آخرین خبرهای «صدا و سیما»

در عزاداری ها خودسرانه عمل نکنیمصدا و سیما ، 1 ساعت پیشحجت الاسلام والمسلمین مقدسی: در عزاداری ها باید پایبند رأی رهبری و مرجعیت باشیم و خودسرانه عمل نکنیم.

مسیر امنیت، استقلال و پیشرفت کشور ادامه خواهد داشتصدا و سیما ، 1 ساعت پیشعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: به رغم همه دشمنی ها و توطئه ها که نمونه اخیر آن را در سخنان سخیف رئیس جمهور کاسبکار آمریکا مشاهده کرده ایم مسیر امنیت، ثبات، استقلال و پیشرفت کشور ادامه داشته و خواهد داشت.

همایش عظیم شیرخوارگان حسینیصدا و سیما ، 1 ساعت پیشمراسم معنوی و با شکوه شیرخوارگان حسینی همزمان در ۴ هزار و 500 نقطه در ایران و ۴۱ کشور جهان؛ با هدف گرامیداشت کودکان شهید روز عاشورا، در نخستین روز ماه محرم با محوریت مصلای بزرگ امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

رزمایش امنیتی «محرم» فردا آغاز می شودصدا و سیما ، 2 ساعت پیشفرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری رزمایش امنیتی «محرم» قرارگاه حمزه سیدالشهدا از فردا اول مهر در شمال غرب کشور خبر داد.

رزمایش دفاعی امنیتی "محرم" فردا آغاز می شودصدا و سیما ، 2 ساعت پیشسردار پاکپور از برگزاری رزمایش دفاعی امنیتی "محرم" قرارگاه حمزه سیدالشهدا این نیرو از فردا اول مهر در شمال غرب کشورخبر داد.

باید به سمت شهرسازی ریل پایه برویمصدا و سیما ، 2 ساعت پیشآخوندی: روزانه حدود یک میلیون و 200هزار نفر وارد شهر تهران و به همین میزان نیز از شهر خارج می شوند که 98درصد آنها با خودرو تردد می کنند که عمده آن نیز خودروی شخصی است.

مراسم تصویری رژه نیروهای مسلحصدا و سیما ، 2 ساعت پیش

پیام وزیر ورزش و جوانان به مناسبت هفته دفاع مقدس و حلول ماه محرمصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مناسبت فرا رسیدن هفته‌ی دفاع مقدس و حلول ماه محرم پیامی را منتشر کرد.

استفاده از شبکه حمل و نقل عمومی برای تهران حیاتی استصدا و سیما ، 3 ساعت پیشنجفی :حرکت امروز ما برای استفاده از مترو در مسیر ایستگاه میرداماد تا ایستگاه امام خمینی (ره) برای کمک به سالم سازی هوای پایتخت و سلامت شهروندان است.

پتروشیمی با چهره ای متفاوت در آسیاصدا و سیما ، 3 ساعت پیشقهرمان لیگ برتر بسکتبال ایران از فردا رقابت خود را در جام باشگاه های آسیا با چهره ای کاملا متفاوت نسبت به دوره قبل آغاز می کند.

عزاداری حسینی قبل از آغاز رژه نیروهای مسلحصدا و سیما ، 3 ساعت پیشقبل از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح ( ۳۱ شهریور) در جوار مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی برای اباعبدالله الحسین عزاداری کردند .

برای دفاع از سرزمین و ملت خود از کسی اجازه نخواهیم گرفتصدا و سیما ، 4 ساعت پیشرییس‌ جمهور : بدون تردید تا روزی که ملت بزرگ ایران یکپارچه و منسجم با فرامین مقام معظم رهبری و ولایت امر در مسیر عزت خود حرکت می‌کند، هیچ قدرتی قادر نیست ما را در مسیر ایستادگی و حق‌مان باز دارد.

سلاح های ما ، برای دفاع در برابر تروریسم استصدا و سیما ، 4 ساعت پیشرئیس جمهور : سلاح ما برای دفاع از کشورمان و ملت های منطقه در برابر تجاوز قدرت های بزرگ و تروریسم است.

آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور رئیس جمهورصدا و سیما ، 4 ساعت پیشهمزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح با حضور رئیس جمهور و با شرکت یگان های نمونه ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی در جوار حرم مطهر امام راحل آغاز شد.

زلزله چهار و 8 دهم ریشتری در کرمانصدا و سیما ، 6 ساعت پیشزلزله به بزرگی چهار و هشت دهم ریشتر( امواج درونی زمین) دیشب منطقه هجدک را در استان کرمان لرزاند.

مراسم تشت گذاری در مسجد قائم آل محمد(ص) تهرانصدا و سیما ، 12 ساعت پیشمراسم تشت گذاری با حضور جمع زیادی از مردم‏‏‏‏‏، اهالی محل و آق بلاغیهای مقیم تهران در مسجد قائم آل محمد(ص) واقع در حوالی میدان 9 دی برگزار شد.

برگزاری مراسم تشت گذاری در مسجد قائم آل محمد(ص) تهرانصدا و سیما ، 12 ساعت پیشمراسم تشت گذاری با حضور جمع زیادی از مردم‏‏‏‏‏، اهالی محل و آق بلاغیهای مقیم تهران در مسجد قائم آل محمد(ص) واقع در حوالی میدان 9 دی برگزار شد.

شکست آمریکا در منزوی کردن ایرانصدا و سیما ، 13 ساعت پیشسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در عرصه بین الملل در سیاست منزوی کردن کشورمان و ایران هراسی شکست خورده است بنابراین از این ناکامی ها عصبانی هستند.

در سخنرانی ترامپ عصبانیت ویژه ای مشهود استصدا و سیما ، 13 ساعت پیشسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت: در سخنرانی اخیر ترامپ عصبانیت ویژه ای وجود داشت.

برانکو: در آستانه بازی با الهلال نشان دادیم تیم با کیفیتی هستیمصدا و سیما ، 13 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افتخار می‌کنیم و خوشحال هستیم که یکی از پایه‌های لیگ قهرمانان آسیا هستیم.