آخرین خبرهای «اقتصاد نیوز»

جوان‌گرایی و آفت ژن‌های خوب!اقتصاد نیوز ، 40 دقیقه پیش1- سن مدیران کشور افزایش یافته است و به‌تدریج لزوم جایگزینی آنها با نیروهای جوان‌تر بیش از پیش احساس می‌شود.

گوشی های موبایلی که با ورودشان معادلات بازار را به هم می‌زنند!اقتصاد نیوز ، 40 دقیقه پیشعرصه تولید گوشی‌های هوشمند روزبه‌روز در حال پیشرفت است و نمی‌توان به درستی قابلیت‌های این دستگاه های کوچک را در آینده نزدیک پیش‌بینی کرد. حال، بسیاری از تحلیل‌گران بر این باورند ۳ گوشی هوشمند با ورودشان به بازار شرایط را کاملا متحول می کنند.

بورس تهران از کجا شارژ شد؟اقتصاد نیوز ، 42 دقیقه پیشبازار سهام در هفته جاری فضایی توام با هیجان مثبت و رونق داشت که طی آن با رشد 8/ 2 درصدی، شاخص کل به باند ۸۵ هزار واحدی وارد شد. به این ترتیب، ضمن عبور بازدهی بورس از مرز 11 درصد از ابتدای سال، فاصله دماسنج بازار سهام ازقله تاریخی ۸۹ هزار و ۵۰۰ واحدی که در نیمه دی ماه ۹۲ تجربه شده بود، به کمتر از 5 درصد رسید. رشد نسبتا پرشتاب شاخص صورت می‌پذیرد که به لحاظ حجم، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در روند داد‌و‌ستد‌ها دیده نمی‌شود و ارزش معاملات خرد در بورس به‌طور مستمر در سطح کمتر از ۱۵۰ میلیارد تومان روزانه ثب

پیش نویس دستورالعمل جدید واردات خودرو + سنداقتصاد نیوز ، 47 دقیقه پیشتسنیم نوشت: بر اساس پیش نویس دستورالعمل واردات خودرو، امکان واردات توسط غیر نمایندگی ها به طور کامل حذف خواهد شد و افزایش حقوق ورودی برای همه خودروهای بالاتر از ۳۰ هزار دلار اعمال می‌شود.

ناکامی سردار آزمون در گلزنی برای تیم جدیدشاقتصاد نیوز ، 53 دقیقه پیش

ظریف تشریح کرد؛ شروط ایران برای مذاکره مجدد در مورد برجاماقتصاد نیوز ، 59 دقیقه پیشظریف، در گفتگویی اختصاصی با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز ضمن تاکید بر "غیرقابل مذاکره بودن" برجام گفته اگر آمریکا خواستار اضافه کردن متممی به برجام است، ایران هم خواستار مذاکره مجدد همه بندهای این توافق‌ است.

کدام باشگاه فوتبال به بازیکنانش حقوق زیادی می دهد؟اقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشبرخی باشگاه های فوتبال با دراختیار داشتن منابع مالی مناسب حقوق ماهانه خوبی به بازیکنانشان می دهند. در این بین لیست حقوقی باشگاه بارسلونا نشان می‌دهد که این تیم در میان تمام تیم‌های اسپانیایی بیشترین پرداختی را به بازیکنان و مربیانش دارد.

آموزش آزاد کردن فضای داخلی آیفوناقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشگوشی های آیفون محبوبیت زیادی در بین مردم دارند اما اغلب بخاطر کم بودن فضای داخلی، برخی کاربران با مشکل مواجه می شوند اما راه هایی برای خلاصی از این مشکل وجود دارد.

غیبت سیدجلال در پرسپولیس و جرقه بحران در خط دفاعیاقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیششاید در ظاهر حضور شجاع خلیل‌زاده و محمد انصاری در قلب خط دفاع جای خالی جلال حسینی را پرکند اما در آمار این‌طور نیست.

«پرنده‌های خشمگین» اسپانسر جدید باشگاه فوتبال اورتون !اقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشفوتبال محیط مطلوبی برای سرمایه گذاری اسپانسرها است. آنها با ورد به این بخش دیده شده و کالاهای خود را معرفی و سود های سرشاری نصیب هر دو طرف خواهد شد.

اهتزاز پرچم ایران و نصب تصویر رهبر انقلاب در دیرالزور سوریه + عکساقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشهمزمان با ورود کاروان کمک‎های امدادرسانی جمهوری اسلامی ایران به شهر دیرالزور سوریه پرچم ایران در این شهر به اهتزاز درآمد.

دو روی سکه مهدی طارمیاقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشمهاجم پرسپولیس در بازی دیشب با سپاهان علی رغم اینکه گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی زد اما با بی دقتی چند موقعیت خوب را برای تیمش از دست داد تا در شبی که به صدر جدول گلزنان رسید تلخ و شیرین را با هم تجربه کند

رونمایی از جدیدترین موشک بالستیک ایران + عکساقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشدر جریان رژه نیروهای مسلح به مناسب هفته دفاع مقدس از جدیدترین موشک بالستیک ایران رونمایی شد.

گوگل رسما مالک جدید اچ تی سی شداقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشپس از انتشار اخبار اولیه درباره فروش «اچ تی سی موبایل» گفته می شود آلفابت، پدر گوگل، تمام کمپانی اچ تی سی را خریده است.

بیرانوند پراشتباه چطور رشته های برانکو را پنبه کرد؟اقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشپرسپولیس در حالی دیشب در اصفهان مقابل سپاهان با تساوی 2بر2 متوقف شد که دروازه سرخ ها بر روی گل دوم تیمش مقصر اصلی بود و گل بدی دریافت کرد تا تیمش 3 امتیاز بازی را از دست بدهد.

ارائه محدود اینترنت رایگان در مکان‌های عمومی در ایراناقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه، فناوری اطلاعات باید رشد پنج برابری داشته باشد، پیشنهاد کرد نمایشگاهی دائمی برای ارائه خدمات ۵G در حوزه‌های مختلف ایجاد شده و همچنین اپراتورها حجم محدودی از اینترنت رایگان را در مکان‌های عمومی به مشترکان ارائه دهند.

سیگار کشیدن مربی لیگ فوتبال حاشیه ساز شداقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشبازیکنان و سرمربیان شاغل در فوتبال به تعداد زیادی به کشیدن سیگار اقدام می کنند. اخیرا یکی دیگر از سرمربی های حاضر در فوتبال با کشیدن فوتبال جنجال ساز شده است.

همسر سابق و فعلی رامبد جوان در یک کادر + عکساقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشعکس زیر از سحر دولتشاهی (سمت چپ) و نگار جواهریان، همسر سابق و فعلی رامبد جوان در فیلم طلا و مس است.

از تحریم اقتصادی تا اقدام نظامی؛ گزینه های روی میز ترکیه در برابر استقلال کردستان عراقاقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشپایگاه «دیلی صاباح» ترکیه از تشکیل جلسه اضطراری پارلمان این کشور برای بررسی تمدید مأموریت نظامی در عراق خبر داد.

هشدار تند مقتدی صدر به مسعود بارزانی / استقلال کردستان عراق به معنی خودکشی استاقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیش«مقتدا صدر» رهبر جریان صدر پنجشنبه شب با ارسال نامه ای به رهبران کرد درباره استقلال کردستان عراق، ضمن درخواست از آنان برای گفت و گو، این اقدام را درحکم خودکشی این منطقه دانست.