آخرین خبرهای «سیری در ایران»

سینما اریکه ایرانیان تهرانسیری در ایران ، 22 ساعت پیشسینما اریکه ایرانیان تهران، از جمله مشهورترین سینماهای پایتخت بوده که با داشتن زیر بنایی بیشتر از 20 هزار مترمربع از بزرگ‌ترین سینماها در تهران است. این مجتمع بسیار زیبا و باشکوه، در 8 طبقه ساخته شده که شامل شش طبقه در ارتفاع و دو طبقه زیرزمین جهت استفاده به عنوان پارکینگ اختصاصی می‌باشد. همچنین، […] .

سینما عصر جدید تهرانسیری در ایران ، 23 ساعت پیشسینما عصر جدید تهران، از جمله سینماهای مهم و قدیمی این شهر بوده و در ضلع شرقی تقاطع خیابان طالقانی و وصال شیرازی واقع شده است. این سینما را در دوران گذشته تخت‌جمشید می‌نامیدند. باید بدانید که تاریخ افتتاح سینما عصر جدید به سال 1321 هجری شمسی باز می‌گردد. اما در روز 21 تیر سال […] .

سینما سروش تهرانسیری در ایران ، 1 روز پیشسینما سروش تهران، از سینماهای قدیمی این شهر بوده که در تاریخ 24 مهر 1335 هجری شمسی شروع به کار کرد. در گذشته، این سینما را مولن‌روژ می‌نامیدند. جالب است بدانید اولین کاری که در این سینما به نمایش درآمد، فیلم معروف بند باز بود. طراحی سینما سروش تهران را جناب آقای حیدر غیایی انجام […] .

دیزی‌سرای طرشت تهرانسیری در ایران ، 1 روز پیشدیزی‌سرای طرشت تهران، از قدیمی‌ترین دیزی‌سراها در منطقهای به همین نام در تهران بزرگ به شمار می‌رود. اما اینکه چرا نام این منطقه را طرشت نهاده‌اند داستانی شنیدنی دارد. مطابق اقوال، ناصرالدین شاه طرشت را بسیار سرسبز یافته و به نظر وی این محل بسیار شبیه شهر رشت بوده است. بنابراین، وی این محله را […] .

سینما آزادی تهرانسیری در ایران ، 1 روز پیشسینما آزادی تهران، از جمله سینماهای مشهور و بزرگ این شهر به حساب می‌آید. سینمایی واقع در تقاطع خیابان شهید بهشتی ( عباس آباد) و خالد اسلامبولی (وزرا) که قبل از انقلاب آن را شهر فرنگ می‌نامیدند. مالکان اولیه این سینمای معروف، برادران روحانی بودند. در حقیقت، سینما آزادی در سوم اردیبهشت سال 1348 با […] .

آرامگاه سید ابوالوفا شیرازسیری در ایران ، 1 روز پیشآرامگاه سید ابوالوفا شیراز، در چهارراه پانزده خرداد اول خیابان نادر و نبش کوچه 13 قرار گرفته و اهالی شیراز اعتقاد عجیبی به مرقد این سید بزرگوار دارند. ابوالوفا شیرازی، معروف به امامزاده سید ابوالوفا از نوادگان امام حسن مجتبی بوده که در قرن چهارم هجری می‌زیسته‌ است. در واقع، ایشان با شاه داعی‌الله در […] .

کافه نمایش تهرانسیری در ایران ، 1 روز پیشکافه نمایش تهران، در محدوده غرب این شهر و در بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار دارد. بزرگراهی در غرب تهران بزرگ که به نام روحانی عالیقدر عطاءالله اشرفی اصفهانی از جمله علمای اهل‌منبر و دارای کمالات علمی بسیار نام‌گذاری شده است. کافه‌ای با محیط دنج و دوست‌داشتنی که مشتریانش را بیشتر جوانان کافه گرد و اهل […] .

نقره کاری شیرازسیری در ایران ، 1 روز پیشنقره کاری شیراز، از روزگاران گذشته در این دیار رواج داشته و ظروف و وسایل بسیار ارزشمندی به وسیله هنرمندان نقره‌کار این شهر ساخته می‌شوند. در واقع، قدمت این صنعت در ایران به 7000 هزار سال پیش بازگشته و هنوز هم در شهرهای هنرپروری مانند شیراز طرفدارانی دارد. راجع‌به نحوه ساخت این ظروف زیبا، باید […] .

کاشی هفت رنگ شیرازسیری در ایران ، 1 روز پیشکاشی هفت‌رنگ شیراز، از جمله صنایع‌دستی این شهر بوده که در ساخت مساجد، منازل و سایر بناها مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید بدانید که حدود 80 درصد از کاشی‌های هفت‌رنگ بکار رفته در ساخت بقاع متبرکه و مساجد مناطق جنوب ایران به‌وسیله هنرمندان خوش‌ذوق و ماهر شیرازی تهیه شده است. کیفیت بالای این کاشی‌ها، آن‌ها […] .

هتل آپارتمان فاخر مشهدسیری در ایران ، 1 روز پیشهتل آپارتمان فاخر مشهد در سال 1394 به بهره برداری رسید. رستوران، کافی شاپ، لابی بزرگ و زیبا، از جمله امکانات این هتل به شمار می رود. همچنین هتل فاخر از 6 طبقه مشتمل بر 50 باب اتاق و سوئیت ساخته شده است. از نکات قابل توجه هتل آپارتمان سه ستاره فاخر مشهد، واقع بودن […] .

هتل آپارتمان پرهام مشهدسیری در ایران ، 1 روز پیشهتل آپارتمان یک ستاره پرهام در سال 1372 در خیابان آخوند خراسانی شهر مشهد به بهره برداری رسید. این هتل دارای 4 طبقه و 16 واحد اقامتی یک خوابه و دو خوابه می باشد. بازسازی برروی برخی از بخش های هتل پرهام در سال 1394 به پایان رسیده است. امكانات هتل آپارتمان پرهام مشهد آسانسور […] .

هتل نگین پاسارگاد مشهدسیری در ایران ، 1 روز پیشهتل نگین پاسارگاد مشهد در سال 1394 فعالیت خود را جهت ارائه خدمات هتلی آغاز کرد. 11 طبقه شامل رستوران، پارکینگ، و 104 واحد اقامتی از جمله اتاق های لوکس، سوئیت ویژه و آپارتمان یک خوابه و دو خوابه، ساختمان هتل نگین پاسارگاد را تشکیل داده اند. همچنین واقع بودن در خیابان شیرازی که یکی […] .

هتل شارستان مشهدسیری در ایران ، 1 روز پیشهتل سه ستاره شارستان در سال 1390 در خیابان خسروی مشهد به بهره برداری رسید. هتل شارستان دارای 6 طبقه مشتمل بر 88 باب اتاق است. رستوران و کافی شاپ های هتل شارستان مشهد رستوران هتل واقع در طبقه 1- با ظرفیت 180 نفر (ساعت کاری: صبحانه 8:00 الی 10:00 ، نهار 13:00 الی 15:00 […] .

هتل آپارتمان شمس العماره مشهدسیری در ایران ، 1 روز پیشهتل آپارتمان شمس العماره در سال 1391 در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) در خیابان امام رضا ساخته شده است. این هتل دارای 4 طبقه مشتمل بر 12 باب اتاق است. رستوران و کافی شاپ های هتل آپارتمان شمس العماره (وحیدیان) مشهد رستوران در طبقه همکف با ظرفیت 35 نفر (ساعت کاری: صبحانه 8:00 […] .

هتل آپارتمان کوروش مشهدسیری در ایران ، 1 روز پیشهتل آپارتمان یک ستاره کوروش در سال 1382 واقع در بلوار مدرس شهر مشهد به بهره برداری رسید و در سال 1391 مورد بازسازی قرار گرفت. هتل آپارتمان کوروش دارای 5 طبقه مشتمل بر 20 باب آپارتمان یکخوابه می باشد. رستوران و کافی شاپ های هتل آپارتمان کوروش مشهد رستوران هتل واقع در طبقه همکف […] .

خانه مسافر مرصاد مشهدسیری در ایران ، 2 روز پیشخانه مسافر درجه 1 مرصاد در سال 1395 واقع در خیابان امام رضا و در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) به بهره برداری رسید. هتل اپارتمان مرصاد دارای 4 طبقه مشتمل بر 20 باب اتاق است. رستوران و کافی شاپ های خانه مسافر مرصاد مشهد رستوران هتل با ظرفیت 40 نفر واقع در طبقه 1- […] .

هتل آپارتمان سبحان مشهدسیری در ایران ، 2 روز پیشهتل آپارتمان یک ستاره سبحان در خیابان امام رضا شهر مشهد ساخته شده است. این هتل دارای چهار طبقه و مجموعا 30 واحد اقامتی می باشد. از مزایای اقامت در هتل سبحان می توان به دسترسی آسان مهمانان به حرم مطهر امام رضا (ع)، ایستگاه قطار شهری و مراکز خرید اشاره کرد. رستوران و کافی […] .

هتل فرید مشهدسیری در ایران ، 2 روز پیشهتل فرید در سال 1375 در مرکز شهر مشهد در خیابان احمدآباد واقع شده است. هتل دو ستاره فرید دارای سه طبقه مشتمل بر 28 باب اتاق است. این هتل در نزدیکی مراکز خرید و بیمارستان ها می باشد. رستوران و کافی شاپ های هتل فرید مشهد سالن صبحانه هتل فرید واقع در لابی با […] .

افزایش توان اقتصادی با تقویت گردشگریسیری در ایران ، 2 روز پیشمطبوعات کشور به طور روزانه مهمترین و برجسته ترین رخدادهای داخلی و خارجی را پوشش می دهند. این در حالی است که بخش زیادی از خبرها، یادداشت ها، گزارش ها، گفت وگوها و … به انعکاس شرایط اجتماعی و فرهنگی جامعه اختصاص می یابد؛ موضوعی که توجه ویژه به آن اهمیتی فزاینده دارد. گروه اطلاع […] .

هتل سیمرغ فیروزه مشهدسیری در ایران ، 2 روز پیشهتل سیمرغ فیروزه مشهد در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل با 11 طبقه مشتمل بر 69 باب سوئیت یک خوابه و دو خوابه، از هتل های سه ستاره مجهز در شهر مقدس مشهد می باشد. از نکات قابل توجه هتل سیمرغ فیروزه، مجهز بودن به سیستم IPTV و سیستم کنترل هوشمند […] .