آخرین خبرهای «میزان»

بی‌اطلاعی اعضای هیئت‌مدیره استقلال از روند انتخاب سرمربی جدید/ برگزاری جلسه هیئت مدیره پس از جلسه با وزیرمیزان ، 1 دقیقه پیشجلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از جلسه با وزیر ورزش و جوانان، روز یکشنبه برگزار می‌شود.

توصیه های رئیس به دانشجویان جدید دانشگاه امیر کبیرمیزان ، 6 دقیقه پیشرئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دانشجویان توصیه کرد که پس از ورود به دانشگاه فعالیت‌های علمی و آموزشی خود را بیش از گذشته پیگیری کنند.

با همین بیرانوند در لیگ قهرمان شده و در آسیا در نیمه نهایی هستیم/ الهلال بهترین تیم آسیاست، اما آنها را می‌بریم/ انتظار دارند رئال و بارسلونا را هم ببریممیزان ، 20 دقیقه پیشمربی دروازه بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با همین بیرانوند در لیگ ایران قهرمان شدیم و در آسیا در نیمه‌نهایی هستیم.

سالانه ۱۰۰۰میلیارد تومان هزینه داروهای اختلالات اسکلتی می شودمیزان ، 34 دقیقه پیشرئیس سازمان غذا و دارو ضمن هشدار نسبت به سالمندی جمعیت و تغییر سبک زندگی به عنوان عوامل مهم ابتلا به اختلالات عضلانی- اسکلتی، گفت: سالانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان هزینه داروی این بیماران می شود.

از واریز یارانه تا رونمایی از سامانه صیاد/بازار گرم ملزومات محرم در بازارمیزان ، 38 دقیقه پیشاقتصاد در هفته گذشته شاهد رویدادهایی همچون واریز یارانه، رونمایی از طرح صیاد، اجرای طرح کارورزی، افتتاح تعدادی از واحدهای مسکن مهر، گرم شدن بازار ملزومات عزاداری و ... بوده است.

نکوداشت محمود فرشچیان در تالار وحدت برگزار شد/رونمایی از تازه‌ترین اثر خالق ظهر عاشورا+عکسمیزان ، 39 دقیقه پیشآیین نکوداشت محمود فرشچیان به همراه رونمایی از آثار وی، با حضور وزیر ارشاد و جمعی از هنرمندان دیشب در تالار وحدت برگزار شد.

ورود هزار واگن به مترو تهران با حمایت دولت/ همشهری مشکلات مالی و فرهنگی داردمیزان ، 56 دقیقه پیششهردار تهران گفت: با کمک دولت هزار واگن به زودی به مترو تهران اضافه می شود.

همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی تهرانمیزان ، 1 ساعت پیش

حمایت شورای فنی فدراسیون کشتی از خادم در دیدار با وزیر ورزش/ صحبت‌های بزرگان کشتی با سلطانی‌فرمیزان ، 1 ساعت پیشبزرگان و اعضای شورای فنی فدراسیون کشتی در دیدار با وزیر ورزش در مورد شرایط این روزهای این رشته و دغدهه‌های آن صحبت‌ کردند.

نظریه‌پردازی علوم انسانی و اسلامی برای تحقق وحدت حوزه و دانشگاه ضروری استمیزان ، 1 ساعت پیشرئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تبیین و نظریه‌پردازی علوم انسانی، اسلامی برای تحقق وحدت حوزه و دانشگاه ضروری و مهم است.

واژگونی پژو با 5 کشته و زخمی در اتوبان قزوینمیزان ، 1 ساعت پیشسرپرست اورژانس کشور گفت: واژگونی پژو 405 در اتوبان قزوین سه کشته و دو مجروح برجای گذاشت.

بازی با سپاهان از نظر فنی بار بالایی داشت/ پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی در آسیاست و هدف باید موفقیت در این بازی باشدمیزان ، 1 ساعت پیشپیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی در آسیاست و هدف باید موفقیت در این بازی باشد.

تصویر سکانس پایانی فیلم به وقت شام منتشر شد+عکسمیزان ، 1 ساعت پیشجدیدترین تصویر از سکانس پایانی فیلم سینمایی "به وقت شام" به کارگردانی "ابراهیم حاتمی‌کیا" منتشر شد. فیلمبرداری این اثر دو روز پیش به پایان رسید.

فصل جدید اکران در سینمای هالیوود/پاییز در راه است+عکسمیزان ، 1 ساعت پیشجمعه‌ها با پوستر هالیوود این هفته به رونمایی از جدیدترین پوستر فیلم سینمایی "قتل در قطار سریع‌السیر شرق" اختصاص دارد.

تاکید ظریف بر همکاری کشور‌های آسیایی برای مبارزه با افراط گراییمیزان ، 1 ساعت پیشوزیر امورخارجه کشورمان در نشست وزیران «مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیایی» در سازمان ملل بر همکاری میان کشور‌های قاره آسیا به منظور مقابله با افراط گرایی و مهار اندیشه‌های افراط و مبلغان آن تاکید کرد.

سفری کوتاه به روستای استخر سر+تصاویرمیزان ، 1 ساعت پیشروستا استخر سر در بلندی های تپه های بندرج دوانگه قرار گرفته که از جمله جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبا استان مازندران است.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری درگذشت آیت‌الله راستی کاشانی را تسلیت گفتمیزان ، 1 ساعت پیشدبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله راستی کاشانی را تسلیت گفت.

مرگ سه کودک و نوجوان داخل تانکر بلا استفادهمیزان ، 1 ساعت پیشدو کودک و پسر 16 ساله ای داخل تانکر بدون استفاده در روستای عزت آباد نجف شهر جان باختند.

یک مربی جوان قربانی ناکارآمدی مدیران باشگاه استقلال شد/ حضور تریم در استقلال مانند ژوزه در پرسپولیس پول دورریختن استمیزان ، 1 ساعت پیشمدیر عامل اسبق استقلال با بیان اینکه علیرضا منصویان قربانی ناکارآمدی مدیران استقلال شد، گفت: وزارت ورزش باید پاسخگوی انتخاب این مدیران باشد.

یک مسافر عامل حادثه خونین دیروز قم بودمیزان ، 1 ساعت پیشمعاون اداره کل میراث فرهنگی استان قم گفت: سهل انگاری یک مسافر باعث انفجار در خانه مسافر آفتاب در قم شد.