آخرین خبرهای «فرادید»

پشیمانی اجازه می‌دهد تا دوباره متولد شویمفرادید ، 19 ساعت پیشبالاخره هر کسی در زندگی‌اش اشتباهاتی می‌کند. معمولاً بعدها که همه چیز گذشته و تمام شده، وقتی اشتباهاتمان را به یاد می‌آوریم، حس عمیقی از پشیمانی وجودمان را پر می‌کند. «کاش آن کار را نکرده بودم»، «کاش آن حرف را نزده بودم». فهرستی بلندبالا. پشیمانی فقط برای کارهایی که با اختیار انجام داده‌ایم سراغمان نمی‌آید، بلکه حتی از اشتباهات سهوی‌مان هم پشیمان می‌شویم. پشیمانی به چه دردی می‌خورد و چرا انقدر همدم تنهایی‌های ماست.

۱۲ دلیل برتری گلکسی نوت ۸ نسبت به آیفون Xفرادید ، 20 ساعت پیشآیفون X با داشتن یک نمایشگر اولد کم‌حاشیه‌ی زیبا و پردازنده‌ی قدرتمند A11، احتمالا بهترین گوشی ساخت اپل محسوب می‌شود. البته هنوز دستمان به این گوشی نرسیده که به‌طور کامل آن را بررسی کنیم، اما شواهد و قراین این‌طور نشان می‌دهند که آیفون X از چند جهت چند پله پایین‌تر از سامسونگ گلکسی نوت ۸ قرار می‌گیرد.

تصاویر/ 12 خودرویی که مردم آنها را نمی خرندفرادید ، 21 ساعت پیشبا وجود فروش نسبتاً خوب برخی خودروسازان در سال 2016، اما بسیاری از خودروسازان نیز در فروش خودروهای خود در سال 2016 ناکام بوده اند که همه مشکل را نمی توان به شرایط بد بازار نسبت داد و مشکل اصلی را باید در کیفیت ساخت ماشینی که آنها عرضه کرده اند، جستجو کرد.

باید خودم را به تک تک افراد جامعه ثابت می کردمفرادید ، 21 ساعت پیشاین‌جا تا چشم کار می‌کند، خاک است و تا گوش می‌شنود، صدای گوش‌خراش ماشین‌آلات ساختمانی می‌آید. می‌گویند «مغز» مجموعه در دستان اوست.

حکم‌های رسیده و نرسیده وزارت کشورفرادید ، 21 ساعت پیشمعاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: تاکنون حکم ۱۲ شهردار منتخب پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر از سوی وزیر کشور صادر شده است.

افزایش تلفات حادثه انفجار قمفرادید ، 21 ساعت پیشسرپرست اورژانس کشور گفت: تعداد تلفات حادثه انفجار گاز و ریزش مسافرخانه در قم به 4 کشته و 15 مجروح رسید. یکی از مجروحان 100 درصد دچار سوختگی شده است.

قلمرو ریا در ادبیاتفرادید ، 21 ساعت پیشدر هیچ یک از کتابهایی که راجع به ایران نوشته‌اند، چه خود ایرانی‌ها و چه خارجی‌ها، تاکنون متذکر این معنی نشده و روشن نکرده‌اند که ریا و تزویر از چه زمانی وارد تاریخ ایران شده است، چرا آمده است و کم و کیف آن چیست؟

هفته توفانی بورس در پایان تابستانفرادید ، 22 ساعت پیشنماگر بورس تهران معاملات روز گذشته را با رشد 488 واحدی به پایان رساند و در سطح 85 هزار و 831 واحد قرار گرفت. بر این اساس بازدهی هفتگی بورس تهران در یک هفته تماما مثبت به 8/ 2 درصد رسید تا بیشترین رشد هفتگی از هفته منتهی به 21 بهمن 94 را تجربه کند. در عین حال دیروز شاهد عبور بی‌تفاوت بازار سهام از سخنان ترامپ بودیم.

جوان‌گرایی و آفت ژن‌های خوبفرادید ، 22 ساعت پیشسن مدیران کشور افزایش یافته است و به‌تدریج لزوم جایگزینی آنها با نیروهای جوان‌تر بیش از پیش احساس می‌شود.

واکنش رهبر انقلاب به نطق ترامپفرادید ، 22 ساعت پیش

خوراکی‌هایی برای پیشگیری و مبارزه با بیماری‌هافرادید ، 23 ساعت پیشغذاهایی که می‌خورید هر چه سالم‌تر باشد، کمتر مریض خواهید شد و برعکس. انتخاب‌های خوب و سالم غذایی، ترکیب متعادلی از آنتی اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها، مواد معدنی و سایر ترکیبات مفید را برای بدن‌تان تامین می‌کنند که به کمکی برای سالم ماندن‌تان هستند.

با بدترین فیلم‌های سال 2017 آشنا شویدفرادید ، 23 ساعت پیشاگر چه در سال 2017 نیز شاهکارهایی مانند «دانکرک» و «زن شگفت انگیز» ساخته شده اند اما برخی از فیلم های ساخته شده در این سال نیز فراتر از فاجعه بوده اند، که تنها باعث سردرد تماشاگران شده اند.

ششمین نیروگاه خورشیدی دنیا در ایران ساخته می‌شودفرادید ، 1 روز پیشانگلیسی‌ها هم به اظهارات ضد ایرانی ترامپ بی‌اعتنایی کردند. درست در همان روزی که حسن روحانی با ترزامی نخست‌وزیر انگلیس در حاشیه هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد دیدار می‌کرد، بزرگترین قرارداد اقتصادی بین دو کشور در پسا برجام در لندن امضا شد.

طناب دار بر گردن تازه دامادی که بچه سر راهی بودفرادید ، 1 روز پیشتازه داماد که درجنایتی خونین دوستش را به قتل رسانده بود پس از محاکمه و تأیید حکم قصاصش در شعبه 32 دیوانعالی کشور، سحرگاه دیروز در ندامتگاه کرج به دار مجازات آویخته شد.

کاریکاتور/ تفریح جدید 23میلیون ایرانی!فرادید ، 1 روز پیش

دو روایت از ملاقات ضرغامی با فرزند کروبیفرادید ، 1 روز پیشبدنبال دیدار حسین کروبی با عزت الله ضرغامی، روزنامه شرق با این دو چهره مصاحبه کرده است.

فکر می‌کنند با پارتی‌بازی به این‌جا رسیده‌ام!فرادید ، 1 روز پیششاید پیش از این بارها اتفاق افتاده بود که بازیکنان ملی‌پوش فوتسال و فوتبال به‌طور همزمان در هر دو رشته چه در بخش آقایان و چه بانوان فعالیت داشته باشند، اما این‌که یک ورزشکار بتواند در ٢ رشته مجزا که زیر نظر فدراسیون قرار دارند، حضور داشته باشد، در نوع خودش پدیده‌ای محسوب می‌شود.

سایپا خودروساز می‌شود!فرادید ، 1 روز پیشسایپا اخیرا از سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی خود برای توسعه سبد محصولاتش خبر داده و اعلام نموده به زودی براساس پلتفورم اس.پی (SP)5 مدل مختلف و کاملا جدید در انواع سدان، هاچ‌بک و کراس‌اوور معرفی خواهد کرد...

عکس/ رونمایی از مجسمه ژنرال کلاشنیکُففرادید ، 1 روز پیشرونمایی از مجسمه ژنرال میخائیل کلاشنیکُف، طراح معروفترین سلاح دنیا یعنی مسلسل AK-٤٧ (در ایران معروف به کلاشینکف) طی یک مراسم رسمی در مرکز مسکو. این سلاح در سال ۱۹۴۷ تکمیل شد

فواید نواختن موسیقی بر مغزفرادید ، 1 روز پیشگوش دادن به موسیقی زمانی که خسته و ناراحت هستید می‌تواند شما را سرحال کند. حتی گاهی برای آرام شدن در هنگام خشم هم مفید است.