تجمع دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد در حمایت از مسلمانان میانمار‎

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد در حمایت از مسلمانان میانمار‎

ظهر پنج‌شنبه ۳۰ شهریور به مناسبت روز جهانی صلح دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد در حمایت از مسلمانان میانمار تجمع کردند.

تولید نانوالکترودی برای تبدیل آب به سوخت هیدروژن

تولید نانوالکترودی برای تبدیل آب به سوخت هیدروژن

تهران- ایرنا- محققان دانشگاه های کیوتو و توکیو ژاپن با استفاده از نانوذرات موفق به ارائه الکترودی شدند که می‌تواند برای تولید هیدروژن از تجزیه آب مورد استفاده قرار گیرد.

هابل یک پدیده فضایی ناشناخته را کشف کرد+تصاویر

هابل یک پدیده فضایی ناشناخته را کشف کرد+تصاویر

منجمان مؤسسه ماکس پلانک با استفاده از داده‌های تلسکوپ فضایی موفق شدند نوعی جرم فضایی جدید و ناشناخته را کشف کنند.

تلویزیون‌های QLED سامسونگ در ایران رونمایی شد

تلویزیون‌های QLED سامسونگ در ایران رونمایی شد

برسام برسام - زندگی به سرعت فناوری سام سرویس، با ۹۰۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور، در تداوم خدمات ویژه خود به مشتریان VIP، برنامه‌های ویژه‌ای برای خریداران QLED دارد.  سامسونگ الکترونیکس، روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریورماه، طی مراسمی رسمی جدیدترین تلویزیون‌های سامسونگ، به ویژه سری QLED را معرفی کرد. در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی رسانه […] تلویزیون‌های QLED سامسونگ در ایران رونمایی شد برسام

مشخصات میت 10 لایت هواوی با نمایشگر کشیده و چهار دوربین فاش شد

مشخصات میت 10 لایت هواوی با نمایشگر کشیده و چهار دوربین فاش شد

گزارش جدیدی در رابطه با نسخه‌ی «لایت» فبلت میت ۱۰ هواوی منتشر شده است که بر اساس آن، گوشی یادشده با چهار دوربین و نمایشگر بدون حاشیه معرفی می‌شود.

بررسی ویوو استیک پی سی مدل تی اس 10 ؛ کامپیوتر جیبی ایسوس را بشناسید

بررسی ویوو استیک پی سی مدل تی اس 10 ؛ کامپیوتر جیبی ایسوس را بشناسید

کامپیوترهای جیبی چند سالی است که به پلتفرم های محبوبی تبدیل شده‌اند و تنوع بالاتری در ساخت آنها دیده می‌شود. ویوو استیک پی سی مدل تی اس 10 (Asus VivoStick PC TS10) که توسط ایسوس تولید شده است، یکی از این مینی کامپیوترهای جذاب است. فهرست با کلیک کردن بر روی هر عنوان می‌توانید به ... .

ٰٰٰایرانسل آزمایش شبکه کامل ۵G را انجام داد

ٰٰٰایرانسل آزمایش شبکه کامل ۵G را انجام داد

ایرانسل روز گذشته و طی یک کنفرانس خبری در ساختمان مرکزی این اپراتور، آزمایش شبکه کامل نسل 5 (5G) را در ایران انجام داد. شبکه کامل End to End) 5G)، شامل هسته شبکه و رادیو، روز چهارشنبه، 29 شهریورماه سال 96، طی «گردهمایی فرصت‌های اقتصادی نسل 5» با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل ایرانسل، […] .

سامانه ثبت فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد

سامانه ثبت فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد

سامانه رتبه‌بندی پژوهشی، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد فعالیت دانشگاه و برگزاری هفتمین جشنواره ملی علمی کاربردی در مهرماه امسال،  راه‌اندازی شد.

پربیننده ترین عناوین

برای اولین بار در جهان: نور به صورت صوت ذخیره شد

کم استرس ترین شهرهای دنیا کدامند؟

جزییات حضور ایرانیان در تلگرام +اینفوگرافیک

گوگل دو روش جدید برای مشاهده آفلاین صفحات در کروم معرفی کرد

چگونه گوگل تلاش می‌کند استارت‌آپ‌ها را در سراسر دنیا کنترل کند

با زوم محاسباتی، بعد از گرفتن عکس، ترکیب‌بندی آن را تغییر دهید

با چهار تاثیر بلندی قد بر سلامتی آشنا شوید

ایرانسل شبکه 5G را با همکاری اریکسون سوئد پیاده کرده است

رشد 523 درصدی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه اصفهان

ساخت عضله مصنوعی با قدرت خارق‌العاده+فیلم

آموزش بازی سازی: نکاتی پیرامون بهره‌مندی بهتر از منابع آموزشی

تولید نانوالکترودی برای تبدیل آب به سوخت هیدروژن

هابل یک پدیده فضایی ناشناخته را کشف کرد+تصاویر

ابرکامیون ۴۵ تنی؛ بزرگترین خودروی الکتریکی جهان

گکسی تب اکتیو 2 یک تبلت میان رده خواهد بود

معرفی جدیدترین رولز رویس فانتوم (Rolls-Royce Phantom)؛ خودرویی فوق‌العاده لوکس و گرانقیمت

موتورسیکلت برقی دست‌ساز اگزوداین

شکست انحصار تولید کاتالیست بنزین در کشور/کاهش آلودگی سوخت دیزل با نانوافزودنی‌ها

آغاز تولید هوندا آکورد ۲۰۱۸ در آمریکا

سامانه ثبت فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد در حمایت از مسلمانان میانمار‎ایسنا ، 32 دقیقه پیشظهر پنج‌شنبه ۳۰ شهریور به مناسبت روز جهانی صلح دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد در حمایت از مسلمانان میانمار تجمع کردند.

تولید نانوالکترودی برای تبدیل آب به سوخت هیدروژنایرنا ، 39 دقیقه پیشتهران- ایرنا- محققان دانشگاه های کیوتو و توکیو ژاپن با استفاده از نانوذرات موفق به ارائه الکترودی شدند که می‌تواند برای تولید هیدروژن از تجزیه آب مورد استفاده قرار گیرد.

هابل یک پدیده فضایی ناشناخته را کشف کرد+تصاویرایسنا ، 40 دقیقه پیشمنجمان مؤسسه ماکس پلانک با استفاده از داده‌های تلسکوپ فضایی موفق شدند نوعی جرم فضایی جدید و ناشناخته را کشف کنند.

تلویزیون‌های QLED سامسونگ در ایران رونمایی شدبرسام ، 40 دقیقه پیشبرسام برسام - زندگی به سرعت فناوری سام سرویس، با ۹۰۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور، در تداوم خدمات ویژه خود به مشتریان VIP، برنامه‌های ویژه‌ای برای خریداران QLED دارد.  سامسونگ الکترونیکس، روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریورماه، طی مراسمی رسمی جدیدترین تلویزیون‌های سامسونگ، به ویژه سری QLED را معرفی کرد. در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی رسانه […] تلویزیون‌های QLED سامسونگ در ایران رونمایی شد برسام

مشخصات میت 10 لایت هواوی با نمایشگر کشیده و چهار دوربین فاش شدزومیت ، 41 دقیقه پیشگزارش جدیدی در رابطه با نسخه‌ی «لایت» فبلت میت ۱۰ هواوی منتشر شده است که بر اساس آن، گوشی یادشده با چهار دوربین و نمایشگر بدون حاشیه معرفی می‌شود.

بررسی ویوو استیک پی سی مدل تی اس 10 ؛ کامپیوتر جیبی ایسوس را بشناسیدگجت نیوز ، 45 دقیقه پیش کامپیوترهای جیبی چند سالی است که به پلتفرم های محبوبی تبدیل شده‌اند و تنوع بالاتری در ساخت آنها دیده می‌شود. ویوو استیک پی سی مدل تی اس 10 (Asus VivoStick PC TS10) که توسط ایسوس تولید شده است، یکی از این مینی کامپیوترهای جذاب است. فهرست با کلیک کردن بر روی هر عنوان می‌توانید به ... .

ٰٰٰایرانسل آزمایش شبکه کامل ۵G را انجام دادای تی رسان ، 1 ساعت پیشایرانسل روز گذشته و طی یک کنفرانس خبری در ساختمان مرکزی این اپراتور، آزمایش شبکه کامل نسل 5 (5G) را در ایران انجام داد. شبکه کامل End to End) 5G)، شامل هسته شبکه و رادیو، روز چهارشنبه، 29 شهریورماه سال 96، طی «گردهمایی فرصت‌های اقتصادی نسل 5» با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل ایرانسل، […] .

سامانه ثبت فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شدایسنا ، 1 ساعت پیشسامانه رتبه‌بندی پژوهشی، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد فعالیت دانشگاه و برگزاری هفتمین جشنواره ملی علمی کاربردی در مهرماه امسال،  راه‌اندازی شد.

مایکروسافت قابلیت اشتراک گذاری تقویم ها را به نسخه iOS و اندروید Outlook آورددیجیاتو ، 1 ساعت پیشبخش «اشتراک گذاری تقویم» Outlook یکی از بهترین راه ها برای مدیریت کارها با دوستان، خانواده و همکاران تان به شمار می رود. این قسمت از مدت ها پیش در دسترس کاربران وب و بقیه پلتفرم ها قرار گرفته بود ... دیجیاتو.

خرید HTC توسط گوگل حقیقت دارد؟کلیک ، 1 ساعت پیشرسانه کلیک – مدتی است که موضوع خرید HTC توسط گوگل در رسانه ها خبرساز شده است. حال این شرکت تایوانی قصد دارد روز آینده طی مراسمی، به تمامی شایعات مطرح شده پاسخ دهد. خرید HTC توسط گوگل خبر خوبی چه برای این شرکت تایوانی و چه برای طرفداران تلفن‌های هوشمند Pixel است. چرا که […] .

موتورسیکلت برقی دست‌ساز اگزوداینزومیت ، 1 ساعت پیشیک جراح دامپزشک با خلاقیت فردی موفق به ساختن یک موتورسیکلت الکتریکی به نام اگزوداین شد.

ایده های خلاقانه طراحی و عملی شده برای تغییر ظاهر بارکد محصولاتگجت نیوز ، 1 ساعت پیش بارکد (Barcode) در عصر حاضر به جز جدانشدنی محصولات مختلف مبدل شده است؛ در ادامه ایده‌های خلاقانه شرکت‌ها را در این رابطه بررسی خواهیم کرد. در گذشته تلاش زیادی برای به کار بردن خلاقیت در قسمت مربوط به کد شناسایی محصولات صورت نمی‌گرفت، اما در بازار رقابتی امروز، شرکت‌ها تمام توان خود را برای جلب ... .

انجام 16 معامله در فستیوال‌های بازار دارایی فکریایسنا ، 1 ساعت پیشرئیس مرکز فن بازار ملی ایران گفت: در طول 7 دوره فستیوال بازار دارایی فکری، 50 اختراع به سرمایه‌گذاران عرضه شده که 16 مورد معامله در آن‌ها روی داده است، بدین ترتیب بیش از 30 درصد اختراعات عرضه‌شده در فستیوال‌ها به معامله رسیده‌اند.

تلویزیون های QLED سامسونگ رسما در ایران معرفی شدنددیجیاتو ، 1 ساعت پیشظهر امروز (پنجشنبه، سی ام شهریورماه) سامسونگ در هتل پارسیان آزادی تهران میزبان جمعی از اصحاب رسانه و خبرگزاری ها بود و در جریان آن از جدیدترین تلویزیون های خود تحت عنوان QLED رونمایی کرد. در ادامه این مطلب توجه ... دیجیاتو.

فاینال فانتزی ۹ روی پلی‌استیشن۴ عرضه شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشدر طول کنفرانس دیروز سونی در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۷، شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس خبر از عرضه‌ی شماره‌ی نهم مجموعه بازی‌های فاینال فانتزی روی کنسول پلی‌استیشن۴ داد.

چاقی از این سرطان استقبال می کند!آریا ، 1 ساعت پیش دبیر علمی دومین کنگره بین المللی و نهمین کنگره ملی سرطان سینه در اشاره به ارتباط چاقی و افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه، گفت: چاقی 2 تا 3 برابر احتمال ابتلا به این سرطان را افزایش می دهد.

آموزش حذف کامل یک نرم افزار از طریق رجیستری ویندوز ۱۰گویا ای تی ، 1 ساعت پیشاحتمالاً تاکنون برای شما این وضعیت پیش آمده که یک نرم افزار را از ویندوز حذف کرده اید اما هنوز هم آثار آن بر ویندوز شما باقی مانده و موجب کند شدن آن شده است. در این نوشتار در گویا آی تی قصد داریم روشی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن[ادامه مطلب]

دکمه های کنترل سنتر iOS 11 وای فای و بلوتوث را به طور کامل خاموش نمی کنندآریا ، 1 ساعت پیش اگر آیفون یا آیپدتان را به iOS 11 ارتقاء داده باشید، احتمالا بخشی از زمان خود را ...

پیشگیری از سرطان تخمدان با 7 غذای سالمآریا ، 1 ساعت پیش سرطان تخمدان در میان 8 سرطان شایع، رتبه پنجم را در ایالات متحده به خود اختصاص داده است و بر خلاف سرطان سینه، این بیماری در 85 درصد از زنان، در مراحل آخر تشخیص داده می شود.

اپل واچ سری 3 مشکلی جدی در اتصال به شبکه LTE داردآریا ، 1 ساعت پیش به نظر می رسد آن دسته از مشتریانی که بی صبرانه منتظر عرضه اپل واچ سری 3 هستند، ...

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn