پوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از نمای نزدیکمليت ، 43 دقیقه پیشپوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر منقش به تصویر زنده یاد «علی حاتمی» با حضور خانواده این سینماگر فقید رونمایی شد.

پوستر فیلم فجر ۳۵ رونمایی شدایران اکونومیست ، 52 دقیقه پیشمراسم رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و مجموعه آثار مردمی چند دوره گذشته این رویداد سینمایی برگزار شد.

فیلم/ آماتورهای بی استعداد فوتبالمشرق نیوز ، 59 دقیقه پیشآماتورهای بی استعداد فوتبال

باران کوثری در پوستر فیلم شنلسیمرغ ، 1 ساعت پیشپوستر فیلم سینمایی «شنل» به کارگردانی حسین کندری و با طرحی از حمیدرضا بابابیگی رونمایی…

بلایی که ستاره ایرانی سر بهترین خط دفاع هلند آورد +فیلم و جدول عملکردمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشهیرنفین 32 امتیازی حضورش روی پله چهارم لیگ برتر هلند را بی هیچ شک و تردیدی مدیون شماره 9 ایرانی اش در پیشانی خط حمله بوده و قوچان نژاد حالا آقای گل لیگ هلند است.

مستند "سرزمین عجایب فسیل‌ها" + فیلممیزان ، 3 ساعت پیشفسیل حیوانات مختلف تا به حال در بسیاری از نقاط دنیا کشف شده است و هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را داشته‌اند اما در میان آنها برخی فسیل‌ها بسیار عجیب هستند که گاه حتی برای حیواناتی هستند که هنوز اطلاعاتی از آن‌ها در دست نیست که در این مستند به آنها پرداخته شده است.

نقد فیلم The Accountant «حسابدار»سینما خبر ، 6 ساعت پیشفیلم The Accountant، جدیدترین فیلم بن افلک از تبدیل شدن به یکی از اکشن‌های خوب ۲۰۱۶ باز می‌ماند.

ویدئو / افزایش سرعت آواربرداری در پلاسکوایسنا ، 6 ساعت پیشبا ورود به پنجمین روز حادثه ریزش ساختمان پلاسکو عملیات آواربرداری با شدت بیشتری دنبال می‌شود و از دقایق بامدادی پیکرهای چند تن از جانباختگان کشف و از زیرآور خارج شد که این روند همچنان ادامه دارد.

رونمایی از پوستر و آثار مردمی فیلم فجرشبستان ، 6 ساعت پیش رونمایی از پوستر و آثار مردمی فیلم فجر با حضور هنرمندان و اصحاب رسانه در موزه سینما برگزار شد.

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجرخبرگزاری دانشجو ، 7 ساعت پیش

فیلم/ تکنیک‌های خارق العاده برادران دوقلو در فوتسالمشرق نیوز ، 7 ساعت پیشتکنیک‌های خارق العاده برادران دوقلو در فوتسال

عکس/ رونمایی از پوستر سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجرسینماپرس ، 8 ساعت پیشسینماپرس : مراسم رونمایی از پوستر سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر و آیین رونمایی از ۳۴ دوره فیلم‌ها از نگاه مردمی عصر یکشنبه سوم بهمن با حضور هنرمندان و مدیران سینمایی در موزه سینما برگزار شد.

پوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر (عکس)عصر ایران ، 8 ساعت پیشمدیر هنری پوستر جشنواره سی و پنجم «مجید برزگر» است و «حسین زارعی» طراح گرافیست آن است.

پوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از نمای نزدیکعصر ایران ، 8 ساعت پیشپوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر منقش به تصویر زنده یاد «علی حاتمی» با حضور خانواده این سینماگر فقید رونمایی شد.

فیلم/ خلاصه بازی ایبار 0-4 بارسلونامشرق نیوز ، 8 ساعت پیشبارسلونا با 4 گل حریف خود را از پیش روی برداشت.

آئین رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر و مجموعه آثار منتخب مردمی برگزار شدعصر ایران ، 8 ساعت پیشمراسم رونمایی از پوستر و رونمایی از مجموعه آثار برگزیده جشنواره فیلم فجر از نگاه تماشاگران برگزار شد.

خروج چهارمین پیکر غیر آتش‌نشان از زیرآوار+فیلماعتدال ، 8 ساعت پیشآواربرداری از ساختمان پلاسکو در حالی با شدت بیشتر وارد روز پنجم شد که در دقایق ابتدایی بامداد امروز (دوشنبه) پیکر دو تن دیگر از زیرآورماندگان از زیر زمین موتورخانه ساختمان پلاسکو کشف شد.

فیلم/ حواشی بازی استقلال - نفت آبادانمشرق نیوز ، 8 ساعت پیشاستقلال با 3 گل نفت آبادان را شکست داد.

موفقیت چشمگیر سینمای ایران در جشنواره بین المللی فیلم داکاخبر آنلاین ، 8 ساعت پیشسینمای ایران در پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم داکا، موفق به دریافت پنج جایزه شد.

رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر با یادی از حادثه پلاسکو / کشاورز: ما در مرگ همه آن‌ها سهیم هستیمخبر آنلاین ، 8 ساعت پیشآئین رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر 35 و «مجموعه آثار منتخب مردمی» در سالن سینماتوگراف موزه سینما برگزار شد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn