روایت یک فارغ‌التحصیل کشاورزی از تولید شترمرغ

روایت یک فارغ‌التحصیل کشاورزی از تولید شترمرغ

یک فارغ‌التحصیل کشاورزی با بیان "دلمان می‌خواست اشتغالزایی کنیم" گفت: گوشت شترمرغ با استخوان کیلویی ۴۰هزار تومان و بدون استخوان کیلویی ۵۰هزار تومان است.

جزییات طرح

جزییات طرح "نذر خون" در محرم/قمه نزنید

معاون اهداکنندگان انتقال خون استان تهران با اشاره به جزییات طرح نذر خون در ایام محرم، گفت: در این زمینه سیستم نوبت‌دهی برای نذر خون در ماه محرم راه‌اندازی شده تا در برخی زمان‌ها که نیازمند اهدای خون هستیم، افراد به میزان کافی به مراکزمان مراجعه کنند.

انفجار در اطراف حرم حضرت معصومه(س)

انفجار در اطراف حرم حضرت معصومه(س)

انفجار کپسول گاز موجب تخریب یک واحد اقامتی دو طبقه اطراف حرم حضرت معصومه(س) واقع در خیابان آبشار قم شد. این انفجار 5 فوتی و 15 مصدوم بر جای گذاشت.

بی‌توجهی به ادبیات تطبیقی در ایران

بی‌توجهی به ادبیات تطبیقی در ایران

بهمن نامورمطلق با بیان این‌که کشورهای صاحب ادبیات، ادبیات تطبیقی را جدی می‌گیرند، می‌گوید: در ایران، ادبیات تطبیقی جایگاه خود را پیدا نکرده است و به این رشته بی‌توجهی می‌شود.

پلمب و لغو مجوز ۱۱۲ دفتر مسافرتی/ ۷۰۰ شکایت از آژانس‌ها در ۶ ماه

پلمب و لغو مجوز ۱۱۲ دفتر مسافرتی/ ۷۰۰ شکایت از آژانس‌ها در ۶ ماه

معاون گردشگری تهران گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۰۰ دفتر خدمات مسافرتی در این استان، لغو مجوز، تعلیق و پلمب شده اند.

جزییات چهار رویکرد جدید در کتاب های درسی/حذف مطالب غیرکاربردی

جزییات چهار رویکرد جدید در کتاب های درسی/حذف مطالب غیرکاربردی

مدیرکل دفتر تالیف کتاب های درسی با اشاره به چهار رویکرد جدید در تدوین کتاب های درسی گفت:مطالب غیرکاربردی حذف و کتاب ها کاربردی تر شده اند.

از خدمت رسانی به مدارس محروم و نقاط آسیب‌پذیر تا برپایی چادرهای سلامتی و غربالگری

از خدمت رسانی به مدارس محروم و نقاط آسیب‌پذیر تا برپایی چادرهای سلامتی و غربالگری

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای سه طرح از سوی این سازمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و ایام سوگواری ماه محرم خبر داد.

از قطع همکاری با معتمدآریا تا بازگشت به تلویزیون بعد از ۱۰ سال

از قطع همکاری با معتمدآریا تا بازگشت به تلویزیون بعد از ۱۰ سال

همایون اسعدیان پس از ۱۰ سال فعالیت سینمایی به تلویزیون بازگشته است تا سریال تاریخی «لحظه گرگ و میش» را بسازد. این سریال در ژانر اجتماعی سه دهه از تاریخ ـ از سال ۶۰ تا کنون ـ را روایت می‌کند. این کارگردان با اشاره به دشواری‌های ساخت سریال‌های تاریخی، می‌گوید: کاش آن موقع که تلویزیون گفت این سریال را بساز، یک نه گفته بودم و دچار این مشکلات نمی‌شدم! اینجا هالیوود نیست که خیابان ۱۹۳۰ آمریکا را بسازند.

پربیننده ترین عناوین

فضای مجازی بستر قتل‌های فجیع واقعی

شهیدان دوران دفاع مقدس و مدافع حرم تربیت شده مکتب اسلام هستند

علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی‌ها چیست؟

اختلالات نوری علت خشک شدن درختان خیابان ولیعصر(عج)

چرا چشمه‌علی شهرری خشک شد؟

عقب‌گرد اهواز در زمینه حمل‌ونقل/کاهش اتوبوسها نسبت به ۱۰ سال قبل

سینما جای بازی‌های سیاسی نیست

خودکشی زن جوان در ایستگاه مترو دروازه دولت

سبقت غیرمجاز کامیون در ملایر یک کشته بر جا گذاشت

خط هشت مترو پنجشنبه و جمعه پذیرش مسافر ندارد

جزییات چهار رویکرد جدید در کتاب های درسی/حذف مطالب غیرکاربردی

حکم شهردار اهواز صادر شد

کشف 108 دستگاه اجاق گازفر قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در یزد

تصادف در محور بهارستان-شهریار ۵ کشته و مصدوم برجا گذاشت

امام جمعه جوانرود: هفته دفاع مقدس نمایش اقتدار و وحدت ملت ایران است

کلاس اولی ها به استقبال مهر رفتند

رسیدگی به ۳۳ هزار فقره پرونده در دادگستری اهر طی سال ۹۵

164 پایگاه اورژانس هفته اول مهر در 150 نقطه شلوغ پایتخت مستقر می شود

تعویض پرچم گنبد شاهچراغ

پیام عارف به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

روایت یک فارغ‌التحصیل کشاورزی از تولید شترمرغمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشیک فارغ‌التحصیل کشاورزی با بیان "دلمان می‌خواست اشتغالزایی کنیم" گفت: گوشت شترمرغ با استخوان کیلویی ۴۰هزار تومان و بدون استخوان کیلویی ۵۰هزار تومان است.

جزییات طرح "نذر خون" در محرم/قمه نزنیدایسنا ، 1 ساعت پیشمعاون اهداکنندگان انتقال خون استان تهران با اشاره به جزییات طرح نذر خون در ایام محرم، گفت: در این زمینه سیستم نوبت‌دهی برای نذر خون در ماه محرم راه‌اندازی شده تا در برخی زمان‌ها که نیازمند اهدای خون هستیم، افراد به میزان کافی به مراکزمان مراجعه کنند.

انفجار در اطراف حرم حضرت معصومه(س)برترین ها ، 1 ساعت پیشانفجار کپسول گاز موجب تخریب یک واحد اقامتی دو طبقه اطراف حرم حضرت معصومه(س) واقع در خیابان آبشار قم شد. این انفجار 5 فوتی و 15 مصدوم بر جای گذاشت.

بی‌توجهی به ادبیات تطبیقی در ایرانایسنا ، 2 ساعت پیشبهمن نامورمطلق با بیان این‌که کشورهای صاحب ادبیات، ادبیات تطبیقی را جدی می‌گیرند، می‌گوید: در ایران، ادبیات تطبیقی جایگاه خود را پیدا نکرده است و به این رشته بی‌توجهی می‌شود.

پلمب و لغو مجوز ۱۱۲ دفتر مسافرتی/ ۷۰۰ شکایت از آژانس‌ها در ۶ ماهایسنا ، 2 ساعت پیشمعاون گردشگری تهران گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۰۰ دفتر خدمات مسافرتی در این استان، لغو مجوز، تعلیق و پلمب شده اند.

جزییات چهار رویکرد جدید در کتاب های درسی/حذف مطالب غیرکاربردیتسنیم ، 2 ساعت پیشمدیرکل دفتر تالیف کتاب های درسی با اشاره به چهار رویکرد جدید در تدوین کتاب های درسی گفت:مطالب غیرکاربردی حذف و کتاب ها کاربردی تر شده اند.

از خدمت رسانی به مدارس محروم و نقاط آسیب‌پذیر تا برپایی چادرهای سلامتی و غربالگریایسنا ، 3 ساعت پیشرئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای سه طرح از سوی این سازمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و ایام سوگواری ماه محرم خبر داد.

توضیحات رئیس بیمارستان رازی اهواز درباره ریزش بخشی از سقف یکی از اتاق‌های بیمارستانایسنا ، 3 ساعت پیشرئیس مرکز آموزشی درمانی رازی اهواز درباره ریزش بخشی از سقف کاذب یکی از اتاق‌های بستری بیمارستان، توضیحاتی را ارائه کرد.

برگزاری مراسم تشت گذاری در مسجد قائم آل محمد(ص) تهرانصدا و سیما ، 3 ساعت پیشمراسم تشت گذاری با حضور جمع زیادی از مردم‏‏‏‏‏، اهالی محل و آق بلاغیهای مقیم تهران در مسجد قائم آل محمد(ص) واقع در حوالی میدان 9 دی برگزار شد.

از قطع همکاری با معتمدآریا تا بازگشت به تلویزیون بعد از ۱۰ سالایسنا ، 3 ساعت پیشهمایون اسعدیان پس از ۱۰ سال فعالیت سینمایی به تلویزیون بازگشته است تا سریال تاریخی «لحظه گرگ و میش» را بسازد. این سریال در ژانر اجتماعی سه دهه از تاریخ ـ از سال ۶۰ تا کنون ـ را روایت می‌کند. این کارگردان با اشاره به دشواری‌های ساخت سریال‌های تاریخی، می‌گوید: کاش آن موقع که تلویزیون گفت این سریال را بساز، یک نه گفته بودم و دچار این مشکلات نمی‌شدم! اینجا هالیوود نیست که خیابان ۱۹۳۰ آمریکا را بسازند.

زلزله ۴.۸ ریشتری هجدک کرمان را لرزاندمشرق نیوز ، 3 ساعت پیشزلزله‌ای به‌بزرگی ۴.۸ ریشتر هجدک در استان کرمان را لرزاند.

راه‌اندازی سامانه رده‌بندی غارهای کشور تا پایان سالایسنا ، 3 ساعت پیشدبیر کارگروه غارشناسی کشور ضمن تشریح رده‌های غارها به لحاظ ارزش‌های حفاظتی از راه‌اندازی سامانه رده‌بندی غارهای کشور تا پایان سال جاری خبر داد.

اظهارات ابلهانه ترامپ هویت دولتمردان این کشور را نشان دادمهر ، 3 ساعت پیشدامغان - دادستان کل کشور ضمن محکوم کردن اظهارات اخیر ترامپ گفت: مطالب سخیف و ابلهانه رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر هویت و شخصیت دولتمردان این کشور را نشان داد.

تعویض پرچم گنبد حرم امام حسین(ع)میزان ، 4 ساعت پیشپرچم سرخ رنگ گنبد و بارگاه امام حسین (علیه السلام) و بارگاه حضرت عباس (علیه السلام) در شب اول محرم الحرام تعویض شد و پرچم سیاه رنگ به اهتزار در آمد.

سخنرانی دادستان کل کشور در یادواره شهدای روستا نعیم‌آباد دامغان/ عکس: میثم اسماعیلیایرنا ، 4 ساعت پیش

ستاد مدیریت بحران خوزستان برای بررسی مشکلات بخش‌ دهدز تشکیل جلسه دادایرنا ، 4 ساعت پیشایذه - ایرنا - ستاد مدیریت بحران استان خوزستان به منظور بررسی مشکلات ایجاد شده در بخش دهدز شهرستان ایذه تشکیل جلسه داد.

یک کشته در واژگونی وانت پیکان در آزادراه خرم آباد - پل زالایرنا ، 4 ساعت پیشخرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی پلدختر گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی وانت پیکان در آزادراه خرم آباد- پل زال یک کشته بر جای گذاشت.

ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب کشیده ‌شدایرنا ، 4 ساعت پیشتهران – ایرنا – ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب یک ساعت به عقب کشیده شد.

تجلیل وزیر بهداشت از «بهترین های این سرزمین»برترین ها ، 4 ساعت پیشوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در صفحه اینستاگرام خود در مطلبی با عنوان «به یاد بهترین‌های این سرزمین»، یاد و خاطره رزمندگان و ایثارگران را در آغاز هفته دفاع مقدس گرامی داشت.

داروهایی که باید سرموقع مصرف شوند/میکروب مقاوم به جه معناست؟تسنیم ، 4 ساعت پیشیک کارشناس غذا و دارو؛ میزان افزایش مقاومت‌های میکروبی ناشی از مصرف بی رویه آنتی بیوتیک‌ها را نگران کننده دانست و در خصوص مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک‌ها هشدار داد.

En کانال لیست اخبار در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn