آخرین خبرهای «میگنا»

۵ جمله‌ای که هر رییسی دوست دارد بشنودمیگنا ، 2 ساعت پیش برای اینکه رئیس تان متوجه ارزش شما بشود، نیازی نیسـت برنامۀ عجیب و غریبی طراحی کنید یا زیر پای همکارانتان را خالی کنید. گاهی راه حل خیلی ساده تر است.

روانشناسی افرادی که همیشه سر قرار ها دیر می رسندمیگنا ، 2 ساعت پیش تاکنون با خود فکر کرده اید که چرا برخی افراد همیشه در انجام هرکاری و رسیدن به هر جایی تاخیر می‌کنند.

استقرار دبیرخانه مداخله در بحران سازمان نظام روانشناسی در شهرداری تهرانمیگنا ، 3 ساعت پیش معاون امور کمیسیونهای سازمان نظام روانشناسی از تفاهم با شهرداری تهران به منظور استقرار دبیرخانه مدیریت بحران روانشناسی در شهرداری خبر داد.

قربانیان‌ آزار را درمان کنیم، نه طردمیگنا ، 14 ساعت پیش خبرهایی که مربوط به آزار و اذیت در جامعه به گوش می‌رسد، روح انسان را متاثر و تا مدت‌ها ذهن را درگیر می‌کند. این مساله همیشه بوده و تا ابد نیز خواهد بود.

مهاجرت نیم میلیونی به تهران و مشاغلی که کاذب شدمیگنا ، 1 روز پیش آمارها حکایت از این دارد که طی پنج سال اخیر نیم میلیون نفر به تهران مهاجرت کرده ‏اند، این موضوع منجر به افزایش روند اشتغال کاذب در کلان شهرها و از بین رفتن روستاها می شود.

خوردن فست فــــــود شما را زودرنج می کنــد!میگنا ، 1 روز پیش تحقیقات اخیر نشان می دهد که چربی ترانس(چربی اشباع نشده) موجود در فست فودها بر سلامت احساسی(روحی) افراد تاثیر می گذارد.

جان باختن دو معلم خراسانی در روز اول بازگشایی مدارسمیگنا ، 1 روز پیش واژگونی خودروی ام وی ام در محور بیرجند - سربیشه دو کشته و دو زخمی برجا گذاشت.

سهم الگوگیری دختران از پدرشانمیگنا ، 1 روز پیش رییس انجمن ایرانی مطالعات زنان با اشاره به اینکه کودکانی که پدرشان با تبعیض، بی‌احترامی و بداخلاقی با آنها رفتار می‌کند در آینده رفتار سالمی نخواهند داشت، گفت: نقش پدرها در شخصیت‌سازی از نقش مادران به مراتب مهم‌تر است.

پوستر ویژه سال تحصیلی جدید رونمایی شدمیگنا ، 1 روز پیش به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97ـ96، از پوستر رسمی بازگشایی مدارس در مهرماه رونمایی شد.

آمار بالای افسردگی نزد دختران انگلیسیمیگنا ، 1 روز پیش کارشناسان انگلیسی اعلام کردند که 25 درصد دختران 14 ساله این کشور، نشانه‌های افسردگی دارند و به طور کلی افسردگی بین دختران نوجوان و زنان جوان بیش از مردان شیوع دارد.

سایه شوم بیماری‌های روانی بر سر ۷ میلیون بیکار و خانواده‌هایشانمیگنا ، 1 روز پیش عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری وجود ۷ میلیون نیروی بیکار در کشور، گفت: تمامی خانواده‌های این افراد درگیر مشکلات ناشی از بیکاری هستند و این موضوع استرس و برخی بیماری‌های روانی را به دنبال دارد.

از هر 94 کودک ممکن است یک نفر به اوتیسم مبتلا شودمیگنا ، 1 روز پیش یک روانشناس با بیان این‌که اوتیسم اختلالی رشدی است که مهارت‌های ارتباطی و تعامل اجتماعی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، گفت: علائم این اختلال اغلب پیش از سه سالگی خود را نشان داده و در پسرها چهار تا پنج برابر بیش از دخترها رخ می‌دهد

خطرناکترین غذاها که تعادل باکتری های روده را بهم میریزدمیگنا ، 2 روز پیش میلیون ها باکتری در روده شما زندگی می کنند. آنها در حقیقت برای هضم موثر مواد غذایی لازم و مسئول تجزیه مواد غذایی خاصی هستند که بدن شما نمی تواند به تنهایی هضم کند.

اگر از زندگی خسته شده اید، بخوانید!میگنا ، 2 روز پیش اگر گاهی احساس می‌کنید زندگی چنان سخت است که ارزش زیستن ندارد، متن زیر را بخوانید.

طرح استخدام و جایگزینی فرزندان فرهنگیان بازنشسته کشورمیگنا ، 2 روز پیش معاون آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: موضوع جایگزینی یکی از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در آموزش و پرورش در حال پیگیری است.

متولی سلامت روانی جامعه باید مشخص شودمیگنا ، 2 روز پیش رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور ازتشکیل ستادمدیریت بحران‌های روانی خبرداد ودرخصوص غربالگری روانی دانش آموزان،شیوع خون بازی و خرده فروشی موادمخدر اطراف مدارس و تست روانی رانندگان پایه یک سخن گفت.

کاهش عمر مبتلایان به اسکیزوفرنی با سبک نادرست زندگیمیگنا ، 3 روز پیش یافته های مطالعه ای جدید نشان می دهد مبتلایان به اسکیزوفرنی در صورت استعمال دخانیات، رژیم غذایی ناسالم، کم تحرکی و مصرف الکل، در مقایسه با همتایانشان که این عادات را ندارند، دستکم هشت سال کمتر عمر می کنند.

پیشنهاد وزارت بهداشت به هیأت دولت برای پژوهش درباره تأثیر فیلم‌ها و سریال‌های تلخ بر روان جامعهمیگنا ، 3 روز پیش وزیر بهداشت از تصمیم این وزارتخانه برای پژوهش درباره تأثیر فیلم‌ها و سریال‌های تلخ بر روان جامعه خبر داد و گفت: این پیشنهاد را در هیأت دولت به منظور پیگیری سایر وزارتخانه‌ها ارائه خواهم کرد.

لیست کتاب های کار درمان شناختی رفتاری (CBT)میگنا ، 3 روز پیش «رفتار درمانی شناختی»به شما کمک می کند تا به گونه دیگری اندیشیده ودرنتیجه این طرز تفکرجدید شما میتوانید با رفتارهای سالم ترو درست تری در برابرحوادث ناخواسته وناگوار پیرامونتان برخورد نمائید.

آندوسکوپی چگونه انجام می‌شود؟میگنا ، 3 روز پیش آندوسکوپی روشی است که پزشک میتواند به کمک اندوسکوپ اعضا داخلی‌ بدن را با مقاصد تشخیصی و درمانی مورد معاینه قرار دهد. در این روش پزشک میتواند تصویر ویدیوئی دستگاه اندوسکوپ را به طور مستقیم بر روی مانیتور مشاهده کرده و بدینوسیله اعضای داخلی‌ بدن را مورد معاینه قرار دهد.