آخرین خبرهای «افتانا»

کارهایی که باید پس از هک شدن انجام دادافتانا ، 3 ساعت پیش این روزها که خبرهای بسیاری از گوشه و کنار جهان درباره هک شدن حساب‌های شخصی و اینترنتی و حملات سایبری به کاربران به گوش می‌رسد خوب است بدانیم پس از هک شدن باید چه اقداماتی را انجام بدهیم.

نقش کلیدی سازگاری در امنیت اینترنت اشیاافتانا ، 1 روز پیش کلید ایجاد یک وضعیت امنیتی موفق برای اینترنت اشیا، سازگاری است.

فیشینگ کاربران شبکه‌های اجتماعی را تهدید می‌کندافتانا ، 1 روز پیش هکرها اقبال بیشتری به سرقت اطلاعات کاربران فعال در رسانه‌های اجتماعی همچون لینکدین، الو و یاهو پیداکرده‌اند.

نفوذ به اکوییفاکس در کانادا هم قربانی گرفتافتانا ، 1 روز پیش بنابر اعلام شرکت اکوییفاکس ممکن است اطلاعات شخصی و مالی حدود ۱۰۰ هزار شهروند کانادایی نیز تحت‌تاثیر حملات سایبری اخیر به این شرکت قرار گرفته‌باشد.

دومین کنفرانس «پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار» برگزار می‌شودافتانا ، 2 روز پیش دومین کنفرانس ملی «پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار» همراه با یک نمایشگاه جانبی مهرماه 96 با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار می‌شود.

آژانس امنیت ملی‌ آمریکا از تهدیدات بزرگ فضای مجازی استافتانا ، 2 روز پیش مدیر امنیت اطلاعات گوگل، آژانس امنیت ملی آمریکا را تهدیدی در حد چین و روسیه برای فضای مجازی خواند.

افزایش حملات استخراج ارز مجازی در سال جاریافتانا ، 2 روز پیش محققان امنیتی در مورد افزایش حملات سایبری به سازمان‌ها با استفاده از ابزارهای استخراج ارز مجازی هشدار دادند.

پیام‌های ناخواسته‌تان را از حافظه گوشی بزداییدافتانا ، 2 روز پیش اپلیکیشن واتس‌اپ در نسخه به‌روزرسانی شده خود قابلیت جدیدی را افزوده‌است که به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌ها و محتوای ناخواسته را از حافظه گوشی خود حذف کنند.

لینک دانلود چالش نهنگ آبی یک طعمه استافتانا ، 2 روز پیش دانلود چالش نهنگ آبی توسط کاربران زیادی جست وجو می‌شود و تلاش برای دانلود و نصب این بازی فرصت سوءاستفاده را برای هکرها فراهم کرده‌است.

سی‌کلینر هک شدافتانا ، 2 روز پیش با هک شدن نرم‌افزار رایگان سی‌کلینر، میلیون‌ها رایانه در جهان قابل نفوذ شدند.

سوءاستفاده از پست‌اسکریپت برای توزیع بدافزارافتانا ، 3 روز پیش محققان ترندمیکرو دریافتند که واژه‌پرداز Hangul و زبان برنامه‌نویسی پست‌اسکریپت برای توزیع بدافزار مورد بهره‌برداری مهاجمان قرار می‌گیرند.

دنیا در تسخیر ارتش‌های سایبری توانمندافتانا ، 3 روز پیش آینده امنیت سایبری به سختی با سرنوشت فناوری اطلاعات و پیشرفت‌های فضای سایبری گره خورده‌است.

میلیون‌ها رایانه در معرض Bashware قرار دارندافتانا ، 3 روز پیش نفوذگرها با استفاده از Bashware، دیگر به برای نوشتن برنامه‌های بدافزاری برای لینوکس و اجرای آنها از طریق WSL در رایانه‌های ویندوز نیازی ندارند.

بهره‌گیری از P2PE برای کاهش تقلب در پرداخت‌های خردافتانا ، 3 روز پیش از موثرترین روش‌ کاهش تقلب در پرداخت‌های خرد P2PE است که Verifone و Foregenix را به همکاری واداشته‌است.

مدل فعالیت شبکه‌های اجتماعی خارجی تدوین می‌شودافتانا ، 3 روز پیش معاون مرکز ملی فضای مجازی گفت: کلیات سامان‌دهی فعالیت شبکه‌های پیام‌رسان موبایلی ابلاغ شده‌است و جزییات فعالیت این شبکه‌ها توسط سه نهاد مرتبط در حال تبیین است.

پیوست حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ شدافتانا ، 3 روز پیش شانزده اولویت در پیوست حکم وزیر ارتباطات از سوی رئیس‌جمهور ابلاغ شد.

آیا شایعات در مورد لابراتوار کسپرسکی واقعیت دارندافتانا ، 4 روز پیش لابراتوار کسپرسکی هرگونه ارتباط نامناسبی را با دولت روسیه و تمام اتهامات مربوط به جاسوسی و سایر فعالیت‌های غیرقانونی را رد می‌کند

شناسایی نمونه‌ای تازه‌ از بدافزار Babarافتانا ، 4 روز پیش نمونه جدیدی از بدافزار Babar که قبلا از مراکز تحقیقاتی هسته‌ای ایران هم جاسوسی کرده‌بود، شناسایی شد.

دسترسی 27 میلیون ایرانی به اینترنت پهن‌باندافتانا ، 4 روز پیش سرانه دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت طی چهار سال گذشته از رشد ۳۵ برابری برخوردار شد و تعداد مشترکان اینترنت پهن‌باند سیار به ۲۷ میلیون نفر می‌رسد.

یوجین کسپرسکی شهادت می‌دهدافتانا ، 4 روز پیش رئیس شرکت روسی کسپرسکی ماه اکتبر در مجلس نمایندگان آمریکا از خود دفاع می‌کند.