چالش گلزنی با چشم بسته در تمرینات امروز پرسپولیس + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 9 ساعت پیشسرمربی پرسپولیس با انتخاب چند آیتم تمرینی متنوع، نشاط و خنده را به تمرین این تیم برگرداند.

گل تساوی بخش کاوه رضایی مقابل کلاب بروژ + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 9 ساعت پیشکاوه رضایی موفق شد در دقیقه 78 برای شارلوا گلزنی کند.

مراسم بیست و چهارمین ماه درگذشت هادی نوروزی + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 10 ساعت پیشبه مناسبت بیست و چهارمین ماه در گذشت هادی نوروزی مراسم یادبودی در تاریخ 6 مهرماه واقع در روستای کپورچال بابل برگزار می شود.

خلاصه بازی هلاس ورونا و لاتزیو 2 مهر 96 + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 10 ساعت پیشلاتزیو موفق شد با نتیجه 3 بر 0 هلاس ورونا را شکست دهد.

با گوشی آلکاتل آیدل ۵S آشنا شوید (ویدئوی اختصاصی)ای تی رسان ، 10 ساعت پیشکمپانی فرانسوی آلکاتل، یکی از قدیمی‌ترین سازندگان تلفن همراه در دنیاست که سابقه حضور زیادی نیز در کشور ما دارد. رده‌ای از گوشی‌های این شرکت با نام آیدل شناخته می‌شود که پیش از این در ایران نیز عرضه شده بود. حال در این مقاله می‌خواهیم برای شما میان رده جدید این شرکت با نام آیدل […] .

آسمانی بدون نورهای مصنوعی +فیلمباشگاه خبرنگاران ، 10 ساعت پیشآسمانی را ببینید که بدون نورهای مصنوعی، زیبای شب را چندین برابر کرده است.

تنش ترامپ با ورزشکاران آمریکایی + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشنفرت مد جدیدی است که ترامپ با خود آورده است، این را ورزشکاران مشهور آمریکایی می گویند.

تمرینات امروز رئال مادرید + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشفیلمی از اردوی آماده سازی تیم رئال مادرید را مشاهده می‌کنید.

خلاصه بازی فجرسپاسی شیراز 1 - 0 ایران جوان بوشهر + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 11 ساعت پیشفجرسپاسی با این پیروزی در رده هشتم قرار گرفت و ایران جوان هم در همان رده هفدهم باقی ماند.

استقبال هوادران از تیم پرسپولیس در ابوظبی + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 12 ساعت پیشفیلمی از حضور هواداران پرسپولیس در محل اقامت این تیم در ابوظبی را مشاهده می‌کنید.

تساوی صبای قم در مقابل گل گهر سیرجان + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 12 ساعت پیشصبای قم که میزبان گل گهر سیرجان بودند در دقیقه 95 گل تساوی را به ثمر رساندند تا این بازی با نتیجه 2 بر 2 به اتمام برسد.

برد اینتر در خانه با گل دقایق پایانی دی آمبروزیو + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 13 ساعت پیشاینتر میلان موفق شد با نتیجه 1 بر 0 جنووا را شکست دهد.دانیلو دی آمبروزیو

دومین شکست فصل روسونری مقابل سمپدوریا رقم خورد + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 13 ساعت پیشسمپدوریا موفق شد با نتیجه 2 بر 0 آث میلان را شکست دهد.

تازه‌ترین اطلاعات درباره آتش‌سوزی در نزدیکی حرم مطهر حضرت عباس(ع) + فیلمتسنیم ، 14 ساعت پیشسرکنسول ایران در کربلای معلی با اشاره به آتش‌سوزی امروز در نزدیکی حرم مطهر حضرت عباس(ع) گفت: بنابر اطلاعات به‌دست آمده یک باب رستوران در نزدیکی کف‌العباس امروز دچار حریق شد که به سرعت ماموران آتش‌نشانی و امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

عزاداری جالب و فاخر هیئت یزدی‌ها + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 16 ساعت پیشعزاداری امام حسین (ع) مختص یک منطقه و یا کشور نیست، بلکه هر جغرافیا به فراخور آداب و سنت های خود به عزاداری می پردازند.

شلیک راکت‌ در رزمایش سپاه در غرب کشور+فیلماعتدال ، 16 ساعت پیش

انسان هیچ چیزی از «حسین وای» یاد نمی‌گیرد +فیلممشرق نیوز ، 16 ساعت پیشرهبر انقلاب در بخشی از توصیه‌شان به هیئت‌ها فرمود: یک وقت هست که سینه می‌زنند و صد بار با تعبیرات مختلف مثلاً می‌گویند «حسین وای»، خب این یک کاری است امّا هیچ فایده‌ای ندارد و هیچ چیزی یاد نمی‌گیرند.

شعرخوانی حامد خاکی در شب دوم محرم+فیلممشرق نیوز ، 16 ساعت پیششعرخوانی حامد خاکی در شب دوم محرم الحرام در هیئت عبدالله بن الحسن (ع) منتشر شد.

گلایه های مداح معروف از هیئت های لندنی + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 17 ساعت پیشگزیده صحبتهای محمد نوروزی مداح اهل بیت (ع) را در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در اینجا ببینید.

شعرخوانی محمد رسولی در شب دوم محرم+فیلممشرق نیوز ، 17 ساعت پیششعرخوانی محمد رسولی در شب دوم محرم الحرام در هیئت عبدالله بن الحسن (ع) منتشر شد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn