آخرین خبرهای «کجارو»

سفری به ۱۰ کشور شاد جهانکجارو ، 1 ساعت پیشدنبال مقصدی برای سفر با مناظر عالی و مردمی مهمان‌نواز هستید؟ پس حتما این گزارش را در مورد ۱۰ کشور شاد جهان در سال ۲۰۱۶ بخوانید.

برگزاری آیین طشت گذاری در جزیره کیش‎کجارو ، 1 ساعت پیش آیین طشت گذاری در آغاز ماه محرم آیینی خاص است که به طور معمول در استانهای اردبیل و دربرخی شهر ها برگزار می‌شود.

افتتاح نخستین مرکز تکمیل و تحویل هواپیما در چین توسط ایرباسکجارو ، 3 ساعت پیشنخستین مرکز تکمیل و تحویل هواپیماهای غول‌پیکر ایرباس در چین افتتاح شد.

۱۰ جزیره برتر از نگاه نشنال جئوگرافیککجارو ، 5 ساعت پیشجزایر یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای گردشگران و علاقه‌مندان به طبیعت است؛ در این مقاله به معرفی ۱۰ جزیره برتر از نگاه نشنال جئوگرافیک می‌پردازیم.

۲۰ جاذبه پرطرفدار در اینستاگرام (قسمت دوم)کجارو ، 16 ساعت پیشاینستاگرام یکی از مشهورترین شبکه‌های مجازی است که می‌توان آن را آلبوم زنده‌ای از تصاویر هیجان‌انگیز و زیبای بسیاری از جاذبه‌های مشهور و پرطرفدار در سراسر جهان نامید.

حقایق چابهار، از مریخ تا تالاب صورتیکجارو ، 16 ساعت پیشچابهار از مناطق پر رمز و راز کشور است که به یکی از مقاصد گردشگری تبدیل شده است. با حقایق و نکات جالبی از این منطقه همراه باشید.

ایسلند؛ ماجراجویی در طبیعت بکر منطقه وستفیورد (قسمت دوم)کجارو ، 18 ساعت پیشتجربه طبیعت‌گردی و ماجراجویی در زیباترین مناطق کشور ایسلند را در این مقاله با ما بخوانید.

با وایشارژ گوشی خود را در هرجایی که هستید بدون سیم شارژ کنیدکجارو ، 21 ساعت پیشنداشتن شارژ باتری همیشه اذیت‌کننده است، به خصوص زمانی که به شارژر دسترسی نداشته باشید. اما وایشارژ این نگرانی را نیز از بین برده است. در ادامه با ما همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

جزایر مصنوعی اودایبا، توکیوکجارو ، 23 ساعت پیشجزایر مصنوعی اودایبا، در توکیوی ژاپن قرار دارند، این جزایر مصنوعی در سه بخش مختلف در توکیو قرار دارند و مجسمه آزادی مشهور در این جزیره بازسازی‌ شده است.

شگفتی های طبیعت آفریقا، تجربه سفری شگفت انگیزکجارو ، 1 روز پیشحیات‌وحش آفریقا بدون شک از بی‌نظیرترین جاذبه‌های این قاره است، شگفتی‌های خلقت در آفریقا کم نیستند، در این مطلب به سراغ ۷ شگفتی طبیعی در آفریقا می‌رویم که شاید کمتر با آن‌ها آشنا باشید.

هوای ناسالم ۴ منطقه در مشهد نگران کننده اعلام شدکجارو ، 1 روز پیشدر بررسی‌های شاخص آلاینده‌های هوا در کلان شهرها اعداد و ارقامی نمایش داده می‌شود که نگرانی‌های ساکنین آن شهرها را بیشتر می‌کند، مشهد نیز از این امر مستثنی نیست.

سفر ۳ روزه به پایتخت دیدنی کرواسی؛ زاگربکجارو ، 1 روز پیشزاگرب پایتخت زیبای کشور کرواسی است که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود می‌کشاند؛ در این مقاله با ما همراه باشید تا سفری ۳ روزه به این شهر دیدنی داشته باشیم.

دلایل خشک شدن چشمه علی شهر ری چیست؟کجارو ، 1 روز پیشدر روزهای گذشته خبری خواندید از خشک شدن چشمه هشت هزار ساله شهر ری. حال صحبت‌های کارشناسان را درباره دلایل آن بخوانید.

هتل بلفاست ایرلند تجربه زندگی در کشتی تایتانیککجارو ، 1 روز پیشعلاقمندی به کشتی تایتانیک و قدم زدن در آن به جای مسافران این کشتی برای همه جذاب است. ایرلند این امکان را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است. 

۹ تجربه فراموش نشدنی در زیر آبکجارو ، 1 روز پیشآب، مهم‌ترین عامل زندگی موجودات است که می‌تواند غیر از نوشیدن، تفریحات زیادی را برای انسان‌ها ایجاد کند. در این مقاله از کجارو، تجربه‌های فراموش‌نشدنی در زیر آب را به شما پیشنهاد خواهیم داد. 

تماشا کنید: مسجد ایاصوفیه استانبول، یادگار شکوهمند معماری بیزانسکجارو ، 1 روز پیشمسجد ایاصوفیه یکی از زیباترین نمادهای استانبول است که معماری برجسته و بسیار زیبایی دارد. در این ویدیوی اختصاصی با هم گشتی در این مسجد تاریخی می‌زنیم.

۲۰ جاذبه پرطرفدار در اینستاگرام (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیششبکه‌های اجتماعی و نقش آنها در معرفی دیدنی‌های جهان پررنگ و قابل توجه است. در این مقاله به معرفی ۲۰ جاذبه‌ی گردشگری فوق‌العاده که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود، می‌پردازیم.

۱۰ نکته برای سفر به سریلانکاکجارو ، 1 روز پیشبرای سفر به یک کشور،‌ تنها خواندن در مورد جاذبه‌های گردشگری نیاز نیست. نکات ساده‌ای هستند که دانستن‌شان سفر بهتری برایمان رقم می‌زنند. در این مقاله ۱۰ نکته‌ی ساده، اما ضروری، درباره‌ی سفر به سریلانکا مورد بررسی قرار گرفته است.

ورود قطار گردشگری هزار و یک شب از مرز سرخس به مشهدکجارو ، 1 روز پیشقطار گردشگری هزار و یک شب با ۵۷ گردشگر از کشورهای اروپایی و آسیایی، اول مهرماه از مرز سرخس وارد مشهد مقدس می‌شود.

ایسلند؛ ماجراجویی در طبیعت بکر منطقه وستفیورد (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیشبرخی از سفرها در طول زندگی، تاثیر ژرف و شگفت‌اگیزی بر ما می‌گذارد. بدون شک سفرهایی که به مناطق بکر طبیعی انجام می‌دهیم، می‌تواند از این دست تجربیات باشد.