ترفند کثیف تاجران تراریخته برای بی‌خطرنشان دادن این محصولات + فیلممشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبا گذشت هر روز از تلاش تاجران تراریخته برای بی‌خطر نشان دادن محصولات تراریخته،بر دامنه خیزش مردمی در برابر محصولات تراریخته در کشورمان افزوده شده است همراه با فیلم کوتاهی از شگرد کثیف جریان تراریخته.

ترفند کثیف "تاجران تراریخته" برای بی‌خطرنشان دادن این محصولات + فیلمتسنیم ، 2 ساعت پیشبا گذشت هر روز از تلاش تاجران تراریخته برای بی‌خطر نشان دادن محصولات تراریخته، بر دامنه خیزش مردمی و مقاومت افکار عمومی در برابر واردات و تولید محصولات تراریخته در کشورمان افزوده شده است همراه با فیلم کوتاهی از شگرد کثیف جریان تراریخته‌پرست.

رجزخوانی شهید مدافع حرم "عارف کاید خورده" در حضور سردار سلیمانی + فیلممیزان ، 3 ساعت پیشدر این ویدئو، رجزخوانی مدافع حرم شهید "عارف کاید خورده" ساعاتی قبل از شهادت در حضور سردار سلیمانی را مشاهده می‌کنید.

پیام آزاده فاطمیون برای همرزمانش + فیلمتسنیم ، 3 ساعت پیشیکی از رزمندگان فاطمیون در فیلمی که از او منتشر شده است، می‌گوید: ما یک زینب داریم، یک رقیه داریم. این‌ها را که از ما بگیرند دنیا دیگر بدردمان نمی‌خورد.

روایت «قصه‌های آدم‌های عجیب» در تلویزیون +فیلممشرق نیوز ، 3 ساعت پیشهمزمان با آغاز هفته بسیج، مستند "قصه های آدم های عجیب" امشب از شبکه یک پخش خواهد شد.

حقانیان: قصد توهین به آقای جهانگیری را نداشتم +فیلمسیمرغ ، 4 ساعت پیشوحید حقانیان گفت: 25 سال است که با معاون اول رییس جمهور همکار هستیم؛ من قصد توهین به ایشان یا دولت…

موشن گرافیک قاچاق انسان + فیلممیزان ، 6 ساعت پیشدر موشن گرافیک قاچاق انسان، جلوه‌ای از برده‌داری مدرن را مشاهده می‌کنید.

تولد دو توله ببر سفید در باغ وحش بابلسر + فیلمتسنیم ، 7 ساعت پیشیکی از 6 ببری که به دنبال ممنوعیت سیرک حیوانات، در اوایل سال جاری به باغ وحش بابلسر منتقل شده بودند دو توله ببر سفید به دنیا آورد.

خلاصه بازی اینترمیلان و آتالانتا در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 13 ساعت پیشاینتر توانست با نتیجه 2 بر صفر آتالانتا را شکست دهد.

با نازک‌ترین کیبورد جهان آشنا شوید! +فیلماقتصاد آنلاین ، 14 ساعت پیش کیبورد جیبی فوق العاده جالبی که فقط ۶ میلی متر ضخامت و قابلیت حمل و جابه جایی دارد.

معرفی اپلیکیشن آدیداس +فیلماقتصاد آنلاین ، 14 ساعت پیش این اپلیکیشن به کاربران امکان دسترسی به آخرین محصولات این شرکت را می دهد.

تبلیغ جدید اپل برای iPad Pro +فیلماقتصاد آنلاین ، 14 ساعت پیش نکته جالب این تبلیغ، پرسش "کامپیوتر چیست؟" در انتهای آن است که به این معناست که آیپد پرو می تواند جایگزینی مناسب برای کامپیوترها باشد.

خلاصه بازی لیون و مون پلیه در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 16 ساعت پیشدیدار تیم‌های لیون و مون پلیه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

خلاصه بازی واتفورد و وستهام در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 16 ساعت پیشواتفورد توانست با نتیجه 2 بر صفر وستهام را شکست دهد.

خلاصه بازی آلکمار و رودا کرکراد در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 16 ساعت پیشتیم آلکمار توانست با نتیجه 1 بر صفر رودا کرکراد را شکست دهد.

تاثیر علیرضا جهانبخش روی تک گل پیروزی بخش آلکمار +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 17 ساعت پیشآخرین بازی هفته دوازدهم اردویژه هلند با پیروزی یاران علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی پایان یافت.

خلاصه بازی اسپانیول و والنسیا در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 17 ساعت پیشوالنسیا توانست با نتیجه 2-0 اسپانیول را شکست دهد.

خلاصه بازی شالکه و هامبورگ در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 17 ساعت پیششالکه توانست با نتیجه 2 بر صفر هامبورگ را شکست دهد.

خلاصه بازی سامپدوریا و یوونتوس در 28 آبان 96 +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 18 ساعت پیشسامپدوریا توانست با 3 گل، یوونتوس را شکست دهد.

گل مرتضی پور علی گنجی به ام صلال + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 19 ساعت پیشگل سوم السد به ام صلال توسط مرتضی پورعلی گنجی به ثمر رسید.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn