برجام مصداق تیر زهرآگین است/ فضای مجازی به میدان تاخت‌وتاز دشمن و هجمه به ارزش‌ها/ طرح افزایش کمیسیون‌های مجلس خبرگان

برجام مصداق تیر زهرآگین است/ فضای مجازی به میدان تاخت‌وتاز دشمن و هجمه به ارزش‌ها/ طرح افزایش کمیسیون‌های مجلس خبرگان

حوزه احزاب در هفته‌ای که گذشت اخبار و حواشی زیادی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم.

ظریف:ایران برای بازسازی سوریه در کنار مردم آن کشور خواهد بود

ظریف:ایران برای بازسازی سوریه در کنار مردم آن کشور خواهد بود

نیویورک – ایرنا – وزیر امور خارجه کشورمان در پایان یک نشست بلندپایه در سازمان ملل برای تبادل نظر درباره آینده سوریه گفت که جمهوری اسلامی از توجه بین المللی به کمک های انسانی و بازسازی سوریه استقبال کرده و در روند بازسازی نیز در کنار مردم آن کشور خواهد بود.

کیم جونگ اون: ترامپ روانی است

کیم جونگ اون: ترامپ روانی است

رهبر کره شمالی رئیس جمهوری آمریکا را روانی خطاب کرد و گفت باید به خاطر بی احترامی به وی و مردمش، تقاص پس بدهد.

نیکی هیلی: مردم ایران نمی‌گویند مرگ بر آلمان

نیکی هیلی: مردم ایران نمی‌گویند مرگ بر آلمان

نماینده آمریکا در سازمان ملل در پاسخ به انتقاد وزیر خارجه آلمان از رویکرد ضدبرجامی دولت ترامپ گفت که مردم ایران بر علیه آلمان شعار نمی‌دهند و دولت ترامپ باید در راستای منافع و امنیت مردم خودش تصمیم بگیرد.

امکان دیدار پوتین و ترامپ در ویتنام

امکان دیدار پوتین و ترامپ در ویتنام

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: روابط واشنگتن و مسکو در سطح بسیار پایینی قرار دارد که میراث دوره مسئولیت باراک اوباما است و امکان دارد برای گفت وگو در باره مسائل موجود، سران روسیه و آمریکا در ویتنام دیدار و گفت وگو کنند.

شرکت ایران در نشست سوریه در نیویورک

شرکت ایران در نشست سوریه در نیویورک

محمدجواد ظریف در نشست بین‌المللی سوریه که به ابتکار اتحادیه اروپا و در سطح وزیران امور خارجه در نیویورک برگزار شده است، شرکت کرد.

سردار سلیمانی در منزل شهید مدافع حرم

سردار سلیمانی در منزل شهید مدافع حرم

سردار قاسم سلیمانی با ورود به استان گیلان در منزل پدری شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور در لنگرود حضور یافت.

روسیه: تحریم آمریکا علیه ایران نامشروع است

روسیه: تحریم آمریکا علیه ایران نامشروع است

«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تاکید بر اهمیت حفظ توافق هسته‌ای، تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را نامشروع و موجب تضعیف این توافقنامه دانست.

پربیننده ترین عناوین

بیانیه عراق، ایران و ترکیه درباره همه‌ پرسی کردستان

تاکید بر اجرای دقیق برجام، اعتدال‌گرایی، پیگیری منافع ملی و مبارزه با خشونت‌طلبی

علت راه‌اندازی سامانه قانونگذاری در مجلس

نقشه راه «معصوم» و احتمال تعویق رفراندوم

ایران از گسترش هرج و مرج در یمن حمایت می‌کند

لفاظی بحرین و امارات علیه ایران

اروپا و گذار از حمایت معنوی به حمایت عملی

نشست ایران و 1+5 با حضور «رکس تیلرسون»

پایان نشست وزیران خارجه ایران و ۱+۵ در نیویورک

ایران مرزهایش را روی اقلیم کردستان خواهد بست

هفت سناتور از ترامپ در مورد لغو برجام توضیح خواستند

سخنرانی ترامپ هم توهین بود و هم جاهلانه

کنایه روحانی به‌ روابط ترامپ و عربستان

بازتاب سخنان روحانی در رسانه های عربی

انگلیس : مصمم به ادامه ی برجام هستیم

ژنرال هایتن: ایران به برجام پایبند بوده است

روسیه: تحریم آمریکا علیه ایران نامشروع است

العبادی: موضع ما درباره اقلیم کردستان تغییر نمی کند

العبادی: موضع ما درباره اقلیم کردستان تغییر نمی کند

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند

برجام مصداق تیر زهرآگین است/ فضای مجازی به میدان تاخت‌وتاز دشمن و هجمه به ارزش‌ها/ طرح افزایش کمیسیون‌های مجلس خبرگانمیزان ، 1 ساعت پیشحوزه احزاب در هفته‌ای که گذشت اخبار و حواشی زیادی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم.

ظریف:ایران برای بازسازی سوریه در کنار مردم آن کشور خواهد بودایرنا ، 1 ساعت پیشنیویورک – ایرنا – وزیر امور خارجه کشورمان در پایان یک نشست بلندپایه در سازمان ملل برای تبادل نظر درباره آینده سوریه گفت که جمهوری اسلامی از توجه بین المللی به کمک های انسانی و بازسازی سوریه استقبال کرده و در روند بازسازی نیز در کنار مردم آن کشور خواهد بود.

کیم جونگ اون: ترامپ روانی استبرترین ها ، 1 ساعت پیشرهبر کره شمالی رئیس جمهوری آمریکا را روانی خطاب کرد و گفت باید به خاطر بی احترامی به وی و مردمش، تقاص پس بدهد.

نیکی هیلی: مردم ایران نمی‌گویند مرگ بر آلمانبرترین ها ، 2 ساعت پیشنماینده آمریکا در سازمان ملل در پاسخ به انتقاد وزیر خارجه آلمان از رویکرد ضدبرجامی دولت ترامپ گفت که مردم ایران بر علیه آلمان شعار نمی‌دهند و دولت ترامپ باید در راستای منافع و امنیت مردم خودش تصمیم بگیرد.

امکان دیدار پوتین و ترامپ در ویتنامبرترین ها ، 2 ساعت پیشسرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: روابط واشنگتن و مسکو در سطح بسیار پایینی قرار دارد که میراث دوره مسئولیت باراک اوباما است و امکان دارد برای گفت وگو در باره مسائل موجود، سران روسیه و آمریکا در ویتنام دیدار و گفت وگو کنند.

شرکت ایران در نشست سوریه در نیویورکبرترین ها ، 2 ساعت پیشمحمدجواد ظریف در نشست بین‌المللی سوریه که به ابتکار اتحادیه اروپا و در سطح وزیران امور خارجه در نیویورک برگزار شده است، شرکت کرد.

سردار سلیمانی در منزل شهید مدافع حرمبرترین ها ، 2 ساعت پیشسردار قاسم سلیمانی با ورود به استان گیلان در منزل پدری شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور در لنگرود حضور یافت.

روسیه: تحریم آمریکا علیه ایران نامشروع استبرترین ها ، 2 ساعت پیش«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تاکید بر اهمیت حفظ توافق هسته‌ای، تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را نامشروع و موجب تضعیف این توافقنامه دانست.

موگرینی: لغو «برجام» غیرمسئولانه استبرترین ها ، 2 ساعت پیشمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید برجام توافقی بین المللی است و لغو آن بی مسئولیتی تلقی می شود.

لاوروف: تحریم‌های آمریکا علیه ایران نامشروع است/ ناتو می‌خواهد فضای جنگ سرد را احیا کندایرنا ، 2 ساعت پیشتهران - ایرنا - «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تاکید بر اهمیت حفظ توافق هسته‌ای، تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را نامشروع و موجب تضعیف این توافقنامه دانست.

نگرانی مصر از همه پرسی اقلیم کردستان عراقبرترین ها ، 2 ساعت پیشوزارت امورخارجه مصر پنجشنبه شب با صدور بیانیه ای اعلام کرد: قاهره نگرانی شدید خود را از همه پرسی اقلیم کردستان عراق که قرار است در 25 سپتامبر (سوم مهرماه) برگزار شود، ابراز می دارد.

واکنش دادستان کل کشور به اظهارات ترامپ علیه ایرانمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشدادستان کل کشور در واکنش به سخنرانی دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل حرف‌های نامربوط زد و ملت ایران پاسخ ترامپ را خواهد داد.

پیام فراکسیون امید در واکنش به سخنان ترامپبرترین ها ، 2 ساعت پیشفراکسیون امید مجلس طی پیامی در واکنش به سخنان ترامپ و نتانیاهو، تصریح کرد: نه تنها مسائل داخلی کشور ما، بلکه حتی روابط کشورهای منطقه نیز جای دخالت بیگانگان و زورگویان نیست.

نصرالله: اگر تکلیف شود حتی با ترامپ هم خواهیم جنگیدبرترین ها ، 2 ساعت پیشسید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان گفت: جنگ طلب نیستیم اما اگر تکلیف شود، خواهیم جنگید؛ حتی اگر در برابرمان ترامپ و رژیم صهیونیستی و برخی از اعراب و کل جهان باشند.

نصرالله: جنگ طلب نیستیمبرترین ها ، 2 ساعت پیشسید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان گفت: جنگ طلب نیستیم اما اگر تکلیف شود، خواهیم جنگید؛ حتی اگر در برابرمان ترامپ و رژیم صهیونیستی و برخی از اعراب و کل جهان باشند.

سقوط مرگبار یک فروند هواپیما در استانبولبرترین ها ، 2 ساعت پیشیک فروند هواپیمای خصوصی پنجشنبه شب هنگام فرود در باند فرودگاه آتاتورک شهر استانبول سقوط کرد.

نوبت پنجمین پرسش مهر رئیس جمهوربرترین ها ، 3 ساعت پیشاولین اسمی که با شنیدن مهر به ذهن می‌رسد مدرسه است. مهرماه زمان بازگشایی مدارس به حساب می‌آید و هر سال در آیین آغاز سال تحصیلی جدید رئیس‌جمهور با به صدا درآوردن زنگ بک مدرسه پرسش مهر را مطرح می‌کند، حالا دوباره نوبت پرسش مهر رئیس‌جمهور فرا رسیده است.

گروه‌های مقاومت عراقی تحت فرماندهی امام خامنه‌ای هستند/ شهید حسین پور از نخبگان برگزیده بودباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیششیخ اکرم الکعبی گفت: برادران شما در سازمان‌ها و گروه‌های مقاومت اسلامی به‌عنوان بخشی از مجاهدان پیشرو تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی در عراق و سوریه به فداکاری مشغولند.

شرکت ایران در نشست بین‌المللی سوریه در نیویورکایسنا ، 3 ساعت پیشمحمدجواد ظریف در نشست بین‌المللی سوریه که به ابتکار اتحادیه اروپا و در سطح وزیران امور خارجه در نیویورک برگزار شده است، شرکت کرد.

هنگام حمله داعش شخصا وارد خاک عراق شدم/ عربستان دست نیاز به سمت ایران دراز کرده است/ حمله به سپاه برای خلع سلاح نظام استمشرق نیوز ، 3 ساعت پیشجانشین فرمانده کل ارتش با حضور در برنامه دستخط، به سولات مختلفی پاسخ داد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn