کوانتومی عاری از فلزات سنگین خود را در نمایشگاه الکترونیک مصرفی لاس و گاس عرضه کرد. این فناوری می‌تواند به تولیدکنندگان در ارائه محصولاتی با قیمت مناسب کمک کند.

فیلم/ تصادف زنجیره ای بیش از ۸۰ خودرو در اتوبان مشهدسیتنا ، 5 ساعت پیشسخنگوی هلال احمر خراسان رضوی گفت: در تصادفی زنجیره‌ای در اتوبان مشهد بیش از ۵۰ خودرو با یکدیگر برخورد کردند اما گزارش‌های مردمی حاکی از برخورد بیش از ۸۰ خودرو است.برای مشاهده مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

ویدیو : قطار شهری در چین از وسط یک آپارتمان عبور میکند !55 آنلاین ، 5 ساعت پیشوقتی ساکنان یک آپارتمان در چین به شهرداری اجازه تخریب نمیدهند و مونوریل دقیقا از داخل آن عبور میکند .

باشگاه مشت زنی بهترین فیلم دیوید فینچر+عکسمیزان ، 6 ساعت پیشوب سایت Imdb طی سالیان گذشته تمامی فیلم های به نمایش در آمده در جهان را به داوری مخاطبان قرار داده و بر همین اساس بهترین و شاید بهتر بگوییم محبوب ترین های سینمای جهان در طول تاریخ را رتبه بندی کرده است.

فیلم «رفتن» به جشنواره آمریکایی دعوت شدسینما خبر ، 6 ساعت پیشفیلم سینمایی «رفتن» به نوزدهمین دوره فستیوال ویسکانسین در آمریکا دعوت شد.

نقد فیلم هلنزومیت ، 6 ساعت پیشبا بررسی فیلم هلن به کارگردانی علی اکبر ثقفی و بازی بازیگرانی مانند شراره سروش و امیرحسین ثقفی همراه زومجی باشید.

فیلم رفتن به جشنواره آمریکایی دعوت شدفردا ، 8 ساعت پیشفیلم سینمایی «رفتن» به نوزدهمین دوره فستیوال ویسکانسین در آمریکا دعوت شد.

درجه‌ی سنی فیلم Wonder Woman مشخص شدسینما گیمفا ، 8 ساعت پیشدرجه‌ی سنی فیلم‌های ابرقهرمانی این روزها به یکی از پربحث‌ترین مباحث سینمادوستان تبدیل شده است؛ فیلم Logan «لوگان»، آخرین نسخه‌ی فعلی سری

آمار فروش فیلم‌های نوروزی +جدولمشرق نیوز ، 8 ساعت پیشچند روزی است که اکران فیلم‌های نوروزی آغاز شده و میزان فروش فیلم‌ها تا به امروز شایان توجه بوده است.

بازیگر فیلم مردان ایکس قبل از بازیگری چه شغلی داشت؟+عکسمیزان ، 8 ساعت پیشهیو جکمن به خاطر بازی در نقش‌های مختلف در فیلم‌های بزرگ، در ژانرهایی مانند رمانتیک، ابرقهرمانی، موزیکال، درام، اکشن و کمدی در جهان شناخته شده است.

گله از بی‌مهری صداوسیما در پخش تیزرهای فیلم کارگردان فعال در شبکه جمخبر آنلاین ، 8 ساعت پیشایسنا نوشت: تهیه‌کننده و پخش‌کنده فیلم «سه بیگانه» از کم لطفی و بی‌توجهی صداوسیما در پخش تیزرهای تبلیغاتی این فیلم گله کرد.

پیام بازیگر فیلم‌های «عشق» و «معلم پیانو» برای هفتم فروردین خبر آنلاین ، 8 ساعت پیشپیام روز جهانی تئاتر ( ۲۷ مارس - هفتم فروردین) امسال توسط ایزابل هوپر بازیگر فیلم‌های «عشق» و «معلم پیانو» نوشته شده است.

5 مکان مطمئن و عجیب برای پنهان کردن پول در خانه شما! (ویدئوی اختصاصی)ای تی رسان ، 9 ساعت پیش در این مطلب جالب قصد داریم تا مکان‌هایی را به شما معرفی کنیم که پول‌ها و لوازم باارزش خودتان را در آنجا پنهان کرده و از دسترس سارقان و افراد نابکار در امان نگاه دارید! در کلیپ زیر که به صورت اختصاصی برای شما و با همکاری مشترک آی‌تی‌رسان و کلیپو به فارسی دوبله کرده‌ایم، ۵ مکان […] .

مقایسه عملکرد اینیستا و مودریچ ستارگان رئال و بارسا + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 9 ساعت پیشفیلمی از مقایسه عملکرد اینیستا و مودریچ ستارگان رئال و بارسا را مشاهده می‌کنید.

پیشنهاد دیدن فیلم در تعطیلات عید: Ex Machinaسخت افزار ، 9 ساعت پیشتعطیلات عید بهترین زمان برای انجام همه کارهایی است که در طول سال فرصت انجام آنها فراهم نشده و احتمالا یکی از این کارها که همه ما بارها و بارها در سال گذشته انجامش را به فرصتی دیگر موکول کرده ایم دیدن فیلم است. پیشتر گفتیم که در روزهای تعطیلات طولانی عید تلاش خواهیم کرد چند فیلم که ارزش دیدن و صرف کردن زمان دارند را معرفی کنیم. اولین فیلم Passengers نام داشت که توضیحات آن را در روزهای قبل مشاهده کردید. حالا نوبت به فیلم دوم رسیده است. فیلم دوم انتخابی هم در ژانر علمی – تخیلی قرار دارد. البته ب

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان مشهد به نیشابور(۱) +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشاین حادثه به علت مه غلیظ ساعاتی پیش در محور مشهد - باغچه به وقوع پیوسته است.

تصادف ده‌ها خودرو در اتوبان مشهد نیشابور(۲) +فیلماقتصاد آنلاین ، 9 ساعت پیشاین حادثه به علت مه غلیظ ساعاتی پیش در محور مشهد - باغچه به وقوع پیوسته است.

آموزش: چطور زیرنویس های عجیب و ناخوانای فیلم ها را قابل استفاده کنیم؟سخت افزار ، 9 ساعت پیشحتی اگر تسلط کاملی هم به زبان انگلیسی داشته باشید باز هم بسیار اوقات ترجیح خواهید داد فیلم ها را با زیرنویس فارسی تماشا کنید. در واقع دیدن یک فیلم با زیرنویس فارسی به تمرکز کمتری نیاز داشته و انرژی کمتری هم صرف خواهد کرد! اما احتمالا شما هم با این مشکل برخورد کرده اید که بعضی از فایل های زیرنویس زمانی که روی فیلم انتخاب می شوند دارای فونت های عجیب و غریب و ناخوانایی هستند. شاید تصور کنید مشکل از رایانه شماست و برای حل آن ده ها زیرنویس مختلف را آزمایش کنید تا سرانجام یکی از آنها بدون ایراد اجرا ش

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn